Koty - część XI - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-15, 18:20   #4891
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Mój jest glodomorkiem, wcina zarówno suche jak i mokre juz.
Dziewczyny - jak dobrać ilość jedzenia dla kociaka? Na razie daje na wyczucie. Mokre 3x dziennie po około łyżce czubatej + stopniowo daje mu suche. Porcje mokrego raz zje całą a raz trochę zostawi i dojada.
Puszka 200g starcza na ok 3 dni niecałe. Nie wiem czy dawać mu więcej / częściej?
nie porcjuj mu. jeśli jeszcze chrupki nie do końca je, możesz je namaczać, niech ma do nich stały dostęp. kot (także dorosły) je dużo małych posiłków, a nie 1-2 duże, więc dobrze utrwalać nawyk dzielenia sobie jedzenia

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Tylko mokra chyba nie powinna zbyt długo leżeć w misce, prawda?
Dodatkowo od wczoraj ciągle próbuje ssać mi palec, z czego to wynika?
moja, 4,5 letnia kotka, do dziś mnie ciumka to miłość, kocięca, przekierowana z matki na Ciebie teoretycznie powinno się to odrzucać, ale nie znam osoby, która byłaby w stanie to zrobić

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Kurde, moim kiedys dalam wolowinke, piekna, tlusciutka, nie tknely. Zmielilam, nie tknely. Wymieszalam z puszka, wyjadly tylko puszkowe. Zreszta, wole im dawac dobre puszki, bo kupujac mieso bym zbankrutowala
bo tłuste koty nie lubią tłustego mięsa. spróbuj z indykiem.

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Wiem wlasnie, ale u mnie niestety nie najczesciej kupuje paczkowane mieso, bo nawet miesnego nie ma u mnie we wsi. Wczoraj za 1,2 kg piersi z kurczaka zaplacilam 35chf, wiem ze bez sensu jest przeliczac, ale to ok 130zl. Mieso jest tutaj meeeega drogie:/
pamiętaj, że nie tylko pierś jest mięsem. indycze żołądki i serca możesz im śmiało dorzucać do karmy, nie powinny być bardzo drogie
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 18:28   #4892
wistra
Rozeznanie
 
Avatar wistra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 687
Dot.: Koty - część XI

Podroby tylko w małej ilości, nie powinny przekraczać 5% lub 10% mieszanki.
wistra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 18:33   #4893
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez wistra Pokaż wiadomość
Podroby tylko w małej ilości, nie powinny przekraczać 5% lub 10% mieszanki.
żołądek i serce to de facto też mięso podroby to organy nie będące mięśniami, tj. wątroba, trzustka, jelita, mózg, nerki i tak dalej.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 18:42   #4894
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość





bo tłuste koty nie lubią tłustego mięsa. spróbuj z indykiem.







pamiętaj, że nie tylko pierś jest mięsem. indycze żołądki i serca możesz im śmiało dorzucać do karmy, nie powinny być bardzo drogie


To sprobuje nastepnym razem z chudym jak bede robic gulasz


Dalam porownanie z piersia, bo to jest tu i tak najtansze.
Poszukam jakiegos rzeznika w miescie i sie zaopatrze
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 18:49   #4895
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty - część XI

A jak często dajecie mięso kotu?

Dodaję nowe zdjęcie Diamond, dziś nam pani z hodowli wysłała. Niby tylko tydzień, a już zmiana w ubarwieniu na pyszczku widoczna

Zamówiłam dziś też drapak. Niestety nie kupiłam Rufiego, polecanego na forach, bo cena zabija ale mam nadzieję, że też będzie w miarę okej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg diamond3.jpg (236,6 KB, 22 załadowań)
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs

Edytowane przez Arya90
Czas edycji: 2015-11-15 o 18:51
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 19:02   #4896
jatula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 211
Dot.: Koty - część XI

jak usuwają guza kotu, to od razu wiadomo czy to nowotwór złośliwy?
jatula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 19:13   #4897
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
A jak często dajecie mięso kotu?

Dodaję nowe zdjęcie Diamond, dziś nam pani z hodowli wysłała. Niby tylko tydzień, a już zmiana w ubarwieniu na pyszczku widoczna

Zamówiłam dziś też drapak. Niestety nie kupiłam Rufiego, polecanego na forach, bo cena zabija ale mam nadzieję, że też będzie w miarę okej

Moje syjamy tez sie urodzily biale i z tygodnia na tydzien bylo widac mega roznice. Teraz sa juz dosc ciemne, a wybarwiaja sie do ok. Roku
Ja czekam az juz urosna i wybarwia sie do punktu koncowego i soboe wytatuuje ich podobizny na nogach ale najpierw zbieram jeszzce na tatuaz z podobizna mojego piesela

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez jatula Pokaż wiadomość
jak usuwają guza kotu, to od razu wiadomo czy to nowotwór złośliwy?

Wysylaja na badanie histopatologiczne.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 22:40   #4898
wistra
Rozeznanie
 
Avatar wistra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 687
Dot.: Koty - część XI

Arya90, byle nie mikmar, bo to najgorszy szajs :P
wistra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 08:28   #4899
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez wistra Pokaż wiadomość
Arya90, byle nie mikmar, bo to najgorszy szajs :P
Nie. Kupiłam ani-life. Chcę uzbierać na rufiego, ale to trochę potrwa. Sukcesem jest, że Tż nie marudzi, że wymyślam, tylko poparł ten pomysł. Coś mi sie zdaje, że ten kot będzie jednym z najbardziej rozpieszczanych na forum
Sama jestem ciekawa tego co teraz zamówiłam. Ma ktoś z was drapak tej firmy? Miały dobre opinie, więc się skusiłam.

Elderdredzia, to podobnie jak ragdoll, tyle, że te mogą się barwić aż do 3 roku życia.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 08:37   #4900
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Koty - część XI

My mamy drapak własnej roboty
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 08:42   #4901
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Nie. Kupiłam ani-life. Chcę uzbierać na rufiego, ale to trochę potrwa. Sukcesem jest, że Tż nie marudzi, że wymyślam, tylko poparł ten pomysł. Coś mi sie zdaje, że ten kot będzie jednym z najbardziej rozpieszczanych na forum
Sama jestem ciekawa tego co teraz zamówiłam. Ma ktoś z was drapak tej firmy? Miały dobre opinie, więc się skusiłam.

Elderdredzia, to podobnie jak ragdoll, tyle, że te mogą się barwić aż do 3 roku życia.

Daleko Wam jeszcze do forumowych rozpieszczonych kocisk


My mamy rufi sufitowy taki: http://www.drapaki.pl/pl/ekskluzywne...6-ex-s-1a.html
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 08:52   #4902
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty - część XI

Mojwa my potem musimy mieć porządnego rufiego, bo ragdoll może ważyć do 7 kg (kotka), a kocur do 9-10 Więc inny pewnie po prostu się przewróci, dlatego już zaczynam składać pieniądze i na nowe mieszkanie chyba też zainwestuję w sufitówkę jakąś

Kusum na razie tego kota jeszcze nie ma, a już jest ze str Tż bardzo kochany (dodam, że mój Tż przez rok nie chciał kota i dopiero niedawno się przekonał, dlatego jestem tak miło zaskoczona jego zaangażowaniem )
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:13   #4903
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Nie. Kupiłam ani-life. Chcę uzbierać na rufiego, ale to trochę potrwa. Sukcesem jest, że Tż nie marudzi, że wymyślam, tylko poparł ten pomysł. Coś mi sie zdaje, że ten kot będzie jednym z najbardziej rozpieszczanych na forum
Sama jestem ciekawa tego co teraz zamówiłam. Ma ktoś z was drapak tej firmy? Miały dobre opinie, więc się skusiłam.
Moje mają domek z kartonów, który niedawno rozwaliły a ja jestem chora i nie mam jak im załatwić nowego. Ale rozwalony podoba się im nawet bardziej.

Mam od wczoraj taką rozkminę, bo koty być może pojadą ze mną do rodziców na święta. Jak wasze koteły reagują na choinkę? U nas jest zawsze wielka, żywa, szklane bombki. Mama by je zabiła jakby coś zrobiły
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:25   #4904
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Koty - część XI

Hmm... moj raz zostal u mojej mamy, ktora ma duzy kwiat. Wielkosci sredniej choinki. Nie dawal mu spokoju (kwiat jest za ciezki, zeby go wyniesc samemu), mama ciagle pilnowala kota, ale ten byl sprytny, skoczyl z gory i go zlamal.

Nawet nie chce myslec, co zrobilby na widok choinki z ozdobami. Z tego, co wiem, nie mozna stosowac anielskiego wlosia. Kot moze je zjesc.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:28   #4905
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty - część XI

Kusum, piekny drapak!!!
Ja tez chcialam z rufiego, ale nie chcieli mi wyslac do mnie, bo stwierdzili, ze koszty wysylki przekrocza koszta drapaka

Dlatego mamy drapak z zooplusaczy i jestem mega zadowolona, wyglada w sumie jak nowy, a drapia caly czas.

Wczoraj sie z nimi wsciekalam laserkiem i tak ladnie spaly w nocy, cud, bobek z tylkiem na mojej twarzy, a buka na poduszce obgryzajac mi od czasu do czasu wlosy.
Niestety o 6 jak wstaly, tak musialam zamknac drzwi od sypialni, bo galopowaly i sie bawily w lozku

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

My choinki miec nie bedziemy wiec problem ske rozwiazuje, bo znajac moje koty to wiem, ze albo im by sie cos stalo albo choince
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:41   #4906
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Kusum, piekny drapak!!!
Ja tez chcialam z rufiego, ale nie chcieli mi wyslac do mnie, bo stwierdzili, ze koszty wysylki przekrocza koszta drapaka

Dlatego mamy drapak z zooplusaczy i jestem mega zadowolona, wyglada w sumie jak nowy, a drapia caly czas.

Wczoraj sie z nimi wsciekalam laserkiem i tak ladnie spaly w nocy, cud, bobek z tylkiem na mojej twarzy, a buka na poduszce obgryzajac mi od czasu do czasu wlosy.
Niestety o 6 jak wstaly, tak musialam zamknac drzwi od sypialni, bo galopowaly i sie bawily w lozku

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

My choinki miec nie bedziemy wiec problem ske rozwiazuje, bo znajac moje koty to wiem, ze albo im by sie cos stalo albo choince

Kociska też są zadowolone Na początku myślałam, ze jest za duży, ale koty komponują się na nim idealnie.


Musisz to przeczekać. Jest szansa, że z wiekiem zmądrzeją
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:46   #4907
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Koty - część XI

Ja tez nie planuje choinki. Mrus przewracalby ja ciagle.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:50   #4908
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość

Wczoraj sie z nimi wsciekalam laserkiem i tak ladnie spaly w nocy, cud, bobek z tylkiem na mojej twarzy, a buka na poduszce obgryzajac mi od czasu do czasu wlosy.
Niestety o 6 jak wstaly, tak musialam zamknac drzwi od sypialni, bo galopowaly i sie bawily w lozku

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

My choinki miec nie bedziemy wiec problem ske rozwiazuje, bo znajac moje koty to wiem, ze albo im by sie cos stalo albo choince
Ja wczoraj wymęczyłam moje wędką. Albo one wymęczyły mnie, bo co ją chowałam to Kasia miauczy i wędka od nowa w ruch. Runej się zasapał i dyszał jak pies. Nie wiem czy to przez to, że jest gruby czy może ma coś z sercem. Rano jak zwykle się biły ale teraz myją sobie głowy nawzajem.

U mnie choinka będzie malutka, ozdoby nieszkodliwe. Ale może koty zostaną w Gdańsku i kłopotu nie będzie.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:51   #4909
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty - część XI

My choinkę będziemy mieć
Kiedyś jak za dzieciaka miałam dachowce to nigdy nie było problemu z choinką- koty się nią nie interesowały.
Mam nadzieję, że będzie teraz podobnie
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 09:53   #4910
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
My choinkę będziemy mieć
Kiedyś jak za dzieciaka miałam dachowce to nigdy nie było problemu z choinką- koty się nią nie interesowały.
Mam nadzieję, że będzie teraz podobnie
Kot mojej babci też miał choinkę gdzieś ale on był wychodzący i takich choinek to on miał pod dostatkiem na zewnątrz.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:53   #4911
anomia_
Raczkowanie
 
Avatar anomia_
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 53
Dot.: Koty - część XI

Ja myślałam o takiej małej, metrowej żywej choince. Myślicie, że będzie kocię wpieprzać igły, czy mogę być spokojna? Trochę się boję, że jej się gdzieś w jelita wbije taka niestrawiona igła (to możliwe?)...
anomia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:57   #4912
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Koty - część XI

Myślę, że wszystko jest możliwe. To jest kot, tego nie ogarniesz.
Ja miałam tylko taka gałąź iglasta położona na szafce. Koty w tym spaly jak w gniazdka.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:00   #4913
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez anomia_ Pokaż wiadomość
Ja myślałam o takiej małej, metrowej żywej choince. Myślicie, że będzie kocię wpieprzać igły, czy mogę być spokojna? Trochę się boję, że jej się gdzieś w jelita wbije taka niestrawiona igła (to możliwe?)...
Ja tez chce taka... od dwoch lat nie mam choinki nie wiem co robic
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:08   #4914
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez anomia_ Pokaż wiadomość
Ja myślałam o takiej małej, metrowej żywej choince. Myślicie, że będzie kocię wpieprzać igły, czy mogę być spokojna? Trochę się boję, że jej się gdzieś w jelita wbije taka niestrawiona igła (to możliwe?)...
pewnie będzie próbował podejść, może się skończyć na wymiotach, może nic się nie dziać a może nawet się wbić.

A jakby spryskać choinkę zapachem cytrynowym czy czymś czego one nie lubią?
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:12   #4915
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja tez chce taka... od dwoch lat nie mam choinki nie wiem co robic

Ja nie mam od 6 i nie chce Sztuczna to plastik, a żywa się sypie. Za dużo zachodu.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:54   #4916
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Koty - część XI

hejka
niestety Piotrusia jeszcze dziś nie będziemy mieli bo ja dopiero wróciłam z urzędu bo musiałam pilnie pojechać coś załatwić a ta pani Kasia dopiero popołudniu idzie z kociakiem do weta więc jak dobrze pójdzie jutro będzie maluszek u nas a kupiłam dziś większą kuwetę dla Rysi a mała będzie dla kiciusia, drugą podwójną miseczkę i poduszeczkę dla maluszka
moja Rysia ma budę zrobioną z kartonu i udekorowaną naklejkami przez mojego synka, baardzo ją lubi no i teraz się zastanawiam nad drugą dla Piotrusia by nie było "wojny" hehe
mój mąż już się martwi jak to będzie z choinką a mamy od zeszłego roku pierwszy raz dużą i jest to największa radość dla mojego prawie 5-latka, myślę że będę ją spryskiwać zapachem cytrusowym bo bynajmniej moja Ryśka ucieka gdzie pieprz rośnie jak np obieramy mandarynki albo pomarańcze a jak jej chciałam dać tran o smaku cytrynowym taki co daje dziecku to schowała się pod łóżko
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 11:10   #4917
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Koty - część XI

Ja nie mam większej choinki od 12 lat, czyli od 2. świąt zakocenia. Pierwsze wyglądały tak, że choinkę musiałam zbierać z podłogi kilka razy dziennie. Po prostu wspinała się po niej jak po drzewie (mimo, że choinka sztuczna). Jeszcze paskuda nadgryzła lampki i mnie potem kopnęły (moja Kicia, to był najbardziej łobuzowaty kot ze wszystkich). Potem wystawiałam symbolicznie taką małą 50 cm, ale od 3-4 lat nawet takiej już mi się nie chce (też ją trzeba było podnosić, tylko rzadziej ).
Dekoruję mieszkanie jakimiś lampkami, stroikami, bo jednak lubię klimat Świąt, ale już jest bez choinki. Mam takie gałązki ozdobne podświetlane i je dekoruję jakimiś drobnymi bombkami czy innymi ozdobami. A, że one stoją cały rok, to nie ma zainteresowania (no czasem jakaś bombka zostanie skradziona i służy za piłkę (ale to plastikowe lub ze styropianu więc nie ma ryzyka rozbicia).
Teraz będą pierwsze Święta z Mańkiem i coś czuję, że te wszystkie błyszczące ozdoby przypadną mu do gustu

Do świeżo zakoconych: uważajcie na wszelkie łańcuchy, w szczególności "włosy anielskie", zjedzenie ich przez kota może się skończyć tragicznie.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 11:33   #4918
anomia_
Raczkowanie
 
Avatar anomia_
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 53
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
pewnie będzie próbował podejść, może się skończyć na wymiotach, może nic się nie dziać a może nawet się wbić.

A jakby spryskać choinkę zapachem cytrynowym czy czymś czego one nie lubią?
Lilia jest jakaś dziwna, żaden odstraszacz nie działa, a wręcz zachęca
Poczytam chyba trochę jaki rodzaj choinek jest kotoodporny
anomia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 11:47   #4919
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Koty - część XI

Ja natomiast kiedy kupowalam swojego Devona mialam powiedziane ze obrosnie w przeciagu 2 lat w bujna siersc a tymczasem .. Nie ma
ImageUploadedByWizaz Forum1447674435.353042.jpg
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 11:59   #4920
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Koty - część XI

Przecież devony z natury są lysawe, nie?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-21 13:51:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.