Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 14:50   #571
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Mam problem

Cytat:
Napisane przez karolajn06 Pokaż wiadomość
Otóż mam pewien problem i chciałabym się nim z wami podzielić ...

Więc ... kochałam się z chłopakiem 1 stycznia , zabezpieczyliśmy się prezerwatywą i było to kilka dni przed okresem . Okres dostałam 7 stycznia w terminie i był bardzo obfity , następny okres dostałam 9 lutego i również był bardzo obfity . Trwały po 4-5 dni .Jednak w tym miesiącu 3 marca zaczęło mi lecieć z pochwy coś bardzo dziwnego co bardzo mnie zaniepokoiło ... Było to koloru takiego brązowego czasami przechodzącego w czarny , było to takie maziste i miało taki dziwny zapach podobne do tego co zawsze leci mi ostatniego dnia okresu... Leciało mi to z 4-5 dni ...zupełnie nie wiem co to mogło być ... Zaczęłam podejrzewać ciążę ale to przecież niemożliwe bo po pierwsze zabezpieczyliśmy się po drugie było to kilka dni przed okresem więc teoretycznie moje dni niepłodne a po trzecie miałam już dwa obfite okresy ... Dodam jeszcze że nie mam jako takich objawów ciązy tzn. nie mam wzmożonego apetytu nie chcę mi się wymiotować nie mam nudności i wgl . od pewnego czasu boli mnie czasami pęcherz i piecze gdy oddaje mocz ... nie wiem co może mi dolegać ... Mam teraz jakieś dziwne wrażenie że am jakiś nabrzmiały i powiększony brzuch ale to chyba tylko schizy ... Już sama nie wiem ... Czy mogę wykluczyć ciążę ? Co o tym sądzicie ? Poradźcie mi coś
A w marcu kiedy wypadała @? Bo nie chce mi się liczyć. Tego 3 marca?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 15:04   #572
karolajn06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Mam problem

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
A w marcu kiedy wypadała @? Bo nie chce mi się liczyć. Tego 3 marca?
Wypadała około 9-10 marca
karolajn06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 15:08   #573
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Mam problem

Cytat:
Napisane przez karolajn06 Pokaż wiadomość
Wypadała około 9-10 marca
Moim zdaniem, to nic wspólnego z ciążą nie ma
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 15:20   #574
karolajn06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Mam problem

To co mogło być powodem tego plamienia zamiast okresu ?
karolajn06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 15:49   #575
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
No tak, plemniki zaczekają. Dlatego najlepiej przed owu
Plemniki są cierpliwe....
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 15:58   #576
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez oxlidziaxo Pokaż wiadomość
Regularnie to ja miałam dopiero jak brałam tabletki... Zaczęłam je brać prawie 5 lat temu właśnie z początku głównie w celu uregulowania okresu, bo miałam baaaardzo nieregularny. Odstawiałam je 2 lub 3 razy, nie pamiętam dokładnie. Wiem, że jak ostatnio rok temu w maju czy kwietniu odstawiłam, to pierwsze krwawienie (te w trakcie 7-dniowej przerwy po ostatniej tabletce) miałam normalnie, a potem to już cyrk na kółkach. Teraz mam tak samo.
Mogę tylko pogratulować gina co kobietom przepisuje tabletki anty na "wyregulowanie" cyklu... Regulować to można rower, a nie cykl kobiety - tym bardziej BEZ badań i do tego jeszcze tabletkami anty (!!!), przy których NIE MA ANI CYKLU, ANI PRAWDZIWEJ MIESIĄCZKI.... Nie mam słów na konowalstwo ....
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 15:58   #577
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Mam problem

Cytat:
Napisane przez karolajn06 Pokaż wiadomość
To co mogło być powodem tego plamienia zamiast okresu ?
Może coś z hormonami. Robiłaś w ogóle test ciążowy?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 16:23   #578
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez oxlidziaxo Pokaż wiadomość
U ginekologa? Uhuhu.... jeszcze w tamtym roku, pewnie jakoś we wrześniu/październiku... Hormonów chyba nigdy nie miałam badanych
Moim zdaniem, jak już pisałam, nie ma u Ciebie zagrożenia ciążą. Gumka nie pękła, stosowana jak trzeba. Ale jeśli tak się stresujesz, zrób test. I koniecznie zbadaj hormony. Zapisz się do jakiegoś gin- endokrynologa, trzeba dojść od czego te miesiączki takie nieregularne masz. Leczy się przyczynę, a nie objaw. A objawem u Ciebie nieregularne @.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:21   #579
szalonedni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
witam potrzebuje odpowiedzi:)

Witam mam problem, spóżnia mi sie okres- zrobiłam test wyszedł negatywny. ale okresu jak nie było tak nie ma, mam wydzielinę taka jak przed i po okresie biaława lepka do tego ogromny ból piersi szczególnie brodawek dodatkowo w okolicy brodawek pojawiły się wypustki. czy takie objawy mogą wskazywać na ciąże?
szalonedni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:43   #580
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: witam potrzebuje odpowiedzi:)

Cytat:
Napisane przez szalonedni Pokaż wiadomość
Witam mam problem, spóżnia mi sie okres- zrobiłam test wyszedł negatywny. ale okresu jak nie było tak nie ma, mam wydzielinę taka jak przed i po okresie biaława lepka do tego ogromny ból piersi szczególnie brodawek dodatkowo w okolicy brodawek pojawiły się wypustki. czy takie objawy mogą wskazywać na ciąże?
Ile się spóźnia?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:51   #581
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: witam potrzebuje odpowiedzi:)

Cytat:
Napisane przez szalonedni Pokaż wiadomość
Witam mam problem, spóżnia mi sie okres- zrobiłam test wyszedł negatywny. ale okresu jak nie było tak nie ma, mam wydzielinę taka jak przed i po okresie biaława lepka do tego ogromny ból piersi szczególnie brodawek dodatkowo w okolicy brodawek pojawiły się wypustki. czy takie objawy mogą wskazywać na ciąże?
Ale nic nie napisałaś o tym czy uprawiałaś seks, czy się zabezpieczyliście, czy masz jakieś obawy, czy jest na to jakaś szansa. Skąd my to mamy wiedzieć?
Poza tym jest wątek zbiorczy.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 17:58   #582
moniqa222
Przyczajenie
 
Avatar moniqa222
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 17
Dot.: witam potrzebuje odpowiedzi:)

Witaj
Opisywane przez Ciebie objawy mogą wskazywać na ciąże, ja miałam podobne objawy i byłam w ciąży. Równie dobrze mogą to być także zaburzenia hormonalne. Radziłabym powtórzyć test
moniqa222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 18:05   #583
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: witam potrzebuje odpowiedzi:)

Cytat:
Napisane przez moniqa222 Pokaż wiadomość
Witaj
Opisywane przez Ciebie objawy mogą wskazywać na ciąże, ja miałam podobne objawy i byłam w ciąży. Równie dobrze mogą to być także zaburzenia hormonalne. Radziłabym powtórzyć test

Śluz i ból piersi może świadczyć o nadchodzącym krwawieniu, tym bardziej, że test wyszedł negatywny.
Jak można stwierdzić coś takiego, nie wiedząc nic?
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 18:08   #584
moniqa222
Przyczajenie
 
Avatar moniqa222
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 17
Dot.: witam potrzebuje odpowiedzi:)

Jedynie opisałam, że u mnie były takie objawy dlatego lepiej powtórzyć test, u każdej z nas sprawa może wyglądać inaczej
moniqa222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 18:09   #585
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Bety nie robią z marszu. Lekarz zleca, albo prywatnie. Tak te preparaty pomagają. Jeszcze jakiś probiotyk weź.
Uff... Szczęście się uśmiechnęło do mnie, dostałam okres. Czy jeśli ostatni stosunek został odbyty 5 dni temu (obsunęła się wówczas prezerwatywa), a teraz mam okres, to nie ma zagrożenia ciąży?
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:13   #586
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

O właśnie ... ja też co do pytania Nieszka :P ... też Ci będę wbijać w głowe-jak sobie !! Będe pomagać Tobie i sobie w tym samym czasie ...JEŚLI MASZ OKRES NIE MOŻESZ BYĆ W CIĄŻY. Jest to fizjologicznie nie możliwe,ponieważ przy miesiączce "ściera się" ścianka macicy(-pewnie coś pochrzaniłam więc proszę dziewczyny o poprawkę ) a właśnie na tej ściance macicy przyjmuje się zarodek,wiec nawet jeśli coś tam było to wraz z okresem się "wymyło". A ja jeszcze chce się dowiedzieć czy jeśli stosunek odbywa się 5-6 (czyli np. w moim przypadku był to 26-27dc)dni przed miesiączką to wtedy sa jakie prawdopodobne dni ?Płodne czy nie? Okres przychodzi wtedy reguralnie a z moich obserwacji wynika,że 14dc miałam plamienie okołowulacyjne a dnia 19dc miałam okropny ból i czułam jakby mi coś pękało+wysokie libido.Więc jeśli cykl wtedy trwał 31 dni to raczej te dni 5-6 przed miesiączką która nie była spóźniona była jakim płodnym czy nie płodnym :P?
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:26   #587
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Uff... Szczęście się uśmiechnęło do mnie, dostałam okres. Czy jeśli ostatni stosunek został odbyty 5 dni temu (obsunęła się wówczas prezerwatywa), a teraz mam okres, to nie ma zagrożenia ciąży?
No skoro masz okres to ciąży nie ma.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:53   #588
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: witam potrzebuje odpowiedzi:)

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość

Śluz i ból piersi może świadczyć o nadchodzącym krwawieniu, tym bardziej, że test wyszedł negatywny.
Jak można stwierdzić coś takiego, nie wiedząc nic?
Popieram. Dla mnie, to są typowe objawy na @.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 21:42   #589
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
O właśnie ... ja też co do pytania Nieszka :P ... też Ci będę wbijać w głowe-jak sobie !! Będe pomagać Tobie i sobie w tym samym czasie ...JEŚLI MASZ OKRES NIE MOŻESZ BYĆ W CIĄŻY. Jest to fizjologicznie nie możliwe,ponieważ przy miesiączce "ściera się" ścianka macicy(-pewnie coś pochrzaniłam więc proszę dziewczyny o poprawkę ) a właśnie na tej ściance macicy przyjmuje się zarodek,wiec nawet jeśli coś tam było to wraz z okresem się "wymyło". A ja jeszcze chce się dowiedzieć czy jeśli stosunek odbywa się 5-6 (czyli np. w moim przypadku był to 26-27dc)dni przed miesiączką to wtedy sa jakie prawdopodobne dni ?Płodne czy nie? Okres przychodzi wtedy reguralnie a z moich obserwacji wynika,że 14dc miałam plamienie okołowulacyjne a dnia 19dc miałam okropny ból i czułam jakby mi coś pękało+wysokie libido.Więc jeśli cykl wtedy trwał 31 dni to raczej te dni 5-6 przed miesiączką która nie była spóźniona była jakim płodnym czy nie płodnym :P?
Martwi mnie tylko to, że jakiś słaby ten okres... Zaczynam się zastanawiać czy na pewno jest to krew miesiączkowa... Zaobserwuję jeszcze.
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 21:47   #590
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Martwi mnie tylko to, że jakiś słaby ten okres... Zaczynam się zastanawiać czy na pewno jest to krew miesiączkowa... Zaobserwuję jeszcze.
Na początku nie musi być potoku
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 22:13   #591
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
A ja jeszcze chce się dowiedzieć czy jeśli stosunek odbywa się 5-6 (czyli np. w moim przypadku był to 26-27dc)dni przed miesiączką to wtedy sa jakie prawdopodobne dni ?Płodne czy nie? Okres przychodzi wtedy reguralnie a z moich obserwacji wynika,że 14dc miałam plamienie okołowulacyjne a dnia 19dc miałam okropny ból i czułam jakby mi coś pękało+wysokie libido.Więc jeśli cykl wtedy trwał 31 dni to raczej te dni 5-6 przed miesiączką która nie była spóźniona była jakim płodnym czy nie płodnym :P?
5-6 dni przed miesiączką to najprawdopodobniej dni niepłodne. Jednak wiadomo, nie ma co polegać na takich wyznaczeniach. Jak chcesz wiedzieć, kiedy masz dni płodne, a kiedy niepłodne, to prowadź samoobserwacje. A jak nie chcesz ich prowadzić, to olej w ogóle kwestię określania dni płodnych i niepłodnych.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 22:16   #592
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Chatul Sambserwacje zaczęłam dopiero po zdarzeniu ;/ ale na bieliźnie w tym dniu miałam już śluz żółtawy więc domyślam się,że to już był śluz niepłodny i dobre tydzień półtorej wcześniej od zdarzenia odbyło się plamienie a 5 dni później ten okropny ból a od tego własnie(czyli plamienia boleści jakby mi coś pekało) do zdarzenia mineło dobre przeszło tydzień ;p

Edytowane przez kruszynka007
Czas edycji: 2013-03-20 o 22:17
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 08:16   #593
oxlidziaxo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 50
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Kurczę no... gdzie ten okres?
oxlidziaxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 09:04   #594
Andzia581
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Witam. To znowu ja
Nie wiem czy mam jakieś schizy czy co...
Miesiączke miałam 12.03 a skończyła się 15.03. 16.03 współżyłam z TZ, skończył we mnie. Cykle mam regularne 27-28 dni . Od wczoraj boli mnie podbrzusze i kłuje w prawym jajniku, a dzisiaj jeszcze bardziej boli i do tego pojawił się biały wodnisty sluz. Wydaje mi sie ze to może zagniezdzenie ale czy to nie za szybko ?? Mam nadzieje ze pomożecie
Andzia581 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 09:21   #595
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Andzia581 Pokaż wiadomość
Witam. To znowu ja
Nie wiem czy mam jakieś schizy czy co...
Miesiączke miałam 12.03 a skończyła się 15.03. 16.03 współżyłam z TZ, skończył we mnie. Cykle mam regularne 27-28 dni . Od wczoraj boli mnie podbrzusze i kłuje w prawym jajniku, a dzisiaj jeszcze bardziej boli i do tego pojawił się biały wodnisty sluz. Wydaje mi sie ze to może zagniezdzenie ale czy to nie za szybko ?? Mam nadzieje ze pomożecie
Moim zdaniem , to owulkę będziesz miała. Po mału nadchodzi.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez oxlidziaxo Pokaż wiadomość
Kurczę no... gdzie ten okres?
U Ciebie po odstawieniu, to nie tak zaraz.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 09:44   #596
nikiki00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Brzuch boli, a okresu brak.

Witajcie ! Od 6 dni spóźnia mi się okres lecz brzuch mnie boli tak jakbym go miała od 6 dni... nigdy nie używałam żadnych tabletek na uregulowanie @ ... Upławy mam w duzych ilościach i maja biały kolor. Z chłopakiem kochamy się bez zabezpieczeń lecz nigdy się nie spuścił mi do środka. Prosze mi powiedzieć co to moze być bo strasznie się denerwuje ..
nikiki00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 09:52   #597
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Brzuch boli, a okresu brak.

Cytat:
Napisane przez nikiki00 Pokaż wiadomość
Witajcie ! Od 6 dni spóźnia mi się okres lecz brzuch mnie boli tak jakbym go miała od 6 dni... nigdy nie używałam żadnych tabletek na uregulowanie @ ... Upławy mam w duzych ilościach i maja biały kolor. Z chłopakiem kochamy się bez zabezpieczeń lecz nigdy się nie spuścił mi do środka. Prosze mi powiedzieć co to moze być bo strasznie się denerwuje ..
Stosunek przerywany, to jest metoda - na troje babka wróżyła! Robiłaś test?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 09:56   #598
pszczolka_maja1979
Raczkowanie
 
Avatar pszczolka_maja1979
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Brzuch boli, a okresu brak.

Skoro współżyjesz bez zabezpieczenia - to może być ciąża.

PS: popracuj nad słownictwem...
__________________
Wg Słownika Języka Polskiego:

także << i również, też>>
także =/= więc, a zatem, reasumując... i inne twory
pszczolka_maja1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:20   #599
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Brzuch boli, a okresu brak.

Cytat:
Napisane przez nikiki00 Pokaż wiadomość
Witajcie ! Od 6 dni spóźnia mi się okres lecz brzuch mnie boli tak jakbym go miała od 6 dni... nigdy nie używałam żadnych tabletek na uregulowanie @ ... Upławy mam w duzych ilościach i maja biały kolor. Z chłopakiem kochamy się bez zabezpieczeń lecz nigdy się nie spuścił mi do środka. Prosze mi powiedzieć co to moze być bo strasznie się denerwuje ..
To może być ciąża. Zrób test.
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:20   #600
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
5-6 dni przed miesiączką to najprawdopodobniej dni niepłodne. Jednak wiadomo, nie ma co polegać na takich wyznaczeniach. Jak chcesz wiedzieć, kiedy masz dni płodne, a kiedy niepłodne, to prowadź samoobserwacje. A jak nie chcesz ich prowadzić, to olej w ogóle kwestię określania dni płodnych i niepłodnych.
Niby tak, w teorii. Ale zeby to wiedziec trzeba sie obserwowac.
Mi test owulacyjny pokazał 22 i 23 dc dni płodne, na cykl 28-32 dniowy.

Ale co lepsze 13 i 14dc pokazał plodne, potem bezplodne, 22 i 23 dc plodne i teraz znowu bezplodne Dzis 27 dc.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2013-03-21 o 10:24
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:13:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.