Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-02, 15:40   #4201
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

petting ale mogło dojść do zapłodnienia? co to znaczy? jeżeli masz okres i negatywny wynik testu to nie masz się raczej czym przejmować.
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 15:51   #4202
onajestzesnu21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Znaczy to że mógł przenieść sperme na palcach. Nie byłaby to jakaś wielka tragedia, ale raczej z narzeczonym nie jesteśmy gotowi na dziecko jeszcze
onajestzesnu21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 15:53   #4203
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

okres, negatywny wynik testu, nie było tak naprawdę stosunku - jak dla mnie nie masz się czym martwić
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 17:05   #4204
onajestzesnu21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

najbardziej mnie męczą te powiększone brodawki i te widoczne żyłki..
onajestzesnu21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 17:28   #4205
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez onajestzesnu21 Pokaż wiadomość
najbardziej mnie męczą te powiększone brodawki i te widoczne żyłki..
Też mam takie,a w ciąży nie jestem
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 17:49   #4206
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

ja też mam widoczne żyłki (zawsze) a brodawki mi się powiększają w trakcie owulacji i okresu.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 17:49   #4207
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Smile Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Hej Dziewczyny! Pisalam juz o tym na innym watku ale nie dostalam odpowiedzi,, a bardzo mi na niej zalezy w miare szybkim czasie
mam 22lata 27/28stycznia mialam owulacje i kochalismy sie stosunkiem przerywanym z moim tz 28stycznia. Wczoraj mialam brazowy sluz (9dni przed miesiaczka,a raz zdarzylo mi sie cos takiego do tej pory ale to bylo dzien przed miesiaczka),a dzisiaj ten sluz byl taki bezowy,troche rozowawy,duzo jasniejszy (czytalam ze to moze byc zwiazane z zagniezdzaniem zarodka). Do tego od 3dni mam podwyzszona temp ciala (rano 36,9,a w ciagu dnia rosnie do 37,2) wiem ze to tez moze byc objaw przedmiesiaczkowy. Cykle mam regularne,dokladnie co 31 dni wiec spodziewana miesiaczka powinna przyjsc 11lutego. Jakie mam szanse na ciaze?
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 21:07   #4208
mloda111
Raczkowanie
 
Avatar mloda111
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 188
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Bol piersi od polowy cyklu początkowo nie do wytrzymana teraz lepiej ale dalej bolą szczególnie od zewnętrznej strony brodawki powiększone. Od paru dni cierpię na bezsenność .. w tydzień po owulacji dostałam brązowe plamienie które trwało jeden dzień.. co myślicie ?
__________________
zaczynamy walkę o CUD..
(*)(*)(*)pamiętam
mloda111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 22:04   #4209
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Smile Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Są to trochę ciążowe objawy, ale lepiej poczekaj do terminu miesiączki
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 22:14   #4210
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez onajestzesnu21 Pokaż wiadomość
Ale od dwóch tygodni bardzo bolały mnie piersi, wczoraj powiększyły się brodawki i i pojawiły niebieskie żyły.
Zespół napięcia przedmiesiączkowego???
Ale ciąża to na pewno nie jest!!!

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mloda111 Pokaż wiadomość
Bol piersi od polowy cyklu początkowo nie do wytrzymana teraz lepiej ale dalej bolą szczególnie od zewnętrznej strony brodawki powiększone. Od paru dni cierpię na bezsenność .. w tydzień po owulacji dostałam brązowe plamienie które trwało jeden dzień.. co myślicie ?
TEST w dniu spodziewanej @ prawdę ci powie
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 23:03   #4211
dzasta345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Kobietki jak działa lutenyl?
U mnie ginekolog przepisała lutenyl bo zrobiła mi się torbiel pęcherzykowata (3,5 cm). Biorę od 3 dni. Przepisała mi na 14. I tak zastanawiam się kiedy będzie @? W trakcie stosowania lutenylu czy po? No i - jeśli zrobiła się torbiel to w cyklu nie doszło do owulacji - czy wtedy przy stosowaniu lutenylu mogę mieć jeszcze płodne dni ( tzn owulację) w tym cyklu??
dzasta345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 08:07   #4212
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Hej dziewczyny W Sylwestra doszło do pewnej sytuacji z moim chłopakiem. Najpierw "zajełam się" nim ręką... wtedy doszedł i zaczełam (w sumie nie wiem czemu-nigdy tego nie robiłam!) wkładać jego penisa do buzi...i wiem że wtedy go "czyściłam"...(przeprasza m z góry za określenia takie dokładne) Następnie on ubrał się założył bokserki,spodnie i poszliśmy do innego pokoju na jakieś 5 min a następnie siusiu-on też zrobił (podobno wtedy wszystko się wymywa co może mieć jeszcze - chodzi o sperme) po tym właśnie położyliśmy się znowu i mizialiśmy...na początku troche mnie posmyrał penisem przez majtki ...a następnie "wszedł" ale to trwało chwilke bo ja nie chciałam jednak...Czułam że właśnie było sucho-i to mnie najbardziej bolało. Był to raczej(ale nigdy nie wiadomo na 100% ) że to był dzień niepłodny-żółty śluz na bieliźnie i było to już jakieś 5 dni po owulacji. I od tego momentu zaczeły się moje schizy ,że jestem w ciąży i nadeszła tak jak powinna 5 stycznia @ była obfita taka ją mam więc się uspokoiłam i w tym okresie dowiedziałam się o mojej anemii-która głównie spowodowana była właśnie @ , i dostałam hemofer 2x dziennie i kwas foliowy 1x dziennie. W okresie 18.I - 24.I (po dodaniu wszystkich "zapasowych" dni) odbyłam owulacje-obserwowałam śluz i około 20 był ten śluz rozciągliwy,jak białko. 22 I miałam strasznie "mokro" okropnie ! Więc z obserwacji moich wynika że musiał być to szczyt! I przyszła lutowa @ tylko że za wczesnie o 3 dni i było jej mniej i jest krótsza - dostałam w sobote i dzisiaj już jest jej mało ! I znowu zaczynam świrować ! Nie mam żadnych objawów ciąży-kompletnie! Przecież odbyłam ostatnią miesiączke-prawidłowo ... Nie było wystrysku we mnie...(Nawet ostatnio po peetingu robiłam obserwacje tego jak sperma reaguje na otarcie bokserek...i bo zchowaniu penisa- spermy ani śladu...) Miałam owulacje!!! ... I dostałam te leki na anemie-czyli to może najbardziej spowodować taką miesiączke??...Czy musze się martwić...?Mam 17 lat...
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 10:04   #4213
matrikxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 66
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Teoretycznie nie powinnaś sie martwić ponieważ okres był wiec ja tu nie widzę podstaw ale jeżeli masz dalej wątpliwości to jest taka strona ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
na której możesz bezpośrednio zadać pytanie lekarzowi zupełnie anonimowo
mi poradził dość szybko.
matrikxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 10:09   #4214
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez matrikxx Pokaż wiadomość
Teoretycznie nie powinnaś sie martwić ponieważ okres był wiec ja tu nie widzę podstaw ale jeżeli masz dalej wątpliwości to jest taka strona ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
na której możesz bezpośrednio zadać pytanie lekarzowi zupełnie anonimowo
mi poradził dość szybko.
Kochana-strona mi się nie wyświetla ;c...Ale jestem o wiee spokojna niż miesiąc temu ;o...to były najgorsze dni w moim życiu. Miałam owulkę na bank!! I ten okres. Jestem pewna że to ten hemofer spowodował taką miesiączke ;/...Ale chyba powinnam sie cieszyć bo te obfite miesiączki byy okropne!
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 11:22   #4215
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: czy to ciąza??

Cytat:
Napisane przez BlackAngel998 Pokaż wiadomość
Witam jestem tutaj nowa mam do was pytanie. 14.o1 dostałam miesiączke trwała ona 4 dni (jest nieleguralna) , w ostani dzien miesiaczki kochałam sie z chłopakiem bez zabezpiecznia doszedł na brzuch , a pózniej namoczyl palce w spermie i wsadzil mi do środka. Od wczoraj dziwnie boli mnie podbrzusze kłuje mnie coś w piersiach i mam podwyższoną temperaturę 37,1. Czy mogę być w ciąży ??

a poza tym wszyscy zdrowi?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 19:09   #4216
lucrecja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Mam problem... w zasadzie trochę sobie może wkręcam...Sama nie wiem, wiem,że nie będziecie mogły obiektywnie powiedzieć czy jest prawdopodobieństwo czy nie, ale... W sobotę uprawiałam seks, niby byliśmy zabezpieczeni, mieliśmy prezerwatywę, ale ogólnie trochę się zabawialiśmy zanim on ją założył, było trochę alkoholu... A teraz, wiem, że minęły tylko 2 dni, ale czuje się strasznie źle. Mam obrzmiałe piersi, ból w podbrzuszu i różowawe plamienie. W piątek skończył mi się okres. Czy jest jakakolwiek szansa,żebym odczuwałam objawy ciąży/zapłodnienia tak szybko? Poza tym się przeziębiłam i czuję się ogólnie bardzo źle, ale zaczęłam sobie wkręcać, że to możliwe...
lucrecja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 20:02   #4217
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez dzasta345 Pokaż wiadomość
Kobietki jak działa lutenyl?
U mnie ginekolog przepisała lutenyl bo zrobiła mi się torbiel pęcherzykowata (3,5 cm). Biorę od 3 dni. Przepisała mi na 14. I tak zastanawiam się kiedy będzie @? W trakcie stosowania lutenylu czy po? No i - jeśli zrobiła się torbiel to w cyklu nie doszło do owulacji - czy wtedy przy stosowaniu lutenylu mogę mieć jeszcze płodne dni ( tzn owulację) w tym cyklu??
Wątpię, raczej w następnym.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez lucrecja Pokaż wiadomość
Mam problem... w zasadzie trochę sobie może wkręcam...Sama nie wiem, wiem,że nie będziecie mogły obiektywnie powiedzieć czy jest prawdopodobieństwo czy nie, ale... W sobotę uprawiałam seks, niby byliśmy zabezpieczeni, mieliśmy prezerwatywę, ale ogólnie trochę się zabawialiśmy zanim on ją założył, było trochę alkoholu... A teraz, wiem, że minęły tylko 2 dni, ale czuje się strasznie źle. Mam obrzmiałe piersi, ból w podbrzuszu i różowawe plamienie. W piątek skończył mi się okres. Czy jest jakakolwiek szansa,żebym odczuwałam objawy ciąży/zapłodnienia tak szybko? Poza tym się przeziębiłam i czuję się ogólnie bardzo źle, ale zaczęłam sobie wkręcać, że to możliwe...
Po 2 dniach nie ma szans na objawy ciąży. Jak rozumiem to było zaraz po miesiączce???
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 20:16   #4218
lucrecja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Po 2 dniach nie ma szans na objawy ciąży. Jak rozumiem to było zaraz po miesiączce???
Tak, skończyłam okres tak naprawdę w piątek, a to się wydarzyło w nocy w sobotę.
A powiedzcie mi czy seks wpływa na hormony? Tzn. jeśli dawno nie współżyłam, to mogę jakoś dziwnie zareagować? Stąd to dziwne samopoczucie?
Tak się składa,że będę u ginekologa w tym tygodniu, jak szybko ginekolog wszlkiego typu badaniem jest w stanie potwierdzić czy też wskazać ewentualność bycia w ciąży?
lucrecja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 23:09   #4219
asia219
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam Dziewczyny. Może któraś z was miała podobny problem, po stosunku w dni płodne zauwarzyłam niewielką ilość wydobywającącej się wydzieliny koloru jak sperma. Natomiast nie jestem pewna co do konsystencji. Dodam że od dawna się już nie zabezpieczamy w żaden sposób (stosunek przerywany). Czy mógł być to mój śluz?
asia219 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 23:51   #4220
kotkotek
Raczkowanie
 
Avatar kotkotek
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 95
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez lucrecja Pokaż wiadomość
Tak, skończyłam okres tak naprawdę w piątek, a to się wydarzyło w nocy w sobotę.
A powiedzcie mi czy seks wpływa na hormony? Tzn. jeśli dawno nie współżyłam, to mogę jakoś dziwnie zareagować? Stąd to dziwne samopoczucie?
Tak się składa,że będę u ginekologa w tym tygodniu, jak szybko ginekolog wszlkiego typu badaniem jest w stanie potwierdzić czy też wskazać ewentualność bycia w ciąży?
Ginekolog jeszcze nie będzie mógł potwierdzić ciąży. Ale po dwóch dniach od stosunku nie będzie objawów ciąży.
Cytat:
Napisane przez asia219 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny. Może któraś z was miała podobny problem, po stosunku w dni płodne zauwarzyłam niewielką ilość wydobywającącej się wydzieliny koloru jak sperma. Natomiast nie jestem pewna co do konsystencji. Dodam że od dawna się już nie zabezpieczamy w żaden sposób (stosunek przerywany). Czy mógł być to mój śluz?
Może tak u Ciebie wygląda śluz płodny?
kotkotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 01:45   #4221
asia219
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Może tak u Ciebie wygląda śluz płodny?

Z tego co kiedyś zauwarzyłam to śluz płodny miałam podobny do białka tyle że był bardziej mętny. Chyba że istnieje taka możliwość że mógła sie zmienić barwa. Chciała bym mniej więcej dojść czy to mógł być mój śluz, bo ciągle o tym myśle a na zrobienie testu jest jeszcze za wcześnie.
asia219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:19   #4222
lucrecja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

A mam jeszcze jedno pytanie....czy seks sam w sobie może zmienić samopoczucie i poziom hormonów? W sensie, że dawno nie współżyłam, a teraz po tym ostatnio razie dziwnie się czuję, mam obolałe piersi i bóle brzucha... Czy to może być coś związanego z zawirowaniem hormonalnym?
lucrecja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:56   #4223
motylek2129
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
mam schiza na ten temat pomózcie!!

cześć wszystkimmam wspaniała trójke dziewczynek w wieku 4,5roku 2latka i 4miesiace, niedawno własnie urodziłam trzecia córeczke w tej chwili ma 4miesiace, 1.stycznia dostałam pierwsza miesiączkę po porodzie, miesiączka trwała 7dni, moja córcie karmie piersią. Wszystkie moje dzieci były planowane. cały czas z mężem uprawialismy przerywany stosunek. I teraz tez tak jest, nie chce jesc tabletek bo boje się ze przytyje, i tu do was pytanie. Czy moje okresy powinny być regularne?bo dostałam okres 1stycznia i narazie cisza nie dostałam kolejnego boje sie jak cholera no ale zawsze żeśmy z mezem tak robili i nie zaszłam w ciaze tylko gdy chcielismy. poradźcie cos podtrzymajcie na duszu....smutno mi...chyba ze ja panikuje juz...
motylek2129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 17:29   #4224
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: mam schiza na ten temat pomózcie!!

Stosunek przerywany to nie antykoncepcja! Jeśli nie chcesz mieć więcej dzieci a teraz schizujesz, to masz dwa warianty - zrobić test, i jeśli nie jesteś w ciąży to chociaż prezerwatyw używać, a jeśli jesteś, to szykować się do kolejnego dzidziusia.
Bo widzisz, ze stosunkiem przerywanym to jest tak, że 100 razy nie zajdziesz, a za 101 zajdziesz i zdziwienie, "bo zawsze działało". Leć biegiem do apteki, kup test. A potem leć po gumki i ciesz się seksem.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 18:03   #4225
chri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Unhappy Prawdopodobieństwo ciąży.

Prawie miesiąc temu bawiłem się z partnerką. Nie było seksu, lecz byłem wilgotny. Dostaliśy na wszelki wypadek od lekarza tabletkę "escapelle". Czuła się po niej normalnie. Ma dostać okres za trzy dni robiła sb test ciążowy by być pewną. Wyszedł,że nie jest w ciąży. Czy jest wiarygodny ? Czy nie przeszkadza to,że robiłą go kilka dni przed miesiączką (która mam nadzieje się pojawi ;p)
chri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 18:04   #4226
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: mam schiza na ten temat pomózcie!!

Włóż spiralę zanim katować się stosunkiem przerywanym :-/

I pomyslec ze masz córki-jaką ty wiedze im przekażesz skoro stosujesz s. przrywany :-/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 18:15   #4227
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Prawdopodobieństwo ciąży.

Cytat:
Napisane przez chri Pokaż wiadomość
Prawie miesiąc temu bawiłem się z partnerką. Nie było seksu, lecz byłem wilgotny. Dostaliśy na wszelki wypadek od lekarza tabletkę "escapelle". Czuła się po niej normalnie. Ma dostać okres za trzy dni robiła sb test ciążowy by być pewną. Wyszedł,że nie jest w ciąży. Czy jest wiarygodny ? Czy nie przeszkadza to,że robiłą go kilka dni przed miesiączką (która mam nadzieje się pojawi ;p)
Rany... po co? Poza tym masz wątek zbiorczy.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 18:16   #4228
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prawdopodobieństwo ciąży.

Głupota - nie wszedłeś - ciąża jest NIE MO ŻLI WA.. tylko sobie bidna w organizmie burzę zrobiła.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 18:18   #4229
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez lucrecja Pokaż wiadomość
Tak, skończyłam okres tak naprawdę w piątek, a to się wydarzyło w nocy w sobotę.
A powiedzcie mi czy seks wpływa na hormony? Tzn. jeśli dawno nie współżyłam, to mogę jakoś dziwnie zareagować? Stąd to dziwne samopoczucie?
Tak się składa,że będę u ginekologa w tym tygodniu, jak szybko ginekolog wszlkiego typu badaniem jest w stanie potwierdzić czy też wskazać ewentualność bycia w ciąży?
Nie sądzę by tak szybko rozpoznał ewentualną ciążę. Czekaj do @ i zrób TEST. A jak długie masz cykle?

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez lucrecja Pokaż wiadomość
A mam jeszcze jedno pytanie....czy seks sam w sobie może zmienić samopoczucie i poziom hormonów? W sensie, że dawno nie współżyłam, a teraz po tym ostatnio razie dziwnie się czuję, mam obolałe piersi i bóle brzucha... Czy to może być coś związanego z zawirowaniem hormonalnym?
Może, ale u ciebie ostawiałabym STRES, który tłumaczyłby te wszystkie objawy. Co do nasienia męskiego to zawiera naturalne antydepresanty, które przez śluzówkę macicy dociera do krwioobiegu i wpływa na poprawę nastroju. Dkatego jest dobrze współżyć w II połowie cyklu - zmniejsza objawy napięcia przedmiesiączkowego
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 18:21   #4230
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Prawdopodobieństwo ciąży.

Cytat:
Napisane przez chri Pokaż wiadomość
Prawie miesiąc temu bawiłem się z partnerką. Nie było seksu, lecz byłem wilgotny. Dostaliśy na wszelki wypadek od lekarza tabletkę "escapelle". Czuła się po niej normalnie. Ma dostać okres za trzy dni robiła sb test ciążowy by być pewną. Wyszedł,że nie jest w ciąży. Czy jest wiarygodny ? Czy nie przeszkadza to,że robiłą go kilka dni przed miesiączką (która mam nadzieje się pojawi ;p)
Borze Czarnoleski, co za lekarz, że przepisuje escapelle, po takich zabawach
Twoja dziewczyna zafundowała sobie niepotrzebnie niezłą bombę hormonalną.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.