Liss Extreme Loreal czy Sleek Look Matrix? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-27, 08:38   #1
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Question

Liss Extreme Loreal czy Sleek Look Matrix?


Chodzi mi o szampony. Oba sa wygładzajace. Zastanawiam się który jednak skuteczniejszy?
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 15:26   #2
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Liss Extreme Loreal czy Sleek Look Matrix?

Jesli chodzi o Liss Extreme z Loreala to zamowilam ostatnio na Allegro maske i szampon,na dniach powinnam dostac,wiec wtedy bede mogla sie wypowiedziec..Ale recenzje ma dobre.
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 12:39   #3
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Liss Extreme Loreal czy Sleek Look Matrix?

Ok,a wiec dzis uzylam tego szamponu Loreala + maski z tej serii.I hmm..Ciezko ocenicZapach mi sie bardzo podoba,szampon pieni sie tak srednio,ale nie za mocno...A efekt..No ogolnie wloski sa fajne,szczegolnie przy czubku glowy i kilka cm w dol,ale niestety pozniej troche sie puszą A tego nienawidze i wlasnie tego przede wszystkim chcialam sie pozbyc.Wloski sa miekkie,gladkie w dotyku i latwo sie rozczesuja.Zobaczymy jak sprawdzi sie ten szampon w 'ekstremalnych' warunkach czyli w Egipcie,przy temperaturze 44 stopnie i ciaglym moczeniu wloskow w slonej morskiej wodzie i chlorowanym basenie.Ale jak narazie to moge polecic,choc efekty nie sa jakies 'oszalamiające', przynajmniej nie na moich wloskach
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 14:10   #4
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: Liss Extreme Loreal czy Sleek Look Matrix?

ja juz tez go kupiłam .Powiem szczerze, że oczekiwałam lepszych rezultatów Juz chyba zolty, regenerujacy jest lepszy
Ale gdzies czytałam jakąś wypowiedz, że zaczyna działać jak się zuzyje ok 1 opakowanie. Ja uzywam na razie 1 tydzien więc ten szampon ma jeszcze czas się wykazać. I mam nadzieję , ze to zrobi bo mam go 1,5 litra.
Pozdrawiam
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 14:38   #5
Bartekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 18
Wyślij wiadomość przez ICQ do Bartekk Wyślij wiadomość przez Yahoo do Bartekk
Dot.: Liss Extreme Loreal czy Sleek Look Matrix?

Jestem fryzjerem na kosmetykch matrixa prcuje od kilku miesięcy i polecam serie sleek.look jest bardzo dobra, delikatnie wygladza wlosy (nie oczekujcie efektów jak po prostowaniu prostownicą) i bardzo mocno nawilza wlosy. Ostatnio polecilem tą serie mojej koleżance ma ona dość proste włosy ale ma "niezdyscyplinowaną" Grzywke codziennie ją prostowała prostownicą to jej sie nie układała tak jak chciała. Teraz zamiast prostownicy stosuje szampon i odżywke sleek.look Matrixa i jest bardzo zadowolona. Kilka dni temu tą serie sam przetestowalem na swoich włosach bo nareście mam je tak długie że tył włosów mi się leko podkręca i seria sleek look pomogła mi! Polecam!
Bartekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 09:39   #6
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Liss Extreme Loreal czy Sleek Look Matrix?

mam dylemat co lepsze serum liss extreme czy sleek look ?? pomozcie
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 07:00   #7
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Liss Extreme Loreal czy Sleek Look Matrix?

Chcialabym odświeżyc ten wątek, gdyz sama mam ten dylemat: Sleek Look(Matrix) czy Liss Extreme (Loreal).... Mam też pytanie - czy konieczne jest laczenie tych masek/odzywek z szamponami z tej samej serii? Czy efekt osiagnie sie i bez tego?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 14:09   #8
Alexus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Liss Extreme Loreal czy Sleek Look Matrix?

Ja osobiście używam regularnie odzywki matrix sleek look i jestem z niej bardzo zadowolona. Zawsze kupuję ją w poj. 1500ml, więc już trochę czasu już służy- mialam dotąd 4 opakowania. stosowalam ją ostatnio z szamponem l'oreal serii absolut repair, lecz jednak efekty nie byly zadowalające.. poza tym zapach byl denerwujacy;/;/ a do konca 1500ml.. i jak tu go zniesc.. ostry i drazniący. O wiele lepsze sa natomiast po zastosowaniu jakiegos innego szamponu wygladzajacego.. np bardzo moge polecic Fructis Nutrigładki. Zawiera olejki z owoców ktore doskonale wygladzaja wlosy, sa o wiele bardziej lsniace i wygladzone na koncach.. Liss Extreme nie uzywalam, aczkolwiek mam z tej serii serum wygladzajaco-nablyszczjace i jest calkiem fajne..
Alexus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 14:13   #9
Alexus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Liss Extreme Loreal czy Sleek Look Matrix?

a tak inna drogą, to teraz mam dylemat czy wybrac ponownie sleek look czy cos z serii matrix biolage..
Alexus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 21:56   #10
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Liss Extreme Loreal czy Sleek Look Matrix?

No właśnie czy zadowalający efekt osiągnie się wyłącznie za pomocą połączenia szamponu z odżywką czy mozna stosować samą odzywkę na zwykły szampon? Obojątnie czy sls-owy czy bez
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.