Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 13:43   #3601
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Szyszek, pamiętaj, ta wiedza może Ci się przydać. Każdy PMS jest PMSem stulecia. A te, które nimi nie są mogą się w każdej chwili nimi stać, więc trzeba mieć sie na baczności.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Wszystko przez te wybuchy na słońcu.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:45   #3602
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Kupiłem lakier bezbarwny z porządną odżywką - upatrzyłem w sklepie i prezentuję rezultat jak się prezentuje na paznokciach Ładnie się błyszczy i genialnie nawilża

->lolli_pop
Będę pamiętał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120313330.jpg (46,4 KB, 56 załadowań)
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:55   #3603
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

my-blue - uczeń bez jedynki to jak żołnierz bez karabinu ;D a jedynki można poprawić, ja dziś dostałam kolejną 2 z niemieckiego i mam to w dupce ;D

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32891141]
------
W załącznikach smerfowa kupa.Jakos nie widzi mi sie ten kolor,a Wam ?[/QUOTE]
wg mnie jest szał ;D podobają mi się te twoje smerfusie ;D
Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Nie za krzykliwy ten kolor?
oj tam ty się nie znasz ;D jest fajny ;D dziewczyna młoda niech szaleje.. ;D na np. mam aktualnie taki przydymione niebieskie i 2 z 10 pazurków mam neonowym zielonym ;D

jejku RUDA burżuj z OPIkiem tu teraz będzie świrować ;D ale tak serio serio jest super ;D

orchidea- wow...! super ten kłosik... też bym chciała mieć takie długie ( cierpliwie zapuszczam ;D )

szyszek- powiem tak- ZADZIWIASZ MNIE CZŁOWIEKU ;D!!
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 13:56   #3604
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

queencarrot Ooo to sie chwal! Ja Ci powiem, ze mi tlyko jeden OPI ladnie sie trzyma, reszta tak srednio
I Twoj laptop musi wygladac apetycznie

Czarna Orchidea Sliczny warkocz, ja kocham warkocze Ostatnio bylam zmuszona umyc rano glowe, a wtedy gdy wyjde na wiart, to mam szope, totez w autobusie zrobilam sobie francuskiego, zobaczcie jak wyszedl Ludzie podziwiali wrecz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (90,9 KB, 90 załadowań)
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:04   #3605
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
jak się cieszę, Kocham Cię ! Ja też coś dla Ciebie planuję pomału. Ja tez postaram się wysłać jak najszybciej. Ale nie obiceuje, przepraszam, jestem tak zawalona nauką, nie radzę sobie, siedze i płacze ...
W dodoatku okazało się, że jestem uczulona na roztocza i mam astmę. Długa historia.



Zazdroszczę, chętnie bym została w domu, mam taki koszmar ...
To ja zawsze byłam Błękitkiem ...
Astma to fatalna sprawa...

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Ojooj
Dzięki od razu jakoś mi raźniej

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Siedzę i płaczę. Jest mi tak źle. Strasznie. Dziękuję, to dla mnie takie ważne. Kocham Cię Postaram się wysłać moje skarby też jak najszybciej
Maleńka, nie płacz

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość

I cebulką
Cebulka, boczkowymi skwarkami i jabłkiem. Do tego domowe ogórasie i własny chlebek.....

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
A szkoła ? Mam jutro skończyć z trzema jedynkami ? ... Przepraszam, ale jest tego za dużo.
To skończysz.... da się zawsze nadrobić.

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość


Wyciszysz się i wyśpisz- no, same plusy A tak serio- współczuję. Ja dzisiaj jestem pierwszy dzień na jako-takim chodzie po zasmarkanym weekendzie...
ja się zawsz boję jakiegokolwiek przeziębienia, bo przy asmie to łatwo o zapalenie oskrzeli.....

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Zostalam dzisiaj w domu. Mam juz tyle godzin nieobecych...ah..
I dobrze. Odpocznij o nie myśl o szkole.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32891141]Alicjo,ja już Ci mówiłam: MARSZ do psychologa! Przecież oceny nie są wyznacznikiem tego ile masz w głowie,tego jaka jesteś inteligentna.Misiu,pamiet aj ze masz nas i na nas zawsze mozesz liczyć..
------
Ale mi się nie chce nic.Nie chce być sama w domu
Jeszcze muszę sie uczyć francuskiego.Nieeeeee Nie zdam z niego.
------
Z drugiej strony jestem szczesliwa,bo dostane prezent na urodziny o jakim marzyłam.
------
W załącznikach smerfowa kupa.Jakos nie widzi mi sie ten kolor,a Wam ?[/QUOTE]

Kolorek fajowy

Co do psychologa- zgadzam się w 100%

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Cisza taka, ze aż strach. nawet spamować się nie da.

.
Mnie nie ma to i cisza

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dopra voila!

i idę nakładać sesę

Normalnie zaniemówiłam. OBŁĘDNE!!!!!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:04   #3606
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Frame jakie cuuuuuuuudo :O
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:05   #3607
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Mgiełko, to chyba rzeczywiście zależy od tego, ile razy pociągniesz pędzelkiem po płytce. Ja myślałam, że to Evelinka jest winna bąblowaniu, ale ostatnio nałożyłam inny podkładowy, nałożyłam lakier, którego aplikacja sprawiała mi mnóstwo problemów i... takie wysypu bąbli, to ja jeszcze na moim pazurach nie widziałam...

Ja chyba wiem, która to Ty
EDIT: Po przejrzeniu ulubionych zespołów i innych jestem wręcz pewna, że to Ty

Ale niektóre komentarze miażdżą
No to niesttey chyba jestem uziemiona z bąblami bo nie umiem inaczej malowac chyba

No przypuszczam, że domyśliłaś się bez problemu hehe Chociaz nie przyglądałam się z bliska reszcie uczestniczek

Miażdżą mówisz? Musze poczytać w wolnej chwili W sumie kreatywnością się nie popisałam, ale napisałam co mi z serca płynie a wy to tutaj najlepiej wiecie jaka miłością pałam do Joko i virtuali

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Nie za krzykliwy ten kolor?
Szyszku za mało z nami przebywasz :P jeszcze zweryfikujemy twoją definicję "krzykliwych"

Szyszku ty aby nie chcesz mieć ładniejszych paznokci od nas? Kurde i jak ci rosną szybko!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 14:05   #3608
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

->framebasics
zazdroszczę... piękne
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:06   #3609
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Lolli teraz nie mam już jak ale wieczorem zobaczę co zrobił z tobą PMS stulecia, mój Tż się ze mnie śmieje zawsze, że "ooohooo okres będzie", bo krzyczę niby....
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:10   #3610
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

->MgielkaM
Ja wam pazurami nie dorównam nigdy... Może i szybko rosną, ale człowiek przyzwyczajony do braku paznokci i tak ciężko się przyzwyczaić A mam zalecenie żeby jeszcze troszkę zapuścić...

Ta odżywka ma malutki minus, troszkę schnie, ale na szczęście nie jest tak źle
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:16   #3611
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Frame boski Ty poprostu dobieralas grube pasma czy jak? bo wygląda zupełnie inaczej ja dobieranego nie umiem w ogóle

A i skorkę masz fajna,mam podobny kolor,granat przecierany czarnym
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 14:24   #3612
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

lolli_pop
szyszyniak

Czarna Orchidea Hmm ja wypracowalam swoja taktyke Pasma dobieram jakby spod spodu i tak naprawde sa to tylko kosmyki, tak, ze reszta wlosow jest podspodem Nie umiem tego wytlumaczyc, w kazdym razie robie tak, ze jak go zwiazuje to wlasnie wydaje sie tkai gruby, chociaz moje wlosy strasznie grube nie sa
A dziekuje, uwielbiam ta kurtke W ogole skorzane kurtki i warkocze wymiataja!
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:29   #3613
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ha ha to filmik mi nagraj z napisami jak będziesz mieć czas i wyślesz na pocztę bo super wygląda,u mnie wychodzi taki strasznie gładki,grzeczny i wyglądam w nim strasznie,ale to może też kwestia mojego niecieniowania:p
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:34   #3614
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Szyszek, pamiętaj, ta wiedza może Ci się przydać. Każdy PMS jest PMSem stulecia. A te, które nimi nie są mogą się w każdej chwili nimi stać, więc trzeba mieć sie na baczności.
Dobrze mówi!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Kupiłem lakier bezbarwny z porządną odżywką - upatrzyłem w sklepie i prezentuję rezultat jak się prezentuje na paznokciach Ładnie się błyszczy i genialnie nawilża
Szyszku, zaczynasz mieć ładniejsze paznokcie ode mnie...

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
jejku RUDA burżuj z OPIkiem tu teraz będzie świrować ;D ale tak serio serio jest super ;D
Taaa... Powtórzę się: burżuj z OPI za 15zł D

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
queencarrot Ooo to sie chwal! Ja Ci powiem, ze mi tlyko jeden OPI ladnie sie trzyma, reszta tak srednio
I Twoj laptop musi wygladac apetycznie

Czarna Orchidea Sliczny warkocz, ja kocham warkocze Ostatnio bylam zmuszona umyc rano glowe, a wtedy gdy wyjde na wiart, to mam szope, totez w autobusie zrobilam sobie francuskiego, zobaczcie jak wyszedl Ludzie podziwiali wrecz
Zobaczymy, ile da radę. Chociaż wczoraj mnie długopis zaatakował i w dwóch miejscach uwaliłam lakier atramentem

Uau

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dzięki od razu jakoś mi raźniej
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:34   #3615
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No to niesttey chyba jestem uziemiona z bąblami bo nie umiem inaczej malowac chyba

No przypuszczam, że domyśliłaś się bez problemu hehe Chociaz nie przyglądałam się z bliska reszcie uczestniczek

Miażdżą mówisz? Musze poczytać w wolnej chwili W sumie kreatywnością się nie popisałam, ale napisałam co mi z serca płynie a wy to tutaj najlepiej wiecie jaka miłością pałam do Joko i virtuali
ja nie wiem który ... może przez to przeziębienie mnie odmóżdżyło....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:37   #3616
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

-> Ruda
Niemożliwe Ale... widać znów się narażam xD
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:40   #3617
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Cebulka, boczkowymi skwarkami i jabłkiem. Do tego domowe ogórasie i własny chlebek.....
Taka wielka pajda..
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
No właśnie też się zastanawiam, wywiało wszystkich.
Ja zostaję w domu, moje płuca ledwo zipią. Nawet nie chcę wiedzieć, co mi pan doktor w czwartek powie.

Przepraszam, Błękitku, ale obiecałam wrzucić. OPI w świetle dziennym. Mam złapane drobinki.
Właśnie odkryłam, że Kubusiowy aparat, który leżał sobie nieużywany w szufladzie, ma o niebo lepsze makro od mojego. I łatwiej mu grzebać w ustawieniach.
Czyli od dziś słit focie będę wyraźniejsze!
Ojej, ja myślałam, że już lepiej się czujesz..
Jeny, ale burżuj
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
spróbuj spróbuj na małym ogniu, tylko trzeba doglądać czy woda jest
Ile h gotować ?
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dopra voila!

i idę nakładać sesę
O kurka, super!
Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Kupiłem lakier bezbarwny z porządną odżywką - upatrzyłem w sklepie i prezentuję rezultat jak się prezentuje na paznokciach Ładnie się błyszczy i genialnie nawilża

->lolli_pop
Będę pamiętał
Bardzo ładne masz pazurki, a jak szybciutko Ci rosną !
Szyszyniak a czy mogę na pw poradzić się Ciebie w pewnej sprawie damsko-męskiej?
Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Sliczny warkocz, ja kocham warkocze Ostatnio bylam zmuszona umyc rano glowe, a wtedy gdy wyjde na wiart, to mam szope, totez w autobusie zrobilam sobie francuskiego, zobaczcie jak wyszedl Ludzie podziwiali wrecz
Świetny dobieraniec Też zawszę sobię robie warkocza takiego jak czas mnie goni czy coś
I ta skóra
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:43   #3618
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

->trellemorele
Służę uchem/okiem Spokojnie pisz W tej chwili wybywam na uczelnię, ale jak mi maila wyślesz to szybciej odpiszę Bo maila sprawdzam troszkę częściej Jeszcze jakieś 5-8min jestem na forum jak coś.
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:48   #3619
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
-> Ruda
Niemożliwe Ale... widać znów się narażam xD
Czyli nic nowego

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Ojej, ja myślałam, że już lepiej się czujesz..
Jeny, ale burżuj
Taaa, lepiej... Nie mówić.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 14:51   #3620
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Taaa, lepiej... Nie mówić.
Kup ten homeovox! Moja ciocia pracuję w przedszkolu i ciągle ma problemy z gardłem, stosuję jeden dzień ten lek i pomaga, a jest to lek homeopatyczny.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 15:24   #3621
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Jest tak źle. Nie mogę przystopować. Mam strasznie dobrą klasę, wszyscy się uczą i tak czuję się już jak idiota tam, mimo że tyle się uczę. Nie mogę zastopować, bo nauczyciele będą mnie opieprzać przy całej klasie, dostane jedynke ... W domu mnie zabiją na części. Jestem strzempkiem nerwów.
Chodzę do drugiej liceum.
Przepraszam, że tak wam tu zasmucam ,zaśmiecam, ale nie wiem, gdzie szukać pomocy ...
Alicjo, wiem,że to zabrzmi przerażająco, ale może po prostu spróbowałabyś pójść raz do szkoły nie ucząc się, z pełną olewką, złapać trzy pały i zobaczyć czy nie będzie fajnie? bo mi się wydaje,że tobie się wydaje masło maślane ,że jak dostaniesz jedynkę to świat się zawali a nic się nie stanie, naprawdę
Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
No tak, nic nie zrozumie i będzie się naśmiewał czy cokolwiek innego...
Ja przez jedno półrocze w LO miałem połowę godzin opuszczonych a wyszedłem na ludzi co innego, że to nie było przez chorobę... Odpuścić szkołę, najpierw się ogarnąć do porządku, żeby było dobrze a reszta jakoś sama przyjdzie. Żeby się dostać na studia i tak liczy się śmieciowa matura (bo tego pełnoprawną maturą nazwać nie można). W liceum nauczyciele jeszcze jakoś się przejmują uczniami jak coś się dzieje, czy tam jest psycholog a na studiach trzeba sobie samemu radzić. Chcesz się uczyć? Proszę bardzo. Nie? To wyjazd, nikt nikogo tu nie trzyma. A do tego oceny z II LO i tak się do niczego nie liczą i tak. Są tylko po to żeby być. Ale niestety nauczyciele tego nie widzą i cisną z zupełnie bzdurnych przedmiotów. Tak więc korzystaj z wolnego czasu jaki masz i się obijaj do woli
high five

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dopra voila!

i idę nakładać sesę
lubimy kłosy


Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
queencarrot Ooo to sie chwal! Ja Ci powiem, ze mi tlyko jeden OPI ladnie sie trzyma, reszta tak srednio
I Twoj laptop musi wygladac apetycznie

Czarna Orchidea Sliczny warkocz, ja kocham warkocze Ostatnio bylam zmuszona umyc rano glowe, a wtedy gdy wyjde na wiart, to mam szope, totez w autobusie zrobilam sobie francuskiego, zobaczcie jak wyszedl Ludzie podziwiali wrecz
kuuuurde, super ci wyszedł ! mi taki fajny nie wychodzi. Tzn z tyłu jeszcze ok ale z przodu jakoś głupio wyglądam. Ja w ogóle jak nie mam rozpuszczonych włosów to mam wrażenie ,że głupio wyglądam..
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 16:26   #3622
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Co za cisdza ...
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 16:39   #3623
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dopra voila!

i idę nakładać sesę
fajny, sama sobie zaplotłaś?

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość

Czarna Orchidea Sliczny warkocz, ja kocham warkocze Ostatnio bylam zmuszona umyc rano glowe, a wtedy gdy wyjde na wiart, to mam szope, totez w autobusie zrobilam sobie francuskiego, zobaczcie jak wyszedl Ludzie podziwiali wrecz
oo taki inny, artystyczny w sumie to ja chyba podobne robię, bo takie mi wychodzą, nie umiem takiego "dokładnego" mam gdzieś zdjęcie, może poszukam...

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość

Ile h gotować ?
dla mnie optymalne są 2, 5 minimum 2
przy około 3 to już gęściutkie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 16:40   #3624
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

ijaaaaa wyspałam się

My Blue - ja się w LO nie uczyłam, opuszczałam, oceny miałam najkiepściejsze ever, a był to najpiękniejszy okres w moim życiu i życie towarzyskie kwitło. Do którego chodzisz liceum? napisz mi na PW jak nie chcesz pisać tu.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 16:48   #3625
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

szkoła jest masakrą. Mickiewicz.
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 16:52   #3626
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
No tak, nic nie zrozumie i będzie się naśmiewał czy cokolwiek innego...
Ja przez jedno półrocze w LO miałem połowę godzin opuszczonych a wyszedłem na ludzi co innego, że to nie było przez chorobę... Odpuścić szkołę, najpierw się ogarnąć do porządku, żeby było dobrze a reszta jakoś sama przyjdzie. Żeby się dostać na studia i tak liczy się śmieciowa matura (bo tego pełnoprawną maturą nazwać nie można). W liceum nauczyciele jeszcze jakoś się przejmują uczniami jak coś się dzieje, czy tam jest psycholog a na studiach trzeba sobie samemu radzić. Chcesz się uczyć? Proszę bardzo. Nie? To wyjazd, nikt nikogo tu nie trzyma. A do tego oceny z II LO i tak się do niczego nie liczą i tak. Są tylko po to żeby być. Ale niestety nauczyciele tego nie widzą i cisną z zupełnie bzdurnych przedmiotów. Tak więc korzystaj z wolnego czasu jaki masz i się obijaj do woli
So true

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;32891141]
W załącznikach smerfowa kupa.Jakos nie widzi mi sie ten kolor,a Wam ?[/QUOTE]

Daje po oczach, fakt

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
My blue - studiuje filologie polska
A na którym roku? Będziesz uczyć polskiego?
Nie wiem, o co cho z tymi koleżankami, ale wiem, że p*leniem ludzi nie można się przejmować. Kij im w żebro, o!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Gramatyka angielskiego zabiła we mnie wszelkie ciepłe uczucia w tę stronę. Teraz mam gramatykę opisową, której nie rozumiem w ogóle, mam aktualnie tyły przez chorobę i ogólnie jest niefajnie.
A gramatyki niemieckiego się kiedyś uczyłaś? Nie? To jesteś szczęśliwym człowiekiem
Zdrowiej, Babo

Orchid, frame, wspaniałe warkocze! Ja nie umiem robić żadnego...


Aaaale miałam dzisiaj dzień... Padam na ryjek. Ale na pocieszenie kupiłam sobie "Where is the party?"
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 17:05   #3627
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Kup ten homeovox! Moja ciocia pracuję w przedszkolu i ciągle ma problemy z gardłem, stosuję jeden dzień ten lek i pomaga, a jest to lek homeopatyczny.
Placebo Nie wierzę w moc homeopatii.

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Co za cisdza ...
Spałam byłam

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A gramatyki niemieckiego się kiedyś uczyłaś? Nie? To jesteś szczęśliwym człowiekiem
Zdrowiej, Babo
A uczyłam się. Całą podstawówkę, gimnazjum, liceum i dwa lata studiów Drut kolczasty.

Nie mam pomysłu, co zrobić dzieciakom jutro na praktykach
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 17:11   #3628
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Medea - trzeci rok, bronie licencjatu w tym semestrze i na pewno bede uczyc
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 17:19   #3629
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Jest tak źle. Nie mogę przystopować. Mam strasznie dobrą klasę, wszyscy się uczą i tak czuję się już jak idiota tam, mimo że tyle się uczę. Nie mogę zastopować, bo nauczyciele będą mnie opieprzać przy całej klasie, dostane jedynke ... W domu mnie zabiją na części. Jestem strzempkiem nerwów.
Chodzę do drugiej liceum.
Przepraszam, że tak wam tu zasmucam ,zaśmiecam, ale nie wiem, gdzie szukać pomocy ...
Kochana, a nie wchodzi w grę zmiana szkoły? Naprawdę nie warto się tak męczyć. Nie mówię, ze masz się nie uczyć, ale jeśli to środowisko doprowadza cie do takiego stanu t musisz coś z tym zrobić. Albo chociaż pedagog/psycholog.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Godzinami nieobecnymi się nie przejmuj, ja drugą i trzecią klasę LO przebimbałam. A takie było "elytarne". Chyba połowę czasu szkoły mnie nie było, a jakoś i skończyłam je z dobrymi wynikami, i maturę zdałam, ba, nawet studia kończę.
Na studiach też bimbam i opuszczam zajęcia, ale to się wytnie
Co co to było za liceum?
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dopra voila!
Kocham kłosy
Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Czarna Orchidea Sliczny warkocz, ja kocham warkocze Ostatnio bylam zmuszona umyc rano glowe, a wtedy gdy wyjde na wiart, to mam szope, totez w autobusie zrobilam sobie francuskiego, zobaczcie jak wyszedl Ludzie podziwiali wrecz
O żesz... Boski jest
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A gramatyki niemieckiego się kiedyś uczyłaś? Nie? To jesteś szczęśliwym człowiekiem
Niemiecki. Ugh...
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 17:24   #3630
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Placebo Nie wierzę w moc homeopatii.

A uczyłam się. Całą podstawówkę, gimnazjum, liceum i dwa lata studiów Drut kolczasty.

Nie mam pomysłu, co zrobić dzieciakom jutro na praktykach
Ja też nie wierzę w homeopatię. Cukiereczki ze śladową ilością leku. Jeszcze jak ktoś leczy tym przeziębienie- ok, niech mu będzie. Ale znam przypadki leczenia ciężkich chorób lekami homeopatycznymi. Strach się bać.

Ło, jak ja Ci współczuję. Nienawidzę tego języka. Uczyłam się go 10 lat, obecnie nie wiem nic.

Nie zaraź ich przypadkiem A w takim stanie musisz iść na praktyki?


Szyszka, widać, że Ci zależy na ładnych pazurach A nie wkurza Cię, że masz błyszczące paznokcie?

Śniegowa i reszta Choruchów- zdrówieć! Wiosna idzie

Cytat:
No to niesttey chyba jestem uziemiona z bąblami bo nie umiem inaczej malowac chyba

No przypuszczam, że domyśliłaś się bez problemu hehe Chociaz nie przyglądałam się z bliska reszcie uczestniczek

Miażdżą mówisz? Musze poczytać w wolnej chwili W sumie kreatywnością się nie popisałam, ale napisałam co mi z serca płynie a wy to tutaj najlepiej wiecie jaka miłością pałam do Joko i virtuali
Mgiełko, w moim przypadku zależy, jakiego lakieru użyję. Nie potrafię się obsłużyć zbyt gęstymi lakierami z kiepskim pędzelkiem.

Reszta uczestniczek zamiast napisać 3 sensowne zdania porwała się na jakieś słowne karkołomne wygibasy Takich szczerych i prostych postów jak Twój, pojawiło się kilka

lolli, szacun. Chciałam się pytać, w jakiej szkole będziesz pracować (SP, gim, LO), ale wydaje mi się, że ja nie dałabym rady nerwowo z żadnym przedziałem wiekowym

czarna kawo- podzielam Twe odczucia w temacie niemieckiego
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik

Edytowane przez Mmedeah88
Czas edycji: 2012-03-13 o 17:36
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.