Przeróbka sukni ślubnej!! Pilne!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-13, 13:39   #1
juska024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Question

Przeróbka sukni ślubnej!! Pilne!!


Witam,

Mam pilną sprawę, mianowicie spodobała mi się suknia ślubna i chętnie bym ją kupiła tylko jestem ciekawa czy dałoby się ją troszkę przerobić...

Po pierwsze , można byłoby przerobić ten dekolt na kształt serca lub serka, koniecznie muszę mieć do niej szelki tylko nie wiem czy lepsze będą dwie czy jedna "na szyję", i główny problem czy dałoby się przerobić ten tren na prosty i gładki, bez tych fałdek? Jak długo zajmą krawcowej te przeróbki( o ile się da to zrobić) Wiem, że pewnie większość z Was napisze mi żebym znalazła sobie inny model hehe, więc tego nie piszcie,
jeśli się na tym znacie to bardzo proszę o pomoc!!!

Z góry dziękuję!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HH18.jpg (94,9 KB, 288 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HH19.jpg (97,4 KB, 203 załadowań)
juska024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 19:54   #2
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: Przeróbka sukni ślubnej!! Pilne!!

z tym do krawcowej musisz sie wybrac i pokazac co i jak
__________________
You must have known that I was lonely
Because you came to my rescue
And though I know that this is heaven
How could so much love be inside of you






booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 21:07   #3
frogutka
Zadomowienie
 
Avatar frogutka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 209
Dot.: Przeróbka sukni ślubnej!! Pilne!!

wyślij zdjęcia mailem do krawcowej, napewno Ci powie ile czasu i czy to wykonalne
frogutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 21:35   #4
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Przeróbka sukni ślubnej!! Pilne!!

Po pierwsze , można byłoby przerobić ten dekolt na kształt serca lub serka - NIE -ZNISZCZY SIE SUKIENKĘ! , koniecznie muszę mieć do niej szelki tylko nie wiem czy lepsze będą dwie czy jedna "na szyję", TO TRZEBA PRZYŁOZYC I SPRAWDZIĆ i główny problem czy dałoby się przerobić ten tren na prosty i gładki, bez tych fałdek?NIE !!! Jak długo zajmą krawcowej te przeróbki( o ile się da to zrobić) Wiem, że pewnie większość z Was napisze mi żebym znalazła sobie inny model hehe, więc tego nie piszcie,
jeśli się na tym znacie to bardzo proszę o pomoc!!!

TAKA JEST PRAWDA- JEŚLI CHESZ TYLE ZMIENIAC W TEJ SUKNI TO ZNACZY, ŻE TO NIE JEST TA!
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 21:46   #5
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Przeróbka sukni ślubnej!! Pilne!!

Cytat:
Napisane przez juska024 Pokaż wiadomość
Witam,

Mam pilną sprawę, mianowicie spodobała mi się suknia ślubna i chętnie bym ją kupiła tylko jestem ciekawa czy dałoby się ją troszkę przerobić...

Po pierwsze , można byłoby przerobić ten dekolt na kształt serca lub serka, koniecznie muszę mieć do niej szelki tylko nie wiem czy lepsze będą dwie czy jedna "na szyję", i główny problem czy dałoby się przerobić ten tren na prosty i gładki, bez tych fałdek? Jak długo zajmą krawcowej te przeróbki( o ile się da to zrobić) Wiem, że pewnie większość z Was napisze mi żebym znalazła sobie inny model hehe, więc tego nie piszcie,
jeśli się na tym znacie to bardzo proszę o pomoc!!!

Z góry dziękuję!!!
Na pewno wszystko da się z suknią zrobić, potrzeba tylko dobrej krawcowej i do takiej polecam się udać, my na forum nie wiele pomożemy
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 22:39   #6
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Przeróbka sukni ślubnej!! Pilne!!

Jeśli chodzi o dekolt dużo zależy od tkaniny, mi w jednym salonie gdzie mierzyłam suknie z prostym dekoltem powiedzieli,że problemu nie ma by przerobić je na serduszko, ALE suknia miała gładki gorset.
Natomiast tren na 99% nie nadaje się do poprawki. Prując te marszczenia może się okazać, że zostaną dziury w tkaninie. Nawet jeśli by ci to nie przeszkadzało (co by było dziwne) to tkanina nie będzie się układała gładko bo materiał był specjalnie skrojony by te bufki tak wyglądały.
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 09:32   #7
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Przeróbka sukni ślubnej!! Pilne!!

nie znam się, ale nie przerabiaj dekoltu będzie przesłodzone. Ten jest ok. Znajdź najlepiej podobną suknię - z odpowiadającym tyłem, pokaż jej, pokaż jej przód tej i może uszyj od nowa suknię? myślę, że nie wyjdziesz na tym jak kupisz tą i jeszcze do krawcowej na przeróbki.
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 19:58   #8
juska024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Question Dot.: Przeróbka sukni ślubnej!! Pilne!!

Ta suknia (nowa) wyszła mnie niewiele ponad 100zł, także mogę sobie pozwolić na przeróbki pozdrawiam Was i dziękuję za porady
juska024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 17:04   #9
agniq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Przeróbka sukni ślubnej!! Pilne!!

A dziewczyny powiedzcie mi, czy któraś z Was zakupiła suknię np. przez internet, czy też od kogoś i ją musiała dać do krawcowej? głównie chodzi mi o to czy dawałyście do zwężenia(że tak ujmę) nie zależnej krawcowej (czyli takiej która sukni nie szyła), no i ile to w Waszych przypadkach kosztowało?
właśnie czekam na paczke z moją suknią i mimo pasujących wymiarów, w talii przydało by ją się dla mnie jednak zwężyć. no i zastanawiam się ile to może kosztować..? pomocy!
agniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.