Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-21, 11:41   #4021
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Sylwczak Pokaż wiadomość
Wyszperałaś coś sobie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na razie zaplanowałam, bo jeszcze nie zabierałam się za to... mam zakręcony tydzień, porażka. I już się złamałam ;( podjadłam TŻtowi batoniki zbożowe takie pseudo zdrowe

Co do przepisów znalazłam coś takiego co powinno być proste i w miarę szybkie:
serowy ostry nadziewany kurczak - 5 pkt - https://www.skinnytaste.com/cheesy-j...baked-stuffed/


i klopsiki, które chyba zrobię od razu na zapas ilością hurtową - 6 pkt - https://www.skinnytaste.com/moroccan-meatballs/


i mój zdecydowany faworyt, jako, że uwielbiam rzeczy fasolowe, jednogarnkowe i w ogóle proste: https://www.skinnytaste.com/brown-sugar-baked-beans/ tylko 2 pkt !!


tylko najpierw trzeba to poprzeliczać i coś niecoś pozamieniać ... ehhh... =="

Teraz należałoby jeszcze wymyślić coś śniadaniowego, bo już mam powoli dość twarogu, jogrtów itd. Chętnie bym się w coś wgryzła...
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 13:20   #4022
annagor1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Hej. Ja właśnie zastanawiam się nad tą dietą. Ogólnie łatwo Wam wytrzymać? Nie czujecie głodu? Podrukowałam sobie wszystkie potrzebne tabelki i złapałam póki co motywacje, ale z tym u mnie najgorzej. Czytałam, że są kluby, ale w moim mieście nic z tego, więc liczę, że tu uda mi się znaleźć trochę wsparcia zobaczymy jak będzie! Mam nadzieje, że więcej nas dołączy. Jak to się mówi w kupie siła

Edytowane przez annagor1988
Czas edycji: 2018-09-26 o 13:22
annagor1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-26, 16:06   #4023
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez annagor1988 Pokaż wiadomość
Hej. Ja właśnie zastanawiam się nad tą dietą. Ogólnie łatwo Wam wytrzymać? Nie czujecie głodu? Podrukowałam sobie wszystkie potrzebne tabelki i złapałam póki co motywacje, ale z tym u mnie najgorzej. Czytałam, że są kluby, ale w moim mieście nic z tego, więc liczę, że tu uda mi się znaleźć trochę wsparcia zobaczymy jak będzie! Mam nadzieje, że więcej nas dołączy. Jak to się mówi w kupie siła
Zapraszamy!

A mieszkasz w Polsce? :O Bo od nas już dawno się chyba wynieśli... :O Ale to by była sensacja!

Co do diety, to najtrudniejsze jest chyba przeliczanie i przyzwyczajenie się do teog, bo z czasem na pamięć zna się podstawowe produkty, a teraz mnóstwo jest i tak 0pkt, więc w ogóle o wiele prościej niż kilka lat temu jeszcze

W ogóle nie czuję głodu, bo można jeść w gruncie rzeczy całkiem sporo, nawet jakieś słodycze da się wpleść w jadłospis W pierwszym tygodniu owszem czułam nieco burczenia w brzuchu, ale raczej wynikało to z mojego wcześniejszego przejadania się i nagłej zmiany ilości jedzenia. Teraz już jest spoko, poza tym, podjadam sobie jakieś warzywa albo owoce, więc jakoś zlatuje
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 06:44   #4024
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Sylwczak Pokaż wiadomość
Wyszperałaś coś sobie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sylwczak co u Ciebie? Jak nowy tydzień mija?


Wysłane z mojego CUBOT DINOSAUR przy użyciu Tapatalka
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 07:17   #4025
Sylwczak
Raczkowanie
 
Avatar Sylwczak
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;85917573]Sylwczak co u Ciebie? Jak nowy tydzień mija?


Wysłane z mojego CUBOT DINOSAUR przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Hejka jestem , ale tydzień trudny do przeżycia .praca ,praca i brak czasu na cokolwiek, Ale pomału do przodu na liczenie czasu mało ale jakoś daje radę .Dziś mam wolne to hurtowo naszykuje jedzonko aby do niedzieli starczyło haha
Mam ochotę na paprykę faszerowaną i coś jeszcze pokombinuję z tych przepisów co wrzuciłaś linki. To dla mnie a dla reszty domowników tradycyjnie więc chyba z kuchni do wieczora nie wyjdę. Masakra z tymi garami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez annagor1988 Pokaż wiadomość
Hej. Ja właśnie zastanawiam się nad tą dietą. Ogólnie łatwo Wam wytrzymać? Nie czujecie głodu? Podrukowałam sobie wszystkie potrzebne tabelki i złapałam póki co motywacje, ale z tym u mnie najgorzej. Czytałam, że są kluby, ale w moim mieście nic z tego, więc liczę, że tu uda mi się znaleźć trochę wsparcia zobaczymy jak będzie! Mam nadzieje, że więcej nas dołączy. Jak to się mówi w kupie siła
Witam
Nie jest łatwo ja to mam problemy z przeliczaniem, Ale próbuje i nie jest najgorzej. Głodu nie czuje nadrabiam ilościowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sylwczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 21:02   #4026
annagor1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Mieszkam w Polsce. Bida z nędzą jeśli chodzi i spotkania. Na FB też badziewie jeśli chodzi o Polskę. W poniedziałek zaczynam dietę. Lubię się przygotować. Zrobię jadłospis na cały tydzień i jazda na zakupy. Trochę do zarzucenia jest. Pomierze się i liczę że po miesiącu stosowania miło się zaskoczę. A Wy ile dziennie ćwiczycie? Ja mam basen co poniedziałek i siłkę dwa razy w tygodniu. Chociaż ostatnio trochę brak czasu na dojazdy i remont w domu😅
annagor1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-28, 07:32   #4027
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Sylwczak Pokaż wiadomość
Hejka jestem , ale tydzień trudny do przeżycia .praca ,praca i brak czasu na cokolwiek, Ale pomału do przodu na liczenie czasu mało ale jakoś daje radę .Dziś mam wolne to hurtowo naszykuje jedzonko aby do niedzieli starczyło haha
Mam ochotę na paprykę faszerowaną i coś jeszcze pokombinuję z tych przepisów co wrzuciłaś linki. To dla mnie a dla reszty domowników tradycyjnie więc chyba z kuchni do wieczora nie wyjdę. Masakra z tymi garami
Fajnie, że dajesz radę
To powodzenia z garowaniem
Jakbyś miała fajny przepis na paprykę to się zgłaszam, bo mi zawsze wychodzi takie nie wiadomo co
Ja się zmusiłam i zrobiłam coś na kształt chilli con carne, tylko wersję autorką. Nieźle zapycha, a nie ma praktycznie punktów.
Ja chwilowo stopuję z ważeniem, bo zbliża się @ i już czuję przyrost masy Więc ciężej bedzie od razu z motywacją i przeliczaniem punktów.
Cytat:
Napisane przez annagor1988 Pokaż wiadomość
Mieszkam w Polsce. Bida z nędzą jeśli chodzi i spotkania. Na FB też badziewie jeśli chodzi o Polskę. W poniedziałek zaczynam dietę. Lubię się przygotować. Zrobię jadłospis na cały tydzień i jazda na zakupy. Trochę do zarzucenia jest. Pomierze się i liczę że po miesiącu stosowania miło się zaskoczę. A Wy ile dziennie ćwiczycie? Ja mam basen co poniedziałek i siłkę dwa razy w tygodniu. Chociaż ostatnio trochę brak czasu na dojazdy i remont w domu😅
Tak jak mówię. Z tego co ja wiem to oficjalni WW się dawno wycofali z Polski. Nie byliśmy na to gotowi pewnie xDDDDD
OOOO fajnie, jak chcesz to wrzuć jakiś jadłospis, będę ściągać :brzyda l:
Ja dziennie nie ćwiczę, jestem w fazie motywowania do ćwiczenia Jak było cieplej to urządzałam spacerowe rajdy, teraz zatoki mi się odezwały, więc odpuściałam i powoli zmuszam się do ćwiczeń w domu. Karta na siłownię mi się skończyła dawno, więc tylko to mi zostaje.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-28, 19:12   #4028
Sylwczak
Raczkowanie
 
Avatar Sylwczak
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez annagor1988 Pokaż wiadomość
Mieszkam w Polsce. Bida z nędzą jeśli chodzi i spotkania. Na FB też badziewie jeśli chodzi o Polskę. W poniedziałek zaczynam dietę. Lubię się przygotować. Zrobię jadłospis na cały tydzień i jazda na zakupy. Trochę do zarzucenia jest. Pomierze się i liczę że po miesiącu stosowania miło się zaskoczę. A Wy ile dziennie ćwiczycie? Ja mam basen co poniedziałek i siłkę dwa razy w tygodniu. Chociaż ostatnio trochę brak czasu na dojazdy i remont w domu
Ja jeszcze się nie zmotywowałam do ćwiczeń - to idzie mi najtrudniej, mam nadzieję że od poniedziałku jakoś zacznę coś ćwiczyć o ile znów nie ugrzęzne przy garach
Na siłkę nie mam czasu bo nie mogę się jakoś zorganizować ale przy nienormowanym czasie pracy jest trudno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Popcorn w poniedziałek postaram się napisać ten przepis na papryczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sylwczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 18:56   #4029
Sylwczak
Raczkowanie
 
Avatar Sylwczak
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Hejka co tu taka cisza?
Popcorn
Kolejny tydzień się zaczyna i jak Ci idzie?
Ja miałam dziś wolne i oczywiście pół dnia przy garach. Ale zrobiłam te faszerowane papryki ... wyszły pyszne no i najważniejsze 0 pkt.
Trochę dzisiaj poćwiczyłam i postanowiłam robić to systematycznie, Ale na razie tylko postanowiłam haha zobaczymy jak to będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sylwczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 10:03   #4030
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Sylwczak Pokaż wiadomość
Hejka co tu taka cisza?
Popcorn
Kolejny tydzień się zaczyna i jak Ci idzie?
Ja miałam dziś wolne i oczywiście pół dnia przy garach. Ale zrobiłam te faszerowane papryki ... wyszły pyszne no i najważniejsze 0 pkt.
Trochę dzisiaj poćwiczyłam i postanowiłam robić to systematycznie, Ale na razie tylko postanowiłam haha zobaczymy jak to będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hejo
ja na razie zdycham dopadło mnie choróbsko i wcinam same niedietetyczne rzeczy, jak domowy rosołek, więc sie nie odzwyam bo mam doła
ale cieszę się, że Tobie dobrze idzie
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 18:29   #4031
Sylwczak
Raczkowanie
 
Avatar Sylwczak
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 31
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Głowa do góry , nie ma się co dołować , wracaj szybko do zdrowia i będziemy walczyć dalej.
Zaczęłam trochę ćwiczyć , ale stare kości skrzynią haha obawiam się że się rozpadnę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sylwczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-04 19:29:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.