Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-06, 22:25   #4831
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Jaklaudiam1 Pokaż wiadomość
Nigdy wcześniej nie miałam poczucia, tak zmarnowanych pieniędzy jak w salonie agnieszki jabłońskiej. Nie wiem czy reklamacja by w czymś pomogła. Bo mojej siostrze przyjeła reklamację, którą poprawiała agnieszka z drugą fryzjerką i toner zszedł po 1 myciu. Ale już nie mamy siły się bić o swoje racje. Na forum publicznym p. A.jabłońska oskarżyła mnie o tuningowanie zdjęć i działanie na rzecz konkurencji...bo zwierzyłam sie w salonie, ze mama byla frzjerką (lata temu, teraz od 7 przebywa na stałe w Kanadzie). Po mojej negatywnej recenzji, w ciągu kilku godzin pojawiło sie kilka recenzji na 5*, tak żeby przepchnąć moją niepochlebną. Przypadek? Nie sądze ...
Ps: światło w salonie daje strasznie przekłamany efekt na korzyść salonu, oczywiście.
Miałam podobny problem z włosami farbowanymi farbą sklepową na rudo. Również udałam się do Pani Agnieszki, która dokładnie omówiła ze mną co chce zrobić i na jaki efekt mogę liczyć po pierwszej wizycie. Rzeczywiście efekt na początku nie był spektakularny, acz byłam o tym uprzedzona. Zamierzony efekt Pani Agnieszka uzyskała po 2-3 wizytach i od tego czasu nie dam dotknąć moich włosów komuś innemu. Więc tak sobie myślę, czy salon popełnił błąd, czy może rzeczywiście na efekt trzeba by było poczekać. Acz uprzedzam że to tylko moje przemyślenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015

Edytowane przez chudziaszek11
Czas edycji: 2016-12-06 o 22:28
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 07:28   #4832
Jaklaudiam1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Poszłam do salonu ze zdjęciem numer 1, jako docelowy. Odrazu powiedziano mi ze to niewykonalne i pokazano mi zdjęcie numer 2, jako wzór tego co otrzymamy na dziś. A wyszło po koloryzacji zdjęcie numer 3. Nie jestem osobą, która nie umie słuchać ze zrozumieniem i nie upieram sie przy swoim. Po całej koloryzacji sama fryzjerka była mocno zdenerwowana, bo widziała ze efekt nijak się ma do tego ze zdjęcia. Dlatego sądziłam, że reklamacja zostanie przyjęta bez problemu.

Mój wpis jest ostrzeżeniem, specjalnie przedstawiłam też punkt widzenia fryzjerki. Aby każdy mógł wyciągnąć swoje wnioski. Ja bede odradzać kazdemu wizytę w salonie a.jabłońskiej w Krakowie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161128_210606.jpg (54,5 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg received_1794216544178017.jpeg (32,4 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg received_1795386594061012.jpg (122,0 KB, 182 załadowań)

Edytowane przez Jaklaudiam1
Czas edycji: 2016-12-07 o 07:30
Jaklaudiam1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 10:05   #4833
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja stwierdzam po swoich doswiadczeniach, ze w Krakowie nie ma dobrych fryzjerow jesli chodzi o wykonanie balayage na ciemnych wlosach ... na blondach owszem, ale z ciemnymi sobie nie radza kompletnie a ceny biora z kosmosu

Sama mialam czarne wlosy farbowane kilka lat farba loreal z drogeri, mialam rozjasniane wlosy juz 5 razy (!) z olaplexem a nadal nikt nie uzyskal tego co ja chce, blond jest, ale zolty a zamiast balayage odciete ombre. Nie wiem jak inaczej mozna im tlumaczyc bo wyslawiam sie dobrze plus pokazuje zdjecia. Jak podliczylam kiedys wszystkie wizyty w tych renomowanych salonach to spokajnie uzbierala sie suma na ponad 1000 zlotych (az mnie zmrozilo) za efekt, ktory moglabym osiagnac sama. Porazka, mam jeszcze na oku dwa salony avant apres i themessyheadhospital, ale boje sie juz ryzykowac i szkoda mi znowu wydanych pieniedzy, jesli efekt bedzie znowu zly. Cos czuje, ze wroce do czarnych ... Rozumie, ze czarnych sie nie rozjasni za jednym razem do blondu, ale bez przesady ...

Dobrzy fryzjerzy z instragama to chyba tylko w Londynie i Ameryce, ale napewno nie w Krakowie Choc moze jeszcze ktos mnie pozytywnie zaskoczy tutaj ...
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 10:42   #4834
Jaklaudiam1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Z kazdym myciem mam gorzej pod spodem rude, na wierzchu brąz na końcach czerwien. jezu musze zamaskowac to farbą, bo nie mogę chodzić w koczkach bo wyglądam komicznie :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161207_113945.jpg (73,4 KB, 132 załadowań)

Edytowane przez Jaklaudiam1
Czas edycji: 2016-12-08 o 07:32
Jaklaudiam1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 19:20   #4835
Jaklaudiam1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Nie wytrzymałam i poszłam poprawić swoje "refleksy" w nowym salonie, dzięki bogu teraz wygląda to tak jak powinno
Polecam zatem:
Salon Emerald, mają nową technikę rozjaśniania: "Nowej generacji rozjaśniacz nie robiący plam, zastygający na włosach i pięknie rozjaśniający , używany na specjalnych paletach". Po rozjaśnianiu, nie użyli tonera zatem kolor się nie wypłuka po myciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15491912_1273251042734775_1100822230_o.jpg (114,9 KB, 190 załadowań)
Jaklaudiam1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 08:38   #4836
karinkowa
Rozeznanie
 
Avatar karinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 843
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, czy mozecie polecic jakiegos dobrego fryzjera na upiecie/kok? Ide w styczniu na wesele I musze sie uczesac w Krakowie. Zalezy mi na tym, zeby nie wyjsc z fryzura w stylu ciocia Grazyna w latach 90' ale tez zeby nie zaplacic 200 zl za fryzure
__________________
karinkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 00:05   #4837
lucylucy69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy ktoś poleca Igę Toniarz z salonu Kaczmarzyka? Głownie chodzi mi o cięcie i refleksy.
lucylucy69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-28, 09:46   #4838
Mustache_Cat
Przyczajenie
 
Avatar Mustache_Cat
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Jakies opinie o studiu expresja?
Kompletnie nie polecam. Poszłam do nich ze zdjęciem (Na którym byłam ja z moją dawną fryzurą) i poprosiłam o takie ścięcie, a usłyszałam, że to jest niewykonalne, bo mi źle włosy rosną. Do tego jak mnie dziewczyna ścięła (dałam im szanse, ponieważ powiedziała, ze docelową fryzurę osiągnę stylizując swoje włosy) grzywka była nie do wystylizowania.
Mustache_Cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 17:46   #4839
Cariiba
Przyczajenie
 
Avatar Cariiba
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Racibórz/Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej, potrzebuję na sobotę fryzjera, który zrobi mi jakąś fryzurę na bal. Możecie kogoś polecić? Najlepiej okolice Miasteczka Studenckiego i żeby ceny były znośne )
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
Cariiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 11:44   #4840
klaudyna_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Jaklaudiam1 Pokaż wiadomość
Poszłam do salonu ze zdjęciem numer 1, jako docelowy. Odrazu powiedziano mi ze to niewykonalne i pokazano mi zdjęcie numer 2, jako wzór tego co otrzymamy na dziś. A wyszło po koloryzacji zdjęcie numer 3. Nie jestem osobą, która nie umie słuchać ze zrozumieniem i nie upieram sie przy swoim. Po całej koloryzacji sama fryzjerka była mocno zdenerwowana, bo widziała ze efekt nijak się ma do tego ze zdjęcia. Dlatego sądziłam, że reklamacja zostanie przyjęta bez problemu.

Mój wpis jest ostrzeżeniem, specjalnie przedstawiłam też punkt widzenia fryzjerki. Aby każdy mógł wyciągnąć swoje wnioski. Ja bede odradzać kazdemu wizytę w salonie a.jabłońskiej w Krakowie.
Zdjęcie nr 1 super! Niestety nie mam aż tak długich włosów, żeby zrobić sobie coś podobnego na głowie, ale jak byłam ostatnio w salonie Eric Stipa w M-1 to fryzjerka robiła klientce coś podobnego. Siedziałam na fotelu obok, u p.Asi i zerkałam, bo efekt był super To było jakiś czas temu, ale strasznie mi się spodobało to, co dziewczyna miała potem na głowie i zainspirowało mnie to do zapuszczenia włosów Od dłuższego już czasu miałam klasycznego 'Boba" no i teraz zapuszczam, żeby mieć chociaż takie za ramiona... Nie wiem jak się nazywa ta fryzjerka, która robiła tę fryzurę, ale ma długie, proste włosy, taki jakby ciemny blond. Wyglądała na konkretną i taką co wie co robi, więc może następnym razem spróbuj u niej?
klaudyna_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 21:47   #4841
dddoris
Przyczajenie
 
Avatar dddoris
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej nie wiecie może gdzie pracuje obecnie Pani Renata, która kiedyś pracowała w Studio Exclusive na Kazimierza Wielkiego?
dddoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-16, 06:50   #4842
Helpless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja ze swojej strony chciałam polecić fryzjerów Jean Louis David. Naprawdę pierwsza klasa, salonik przyjazny, nowoczesny, fryzjerzy kompetentni, wiedzą po co tam są. Słuchają i doradzają. W końcu są szkoleni przez najlepszych trenerów z Paryża. Nie mają tanio, ale coś za coś. Miałam różne przygody z fryzjerami i kończyło się to nie najlepiej, więc teraz wolę podchodzić do tego ostrożnie. Zainteresowanym podsyłam stronkę, tam są wszystkie ich salony w Krakowie, możecie sprawdzić jakie mają usługi i ceny xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-07 o 21:04 Powód: Link.
Helpless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 08:10   #4843
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Helpless Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony chciałam polecić fryzjerów Jean Louis David. Naprawdę pierwsza klasa, salonik przyjazny, nowoczesny, fryzjerzy kompetentni, wiedzą po co tam są. Słuchają i doradzają. W końcu są szkoleni przez najlepszych trenerów z Paryża. Nie mają tanio, ale coś za coś. Miałam różne przygody z fryzjerami i kończyło się to nie najlepiej, więc teraz wolę podchodzić do tego ostrożnie. Zainteresowanym podsyłam stronkę, tam są wszystkie ich salony w Krakowie, możecie sprawdzić jakie mają usługi i ceny xxx
Zalezy, na jakiego fryzjera tam trafisz.
Ale ja to średnio widzę po tym, jak dowiedziałam się, że w jednym z salonów nie było NIKOGO, kto umie posługiwać się nożyczkami. Ja wiem, że maszynki, filozofia firmy - ale litości, nożyczki to podstawa podstaw i trenerzy z Paryża nie pomogą
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-07 o 21:04 Powód: Link w cytacie.
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 20:55   #4844
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

moje farbowanie w salonie Moss, o ktorym juz tu wspominalam za każdym razem nieco inaczej, raz ombre + refleksy, raz jaśniej, raz krócej i cieplej, za każdym razem jestem bardzo zadowolona, za każdym razem płaciłam 300zł (mycie, odrost, kolor, tonowanie, strzyzenie i modelowanie)

nie znalazłam lepszych zdjęć tylko akurat takie, na których mam rozczochrane włosy :\ ale widać przejścia i pasemka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1748.jpg (94,0 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1856.jpg (106,6 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1461.jpg (104,8 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1468.jpg (119,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0573.jpg (103,2 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0502.jpg (116,2 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3806.jpg (100,2 KB, 72 załadowań)
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 08:57   #4845
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
moje farbowanie w salonie Moss, o ktorym juz tu wspominalam za każdym razem nieco inaczej, raz ombre + refleksy, raz jaśniej, raz krócej i cieplej, za każdym razem jestem bardzo zadowolona, za każdym razem płaciłam 300zł (mycie, odrost, kolor, tonowanie, strzyzenie i modelowanie)

nie znalazłam lepszych zdjęć tylko akurat takie, na których mam rozczochrane włosy :\ ale widać przejścia i pasemka
Możesz powiedzieć do kogo tam chodzisz?
Mam dylemat, zastanawiam się właśnie nad Moss i nie wiem, kto tam jest najlepszy. Na oku mam jeszcze Jacka Bakaja i Bald Baloon.

Może ktoś się wypowiedzieć na ich temat?
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 10:07   #4846
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

do Angeliki lub Beaty, zależy która ma akurat najbliższy wolny termin ostatnio 3x pod rząd byłam u Beaty, na zdj ostatnie farbowanie. Chcialam pozbyć się ombre, wyrównać i stonować kolor na całej długości, myślałam aby całkowicie przyciemnić jednak fryzjerka przekonała mnie do refleksów, które wyciągnęła trochę wyżej) na ten moment nie mam lepszych zdj. Wrzucam zaraz przed i zaraz po farbowaniu. Musicie uwierzyć na słowo, że po farbowaniu włosy bardziej się błyszczą i wyglądają na zdrowsze. Zdjęcie nie oddaje tego niestety... Te refleksy nie do końca mi jednak pasują, może to przez technikę rozprowadzania farby od góry, może przez zbyt jasny odcień... pasemka przy nasadzie głowy są intensywniejsze i nie wyglądają jak naturalne refleksy jakich się spodziewałam a bardziej przypominają balejaż, którego nie jestem fanką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7387.jpg (124,0 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7401.jpg (60,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7415.jpg (61,4 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7429.jpg (66,5 KB, 97 załadowań)
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 00:13   #4847
edit1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam wszystkie dziewczyny. Czy żadna z was nie ma problemów z kręconymi i puszącymi się włosami i ze znalezieniem fryzjera, który potrafiłby je ujarzmić? Ja mam takie włosy i nie znam takiego fryzjera.
Może coś podpowiecie?
edit1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 09:32   #4848
Miyuki
Raczkowanie
 
Avatar Miyuki
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 238
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej! Czy któraś z was była w salonie Hair Club La Bush? Myślałam nad refleksami u Kasi Dunaj. Zastanawiam się na ile magią ich salonu są zdjęcia a na ile robią fajne blondy? Byłam u Kruczka i bardzo nie polecam Renaty
__________________
PARIS <3!
Miyuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 21:29   #4849
Majka1303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

też szukam - znalazlam informację o salonie http://khcsalon.pl/filozofia/andrzej...k-hair-concept zastanawiam się czy tam nie podejśc - bylam jeszcze u Agnieszki Jaśko - zadowolna bylam 2 razy
Majka1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-27, 01:54   #4850
edit1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Majka1303 Pokaż wiadomość
też szukam - znalazlam informację o salonie http://khcsalon.pl/filozofia/andrzej...k-hair-concept zastanawiam się czy tam nie podejśc - bylam jeszcze u Agnieszki Jaśko - zadowolna bylam 2 razy
Jak się zdecydujesz do Kruczka, to daj znać jak było, ponieważ o nim nie słyszałam w kontekście kręconych włosów.
edit1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 09:35   #4851
Miyuki
Raczkowanie
 
Avatar Miyuki
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 238
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Majka1303 Pokaż wiadomość
też szukam - znalazlam informację o salonie http://khcsalon.pl/filozofia/andrzej...k-hair-concept zastanawiam się czy tam nie podejśc - bylam jeszcze u Agnieszki Jaśko - zadowolna bylam 2 razy
Bylam w khc u Renaty. Dramat! Naprawde jej nie polecam.
__________________
PARIS <3!
Miyuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 12:03   #4852
Alexxxiz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy orientuje się może ktoś jak wygląda sytuacja z zapisami do Agnieszki Jabłońskiej, byłam u niej rok temu i cichłabym wybrać się teraz, zapisy online są nie realne zawsze brak wolnych terminów, dzwoniłam , kiedyś zapisy były 10 każdego miesiąca, ale nikt nie odebrał, nie wiem czy jest w ogóle możliwość dostania się do niej?
Z drugiej strony ktoś na forum polecał Piotra Janusa niestety na jego stronie nie ma za wielu zdjęć jego fryzur oraz żadnych informacji dotyczących cen, czy któraś z was była może u niego?
Alexxxiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 15:21   #4853
akinomcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Jaklaudiam1 Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i poszłam poprawić swoje "refleksy" w nowym salonie, dzięki bogu teraz wygląda to tak jak powinno
Polecam zatem:
Salon Emerald, mają nową technikę rozjaśniania: "Nowej generacji rozjaśniacz nie robiący plam, zastygający na włosach i pięknie rozjaśniający , używany na specjalnych paletach". Po rozjaśnianiu, nie użyli tonera zatem kolor się nie wypłuka po myciu.
Efekt przecudny! Możesz powiedzieć kto wykonywał Twoją koloryzację? Na zdjęciu wygląda jakby to była męska ręka, a na stronie salonu są tylko babeczki.
akinomcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 21:47   #4854
Majka1303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez edit1111 Pokaż wiadomość
Jak się zdecydujesz do Kruczka, to daj znać jak było, ponieważ o nim nie słyszałam w kontekście kręconych włosów.
Oki ja dotre tzn jak kasy tyle nazbieram to oczywiscie dam znac - ja wlasnie czytalam ze on sie sprawdza od kręconych włosów - szukam i szukam kogos kto rozumie i czuje te włosy - cieżko jest o dobrego fachowca
Majka1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 16:38   #4855
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez edit1111 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny. Czy żadna z was nie ma problemów z kręconymi i puszącymi się włosami i ze znalezieniem fryzjera, który potrafiłby je ujarzmić? Ja mam takie włosy i nie znam takiego fryzjera.
Może coś podpowiecie?
Ja mam puszące się i nieokreślone - ni proste, ni kręcone. Chodzę do Grzegorza Kołodzieja (pracuje w Dermedzie ul. Krzywa). Jestem zachwycona, bo jako jedyny potrafi obciąć je tak, że kręcą się bardziej lub lepiej je ułożyc na prosto (jeśli mam takie życzenie).
Do kręconych włosów polecano Tomasza Maruta, ale u mnie nic z tymi włosami nie zrobił. I terminy zabójcze.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 17:04   #4856
donn30
Przyczajenie
 
Avatar donn30
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja polecam Agatę pracuje w Galerii Krakowskiej s Strefie Fryzur
__________________
Zapraszam serdecznie www.glowlifestyle.pl
donn30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 09:46   #4857
DarkPearlie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja ostatnio odwiedziłam salon Leona Hebdy na Rynku Podgórskim i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miło mi się rozmawiało z fryzjerem, zadawał mi masę pytań, żeby dobrze doradzić fryzurę i kolor
DarkPearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 07:00   #4858
agnes206
Raczkowanie
 
Avatar agnes206
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Chodze do Andrzeja Kruczka od 3 lat i jestem mega zadowolona, po drodze z przymusu trafilam tez do innych fryzjerow i zawsze kolejne ciecie wykonywal Andrzej doprowadajac moje wlosy do ładu. Nie zamienie go na innego fryzjera chociaz termity ma odlegle...nie jest tani ale uwazam ze warto. Jego konik to wlasnie wlosy kręcone, trafilam do niego z polecenia kolezanki ktora swego czasu miala wlasnie krecone wlosy. Co prawda moje sa proste z tendencja do lekkiego falowania. Ja Andrzeja zawsze bede polecac bo tylko od niego zawsze wychodze zadowolona, a jestem bardo wybredna jak chodzi o fryzjerów
agnes206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 00:26   #4859
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ktoś kojarzy studio Lotos na Rydygiera? Mam zamiar się wybrac, zdjecia blondow na fb mistrzostwo!
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 09:39   #4860
Madziaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Słuchajcie, bieżanów i okolice. Do kogo na delikatne rozjaśnianie ew pasemka?
Madziaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.