Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 07:50   #31
paticzka
Raczkowanie
 
Avatar paticzka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 169
GG do paticzka
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Indygo79 dziękuje za zdjęcia!! Są śliczne. Bardzo ładnie wyglądałaśI tak naturalnie radosna, uśmiechnięta...

Czerwcowa lara, Tola3804 życzę Wam Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia.I niecierpliwie czekam na Wasze relacje Bo mi też tylko tydzień został, ale już jestem kłębkiem nerwów... A jeszcze tyle spraw do załatwienia.

kasiakkk, gabi0911 a co tam u Was ubiegłotygodniowe panny młode? Jak się czujecie jako żonki?
Życzę miłego dzionka.Pozdrawiam ciepło
__________________
Ślub
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070623300813.png
23 czerwca 2007 godzina 16
Kubuś-07.10.2008
http://suwaczki.maluchy.pl/li-32746.png
paticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 08:33   #32
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

[quote=paticzka;4575953]Indygo79 dziękuje za zdjęcia!! Są śliczne. Bardzo ładnie wyglądałaśI tak naturalnie radosna, uśmiechnięta...
a dziękuję, dziękuję
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 09:08   #33
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez wiolkaslonko Pokaż wiadomość
Dziewczynki to nic dziwnego ze mamy II czesć wątku skoro od wczoraj wieczora już poszło 30 postów ciekawe w jakim tempie zakończymy tą część hihi tamta zajęła nam 1,5 roku i miała 11881 postów

Kochane mam pytanie na zaporszeniach pisałyście Jan i Anna Kowalscy/ Jana i Annę Kowalskich ???? Bo wiecie z niektórymi nazwiskami jeśli chodzi o odmianę to nie ma problemu a niektóre to niewiadomo jak odmieniac

Miłego i słonecznego dzionka życze
My jak nie wiedzieliśmy jak się odmienia dane nazwisko to zostawialismy, a poza tym teraz jest tendencja i praktycznie sie naziwsk nie odmienia, tylko te kończące się na -i - ki, kobieta ma na -a.
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 10:04   #34
aurelia-aurita
Raczkowanie
 
Avatar aurelia-aurita
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 235
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez magdulec Pokaż wiadomość
My jak nie wiedzieliśmy jak się odmienia dane nazwisko to zostawialismy, a poza tym teraz jest tendencja i praktycznie sie naziwsk nie odmienia, tylko te kończące się na -i - ki, kobieta ma na -a.
mnie w szkole uczyli, że w naszym kraju się nazwiska odmienia , no ale jak miałam z jakimś nazwiskeim problem to go właśnie nie odmieniałam, żeby nie zrobić jakiejś gafy . Bardzo pomocne przy odmienianiu nazwiska są te strony:
http://www.slownik.iorg.pl/l/a
http://eduseek.interklasa.pl/artykul...da/3249/idc/7/

wiolkaslonko ja bym napisała zapraszam (D: kogo?) Jana i Annę Kowalskich, a na kopercie Anna i Jan Kowalscy.
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/08_18_2007_4_8_2007_24.png


4.VIII.2007 r. Nasz Ślub
aurelia-aurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 10:34   #35
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez magdulec Pokaż wiadomość
My jak nie wiedzieliśmy jak się odmienia dane nazwisko to zostawialismy, a poza tym teraz jest tendencja i praktycznie sie naziwsk nie odmienia, tylko te kończące się na -i - ki, kobieta ma na -a.
Cytat:
Napisane przez aurelia-aurita Pokaż wiadomość
mnie w szkole uczyli, że w naszym kraju się nazwiska odmienia , no ale jak miałam z jakimś nazwiskeim problem to go właśnie nie odmieniałam, żeby nie zrobić jakiejś gafy . Bardzo pomocne przy odmienianiu nazwiska są te strony:
http://www.slownik.iorg.pl/l/a
http://eduseek.interklasa.pl/artykul...da/3249/idc/7/

wiolkaslonko ja bym napisała zapraszam (D: kogo?) Jana i Annę Kowalskich, a na kopercie Anna i Jan Kowalscy.
Dziękuje bardzo Jeśli bede pewna na 100% bede odmieniała a te z którymi bede miała kłopot zostawie
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 11:59   #36
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Ja też ka zrobiłam, pisałam Anne i Jana Kowalskich, a jak nie wiedziałam jak się odmienia nazwiako to zostawiałam w mianowinku. A tu przykład dekoracji weselnej, jak Wam się podoba???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dekoracja1.JPG (96,5 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekoracja2.JPG (91,8 KB, 79 załadowań)
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 15:06   #37
jagnabe
Raczkowanie
 
Avatar jagnabe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 175
GG do jagnabe
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
A tu przykład dekoracji weselnej, jak Wam się podoba???
Dekoracja bardzo fajna, ale wydaje mi się, że nie do tego wnętrza.
Chyba jest trochę za niskie i efekt jest przytłaczający...

W piątek tak jak zamierzaliśmy zamówiliśmy obrączki, u Sawickiego na Zamojskiej. Będą ok. 10 lipca! Tylko 4 dni przed ślubem...
Do świdnickiej ciastkarni wybraliśmy się jednak w sobotę. Zamówiliśmy paterę na 4 piętrowy tort Ceny w miarę przystępne. Liczyliśmy nawet trochę więcej
Byliśmy tez w zajeździe i dopytaliśmy o szczegóły. Następnym razem będziemy już ustalać menu
Także małymi kroczkami do przodu...
Pozdrawiam!

Składam serdeczne życzenia najświeższym mężatkom!!!!

Edytowane przez jagnabe
Czas edycji: 2007-06-17 o 16:09
jagnabe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 15:33   #38
bandola18
Zadomowienie
 
Avatar bandola18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 347
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Yoolia a ja mam do Ciebie pytanko, z tego co pamiętam zamawiałaś bukiet na targu od p.Eli, coś mi się wydaje, że pisałaś o tym że coś Ci z niego wypadało. Napisz mi proszę czy byłaś zadowolona, czy Twój bukiet się trzymał i czy polecasz tę panią czy też nie, może być prv.
__________________
bandola18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 15:52   #39
Gosiaczek_27
Przyczajenie
 
Avatar Gosiaczek_27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Lublin/Dublin
Wiadomości: 3
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cześć Dziewczyny!
Dołączam do Waszego grona, jestem z Wami już od jakiegos czasu i próbuję przebrnąć przez cały wątek, ale to graniczy wręcz z cudem Jestem na 220 stronie (poprzedniego oczywiście). Myslę że zajmie mi to jakiś czas, więc odywam się już teraz. Nasz ślub odbędzie się 25 sierpnia 2007 w kościele Matki Bożej Fatimskiej. Mamy zarezerwowaną sale w Szalonym Kogucie, niestety większośc rzeczy zaczniemy załatwiać w połowie lipca, bo teraz jesteśmy za granicą i wszystko co możliwe próbujemy wykonać internetowo lub przez rodziców.
Składam też najserdeczniejsze życzenia wszystkim Szczęśliwym Młodym Mężatkom!
Gosiaczek_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 18:26   #40
silvershine
Raczkowanie
 
Avatar silvershine
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 197
GG do silvershine
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek_27 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Dołączam do Waszego grona, jestem z Wami już od jakiegos czasu i próbuję przebrnąć przez cały wątek, ale to graniczy wręcz z cudem Jestem na 220 stronie (poprzedniego oczywiście). Myslę że zajmie mi to jakiś czas, więc odywam się już teraz. Nasz ślub odbędzie się 25 sierpnia 2007 w kościele Matki Bożej Fatimskiej.
Witamy witamy!
jak tu pusto dzisiaj... chyba strach przed pisaniem z powodu zamknięcia wątku
silvershine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 18:29   #41
calva
Raczkowanie
 
Avatar calva
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 298
GG do calva
jak miło nowy watek i więcej miejsca na skrobanie nowych rzeczy

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek_27 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Dołączam do Waszego grona, jestem z Wami już od jakiegos czasu i próbuję przebrnąć przez cały wątek, ale to graniczy wręcz z cudem Jestem na 220 stronie (poprzedniego oczywiście). Myslę że zajmie mi to jakiś czas, więc odywam się już teraz. Nasz ślub odbędzie się 25 sierpnia 2007 w kościele Matki Bożej Fatimskiej. Mamy zarezerwowaną sale w Szalonym Kogucie, niestety większośc rzeczy zaczniemy załatwiać w połowie lipca, bo teraz jesteśmy za granicą i wszystko co możliwe próbujemy wykonać internetowo lub przez rodziców.
Składam też najserdeczniejsze życzenia wszystkim Szczęśliwym Młodym Mężatkom!
Witaj i nie przejmuj sie wszystko po załatwiacie
__________________
23 sierpień 2008



Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-06-26 o 09:40 Powód: post pod postem
calva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 18:52   #42
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Witam Was po weekendzie!MĘŻATKOM SKŁADAM NAJLEPSZE ŻYCZONKA!!Napiszcie jak było!
weszłam na forum i co widze napis zamkniety i kłódeczka!przestraszyłam sie ,że juz całkiem koniec naszego forum.tak nieswojsko ,że znow piszemy od 1strony ale wazne ,że istniejemy nadal!
Wczoraj bawiłam sie na swoim panieńskim!Było super nie spodziewałam sie ,że tak sie wybawieDzis jestem niewyspana,skacowana ale wybawiona!Spotkałysmy sie pod brama krakowska i poszłysmy posiedziec do Meritum,pozniej na pizze bo zgłodniałysmy i na 21 miałysmy rezerwacje w Kinie.Dziewczyny mnie zaskoczyły prezencikami śliczna koszulka z koronki i bluzeczka i śmieszny ubijacz piany...Balowałysmy do 4rano,mamy duzo szalonych zdjec.Dziewczyny kazdemu rozgłaszały ,że to panienski wiec zaraz miałysmy z kims tanczyc he he
Freciu ja mam podobna sytuacje z graniem na mszy.Ta pani mi odrazu powiedziala ,ze moze jej wyskoczyc cos i podesle kogos innego.Ona będzie grac na skrzypcach i jakis znajomy na wiolonczelii. nie martwmy sie ,dobrze zagrajaFreciu w sobote bylismy na sali ,płacilismy za gości.Sala była przygotowana akurat na wesele,stały potrawy i wszystko wyglądało super!Wesele mialo byc na 120 osob czyli teraz co u nas wiec tak samo będą stały stoły.Wisiał ten balon,który sobie miałas zamówić.Tez o tym myśle...Jeszcze zdąże kupić.
Dziewczyny ja to już blisko do mojego ślubu!!!!Buziaki ide spac bo spalam tylko 3godziny a jutro do pracy.byle do czwartku i urlop)

Witam Was po weekendzie!MĘŻATKOM SKŁADAM NAJLEPSZE ŻYCZONKA!!Napiszcie jak było!
weszłam na forum i co widze napis zamkniety i kłódeczka!przestraszyłam sie ,że juz całkiem koniec naszego forum.tak nieswojsko ,że znow piszemy od 1strony ale wazne ,że istniejemy nadal!
Wczoraj bawiłam sie na swoim panieńskim!Było super nie spodziewałam sie ,że tak sie wybawieDzis jestem niewyspana,skacowana ale wybawiona!Spotkałysmy sie pod brama krakowska i poszłysmy posiedziec do Meritum,pozniej na pizze bo zgłodniałysmy i na 21 miałysmy rezerwacje w Kinie.Dziewczyny mnie zaskoczyły prezencikami śliczna koszulką z koronki i bluzeczką i śmieszny ubijacz piany...Balowałysmy do 4rano,mamy duzo szalonych zdjec.Dziewczyny kazdemu rozgłaszały ,że to panienski wiec zaraz miałysmy z kims tanczyc he he
Freciu ja mam podobna sytuacje z graniem na mszy.Ta pani mi odrazu powiedziala ,ze moze jej wyskoczyc cos i podesle kogos innego.Ona będzie grac na skrzypcach i jakis znajomy na wiolonczelii. nie martwmy sie ,dobrze zagrajaFreciu w sobote bylismy na sali ,płacilismy za gości.Sala była przygotowana akurat na wesele,stały potrawy i wszystko wyglądało super!Wesele mialo byc na 120 osob czyli tyle co u nas wiec tak samo będą stały stoły.Wisiał ten balon,który sobie miałas zamówić.Tez o tym myśle...Jeszcze zdąże kupić.
Dziewczyny jak to już blisko do mojego ślubu!!!!6dni!!Buziaki ide spac bo spalam tylko 3godziny a jutro do pracy.byle do czwartku i urlop)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-06-26 o 09:50 Powód: post pod postem
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 20:02   #43
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez alusia* Pokaż wiadomość
Witam Was po weekendzie!MĘŻATKOM SKŁADAM NAJLEPSZE ŻYCZONKA!!Napiszcie jak było!
weszłam na forum i co widze napis zamkniety i kłódeczka!przestraszyłam sie ,że juz całkiem koniec naszego forum.tak nieswojsko ,że znow piszemy od 1strony ale wazne ,że istniejemy nadal!
Wczoraj bawiłam sie na swoim panieńskim!Było super nie spodziewałam sie ,że tak sie wybawieDzis jestem niewyspana,skacowana ale wybawiona!Spotkałysmy sie pod brama krakowska i poszłysmy posiedziec do Meritum,pozniej na pizze bo zgłodniałysmy i na 21 miałysmy rezerwacje w Kinie.Dziewczyny mnie zaskoczyły prezencikami śliczna koszulką z koronki i bluzeczką i śmieszny ubijacz piany...Balowałysmy do 4rano,mamy duzo szalonych zdjec.Dziewczyny kazdemu rozgłaszały ,że to panienski wiec zaraz miałysmy z kims tanczyc he he
Freciu ja mam podobna sytuacje z graniem na mszy.Ta pani mi odrazu powiedziala ,ze moze jej wyskoczyc cos i podesle kogos innego.Ona będzie grac na skrzypcach i jakis znajomy na wiolonczelii. nie martwmy sie ,dobrze zagrajaFreciu w sobote bylismy na sali ,płacilismy za gości.Sala była przygotowana akurat na wesele,stały potrawy i wszystko wyglądało super!Wesele mialo byc na 120 osob czyli tyle co u nas wiec tak samo będą stały stoły.Wisiał ten balon,który sobie miałas zamówić.Tez o tym myśle...Jeszcze zdąże kupić.
Dziewczyny jak to już blisko do mojego ślubu!!!!6dni!!Buziaki ide spac bo spalam tylko 3godziny a jutro do pracy.byle do czwartku i urlop)
no, no widać, że zbawa była dobrta i kolezanka informacji od moderatora nie wyczytała, że oszczędzamy miejsce bo dwa razy ta sama notka hihi ale pannom młodym wszystko się wybacza
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 20:22   #44
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek_27 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Dołączam do Waszego grona, jestem z Wami już od jakiegos czasu i próbuję przebrnąć przez cały wątek, ale to graniczy wręcz z cudem Jestem na 220 stronie (poprzedniego oczywiście). Myslę że zajmie mi to jakiś czas, więc odywam się już teraz. Nasz ślub odbędzie się 25 sierpnia 2007 w kościele Matki Bożej Fatimskiej. Mamy zarezerwowaną sale w Szalonym Kogucie, niestety większośc rzeczy zaczniemy załatwiać w połowie lipca, bo teraz jesteśmy za granicą i wszystko co możliwe próbujemy wykonać internetowo lub przez rodziców.
Składam też najserdeczniejsze życzenia wszystkim Szczęśliwym Młodym Mężatkom!
HEj ślubujemy tego samego dnia nie martw sie my tez mamy narazie tylko te najwazniejsze rzeczy

Cytat:
Napisane przez alusia* Pokaż wiadomość
Witam Was po weekendzie!MĘŻATKOM SKŁADAM NAJLEPSZE ŻYCZONKA!!Napiszcie jak było!
weszłam na forum i co widze napis zamkniety i kłódeczka!przestraszyłam sie ,że juz całkiem koniec naszego forum.tak nieswojsko ,że znow piszemy od 1strony ale wazne ,że istniejemy nadal!
Wczoraj bawiłam sie na swoim panieńskim!Było super nie spodziewałam sie ,że tak sie wybawieDzis jestem niewyspana,skacowana ale wybawiona!Spotkałysmy sie pod brama krakowska i poszłysmy posiedziec do Meritum,pozniej na pizze bo zgłodniałysmy i na 21 miałysmy rezerwacje w Kinie.Dziewczyny mnie zaskoczyły prezencikami śliczna koszulka z koronki i bluzeczka i śmieszny ubijacz piany...Balowałysmy do 4rano,mamy duzo szalonych zdjec.Dziewczyny kazdemu rozgłaszały ,że to panienski wiec zaraz miałysmy z kims tanczyc he he
Freciu ja mam podobna sytuacje z graniem na mszy.Ta pani mi odrazu powiedziala ,ze moze jej wyskoczyc cos i podesle kogos innego.Ona będzie grac na skrzypcach i jakis znajomy na wiolonczelii. nie martwmy sie ,dobrze zagrajaFreciu w sobote bylismy na sali ,płacilismy za gości.Sala była przygotowana akurat na wesele,stały potrawy i wszystko wyglądało super!Wesele mialo byc na 120 osob czyli teraz co u nas wiec tak samo będą stały stoły.Wisiał ten balon,który sobie miałas zamówić.Tez o tym myśle...Jeszcze zdąże kupić.
Dziewczyny ja to już blisko do mojego ślubu!!!!Buziaki ide spac bo spalam tylko 3godziny a jutro do pracy.byle do czwartku i urlop)
alusiu to super, ze panieński sie tak udał co bedzie z moim to niewiem bo z moja starszą jakoś ostatnio sie nie moge "odnaleźć"

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Ja też ka zrobiłam, pisałam Anne i Jana Kowalskich, a jak nie wiedziałam jak się odmienia nazwiako to zostawiałam w mianowinku. A tu przykład dekoracji weselnej, jak Wam się podoba???
dekoracja bardzo fajna, duży plus za balony a własciwie ich brak
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 20:23   #45
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Gosiaczek_27 nic się nie martw, ja też załatwiam wszystko z zagranicy (też Irlandia ) i jest ok

Lenka bardzo bym Cię prosiła o te stronki internetowe z perłami Kurcze, jak w Lublinie taka kiszka z ładną biżuterią z perłami, to nie wiem gdzie szukać...Chyba faktycznie zostaje kupno przez internet....

W ogóle, to rodzice odebrali nasze obrączki, zamawialiśmy u jubilera na rogu Okopowej i Hempla, wzór ściągnięty z Apartu, ale u nich kosztowały ponad 4 tys zł my zapłaciliśmy 1/4 tego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg apart1.JPG (14,0 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez *kasieńka*
Czas edycji: 2007-06-17 o 20:54
*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 21:05   #46
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

a ja byłam w piątek na panieńskim koleżanki, wow ale jazda była...
całą sobotę mnie główka bolała, ale bawiłyśmy się super - a za tydzień znów zabawa, tym razem na jej weselu
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 21:30   #47
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

no proszę, co ja widzę. A myślałam nawet o takim rozwiązaniu, żeby zalożyć nową część wątku..

Cytat:
Napisane przez karolinka.f Pokaż wiadomość
Obawiam się, że rozpoczęcie drugiego wątku niewiele pomoże, znając nasze talenty Bo przecież te informacje albo trzeba będzie powtarzać albo odwoływać się i tak do tamtej pierwszej części.
ja myślę że na początkek możnaby jeszcze raz wrzucić tu te posty z zebranymi wszystkimi informacjami i listę śłubow i adresow. Niepamietam,ktora pierwsza pisala wiadomość, bo fajnie żeby byy na samym początku. jeśłi ktoras chce sie podjąć aktualizowania listy to może kopiować z mojego postu A jak nie to ja wrzucę jesszcze raz. No i trzeba wtedy poprawić odnośniki na ten wątek co myślicie??
Cytat:
Napisane przez scarsss Pokaż wiadomość
Mam pytankoIle nalezalo by wlozyc znajomym w prezencie slubnym do "koperty"??Jak myslicie?
Ja słyszalam że nie mniej niż wynosza koszty wesela na jedną osobę, a nawet wypadaloby więcej. U mnie to jest np 125 zł za osobę, ale różnie w rożnych lokalach. PEwnie trudno sie dowiedzieć, chociaż.. wystarczy poszukać w naszym wątku , takie informacje też byly podawane
dodam, że oczywiście wszystko zależy od zamożności, jeśli ktoś nie ma możłiwości dania takiej sumy to przecież każdy drobiazg będzie miłym prezentem, jeśłi tylko jest przemyślany

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiecie gdzie można kupić w Lublinie jakieś perełkowe naszyjniki i kolczyki? Pamiętam, że ktoś pisał o sklepie na Chopina, ale może znacie coś jeszcze? Podoba mi się coś w stylu tego naszyjnika z załącznika.
hmm, nie pokazalam Wam moich perełek, ciekawa jestem jak by się Wam podobaly. trochę je widać na zdjęciu z fryzurką, ktorą pokazywalam. Niestety nie jestem w domu i nie widze tu zalacznikow
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 21:48   #48
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

martuko a gdzie Ty kupowałaś swoje perły?
*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 22:36   #49
Jolinek
Rozeznanie
 
Avatar Jolinek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 868
GG do Jolinek
Post Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
no proszę, co ja widzę. A myślałam nawet o takim rozwiązaniu, żeby zalożyć nową część wątku..


ja myślę że na początkek możnaby jeszcze raz wrzucić tu te posty z zebranymi wszystkimi informacjami i listę śłubow i adresow. Niepamietam,ktora pierwsza pisala wiadomość, bo fajnie żeby byy na samym początku. jeśłi ktoras chce sie podjąć aktualizowania listy to może kopiować z mojego postu A jak nie to ja wrzucę jesszcze raz. No i trzeba wtedy poprawić odnośniki na ten wątek co myślicie??
Myślę że to bardzo dobry pomysł. Byłoby najlepiej gdyby te informacje znalazły się na samym początku. Można by ewentualnie edytować wypowiedź którejś z nas i wrzucić te 2 listy. Drugi post napisała Frecia.
Freciu nie śmiem prosić, ale jakbyś miała chwilkę wolnego czasu to może skopiowałabyś te listy i wstawiła w swoją wypowiedź wtedy byłoby najlepiej rzucać okiem na początek pierwszej stronybo potem się gubimy i szukamy strony z tym co najważniejsze. A tak by było szybko, sprawnie. Co ty na to?
__________________

Michasia... nasz wigilijny cud
Jolinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 22:49   #50
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Jolinek Pokaż wiadomość
Myślę że to bardzo dobry pomysł. Byłoby najlepiej gdyby te informacje znalazły się na samym początku. Można by ewentualnie edytować wypowiedź którejś z nas i wrzucić te 2 listy. Drugi post napisała Frecia.
Freciu nie śmiem prosić, ale jakbyś miała chwilkę wolnego czasu to może skopiowałabyś te listy i wstawiła w swoją wypowiedź wtedy byłoby najlepiej rzucać okiem na początek pierwszej stronybo potem się gubimy i szukamy strony z tym co najważniejsze. A tak by było szybko, sprawnie. Co ty na to?
Hmmm nie za bardzo czaję o co chodzi...znaczy jaką listę mam skopiować??

Aaaaa już czaję spałam i trochę jestem nie przytomna oczywiście że to zrobię

P.S. Czy o to chodziło??

Edytowane przez Frecia_28
Czas edycji: 2007-06-17 o 23:05 Powód: Dopiski
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 23:12   #51
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

a czy mogłabym prosić o dopisanie mnie do listy? kiedyś chyba na niej byłam, ale jakoś teraz zniknęłam slub 6 pazdziernika 07
*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 23:45   #52
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
a czy mogłabym prosić o dopisanie mnie do listy? kiedyś chyba na niej byłam, ale jakoś teraz zniknęłam slub 6 pazdziernika 07
Hmmm no niestety ale nie wiem jak to można zrobić
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 06:30   #53
agusiagr
Raczkowanie
 
Avatar agusiagr
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 85
GG do agusiagr
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

No proszę tak produkujemy te stronki że teraz od nowa zaczynamy HiHiHi dobre jesteśmy w stukaniniu w klawiaturę

Jolinek lub MegiWu czy mogłabym Was prosić o przesłanie mi zdjęć dekoracji co wysłała Wam Beata Marcina??bardzo bym prosiła agusiagr@wp.pl
agusiagr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 06:46   #54
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez bandola18 Pokaż wiadomość
Yoolia a ja mam do Ciebie pytanko, z tego co pamiętam zamawiałaś bukiet na targu od p.Eli, coś mi się wydaje, że pisałaś o tym że coś Ci z niego wypadało. Napisz mi proszę czy byłaś zadowolona, czy Twój bukiet się trzymał i czy polecasz tę panią czy też nie, może być prv.
ja nic takiego nie pisałam, przynajmniej sobie nie przypominam nic mi z bukietu nie wypadało, wytrzymał najpierw sesję zdjęciową, potem ceremonię w kościele, a potem sobie sechł w domku i go wyrzuciłam , a podobno zasuszony bukiet pali się w pierwsza rocznicę ślubu
Ja byłam/jestem zadowolona z usług p. Eli
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 07:39   #55
Ela1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 360
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Witam na wątku nr 2. Też lekki szok przeżyłam jak otworzył mi się nowy wątek.
Wszystkiego naj nowym mężatkom
A my wreszcie zamówiliśmy tort i ciasta - następna sprawa załatwiona.
Ela1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 08:11   #56
Neiti
Raczkowanie
 
Avatar Neiti
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

a ja mam pytanie o opakowania na jedzenie i ciasto Ktos wspominał w poprzednim watku o sklepie na ul. Wodopojnej ze tam można kupić takie opakowania Prosiłabym o informację an temat gdzie jeszcze ewentualnie można kupić tego rodzaju opakowania i w jakich są cenach i wielkosciach
Bardzo prosze o infrormację

Pozdrawiam cieplutko
Neiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 08:39   #57
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Witam!!! Przyznaje, że ja równiez byłam w lekkim szoku jak zobaczyłam czesc II!!!!! W sobote byliśmy na weselu - była totalna kicha! Zespół do bani, wiec ludzie nie bawili sie dobrze tylko cały czas spacerowali po dworze. My sami zwialiśmy o 2 w nocy! Wczoraj rozwozilimy kolejne zaproszenia i jestem dzisiaj strasznie zmęczona!
Co do fryzjera to upiecie miałam super, bardzo jestem zadowolona, ale makijaż totalna porażka. Kobita malowała mnie kosmetykami, jakie ma moja młodsza siostra (Ruby Rose) i jak wróciłam do domu to już prawie go nie było. Zaczynam rozważać malowanie sie przez samą siebie.
Zdjątka upiecia wkleje jak wydębie aparat od mojego TŻ. Pozdro
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 09:33   #58
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Może niech każda z nas umieści w soim podpisie link do "starego" wątku ?
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 09:47   #59
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Dobra myśl Miss.hot! Czy moze któras z Was malowała sie i czesała w Babskim Swiecie? Eemila, zdaje mi się, ze Ty tam byłaś. Jak tam maluja i czeszą?
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 09:53   #60
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
Witam!!! Przyznaje, że ja równiez byłam w lekkim szoku jak zobaczyłam czesc II!!!!! W sobote byliśmy na weselu - była totalna kicha! Zespół do bani, wiec ludzie nie bawili sie dobrze tylko cały czas spacerowali po dworze. My sami zwialiśmy o 2 w nocy! Wczoraj rozwozilimy kolejne zaproszenia i jestem dzisiaj strasznie zmęczona!
Co do fryzjera to upiecie miałam super, bardzo jestem zadowolona, ale makijaż totalna porażka. Kobita malowała mnie kosmetykami, jakie ma moja młodsza siostra (Ruby Rose) i jak wróciłam do domu to już prawie go nie było. Zaczynam rozważać malowanie sie przez samą siebie.
Zdjątka upiecia wkleje jak wydębie aparat od mojego TŻ. Pozdro
Hihi, a jaki to zespół??
I kto Cię malował?? Bo czesałaś się w Joannie, tak?

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
Gosiaczek_27 nic się nie martw, ja też załatwiam wszystko z zagranicy (też Irlandia ) i jest ok

Lenka bardzo bym Cię prosiła o te stronki internetowe z perłami Kurcze, jak w Lublinie taka kiszka z ładną biżuterią z perłami, to nie wiem gdzie szukać...Chyba faktycznie zostaje kupno przez internet....
http://bizuteria-dafne.pl/bizuteria-...70acf6ba1788b1

http://plachecka.com/boutique/?p=pro...zuteria-Slubna

http://www.honeybee.pl/index.php?mai...roducts_id=295

http://www.glimmer.pl/index.php?act=...&productId=134

http://www.bizuteriasztuczna.pl/baza....php?kat_id=62

http://wylegarnia.pl/sklep/branch.ph...bec6b5e26cad40

niestety nie wiem jak się używa tych wielocytatów

Dziewczyny, my dziś jedziemy z naszym kamerzystą do Kazimierza nagrywać początek do naszej ślubnej płyty! A ja nie wiem w co się ubrać
__________________
Martynka

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-16 o 16:56 Powód: post pod postem
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.