U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-09, 09:26   #2941
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość


A Pixie jest sypki, a CC przecież kremowy. Jak chcesz to zrobić? Gadaj mi tu, bo i ja sobie z minerałami pomieszam
na talerzyku wymieszam proszek z kremem. chyba dobrze będzie?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 09:28   #2942
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
na talerzyku wymieszam proszek z kremem. chyba dobrze będzie?

Właśnie nie wiem bo się nie znam

Ale spróbuje któregoś dnia
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 09:34   #2943
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

to dzisiaj spróbuję. CC mizona ma słabe krycie, Pixie też, więc może jak wymieszam oba, to krycie będzie większe, bo kolor jest super.


uwierzycie, że już mi poznikały podskórne gule z policzków? to przez ślimaka ciągle coś się pojawiało
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 09:42   #2944
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
to dzisiaj spróbuję. CC mizona ma słabe krycie, Pixie też, więc może jak wymieszam oba, to krycie będzie większe, bo kolor jest super.


uwierzycie, że już mi poznikały podskórne gule z policzków? to przez ślimaka ciągle coś się pojawiało
bez jaj ale mi tez nie pojawilo sie nic nowego odkad nie uzywam slimaka
tylko nie chce zapeszac
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 10:28   #2945
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
bez jaj ale mi tez nie pojawilo sie nic nowego odkad nie uzywam slimaka
tylko nie chce zapeszac
w koncu sie doczekałas poprawy mi ślimak pomagał nie wysypywało mnie po nim
a co do aszuelki to przykra sprawa, nie spodziewalabym sie takiej sytuacji po niej
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 11:23   #2946
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

tak asmenko, wysłałam Ci w piątek anastazji jeszcze nie, bo wysyłałam jeszcze kilka paczek i tej nie wzięłam z biurka, także przepraszam ale jutro z samego rana lecę na pocztę.

aszuelka bardzo ładnie się zachowuje widzę... a kiedyś to po mnie jeździła, że jak dziecko się zachowuję
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 11:34   #2947
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
tak asmenko, wysłałam Ci w piątek anastazji jeszcze nie, bo wysyłałam jeszcze kilka paczek i tej nie wzięłam z biurka, także przepraszam ale jutro z samego rana lecę na pocztę.
Luuz
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 11:43   #2948
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Luuz
Sama jestem niecierpliwa, także przepraszam Na wtorek będzie


Dziewczyny, muszę Wam polecić bazę pod makijaż Etude House z cukierkowej serii Sweet Recipe. Kryje tak ładnie, że ujdzie nawet sama z pudrem. A nałożony na nią BB... miazga! Kryje absolutnie wszystko, Skinfoody na niej nie smużą (!!!). Mamusia do mnie mówi "ale ty masz teraz ładną cerę..." i nie mogła mi uwierzyć, że ja mam makijaż
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 11:47   #2949
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Bo niestety ale muszę to napisać:
Spotkała mnie przykra sytuacja z aszuelka Za 1 razem zamówiłysmy razem kosmetyki, doszly (większość do mnie), spotkalysmy sie, bardzo miła osóbka.

Potem razem z miss natasha zamówiłyśmy kupę słowiczą na 3. Przyszła do aszuelki. Miała podzielić, wrzucic do koperty i wysłać.
Napisała, że nie zdążyła tego zrobić przed sobotą a w sobotę leciała do Polski na miesiąc ale że jej tż wyśle w poniedziałek. Ok, nie ma problemu.
Po jakimś czasie (kilka dni) spytałam czy tż wyslal kupę?
aszuelka odpisała, że zapomniał ale ma to zrobić jutro
potem jutro
potem jutro
Wiem jacy są faceci więc ok, nie było problemu, cierpliwie czekałam.

Następnie aszuelka napisała (tutaj na wątku nawet), że poklocila sie z tż i on przesylke dla mnie i dla miss natasha wysłał razem z jej rzeczami do Polski...
I że ona wyśle z Polski do nas i nas przeprosiła...
Ok, byłam cierpliwa.

Niby wysłała ale niestety od czasu rzekomego wyslania minal juz z miesiac a przesylki jak nie bylo tak nie ma.
aszuelka już dwa tygodnie temu wrocila z Polski

Napisałam do niej na początku wiadomosc sms co z naszą przesylka bo nic nie otrzymalam?
Cisza
Napisalam do niej na fb, że napisałam jej sms i że jesli nie wyslala to prosze o zwrot pieniedzy i sama kupie sobie maskę
Cisza
Weszłam na fb, widziałam, że przeczytała wiadomosc (taki napis "wyświetlono" jest)
Cisza
Napisałam do niej jeszcze jedną wiadomosc, ze wiem, ze przeczytala i moglaby chociaz odpisac
Cisza

Rozumiem, ze ktos moze byc zajety, nie miec czasu na internet ale ja się z nią kontaktowalam wszystkimi możliwymi sposobami (na wizazu tez pisalam) i cisza. Nie wierze, ze w przeciagu tygodnia czasu nie miala 20 sekund na napisanie mi sms.
potwierdzam
zero odpowiedzi na moje wiadomości do aszuelki....
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 11:57   #2950
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ech, dziewczyny, to przykre Nie odpuszczajcie jej przypadkiem. Mam nadzieję, że odzyskacie kosmetyki/pieniądze.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 12:04   #2951
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę Wam polecić bazę pod makijaż Etude House z cukierkowej serii Sweet Recipe. Kryje tak ładnie, że ujdzie nawet sama z pudrem. A nałożony na nią BB... miazga! Kryje absolutnie wszystko, Skinfoody na niej nie smużą (!!!). Mamusia do mnie mówi "ale ty masz teraz ładną cerę..." i nie mogła mi uwierzyć, że ja mam makijaż
Zaciekawiłaś mnie Jaki masz kolor?
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 12:07   #2952
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mnie Jaki masz kolor?
Różowy, ale wezmę miętę jak mi się będzie kończyć
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 12:30   #2953
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Różowy, ale wezmę miętę jak mi się będzie kończyć
A daje jakiś kolor na twarzy? Ja skusiłabym się brzoskwinię, ale znalazłam opis, że dla ciemnych karnacji, a ja bledziuch jestem
Nakładasz ją na krem, tak?
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 12:32   #2954
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
A daje jakiś kolor na twarzy? Ja skusiłabym się brzoskwinię, ale znalazłam opis, że dla ciemnych karnacji, a ja bledziuch jestem
Nakładasz ją na krem, tak?
Różowy nie jest różowy tak dosadnie... rozjaśnia buzię po prostu. Robi efekt mąki, że się tak wyrażę dlatego całkiem sam się nie nadaje, z kolorowym pudrem jest rewelacyjnie za to.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 12:35   #2955
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Sama jestem niecierpliwa, także przepraszam Na wtorek będzie


Dziewczyny, muszę Wam polecić bazę pod makijaż Etude House z cukierkowej serii Sweet Recipe. Kryje tak ładnie, że ujdzie nawet sama z pudrem. A nałożony na nią BB... miazga! Kryje absolutnie wszystko, Skinfoody na niej nie smużą (!!!). Mamusia do mnie mówi "ale ty masz teraz ładną cerę..." i nie mogła mi uwierzyć, że ja mam makijaż
Nie kuś

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
tak asmenko, wysłałam Ci w piątek anastazji jeszcze nie, bo wysyłałam jeszcze kilka paczek i tej nie wzięłam z biurka, także przepraszam ale jutro z samego rana lecę na pocztę.

aszuelka bardzo ładnie się zachowuje widzę... a kiedyś to po mnie jeździła, że jak dziecko się zachowuję
dzieki po prostu musze wiedziec czy oczekiwac czy nie dogadalam sie z listonoszem, ze jak mnie nie ma w domu to zostawia paczki w sekretnym miejscu

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
w koncu sie doczekałas poprawy mi ślimak pomagał nie wysypywało mnie po nim
a co do aszuelki to przykra sprawa, nie spodziewalabym sie takiej sytuacji po niej
nie chce zapeszać... ale jest lepiej po acnedermie ostatnio bylo kilka ladnych dni i nawet filtr przywalilam na twarz

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
potwierdzam
zero odpowiedzi na moje wiadomości do aszuelki....
Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Ech, dziewczyny, to przykre Nie odpuszczajcie jej przypadkiem. Mam nadzieję, że odzyskacie kosmetyki/pieniądze.
A zamowilam sobie uguisu od estelki i zrezygnowalam bo mialam miec szybciej, teraz mam nauczke za moja niecierpliwosc

miss natasha a Ty duzo masz kosmetykow u aszuelki?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 12:37   #2956
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Różowy nie jest różowy tak dosadnie... rozjaśnia buzię po prostu. Robi efekt mąki, że się tak wyrażę dlatego całkiem sam się nie nadaje, z kolorowym pudrem jest rewelacyjnie za to.
Czyli Berry może być dla mnie Dziękuję Teraz muszę się zastanowić nad swoją wishlistą i zbierać kasiorkę

Od jakiegoś czasu stosuję ampułkę ślimaczą i nie wyskoczyła mi jeszcze żadna gula
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 12:38   #2957
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Powinno dojść na początku tygodnia, mam nadzieję

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Czyli Berry może być dla mnie Dziękuję Teraz muszę się zastanowić nad swoją wishlistą i zbierać kasiorkę

Od jakiegoś czasu stosuję ampułkę ślimaczą i nie wyskoczyła mi jeszcze żadna gula
Mam nadzieję, że Tobie też przypadnie do gustu tak jak mi
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 12:41   #2958
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

aardbei a testowalas tanake?!
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 12:43   #2959
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
aardbei a testowalas tanake?!
Na noc się smaruję, starcza na to odrobinka, więc jest bardzo wydajna Budzę się tylko z tłustym nosem, więc jak dla mnie jest to bardzo ok. Spektakularnych efektów jeszcze nie widzę, ale to dopiero były 3 użycia
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 12:48   #2960
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Na noc się smaruję, starcza na to odrobinka, więc jest bardzo wydajna Budzę się tylko z tłustym nosem, więc jak dla mnie jest to bardzo ok. Spektakularnych efektów jeszcze nie widzę, ale to dopiero były 3 użycia
to zdaj relacje po dluzszym uzywaniu
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 13:29   #2961
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Tobie też przypadnie do gustu tak jak mi
Jak się zdecyduję i przetestuję, to dam znać
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 13:32   #2962
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
miss natasha a Ty duzo masz kosmetykow u aszuelki?
jedną piankę Mizona, bodajże 26zł - co za idiotyzm kompletny oszukiwać kogoś, psuć sobie reputacje itd za głupią piankę
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 14:03   #2963
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Wrażenia z testów kosmetyków zakupionych miesiąc temu może się komuś przyda ;p

olejek do demakijażu Fancl (http://www.ebay.pl/itm/330654840337?...84.m1497.l2649) - mega koniec total ach och a i to wszystko to za mało. Na zawsze. Najlepszy. Szukałam długo olejku do demakijażu, przetestowałam te tańsze i te wysokopółkowe (m.in. Bobbi Brown czy Mac), ten nie ma sobie równych. Konsystencja jest taka lekko żelowa aczkolwiek dalej oleista. Absolutnie żadnego wysypu czy podrażnień. Uspokaja. Oczyszcza przegenialnie. Jak na moje oko przyspiesza gojenie. Co prawda ja po nim myję twarz tak czy siak kostką Clinique. Jak ktoś stosował olejki tego typu to wie jak się zmywa oczy i potem otwiera się je i zamazana wizja - ten tego nie robi, a co lepsze nie szczypie w oczy wydajny. Producent zaleca trzy pompki, ja daje jedną, max półtorej jeżeli mam "cięższy" makijaż. I działa. Wart ceny. Polecam z czystym sumieniem.

Saketeki Yoshi lotion (http://www.ebay.pl/itm/221227077665?...84.m1497.l2649) - śmieszny wynalazek. Balsam do ciała w płynie. Genialny na upały. Nawilża optymalnie (mam sucha skórę) ale nie zostawia żadnej tłustej warstwy ani nic. Zapach ma dziwny, taki trochę "sfermetnowany" ale delikatny i nie zostaje na skórze. Ogromna butla i starczy mi chyba na kilka lat upałów


Etude House Sweet Recipe Dear My Jelly Lips-Talk (http://www.ebay.pl/itm/310605385672?...84.m1497.l2649) - kolor JPK004. Ni to różowy ni to łososiowy, bardzo delikatny. Mam 4 szminki Etude ta jest 5ta i zdecydowanie najfajniejsza. Jest jak błyszczyk. Nie wysusza nawet moich mocno wymagających ust nawet po którejś aplikacji. Nie jest mega trwała, ale bardzo przyjemna i ma fajny zapach.


Etude House Sweet Recipe Cupcake Eyes (http://www.ebay.pl/itm/130883169303?...84.m1497.l2649) - kolor OR201 Mango Tango - tragedia kolory sa piekne, ale mega słabo napigmentowane, osypują się, mają słabe nasycenie po ok. 4h zaczynaja znikać, po powrocie z pracy juz prawie ich nie ma, tylko na policzkach osypany brokat. Pędzelkiem nałożyć sie nie dają, trzeba gąbeczką co tez nie jest proste. Twarde. Ale nie uczulają. Nie kupię więcej żadnego koloru z tej serii.


Holika Holika Jewel-Light Waterproof Eyeliner (http://www.ebay.pl/itm/121011053736?...84.m1497.l2649) - dwa nowe kolory: 15-Burgundy Garnet, 16-Black Plum - bałam sie tych kolorów ale kocham formułę tej kredki bo jest nie do zdarcia. Więc ciekawość wygrała. I powiem że są śliczne. Śliwkowa jest naprawdę ciemno śliwkowa, chłodna, po wytuszowaniu rzęs czarnym tuszem średnio widać kolor ale jest "miękksza" niż klasyczna czerń. 15stka jest czerwono - brązowa. Genialnie wygląda sama. I bynajmniej nie podkreśla czerwieni oczu. Są super. Jak zawsze kompletnie nie do ruszenia przez kilkanaście godzin na powiece i kilka na "waterline". Czekam na kolejne nowe kolory.


Peripera Peri's Tint Milk (http://www.ebay.pl/itm/120971083507?...84.m1497.l2649) - kolor #1 Milky Pink - bardzo neonowy, ale tylko jak nałozy sie go sowicie. Niebo lepszy od TonyMoly, nie wysusza, choć o komforcie noszenia też bym nie powiedziała że najwyższy. Długotrwały. Bezzapachowy. Bezsmakowy. Ok.


Innisfree Wine Jelly Sleeping Pack (http://www.ebay.pl/itm/300899440074?...84.m1497.l2649) - yyy.... hmmm... albo coś źle robię albo pierwszy kosmetyk Innisfree którego nie lubię o_0 Konsystencja jest dziwna jak nie do końca ścięta galaretka, trzeba "nabierać" palcami. Mam wrażenie że mnie zapycha. I nic dobrego nie robi. Pachnie ładnie.



Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 14:19   #2964
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę Wam polecić bazę pod makijaż Etude House z cukierkowej serii Sweet Recipe. Kryje tak ładnie, że ujdzie nawet sama z pudrem. A nałożony na nią BB... miazga! Kryje absolutnie wszystko, Skinfoody na niej nie smużą (!!!). Mamusia do mnie mówi "ale ty masz teraz ładną cerę..." i nie mogła mi uwierzyć, że ja mam makijaż
o jaaaaa może rozebrałybyśmy zieloną albo różową?
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 15:03   #2965
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę Wam polecić bazę pod makijaż Etude House z cukierkowej serii Sweet Recipe. Kryje tak ładnie, że ujdzie nawet sama z pudrem. A nałożony na nią BB... miazga! Kryje absolutnie wszystko, Skinfoody na niej nie smużą (!!!). Mamusia do mnie mówi "ale ty masz teraz ładną cerę..." i nie mogła mi uwierzyć, że ja mam makijaż
Juz tylko po recenzjach na azjatyckim bazarze zdecydowalam, ze kupie brzoskwiniowa i chyba tez malinowa.... nie wiem, moze lepiej wezme u niej najpierw probki. Moze wreszcie BB nie beda wlazic mi w linie, mam tego juz serdecznie dosc, nawet primery nie pomagaja a to przeciez ledwo widoczne linie Wlaza mi te BB w nie i postarzaja, masakra.... Przez to mam ochote calkowicie odstawic kremy BB.

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Wrażenia z testów kosmetyków zakupionych miesiąc temu może się komuś przyda ;p

olejek do demakijażu Fancl (http://www.ebay.pl/itm/330654840337?...84.m1497.l2649) - mega koniec total ach och a i to wszystko to za mało. Na zawsze. Najlepszy. Szukałam długo olejku do demakijażu, przetestowałam te tańsze i te wysokopółkowe (m.in. Bobbi Brown czy Mac), ten nie ma sobie równych. Konsystencja jest taka lekko żelowa aczkolwiek dalej oleista. Absolutnie żadnego wysypu czy podrażnień. Uspokaja. Oczyszcza przegenialnie. Jak na moje oko przyspiesza gojenie. Co prawda ja po nim myję twarz tak czy siak kostką Clinique. Jak ktoś stosował olejki tego typu to wie jak się zmywa oczy i potem otwiera się je i zamazana wizja - ten tego nie robi, a co lepsze nie szczypie w oczy wydajny. Producent zaleca trzy pompki, ja daje jedną, max półtorej jeżeli mam "cięższy" makijaż. I działa. Wart ceny. Polecam z czystym sumieniem.
A nie mowilam! Mi sie teraz konczy juz i musze troche przyoszczedzic, wiec wezme shu uemura na rakuten bo jest bezproblemowa wysylka do PL... zobaczymy, jak sie bedzie sprawowal.

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Saketeki Yoshi lotion (http://www.ebay.pl/itm/221227077665?...84.m1497.l2649) - śmieszny wynalazek. Balsam do ciała w płynie. Genialny na upały. Nawilża optymalnie (mam sucha skórę) ale nie zostawia żadnej tłustej warstwy ani nic. Zapach ma dziwny, taki trochę "sfermetnowany" ale delikatny i nie zostaje na skórze. Ogromna butla i starczy mi chyba na kilka lat upałów
Dzieki Ci!!! wlasnie szukalam czegos, co by sie nie kleilo latem a nie chce wydawac majatku na to, co mam teraz >< Oby nie mial alkoholu w skladzie, bo nie biore.

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-06-09 o 15:04
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 15:13   #2966
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
A nie mowilam! Mi sie teraz konczy juz i musze troche przyoszczedzic, wiec wezme shu uemura na rakuten bo jest bezproblemowa wysylka do PL... zobaczymy, jak sie bedzie sprawowal.
Bardzo się cieszę że jednak posłuchałam i wzięłam ten. Jest tym czego szukałam dzięki


Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Dzieki Ci!!! wlasnie szukalam czegos, co by sie nie kleilo latem a nie chce wydawac majatku na to, co mam teraz >< Oby nie mial alkoholu w skladzie, bo nie biore.
Uch ja nie patrzyłam na skład. Kliknęłam w ciemno. Fajną miękką skórę zostawia. Ja mam suchą i zazwyczaj kłopot z balsamami bo są mało wystarczające, a to nawet wystarcza na zimę będzie za lekki ale na lato i upały jest jak znalazł.

Odnośnie bazy EH z serii Sweet Recipe - myslałam o zielonej aczkolwiek słabe recenzje zbiera na YT. 3 dziewczyny mówiły że je zapchała więc zapewne zapchała by i mnie dlatego omijam ją na razie i poczekam na wasze opinie przy dłuższym stosowaniu ;p
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 15:27   #2967
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
jedną piankę Mizona, bodajże 26zł - co za idiotyzm kompletny oszukiwać kogoś, psuć sobie reputacje itd za głupią piankę
No i kupę co już razem daje 50 zl

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
o jaaaaa może rozebrałybyśmy zieloną albo różową?
ja bym byla chetna sprobowac
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 18:21   #2968
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
o jaaaaa może rozebrałybyśmy zieloną albo różową?
świetny pomysł, też się czaję...zwłaszcza na tą zieloną...
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 18:24   #2969
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Mam pytanie, szczególnie do dziewczyn stosujących wodoodporne filtry.
Jestem na kuracji Differinem i używam na twarz Etude House Sunprise All Proof Sun Cream SPF50 PA+++.
To mój pierwszy filtr, w dodatku wodoodporny (wolę takie produkty). Jest fajny, ładnie się rozprowadza, jakby maskuje pory, jest rzeczywiście wodoodporny (woda "rozpryskana" na twarzy formuje krople).
Tylko nie wiem, czy jak zmywam twarz to cały filtr schodzi
Myje twarz olejkiem myjącym, bo żele mnie wysuszały i niestety mam wrażenie, że coś mi zostaje. Bo skóra po myciu jest gładsza, niż kiedy jeszcze nie używałam filtra.

Możecie powiedzieć, czym zmywacie wodoodporne filtry?
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 18:46   #2970
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Mam pytanie, szczególnie do dziewczyn stosujących wodoodporne filtry.
Jestem na kuracji Differinem i używam na twarz Etude House Sunprise All Proof Sun Cream SPF50 PA+++.
To mój pierwszy filtr, w dodatku wodoodporny (wolę takie produkty). Jest fajny, ładnie się rozprowadza, jakby maskuje pory, jest rzeczywiście wodoodporny (woda "rozpryskana" na twarzy formuje krople).
Tylko nie wiem, czy jak zmywam twarz to cały filtr schodzi
Myje twarz olejkiem myjącym, bo żele mnie wysuszały i niestety mam wrażenie, że coś mi zostaje. Bo skóra po myciu jest gładsza, niż kiedy jeszcze nie używałam filtra.

Możecie powiedzieć, czym zmywacie wodoodporne filtry?
Ja bym taki filtr zmywala wlasnie olejkiem Moze buzia jest gladsza wlasnie po nim? jaki masz?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.