Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-02, 22:15   #991
Edi1910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Witam serdecznie wszystkich odchudzających się. Przeczytałam wszystko od początku i mam zamiar zacząc z Wami punktowanie. Jeśli to możliwe, to proszę o przesłanie na maila potrzebnych materiałów. Z góry bardzo dziękuję.
chaladus@poczta.onet.pl
Edi1910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:21   #992
Aurora80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Mania_80 Pokaż wiadomość
Hej, no niestety nie udało się, znowu za mało silnej woli... a jutro tłusty czwartek odpuszczam do poniedziałku i biorę się ostro za siebie! Nie bardzo się mieszczę w punktach - mogę zjeść ich 22, ale muszę dać radę. Do wiosny coraz mniej czasu i trzeba będzie odsłonić fałdki tłuszczyku po zimie. Kurcze, zawsze w zimie nabieram jakieś 5 kilo i niestety one zostają, kolejna zima następne 5 kilo itd... i efekty widać gołym okiem... 96 kilo !!!! koszmar, nigdy tak nie wyglądałam. Czuję się źle we własnej skórze. Muszę częściej do Was zaglądać i czytać, czytać i czytać, to podnosi na duchu i dodaje skrzydeł Kochane dziewczyny i chłopcy - musimy zwyciężyć i dać radę!!! WIOSNA TUŻ, TUŻ
no to od poniedziałku zaczynamy razem
Aurora80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 17:47   #993
wosebka
Raczkowanie
 
Avatar wosebka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 158
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

O, to i za mnie się weźcie, bo u mnie Tłusty Czwartek jeszcze dziś jest . Obżeram sie jak głupia....
Kurcze, jakiś aerobik by sie przydał....
wosebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 14:43   #994
wosebka
Raczkowanie
 
Avatar wosebka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 158
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Jak powiedzialam, tak zrobiłam - zapisałam sie na aerobik. Będę chodziła w czwartki!!!! trzymajcie kciuki....
wosebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 17:36   #995
Magda7507
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Wosebka pochwalam , aerobik to jest to!!!
Ja na razie ćwiczę na orbitreku, staram sie minimum 4 razy w tygodniu po 40 minut do godziny . Oprócz tego ostatnio chodze na lodowisko kilka razy w tygodniu po godzince. Myślalam również o aerobiku tylko nie wiem czy czasowo sie wyrobie bo dosyć późno wracam z pracy. Z orbitrekiem to jest wygoda bo ćwicze sobie w domu, wszystko mam na oku (synek w tym czasie np. odrabia lekcje a ja mu sprawdzam albo pomagam ). Na aerobik musiałabym się ruszyc z domu a z tym juz trudniej...
Magda7507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 07:35   #996
Aurora80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

no i start.. okazało się, że nie jest wcale tak kolorowo, bo lodówka pełna różnych wysokopunktowych rzeczy.. np. makrela.. a zjeść ktoś to musi dodatkowo kompletnie nie przygotowana.. zero warzyw.. będę musiała to nadrobić.. zaraz przejdę się do warzywniaka po porcję warzyw i owoców
i zcdecydowałam się przejść na czarną kawę.. zawsze to więcej punktów do zjedzenia..
waga dziś rano to 85,5 kg, z czego pewnie 0,5 kg to mleko, które mała mi już ściągnęła zobaczymy co będzie za tydzień..
ucieszyłam się, bo 45g pieczywa to 2 pkt, w moim przypadku to dwie kromki nie jedna, więc zaoszczędzam na śniadaniu 2 pkt..
mam nadzieję, że i jakiś fitness czy basen uda mi się wcisnąć gdzieś w tygodniu.. trzymajcie kciuki
Aurora80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 08:08   #997
Mania_80
Raczkowanie
 
Avatar Mania_80
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

No to startujemy. Dziś zaczęłam dzień od kawusi i opyliłam kisielek. Mam w pracy jeszcze jogurcik naturalny z ziarnami zboża i w szafce pieczywo ryżowe. Mam nadzieję, że do 15 nie umrę z głodu Na obiad zjem zupkę ogórkową i może mięsko z zupki gotowane. A na kolację...zobaczę czy punktów starczy (mogę 22).
Mania_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 11:05   #998
Aurora80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

ja też mogę 22.. karmię piersią, więc 5p dodatkowo
póki co rano śniadanie bez zmian.. kosztowało mnie 7p.. teraz kawa za 0,5p jabłko i marchewka mam jeszcze wafle ryżowe.. po przeliczeniu 1sz=1p z wędlinką drobiową.. i całą siatkę warzyw
na obiad planuję pierś z kurczaka grilowana z ryżem.. i zobaczymy ile punktów zostanie mi na kolację
Aurora80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 13:15   #999
wosebka
Raczkowanie
 
Avatar wosebka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 158
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Melduję!!!
Po tygodniu ograniczania jedzenia, bo nie diety i punktowania, niestety, 1 kg w dół! To było w środę, do dzis waga na tym samym poziomie.
wosebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 14:20   #1000
Gosia5198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

U mnie od 4 marca - 1,4kg. Według mnie nieźle tym bardziej, że jeszcze na imieninach byłam trzymam za Was kciuki
Gosia5198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 18:30   #1001
Magda7507
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

A u mnie od początku roku - 7,5 kg . Zaczynałam z waga 66,5 kg a dzisiaj waga pokazała 59 kg.
Od poniedziałku zaczynam aerobik! Oby tak dalej
Magda7507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 14:21   #1002
wosebka
Raczkowanie
 
Avatar wosebka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 158
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Magda7507 Pokaż wiadomość
A u mnie od początku roku - 7,5 kg . Zaczynałam z waga 66,5 kg a dzisiaj waga pokazała 59 kg.
Od poniedziałku zaczynam aerobik! Oby tak dalej
Gratulacje!
I tak rzetelnie przestrzegasz punktów? Pewnie tak, skoro takie efekty....
Nie chodzisz głodna? Podziel sie swoimi pomysłami na menu...
wosebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 21:24   #1003
Magda7507
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Przede wszystkim jem naprawdę dużo warzyw i owoców które kupuje kilogramami. Na obiadki to najczęsciej makarony z rożnymi sosami właśnej kompozycji , w których przeważaja warzywa a jak mięsko to tylko drobiowe. Oprócz tego różne jednogarnkowe dania tez warzywne , ryż z warzywami itp.W ciągu dnia naprawdę nie czuję się glodna , wieczorem czasem pojawia sie glód to wtedy zapycham sie owocami .
Co jest bardzo ważne to ruch i ćwiczenia oczywiście w ilości ponad te możliwe do odpisania 12 punktów. Zauważyłam że w tygodniach kiedy ćwiczyłam praktycznie codziennie albo prawie codziennie to chudłam najwięcej.
Oczywiście zdarzaja mi sie grzeszki ,przekroczenie punktów i to dosyć często . Chyba co drugi tydzien kończyłam z ujemnym bilansem a zdarzały sie i dosyć spore przekroczenia. Jeżeli chodzi o słodycze to czasami sobie podjem jakiejś czekoladki ale nie sa to jakies ogromne ilości. Mam niestety słabość do piwa , w weekendy zdarza mi sie wypić kilka piwek i do tego pochłonąć sporą ilość chipsów. Mysle że jednak najważniejsze jest żeby tą wagę kontrolować i tyle.
Magda7507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 21:43   #1004
Edi1910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Witam ponownie.
Jeszcze raz bardzo proszę o przesłanie materiałów pomocnych w rozpoczęciu punktowania.
chaladus@poczta.onet.pl
Pomóżcie !!!!
Edi1910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:13   #1005
wosebka
Raczkowanie
 
Avatar wosebka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 158
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Edi1910 Pokaż wiadomość
Witam ponownie.
Jeszcze raz bardzo proszę o przesłanie materiałów pomocnych w rozpoczęciu punktowania.
chaladus@poczta.onet.pl
Pomóżcie !!!!
Wysłałam. Doszło?

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Magda7507 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim jem naprawdę dużo warzyw i owoców które kupuje kilogramami. Na obiadki to najczęsciej makarony z rożnymi sosami właśnej kompozycji , w których przeważaja warzywa a jak mięsko to tylko drobiowe. Oprócz tego różne jednogarnkowe dania tez warzywne , ryż z warzywami itp.W ciągu dnia naprawdę nie czuję się glodna , wieczorem czasem pojawia sie glód to wtedy zapycham sie owocami .
No właśnie. Chyba muszę wziąć z ciebie przykład. Lubię owoce i warzywa, ale jakoś nie mam pomysłu, jak to wszystko skomponować.

[/QUOTE]Co jest bardzo ważne to ruch i ćwiczenia oczywiście w ilości ponad te możliwe do odpisania 12 punktów. [/QUOTE]

Ha! Chodzę na aerobik!!!! Co prawda nie codziennie, tylko 2 razy w tygodniu, ale i tak jestem z siebie dumna, że w końcu pokonałam moje lenistwo i wrodzona niechęć do ruchu....
wosebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:32   #1006
Edi1910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Wosebka, wielkie dzięki Wszystko dotarło, więc zabieram się dostudiowania i może wreszcie zacznę punktowanie z Wami.
Edi1910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:35   #1007
Zara25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

To ja również proszę o przesłanie materiałów do WW na adres cultus@wp.pl Do tej pory kozystałam z informacji zawartych na forum dietomaniaków, ale w paru już postach pisano, że wiadomości tam zawarte nieco sie zdezaktualizowaly.
Zara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 14:11   #1008
miss_butterfly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Dziewczyny,
ja się przyłączą do prośby poprzedniczki- tak samo korzystam z informacji zawartych na forum dietomaniaków, ale skoro mają być już nieaktualne, to chętnie się zapoznam z nowymi (miss_butterfly1@tlen.pl)- z góry dziękuję dobrej duszyczce, która znajdzie chwilę, żeby mi je przesłać

W ogóle cieszę się, że wątek znów ruszył- w styczniu odchudzałam się sama i w końcu zabrakło mi wsparcia i motywacji i zeszłam na złą drogę. Mam nadzieję, że z Wami i nową punktacją uda mi się wrócić na tę dobrą

pozdrawiam serdecznie, miłego popołudnia!
miss_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 19:46   #1009
Aurora80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Ja od 10 dni na diecie i 2kg w dół.. pierwszy tydzień bardzo dokładnie wszystko liczyłam, w tym tygodniu nie miałam czasu, ale starałam się jeść podobnie jak w zeszłym tygodniu.. od przyszłego tygodnia mam nadzieję znaleźć czas na liczenie i jakiś fitness dwa razy w tygodniu

na obiad polecam gulasz z indyka z dużą ilością warzyw.. do tego dodaję troszkę makaronu i niskopunktowy obiadek mam
Aurora80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 12:20   #1010
Natkas123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 38
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Witam wszystkich.
Zastanawiam się nad powrotem do diety pkt byłam jakiś czas temu na niej ale forum odwiedzało coraz mniej ludzi i jakoś motywacje spadły ...
Przeczytałam na "szybkiego" zaległe tzn nowe strony i widzę, że zmieniło się co nie co w tej diecie dlatego mam prośbę o ile jest to możliwe o przesłanie nowych i starych materiałów które są pomocne w diecie na adres natkas123@tlen.pl
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich...
Natkas123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 09:33   #1011
Mania_80
Raczkowanie
 
Avatar Mania_80
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Witam, bardzo proszę o podesłanie materiałów!!! Te na forum dietomaniaków są podobno nieaktualne. Ja i tak mam słabość do słonych przegryzek i to mnie gubi, ale muszę się opamiętać i wziąć się za siebie! Jeszcze raz bardzo bardzo proszę o przesłanie materałów. m.p.koniarz@o2.pl
Mania_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 14:16   #1012
daaria85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Czesc Dziewczyny.Jestem tutaj nowa,przypadkowo was znalazlam.Ta dieta jest bardzo popularna w Niemczech i bardzo czesto nawet reklamowana w tel.Ja juz o niej slyszalam przed paroma laty ale jakos nie ufam gazeta i telewizjii.Od paru dni przegladam rozne fora i stwierdzilam,ze jednak ta dieta daje duze efekty i nie wraca efekt jojo.Postanowilam ja sprobowac i czekam do przyszlego tygodnia zeby ja wykupic.Mieszkam w Niemczech i tutaj ona jest droga 3 mies. kuracja 60e a potem kolejne miesiace po 15e takze drozsza od tej co byla w Polsce...Wykupie ja zaraz na poczatku miesiaca to zdam wam relacje jakie so nowe aktualizacje...Juz taka jestem nie umie sie opierac tylko na forach ja musze miec wszystko czarno na bialym hihih szkoda bo to bedzie drogie hobby.Diete Dukana probowalam ale bardzo zle sie przy niej czulam i mialam problemy ze skora,diete brzuchstop chcialam wykupic ale ta stronka wydaje mi sie jakas podejrzana i przypadkowo znalazlam informacje ze ta dieta brzuchstop to to samo co WW.Tutaj w Niemczech jest latwiej ja stosowac bo juz w sklepach mozna kupic gotowe produkty z mala iloscia punktow i to mnie cieszy bo dosc czesto nie mam czasu na gotowanie.Takze babki trzymcie sie serdecznie i jak juz tylko bede ja miala dam wam znac.Pozdrawiam
daaria85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 15:17   #1013
daaria85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Hej dziewczyny,jestem nowa na forum.Diete WW zaczynam od poczatku kwietnia.Musze poczekac bo chce ja kupic a u nas w Niemczech ona jest droga...Ale to nic! jak bede cos nowego wiedziala to dam wam od razu znac.pozdrawiam
daaria85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:55   #1014
acia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13
Cool Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

witajcie, długo tu nie zaglądałam, ale to wszystko przez życiowe zawirowanianiestet y troszkę też mi się przytyło (życiowe zawirowania?..)Edi, jeśli możesz przesłać mi nowe materiały, które otrzymałeś od Wosebki będę baaaardzo wdzięczna, pomóżcie zacząć od nowa-kolejny razmój adres; awkrasnal@gmail.com
życzę wszyskim wielu sukcesów.
acia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 22:39   #1015
Edi1910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Acia7, wyslałam. Mam nadzieję, że dotarło
Edi1910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 07:52   #1016
Gosia5198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Edi, mogłabyś wysłać te nowe materiały również mnie? Mój mail mariposa117@wp.pl
Jak Wam idzie liczenie punktów? Ja niestety wczoraj na czekoladę się skusiłam, ale nie mogłam się oprzeć. Pozdrawiam i życzę miłego wiosennego chudnięcia
Gosia5198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 08:07   #1017
Natkas123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 38
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Witam.
Ponawiam prośbę o wysłanie nowych materiałów na e-maila oczywiście jeśli ktoś może natkas123@tlen.pl
Chciałabym powrócić na dietę proszę o pomoc w uzyskaniu materiałów...
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich...
Natkas123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 09:10   #1018
Mania_80
Raczkowanie
 
Avatar Mania_80
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 85
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Bardzo proszę o wysłanie materiałów!!! m.p.koniarz@o2.pl Z góry serdeczne dzięki

Edytowane przez Mania_80
Czas edycji: 2011-03-30 o 09:12
Mania_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 09:49   #1019
miss_butterfly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Heh, ja weszłam z tą samą prośbą
Edi, Acia, czy któraś z Was mogłaby się z nami podzielić materiałami od Wosebki? przyłączam się do próśb dziewczyn i sama baaardzo ładnie proszę mój mail: miss_butterfly1@tlen.pl
Ja i mój kostium kąpielowy będziemy Wam bardzo wdzięczne
Pozdrawiam!
miss_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 07:01   #1020
kasiunia991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Cytat:
Napisane przez anaqq Pokaż wiadomość
NO teraz ja dziewczyny na chwile

Mam prośbę do iwonaZG czy by mi mogła przesłać materiały o których pisała wcześniej.

A jeśli jakaś dziewczyna ma już te materiały to też by mi mogła wysłaść, jeśli by to nie był problem


moj mail ania12325@wp.pl
'
czy również mogłabym prosić o wysłanie mi wcześniej wspomnianych materiałów
mój mail: kasiunia991@op.pl

z góry dziękuję
kasiunia991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-04 19:29:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.