Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-05, 18:37   #4231
Il030na
Przyczajenie
 
Avatar Il030na
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 28
Dot.: mam schiza na ten temat pomózcie!!

Kochana naprawdę nie polecam stosunku przerywanego, ja stosowałam przez półtora roku i się udawało a teraz jestem w ciąży... Zrób test i koniecznie daj znać co i jak. Pozdrawiam
Il030na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 19:27   #4232
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Prawdopodobieństwo ciąży.

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Borze Czarnoleski, co za lekarz, że przepisuje escapelle, po takich zabawach
Twoja dziewczyna zafundowała sobie niepotrzebnie niezłą bombę hormonalną.
I na okres może czekać jeszcze długo po takiej bombie hormonalnej.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 19:36   #4233
lejdidon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 42
Dot.: mam schiza na ten temat pomózcie!!

po 3 przebytych ciążach powinnaś wiedzieć takie rzeczy po a tym , używaj antykoncepcji bo przerywany stosunek to żenada
__________________
lejdidon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 20:09   #4234
anulka1321
Raczkowanie
 
Avatar anulka1321
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 282
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

ale ja zjechały
__________________
studentka technologii żywności
anulka1321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 20:35   #4235
WczorajszySen
Raczkowanie
 
Avatar WczorajszySen
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 95
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Hej dziewczyny,

Nadal nie mam okresu ponad miesiąc za tydzień wybieram się do gina. W załączeniu dołączam fotkę testu. Robiłam go tydz temu to białe pole jakby było porysowane cienkopisem a ta kreseczka jakby miała białą poświatę.

Co myślicie to może być dzidzia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P050213_20.00.jpg (39,6 KB, 52 załadowań)
__________________
22.10.2008 - Razem!
19.06.2011 - TAK!

Już nie możemy doczekać się kiedy Cię zobaczymy
Serduszko <3


22.08.2015 - ?


Edytowane przez WczorajszySen
Czas edycji: 2013-02-05 o 20:46
WczorajszySen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 22:34   #4236
olek527
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cześć Wam.
Mam pytanko...
Otóż na początku stycznia ,,bawiąc" się z chłopakiem, On we mnie ,, wszedł " natomiast tylko trochę i nie do końca i oczywiście z zabezpieczeniem. Od połowy stycznia boli mnie brzuch prawie codziennie ( ból jak przed i w czasie okresu ( w prawdzie nie taki dokuczliwy ). okres powinnam mieć ok 24 - 26 stycznia i do tej pory go nie ma. Dziś zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie. W prawdzie cały miesiąc był dla mnie bardzo stresujący, czy to może być powodem opóźnienia okresu czy też możliwość zajścia w ciążę?
olek527 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 22:35   #4237
lucrecja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Nie sądzę by tak szybko rozpoznał ewentualną ciążę. Czekaj do @ i zrób TEST. A jak długie masz cykle?

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------



Może, ale u ciebie ostawiałabym STRES, który tłumaczyłby te wszystkie objawy. Co do nasienia męskiego to zawiera naturalne antydepresanty, które przez śluzówkę macicy dociera do krwioobiegu i wpływa na poprawę nastroju. Dkatego jest dobrze współżyć w II połowie cyklu - zmniejsza objawy napięcia przedmiesiączkowego
Cykle mam zwykle 30-31 dniowe, więc teoretycznie w ogóle nie powinnam mieć wtedy dni płodnych, ale lekko świruję. nie mam wyjścia, muszę poczekać, niestety to strasznie długo
lucrecja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 09:29   #4238
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez olek527 Pokaż wiadomość
Cześć Wam.
Mam pytanko...
Otóż na początku stycznia ,,bawiąc" się z chłopakiem, On we mnie ,, wszedł " natomiast tylko trochę i nie do końca i oczywiście z zabezpieczeniem. Od połowy stycznia boli mnie brzuch prawie codziennie ( ból jak przed i w czasie okresu ( w prawdzie nie taki dokuczliwy ). okres powinnam mieć ok 24 - 26 stycznia i do tej pory go nie ma. Dziś zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie. W prawdzie cały miesiąc był dla mnie bardzo stresujący, czy to może być powodem opóźnienia okresu czy też możliwość zajścia w ciążę?
Więc w jaki sposób ciąża ?! Wszedł na chwilę, nie do końca, z zabezpieczeniem, test negatywny....Moim zdaniem ciąży nie ma, poczekaj parę dni a @ przyjdzie, może faktycznie to ze stresu
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 16:33   #4239
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez lucrecja Pokaż wiadomość
Cykle mam zwykle 30-31 dniowe, więc teoretycznie w ogóle nie powinnam mieć wtedy dni płodnych, ale lekko świruję. nie mam wyjścia, muszę poczekać, niestety to strasznie długo
szanse na ciążę masz marne (jeśli współżycie było zaraz po @) - jakieś tam powiedzmy jest, ale niezbyt duże

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez WczorajszySen Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Nadal nie mam okresu ponad miesiąc za tydzień wybieram się do gina. W załączeniu dołączam fotkę testu. Robiłam go tydz temu to białe pole jakby było porysowane cienkopisem a ta kreseczka jakby miała białą poświatę.

Co myślicie to może być dzidzia?
A GDZIE ty widzisz tu drugą krechę??? Jedna krecha kochana. Ciąży brak.
W razie wątpliwości - powtórz TEST!!!!
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 17:48   #4240
mirinini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Problem z okresem!!! Pomocy:(((

Słuchajcie mam problem okres spóżnia mi się2 tygodnie dodam że chorowałam na anginę . Poprzednią miesiączke miałam 23.12.2012 potem już nie miałam wcale . 31.12 pieściłam się z chłopakiem ocieralismy się narządami ale nie było sexu jestem dziewicą zrobiłam w 38 dniu test ciążowy potem 3 kolejne i wyszły negatywne martwie się że nie ma dalej miesiączki 2 tygodnie nigdy mi się nie spóżniała jak myślicie to może być ciąża czy co?

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Czy miał z was ktoś coś podobnego??
mirinini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 18:04   #4241
xXMalinowaLadyXx
Zadomowienie
 
Avatar xXMalinowaLadyXx
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 7-me NieBo ;)
Wiadomości: 1 005
Dot.: Problem z okresem!!! Pomocy:(((

* Nie było seksu
* Testy negatywne
* Byłaś chora
* Denerwujesz się
Wszystko wskazuje na opóźnienie.
Polecam:
*kąpiel
*relaks
*kieliszek, albo nie - kielich wina
Będzie dobrze
__________________
BĘDĘ SZCZĘŚLIWA !!!!!!!!!

WĄTEK UBRANIOWY:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68701111
WĄTEK KOSMETYCZNY[/B]
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68702621
xXMalinowaLadyXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 18:34   #4242
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Problem z okresem!!! Pomocy:(((

Cytat:
Napisane przez mirinini Pokaż wiadomość
Słuchajcie mam problem okres spóżnia mi się2 tygodnie dodam że chorowałam na anginę . Poprzednią miesiączke miałam 23.12.2012 potem już nie miałam wcale . 31.12 pieściłam się z chłopakiem ocieralismy się narządami ale nie było sexu jestem dziewicą zrobiłam w 38 dniu test ciążowy potem 3 kolejne i wyszły negatywne martwie się że nie ma dalej miesiączki 2 tygodnie nigdy mi się nie spóżniała jak myślicie to może być ciąża czy co?

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Czy miał z was ktoś coś podobnego??
ehh a skąd tu dziecko jak nie było sexu?
Wyluzuj, byłaś chora i pewnie dlatego.

Swoją drogą ciekawe ile jeszcze identycznych wątków zostanie założonych... :P
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 18:40   #4243
lehrerin1447
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Test negatywny- brak miesiączki

Witajcie. Potrzebuję Waszej pomocy, chciałabym dowiedzieć się jakie będzie Wasze zdanie na przedstawiony przeze mnie temat. Tak jak napisałam w temacie od 6 dni spóźnia mi się okres, który powinnam dostać 1 lutego. Zawsze miałam bardzo reguralne cykle stąd mój niepokój. Z chłopakiem ostatnio współżyłam 28 stycznia, czyli 9 dni temu. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, wynik wyszedł negatywnie. Zrobiłam go bardzo dokładnie, jak w instrukcji z porannego moczu. Nie wiem jak mogę odbierać te sygnały. Dodam jeszcze, że ostatnio miałam bardzo stresujący czas w moim życiu i operację wyrostka robaczkowego. Czy sądzicie, że miałoby to jakikolwiek wpływ na spóźnienie się okresu? Jeszcze raz proszę o pomoc i z góry dziękuję
lehrerin1447 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 19:03   #4244
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Test negatywny- brak miesiączki

Cytat:
Napisane przez lehrerin1447 Pokaż wiadomość
Witajcie. Potrzebuję Waszej pomocy, chciałabym dowiedzieć się jakie będzie Wasze zdanie na przedstawiony przeze mnie temat. Tak jak napisałam w temacie od 6 dni spóźnia mi się okres, który powinnam dostać 1 lutego. Zawsze miałam bardzo reguralne cykle stąd mój niepokój. Z chłopakiem ostatnio współżyłam 28 stycznia, czyli 9 dni temu. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, wynik wyszedł negatywnie. Zrobiłam go bardzo dokładnie, jak w instrukcji z porannego moczu. Nie wiem jak mogę odbierać te sygnały. Dodam jeszcze, że ostatnio miałam bardzo stresujący czas w moim życiu i operację wyrostka robaczkowego. Czy sądzicie, że miałoby to jakikolwiek wpływ na spóźnienie się okresu? Jeszcze raz proszę o pomoc i z góry dziękuję
Zabezpieczaliście się podczas współżycia?
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 19:41   #4245
WczorajszySen
Raczkowanie
 
Avatar WczorajszySen
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 95
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Nie musisz w_isienka na mnie naskakiwać zapytałam grzecznie dziewczyno. ;P

A skąd wiesz czy nie jestem w ciaży juz prawie 5 tydz nie mam okresu na pewno to nie przez stres bo ostatnio mam spokojne życie.
__________________
22.10.2008 - Razem!
19.06.2011 - TAK!

Już nie możemy doczekać się kiedy Cię zobaczymy
Serduszko <3


22.08.2015 - ?

WczorajszySen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 22:25   #4246
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez lehrerin1447 Pokaż wiadomość
Witajcie. Potrzebuję Waszej pomocy, chciałabym dowiedzieć się jakie będzie Wasze zdanie na przedstawiony przeze mnie temat. Tak jak napisałam w temacie od 6 dni spóźnia mi się okres, który powinnam dostać 1 lutego. Zawsze miałam bardzo reguralne cykle stąd mój niepokój. Z chłopakiem ostatnio współżyłam 28 stycznia, czyli 9 dni temu. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, wynik wyszedł negatywnie. Zrobiłam go bardzo dokładnie, jak w instrukcji z porannego moczu. Nie wiem jak mogę odbierać te sygnały. Dodam jeszcze, że ostatnio miałam bardzo stresujący czas w moim życiu i operację wyrostka robaczkowego. Czy sądzicie, że miałoby to jakikolwiek wpływ na spóźnienie się okresu? Jeszcze raz proszę o pomoc i z góry dziękuję
A jest w ogóle większa szansa na ciążę w Waszym przypadku? Współżyliście bez zabezpieczenia, zabezpieczenie zawiodło?
Jeśli z zabezpieczeniem było wszystko w porządku, to moim zdaniem, nie masz się co martwić. Stres może spowodować wydłużenie się cyklu. Czekaj spokojnie na okres, a gdyby nie przyszedł, to za 5-6 dni zrób kolejny test.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 22:35   #4247
kingula111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 809
GG do kingula111
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witajcie dziewczynki(wczorajszysen nie denerwoj sie_)jestem w bardzo podobnej sytuacji.ostatnia miesiaczke mialam 29 grudnia,zawsze mam co 27-31 dni,chodz z mezem staramy sie o dziecko od stycznia,takze 29 stycznia poszlam do pani ginekolog ktora powiedziala ze ciazy nie widzi a jesli jest to bardzo wczesna zebym poczekala tydzien i poszla na badanie z krwi,tydzien mija jutro ale ja nie moglam wytrzymac i zrobilam juz 2 testy wszystkie negatywne czasami w ciagu dnia czuje lekki bol brzucha jak przed okresem ale jest kroyko i na chwile.dodam ze styczen mam bardzo stresujacy poniewaz zamykal interes i troche problemow mam przy tym takze stres byl spory,tak wiec podejzewam ze przez to mi sie przesunol okres niestety
kingula111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 22:40   #4248
kingula111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 809
GG do kingula111
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witajcie dziewczynki(wczorajszysen nie denerwoj sie_)jestem w bardzo podobnej sytuacji.ostatnia miesiaczke mialam 29 grudnia,zawsze mam co 27-31 dni,chodz z mezem staramy sie o dziecko od stycznia,takze 29 stycznia poszlam do pani ginekolog ktora powiedziala ze ciazy nie widzi a jesli jest to bardzo wczesna zebym poczekala tydzien i poszla na badanie z krwi,tydzien mija jutro ale ja nie moglam wytrzymac i zrobilam juz 2 testy wszystkie negatywne czasami w ciagu dnia czuje lekki bol brzucha jak przed okresem ale jest kroyko i na chwile.dodam ze styczen mam bardzo stresujacy poniewaz zamykal interes i troche problemow mam przy tym takze stres byl spory,tak wiec podejzewam ze przez to mi sie przesunol okres niestety
kingula111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 23:43   #4249
agaciulek89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Czy jest możliwoś zeby byla w ciązy > Pomoc

Witam . jakis czas temu około 5 miesiecy temu zaczełam urzywać plastrów antykoncepcyjnych . lecz w ostatnim miesiecu zrobiła przerwę gdyż zapomniała wyznaczyć sie do lekarza zeby przepisał mi recepte . Okres powinnam dostać około 25 stycznia lecz do tej pory nic . robiłam test wyszedł negatywny . około 4 dni temu myslałam ze dostanę okreś gdyż miałam bóle jak przed okresem i nic . zastanawiam się czasem czy nie mogę byc w ciaży . Ostatni zmieniłam swój tryb życia gdyz chodze na siłownie jem bardziej zdrowe jedzenieale czy to może byc przyczyna ? czy po tych 4 miesiacach gdzie moj organizm byl lekko nasączony antykoncepcią mogło zaistnieć ryzyko i mogłam zajśc w ciąże ? Błagam o pomoc !
agaciulek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 07:45   #4250
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Czy jest możliwoś zeby byla w ciązy > Pomoc

Wątek zbiorczy nie gryzie.

Tak, jest taka możliwość.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 09:44   #4251
kasior2701
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 50
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Hej
Nie wiem czy w dobrym wątku piszę, ale warto spróbować. Mam nadzieję, że jakos mi pomożecie Wizytę u ginekologa mam dopiero za 2 tyg, a dzisiaj robiłam badanie beta hcg i wynik wyszedł 111351,00. Czy dobrze odczytałam, że to 7 tydzień?
kasior2701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:37   #4252
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Eh dziewczyny dzisiaj rano powinnam dostać krawienia z odstawienia a tu nic... jutro robię test. A ja naprawdę byłam przekonana, że NIE MA szans na ciążę, i że plemniki nie są w stanie przetrwać 5 dni -.-
Trochę mnie pobolewają, może jutro będzie.

Edytowane przez 201803111829
Czas edycji: 2013-02-07 o 11:42
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:42   #4253
Kara85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Hej, takie małe pytanko czy mogłam zajść w ciąże ale test pokazuje wynik negatywny ?
żeby było jasne dodam - mam endometriozę III st., miałam torbiel na jajniku - laparoskopia w październiku 2012 podczas której wszystko mi wyczyścili i odetkali jajowody, teraz mam 6 miesięcy do kwietnia ostro się starać o zajście w ciąże, wiec szalejemy z mężem tyle ile organizm wytrzymuje, okres przed zabiegiem miałam co 28 dni teraz po zabiegu mam co 27 dni. Teraz w niedziele 03.02 powinnam dostać @ ale nie mam go do dziś, wczoraj zrobiłam test (mocz nie był ranny taki popołudniowy bardziej i może tu mój błąd ) i wyszedł negatywny, do gin idę dopiero w poniedziałek nie wiem czy powtórzyć test żeby się uspokoić przed wizyta bo boje się ze to może znowu jakieś paskudztwo chociaż jeszcze nigdy od 13 lat jak mam okres to mi się nie spóźniał.
Kara85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 14:11   #4254
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Kara85 Pokaż wiadomość
Hej, takie małe pytanko czy mogłam zajść w ciąże ale test pokazuje wynik negatywny ?
żeby było jasne dodam - mam endometriozę III st., miałam torbiel na jajniku - laparoskopia w październiku 2012 podczas której wszystko mi wyczyścili i odetkali jajowody, teraz mam 6 miesięcy do kwietnia ostro się starać o zajście w ciąże, wiec szalejemy z mężem tyle ile organizm wytrzymuje, okres przed zabiegiem miałam co 28 dni teraz po zabiegu mam co 27 dni. Teraz w niedziele 03.02 powinnam dostać @ ale nie mam go do dziś, wczoraj zrobiłam test (mocz nie był ranny taki popołudniowy bardziej i może tu mój błąd ) i wyszedł negatywny, do gin idę dopiero w poniedziałek nie wiem czy powtórzyć test żeby się uspokoić przed wizyta bo boje się ze to może znowu jakieś paskudztwo chociaż jeszcze nigdy od 13 lat jak mam okres to mi się nie spóźniał.
Powtórz test A gdyby okres nie przyszedł do poniedziałku, to idź zrób test z krwi. Jeśli ciąża jest bardzo wczesna, to w poniedziałek ginekolog może jej nie zobaczyć.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 17:20   #4255
Naha
Raczkowanie
 
Avatar Naha
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 280
GG do Naha
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

wiem, że nie jesteście wróżkami i nie wiecie czy jestem w ciąży, ale czy jest prawdopodobieństwo? ostatni raz robiłam to z chłopakiem na początku października i od tamtej pory miałam miesiączki normalnie i w miarę regularnie. w styczniu miałam czwartego a teraz okresu brak... jest jakaś możliwość ciąży? używaliśmy prezerwatywy i wyszedł "przed" a gumka była cała.
Naha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 17:25   #4256
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Naha Pokaż wiadomość
wiem, że nie jesteście wróżkami i nie wiecie czy jestem w ciąży, ale czy jest prawdopodobieństwo? ostatni raz robiłam to z chłopakiem na początku października i od tamtej pory miałam miesiączki normalnie i w miarę regularnie. w styczniu miałam czwartego a teraz okresu brak... jest jakaś możliwość ciąży? używaliśmy prezerwatywy i wyszedł "przed" a gumka była cała.
Skoro ostatni seks był w październiku, to teraz musiałabyś być przynajmniej w 4 miesiącu ciąży. Mała szansa, że jesteś w 4 miesiącu ciąży i o tym nie wiesz
Dużo Ci się już okres spóźnia?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 17:28   #4257
Naha
Raczkowanie
 
Avatar Naha
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 280
GG do Naha
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Skoro ostatni seks był w październiku, to teraz musiałabyś być przynajmniej w 4 miesiącu ciąży. Mała szansa, że jesteś w 4 miesiącu ciąży i o tym nie wiesz
Dużo Ci się już okres spóźnia?
okres powinnam dostać czwartego, a nawet się nie zanosi, żebym miała. mam wrażenie, że mi brzuch urósł, ale już sama nie wiem czy to są moje schizy czy naprawdę przytyłam.
Naha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:25   #4258
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez WczorajszySen Pokaż wiadomość
Nie musisz w_isienka na mnie naskakiwać zapytałam grzecznie dziewczyno. ;P

A skąd wiesz czy nie jestem w ciaży juz prawie 5 tydz nie mam okresu na pewno to nie przez stres bo ostatnio mam spokojne życie.
a gdzie ty widzisz naskakiwanie???
w teście wyraźnie jest JEDNA krecha... nic nie poradzę...
powtarzam jeszcze raz - jak masz wątpliwości => POWTÓRZ TEST!
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:32   #4259
Rajanii
Zakorzenienie
 
Avatar Rajanii
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 615
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witajcie

Ostatni okres mialam 1 stycznia tego roku, wiec nastepny powinnam dosac 1 lutego. Jakos kolo 20 stycznia cos mnie tknelo zeby zrobic test i zobaczyc czy nie ma dzidziusia, zrobilam 3 testy ktore wyszly negatywnie, az wczoraj gdy okres juz mi sie spoznial 6 dni zrobilam kolejny i wyszly dwie mocne kreseczki

Dodam fakt, ze bardzo mnie bola piersi, czasem mnie zemdli ale rzadko i kawa strasznie mi smierdzi, az moj A sie ze mnie smieje

W poniedzialek 11 lutego mam wizyte u lekarza ktora i tak dawno mialam ustalona wiec mam nadzieje, ze uda sie cos malego zobaczyc
__________________
ADAS 08.10.2013 12;01


Wszystko wątek


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post47446600

Rajanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:52   #4260
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Rajanii Pokaż wiadomość
Witajcie

Ostatni okres mialam 1 stycznia tego roku, wiec nastepny powinnam dosac 1 lutego. Jakos kolo 20 stycznia cos mnie tknelo zeby zrobic test i zobaczyc czy nie ma dzidziusia, zrobilam 3 testy ktore wyszly negatywnie, az wczoraj gdy okres juz mi sie spoznial 6 dni zrobilam kolejny i wyszly dwie mocne kreseczki

Dodam fakt, ze bardzo mnie bola piersi, czasem mnie zemdli ale rzadko i kawa strasznie mi smierdzi, az moj A sie ze mnie smieje

W poniedzialek 11 lutego mam wizyte u lekarza ktora i tak dawno mialam ustalona wiec mam nadzieje, ze uda sie cos malego zobaczyc
Gratuluje!
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.