ropa pod zebem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-14, 18:52   #1
marco7778
marco
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Wyślij wiadomość przez MSN do marco7778

ropa pod zebem


Witam mam taki duzy i bolesny problem ze moze ktos pomoze.
Odczolem pod gorna siudemka mala golke ropy i to w ciagu dwoch dni zaczelo bardzo bolec wyladowalem w klinice wzial mnie jeden z dentystow zaczal mi czyscic blomby w tym zebie z godzine siedzialem i nadcial mi troszke tej ropy,ale znow sie nazbieralo i troszke dalej od tego zeba bol niesamowity ,doradzcie co robic gdzie sie udac a nie chce zeba stracic napewno sa sposoby ...
marco7778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 20:34   #2
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: ropa pod zebem

Jak to gdzie? Do dentysty idź. Plomby, a nie blomby
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 21:41   #3
marco7778
marco
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Wyślij wiadomość przez MSN do marco7778
Dot.: ropa pod zebem

Bylem i to na dodatek w niemczech jestem,jechalbym do polski ale nawet obojetnie w ktora czesc zeby byl dobry specjalista ,moze ktos dalby namiar,moze tu uzyskam ale do naprawde dobrego.
marco7778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 07:50   #4
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: ropa pod zebem

Cytat:
Napisane przez marco7778 Pokaż wiadomość
Bylem i to na dodatek w niemczech jestem,jechalbym do polski ale nawet obojetnie w ktora czesc zeby byl dobry specjalista ,moze ktos dalby namiar,moze tu uzyskam ale do naprawde dobrego.

Jak jest ropa to najpierw potrzebna jest kuracja antybiotykowa.
Potem od razu kanałowe leczenie zęba (nie bojaj, nie boli bo teraz tak znieczulają że naprawdę luz . można sie zdrzemnąć nawet w trakcie) , to jest na ogół 3 wizyty (czasami więcej jak kanały bardzo zasyfione) w odstępie kilku dni.
Pod Niemiecką granica od strony Polskiej jest masa gabinetów dentystycznych które sobie spoko z tym poradzą.
Podejrzewam ze w Niemczech też, przecież Niemcy też zęby leczą.
Tylko idź normalnie do gabinetu na wizytę (jak powiesz ze boli pewnie przyjmą bardzo szybko) a nie na jakieś pogotowie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2016-04-15 o 07:51
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 10:39   #5
marco7778
marco
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Wyślij wiadomość przez MSN do marco7778
Dot.: ropa pod zebem

Rozumie ja na pogotowiu nie bylem tylko do kliniki dentystycznej mnie skierowali a skad to sie wzielo tak szybko ze masakra ,na temat zastrzykow to wiem maja sile tylko mysle zeby tylko pomoglo a jesli chodzi o wiadomosc od 'Cava' mozesz mi podeslac w jakim miescie albo do ktorego gabinetu jechac zeby nie szukac jak pojade ,prosze o wiadomosc na maila marekk82j@gmail.com
bo jestem w stanie wsiasc a samochod i brat mnie odwiezie bo tez nie chce natrafic na detyste bylejakiego ,wiem ze to fachowcy ale w kazdej branzy sa rozni specjalisci bez obrazy dla kazdego.
marco7778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 11:41   #6
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: ropa pod zebem

Cytat:
Napisane przez marco7778 Pokaż wiadomość
Rozumie ja na pogotowiu nie bylem tylko do kliniki dentystycznej mnie skierowali a skad to sie wzielo tak szybko ze masakra ,na temat zastrzykow to wiem maja sile tylko mysle zeby tylko pomoglo a jesli chodzi o wiadomosc od 'Cava' mozesz mi podeslac w jakim miescie albo do ktorego gabinetu jechac zeby nie szukac jak pojade ,prosze o wiadomosc na maila marekk82j@gmail.com
bo jestem w stanie wsiasc a samochod i brat mnie odwiezie bo tez nie chce natrafic na detyste bylejakiego ,wiem ze to fachowcy ale w kazdej branzy sa rozni specjalisci bez obrazy dla kazdego.

Wiesz co, ja nie bardzo ogarniam co Ty wymyśliłeś, żeby jechać z Niemiec gdziekolwiek do dentysty.
Pisałam: leczenie zęba ze stanem zapalnym okostnej, to nie jest 1 wizyta tylko może się wlec ponad miesiąc.
Będziesz jeździł z Niemiec do np. 3miasta na wizytę kilka razy przez np. półtora miesiąca? W te i z powrotem?

Leczenie zapalenia okostnej i kanłowe (inna sprawa ze to wcale nie musi być to, może tylko tak z Twojego opisu wygląda), to nie jest żaden wyczyn dla całkiem przeciętnego dentysty.
Wejdź w google,. Znajdź w okolicy prywatny gabinet dentystyczny.
Możesz obejrzeć opinie o pracujących tam lekarzach.
Zadzwoń i zapisz się na wizytę.


Jak się boisz dentystów niemieckich, to poszukaj w swoje okolicy gdzie przyjmuje Polak. Polskich dentystów w Niemczech pewnie wielu.

Nie szalej. Skup się i nie dodawaj sobie problemów i kosztów.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2016-04-15 o 11:42
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 15:07   #7
marco7778
marco
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Wyślij wiadomość przez MSN do marco7778
Dot.: ropa pod zebem

Dobra zrobie jak mowisz czlowiek w bolu to chce zrobic wszystko zeby sie pozbyc tego problemu zeby to tylko przeszlo w miare szybko.
Jeszcze z 10 lat temu jak bylem u dentysty tez z takim problemem to usunal zab moiac ze moze to niesc inne powiklania ,pracujac z roznymi ludzmi w pracy to zas mowia ze idze to wyleczyc ze bl przypadek co nadcinali ropniaka i go czyscili ale zab zostal ,mysle ze jest taka technika dzis ze juz nie trzeba usuwac a mozna to inaczej zrobic ,dzieki za info dam zaryzykowac temu co to zaczal
Pozdrawiam
marco7778 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 15:26   #8
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: ropa pod zebem

Cytat:
Napisane przez marco7778 Pokaż wiadomość
Dobra zrobie jak mowisz czlowiek w bolu to chce zrobic wszystko zeby sie pozbyc tego problemu zeby to tylko przeszlo w miare szybko.
Jeszcze z 10 lat temu jak bylem u dentysty tez z takim problemem to usunal zab moiac ze moze to niesc inne powiklania ,pracujac z roznymi ludzmi w pracy to zas mowia ze idze to wyleczyc ze bl przypadek co nadcinali ropniaka i go czyscili ale zab zostal ,mysle ze jest taka technika dzis ze juz nie trzeba usuwac a mozna to inaczej zrobic ,dzieki za info dam zaryzykowac temu co to zaczal
Pozdrawiam
W ciągu ostatnich dziesięciu lat stomatologia mocno poszła do przodu. Teraz usuwanie zęba jest ostatecznością, a nie podstawową metodą leczenia ropnia
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-15 16:26:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.