Ile się uczycie do sesji? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 13:54   #1
igor12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53

Ile się uczycie do sesji?


Cześć!
Mam do was nietypowe pytanie...
Jako, że sesja już niebawem i zaczyna się kolejny stres u studentów to chciałem się was zapytać ile wam zajmuje ogarnięcie materiału z 1 przedmiotu tak aby pójść na spokojnie na egzamin i zaliczyć... Mi schodzi ok. tydzień pod warunkiem, że mam dobre notatki (tzn. że rozczytam, nie ma sprzeczności, i są estetyczne)
igor12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 14:02   #2
pomaranczkav
Raczkowanie
 
Avatar pomaranczkav
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 316
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

raczej to zależy od przedmiotu, ilości materiału, formy egzaminu.. nie da się tak. Do jednego uczyłam się 2tygodnie do innego dzień.
__________________
twoje ręce mogą sprawić, że czyjeś serce zabije na nowo.

uwielbiam to uczucie, kiedy mówiąc głupek, myślę "Boże jak ja GO kocham"

"ty nie jesteś kobietą, ty jesteś wyzwaniem"
pomaranczkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 14:41   #3
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Cytat:
Napisane przez pomaranczkav Pokaż wiadomość
raczej to zależy od przedmiotu, ilości materiału, formy egzaminu.. nie da się tak. Do jednego uczyłam się 2tygodnie do innego dzień.
Dokładnie.
Ja nie umiem się uczyć miesiąc przed na jakiś egzamin, wolę tydzień, kilka dni (oczywiście zależy od przedmiotu i jego objętności)
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 14:44   #4
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Jak jest nóż na gardle to i jeden dzień.
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 15:11   #5
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
Jak jest nóż na gardle to i jeden dzień.
Ja już ten nóż na gardle powoli czuję, bo mam 3 mega egzaminy, a jakoś za naukę ciężko się chwycić

Co semestr sobie obiecuję, że będę uczyć się systematycznie na zajęcia, a potem tylko trzaskać powtórki. Cóż, nie wyszło ani razu w ciągu tych... hmm, już 7 podejść

Na moim kierunku przeważnie minimum tydzień na przedmiot, ale zaznaczam, że nie należę do szczęśliwców, którzy przeczytają tekst raz i 80% pamiętają. Potrzebuję 3, 4-krotnego zapoznania się z materiałem.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.


Edytowane przez regularkate
Czas edycji: 2012-05-12 o 15:14
regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 15:13   #6
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Cytat:
Napisane przez igor12345 Pokaż wiadomość
Cześć!
Mam do was nietypowe pytanie...
Jako, że sesja już niebawem i zaczyna się kolejny stres u studentów to chciałem się was zapytać ile wam zajmuje ogarnięcie materiału z 1 przedmiotu tak aby pójść na spokojnie na egzamin i zaliczyć... Mi schodzi ok. tydzień pod warunkiem, że mam dobre notatki (tzn. że rozczytam, nie ma sprzeczności, i są estetyczne)

Po pierwsze uczę się systematycznie cały rok.
Po drugie - np. teraz pierwsz egzamin mam 6.06 - dziś zaczęłam się uczyć.
Niestety, u mnie wiekszości przedmiotów nie da się ogarnąć w ciągu tygodnia
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 15:13   #7
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Ja już ten nóż na gardle powoli czuję, bo mam 3 mega egzaminy, a jakoś za naukę ciężko się chwycić

Co semestr sobie obiecuję, że będę uczyć się systematycznie na zajęcia, a potem tylko trzaskać powtórki. Cóż, nie wyszło ani razu w ciągu tych... hmm, już 8 podejść

Na moim kierunku przeważnie minimum tydzień na przedmiot, ale zaznaczam, że nie należę do szczęśliwców, którzy przeczytają tekst raz i 80% pamiętają. Potrzebuję 3, 4-krotnego zapoznania się z materiałem.
Mam tak samo jak Ty



Klempaa a co studiujesz?
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 15:18   #8
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Mam tak samo jak Ty



Klempaa a co studiujesz?

medycynę
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 15:21   #9
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

medycynę
To ja się nie dziwię Nauki pewnie od cholery.
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 15:22   #10
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
To ja się nie dziwię Nauki pewnie od cholery.

E, da się przeżyć
Ja się uczę na bieżąco, a potem przed sesją zostawiam sobie więcej czasu na naukę - żeby nie siedzieć od rana do nocy (no chyba że sytuacja zmusza) tylko po kawałku - tak wydajniej i skuteczniej
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 15:23   #11
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Zalezy od ilości materiału jaka jest do ogarnięcia.Czasem zaczynałam się uczyć co najmniej miesiąc przed, ale zdarzały się też egzaminy, do których kilka dni przygotowań wystarczało. Dzień przed dało się ogarnąć materiał najwyżej na jakieś zaliczenie

Edytowane przez Asji
Czas edycji: 2013-02-05 o 14:07
Asji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 15:24   #12
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

duzo zalezy od przedmiotow. jak na pierwszym roku mialam jakies bzdurki to nauka szla piorunem. wystarczylo mi np. 3 dni, zeby ogarnac calkiem niezle, czasami tez mniej czasu. jak mialam z wazniejszych przedmiotow egzaminy, spedzalam nad ksiazkami nawet 2 tyg. w ostatniej sesji mialam niby tylko 1 egzamin, ale uczylam sie do niego 2 tyg., czesto gesto po 12h dziennie.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

E, da się przeżyć
Ja się uczę na bieżąco, a potem przed sesją zostawiam sobie więcej czasu na naukę - żeby nie siedzieć od rana do nocy (no chyba że sytuacja zmusza) tylko po kawałku - tak wydajniej i skuteczniej
chcialabym miec tyle samozaparcia, zeby uczyc sie na biezaco
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 15:29   #13
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Cały semestr... nie wiem jakim cudem miałabym zdążyć przed sesją przeczytać wszystko, gdy jedna książka potrafi mieć tylko 1000 stron*. A na bieżąco uczyć się muszę bo mnie wyślą na zieloną trawkę wprost z ćwiczeń stawiając nieobecność poza tym ciągle wejściówki koła więc nie ma innej możliwości. Samo grupowe ogarnienie zagadnień na egzamin dzieje się miesiąc dwa przed.

Ale nie na wszystkie tak się uczę, na jeden egzamin poszłam z bomby i dostałam pięć. Z nastawieniem: poprawka, jak nie to warunek i trudno, są ważniejsze rzeczy

*na literaturę, sama powieść, nie liczę podręczników z których nie korzystam (w sensie nie ze wszystkich) bo by mi się książki w pokoju nie pomieściły. Bazuję na wykładach i ćwiczeniach (z zajęć na zajęcia trzeba się i tak i siak uczyć) plus na znajomości literatury obowiązkowej. Właśnie na jutro zaplanowałam przeczytanie dwóch rzeczy, przyswoję je na spokojnie a przed egzaminem przypomnę

Edytowane przez 201604181004
Czas edycji: 2012-05-12 o 15:31
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 15:32   #14
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
duzo zalezy od przedmiotow. jak na pierwszym roku mialam jakies bzdurki to nauka szla piorunem. wystarczylo mi np. 3 dni, zeby ogarnac calkiem niezle, czasami tez mniej czasu. jak mialam z wazniejszych przedmiotow egzaminy, spedzalam nad ksiazkami nawet 2 tyg. w ostatniej sesji mialam niby tylko 1 egzamin, ale uczylam sie do niego 2 tyg., czesto gesto po 12h dziennie.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------


chcialabym miec tyle samozaparcia, zeby uczyc sie na biezaco

moje samozaparcie podsycają asystenci często i gesto odpytujący, robiący wejściówki i wywalający z ćwiczen za niedostateczną (choćby tylko w ich mniemaniu) wiedzę, wiec sama rozumiesz......


Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Cały semestr... nie wiem jakim cudem miałabym zdążyć przed sesją przeczytać wszystko, gdy jedna książka potrafi mieć tylko 1000 stron*. A na bieżąco uczyć się muszę bo mnie wyślą na zieloną trawkę wprost z ćwiczeń stawiając nieobecność poza tym ciągle wejściówki koła więc nie ma innej możliwości. Samo grupowe ogarnienie zagadnień na egzamin dzieje się miesiąc dwa przed.

Ale nie na wszystkie tak się uczę, na jeden egzamin poszłam z bomby i dostałam pięć. Z nastawieniem: poprawka, jak nie to warunek i trudno, są ważniejsze rzeczy

*na literaturę, sama powieść, nie liczę podręczników z których nie korzystam bo by mi się książki w pokoju nie pomieściły. Bazuję na wykładach i ćwiczeniach plus na znajomości literatury obowiązkowej. Właśnie na jutro zaplanowałam przeczytanie dwóch rzeczy, przyswoję je na spokojnie a przed egzaminem przypomnę
No to u mnie tak samo
Aczkolwiek nigdy nie byłam na tyle odważna, żeby iść bez przygotowania na egzamin....

__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 15:34   #15
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Ja nie miałam kiedy się do tego przygotować.... Ale się okazało że wylosowałam pytanie z którego akurat przygotowywałam kiedyś wykład więc generalnie fart nad fartami, pierwszy i ostatni bo już drugi raz nie planuję tego powtarzać - przed wejściem do sali serce podeszło mi do gardła niezbyt miłe uczucie
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 15:45   #16
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

moje samozaparcie podsycają asystenci często i gesto odpytujący, robiący wejściówki i wywalający z ćwiczen za niedostateczną (choćby tylko w ich mniemaniu) wiedzę, wiec sama rozumiesz......
u mnie tez sa wejsciowki, tylko one sa mocno z na cwiczeniach robimy w zasadzie zupelnie inne rzeczy niz beda wymagane na egzaminie. wiem, ze w przyszlym roku sie to u mnie zmieni, bo beda wejsciowki z dosc obszernego zakresu - nawet po 150 stron z tygodnia na tydzien
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 16:13   #17
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

na ogół dzień przed... nie ogarnęłam jeszcze systemu nauki na bieżąco

chociaż no na początku studiów np. do przedmiotów typu matematyka uczyłam się około tygodnia
no i jezszcze była grafika inzynierskie na którą robiła rysunek calutki dzień i calutką noc - i poszłam na uczelnie bez żadnego snu
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 16:14   #18
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Staram się w miarę systematycznie - "moja" dziedzina wiedzy raczej z tych, gdzie materiał w jedno popołudnie do głowy nie wejdzie. Sesja zaczyna się w połowie czerwca, i powoli - powoli pasowałoby już zacząć ogarniać Ale z tym reguły nie ma, bo czasem zdarzy się zaliczenie, do którego wystarczy przekartkować notatki, a czasem - dwa tygodnia kucia + odrobina szczęścia i dopiero szansa na 3.

No i jeszcze jedna kwestia - czy uczymy się po to, by faktycznie coś wynieść z czasu spędzonego w książkach, czy tylko po to, by wykuć najpotrzebniejsze rzeczy i dostać to 3=; w tym drugim wypadku nie widzę za bardzo sensu nauki.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 16:54   #19
kasandrrra
Raczkowanie
 
Avatar kasandrrra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 396
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

To zależy od ilości materiału i formy egzaminu. Przed testem tylko sobie przeglądam notatki albo kartkuję książkę, bo jestem wzrokowcem i w ten sposób szybko zapamiętuję. Do egzaminu ustnego przygotowuję się dłużej, żeby potrafić szczegółowo odpowiedzieć na pytania.
kasandrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 17:07   #20
blaskskonca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 400
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Hmm, to zależy. Właściwie okres przed sesją jest gorszy, bo nie dośc, ze są zajęcia to i jeszcze po 6 zaliczen w tygodniu. Wtedy uczę się dzien, dwa dni przed, bo więcej nie mam czasu... No i wtedy raz zdaję, a raz nie, raz dostane 5 raz 3...
Jak się skonczą te moje wszystkie zaliczenia, to odrazu zacznie się sesja. Czyli znowu będe miła od 1-3 dni na naukę. Pewnie częsci nie zdam w pierwszym terminie i bedzie wrzesien.

Jestem na politechnice.
blaskskonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 17:51   #21
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
(...)
No to u mnie tak samo
Aczkolwiek nigdy nie byłam na tyle odważna, żeby iść bez przygotowania na egzamin....
Medycyna to nie pierdu pierdu dzięki ludziom z takim jak Twoje podejściem odzyskuję wiarę w służbę zdrowia
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 18:06   #22
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Właśnie dzisiaj zaczęłam już naukę do egzaminów. Mam nadzieję, że w dalszej nauce pomoże mi to, że uczyłam się systematycznie do wejściówek. Jednak mam już okres kół, ostatnich wejściówek, oddawania miliona poprawionych sprawozdań i też będę musiała dość długo nad tym posiedzieć.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 18:26   #23
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Jak ja zazdroszczę co niektórym Wizażankom, że potrafią spiąć tyłeczki i uczyć się na bieżąco.

Ja, gdy mam kolosa przykładowo za tydzień, to stwierdzam, że mam mnóstwo czasu na naukę i zdążę. W efekcie uczę się dzień, dwa dni przed i boję się, że nie zdążę.

W zeszłym semestrze na niektóre egzaminy uczyłam się dzień przed, na inne trochę więcej. Hitem był egzamin, na który w ogóle się nie uczyłam, z nudnego przedmiotu "Nauka administracji", ale go zaliczyłam

Teraz mam zamiar jeszcze w maju zaliczyć zaległy egzamin z I semestru, z historii, a od czerwca, gdy się przeprowadzę, zacząć uczyć się do sesji.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 19:10   #24
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

To zależy.

Jeżeli na mailu grupowym są pytania i wykładowca co roku robi ten sam test, to... pół godziny na sprawdzenie prawidłowych odpowiedzi

Jeżeli obowiązuje 400 str. książka i będą pytania otwarte, nie wiadomo jakie (niespodzianka - co roku inne ), to ok. tygodnia - wtedy codziennie czytam kilkadziesiąt stron książki, robię z niej notatki itp.

A najczęściej, z "normalnych" wykładów - 2-3 dni.

(kierunek ekonomiczny)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:55   #25
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

to zależy od zdolności zapamiętywania, ja akurat należę do tych szczęśliwców, którzy raz przeczytają i już coś kojarzę, dwa razy i większość pamiętam, a po przeczytaniu 4 razy cytuję fragmenty z pamięci więc przed MEGA egzaminem potrzebowałam koło tygodnia, a przed mniejszymi odpowiednio mniej. to zależy też od formy egzaminu, wiadomo, że przed testem jest mniejsza motywacja do nauki, bo łatwiej coś ustrzelić ( kierunek medyczny )
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 00:38   #26
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

2 dni przed egzaminem, nie widzę sensu wcześniej
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 10:33   #27
dilla
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 30
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

Ja się z reguły uczę nie wcześniej niż 3 dni przed egzaminem. Na stres polecam myślenie o czymś przyjemnym Ja dodatkowo gram w kulki
dilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 12:03   #28
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Ile się uczycie do sesji?

roznie, ale prawie zawsze za pozno sie do tego zabieram i ide na egzamin z mysla "byle na 3!" choc zawsze obiecuje sobie, ze zaczne wczesniej sie uczyc juz przywyklam do tego, ze wszystko robie na ostatnia chwile, cale gimnazjum i liceum tez tak robilam. co do ocen - czasem jest to 3, czasem sie uda na 4-4,5 wszystko zalezy od pytan.
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.