Poszukiwanie koloru do włosów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 14:51   #1
Astral
Raczkowanie
 
Avatar Astral
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Exclamation

Poszukiwanie koloru do włosów.


(przepraszam, ze zamieściłem to na forum 2x, bo przez 4 godziny moj wpis sie nie pojawial - to normalne? -.-)

Hej, mam problem z włosami. Nigdy mi się nie podobały X.x Zawsze marzyłem o jakiejś szalonej, chaotycznej fryzurze. Ale nigdy nie miałem zbytniej odwagi, by zapuścić trochę włosy. Teraz zapuszczam - może coś z tego wyjdzie :P No chciałbym coś odpicowanego, ale nie mam pomysłu.
A teraz najgorsze - mój naturalny kolor włosów to ciemny, dość popielaty blond. Jak dla mnie nie ma nic gorszego. To wygląda jak zgniłe jajo : P Zwłaszcza przy opalonej skórze.

Jako że są wakacje, więc przy słońcu farba trwała to nie byłby dobry pomysł, używałem szamponetek. Żeby popróbować. Jako że ponoć nie ma nic gorszego niż Palette, kupiłem Delię.

Najpierw poszedł jasny brąz - w sumie niewielka różnica, ale na plus. W końcu nic gorszego być nie mogło :P Ale to wciąż nie to.
Średni braz zaś wyszedł trochę sztucznie. Trochę rudawo.
Ciemny brąz już dużo fajniej. Ale to wciąż nie to. gdyby był mocniejszy i naprawdę ciemny...
Chciałem sięgnąć po ciemną czekoladę, okazało się, że nie produkują
Od razu przeskok na czerń. no dobra, spróbowałem. Lubię czerń, ale mocną i głęboką. A włosy wyszły trochę wypłowiałe, hebanowe. Nie pasują mi do beżowej cery. Na dodatek z brązowymi refleksami, bo ciemny brąz nie zmył się do końca.

Zastanawiam się, czy ten szampon się kiedyś zmyje do końca? Ale raczej wątpię. Kolor płowieje, ale bardzo powoli.


A więc mam pytanie. Wiem, jaki kolor jest moim marzeniem. Skoro zbliża się końcówka wakacji, mógłbym już użyć farby. I teraz dylemat - Jak sprawić, żeby włosy wyglądały tak (kolor):

http://ikf.com.pl/img72357.fryzury-krotkie.205123.jpg

photo. m i s s b i m b o . c o m/bimbo/40/19973/gd/15977996.png - bez spacji.


Ten kolor to ideał *.*
Nie ma lepszego. Właśnie marzy mi się kolor koniecznie taki ŻYWY i koniecznie taki GŁĘBOKI.
A nawet nie wiem jak go nazwać.
Bo ni to ciemna czekolada, ni to ciemny mahoń.
Nazwałbym to hmm ciemny, żywy, głęboki, czekoladowy mahoń


Jakieś sugestie jak go osiągnąć? albo chociaż coś baaardzo zbliżonego? To moje marzenie T_T

Jak myślicie, jakiej farby użyć? Firma, odcień? Może lepiej pół-trwałą? Może mniej niszczy włosy, a i tak trzeba farbować odrosty : P
Macie jakieś refleksje, rady?

Już mówiłem, mam ciepłą karnację. skóra aktualnie lekko opalona, beżowa. piję też dużo soków marchwiowych, stąd jej lekko żółtawy odcień.

Kolor oczu - głęboki niebieski kolor - oczy to jedyne, co mam ładnego, heh. ale myślę, że będą pasować do tego koloru. do wszystkiego pasują :P zresztą od czego są soczewki jak coś ^^

mam też problem z trądzikiem, krost praktycznie wcale nie ma, ale skóra ma okropny, niejednolity koloryt - w świetle dziennym wygląda sraczkowato ;/ stosuję kuracje, ale to nie takie proste.. no cóż, kiedyś zniknie...
a póki co jak wychodzę na miasto, muszę używać podkładu, by nie straszyć ludzi :P

myślę, że ten kolor by mi pasował. aktualnie mam na włosach zimny, płystki, wypłowiały, ciemny brąz. a nie może być nic gorszego w moim przypadku - kontrastuje to z odcieniem skóry.

Edytowane przez Astral
Czas edycji: 2011-08-17 o 18:15 Powód: problem z linkiem
Astral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 19:48   #2
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: Poszukiwanie koloru do włosów.

Co do farb, to podpowiem ci, że nie ma lepszych od profesjonalnych.
Przejdź się do jakiejś hurtowni fryzjerskiej, albo sklepu z profesjonalnymi kosmetykami. Jest dużo ciekawszych kolorów, odcieni niż w farbach drogeryjnych. Może znajdziesz coś co akurat będzie ci odpowiadać.
Ja jestem bardziej zadowolony z farb profesjonalnych
devil inside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 20:33   #3
Astral
Raczkowanie
 
Avatar Astral
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Poszukiwanie koloru do włosów.

hmm, dzięki.

ale czy te profesjonalne nie sprawiają jakichś kłopotów? z nałożeniem np? w końcu są teoretycznie dla profesjonalistów : P

a jak z ceną? są bardziej opłacalne, mniej?
Astral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 21:37   #4
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: Poszukiwanie koloru do włosów.

Powiem ci tak ... Sam ich nie przygotowywałem. Profesjonale zawsze robiłem u fryzjera.
Ale tak jak widziałem nie było problemu z nakładaniem nigdy.
A przy farbie powinien być opis jak mieszać.
Hmm z ceną? Raczej majątku nie stracisz
Dla mnie są bardziej opłacalne np. dlatego , ze kolor wychodzi zawsze dużo ładniej i włosy mi po nich nie lecą z głowy jak po drogeryjnych. Po tych mam zwykle o połowę mniej włosów ;/
devil inside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.