Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-03, 15:08   #2821
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ja swojego też jeszcze nie otrzymałam... A złożyłam 30 czerwca...

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Ale za to otrzymałam próbki szamponu i informację że podpaski z everyday me już idą
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 15:32   #2822
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ja swojego też jeszcze nie otrzymałam... A złożyłam 30 czerwca...

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Ale za to otrzymałam próbki szamponu i informację że podpaski z everyday me już idą
Mi te podpaski juz przyszly, czekalam na inna paczke, rozpakowuje a tam podpaski... Mina bezbledna


Ech, w Douglasie w sumie mozna dzis zdobyc rabat -80 zl przy zamowieniu za minimum 350. Bylam napalona na 3 kroki Clinique ale sa dla mnie za ostre, teraz chetnie kupilabym sobie szminke z Maca, ale nie mam pomyslu na co wydac te pozostale +/- 270
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 16:22   #2823
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Mi te podpaski juz przyszly, czekalam na inna paczke, rozpakowuje a tam podpaski... Mina bezbledna


Ech, w Douglasie w sumie mozna dzis zdobyc rabat -80 zl przy zamowieniu za minimum 350. Bylam napalona na 3 kroki Clinique ale sa dla mnie za ostre, teraz chetnie kupilabym sobie szminke z Maca, ale nie mam pomyslu na co wydac te pozostale +/- 270
Kochana ja moge Ci pomoc
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 16:27   #2824
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ja swojego też jeszcze nie otrzymałam... A złożyłam 30 czerwca...

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Ale za to otrzymałam próbki szamponu i informację że podpaski z everyday me już idą
Tez dostalam tego maila a podpaski tydzien temu juz przyszly xd

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 16:46   #2825
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4714352 3]haha wiedziałam o tym od dawna Dobrze, że mówisz o tym. Nie mniej mam chęć wypróbować pudrowy piling do twarzy Kanebo
Dla mnie i tak zawsze najważniejszy jest skład kosmetyku. Pamiętam, że chyba z dwa lata temu Kanebo wprowadziło do Polski jakieś niby super duper serum z jedwabiem czy coś. Cena była powalająca, jakieś 5 stów za 50 ml. Poszłam więc do perfumerii żeby obczaić to cudo, patrzę na skład, a tam alkohol na drugim miejscu w składzie To bym sobie drogiego drinka kupiła, nie ma co Śmieszne, naprawdę śmieszne.
Równie żałosna pod tym względem, tj. nieadekwatności ceny do jakości kosmetyków, jest marka Jeanne Piaubert. Boże, jaki to jest szajs, a ile siana sobie za to życzą Oni to w ogóle są przekomiczni wszak wypuścili swego czasu na rynek preparat do ciała, który miał tłuszcz z tyłka i ud przeflancowywać na biust I oni tak na poważnie z tym.
Dla mnie to firma - MEGA PORAŻKA.
No
Ale np. serię kosmetyków do ciała Shiseido - Advance Body Creator wprost uwielbiam. Nie wiem jak ona się tam w tej Japonii plasuje półkowo, ale mówiąc szczerze, mam to w nosie, lubię i już. Oczywiście kupuję je wyłącznie co najmniej 20% taniej od ceny 'wyjściowej'. Nauczyłam się nie przepłacać.[/QUOTE]


Hahaha, drin za za 500 zł dokładnie, składy to podstawa.


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Najlepiej robić zakupy w D. na "styku" zmian prezentów, wchodzą wtedy oba
Mam nadzieję, że ja nie dostanę samoopalacza z Sensai, nie lubię takich produktów

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Dziewczyny - takie głupkowane pytanko - a co robicie z tymi gratisowymi balsamami, miniaturami perfum (jeśli macie po kilka takich samych sztuk)? Sprzedajecie, dajecie w prezencie? Rozsądek mi podpowiada, żeby to opchnąć na all, ale jakoś nie mogę przywiązałam się do nich mimo faktu, iż na 200% zepsują się, zanim je zużyję
Perfumy trzymam dla siebie teraz mam 30 próbek, kiedyś doszłam do 45 i tak biorę po kolei do torebki. Balsamy i kremy stosuję do rąk i stóp, bo boję się cokolwiek nowego nakładać na twarz, bo prawie mi zeszły ślady z trądziku.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 17:15   #2826
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Odebrałam swoje książki (i torby) zamówione w Znaku.
Torby miały chyba wzięcie, bo zmienili zasady ich rozdawania:

Kup książki i odbierz nawet 3 torby za 1 grosz każda!

Złóż zamówienie o wartości od 39,90 zł, aby otrzymać 1 torbę za 1 grosz
Złóż zamówienie o wartości od 69,90 zł, aby otrzymać 2 torby za 1 grosz każda
Złóż zamówienie o wartości od 99,90 zł, aby otrzymać 3 torby za 1 grosz każda
Promocja na torby się nie skończyła, tylko doszła nowa. Wystarczy wrzucić 3 książki do koszyka (lub pakiet) za 40 zł, dodać kod rabatowy na 3 torby (nadal wchodzi) i wybrać gratis jeszcze jedną torbę. Z ciekawości zrobiłam symulację i wszystko weszło.
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 17:48   #2827
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
Promocja na torby się nie skończyła, tylko doszła nowa. Wystarczy wrzucić 3 książki do koszyka (lub pakiet) za 40 zł, dodać kod rabatowy na 3 torby (nadal wchodzi) i wybrać gratis jeszcze jedną torbę. Z ciekawości zrobiłam symulację i wszystko weszło.
Rzeczywiście! Masz rację. Dzięki za tę uwagę
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 17:57   #2828
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Rzeczywiście! Masz rację. Dzięki za tę uwagę
Wrzucisz zdjęcie toreb?
Zastanawiam się nad drugim zamówieniem, skoro kod działa.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 18:17   #2829
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Wrzucisz zdjęcie toreb?
Zastanawiam się nad drugim zamówieniem, skoro kod działa.
Jasne, wybacz zwłokę
Wybrałam 3 jednakowe torby.

Wymiary to 40x40x6 cm, długość całkowita ok. 74cm.
Materiał: to chyba len.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg torbaznak2.jpg (241,2 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torbaznak1.jpg (188,9 KB, 61 załadowań)
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 18:23   #2830
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

dziewczyny a jaki ten kod na te 3 torby?
bo szukam i ślea pjestem chyba
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 18:38   #2831
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Jasne, wybacz zwłokę
Wybrałam 3 jednakowe torby.

Wymiary to 40x40x6 cm, długość całkowita ok. 74cm.
Materiał: to chyba len.
Dzięki wielkie
Szkoda, że mają jedno długie ucho, a nie dwa. Wyglądają na porządne. Ja wzięłam jedną taką jak Ty i 2x "Dziewczyny z powstania".

Kod na torby: 3TORBY
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 19:01   #2832
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie
Szkoda, że mają jedno długie ucho, a nie dwa. Wyglądają na porządne. Ja wzięłam jedną taką jak Ty i 2x "Dziewczyny z powstania".

Kod na torby: 3TORBY
Mnie ta z różami najbardziej urzekła i jest uniwersalna. Jedną sobie zostawię, dwie pewnie oddam szwagierce lub kuzynkom.
Szkoda, że są tak duuuże (albo ja za mała do nich jestem) Ale ucho mają szerokie, bardzo wygodne w noszeniu.
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 20:11   #2833
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
Promocja na torby się nie skończyła, tylko doszła nowa. Wystarczy wrzucić 3 książki do koszyka (lub pakiet) za 40 zł, dodać kod rabatowy na 3 torby (nadal wchodzi) i wybrać gratis jeszcze jedną torbę. Z ciekawości zrobiłam symulację i wszystko weszło.
U mnie nie działa
__________________


"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..."

Stephen King
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 21:00   #2834
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
od 1.07 chyba , w stacjonarkach można coś jeszcze upolować , jak ktoś chce mam 2 podkłady mineralne w kolorze 26 te co są na stronie sypkie po 11,90 i udało mi się dorwac kredkę do brwi za 5,90 to capnęłam dwie
Odstąpisz mi jeden ? Bardzo chciałam je wypróbować Też jestem z Białegostoku.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 21:40   #2835
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
U mnie nie działa
Nie wiem dlaczego, bo u mnie nadal wchodzi bez problemu.
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 21:53   #2836
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ale mam smuteczek, że nie załapałam się na podwójny róż w sephorze za 20zł
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 23:19   #2837
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Odstąpisz mi jeden ? Bardzo chciałam je wypróbować Też jestem z Białegostoku.
Jasne ;-) Napisałam Ci na PW

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Ale mam smuteczek, że nie załapałam się na podwójny róż w sephorze za 20zł
na mnie czeka na poczcie :

Czarny efekt pęknięć 3,90zł
Srebrny efekt pęknięć 3,90zł
Efekt krokodylowej skóry czarny 3,90zł
L24. Drive men wild (5 ml) 3,90zł
Błyszczyk o lustrzanym blasku Nr 05 - Sweet Caramel 8,90zł
Nr 26 Średni Mineralny podkład w pudrze 11,90 zł
Długotrwały eyeliner 03 Szaroczarny 11,90zł
Rozświetlający puder kompaktowy różowy 15,90zł

I zastanawiam się czy odbierać , ciekawe ile paczka może leżeć na poczcie 7 czy 14 dni ? Narazie po szaleństwach w stacjonarce mi starczy.

Ten eyeliner jest super , używam turkusowego i pięknie się trzyma i jest mega trwały Muszę go zmywać dwufazowym , bo inaczej ślady zostają
Dokupiłam jeszcze zielony i khaki no i szaroczarny czeka na mnie na poczcie. Jestem też bardzo zadowolona z kredki do brwi.

Ładne pojemniczki na próbki są w Sephora no i plus oklejają je od spodu , a te z Douglasa domyć to tragedia
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-03, 23:47   #2838
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ten eyeliner jest super , używam turkusowego i pięknie się trzyma i jest mega trwały Muszę go zmywać dwufazowym , bo inaczej ślady zostają
Dokupiłam jeszcze zielony i khaki no i szaroczarny czeka na mnie na poczcie. Jestem też bardzo zadowolona z kredki do brwi
Nie wiem czemu mnie zacytowałaś, ale przypomniałaś mi, że na ten eyeliner khaki też się nie załapałam na pocieszenie wzięłam cień artdeco w podobnym odcieniu.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 09:10   #2839
wiki100
Rozeznanie
 
Avatar wiki100
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 587
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Pochwalę się moimi zakupami w stacjonarnych Sephorach w Łodzi.
Asortyment nieco różnił się pomiędzy poszczególnymi sklepami.
Kupiłam:
- rozswietlajacy puder kompaktowy w kolorze I20 różowy,
- rozswietlajacy puder kompaktowy w kolorze I30 złoty (był ostatni w tym kolorze, niestety potluczony i pani dodała mi za to paletkę z cieniami, błyszczykami i rozem),
-Mineralny podkład w pudrze w kolorze clair light 15
-Długotrwałe eyelinery w kolorach: 08 metallic copper, 12 navy black, 06 dark brown,
-Korektory rozswietlajace: 01 clair light, 02 clair light,
-Kompaktowe podkłady matujace: medium 26, deep 59 (najciemniejszy, wzięłam do konturowania, bo wydawał mi sie chłodny)
-Cień do powiek cookie crunch 84 -bardzo mi się podoba.

Oglądałam jeszcze dyski brazujące (dla mnie zbyt pomarańczowe), podwójny róż Blush me twice,ale drobinki w różu i pomarańczowy kolor w tej drugiej części też nie dla mnie, Blush me trio, ale też mnie nie urzekly.

Lubię oglądać zdjęcia zakupów, dlatego pochwaliłam się moimi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140704_093453.jpg (86,7 KB, 94 załadowań)
wiki100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-04, 09:33   #2840
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez wiki100 Pokaż wiadomość
Pochwalę się moimi zakupami w stacjonarnych Sephorach w Łodzi.
,
[B]-Kompaktowe podkłady matujace: medium 26, deep 59 (najciemniejszy, wzięłam do konturowania, bo wydawał mi sie chłodny)
Te podkłady też były -50% w stacjonarce? A nie wiesz może, czy były już przecenione kredki do oczu JUMBO?
Czyli byłaś w kilku Sephorach? Może też na Jana Pawła II? Jak sytuacja, bo chciałam dokupić jeszcze ten różowy rozświetlacz -50%.

Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź, bo mam spory kawałek drogi, a nie mam czasu pojechać.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-07-04 o 09:36
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 09:34   #2841
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez wiki100 Pokaż wiadomość
Pochwalę się moimi zakupami w stacjonarnych Sephorach w Łodzi.
Asortyment nieco różnił się pomiędzy poszczególnymi sklepami.
Kupiłam:
- rozswietlajacy puder kompaktowy w kolorze I20 różowy,
- rozswietlajacy puder kompaktowy w kolorze I30 złoty (był ostatni w tym kolorze, niestety potluczony i pani dodała mi za to paletkę z cieniami, błyszczykami i rozem),
-Mineralny podkład w pudrze w kolorze clair light 15
-Długotrwałe eyelinery w kolorach: 08 metallic copper, 12 navy black, 06 dark brown,
-Korektory rozswietlajace: 01 clair light, 02 clair light,
-Kompaktowe podkłady matujace: medium 26, deep 59 (najciemniejszy, wzięłam do konturowania, bo wydawał mi sie chłodny)
-Cień do powiek cookie crunch 84 -bardzo mi się podoba.

Oglądałam jeszcze dyski brazujące (dla mnie zbyt pomarańczowe), podwójny róż Blush me twice,ale drobinki w różu i pomarańczowy kolor w tej drugiej części też nie dla mnie, Blush me trio, ale też mnie nie urzekly.

Lubię oglądać zdjęcia zakupów, dlatego pochwaliłam się moimi
Super zakupy szkoda , że tych najjaśniejszych podkładów nie było na promocji , ale ten 26 niejest aż taki ciemny mocno
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 09:35   #2842
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

[QUOTE=cosmetix;47157786]
Cytat:
Napisane przez wiki100 Pokaż wiadomość
Pochwalę się moimi zakupami w stacjonarnych Sephorach w Łodzi.
,
[B]-Kompaktowe podkłady matujace: medium 26, deep 59 (najciemniejszy, wzięłam do konturowania, bo wydawał mi sie chłodny)/QUOTE]

Te podkłady też były -50% w stacjonarce? A nie wiesz może, czy były już przecenione kredki do oczu JUMBO?
Uwielbiam te kredki do oczu, a cena regularna zwala z nóg. Najgorsze jest to, ze ciągle ponoszą cenę tych kredek. Kiedyś na wyprzedaży kupiłam je po 9zł.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 09:37   #2843
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez wiki100 Pokaż wiadomość
Pochwalę się moimi zakupami w stacjonarnych Sephorach w Łodzi.
Asortyment nieco różnił się pomiędzy poszczególnymi sklepami.
Kupiłam:
- rozswietlajacy puder kompaktowy w kolorze I20 różowy,
- rozswietlajacy puder kompaktowy w kolorze I30 złoty (był ostatni w tym kolorze, niestety potluczony i pani dodała mi za to paletkę z cieniami, błyszczykami i rozem),
-Mineralny podkład w pudrze w kolorze clair light 15
-Długotrwałe eyelinery w kolorach: 08 metallic copper, 12 navy black, 06 dark brown,
-Korektory rozswietlajace: 01 clair light, 02 clair light,
-Kompaktowe podkłady matujace: medium 26, deep 59 (najciemniejszy, wzięłam do konturowania, bo wydawał mi sie chłodny)
-Cień do powiek cookie crunch 84 -bardzo mi się podoba.

Oglądałam jeszcze dyski brazujące (dla mnie zbyt pomarańczowe), podwójny róż Blush me twice,ale drobinki w różu i pomarańczowy kolor w tej drugiej części też nie dla mnie, Blush me trio, ale też mnie nie urzekly.

Lubię oglądać zdjęcia zakupów, dlatego pochwaliłam się moimi
super zakupy, a tę paletkę dostałam w zeszłym roku na urodziny od Sephory za free, bardzo ją lubię, ciekawe co w tym roku wymyślą
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 09:51   #2844
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W bath and body promocja kup 2 wez 2 najtansze za 1grosz na rzeczy z wyprzedazy. Ceny wyprzedazowe 28 zl mgielki duze, 15 zl mgielki male, 20 zl zele i balsamy, kremy do ciala, 12 zl mydla w piance, 40 duze swiece, 20 male swiece. Czyli kupujac 4 mydla w piance placimy 24,02 dla przykladu.

W Zlotych z mgielek zostaly coconut lime, white citrus, japanese cherry blossom i te ciezsze typu twilight woods itp, z zeli balsamow to samo i white pea , pink chiffon paris amour, wonderland i fresh cotton. Male mgielki tylko sweat pea, swiece jakas cytrynowa, warm spice chyba i jeszcze jakas jedna.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 09:55   #2845
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
W bath and body promocja kup 2 wez 2 najtansze za 1grosz na rzeczy z wyprzedazy. Ceny wyprzedazowe 28 zl mgielki duze, 15 zl mgielki male, 20 zl zele i balsamy, kremy do ciala, 12 zl mydla w piance, 40 duze swiece, 20 male swiece. Czyli kupujac 4 mydla w piance placimy 24,02 dla przykladu.

W Zlotych z mgielek zostaly coconut lime, white citrus, japanese cherry blossom i te ciezsze typu twilight woods itp, z zeli balsamow to samo i white pea , pink chiffon paris amour, wonderland i fresh cotton. Male mgielki tylko sweat pea, swiece jakas cytrynowa, warm spice chyba i jeszcze jakas jedna.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Szkoda , że nie mają sklepu online ;d a z brzuszkiem do warszawy mi nie po drodze ;-) Idę testować puder z sephora ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 09:58   #2846
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Szkoda , że nie mają sklepu online ;d a z brzuszkiem do warszawy mi nie po drodze ;-) Idę testować puder z sephora ;-)
Ja też nad tym ubolewam, bo trochę jednak mi się nie opłaca jechać z Wrocławia
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 10:00   #2847
wiki100
Rozeznanie
 
Avatar wiki100
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 587
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Te podkłady też były -50% w stacjonarce? A nie wiesz może, czy były już przecenione kredki do oczu JUMBO?
Czyli byłaś w kilku Sephorach? Może też na Jana Pawła II? Jak sytuacja, bo chciałam dokupić jeszcze ten różowy rozświetlacz -50%.

Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź, bo mam spory kawałek drogi, a nie mam czasu pojechać.
Tak, podkład z lusterkiem był za 19,9 ale najjaśniejszy przeceniony to 26. Ale myślę, że jest ok dla trochę opalonej skóry. Nie wiem czy się go nie pozbede, bo potem kupiłam ten za 9,9 bodajże, w słoiczku.
Niestety kredki jumbo nie były przecenione a też na to liczyłam. W niektórych sephorach panie nie są zorientowane, co jest przecenione a co nie:-/

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Co do rozswietlaczy niestety potem już nigdzie nie widziałam różowych :-/ szybko poszły.


Dziewczyny, dajcie znać jak kredki jumbo będą w promocji
wiki100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 10:02   #2848
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja też nad tym ubolewam, bo trochę jednak mi się nie opłaca jechać z Wrocławia
Przy okazji można zaszaleć, ale specjalnie jechać raczej sensu większego nie ma. Szkoda, powinni wprowadzić sklep online. Na pewno miałby powodzenie Ubolewam nad tym, że nie ma esklepu Organique i Ziaja. Mam te sklepy na miejscu, ale nie lubię tam zaglądać. I pewnie byłby jakieś promocje i próbki.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 10:05   #2849
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez wiki100 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Co do rozswietlaczy niestety potem już nigdzie nie widziałam różowych :-/ szybko poszły.
Dziewczyny, dajcie znać jak kredki jumbo będą w promocji
Oj dzięki. Kochana jesteś. Zaoszczędziłaś mi sporo wędrówki.
No cóż, dwie kredki Jumbo załapałam on-line, ale chciałabym inne kolory i jak mawiała moja ciocia "czuć malizną".
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 10:07   #2850
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja też nad tym ubolewam, bo trochę jednak mi się nie opłaca jechać z Wrocławia
Mi się jechać opłaca , bo bilet autobusem 2 zł w jedną strone , ale jak miesiac wcześniej zarezerwuję i wcześniej raz-dwa razy w miesiącu bywałam , a teraz dopiero na jesień.
Orientujecie kiedy na jesieni się wyprzedaże zaczynają ?
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.