Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-03, 22:44   #1
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie

Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)


Ludziki, jak siem czujecie ???? Niecałe 100 dni zostało
Uczycie sie dużo ?
Jakie macie plany w związku z dalszym życiem ?
Jakby nie było !! Pierwsze naprawde ważne wybory
Tak jakoś mnie natchnęło na takiego posta... z czystej ciekawości ile kto co robi
Bo patrząc na siebie samą.... postanowiłam dać na looz... tzn czasem odetchnąć...a tu właśnie się dowiedziałam, że 14-15.06 mam pierwsze examy na studia.. No nic to, chyba się nie wykończę
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-05, 19:29   #2
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

tzn ? mam sie uczyc ? heh przeciez matura jest w maju a nie za tydzien.... dziewczyno wyluzuj .. (o moj boze, uczyc sie teraz ?
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 13:56   #3
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

W szkole powtórek też żadnych nie robisz ?

Jak chodzi o mnie, to wolę mieć wcześniej utrwalone niż zwalać sobie cały materiał na ostatni miesąc Ale to tylko kwestia gustu, wyboru...

Iwciunia, a na studia się wybierasz ?

aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 21:04   #4
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

No wiesz ... nie naleze do osob ktore slecza w ksiazkach , a juz napewno nie do osob robiacych cos wczesniej "bo potem bede miala spokoj" wynaje zasade "co masz zrobic dzisiaj zrob pojutrze, bedziesz miec dwa dni wolnego..." A na studia owszem wybieram sie ,chyba wszyscy zdajacy mature w tych czasach wybieraja sie na studia...(powtorki w szkole mam i owszem ,ale zebym siedziala nad ksiazkami to sobie nie przypominam,zreszta takiego zamiaru tez nie mam...matura to nie problem)
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 21:18   #5
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

No jasne ze nie problem jest zdać maturę Nie problem dostać się na studia.. tylko na jakie ? W sumie zależy jakie kto ma ambicje bo nie wszystkich satysfakcjonuje to samo
Wiesz, ja też nie należę do osób siedzących w książkach, które świata poza nimi nie widzą.
Ale jak wiem, że ode mnie zależy moje dalsze życie, to jednak nie odkładam tego na jutro.. ani nie czekam aż ktoś coś za mnie zrobi
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 21:38   #6
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

Ja też się nie uczyłam o tej porze przed maturą... chodziłam co prawda na korki z polskiego, ale w domu się nie uczyłam w ogóle. To moim zdaniem nie miało sensu. Czego się nie nauczyłam w ciągu całego liceum, tego nie nauczyłabym się już w kilka miesięcy. W szkole i na tych korkach były powtórki i to wystarczyło. Ale żeby wkuwać coś w domu - nieeeeeeee Tydzień przed zrobiłam sobie jeszcze taką generalną powtórkę epok, tytułów, autorów, co było kiedy i przez kogo Zdałam i na studia też się jakoś dostałam Tylko że ja się raczej dobrze uczyłam przez całe liceum.
Matura w dzisiejszych czasach to nie problem, nawet najgorsze nieuki u nas zdały i podostawały się na studia
Trochę się tylko uczyłam angielskiego w domu, ale to z czystej przyjemności
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 21:46   #7
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

No tak heh , ja ucze sie raczej bardzo przecietnie i moim skromnym zdaniem liceum to nie czas na nauke Angielskiego ucze sie poza szkola owszem , a to dlatego ze zdaje z niego mature ,egzamin na studia i jest to jedyny potrzebny w zyciu przedmiot z liceum obok wosu ktora uwielbiam ( i z ktorej zdaje mature )
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-07, 22:04   #8
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

Dziewczyny chyba mnie źle zrozumiałyście
Ja NIE siedzę w domq i nie wkuwam Non stop Uczyłam się przez całe liceum i teraz jedynie robię powtórki. I wystarcza mi to w zupełności
Poza tym nie przywiązuję wielkiej wagi do przedmiotów szkolnych, choć mam ich niewiele uczę się rzeczy jak najbardziej potrzebnych w życiu (przedsiębiorczość.. po łebkach wos.. i tak uważam, że za dużo niepotrzebnych rzeczy jest załadowanych w programie ale nic to)
Poza tym uczę się języków, bo to je zdaję na studia... na maturze zdaję tylko polski i niemiecki ustnie.. pisemnie nie zdaję nic, jako że jestem zwolniona (z ang).
Języki kocham, to jest moja pasja... i uczę się non stop, kiedy tylko mogę. I wcale nie uważam że jest w tym coś niezdrowego, że to robię.. bo żeby być naprawdę dobrym w jakiejś dziedzinie, to trzeba to naprawdę dobrze opanować
Nie oznacza to, że ja wkuwam słówka i się uczę jak głupia Nie ta strona..... Myślę, że ktoś kto podziela moją pasję rozumie co to znaczy poznawać i zgłębiać język obcy
Iwciunia- na jakie studia się wybierasz ? Pytam z czystej ciekawości
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 22:08   #9
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

Jezu SZOK dziewczyno zdajesz TYLKO polski i ustnie niemiecki i rozpoczynasz watek na forum pt matura 2004 ?!?!? litosci bo pachnie mi tu IRONIA....
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 22:10   #10
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

na europeistyke , przepraszam nie zauwazylam , bo bylam zszokowana
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 22:11   #11
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

iwciunia napisał(a):
> Jezu SZOK dziewczyno zdajesz TYLKO polski i ustnie niemiecki i rozpoczynasz watek na forum pt matura 2004 ?!?!? litosci bo pachnie mi tu IRONIA....

No a co w tym dziwnego? Powtarz polski, wcale się nie dziwię. Ja powtarzałam na korkach. Jak nie chodzi na korki, to powtarza w domu. I chwała Jej za to. Potem idą na studia takie nieuki (bez obrazy, nie piszę o nikim konkretnym), co nie wiedzą nawet za co Sienkiewicz dostał Nobla...
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-07, 22:18   #12
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

Tym razem ty nie zrozumialas o co mi chodzilo, zazdroszcze kolezance M ze zdaje tylko te dwa przedmioty ?! co ma do tego nauka ? ... ja tez polski powtarzam w szkole na lekcjach , a co maja do tego korki ?! co ty w ogole napisalas... PS niech cie nie martwi stan mojej wiedzy, INTELIGENTKO :/ <jestem zdegustowana>
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 22:23   #13
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

Jestem naprawde zdegustowana , to ze nie kuje jak najeta przed matura i ze jak wspomnialam zazdroszcze kolezance M ze ma mozliwosc zdawania tylko 2 przedmiotow nie znaczy ze jestem nieukiem , jest roznica miedzy osoba inteligetna, a kujaca calymi dniami, tego cie na studiach nie nauczyli ? zastanow sie co piszesz zanim zaczniesz obrazac ludzi !!!!!!! grrrr (musialam jeszcze to dopisac )
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 22:27   #14
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

iwciunia napisał(a):
> Tym razem ty nie zrozumialas o co mi chodzilo, zazdroszcze kolezance M ze zdaje tylko te dwa przedmioty ?! co ma do tego nauka ? ... ja tez polski powtarzam w szkole na lekcjach , a co maja do tego korki ?! co ty w ogole napisalas... PS niech cie nie martwi stan mojej wiedzy, INTELIGENTKO :/ <jestem zdegustowana>

śmieszna jesteś. Co mnie martwi, a co nie, to nie Twoja sprawa.

PS. Jakbyś nie zauważyła, to nie napisałam nic o TOBIE, Jaśnie Księżniczko, więc nie wiem, czemu się czujesz urażona... chyba sama sobie coś dopisałaś w głowie

PS2. Spójrz na ton swoich wypowiedzi i zastanów się lepiej, co TY piszesz, a nie co piszą inni...
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 22:29   #15
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

No właśnie ja też nie wiem co w tym dziwnego
I moja nauka nie polega na wkuwaniu jakiejś tam porcji materiału.. tylko bardziej na rozwijaniu siebie, słownictwa, jakim się posługuje.. polega na ćwiczeniu pewnych umiejętności.. Bo wkuwać nie umiem (I wcale nie wkuwam jak najęta )Nie potrafię czegos po prostu wykuć, żeby zaraz zapomnieć.. bez sensu.
Iwciunia, nikt Cie nie obraża. Karola chyba wyraźnie napisała, że nie mówi o nikim konkretnym. Także niepotrzebnie to tak bardzo osobiście zinterpretowałaś...
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 22:31   #16
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

brak mi slow... TEGO WLASNIE UCZA NA TWOICH STUDIACH ?? dobrze ze wiesz duzo na temat noblistow, ale na temat kultury moja droga NIEWIELE... zakonczmy te interesujaca dyskusje bo nie zycze sobie zeby jakas "STUDENTKA" mnie obrazala....
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 22:33   #17
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

Raczej jasno dala do zrozumienia o kogo jej chodzi , a wiec do JEJ wiadomosci nie jestem NIEUKIEM i mam nadzieje ze nie trafie na te studia co ONA ... zegnam panie
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 22:41   #18
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-07, 22:46   #19
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

Iwciunia, Karola nie mówiła o Tobie.. i odniosłam wrażenie, że chyba masz kompleksy jakieś... ludzie, którzy owych kompleksów nie mają, nie przejmują się tak opinią innych...i znają swoją wartość. nikt Cie nie obraża, a Ty nagle wyskakujesz, że zostałaś obrażona...
Hm coś tu nie tak.
Nie ma co się tak unosić.. Wyluzuj troszkę
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-07, 22:47   #20
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Do Maturzystek/stów :D AD 2004 :)

iwciunia napisał(a):
> zegnam panie

I całe szczęście
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.