Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-20, 22:05   #2221
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witajcie dziewczyny, pozdrawiam cieplutko po świętach. Ja w czwartek dostałam Roca triple defense bez koloru i Bioderme z kolorkiem. Roc dla mnie fatall niestety, bieli mnie bardziej niż Avene, do tego szczypie i bardzo rozgrzewa mi buzie przez pare minut po nałożeniu, podkładu na niego nie nałoże bo maska że az strachCzy wy też tak macie z tym gorącem na buziaku?
Co do Biodermy z kolorem to dla mnie jest za ciemna, choc karnację mam średnią tzw. normalna. Ale mieszam ją z Biodermą zwykłą i jest chyba nieźle choć znajomy dziś mnie zapytał czy nie przesadziłam z make-upemCo prawda wysmarowałm się po pracy na spacer i wiedziałam że dałam za dużo koloru ale już mi się zmywać nie chciało. Mam nadzieje że więcej białego dam i będzie dobrze Na Bioderme daje troche dry-flo. Napiszcie mi prosze czy to jej nie destabilizuje. I jakiego różu moge na policzki uzywać? Lubie róż, a teraz nie wiem czy moge więc się nie maziam nim
aaa i czy wszystkie dajecie 2ml na buzie?ja wciąż nie wymysliłam jak to mogłoby mi się udać
Kolorowych snów kobietki, ja też zmykam spać, ostatnio nie mam czasu w ogóle pisać, dziś w pracy udało mi się przeczytac zaległości od świąt.
ps. jak pasztet się udał?
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 07:00   #2222
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczynki ale jestem przeziębiona - zdychamto się dorobiłam, uważajcie - ta wiosna jest zdradliwa
Zapraszam na kawkę - choć przez ten katar to nawet poranna czarna nie smakuje A do tego roboty od groma
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 07:09   #2223
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam , kawusia , milego dnia i zdrowka choruszkom
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 10:35   #2224
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
witam , kawusia , milego dnia i zdrowka choruszkom
hello
Maallaa gdzieś Ty razem z Miszelka pobalowała - Ona tysz gardełko chore, ładnie mnie nie zabrały
roboty też mam full, juz nie wiem w co ręce włożyć, a na dodatek sama siebie słuchac nie mogę, bo cały czas marudze o komunii
uwaga, mam dobrą informację - plamy mi nic a nic nie ściemniały, a zawsze wiosna trochę ciemniały - hura
iwostin chyba dobrze chroni
mam na mojej top liście do kupienia jeszcze filtr Roca i tą baze givenchy
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 11:27   #2225
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

jaka baza givenchy ? cos z filtrami moze ? napisz prosze jedynusiu coz to za baza ?
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 13:18   #2226
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej laski...byłam popracowac gardło lepiej a tu Malus sie rozkłada Na ile osob masz Nuska ta komunię?i kiedy?Pati pasztet sie udał ale nie probowałam bo nie cierpie wątróbki..fajnie wygladal jak ciasto,zapieczone to białko wszyscy chwalili a jak dieta?zauwazyli?? Roc bieli?szczypie?mnie nie, a pakuje go duzo na buzie...pewnie zapycha bo raz po raz wyskoczy mi cosik,ale to czy on czy inny.....Nareszcie nabieram koloru biadolicy..po pigma mnie z leksza zburaczyło..i narazie nie bede smarowac..Dni pracy,kontakt ze sloncem..nie bede ryzykowac..Madzia Ty po dworze tez latasz i nie ciemnieja cienie prawda?Dosmarowywujesz za dnia rociem jeszcze???Chodzcie na kawusie

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Lapi to ta baza Givenchy, Acti'Mine Wake-up Skin Make-up Base

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Lapi to ta baza Givenchy, Acti'Mine Wake-up Skin Make-up Base
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 14:46   #2227
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dzieki Michellko, juz sobie luknelam co to za bazy - 6 roznych , coz za wybor ...az nie wiadomo na ktora sie kusic ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 18:53   #2228
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej laski...byłam popracowac gardło lepiej a tu Malus sie rozkłada Na ile osob masz Nuska ta komunię?i kiedy?Pati pasztet sie udał ale nie probowałam bo nie cierpie wątróbki..fajnie wygladal jak ciasto,zapieczone to białko wszyscy chwalili a jak dieta?zauwazyli?? Roc bieli?szczypie?mnie nie, a pakuje go duzo na buzie...pewnie zapycha bo raz po raz wyskoczy mi cosik,ale to czy on czy inny.....Nareszcie nabieram koloru biadolicy..po pigma mnie z leksza zburaczyło..i narazie nie bede smarowac..Dni pracy,kontakt ze sloncem..nie bede ryzykowac..Madzia Ty po dworze tez latasz i nie ciemnieja cienie prawda?Dosmarowywujesz za dnia rociem jeszcze???Chodzcie na kawusie

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Lapi to ta baza Givenchy, Acti'Mine Wake-up Skin Make-up Base

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Lapi to ta baza Givenchy, Acti'Mine Wake-up Skin Make-up Base
Baza jest super dla mnie najlepsza jaka miałam ja tą strawbery mam i miałam....
Michelko tak jakby latam nie latam w domu przed kompem i do auta i z parkingu szybciutko do roboty - dzis mi gorąco było to okono otwarłam i na lewy profil mi pada jak wracam na na prawy jak jade do......

No mnie roc nie bieli i zadnego ale to zadnego szczypania

ale juz powoli sie odrabiam to zaczne z kijkami latać i najdłużej pod słoncę lecę ...... w czwartek musze czapke z daszkiem albo jakis fajny kapelusik kupić......

Na razie filtr wchłonięty Iwostin na zmianę z Rociem i jak sie wchłonie to podklad (twoim sposobem) wymieszany z bazą tak jest najlepiej.....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 18:56   #2229
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell ciesze sie żesię udałco do diety to dawno zapomnianacóż czekam na kolejne natchnienie do głodzenia się, na razie racze się wszystkim czego mi się zachcewagi unikam.
No tak Roc nie dla mnie, choć zastanawiam sie jeszcze czy nie kupić tego barwionego i mieszać z białym tak jak robie z Biodermą. Ile ty dajesz na buzie? ja dwie długości palca. Może to za dużo i dlatego w każdym filtrze strasze?

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

aaa wypróbowałam jeszcze Lirene 50-efekt taki jak zawsze
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:03   #2230
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Wszystkim,

Patika ja również mam od niedawna Roca bez koloru , nie mogłam kupic tego tonowanego dlatego zdecydowałam się na tego. Mnie osobiście nie bieli i nie szczypie też, nakładam na niego podkład i puder sypki. Do tej pory uzywałam biodermę z kolorem, zmieniłam filtr bo w połączeniu z kolorowymi kosmetykami destabilizuje się. Bioderma jest dośc ciemna i nadaje sie raczej dla ciemnych karnacji. Roc ten bez koloru natomiast dobry dla jasnych cer. Niestety tak jak piszesz moze bielic ale myślę, ze widac to własnie tylko na ciemnej skórze i może właśnie taką masz ?

Muszę Wam wszystkim powiedziec, że kiedy smarowałam sie Biodermą to mimo tego, ze nakładałam na nia kosmetyki kolorowe plamy na słońcu ciemniały tylko troszkę, teraz natomiast kiedy nakładam tego Roca mam wrazenie, że moje plamy stają się znacznie ciemniejsze nie wiem co sie dzieje bo przeciez miał nie zaszkodzic ?

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:46   #2231
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Madzius paskudo...zazdroszcze teeeej wyprawyoj chciałabym zobaczyc..wysepkę kupić...tia...napewno chcesz z TZ em leciec hi hi...Pati chyba za duzo naładowałas na początek i moze cera zareagowała szczypaniem nie ,ja az tyle nie nakladam,ale około południa ponawiam filtr!!!!Sprobuj mniejsza ilość i zobaczysz czy tez az tak ieli i szczypie...Tini kobieto co straszysz my tu pelne nadzieji na zbawienny wpływ roca.. dzis zamowiłam nastepna tubke..jak dla mnie najlepszyi najprawdopodobniej czeka mnie korekta oczu bo wytrzeszczu dostaje czy cienie ciemnieja czy nieWidzicie to nie jest tak ze tylko filtr i juz jestesmy zabezpieczone..na to by było pozytywnie sklada sie wiele czynników..dieta..tabletk i..jakies ziola(och oby nie dziurawiec),masci stosowane na trądzik..Trzeba sie pilnowac z kazdej strony. majac predyspozycje,a z reguły jest tak ze niestety predzej czy pozniej wracajamusi,y przechytrzac nature..Aaa jest jakas cosmelanka ktorej plamy całkowicie zeszły i juz nie wróciły..no dajmy po roku?????? bo nie wiem...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 08:41   #2232
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

doberek
uffff, szaleństwa w pracy ciąg dalszy, jade zaraz w teren
Miszelko Madziusia jest ponad dwa lata ( chyba ) po cosmelanie i Jej nie wróciły, ale już tu nie zagląda więc nas nie pocieszy
ja się ciesze bo mimo ze nie unikam słoneczka to plamki mi nie sciemniały ( jeszcze)
dobra, kawusia, narada i lece, miłego dzionka
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:58   #2233
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam ja sie tak straszebnie luszczyc przestalam w koncu,i czerwienic yupi!!! ....bite 3 tyg od maski minely ....ale ale az taka happy nie jestem ,widze rano - buziak ladny bez luszczenia to chcialam sobie podkladzikiem dla odmiany w koncu go upiekszyc i jak go nalozylam to od razu jakies skorki widac bylo schodzace kolo noska , tom zmyc musiala ....i sie cosmelanem malnelam , na mojej twarzy jak podklad wyglada ....kurka , tak sie zastanawiam jak by wygladal filterek z kolorkiem - mysle o Biodermie kolorowej bo ciemna karnacje mam ....ale czy nie bedzie tych skorek schodzacych tu i owdzie widac jak po pomalowaniu podkladem ?....jakos jak normalny krem naloze to buzka ladna ,nie widac gdzie schodzi skora a po tych tlustych filtrach widac schodzaca skore , cholerka , nie takie proste to ukryc a juz bym chciala jak czlowiek w koncu wygladac ...a najlepiej jak laska fajna

tinerfeniu uzywalas Biodermy kolorowej jak ci skora schodzila moze ??? napisz mi czy nalozenie filtra kolorowego nie spoteguje jeszcze bardziej widocznosci tej schodzacej skory jak wiesz cosik na ten temat ? i jezcze napisz mi czy tlusty jest i tez tak sie wchlania strasznie jak inne filterki ???
ja juz mam tyle tych kremow ,ze mi kolejny ktorego nie bede uzywac nie potrzebny , potem mama , siostra i szwagierki sie ciesza bo dostaja w prezencie a ja znow nie mam nic fajnego dla siebie

ps. swoja droga jak Wy sie malujecie na ten tlusty , nie wchlaniajacy sie IWOSTIN ? jeju bylam w szoku , podklad sie blyszczal na tym filtrze ,twarz sie lepi , a raczej wlosy do twarzy ze brrr....chyba sypkim jakims na to dajecie bo ja nie wiem ....

ten Roc tez taki tlusty i tak ciezko sie wchlania ??? napiszcie prosze bo jak tak to ja go nie kupuje

juz wole krem chanel-ka spf 50 kupic i sie wcale nie malowac chyba bo zwariuje z tymi mazidlami

milego dnia zycze


eee taam , cosmelanem sie marnelam i znow twarz podraznilam , skora zlazi ....kurka mam dosc , to nie na moja psyche ....
z plamami zle , bez nich tez klopot z twarza ....dola mam ;(

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-04-22 o 10:18
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 10:45   #2234
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nie martw sie LAPIEL tez mam doła.
Zrobiłam serie kwasów, mikrodermabrazji, lekarskich peelingów migdałowych i byłam na 3ech laserach i plamy jak są tak są. Tera znawet mocniejsze bo słońce wyskoczyło i ciężko je zatuszować.
Do tego dowiedziałam się że jestem w ciąży więc teraz większość zabiegów odpada
Nie mam juz siły na te plamiska
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 11:14   #2235
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nie martw sie LAPIEL tez mam doła.
Zrobiłam serie kwasów, mikrodermabrazji, lekarskich peelingów migdałowych i byłam na 3ech laserach i plamy jak są tak są. Tera znawet mocniejsze bo słońce wyskoczyło i ciężko je zatuszować.
Do tego dowiedziałam się że jestem w ciąży więc teraz większość zabiegów odpada
Nie mam juz siły na te plamiska
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... .........


witam catrinas , no grcias za kilka slowek pociechy ....i gratuluje rosnacego brzusia ...na razie odpusc sobie plamki , teraz masz wazniejsza sprawe

jak tez w miedzyczasie po pierwszej masce robilam mikrodermabrazje i uzywalam kremidel wybielajacych i nic ....na moje plamiska tylko cosmelan dziala ale zaraz caly zabieg bo sam cos 2 nic nie daje jak juz plamki wyjda , takze robilam maske po raz drugi teraz po roku ale nie mam checi robic jej po raz trzeci ...zeby tak nie bylo ,ze co roku bede musiala bo to nie dla mnie ....psycha mi siadzie

teraz mam buzke bez plamek i bede zyc w ciaglym strachu ,ze znow wyjda ...na skonce sie boje wychodzic , poprostu schiza na tym punkcie , czlowiek sie zyciem przez jakies palmy cieszyc nie moze ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-04-22 o 11:16
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 13:37   #2236
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
witam ja sie tak straszebnie luszczyc przestalam w koncu,i czerwienic yupi!!! ....bite 3 tyg od maski minely ....ale ale az taka happy nie jestem ,widze rano - buziak ladny bez luszczenia to chcialam sobie podkladzikiem dla odmiany w koncu go upiekszyc i jak go nalozylam to od razu jakies skorki widac bylo schodzace kolo noska , tom zmyc musiala ....i sie cosmelanem malnelam , na mojej twarzy jak podklad wyglada ....kurka , tak sie zastanawiam jak by wygladal filterek z kolorkiem - mysle o Biodermie kolorowej bo ciemna karnacje mam ....ale czy nie bedzie tych skorek schodzacych tu i owdzie widac jak po pomalowaniu podkladem ?....jakos jak normalny krem naloze to buzka ladna ,nie widac gdzie schodzi skora a po tych tlustych filtrach widac schodzaca skore , cholerka , nie takie proste to ukryc a juz bym chciala jak czlowiek w koncu wygladac ...a najlepiej jak laska fajna

tinerfeniu uzywalas Biodermy kolorowej jak ci skora schodzila moze ??? napisz mi czy nalozenie filtra kolorowego nie spoteguje jeszcze bardziej widocznosci tej schodzacej skory jak wiesz cosik na ten temat ? i jezcze napisz mi czy tlusty jest i tez tak sie wchlania strasznie jak inne filterki ???
ja juz mam tyle tych kremow ,ze mi kolejny ktorego nie bede uzywac nie potrzebny , potem mama , siostra i szwagierki sie ciesza bo dostaja w prezencie a ja znow nie mam nic fajnego dla siebie

ps. swoja droga jak Wy sie malujecie na ten tlusty , nie wchlaniajacy sie IWOSTIN ? jeju bylam w szoku , podklad sie blyszczal na tym filtrze ,twarz sie lepi , a raczej wlosy do twarzy ze brrr....chyba sypkim jakims na to dajecie bo ja nie wiem ....

ten Roc tez taki tlusty i tak ciezko sie wchlania ??? napiszcie prosze bo jak tak to ja go nie kupuje

juz wole krem chanel-ka spf 50 kupic i sie wcale nie malowac chyba bo zwariuje z tymi mazidlami

milego dnia zycze


eee taam , cosmelanem sie marnelam i znow twarz podraznilam , skora zlazi ....kurka mam dosc , to nie na moja psyche ....
z plamami zle , bez nich tez klopot z twarza ....dola mam ;(
Lapi chanell bije na glowe roca..jezeli nie bedziesz maziac podkladu to kup chanelke..a roc lepszy niz iwostin...
jak wracam do domu-pierwsze co myje buzie by sie tych filtrow pozbyc!!! no nie ma lekko..a mnie znowu glowa boli potwornie

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

..i tylko Madzi pomogł cosmelan raz a na zawsze???? ....

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Kati gratuluje bejbusia
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 13:51   #2237
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Marzę o tym żeby móc nałozyc tylko sam filtr i wyjść do ludzi nie strasząc ich
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 13:52   #2238
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

gratuluje dzidziusia Caterinko
Miszlelko Madziusia maiał baaardzo dawno robiony i to dwa razy - po pierwszej masce nie smarowała filtrami i wróciły, po drugiej miała piękna buźke - ja nie widziałam ale dziewczyny pisały
innym tez pomógł cosmelan tylko nie wiem jak teraz bo pouciekały baby jedne
chciałam właśnie Tajgę spytac bo tak ładnie reagowała na cos, może wpadnie i opowie - TAJGAAAAA, wołamy!!!
no to lece dalej do roboty, aaa Miszka komunia na 40 ludzików

Caterinko z filtrem samym na twarzy to każdy by straszył, toż to się błyszczy
ale troche podkładu, puderku i nie jest źle, jak dzidzia podrośnie zrobisz sobie cos, albo pigmanorm na dobry początek

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-04-22 o 13:55
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 15:22   #2239
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine1980;11992544]Marzę o tym żeby móc nałozyc tylko sam filtr i wyjść do ludzi nie strasząc ich

TAK ,TAK JEDYNUSIA DOBRZE GADA ....Z SAMYM FILTREM STRASZYSZ , BIELI I TLUSCI NA MAXA ....PODEJRZANIE BYS WYGLADALA ....SIE NIE MARTW ...JA DZIS TO MYSLE ,ZE JUZ LEPIEJ MASKOWAC MAKE UP-EM TE PLAMY NIZ SIE ZASTANAWIAC KTORY FILT KUPIC, JAKIS SIE NIE DESTABILIZUJE I CO Z CZYM PASUJE ...TO KURKA JEST TAK SKOMPLIKOWANE , ZE CHWILAMI MAM DOSC ....ALE BEZ PLAMEK TO FAJOWO JEST
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 16:08   #2240
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Catherine1980;11992544]Marzę o tym żeby móc nałozyc tylko sam filtr i wyjść do ludzi nie strasząc ich

TAK ,TAK JEDYNUSIA DOBRZE GADA ....Z SAMYM FILTREM STRASZYSZ , BIELI I TLUSCI NA MAXA ....PODEJRZANIE BYS WYGLADALA ....SIE NIE MARTW ...JA DZIS TO MYSLE ,ZE JUZ LEPIEJ MASKOWAC MAKE UP-EM TE PLAMY NIZ SIE ZASTANAWIAC KTORY FILT KUPIC, JAKIS SIE NIE DESTABILIZUJE I CO Z CZYM PASUJE ...TO KURKA JEST TAK SKOMPLIKOWANE , ZE CHWILAMI MAM DOSC ....ALE BEZ PLAMEK TO FAJOWO JEST
ech laski..siedze z gruba warstwa pigma na czole a mialam nie robic..ale efekt jest taki ze pigmanorm jest boski bo rozjasnia ale u mnie rozbil cien na dwa,srodek super bielutki ..ale lewa strona jakby pociemniała..szlak by trafił a smaruje czolo najgrubiej filtrami i cio??? no ....Wesele mi sie szykuje w lipcu..mam kiecke z golymi plecami az do d......przeciez musze je opalic czy co..taka blada trupio nie pojde kiecka czarna...Samoopalacz,braz er loreala ,swietnie nadaje odcien mulatki ale boje sie zaaplikowac przed impreza bo cienie i smugi solarka z folia aluminiową ...wkurza mnie to slońce

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

pocieszcie mnie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:49   #2241
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[quote=Michell72;11994805]ech laski..siedze z gruba warstwa pigma na czole a mialam nie robic..ale efekt jest taki ze pigmanorm jest boski bo rozjasnia ale u mnie rozbil cien na dwa,srodek super bielutki ..ale lewa strona jakby pociemniała..szlak by trafił a smaruje czolo najgrubiej filtrami i cio??? no ....Wesele mi sie szykuje w lipcu..mam kiecke z golymi plecami az do d......przeciez musze je opalic czy co..taka blada trupio nie pojde kiecka czarna...Samoopalacz,braz er loreala ,swietnie nadaje odcien mulatki ale boje sie zaaplikowac przed impreza bo cienie i smugi solarka z folia aluminiową ...wkurza mnie to slońce

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

pocieszcie mnie

......................... ......................... ......................... ......................... ......................... .....................


a i lepiej ???? ja tez slonka nie lubiem a wlasciwie siem bojem go .....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 17:26   #2242
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[quote=lapiel;11995457]
Cytat:
Napisane przez michell72 Pokaż wiadomość
ech laski..siedze z gruba warstwa pigma na czole A mialam nie robic..ale efekt jest taki ze pigmanorm jest boski bo rozjasnia ale u mnie rozbil cien na dwa,srodek super bielutki ..ale lewa strona jakby pociemniała..szlak by trafił A smaruje czolo najgrubiej filtrami i cio??? No ....wesele mi sie szykuje w lipcu..mam kiecke z golymi plecami az do d......przeciez musze je opalic czy co..taka blada trupio nie pojde Kiecka czarna...samoopalacz,braz er loreala ,swietnie nadaje odcien mulatki ale boje sie zaaplikowac przed impreza bo cienie i smugi Solarka z folia aluminiową ...wkurza mnie to slońce

---------- dopisano o 17:08 ---------- poprzedni post napisano o 17:07 ----------

pocieszcie mnie:d

......................... ......................... ......................... ......................... ......................... .....................


A i lepiej ???? Ja tez slonka nie lubiem a wlasciwie siem bojem go ..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 17:52   #2243
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

O matko, mnie nawet to łuszczenie już tak bardzo nie wkurza, jak ten burak! Mogę obejść się bez fluidu, trudno, Iwostin i puder, jakoś przetrwam. Ale ta czerwień jest irytująca.! Mija miesiąc od kiedy używam cos2, a ja nadal mam tego buraka. Przeczytałam na ulotce, że cos2 dobrze stosować przez 9 m-cy, czyli co najmniej jeszcze jeden słoik. Ale tego nie wytrzymam Mowy nie ma!

Skąd macie pigmanorm?!?Mam sporo plam na dekolcie i przedramionach. Chciałam poczekać do jesieni, ale mnie wkurzają, muszę zacząć smarować. A może radzicie coś innego?!?Help
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 18:39   #2244
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
O matko, mnie nawet to łuszczenie już tak bardzo nie wkurza, jak ten burak! Mogę obejść się bez fluidu, trudno, Iwostin i puder, jakoś przetrwam. Ale ta czerwień jest irytująca.! Mija miesiąc od kiedy używam cos2, a ja nadal mam tego buraka. Przeczytałam na ulotce, że cos2 dobrze stosować przez 9 m-cy, czyli co najmniej jeszcze jeden słoik. Ale tego nie wytrzymam Mowy nie ma!

Skąd macie pigmanorm?!?Mam sporo plam na dekolcie i przedramionach. Chciałam poczekać do jesieni, ale mnie wkurzają, muszę zacząć smarować. A może radzicie coś innego?!?Help
Jak masz cosm 2 to nim maznij,najbezpieczniej... teraz w słoncu..Pigma miałam troche od Magdy,podzielilam sie z Nuśka a pozniej Buczka mi przysłała..niedostepny w polsce..niestety mnie bardziej wkurza łuszczenie,ni w nie umiem tego zamaskowac w sobote znow jade po towar i schizy bede miała patrzac w lusterko

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cała twarz czerwona i łuszcząca..jeżu..wrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 19:10   #2245
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dolanczam sie do marudzacych .....pol dnia bylam dzis cos2 smarnieta i jak popoludniu zmylam to oczywiscie burak!, boli mnie i piecze znow gebucha , eeee no i grulam znow jakies skory ...co sie trza nameczyc....albo chodzisz z plamami albo z burakiem i luszczaca sie twarza ...i tak zle i tak nie dobrze ....mamy prze...ne jednym slowem .....tylko walic glowa w mur ! sie trzymcie jakos kobitki mile
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:42   #2246
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Wszystkim marudzącym panną

Lapielko smarowałam się Biodermą z kolorem podczas złuszczania i nie widzc tak bardzo tych odstajacych skórek, ona jest troszke bardziej tłusta od tego Roca ale za to dobrze sie rozsmarowuje i na taka suchą skórę myslę, że byłaby dobra
Ty masz ciemna karnacje także dla ciebie będzie ok
Tak jak pisałam wczesniej kiedy smarowałam ta Biodermą jakos plam nie było widac tak bardzo a ten Roc niby stabilny ale jakos to dupowato widzę
Dzisiaj mam doła uciekam i pozdrawiam Wszystkich.
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:15   #2247
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim marudzącym panną

Lapielko smarowałam się Biodermą z kolorem podczas złuszczania i nie widzc tak bardzo tych odstajacych skórek, ona jest troszke bardziej tłusta od tego Roca ale za to dobrze sie rozsmarowuje i na taka suchą skórę myslę, że byłaby dobra
Ty masz ciemna karnacje także dla ciebie będzie ok
Tak jak pisałam wczesniej kiedy smarowałam ta Biodermą jakos plam nie było widac tak bardzo a ten Roc niby stabilny ale jakos to dupowato widzę
Dzisiaj mam doła uciekam i pozdrawiam Wszystkich.
To w mamy dzis dolowaty dzień...Lapi moze bioderma bo sniada,a ja bidula biadolica,wale rociem jak z wiadra na paszcze..ciekawe jak Buczus i ten Iklen Tini Ty sie cosmelanisz 2 tak?bo juz sie gubie,kto-czym..i co ciemnieją...no,mowie mnie tez ta jedna polowa cienia...Dziewczyny -razem damy radę..w jednosci siła Stare cosmelanki wzywam Was..niech nam ktoras powie,czy jest jakas dziewoja po cosmelanie, ktoranie dorobiła sie plam juz???? i co robicie teraz..czym sie smarujecie:help :..ktoras moze sie pigmarnoli???? wspomóżcie nas..nio...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 07:55   #2248
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dzieńdoberek, ale paskudnie na dworze, leje i jest jesiennie
juz wole słoneczko mimo strachu o plamy
Miszka ja mam na konunie kreacje taka ciepło- beżową oczywiście z duuuużym dekoltem a biała jestem jak gejsza i tak mnie kusi to solarium
wyłącze lampy, nawale wiadro filtru to moze nic się nie stanie
jak myslicie?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:17   #2249
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
dzieńdoberek, ale paskudnie na dworze, leje i jest jesiennie
juz wole słoneczko mimo strachu o plamy
Miszka ja mam na konunie kreacje taka ciepło- beżową oczywiście z duuuużym dekoltem a biała jestem jak gejsza i tak mnie kusi to solarium
wyłącze lampy, nawale wiadro filtru to moze nic się nie stanie
jak myslicie?
hej..Fajna pogoda nie ma słonca he he...Boze znowu wstałam z bolem glowyWczoraj dopiero poznym wieczorem mnie bol puscił..a tu znow od rana..Mała pewnie sie doczekac nie moze tak sie wzruszyłam jak corka ,taka sliczna,w tym kosciele tak szła..

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Dziewczyny macie pozdrowienia od Molly
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:27   #2250
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Wszystkim dzisiaj,

Michellko ja juz nie cosmelanie się, nie uzywam w tej chwili niczego rozjasniajacego tylko normalne kremiki i filtr i oczywiscie podkład. Ale co z tego jak plamy ciemnieją ja równiez jestem ciekawa jak wyglądają teraz stare cosmelanki, szkoda, że nic nie piszą, nie mamy informacji czy po kilku latach po cosmelanie ( u niektórych kilkakrotnym) plamy wróciły ? moze Buczaczka jak zaglądnie do nas kiedyś to pogada z dziewczynami zeby to cosik napisałay , może ma z nimi kontakt ?
Powiedz Michellko może ty cos na ten temat wiesz, poszukuje kremu z duzą dawką witaminy C co by to ładnie rozswietlał cere i troszki rozjasniał !! słyszałam, ze cos takiego jest ale nie wiem jak to sie nazywa jak cos słyszałas to napisz proszę

Pozdrawiam

Edytowane przez tinerfenia
Czas edycji: 2009-04-23 o 09:28
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.