Koty - część VIII - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 22:54   #2431
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Koty - część VIII

Wymyśliłam ze coś rozporowe by zrobić nie od ściany do ściany, tylko od podłogi do ściany, wtedy to było by trochę pod kątem.
Niestety nie mam ani możliwości finansowych ani lokalowych na zrobienie balkonu na full wypas. Nawet nie musiały by na niego specjalnie wychodzić. Tylko zebym miala pewnosc ze jak jakims cudem juz na niego wylezie to nie ulotni sie w ciagu 30 sekund, juz raz jeden uciekl (znalazl sie) i nie chce powtarzac tamtej historii.
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 23:41   #2432
ilolat
Przyczajenie
 
Avatar ilolat
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 17
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
Ilolat serio podziwiam za te żagle z kotem.
Ja jakoś tego nie widzę. Chyba bym umarła ze strachu, już nie mówiąc o tym że pożytku na pokładzie by ze mnie nie było. Jakby co najpierw ratuje koty a potem jacht i ludzi:-D

Koty potrafią pływać Ale można zakupić takie specjalne kapoki dla zwierząt Co ważne, żeby w czasie samego rejsu zwierzaka nie przypinać, to sobie poradzi w sytuacji krytycznej, aczkolwiek takie maja miejsce baaardzo rzadko My przypinaliśmy Kleo jedynie podczas "parkowania", na postojach i przy śluzowaniu żeby nie robiła sobie wycieczek po cudzych jachtach

co do drapaka -> my robimy sami rurki 160cm mamy za darmo z pracowni krawieckiej (belki materiałów są na takich rurkach kartonowych). Deski mieliśmy w komórce po jakimś remoncie, trzeba było tylko dokupić pręty gwintowane, śruby i podkładki do tego w hurtowni trochę sztruksu (zauważyliśmy że uwielbia leżeć na sztruksowych serwetach) i sznur sizalowy

Drapak w trakcie realizacji, aczkolwiek chwilowo prace stanęły w miejscu ze względu na sesję egzaminacyjną Jak skończymy, pokażę fotki

A co do zabezpieczania balkonów -> Też kombinujemy co tu zrobić...Mieszkamy dość wysoko, a kota ostatnio zaczęła polować na ptaki przez szybę...Więc o ile do tej pory pozwalalaiśmy jej posiedzieć z nami na balkonie, to teraz nie ma o tym mowy...

Myśleliśmy o wynajęciu fachowców, ale chcą za usługę strasznie drogo (2000zł najtańsza oferta jaka udało mi się znaleźć)...
Pomyślałam, że tam gdzie jest balustrada zamontować osłonę balkonową coś tego typu:



Na podłodze przy balustradzie postawić donice z kwiatami.
Gorzej z górą...Wypadałoby osiatkować... tylko jak to zrobić na wysokości 9 piętra?? Myslałam o przyspawaniu kątowników do narożników balustrady co da się zrobić stojąc na podłodze...Tylko jak tu później naciągnąć siatkę?
__________________
"Z własnymi decyzjami się nie dyskutuje. Skoro jakąś decyzję podjęliśmy, to znaczy, że była ona dla nas najlepsza w danym momencie"

Edytowane przez ilolat
Czas edycji: 2014-02-17 o 23:53
ilolat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 04:01   #2433
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez CzekoladowyMus Pokaż wiadomość
nowe i uzywane?
Używane na pewno , czy nowe nie wiem, bo niektóre są niemal w idealnym stanie. Nie widać śladów użytkowania.

Moja mama kupiła kiedyś taki najprostszy drapak (na dole budka, na górze półka na słupku) za 10 zł, a ja w sklepie internetowym widziałam za... ponad 100 zł w promocji

---------- Dopisano o 04:54 ---------- Poprzedni post napisano o 04:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
Szukam dzisiaj kota, latam, zaglądam wszędzie, no nie ma. Już myślałam że przez nieuwagę wypuściłam a on... zresztą same zobaczcie.
Zburzyłaś go

---------- Dopisano o 04:55 ---------- Poprzedni post napisano o 04:54 ----------

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Kretka ja też mówiłam, że koty muszą poczekać na drapak, pisałam, że może w październiku kupię. Filmiki Iwony przekonały mnie całkowicie i kupiłam chyba w kwietniu spontanicznie po wielu dniach męczenia na wątku który wybrać itp . Wcześniej koty miały matę-drapak i nie były zainteresowane. Rufi drapały i wspinały się po słupku jeszcze zanim skręciłam wszystko .
Tak samo jak u mnie

---------- Dopisano o 04:58 ---------- Poprzedni post napisano o 04:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość

Nimfa łazienka wynajmowana
Ale i tak ładna

---------- Dopisano o 05:01 ---------- Poprzedni post napisano o 04:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A co o takim myślicie - http://allegro.pl/legowisko-drapak-d...936689430.html ? Rozleci się?[COLOR=Silver]
To był jeden z kilku , którego zakup brałam pod uwagę jakiś czas temu

Nie brałam ze względu na hamaki (wydaje mi się, że przy moich kotach by się połamały) i budki, 3 to za dużo Perski ostatnio skorzystał po tym , jak go wykąpałam
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 06:15   #2434
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: Koty - część VIII

Dziewczyny, wczoraj miałam sterylkę małej. Duża darła się tak strasznie jak mała była w lecznicy, że masakra, Zawodziła i szukała jej. Po powrocie zdezorientowana, zdystansowana i jak mała chciała podejść to zaczęła warczeć. Mała też się boi. Aż ciężko w to uwierzyć, bo jedna za drugą była bardzo- tak jakby starsza matkowała małej. Wiem, że czuje zapach weta, że się tym stresuje, mam nadzieję, że już dziś sytuacja się unormuje, martwi mnie Duża, mamy problemy z SUKiem i żadne stresy nie są wskazane Uff, wygadałam się. No i nocka oczywiście nieprzespana.
__________________
"Z kłamstwami są same kłopoty. Trzeba smakować każde słowo, zanim je człowiek wypuści z ust... "
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 12:06   #2435
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez kraina _chichow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj miałam sterylkę małej. Duża darła się tak strasznie jak mała była w lecznicy, że masakra, Zawodziła i szukała jej. Po powrocie zdezorientowana, zdystansowana i jak mała chciała podejść to zaczęła warczeć. Mała też się boi. Aż ciężko w to uwierzyć, bo jedna za drugą była bardzo- tak jakby starsza matkowała małej. Wiem, że czuje zapach weta, że się tym stresuje, mam nadzieję, że już dziś sytuacja się unormuje, martwi mnie Duża, mamy problemy z SUKiem i żadne stresy nie są wskazane Uff, wygadałam się. No i nocka oczywiście nieprzespana.
może na razie je odseparuj od siebie? Tzn rób tak, jekby musiały się poznać na nowo, najpierw na odległość itd.
Moja znajoma miała kota, który bardzo źle reagował na wizyty w lecznicy swoje oraz innych kotów z tego samego domu, w efekcie koty raczej nie chodziły do lekarza.
Zauważyłam, że czasem życie tworzy takie zagmatwane scenariusze, ta sama znajoma kiedyś mi tłumaczyła, że nie mogła pojechać z kotem do lekarza, bo nie miała już pieniędzy na taksówkę- No ale przecież masz samochód, to czemu nie pojedziesz samochodem? No bo muszę kota trzymać na kolanach. A to nie masz transportera? No mam, ale za mały, ten kot się nie zmieści A ta znajoma miała same koty nadprogramowej wielkości, więc czemu miała transporter, do którego koty się mieściły tylko wtedy, gdy były kociakami? Ludzie nigdy nie przestaną mnie zadziwiać...
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 12:54   #2436
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez CzekoladowyMus Pokaż wiadomość
Sprzedawac chcieli po cenach sklepowych bo byly nieuzywane koty sie nieinteresowaly. A nie ma tyle kasy zeby kupic. Najtajnszy w zoologach za 68zl a pozniej mi go nikt nie kupi
Czy ja dobrze widzę, że żal Ci 68 zł, aby koty nie niszczyły domowych sprzętów?
Dla mnie cena drapaków Rufi jest kosmiczna i nieakceptowalna, ale jest masa 10x tańszych sprzętów. Mam 3 drapaki - piętrowy z budką poniżej 100 zł (połamał się), schodkowy za 200 zł i z tektury falistej. Ten ostatni jest kilka razy dziennie masakrowany przez obydwa koty. Nie mam podrapanych mebli, już dawno kot nie drapał dywanu.

Przycinanie pazurów nijak się ma do odruchu drapania.
Cytat:
Napisane przez wistra Pokaż wiadomość
A Glitne wczoraj w Galerii Krakowskiej na pokazie wygrała drapak RUFI
Takiej to dobrze!
Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
Szukam dzisiaj kota, latam, zaglądam wszędzie, no nie ma. Już myślałam że przez nieuwagę wypuściłam a on... zresztą same zobaczcie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 13:18   #2437
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mamy praktycznie taki sam, tylko bez tego okrągłego pod ostatnim poziomem I podstawa jest narożna. Z budki w ogóle nie korzystają, tylko miejsce marnuje. Ale nie wyglądają na niezadowolone, dlatego nie ma takiego parcia na "już" z kolejnym drapakiem. Jeśli byśmy się zdecydowali na wersję Rufi "dla biednych", to możliwe, że nawet na roczek dostaną
Jak one mają 10 miesięcy to już dużo więcej nie urosną, co nie?
Jak to budna się marnuje? U nas to najbardziej przydatna rzecz: magazyn na zabawki

Cytat:
Napisane przez kraina _chichow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj miałam sterylkę małej. Duża darła się tak strasznie jak mała była w lecznicy, że masakra, Zawodziła i szukała jej. Po powrocie zdezorientowana, zdystansowana i jak mała chciała podejść to zaczęła warczeć. Mała też się boi. Aż ciężko w to uwierzyć, bo jedna za drugą była bardzo- tak jakby starsza matkowała małej. Wiem, że czuje zapach weta, że się tym stresuje, mam nadzieję, że już dziś sytuacja się unormuje, martwi mnie Duża, mamy problemy z SUKiem i żadne stresy nie są wskazane Uff, wygadałam się. No i nocka oczywiście nieprzespana.

Będzie dobrze. U nas też był jednodniowy foszek po każdej wizycie (mam dwa koty, sterylizowane były w odstępie dwóch miesięcy). Najgorzej było z kotką, bo wróciła w kaftanie. Jeśli do jutra nie przejdzie może będziesz musiała pomysleć o Feliway albo kroplach Bacha?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 14:48   #2438
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze widzę, że żal Ci 68 zł, aby koty nie niszczyły domowych sprzętów?
najpierw trzeba mieć 68zl. Gdy czlowiek straci prace i jest na utrzymaniu rodziny to co innego chyba, ze sie myle to mnie popraw. Szczerze powiedziawszy przygarnelam ta kicie za mlodu jak moje pojecie o trzymaniu kota bylo rowne zeru. Bo przeciez co to za filozofia karmic i czyscic kuwete? a jednak jakas jest to filozofia a na pewno wydatek. Jednak staram sie na ile teraz moge.
Na kota nigdy mi nie żal kasy, jest jak moje dziecko, on zje lepsze zarcie a ja moge gorsze.
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy

Edytowane przez CzekoladowyMus
Czas edycji: 2014-02-18 o 14:52
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 16:12   #2439
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ale dziewczyny, na allegro można kupić drapaki do sufitu za 200 zł. Ja bym 1000 zł za drapak nie dała za chiny. Mimo, że kocham moje koty.
Ja mam za 300 zł, ale ma stabilniejszą podstawę. Moje koty aż tak nie drapią go, ale zakupu nie żałuję
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 16:12   #2440
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Koty - część VIII

Ja mam dwa drapaki male , obydwa pamietaja jeszcze pierwszego kota mimo ze maja prawie 5 lat sa jeszcze w dobrym stanie , pomijajac fakt ze uzywaly go 3 koty ( teraz dwa ) i zero podrapanych mebli
Mam tez jeden zrobiony z drewna na fotce Fuffy z malutka wtedy Giulietta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1049.jpg (36,9 KB, 35 załadowań)
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 16:26   #2441
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Ja mam dwa drapaki male , obydwa pamietaja jeszcze pierwszego kota mimo ze maja prawie 5 lat sa jeszcze w dobrym stanie , pomijajac fakt ze uzywaly go 3 koty ( teraz dwa ) i zero podrapanych mebli
Mam tez jeden zrobiony z drewna na fotce Fuffy z malutka wtedy Giulietta
Z takiego normalnego drewna? Fajnie

Jakie śliczne kociaki
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 16:46   #2442
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Z takiego normalnego drewna? Fajnie

Jakie śliczne kociaki
Tak moj akurat zrobil maz zanim kupilismy pierwszy profesjonalny w Zoo+ , jak widac na zdjeciu drewno rabane jak do pieca ( zbite tak gwozdziami , zeby nie poranilo kocich lapek , a pod spodem zrobiony tunel - jak widac Fuffy w srodku ) mozna przyniesc jak ktos ma miejsce gruba galaz z lasu czy pien ( jak ktos jeszcze pali drewnem w piecu ) u mnie w tej chwili stoi pod stolem i codzien slychac jak Giulietta lub Snoopy go drapie , moim kotom sie spodobal
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE

Edytowane przez Anitast
Czas edycji: 2014-02-18 o 16:47
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 17:07   #2443
kraina _chichow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 677
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jak to budna się marnuje? U nas to najbardziej przydatna rzecz: magazyn na zabawki




Będzie dobrze. U nas też był jednodniowy foszek po każdej wizycie (mam dwa koty, sterylizowane były w odstępie dwóch miesięcy). Najgorzej było z kotką, bo wróciła w kaftanie. Jeśli do jutra nie przejdzie może będziesz musiała pomysleć o Feliway albo kroplach Bacha?
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, Feliwaya mamy w kontakcie już bardzo długo. Jakieś 3 lata Na szczęście jest już trochę lepiej, Duża pozwoliła małej wejść do siebie na posłanie i trochę pospały przytulone. Jutro kontrolna wizyta, ciekawe czy będzie powtórka z rozrywki... A i jeszcze okazało się, że Buka (mała) ma polipy w uszkach, na razie małe, ale mogą rosnąć i wtedy niewykluczona operacja. Jak nie świerzb, to kk, a teraz polipy. Dzięki
__________________
"Z kłamstwami są same kłopoty. Trzeba smakować każde słowo, zanim je człowiek wypuści z ust... "
kraina _chichow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 17:16   #2444
wistra
Rozeznanie
 
Avatar wistra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 687
Dot.: Koty - część VIII

2 lata temu kupiłam RUFI do sufitu, modyfikowanego w sztruksie, ale sztruks był tak śliski, że koty po kilkukrotnym spadnięciu z niego z hukiem zaczęły się go bać.

Teraz powtórka z rozrywki, ten sam śliski sztruks. Koty boją się górnej półki, bo łapią się łapkami i nie ma szans, żeby się wbiły pazurem - spadają jak długie.

Fajne mają drapaki, ale ja zostanę przy mojej sufitowej używce za 100zł z gumtree.

Edit: Nie kupujcie z allegro drapaków firmy Drapakolandia/Mikmar/Zoomoris. Zabije kota i was.

Edytowane przez wistra
Czas edycji: 2014-02-18 o 17:25
wistra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 17:27   #2445
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez wistra Pokaż wiadomość
Edit: Nie kupujcie z allegro drapaków firmy Drapakolandia/Mikmar/Zoomoris. Zabije kota i was.
a co, jest nawiedzony?
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 17:28   #2446
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Koty - część VIII

Jaka jest tania i solidna firma najlepiej na allegro?
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 17:35   #2447
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
a co, jest nawiedzony?


U mnie drapak ok. 1,5m ma już 4 lata, zmieniamy jutę bo Fasik ją wykańcza i w sumie tyle. Zobaczymy kiedy uda mu się go rozwalić.
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 17:52   #2448
sheena84
Rozeznanie
 
Avatar sheena84
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 808
Dot.: Koty - część VIII

Dziewczyny Nasz Myszka miala dzis przeprowadzony zabieg sterylizacji, biedaczka chodzi jak pijana i mi jej szkoda weterynarz mowila ze moze cos wieczorem zjesc i byla juz taka glodna ze troche schrupala suchego jedzenia i troszke wody wypila.
Mam pytanie czy po takim zabiegu kotka MUSI jesc teraz sucha karme specjalna dla kotow wysterilizowanych? Czy bedzie mogla ta co do tej pory jej kupowalam TOW?
Dziekuje za odp.
sheena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 17:54   #2449
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez sheena84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Nasz Myszka miala dzis przeprowadzony zabieg sterylizacji, biedaczka chodzi jak pijana i mi jej szkoda weterynarz mowila ze moze cos wieczorem zjesc i byla juz taka glodna ze troche schrupala suchego jedzenia i troszke wody wypila.
Mam pytanie czy po takim zabiegu kotka MUSI jesc teraz sucha karme specjalna dla kotow wysterilizowanych? Czy bedzie mogla ta co do tej pory jej kupowalam TOW?
Dziekuje za odp.
Może jeść normalną karmę, dajesz jej TOTW, tak?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 17:57   #2450
sheena84
Rozeznanie
 
Avatar sheena84
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 808
Dot.: Koty - część VIII

Sorki tak, TOTW, zle skrot napisalam
sheena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 17:57   #2451
wistra
Rozeznanie
 
Avatar wistra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 687
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
a co, jest nawiedzony?
Nie, miałam od nich drapak robiony na zamówienie, zapłaciłam za niego krocie, a leżał kilkanaście razy (SUFITOWY!!)
Śruby wkręcone prosto w drewno, co się wyrabia po kilku dniach.
W kołkach MUSI być plastikowa/metalowa "dziura" z gwintem, inaczej taki drapak nie pociągnie miesiąca.
Dodatkowo mają wąziutkie słupki, ok. 7cm co sprawia, że cały drapak kiwa się jak łajba na sztormie.
wistra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 18:02   #2452
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Tak moj akurat zrobil maz zanim kupilismy pierwszy profesjonalny w Zoo+ , jak widac na zdjeciu drewno rabane jak do pieca ( zbite tak gwozdziami , zeby nie poranilo kocich lapek , a pod spodem zrobiony tunel - jak widac Fuffy w srodku ) mozna przyniesc jak ktos ma miejsce gruba galaz z lasu czy pien ( jak ktos jeszcze pali drewnem w piecu ) u mnie w tej chwili stoi pod stolem i codzien slychac jak Giulietta lub Snoopy go drapie , moim kotom sie spodobal
Kurczę, a ja na to nie wpadłam Świetny
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 18:07   #2453
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Kurczę, a ja na to nie wpadłam Świetny
Wlasnie oglądając Twoje zdjęcia to masz dużo możliwości
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 18:08   #2454
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez sheena84 Pokaż wiadomość
Sorki tak, TOTW, zle skrot napisalam
Bez problemu może jeść tą samą, po prostu nie przekarmiać

Ech, już nie wiem jaki ten drapak wziąć Czy Rufi, czy zwykły tańszy, czy sufitowy, czy taki 180 cm... Pomóżcie!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 18:12   #2455
wistra
Rozeznanie
 
Avatar wistra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 687
Dot.: Koty - część VIII

Kretka, jaki potrzebujesz i do jakiej kwoty, zaraz Ci coś wyszperam. Mogę też pomóc z zakupem z zooplusa z 15% zniżką
wistra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 18:14   #2456
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Wlasnie oglądając Twoje zdjęcia to masz dużo możliwości
Które? Z podpisu o papugach?
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 18:17   #2457
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez wistra Pokaż wiadomość
Kretka, jaki potrzebujesz i do jakiej kwoty, zaraz Ci coś wyszperam. Mogę też pomóc z zakupem z zooplusa z 15% zniżką
To tak, będzie litania
Kotki są dwa, Florzaste, 9 miesięcy mają (uśrednione, bo mniej więcej od 8 do 10 mogą mieć ). Jedna - Ej - lubi się wspinać, lubi wysokości, skacze na regały, na szafki w kuchni. Za to druga - Bis - jest bardziej kanapowo-stolikowym kotem Mamy drapak z zoologa, taki 3-poziomowy, z trzema drapakami (ale krótkimi...), z budką, ma ok. 110 cm. Wydaje mi się, że jest za niski, wolałabym coś w okolicach 180 cm, jeśli byłoby stabilne. Budka jest w ogóle nie potrzebna, bo zero zainteresowania przejawiają. Drapaka używają głównie do drapania i do kimania, także to jest potrzebne. Do jakiej kwoty... Powiedzmy do 700 zł, ale za tą kwotę to musi być PORZĄDNY
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-02-18 o 18:18
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 18:34   #2458
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Bez problemu może jeść tą samą, po prostu nie przekarmiać

Ech, już nie wiem jaki ten drapak wziąć Czy Rufi, czy zwykły tańszy, czy sufitowy, czy taki 180 cm... Pomóżcie!
Ja mam ten:
http://allegro.pl/hit-drapak-dla-kot...950584040.html


O, z tych są fajne:

http://allegro.pl/drapak-dla-kota-ko...982019971.html

http://allegro.pl/40-armarkat-duzy-d...950240067.html

http://allegro.pl/ramzes-drapak-dome...940218675.html
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 18:42   #2459
wistra
Rozeznanie
 
Avatar wistra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 687
Dot.: Koty - część VIII

No to Atlas z zooplusa, możesz dodatkowo dokupić hamak trixie (ja go mam);

http://www.zooplus.pl/shop/koty/drap...y_sufitu/77493

Firmy StolPlus i Leoland z allegro.

Jest też jedna hodowla MCO, która robi śliczne drapaki na zamówienie, ale nie znam cen, dam Ci namiary na PW, żeby tu nie było reklamy.

jeżeli chodzi o zooplus, jakbyś miała zamówienie na pow. 300zł, to mogę zrobić zamówienie z mojego konta na Twój adres ze zniżką 15%
wistra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 18:50   #2460
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Twój dla moich by się nie sprawdził, bo ma głównie budki. Ale trzeci jest bardzo fajny! Ma półki, ma leżankę, tylko cienkie te drapaki chyba, 9 cm średnicy...
Pierwszy też niezły, ale jaki kolos i ta cena To już wolałabym Rufi w tym wypadku
Plan póki co jest taki - drapak "plac zabaw ze spankiem" kupimy chyba tańszy, taki właśnie w okolicach 300 zł. Za to drapak drapak z Rufi, zwykły pal 100 cm. Florki podobno lubią drapać właśnie sam pal, więc będzie stał obok i będą miały co sobie tylko zechcą, do wyboru, do koloru Chyba, że serio serio Rufi jest tak cudownie zaj*bisty, że w cały zainwestujemy.

Cytat:
Napisane przez wistra Pokaż wiadomość
No to Atlas z zooplusa, możesz dodatkowo dokupić hamak trixie (ja go mam);

http://www.zooplus.pl/shop/koty/drap...y_sufitu/77493

Firmy StolPlus i Leoland z allegro.

Jest też jedna hodowla MCO, która robi śliczne drapaki na zamówienie, ale nie znam cen, dam Ci namiary na PW, żeby tu nie było reklamy.

jeżeli chodzi o zooplus, jakbyś miała zamówienie na pow. 300zł, to mogę zrobić zamówienie z mojego konta na Twój adres ze zniżką 15%
Atlas mieli w DT, nie spodobał mi się Niezbyt stabilny, zmienili go na 180 cm.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-10 10:30:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.