W grupie raźniej =) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 20:31   #31
ysska1991
Raczkowanie
 
Avatar ysska1991
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 361
Dot.: W grupie raźniej =)

OK zrobie te cele wiec prosze w postach napisac swoj cel a ja go umieszcze
Ja nie mam zbyt czasu na wieksze cwiczenia bo chodze do szkoly i wracam z niej ok 17 wiec... wykonczona jestem na maxa wiec wole dietki chociaz moj dzien wyglada mniej wiecej tak:
Sniadanie przed szkola albo pltaki z mlekiem albo wasa z serem i warzywa
II sniadanie w szkole jablko
Obiad jak wroce taki jak w wszyscy u mnie w domu tylko w odpowiednich ilosciach
ew. Kolacja do 20 w postaci owocow albo czegos mlecznego
co myslicie o tym zxa duzo jem? bo cos slabo idzie ostatnio to odchudzanie moze to jakis kryzys w organizmie? oczywiscie pije z litr wody i herbate czerwona i zielona
ysska1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 20:44   #32
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: W grupie raźniej =)

ja mam napisane... w moim pierwszym poscie ... conajmniej 7 kg w dol
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 21:11   #33
annmarie :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 16
Dot.: W grupie raźniej =)

Jak napisałam moim celem jest zrzucenie 5 kg. A co do diety, to nie stosuję jakiejś określonej, bo w takich strasznie trudno mi wytrwać ważne tylko, że zapisuje w specjalnym zeszycie wszystko, co zjadłam (o jakiej godzinie, gdzie, jaki miałam nastrój i w skali od 1 do 5 oceniam głód). To naprawdę pomaga.

Ach gniazdka... Przypomniałyście mi o nich i się rozmarzyłam Chyba zaraz zrobię brzuszki
annmarie :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 09:22   #34
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: W grupie raźniej =)

aaaa jeszcze ja Mój cel 10 kg całuski;*
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 19:33   #35
ysska1991
Raczkowanie
 
Avatar ysska1991
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 361
Dot.: W grupie raźniej =)

Prosze bardzo
ysska1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 11:56   #36
ysska1991
Raczkowanie
 
Avatar ysska1991
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 361
Dot.: W grupie raźniej =)

Cytat:
Napisane przez annmarie :) Pokaż wiadomość
Jak napisałam moim celem jest zrzucenie 5 kg. A co do diety, to nie stosuję jakiejś określonej, bo w takich strasznie trudno mi wytrwać ważne tylko, że zapisuje w specjalnym zeszycie wszystko, co zjadłam (o jakiej godzinie, gdzie, jaki miałam nastrój i w skali od 1 do 5 oceniam głód). To naprawdę pomaga.

Ach gniazdka... Przypomniałyście mi o nich i się rozmarzyłam Chyba zaraz zrobię brzuszki
Świetny pomysl a w czym ci to tak dokladnie pomaga?
ysska1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 06:32   #37
juswardob
Przyczajenie
 
Avatar juswardob
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: W grupie raźniej =)

Witam dziewczyny po długim weekendzie Ja chcę 20 kg w dół

annmarie myślenie myśleniem a dołki też się łapie... zwłaszcza jak się ma @ - niby waga ta sama - obecnie nawet już jest mnie mniej o 3,5 kg a czuję się jakbym 10 kg przybrała.

A co do ciuchów to też chciałabym się wbić w obcisła bluzeczkę i żeby nie było widać oponek... no ale w końcu się uda

W moim przypadku SB się sprawdza tylko gotowania mam dużo żeby było smacznie i urozmaicone jedzenie. No ale poświęcę się jakby działać tak faktycznie miało Na razie świetnie się obywam bez ziemniaczków, chleba i słodkosci... tylko owoców brak - ale jeszcze 9 dni i powcinam sobie
juswardob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 15:42   #38
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: W grupie raźniej =)

Cytat:
Napisane przez juswardob Pokaż wiadomość
zwłaszcza jak się ma @ - niby waga ta sama - obecnie nawet już jest mnie mniej o 3,5 kg a czuję się jakbym 10 kg przybrała.
czyli tak jak ja sie aktualnie czuje ... ale naszczescie najgorsze dni za mna

Cytat:
Napisane przez juswardob Pokaż wiadomość
W moim przypadku SB się sprawdza tylko gotowania mam dużo żeby było smacznie i urozmaicone jedzenie. No ale poświęcę się jakby działać tak faktycznie miało Na razie świetnie się obywam bez ziemniaczków, chleba i słodkosci... tylko owoców brak - ale jeszcze 9 dni i powcinam sobie
no wlasnie to z tym gotowaniem mnie troche przyhamowalo... bo czasu zupelnie nie mam ... wlasnie wrocilam z zajec... maz juz czeka z dziobem szeroko otwartym jak pisklak ... ale sie staram ... rybka w piekarniku a do rybki warzywka
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 16:18   #39
ysska1991
Raczkowanie
 
Avatar ysska1991
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 361
Dot.: W grupie raźniej =)

laski mam pewnien pomysl
nie wiem cyz spodoba wam sie ale mysle ze pomoze nam w pewnym stopniu przezwciezyc smak...
proponuje abysmy odznaczyly sie czyms.. np jakas opaska na reke albo cos innego (moze wy macie jakies ciekawe propozycje)
wtedy taki element pomoze nam w wytrwaniu i kiedy na niego spojrzymy to doda nam sil
czekam na propozycje *****
ysska1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 16:49   #40
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: W grupie raźniej =)

Cytat:
Napisane przez ysska1991 Pokaż wiadomość
laski mam pewnien pomysl
nie wiem cyz spodoba wam sie ale mysle ze pomoze nam w pewnym stopniu przezwciezyc smak...
proponuje abysmy odznaczyly sie czyms.. np jakas opaska na reke albo cos innego (moze wy macie jakies ciekawe propozycje)
wtedy taki element pomoze nam w wytrwaniu i kiedy na niego spojrzymy to doda nam sil
czekam na propozycje *****
mi codziennie przypominaja spodnie co mnie w brzuch gniota ... i nawet patrzec nie musze hihi (ewenatualnie spojrze na jakies swoje zdjecie ale wtedy mnie rozpacz dopada )


Pozdrawiam
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 06:17   #41
juswardob
Przyczajenie
 
Avatar juswardob
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: W grupie raźniej =)

U mnie to największy problem ze śniadaniami bo mąż jako przedstawiciel ciagle w biegu. Przedtem zapchał sie kanapką w drodze a teraz musi stawać zeby sałtkę spałaszować Ale jakoś się kulamy W każdym razie na pewno jeden skutek ta dietka zgodnie z załozeniami m- mi absolutnie odeszła ochotka już na słodycze. Ani widok ani zapach mnie tak nie rusza jak kiedyś. I dlatego nawet tej dozowlonej gorzkiej czekoladki nie ruszam co by wilka z lasu nie wywoływać

Ja postawiłam w gotowaniu na większe ilosci Gdzieś dziewczyny podawały lightowe przepisy na leczo i fasolkę po bretońsku Robię taki wiekszy garnek i w słoiczki - to zawsze na jakieś 4-5 posiłków jest. Zawsze to kolacyjki jakois obstawione

Mi o dietce przypomina sterta ciuchów w które chciałabym znowu wchodzić Plus śliczne fałdeczki na brzuszku
juswardob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 15:39   #42
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: W grupie raźniej =)

i jak tam dziewczyny idzie ??? ... cos cichutko sie zobilo ... widac juz jakies efekty...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 06:19   #43
juswardob
Przyczajenie
 
Avatar juswardob
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: W grupie raźniej =)

desti a widać widać Nie tylko na wadze 75 ale i w pracy się dopytują co za cudo stosuję Tylko te przerwy czasem w ćwiczeniach

Fakt cicho się zrobiło... moze wszystkie juz schudły i nam się grupa zredukowała

To co jak tam dziewczynki
juswardob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 09:49   #44
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: W grupie raźniej =)

Cytat:
Napisane przez juswardob Pokaż wiadomość
desti a widać widać Nie tylko na wadze 75 ale i w pracy się dopytują co za cudo stosuję Tylko te przerwy czasem w ćwiczeniach

Fakt cicho się zrobiło... moze wszystkie juz schudły i nam się grupa zredukowała

To co jak tam dziewczynki
super ... ja sie boje wejsc na wage, ze nie pokaze tego co chce widziec ... wiec poczekam az z wazeniem ale sie w nastepne spodnie zmieszcze i nie bede miala oponki
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 21:11   #45
ysska1991
Raczkowanie
 
Avatar ysska1991
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 361
Dot.: W grupie raźniej =)

ja nie zapomnialam ostatnio cos internet nawalal ale jestem wkoncu
ja sie boje wagi... nie chce sie zalamac:P chociaz caly czas sie odchudzam bo w moim przypadku dieta to nie jest przejsciowy okres lecz sposob zywienia

a co do tych opasek albo czegos... macie jakis fajny pomysl?

***
ysska1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 12:02   #46
ysska1991
Raczkowanie
 
Avatar ysska1991
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 361
Dot.: W grupie raźniej =)

hej laski a z Wami co?
nie odzywacie sie juz
zapomnialyscie o postanowieniach?
ysska1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 12:16   #47
ch0c0
Raczkowanie
 
Avatar ch0c0
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 190
Dot.: W grupie raźniej =)

cześć dziewczyny !
można dołączyć ? ja mam do zrzucenia jakieś 4-5 kg ... nie stosuje jakiejś konkretnej diety ale jem to co uważam za stosowne i ćwicze a jak tam u Was postępy ?
jestem pewna, że wszystkim nam się uda i ujrzymy na wadze wymarzone cyferi
ch0c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 12:43   #48
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: W grupie raźniej =)

Cytat:
Napisane przez ch0c0 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny !
można dołączyć ? ja mam do zrzucenia jakieś 4-5 kg ... nie stosuje jakiejś konkretnej diety ale jem to co uważam za stosowne i ćwicze a jak tam u Was postępy ?
jestem pewna, że wszystkim nam się uda i ujrzymy na wadze wymarzone cyferi

witaj

u mnie postepy chyba niewielkie... na razie nie wchodze na wage... zmiany obserwuje tylko na podstawie spodni, ktore mnie juz nie gniota ... i po zmniejszeniu opnonek
W koncu mi sie nie spieszy... najwazniesze zeby wymarzone cyferki pojawily sie przed latem

Wszystkie dziewczyny cwicza... ehhh... tylko mi to ciagle nie wychodzi
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 12:50   #49
ch0c0
Raczkowanie
 
Avatar ch0c0
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 190
Dot.: W grupie raźniej =)

ja również na wagę nie wchodze bo .. jej nie mam to nawet dobrze bo nie pilnuję się aż tak bardzo ile to mi jeszcze zostało do wymarzonej wagi . teraz to i tak dopiero moje początki

desti to super, że spodnie już nie gniotą , to przecież o kolejny krok bliżej do celu , nie ?

nawet nie wiesz jak mi się nie chce ćwiczyć .. ale jak sobie tylko otworze moje zdjęcie z wakacji to od razu dostaje kopa w tyłek .. haha

powolutku damy rade , przed latem zdążymy
a ty stosujesz jakąś dietke konkretną ?
ch0c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 14:20   #50
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: W grupie raźniej =)

jedyna dieta jaka u mnie wychodzi... to jest Mniej Zrec ... nad druga czescia diety Wiecej Ruchu na razie pracuje ... przede wszystkim przestalam podjadac... ostawilam chleb, bulki, ciastka itp. ... staram sie uwazac co jem i ile ... rozkladam to ma 6 posilkow. Tylko o tym zeby regularnie jest moge zapomniec, niestety praca na zmiany i szkola wywracaja wszystko do gory nogami.

I wydaje mi sie, ze jak sie nie nastawia na duzy "szybki" spadek wagi... jak sie nie kontroluje czy wskaznik sie przesuwa to jest to zdecydowanie lepsze dla samopoczucia. Bo takie ciagle kontrolowanie... i ewentualny brak efektow potrafi tylko zniechecic

Ale tez w ramach motywacji co jakis czas spojrze na zdjecie w bikini na ktorym wygladam jak wieloryb wyrzucony na brzeg
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 14:54   #51
ch0c0
Raczkowanie
 
Avatar ch0c0
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 190
Dot.: W grupie raźniej =)

wieloryb , dobre porównanie
ja też nie stosuje nic konkretnego , tak samo jak Ty odstawiłam chleb ,czarną herbate , słodycze , ziemniaki , a zastąpiłam to ciemnym pieczywem , czerwoną herbatą i ryżem ciemnym .. co do tych 6 posiłków to u mnie też z tym różnie bywa ze względu na szkołe

dzisiaj sama gotowałam sobie ryż i za wcześnie go wyjęłam . był obrzydliwy fuu ... teraz nie wiem co tu sobie zjeść z lodówki bo widze sama tuczące rzeczy

idę czegoś poszukam
ch0c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 15:38   #52
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: W grupie raźniej =)

ja nie moge sie przekoanc do czerwonej herbaty... ten specyficzny smak powoduje u mnie dreszcze ... dobrze, ze jest jeszcze zielona.

Ja mam zawsze w lodowce wiesniaczka ... na wszelkie wypadki ... bo niedogotowany ciemny ryz faktycznie musial byc paskudny
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 17:10   #53
ch0c0
Raczkowanie
 
Avatar ch0c0
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 190
Dot.: W grupie raźniej =)

wieśniaka też mam i jem go zazwyczaj na śniadanko a czerwoną herbate kupiłam niby o smaku cytrynowym chociaż wcale tej cytryny nie czuć, faktycznie na początku nie mogłam się przemóc ale już pije ją normalnie jak czarną

poszłam do babci na imieniny , a tam sałatki , ciasta , ciastecza
ale nie dałam się !

coś inne dziewczyny tu nie zaglądają , ale mam nadzieje , że się to zmieni
ch0c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 20:03   #54
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: W grupie raźniej =)

jeju...jak ja tu dawno nie byłam... czasem weszłam na wizaż napisalam posta i tle mnie widziano... u mnie ...hmmm... z wagi 65 ...dziś wie ważylam spadłam na 60 :O i to Qrcze bez ćwiczeń...i diet... poprostu odrzucilam chipsy, słodkie napoje , i nie obżeram sie na ćwiczenia nie ma czasu bo w szkole nawał nauki...( pozdawiam Was;*
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 20:25   #55
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: W grupie raźniej =)

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
jeju...jak ja tu dawno nie byłam... czasem weszłam na wizaż napisalam posta i tle mnie widziano... u mnie ...hmmm... z wagi 65 ...dziś wie ważylam spadłam na 60 :O i to Qrcze bez ćwiczeń...i diet... poprostu odrzucilam chipsy, słodkie napoje , i nie obżeram sie na ćwiczenia nie ma czasu bo w szkole nawał nauki...( pozdawiam Was;*

wowww... 5 kg... super ... mnie w przyszlym roku czekaja egzaminy a to oznacza stres... pewnie wtedy tez mi kg ubedzie
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 21:21   #56
ch0c0
Raczkowanie
 
Avatar ch0c0
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 190
Dot.: W grupie raźniej =)

gratulacje ! :brawka:
kurcze, dodałaś mi wiary, że mi też się uda
ch0c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 19:42   #57
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: W grupie raźniej =)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wowww... 5 kg... super ... mnie w przyszlym roku czekaja egzaminy a to oznacza stres... pewnie wtedy tez mi kg ubedzie
Cytat:
Napisane przez ch0c0 Pokaż wiadomość
gratulacje ! :brawka:
kurcze, dodałaś mi wiary, że mi też się uda


Dziekuję...sama nie wiem jakto sie stało i kiedy...bo ostatnimi czasu wogole nie mam czasu na nic..na żadne ćwiczenia.. a tu wchodze na wagę po miesiącu..i szok 5 kg to dużo... Ale nie obawiam sie efeku jojo ani nic z tych rzeczy Bo przecież nie stosowalam diet , nie ćwiczylam ,mozna powiedzieć ze sie nie odchudzałam sama z sibie "sapdło" może przez te chipsy, napoje. i nie obżeranie sie do syta??:| nie wiem..a moze stres w szkole... ważne ze waga idzie w dól... )


3mam za Was Kciuki moje kochane;* jak wasz erezultaty? jakies osiagniecia macie;* chwalcie sie mi tu zaraz
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 20:13   #58
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: W grupie raźniej =)

Hej.
Mogę się dołączyć?
Chchiałabym schudnąć jakieś 14 kg maxymalnie... ew. do efektu bardzo zadawalającego...

No to tak. Próbuje się odchudzać już od dawien dawna i niezbyt mi to wychodzi... Motywacje mam tylko teoretyczną i nie stosuje jej w praktyce. Choć bym chciała... W wakacje jade z chłopakiem nad morze i bym chciała go zaskoczyć boskim ciałem... Tylko to zawsze inaczej wychodzi w praktyce.

Niedawno miałam operacje na kolano wiec jakiekolwiek ćwiczenia to narazie niezbyt wchodzą w gre. Choć 3 razy w tyg lub wiecej jeżdze na rehabilitacje...

Diety narazie żadnej nie stosuje ale od jutra już się biore w garść i ruszam z wami

Waga: 64kg
Wym:
Talia:77cm
Oponka:93cm
Pupa:98cm
Udo: Lewe:60 Prawe:53 cm (to jest w wyniku operacji na moją prawą noge)
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 20:45   #59
ch0c0
Raczkowanie
 
Avatar ch0c0
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 190
Dot.: W grupie raźniej =)

OnaJuzNieZyje u mnie efetów jeszcze brak , to początek moich starań , ale boję się, że nie dam rady w święta oprzeć się tym wszystkim słodkościom ... już dzisiaj o mało co nie rzuciłam się na słodycze


sweet.girl witaj ! jak dobrze, że jesteś z nami , razem jest o wiele łatwiej ja mam troche mniej do zrzucenia co nie znaczy, że musi mi się to udać , czuje że już się zaczynam poddawać a to dopiero początek !
a masz zamiar stosować jakąś konkretną dietkę ?
ch0c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 21:15   #60
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: W grupie raźniej =)

sweet.girl witaj ... ja tez jestem dobra w teorii a praktyka kuleje

ch0c0 apetyczny avatar
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.