Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-20, 08:56   #3601
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Czy któraś w koncu wypróbuje tą nano platyne na przebarwienia czy ja mam być myszą doświadczalną:P
Próbuj, próbuj i zdawaj relację. Ja obiecuję przetestować na sobie pigmentoceutical jesienią, bo nie wiem, czy teraz można, zresztą kończę cos2 na razie
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:04   #3602
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzien doberas laseczki
Szymek wygłaskany i ucałowany od wszystkich cioć
dzisiaj nałozyłam rano sobie tego "afona" nie jako krem tylko jako maseczkę i teraz siedzę na twarzy z Antkiem 50

trochę piekło więc może coś tam działa
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 12:48   #3603
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cati
Miszka nie mogę nigdzie znaleźć tego kremu na naczynkaw aptekach nawet o nim nie słyszeli
Nanoplatyny się trochę boję bo ona nie jest stricte na wybielanie a na.....białaczkęjak nie pomoze to biedy nie,gorzej jak mi coś złego z twarzą zrobi
Beata ja tez na jesień coś zacznę i kurde kusi mnie ta platynapoczytał am co to ten pigmentoceutical.Nie znałam go,zapowiada się nieźle.Oprócz netu gdzie go można kupić?

Kupiłam Antka 50+ spray.Całkiem całkiem tylko że świecę się ale nie jakoś tragicznie,nie bieli no i nie ma problemu z odmierzeniem odpowiedniej ilości
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-08-20 o 12:54
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 12:55   #3604
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

SzatAnka71
.....
nie mogę nigdzie znaleźć tego kremu na naczynkaw aptekach nawet o nim nie słyszeli
......................... ..

gdzie Ty mieszkasz kobieto , nawet w takiej malej miejscowosci u mnie toto jest ....i dziala , takze szukaj , ja juz po mies. widze roznice


jest jeszcze nowosc- HEPARIZEN , firmy Ziaja , ponoc ma najlepszy sklad z tych na naczynka ...ale nie testowalam , pisze com wyczytala ....

dzieki Ci Michell za podpowiedz ....no i ciesze sie ,ze "dżaga" moze byc , pasuje do Ciebie

milego dnia ślicznotki

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-08-20 o 12:57
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 13:27   #3605
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
SzatAnka71
.....
nie mogę nigdzie znaleźć tego kremu na naczynkaw aptekach nawet o nim nie słyszeli
......................... ..

gdzie Ty mieszkasz kobieto , nawet w takiej malej miejscowosci u mnie toto jest ....i dziala , takze szukaj , ja juz po mies. widze roznice


jest jeszcze nowosc- HEPARIZEN , firmy Ziaja , ponoc ma najlepszy sklad z tych na naczynka ...ale nie testowalam , pisze com wyczytala ....

dzieki Ci Michell za podpowiedz ....no i ciesze sie ,ze "dżaga" moze byc , pasuje do Ciebie

milego dnia ślicznotki
Lapielq ja mieszkam na takiej większej wsi heheheeh a tak powaznie to kilka aptek przeszłam i nic o tym nie wiedząale jeszcze poszukam
jakbym nie znalazła to będę o pomoc
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 14:39   #3606
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanka wklejam linka- jest ten kremik na necie w aptece ,mozesz zamówichttp://www.domzdrowia.pl/65472,pelethrokrem-2-krem-50g.html


---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

aaa i nie przeraz sie ze tam pisze do nóg,lico tysz sie smaruje!!! Faworyt Magdy Ma własnie Madzia zachwycona cosmelanem kurcze moze odkupię od które z Was ciutek cosm 2 i spróbuję jest któras chętna do odsprzedania troszku Michelce

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

: dziekuje:
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 16:18   #3607
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell , kosmetyki firmy Filorga testowalas cosik moze ? ponoc super kremiki , dermatolożki chwala ....tak sie przymierzam zakupic Sleep and Pell z tej serii na noc lub Meso- Mask - typowo na plamki ....to kosmetyki typowo dermatologiczne - moze cosik dzialaja .....zawsze mozna liczyc na cud , jak plamek nie usuna to wygladza i zadzialaja przeciwzmarchom , zawsze cos ....

....jak ktoras inna miala z tej firmy cos to prosze o info - nie znam , wole zasiegnac opini zanim kupie ...
ja wybredus ...wszystko mi smierdzi

dopisuje - wlasnie odkrylam , ze jest kilka opini na wizazu na temat tych kosmetykow i same sprawdzcie
Michell sa taz takie ampuleczki z retinolem ...hmmm cosik dla nas chyba
nooo , sie skusze po urlopiku moze ...

aaaa i w nowej Urodzie jest wzmianka o tym nowym podkladzie na przebarwienia Clinique....filtr 15 - kpina ...taki specjalistyczny podklad juz mogl by choc ta 30 miec , nie uwazacie ? zawsze jakas dodatkowa ochrona w razie jak sie zapomni maznac filterek , no i na zime moglby byc, od biedy taki filterek
...u nas ma byc na jesien....lece na urlop za kilka dni to moze sobie zakupie gdzies w swiecie szybciej dam cynka

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-08-20 o 16:33 Powód: inf
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 18:42   #3608
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej dziewczyny. Cosm2 już na mnie czeka na poczcie.Dam znać kiedy się będę maziać. A zdjęcia to ja nawet nie wiem jak się tu zamieszcza
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 18:59   #3609
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Szatanka wklejam linka- jest ten kremik na necie w aptece ,mozesz zamówichttp://www.domzdrowia.pl/65472,pelethrokrem-2-krem-50g.html


---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

aaa i nie przeraz sie ze tam pisze do nóg,lico tysz sie smaruje!!! Faworyt Magdy Ma własnie Madzia zachwycona cosmelanem kurcze moze odkupię od które z Was ciutek cosm 2 i spróbuję jest któras chętna do odsprzedania troszku Michelce

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

: dziekuje:
Dziękiznalazłam w stacjonarnej aptece,muszą mi go sprowadzic ale przynajmniej wiedzieli o co chodzi Miszka ja bym Ci dała cosm ale nie mam

Lapi idziałam te ampułeczki z retinolem....fajniusiej a się do Filorgi przymierzałam ale w końcu nie kupiłam

Kobietki a gdzie przechowywacie swoje kremy z filtrami jak ich nie używacie?w lodówce?
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-08-20 o 19:10
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 19:03   #3610
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapus a nie znam tegoMam roca z retinolami to jesienia z lodówki bidulka wypuszczę

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

W lodówcena półeczce- jajka myk -a kosmetyki michelki rozlokowanePerfumy ..wszystko tam mam hi hi
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 19:08   #3611
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

To ja zaraz też wyekspediuję jajeczka z lodówki bo kto widział jajka w lodówce przechowywać jak nie ma co z kosmetykami zrobić
A mnie kusi Vichy z retinolem...
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-08-21 o 07:40
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 19:55   #3612
Chanel1704
Przyczajenie
 
Avatar Chanel1704
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Syców / Ostrów wlkp
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

;* mamuśka ;* hyhy
Chanel1704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 06:30   #3613
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nooo wstajemy panienki ! kawusia raz ....
kolejny piekny dzien z filtrami na twarzy ....ech niech to lato sie juz konczy ....kocham lato ale odkad mam plamy jakos duzo mniej
milego dnia
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 07:39   #3614
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Nooo wstajemy panienki ! kawusia raz ....
kolejny piekny dzien z filtrami na twarzy ....ech niech to lato sie juz konczy ....kocham lato ale odkad mam plamy jakos duzo mniej
milego dnia
Pierwsza panienka się melduje hihi choć tylko na jednego posta bo zaraz do pracy lecę.

Piękne słonko za oknemMiłego dnia
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 07:52   #3615
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witajcie laseczki!!! Ja wcale już nie lubię lata(no chyba,że pada). A całkiem niedawno była to moja ulubiona pora roku
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 10:22   #3616
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Beata ja tez na jesień coś zacznę i kurde kusi mnie ta platynapoczytał am co to ten pigmentoceutical.Nie znałam go,zapowiada się nieźle.Oprócz netu gdzie go można kupić?
Obawiam się, że tylko net..Pytałam w paru aptekach - nie mają i nie moga zamówić, bo w hurtowniach tego nie ma...Jakieś 120 zł z przesyłką, czyli od cos2 tańsze
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 11:10   #3617
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapik ten Clinique to niestety jest zbyt mocno rozreklamowany
kumpele kupiły i dupa bladziuchna, nie za bardzo cos tuszuje

Tez bym sie pisała na jakąś końcówe cos - chętnie kupie i spróbuje za 2,5 mca czy cos działa na moje lico
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 11:37   #3618
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine1980
Lapik ten Clinique to niestety jest zbyt mocno rozreklamowany
kumpele kupiły i dupa bladziuchna, nie za bardzo cos tuszuje
.................

no i dzieki Ci Cati za info , ja za kosmetykami Clinique nie przepadam nic a nic ale jak by mial byc super to bym kupila ...dobrze ze mi napisalas kochana ...jednak nie ma co ...
trza sie trzymac sprawdzonego

Ty musisz pieknie z tym brzusiem teraz wygladac , podobaja mi sie laseczki z brzusiami na miescie , fajny widoczek ...lato , kiecka, brzuszek ....pozdrawiam mamusiu
ściskam

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-08-21 o 11:40
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 12:09   #3619
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witajcie! ja Was caly czas czytam, tylko malo sieodzywam)

jestem dziesiaty dzien po masce dermamelan.smaruje rano cala twarz, a wieczorem troszke w niektorych miejscach, tych najgoszych.

moim najwiekszym problemem nie byly plamy, ale dziurki i swiecaca cera z porami. robilam kilka lat temu rozne pilingi,glikolowe, chyba yellow peel i jeszcze jakis, ale najbardziej zadowolona jestem z dermamelanu. dla mojej cery okazal sie najlepszy.jest ze wszytskich najdrozszy,no ale z drugiej strony nie trzeba robic kilkunastu zabiegow, jak z kwasami,wiec koszty w sumie sa podobne, a efekt po kwasach mniejszy.
wspanialą sprawą jest to, ze nie musze juz uzywac tych pudrow, wstawac 2h przed wyjsciem,zeby sie zakamuflowac odpowiednio! maluje tyko rzesy i to jest wspaniale.

co wiecej, mąż, ktory do tej pory niby nic nie zauwazal na mojej twarzy,nagle zauwazyl,ze moja skora wyglada lepiej. teraz wiem,ze jego teksty o mojej rzekomej urodzie i pieknej cerze, to byl kit wciskany mi tylko po to,zebym przestala wydawac pieniadze na kremy i kosmetyki(nie zebym miala pretensje). pieniadze wydane na dermamelan poczatkowo znosil bardzo nerwowo(oczekiwal od lekarza gwarancji,ze zadziala), ale po 10dniach stwierdzil,ze w bloto kasy nie wyrzucilam. ma nadzieje,ze moje depresje zwiazane z wygladem zmniejszą sie. tyle sie juz przeciez naplakalam z powodu mojej cery...chcialabym juz nigdy sie nie wystraszyc swoja twarza wjakims sklepowym lustrze
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 14:08   #3620
ireland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
witajcie! ja Was caly czas czytam, tylko malo sieodzywam)

jestem dziesiaty dzien po masce dermamelan.smaruje rano cala twarz, a wieczorem troszke w niektorych miejscach, tych najgoszych.

moim najwiekszym problemem nie byly plamy, ale dziurki i swiecaca cera z porami. robilam kilka lat temu rozne pilingi,glikolowe, chyba yellow peel i jeszcze jakis, ale najbardziej zadowolona jestem z dermamelanu. dla mojej cery okazal sie najlepszy.jest ze wszytskich najdrozszy,no ale z drugiej strony nie trzeba robic kilkunastu zabiegow, jak z kwasami,wiec koszty w sumie sa podobne, a efekt po kwasach mniejszy.
wspanialą sprawą jest to, ze nie musze juz uzywac tych pudrow, wstawac 2h przed wyjsciem,zeby sie zakamuflowac odpowiednio! maluje tyko rzesy i to jest wspaniale.

co wiecej, mąż, ktory do tej pory niby nic nie zauwazal na mojej twarzy,nagle zauwazyl,ze moja skora wyglada lepiej. teraz wiem,ze jego teksty o mojej rzekomej urodzie i pieknej cerze, to byl kit wciskany mi tylko po to,zebym przestala wydawac pieniadze na kremy i kosmetyki(nie zebym miala pretensje). pieniadze wydane na dermamelan poczatkowo znosil bardzo nerwowo(oczekiwal od lekarza gwarancji,ze zadziala), ale po 10dniach stwierdzil,ze w bloto kasy nie wyrzucilam. ma nadzieje,ze moje depresje zwiazane z wygladem zmniejszą sie. tyle sie juz przeciez naplakalam z powodu mojej cery...chcialabym juz nigdy sie nie wystraszyc swoja twarza wjakims sklepowym lustrze
To mialas dokladnie ten sam problem co ja, tylko u mnie trzeba jeszcze dodac koszmarne, ogromne plamy. Teraz jest jakies 60 procent lepiej, pory mniejsze, cera bardziej gladka, rozswietlona. Wczesniej robilam tylko pare razy dermabrazje, ktora niewiele pomogla, ale moze potrzeba bylo wiecej zabiegow. Cosmelan jednak dal najbardziej spektakularny efekt. I to nawet moj maz przyznal, ze chyba po raz pierwszy trafnie wydalam kase ( choc na poczatku byl w szoku, kiedy zobaczyl cene, myslal. ze tych kremow to z 10 bedzie. Ja rowniez mialam niezle deprechy przez moja cere, nie dalo sie wyjsc z domu bez tony podkladu a i tak efekt byl sredni Jestem chyba 10 dzien po masce i teraz wyskoczylo mi troche pryszczy, ale podobno tak to dziala i pozniej bedzie tylko lepiej. Jak dla mnie to i tak jest lepiej
Zapomnialam napisac, ze bardzo was pozdrawiam, czytam codziennie. To normalnie jest jak relaks!

Edytowane przez ireland
Czas edycji: 2009-08-21 o 14:10 Powód: Zapomnialam pozdrowic wszystkich
ireland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 16:49   #3621
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam wszystkie DRZAGI i LASENCJE!
Mam pytanko: czy gdzieś w Polsce można dostać cały zestaw DERMAMELAN?? Przymierzam się do kupna cosmelanu, chciałabymgo sobie zaaplikować na lico 31.08 jakoś popołudniu, bo rano z dziecięciem do gastroenterologa jeszcze muszę podjechać;-). I tak, z tego co wyczytałam to demamelan jest BARDZIEJ SKUTECZNY, poprawcie mnie jeśli nie mam racji;-). Ale może lepiej zaaplikować sobie cosmelan, skończyć słoiczek cos2 i kolejny słoiczek kupić dermamelanu, jak myślicie? O ile w międzyczasie twarz mi po cos nie odpadnie....
Buziaki dla wszystkich wizażowych cioć ślemy z Pietruszką (synek 5,5 mies.), especially dla cioci Miszki
a tu próba wklejenia fotki, na razie takiej;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0943.jpg (119,4 KB, 60 załadowań)
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 16:50   #3622
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

...a plamy mam prawie takie jak na fotce hahaha....;-)
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 17:40   #3623
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez callmedaisy Pokaż wiadomość
...a plamy mam prawie takie jak na fotce hahaha....;-)
E tam,fajna laska z Ciebie dziewczyna w kucyku i bejsbolowce-cool!!!! Skusilam sie na ebayu na ten dewy smooth(kolorek just neutral)podrzuce Ci probaska jak dostanę.My z Came(kurcze musialam skrócic tą Twoja nazwę)tego na plamy clinique kupujemy,a co mozemy tysz robic za myszki i wyprobowywac nowości Came kup sam cosm 2..Masz naczynka lub wrazliwa cere,to odpuśc sobie maske i samym kremikiem rób.Saga chyba albo ktoras z starych cosm robila dermabl i cosm i stanowczo jest na tak!!!-za cosm..Ponoc o niebo lepszy!!!! Całuski dla Piotrusia-pana małego

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Lapi Ty kochana rób córeczke a nie Cati brzuszkiem sie zachwycajdo pary musi byc
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 17:54   #3624
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej Callme!! no jakbym na siebie patrzyła!! czapka i okulary, nawet czapkę mam podobną. Właśnie się posmarowałam pierwszy raz cos2!!!! ciekawe kiedy pierwsza reakcja.
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 18:24   #3625
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Sabik czekac rezultatówUżywala z Was któras moze do wlosów Alfaparf Semi di Lino kryształki w płynie???a podkład z VICHY flexilift teint-efekt liftingu???jakos sceptycznie podchodze a przyjaciółka pieje z zachwytu nad nim?!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 20:32   #3626
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka,
za próbaska oczywiście wdzięczna będę niezmiernie Dewy Smooth czy jak mu tam. A po opiniach średnich Even better'a mam mętlik w głowie...hmmmm... Kupować czy nie kupować?? Bo mam jeszcze 2 supermoisture nie wyciapane...
A za porady cosmelan czy dermamelan dziękuję bardzo, zaraz sobie zamówię na allegro, raz kozie śmierć, najwyżej mnie mąż kochać nie będzie jak się będę złuszczać;-).........byle mu uraz nie został jakiś....i żeby mój synuś nie płakał na widok matki....
Sabik,
bo my dziewczyny plamiaste często baseballówkowe jesteśmy;-), choć i w kapeluszach nauczyłam się chodzić- na wakacjach "ofkors"
DZIEWCZYNY wklejajcie proszę fotki przed, w trakcie i po zastosowaniu COSM... ja swoje obiecuję wkleić (aaaa!!!!!!);-)
pozdrawiam wszystkich serdecznie i miłego weekendu życzę
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 20:38   #3627
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ireland, no to mozemy sobie podac rece w naszych deprechach
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 21:28   #3628
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi jak urodzisz córeczkę to stykniemy ją z Szymkiem muszę już mu rezerwowac jakąś laseczkę bo rodzi się mnóstwo chłopaków, no i fajną teściówkę by miał
Ja mimo 7mego mca mam mały brzusio, wszyscy mi sie pytają czy przytyłam albo niepewnie czy jestem w ciąży?
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 07:18   #3629
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72
a podkład z VICHY flexilift teint-efekt liftingu???jakos sceptycznie podchodze a przyjaciółka pieje z zachwytu nad nim?!
......................... ..

hello , ja , ja mialam ten podkladzik Vichy - bez rewelacji jak dla mnie ! O
niebo lepszejszy jest Loreala Visible Lift serum inside - juz wam o nim wspominalam , sie napatrzec na moja twarz codziennie nie moge , naprawde superasny uwazam

a tak nawiasem mowiac- male dziewczynki sa slodkie , mamy z brzuszkami piekne ale ja juz coraz starsza i chyba juz nie dla mnie te ekscesy ...po kilku latach to juz trudno o taka decyzje , choc wiem Miszka ,ze Ty miedzy dziecmi masz spora roznice ....
ja to juz chyba przy tym moim jedynaku pozostane , choc "nigdy nie mow nigdy"

Cati -Ty w ciazy zaawansowanej i lachon - masz farta dziewczyno !
jak corcie kiedys miec bede to dam Ci cynka i dzieki za propozycje...jesz cze nie mam corki a juz faceta dla niej , dobre ...ale racja trza robic rezerwacje

milego weekendziaku lachony

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-08-22 o 07:21
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 08:24   #3630
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Co do heparizenu to nie taka nowośc od dwóch lat go uzywam ale na nogi............. taki odpowiednik Liotionu 1000
Na twarz absolutnie się nie nadaje -sprobowałam ale tam za duzo heparyny i ostrzeżono mnie żeby nie stosować na buźkę
Obecnie mam ruboril (wcześniej auriderm K) i sobie chwalę, pelethrokrem jest najskuteczniejszy to tak na zmianę sobie robię np daję pelethrokrem jak nie kładę cosmelanu - może przez to nie zauważyłam masakry naczynek - a przy pigmanormie mimo wszystko była

A wczoraj kupiłam nowość Ruscoven - skład obiecujący - może dzis maźnę buźke (bo to oczywiście do nog jest.....).
A co do filtra skończyłam Roca i zaczełam uzywać SOLTANA oooooooo no rewelka jest i makijaż mozna na niego

Miszka nie ogladaj się na pigma bierz cosmelan
I zobaczysz podkład nie będzie ci potrzebny - sama jestem zdziwiona ale nie potrzeba - trochę pudru i brązerka i wystarczy
To samo moja przyjaciólka (co sie cosmelani) stwierdziła no jak to bez podkładu a ja jej mowię sama zobaczysz i zobaczyła nie używa co ją ogromnie dziwi

Plam nie mam i cera marzenie - mogę do końca zycia sie mazać, już mnie nie buraczy, czasami sie łuszczę ale to plaktiem rano np z mincelkiem idzie szybko zlikwidować.....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.