Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-06, 14:20   #1
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232

Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)


Witam wszystkie odchudzające sie Moim celem jest zrzucic około 10 kg zbędnej wagiNie jest powiedzaiene dokladnie ile...jak bd sie juz dobrze czula z moiją waga to powiem STOP Chcialam sie przylaczyć odj kiagoś watku ale wszędzie "walka" zaczęła sie dawno pół roku temu schudłam ok 5 kg w 2 miesiace... Niestey waga powrócila gdy sie zaniedbałam na wyjezdzie zagranice... Teraz chce znów sprobowac Jest ktos chętny i przyłaczy sie do mnie ?? zAPRASZAM;* już mam 11 dni bez chipsów oraz napojów słodkich gazowanych dziś zaliczylam 8 min legs i stretch . wieczorkiem jeszcze a6w jutro zakupie hulahop i mam nadzieję ze jakoś to będzie
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 14:30   #2
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

Jasne ja narazie diety nie ma mw planie...bo to by za szybko bylo..narazie poprostu ograniczam a jedzeniu co mogę czyli mówie stop wszystkiemu co słodkie oraz wszelkiego rodzazju fast-foody. do tego ćwiczenia ,hulahop i rowerek z czasem moze pomyśle nad jakaś dietą... ale narazie muszę przyzwyczaić sie ze nie wszystko mogę jesc;* ile zostalo ci jeszcze do zrzucenia?
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 17:06   #3
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

cześć odchudzające ja też jestem w trakcie zrzucania zbędnych kilogramów z mojego ciałka co prawda już trochę schudłam, ale nie ukrywam, że muszę jeszcze więcej :P ale systematycznie ćwiczę, staram się trochę mniej jeść. Chociaż biorąc tabletki mogę jeść w sumie w miarę normalnie i często z tego korzystam :P noszę już rozmiar mniejsze ubrania i ogólnie to pozytywnie na to wszystko patrzę. a Wy jakie tabletki stosujecie?
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 08:52   #4
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

no pewnie, że jakoś to będzie ja schudłam już trochę ponad 10 kg, muszę zrzucić jeszcze z 5 i chętnie się do Ciebie przyłącze. Moje odchudzanie polega na tym, że ćwiczę, jem w miarę normalnie bo biorę tabletki wspomagające odchudzanie. Nie myślę o efekcie jo-jo, bo podobno po tych tabletkach go nie ma. A poza tym nie chcę sobie teraz tym zawracać głowy :P
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 11:20   #5
Abi22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

no co wy dziewczyny chcecie wszystko załatwić proszkami??? Ja j[U]ż nie raz prubowałam tej metody i nic z tego za to dokładna dieta składająca się z 5 posiłków o niewielkiej ilości zjadanych regularnie to moim zdaniem najleprzy sposób na schudnięcie.
Abi22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 15:48   #6
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

Też chciałabym rozpocząć walkę z zbędnymi kilogramami , konkretniej chcę zrzucić 5 kg. Chcę poczuć się lepiej i lżej , no i oczywiście piękniej Podzielcie się swoimi sposobami ..
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 07:48   #7
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

Cześć
znalazłam wątek przez przypadek, spodobał mi się tytuł no i zajrzałam też się chcę poczuć jeszcze lepiej niż się czuję

Tu nie chodzi o to żeby wszystko załatwić proszkami... przecież to, że biorę tabletki nie oznacza, że nie ćwiczę, że jem wszystko co wpadnie mi w ręce. Z tym, że ja jem w miarę normalne posiłki a nie takie składające się z marchewki czy jednej kanapki. Jak przychodzę z pracy to jem normalny obiad tyle, że mniejszy niż wcześniej. A to, że przed biorę sobie tabletkę to jedynie mi pomaga a nie szkodzi. Schudłam już trochę i wiem i wierzę, że schudnę jeszcze więcej! i jeszcze lepiej się poczuję
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 11:13   #8
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

ja od lipca zrzuciłam 16 kg. Mam do zrzucenia jeszcze 4 ale i tak już czuję się wspaniale, można powiedzieć, że prawie idealnie. Już niedługo pewnie odstawię tabletki. Droga Abi22. Te tabletki były dla kogoś takiego jak ja ostatnią deską ratunku. Kiedyś już schudłam i nie zdążyłam jeszcze odstawić poprzednich tabletek a już tyłam. Myślałam, że już nic mi nie pomoże. Był okres, że nic nie brałam. Ćwiczyłam, mniej jadałam, i chudłam, ale co z tego skoro nagle napadała mnie dzika ochota na hamburgera i musiałam go zjeść. Teraz przynajmniej to odchudzanie nie było okupione maltretowaniem się głodówkami. Schudłam jedząc mniej, ale jedząc to co chciałam. I to jest dla mnie najważniejsze. Może i zgubiłam to w kilka miesięcy więc nie za szybko, ale przecież chodzi o to żeby było bezpiecznie a nie szybko...
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 11:48   #9
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

póki co moja elektroniczna waga wskazuje pół kilograma mniej :P nie za dużo, ale przecież już krok bliżej celu idę dziś na ploty do koleżanki, pewnie będą jakieś smakołyki :P muszę się w tabletkę zabezpieczyć żeby móc chociaż troszkę zjeść
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 17:52   #10
Anusiaczek10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

Droga Gisiu 00 a jakich konkretnie tabletek uzywasz?? musze przyznac, ze jestem pod wrazeniem Twoich -16kg i szczerze Ci tego gratuluje poza tym to, co napisalas, ma jak najbardziej sens i musze przyznac, ze dalo mi nowa nadzieje...wiem wiem brzmie jak staruszka, ale jak juz ja bede miala te swoje upragnione 15kg na minusie to i zaczne pisac inaczej
mam nadzieje, ze zechcesz podzielic sie swoja "tajemnica"; kto powiedzial, ze to jest grzech zeby pomagac sobie roznymi dostepnymi srodkami jesli chodzi o tak trudna walke jaka jest odchudzanie?!?! po to ktos w oncu te tabletki wymyslil, zeby ludzi mogli z nich korzystac!!
Anusiaczek10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 18:27   #11
shatin
Wtajemniczenie
 
Avatar shatin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 038
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

To i ja się przyłączam
Od jutra juz na pewno niczym nie grzesze.
Tez mam cel 10 kg ale do swiat chcialabym chociaz 4-6
Postanowienia to zero słodyczy, napojow i sokow, nie podjadać między posiłkami, biegac 3x w tyg, i na kolacjie nakladac sobie jak najmniej na talerz. Moze w przyszlym miesiacu kupie sobie jakies tabletki wspomagajace
shatin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 20:16   #12
wegetarianeczka
Raczkowanie
 
Avatar wegetarianeczka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 119
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

eh, mogę się przyłączyć?
ja chce zrzucić ok 5 kg, ale właściwie najbardziej zalezy mi na utracie centymetrów w talii i udach
moja dieta polega na kilku (niekoniecznie pięciu) małych posiłkach, na które głównie składaja się warzywa, owoce, jogurty, czasem kasza gryczana i moje ulubione zupy które tak wspaniale wypełniają żołądek i rozgrzewają...
a cwiczenia? cóż, z tym troszkę gorzej - godzina hula hopu dziennie, 2 wf-y w tygodniu... a, no i codzienne spacery z moim olbrzymem
wegetarianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 20:29   #13
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

Jsa rowniez sie dopisuje redukuje sie juz od prawie 4 miesiecy i do niby tej "zdrowej" ksiazkowej wskaznikowej wagi dla mego wzrostu brakuje mi jeszcze - 5 kg chociaz zdaje sobie sprawe ze glowna role odgrywa indiwidualna budowa ciała to jestem ciekawa jak bede sie czuc z ta waga jesli ja osiagne do diety dołaczam siłownie na ktora chodze od ponad miesiaca
__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 08:52   #14
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

o tych tabletkach pisałam już w innym wątku :P nazywają się Formoline, jak chcesz anusiaczku to się do nas przyłącz, razem z dziewczynami się odchudzamy no i tam pisałam sporo o moich perypetiach z odchudzaniem fakt, 16 kg ładny wynik, wszyscy nie mogą wyjść z podziwu, że tak schudłam
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 12:51   #15
Anusiaczek10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

Dzieki za zaproszenie, z ktorego skwapliwie skorzystam jestes teraz moja idolka i chce koniecznei sie dowiedziec jak to zrobilas ze schudlas az tyle?? moglabys podeslac link o ile to nie problem ???
Ja jestem uzalezniona od slodyczy ito jest moj najwieszy problem. mialam w planach zakupienie chromu ale slyszalam ze po tym wypadaj wlosy a ze moje i tak sa cienkie i delikatne, to jak sie jeszcze przerzedza to soebie bede mogla zaczesywac te z tylu na przod, zeby przykryc lysine
ja sobie zamowilam therma line i chce to wyprobowac w pierwszej kolejnosci - czy jest to faktycznie warte polecenia??
Aha, a czy to Formoline jest ogolnodostepne - czyli czy mozna to kupic np w aptece?? i gdybys mi mogla jeszcze powiedziec na jakiej zasadzie sie to stosuje i przez jaki okres?? Tez chce sie poczuc IDEALNIE - czas jaki sobie daje to maj przyszlego roku, bo wtedy mam urodziny i to bedzie moj prezent dal samej siebie to chyba realne zalozenie, co???
Pozdrawiam wszystkie walczace i zdeterminowane )))
Anusiaczek10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 10:15   #16
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

cześć ja już prawie czuję się idealnie ale nie dlatego, że dużo zrzuciłam, tylko dlatego, że się odchudzam i chudnę wiem, że moja waga pokaże tyle ile będę chciała i chociaż nie nastąpi to jutro, to wiem, że kiedyś nastąpi co z tego, że pogoda mi się nie podoba :P trzeba się cieszyć ogólnie wszytskim.

Gisia moją idolką też jesteś, naprawdę podziwiam Twoje osiągnięcie i wytrwałość :P co do formoline, no to są dostępne bez recepty. W aptece są trochę droższe, na internecie można kupić już za 60-65 zł.
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 11:36   #17
Anusiaczek10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

Pinezka - masz stuprocentowa racje!!! grunt to pozytywne myslenie i to jest jesden z glownych kluczy do sukcesu )
Anusiaczek10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 11:42   #18
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

no pewnie, tzreba pozytywnie myśleć smucenie jeszcze nikomu żadnych pozytywnych efektów raczej nie przyniosło :P w piatek u mnie było pół kilograma mniej, dziś już jest trochę więcej niż kilogram :P waga spada więc jak się nie cieszyć :P !!!! nawet ta pogoda mnie tak nie smuci odkąd chudnę. a jak u was formolinki :P i inne dziewczynki :P hehehe ale rymy układam, może powinnam się wziąć za pisanie piosenek :P może jakiś raper jeszcze ze mnie wyrośnie heheheh
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 12:27   #19
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

Mnie się wydaje, że pozytywne myślenie to jedno, ale efekty to drugie. Łatwiej się odchudzać jak się widzi efekty. No a poza tym pogoda jakaś taka... najlepiej zrobić sobie jakąś fajną sałatkę i obejrzeć komedię :P ja tak dziś wieczorem chyba zrobię. Przyda się chwila relaxu. No i formoline mi się kończy. A nie wiecie czy jak się zamawia więcej opakowań to jest taniej?
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 13:15   #20
Anusiaczek10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

Hej Motylku, a jak na Ciebie dziala Formoline??uwazasz, ze jest skuteczne i ze warto w to zainwestowac?? sprobuj przejrzec oferty na allegro i ewentualnie skontaktowac sie ze sprzedawca, czy da Ci rabat jesli zamowisz wieksza ilosc. napewno za przesylke nie bedziesz musiala placic podwojnie, ale nic wiecej niewiem.
Anusiaczek10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 13:20   #21
molerka1988
Przyczajenie
 
Avatar molerka1988
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 23
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

hej dziewczyny.ja też mam do zrzucenia zbędne kilogramy a jest ich ponad 10 ,problem w tym że nie wiem jak to zrobić,mam siedzącą prace od 9-18 więc cały dzien poza domem a obiad jem o 18.30 dopiero jak wróce, w pracy nie mam możliwości zjeść goracego posiłku ,może któraś z was ma ten sam problem i powie jak sobie z nim radzi co jeść by zgubić te kilogramy.Pozdrawiam
__________________
Patrz zawsze na pozytywną stronę życia i sie nie poddawaj!!!
molerka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 09:09   #22
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

cześć Molerka wiem coś o tym, bo ja najczęściej też pracuję od 9-18. Ale staram sie w pracy zawsze zjeść jakiś obiad. W granicach możliwości oczywiście. Nie zawsze mi się to udaje, ale jak wracam do domu to jem coś ciepłego na kolację. Śniadanie jem rano normalnie. Jednak jakoś daję radę schudnąć fakt pomagają mi tabletki, ale staram się też ćwiczyć. Jak mogę to pływam, chodzę na fitness i jakoś to wszystko się kręci
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 09:54   #23
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

hehe cieszę się, że jestem czyjąś idolką :P ale tak naprawdę to przecież każda z nas może zrzucić te wstrętne kilogramy wystarczy tylko odrobina silnej woli i chęci. Co do mojego odchudzania, to kolejny kilogram spadł zostały jeszcze nie całe 4!!!! najfajniejsze jest jeszcze to, że nie moję się o ten efekt jo-jo. Kurcze dziewczyny naprawdę się nie boję. No bo przecież 16 kg nie schudłam w 16 dni tylko w 4 miesiące. Kupiłam sobie ostatnie już opakowanie Formoline, szczerze to trochę będę za nimi tęsknić! :P
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 17:56   #24
doubtful
Raczkowanie
 
Avatar doubtful
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 87
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

hej ;*
ja się też przyłączę, od jutra
doubtful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 09:14   #25
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

muszę się przyznać, że ja ostatnio trochę zapomniałam o odchudzaniu :/ wyjechałam na weekend i zapomniałam wziąć tabletki. Dobrze, że można je brać tylko okazjonalnie, bo inaczej byłabym ciężkiej sytuacji, no ale na szczęście nie jest najgorzej. W piatek stanę na wagę to się okaże co i jak :P

Cześć dobtful :P
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 10:41   #26
Anusiaczek10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

Ja dzis zaczynam kolejny "pierwszy" dzien; tym razem na SB. A czy stosujac SB mozna przyjmowac jednoczesnie np Therm LineII ???
Anusiaczek10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 10:44   #27
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

SB?? może coś przeoczyłam, ale nie wiem co to jest :P
u mnie cudnie... kilogram mniej... o raju po prostu już nie mogę się doczekać... jeszcze zostały 3 kg i będę ważyć tyle ile zawsze chciałam radość mnie rozpiera. Cieszę się, że jestem taka wytrwała, bo idealnie się czuję no a poza tym to akurat teraz jak na złosć formoline tanieją :P akurat jak ja już nie będę kupować :P


Anusiaczek życzę ci powodzenia i mam nadzieję, że Ci się uda
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 11:13   #28
Anusiaczek10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

Achh, strasznie milo z Twojej strony, dziekuje ) SB to skrot od diety South Beach, strasznie duzo pozytywnych rzeczy o niej slyszalam i postanowilam ja wyprobowac, zwlaszcza ze jej zalozenia brzmia rozsadnie. Mi zalezy na tym zeby schudnac ok 15 -17 kg do maja, czyli nie nastawiam sie na zadne diety cud.
Niestety nie jestem zbyt cierpliwa i efekty chcialabym widziec od razu, ale tak chyba ma kazda z nas strasznie mi sie spodobalo to, co napisalas- ze jestes szczesliwa ze jestes juz o krok od wymarzonej wagi - fajnie sie postarac chociazby dla takiego uczucia, prawda?? nie ma lepszej nagrody od wlasnej satysfakcji, ze sie udalo przezwyciezyc te chwile slabosci i to jest swietny trening na sile woli a komentarze i pelne zachwytu i zazdrosci spojrzenia innych ludzi sa tylko dodatkowa motywacja ))
sciskam Cie goraco Gisiu i ciesze sie razem z Toba mam nadzieje, ze wkrotce i ja bede mogla powiedziec o sobie tak samo jak Ty ))))
Anusiaczek10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 12:20   #29
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

No Gisia to tutaj wymiata. No ale już sporo sie odchudza ale fakt, ja też zazdroszczę :P chociaż też już mam sporo za sobą. W każdym bądź razie, anusiaczku zgadzam sie z Tobą, że warto się odchudzać. Właśnie po to żeby kiedyś móc sobie pogratulować wytrwałości i powiedzieć UDAŁO MI SIE! to najfajniejsza nagroda. A co do tych słabości to właśnie z tabletkami jest o tyle fajnie, że na co nieco możesz się zawsze skusić :P
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 11:51   #30
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Poczujmy sie idealnie! :) ZAPRASZAM:)

no a kto jej nie zazdrości :P u mnie pół kilograma mniej niż ostatnio :P małymi kroczkami do celu też się dojdzie! może to faktycznie nawet bezpieczniejsze. Jak dla mnie to jedyne rozwiązane które naprawde daje jakieś efekty...
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.