Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 08:07   #61
BellaSwan90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Hej! To zależy od skali problemu i przyczyny. Byłam u chirurga palstycznego w Poznaniu i powiedział, że przeszczep tłuszczu w moim przypadku się nie sprawdzi, bo ta okolica nie jest aż tak głęboka. Co do kwasu hialuronowego jednym daje efekty innym nie. Co moglabym Tobie polecić do mezoterapię pod oczy, najlepiej bezigłową dzięki której podaje się odpowiednio dobrane specyfki witaminowe itp. - wiem , że ta metoda daje duże możliwości -skóra wydaję się wypoczeta, mniej zmęczona. Ponadto trochę sportu, snu i dobrej diety. Pić dużo wody. Opal się w soalrium ale zakladaj na oczka okularki, żeby nie podrażniać promieniowanie naczynek. Polecam iść również do dermatologa w Zielonej Górze dr Tomasza Janika. Lekarz ten zajmuje się też medycyną estetyczna, pomoże Ci dobrac jakaś metodę, bądź nie. To dobry fachowiec i zna sie na rzeczy, nie wkręca i nie obiecuje, jeśli nie jest pewien czy pomoże. Ja osobiście też do niego idę. A we wrzesniu zrobie sobie mezoterapię, zważywszy na to iż w jesiennych miesiącach jest mniej światła i nie podraznia ono skóry.

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Dodatkowo stosować odpowiednio dobrane DERMOKOSMETYKI ANIE "KREMIK" Z DROGERII! Dlatego, że mają one większe steżenia i działają doraźnie. Jeśli chodzi o makijaż to tylko COVERDERM, są to produkty które stosują gwiazdy, zakryją one wszystko a odpowiednio nałożone nie powodują efektu maski. Dotakowo nawilżać twarz i przemywać okolice oczu zimną wodą. Może pomóc żel arnikowy.
BellaSwan90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 12:36   #62
kobieta47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez ewelincia17 Pokaż wiadomość
Witam! W Sierpniowej URODZIE przeczytałam bardzo ciekawy artykuł MEDYCYNA URODY

Piękno oczy(wiste) . Zainteresował mnie zabieg wypełnienia oczodołów kwasem hialuronowym NCTF .Chciałabym wykonac ten zabieg i jak narazie zdecydowałam się na Dermiss w Krakowie (Zakopianka) tam jdnak powiedziano mi ze zabieg ten wykonuje się jednorazowo 600zł wykonuje go lekarz.... a w Urodzie pisze ze do pełnego efektu potrzeb przynajmniej 2 razy... zabieg wykonuje się przy znieczuleniu kremem emla. samo wstrzykiwanie zajmuje ok 10 15 min... . Co o tym myślicie? w zalaczniku dodaję zdjęcia moich zapadniętych problematycznych oczek pozdrawiam cieplutko
Witam
Mam gorsze doły niż u ciebie na fotkach a jestem po zabiegu operacji plastycznej worków pod oczami, może już wiesz co można zrobić z tymi dołami , proszę o dopowiedź co zrobiłaś by zniknęły doły?
Pozdrawiam
kobieta47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 20:39   #63
melbusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Unhappy Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Dzisiaj dziesiąty dzień a siniaki po wkłuciach nadal są
melbusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 02:28   #64
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez melbusia Pokaż wiadomość
Dzisiaj dziesiąty dzień a siniaki po wkłuciach nadal są
Tak bywa ,po dwóch tygodniach mi zeszły, całkowicie.
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 10:28   #65
BellaSwan90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Co sądzicie o żelu na hemoroidy? Ponoć poprawia krążenie?
BellaSwan90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 10:49   #66
italy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 19
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

To żart z tym żelem na hemoroidy chyba?...

M.
italy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:47   #67
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Vegana- zacznij od najprostrzych i najbezpieczniejszych zabiegów,
czyli kwas hialuronowy. Zobaczysz czy Ci się efekty spodobają.
Ja miałam robione Restylan,ten najrzadszy.Tak naprawde tylko ten rzadki powinien być stosowany pod oczami,z powodu cienkiej skóry.
Efekt wypełnienia subtelny,zero grudek,zero siniaków,ale to zależy od
lekarza.Powinnam po dwóch tygodniach powtórzyć, tzn .dołożyć jeszcze troche ,ale nie poszłam.
Wady : krótki efekty ,trzy ,cztery miesiące.Gdybym miała więcej kwasu,efekt byłby dłuższy.

Porównywalny cenowo , jest implant z własnego tłuszczu.Tego bym się nie bała.Kiedyś na pewno sobie zrobie,jak moja lekarka będzie robić takie zabiegi,bo do niej mam zaufanie stuprocentowe.
Pod koniec kwietnia będę sobie robić wypełnienie,to napisze czym dokładnie.

Robiłaś to kolejne wypełnienie? Jak efekty??
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 20:50   #68
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez Roksi Pokaż wiadomość
Robiłaś to kolejne wypełnienie? Jak efekty??
Nie robiłam , ale dowiedziałam się od lekarza , że niektórym osobą , można podać ten gęsty kwas , który długo się utrzymuje . To zależy od budowy czaszki , grubości skóry i umiejętności lekarza - u mnie nie można podać gęstego kwasu . Na rzadki ,szkoda mi kasy , 2-3 miesiącach nie ma śladu po wypełnieniu
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 11:13   #69
Klementyna84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Szukałam tutaj i na portalach nt. medycynie estetycznej i nie znalazłam takiej informacji. Może mógłby się wypowiedzieć jakiś ekspert. Od jakiego wieku można / zalecane jest, by wykonywać sobie zabiegi ostrzykiwania kwasem hialurionowym twarzy - z korzyścią dla skóry? Czy zbyt wczesna ingerencja tego typu w skórę, nie spowoduje pogorszenia się stanu skóry w wieku dojrzalszym?
__________________
Mam fabrykę marzeń i Ciebie
Klementyna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 14:00   #70
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Właściwie nie ma jednej recepty jaki jest odpowiedni wiek, na korzystanie z zabiegów kwasem hialuronowym - nie mogę podać więc, że kobiety powyżej 25 roku zycia tak, a młodsze już nie. Ostatnio obserwuję, że coraz bardziej obniża się średnia wieku osób, ktore pytają o tego typu zabiegi. Kiedys były to kobiet mocno po 30 - tce, dziś chętnie z zabiegu korzystają również 20 - kilku latki. Kwas jest bezpieczny dla zdrowia, nie wpływa on negatywnie na późniejsze efekty starzenia. Swiadczy o tym sam fakt, że jego efekt z czasem zanika i trzeba robić kuracje odnawiające. W zasadzie stosowanie kwasu przynosi więcej korzystnych efektów- dzięki niemu zmarszczi są mnie widoczne, dodatkowo nie powstają nowe
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 07:52   #71
chatte Annette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

Witaj. Ja miałam wypełnienie kwasem już kilka razy. Faktycznie wystarczy tylko krem znieczulający, efekt widoczny jest od razu. Bardzo sobie chwalę i nie wyobrażam sobie teraz tego nie robić. Wszyscy znajomi, nawet mama twierdzą, że ostatnio wyglądam na bardzo wypoczętą i weselszą, nikt nie wie, co zrobiłam, myślą, że to zasługa zakochania . Przed zabiegiem wyglądałam na wiecznie zmęczoną i zmartwioną, okropnie wychodziłam na zdjęciach, teraz mam problem z głowy. Polecam.
chatte Annette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 17:00   #72
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez chatte Annette Pokaż wiadomość
Witaj. Ja miałam wypełnienie kwasem już kilka razy. Faktycznie wystarczy tylko krem znieczulający, efekt widoczny jest od razu. Bardzo sobie chwalę i nie wyobrażam sobie teraz tego nie robić. Wszyscy znajomi, nawet mama twierdzą, że ostatnio wyglądam na bardzo wypoczętą i weselszą, nikt nie wie, co zrobiłam, myślą, że to zasługa zakochania . Przed zabiegiem wyglądałam na wiecznie zmęczoną i zmartwioną, okropnie wychodziłam na zdjęciach, teraz mam problem z głowy. Polecam.
W jakim gabinecie robiłaś to wypełnianie? A jak długo efekt się utrzymuje?
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 15:31   #73
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez chatte Annette Pokaż wiadomość
Witaj. Ja miałam wypełnienie kwasem już kilka razy. Faktycznie wystarczy tylko krem znieczulający, efekt widoczny jest od razu. Bardzo sobie chwalę i nie wyobrażam sobie teraz tego nie robić. Wszyscy znajomi, nawet mama twierdzą, że ostatnio wyglądam na bardzo wypoczętą i weselszą, nikt nie wie, co zrobiłam, myślą, że to zasługa zakochania . Przed zabiegiem wyglądałam na wiecznie zmęczoną i zmartwioną, okropnie wychodziłam na zdjęciach, teraz mam problem z głowy. Polecam.
Ja też już drugi raz powtórzyłam wypełnienie , tym razem innym preparatem, efekt jak zwykle fajny. U mnie tez jest efekt wypoczętej twarzy. Właśnie tak w sumie "zauważyłam" że już kwas się wchonął, pomimo wyspania słyszałam...zmęczona jesteś? Teraz już nikt tak nie mówi, załaciłam za jedną strzykawkę 600zł.. Robiłam bez znieczulenia . Nie miałam ani jednego siniaczka
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 15:18   #74
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

A więc gratuluję - widzę, że zabieg był naprawde fachowo zrobiony. A jezeli kurację sie powtarza, to tym samym efekty utrzymują się dłużej Nic dodać, nic ująć
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 14:00   #75
ulaw9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Leżajsk, podkarpackie
Wiadomości: 1
GG do ulaw9
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cześć dziewczyny, jestem tu po raz pierwszy...piszę bo jak większość z Was mam problem i dylemat w związku z wstrzyknięciem kwasu w kurze łapki. Mam 28 lat, jakiś czas temu bardzo schudłam w krótkim czasie ci negatywnie odbiło się na mojej twarzy. Zawsze miałam cieniutką skórę pod oczami ale teraz mam wrażenie że partie tłuszczyku na skroniach jeszcze bardziej zmalały czego efektem są prześwitujące żyłki pod oczami, cieniutka skóra i zmarszczki drobne pod oczami. Na dodatek mam bardzo żywą mimikę a kurze łapki miałam już od dawna. Jestem zrozpaczona patrząc na tą skórę pod oczami, wygladam na stale zmęczoną (duże cienie). Zastanawiam się czy wstrzyknięcie kwasu w kurze łapki i okolice skroni to dobry pomysł bo skórę mam cieniutką i wrażliwą. A może mezoterapia lub botox załatwią sprawę?Nie posiadam na twarzy żadnych innych zmarszczek...tylko pod oczami mam tą skórę taką cienką i te żyłki i drobne zmarszczki. I czy nie za wcześnie na ten kwas? Będę wdzięczna za każdy komentarz.
ulaw9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 12:12   #76
chatte Annette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cześć ulaw9.
Według mnie nigdy nie jest za wcześnie, może jedynie być za późno. Moja Babka zawsze powtarzała, że jak będę chodzić na wysokich obcasach, to na starość będę miała żylaki. Zawsze jej odpowiadałam, że na starość, to i tak już nie będę miała powodzenia, więc co za różnica, bo niby kiedy mam ładnie wyglądać, teraz czy na starość ?
chatte Annette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 15:26   #77
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez ulaw9 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem tu po raz pierwszy...piszę bo jak większość z Was mam problem i dylemat w związku z wstrzyknięciem kwasu w kurze łapki. Mam 28 lat, jakiś czas temu bardzo schudłam w krótkim czasie ci negatywnie odbiło się na mojej twarzy. Zawsze miałam cieniutką skórę pod oczami ale teraz mam wrażenie że partie tłuszczyku na skroniach jeszcze bardziej zmalały czego efektem są prześwitujące żyłki pod oczami, cieniutka skóra i zmarszczki drobne pod oczami. Na dodatek mam bardzo żywą mimikę a kurze łapki miałam już od dawna. Jestem zrozpaczona patrząc na tą skórę pod oczami, wygladam na stale zmęczoną (duże cienie). Zastanawiam się czy wstrzyknięcie kwasu w kurze łapki i okolice skroni to dobry pomysł bo skórę mam cieniutką i wrażliwą. A może mezoterapia lub botox załatwią sprawę?Nie posiadam na twarzy żadnych innych zmarszczek...tylko pod oczami mam tą skórę taką cienką i te żyłki i drobne zmarszczki. I czy nie za wcześnie na ten kwas? Będę wdzięczna za każdy komentarz.
Kwas hialuronowy zdecydowanie powinien pomóc. Na razie nie ma co działać botoxem - zacznijmy terapię od czegoś łagodniejszego Możliwe jest również wykonanie mezoterapii, w której w skład koktajlu wejdzie kwas hialuronowy - efekt powinien być dobry, ale zarazem naturalny - o to przecież chodzi Na kwas zdecydowanie nie jest za wczesnie - to idealny moment, bo jednocześnie zapobiegniesz pojawianiu się nowych zmarszczek oraz utrwalisz efekt gładkiej, promienistej skóry
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 10:53   #78
Kamyk 32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem hialuronowym

A gdzie robiłaś?
Kamyk 32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:57   #79
niunica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

A słyszałyście o wypełnieniu kwasem polimlekowym (sculptra)? Efekt utrzymuje się dużo dłużej niż w przypadku kwasu hialuronowego. Kwas polimlekowy stymuluje wzrost własnego kolagenu i przez to efekt jest naturalny i utrzymuje się dłużej. Wiecie może gdzie w wawie można poddać się zabiegowi wypełnienie dołów sculptrą i jaka jest cena?
niunica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:01   #80
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Ja ostatnio rozmawiałam właśnie o kwasie polimlekowym z dermatologiem estetycznym jak robiłam wypełnienie oczu, podobno jest rewelecyjny na "dół twarzy" , no i najważniejsze ze działa pobudzając nasz kolagen do pracy . Cena jest niestety wysoka 1500-2000 zależy od gabinetu. Ja na razie o tym nie myśle ale jak ktoś ma problem to jest to zabieg wielce obiecujący
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 14:20   #81
chatte Annette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Witam. Ja miałam robioną sculptrę, efekt naprawdę super. Miałam trzy zabiegi. Tak dobrze nie wyglądałam nawet jak byłam młodsza
chatte Annette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 09:33   #82
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez chatte Annette Pokaż wiadomość
Witam. Ja miałam robioną sculptrę, efekt naprawdę super. Miałam trzy zabiegi. Tak dobrze nie wyglądałam nawet jak byłam młodsza
to gratuluje efektu . Jaka była cena pojedyńczego zabiegu?
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 22:01   #83
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Przeczytalam ten, wprawdzie krotki ale tresciwy watek i ostatecznie zdecydowalam sie na zabieg. W tym msc mialam botoks wiec nie mam kaski ale umowie sie na przyszly msc i dam znac jak efekty. Te moje doly mega mnie postarzaja,moje oczy zdecydowanie nie wygladaja na 25 lat
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 11:45   #84
kapciuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tutaj ;-)
Wiadomości: 137
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Wraz z koleżanką wypełniłyśmy 2 tyg.temu oczodoły. Ja chciałam zniwelować początki "doliny łez", a koleżanka big doliny + sińce. Lekarka podała mi Restylane touch, gdyż nie potrzebowałam zbyt dużo preparatu, a resztę wstrzyknęłam sobie w pojawiającą się zmarszczkę od dołeczków w policzku. Wzięłam ampułkę 0,5 ml, natomiast koleżanka miała podaną całą ampułkę(0,5ml) i najgęstszy Restylane, gdyż doliny były bardzo głębokie. Efekty są super, choć koleżanka miała z tydz.siniak pod jednym okiem Niestety sińce są mniejsze, ale nie zejdą całkowicie, gdyż jej skóra pod oczami taki ma właśnie ciemniejszy kolor i jest to uwarunkowane genetycznie. Ubyło jej kilka lat i wreszcie nie marudzi. Preparat ma działać około roku.I robiłyśmy bez znieczulenia
Zabieg robiłyśmy w Chorzowie Batorym, a ampułka 0,5 ml = 500 zł i z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor.
__________________
sama.....nie znaczy samotna
kapciuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 12:29   #85
Vegana
Przyczajenie
 
Avatar Vegana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Hej.Planowalam zabieg wypelniania oczodolow kwasem dosc dawno ale umowilam sie na zabieg dopiero w zeszlym tygodniu.Po konsultacji pani doktor stwierdzila,ze tak zle nie jest i zamiast kwasu proponuje Regeneris, ostrzykiwanie wlasnym osoczem ale nie wypelnienie oczodolow tylko ogolnie na zmarszczki wokol oczu i kurze lapki bo tez jest to moja zmora.Zabieg byl krociotki,troszke bolesny ale jak zobaczylam swoja twarz po, to sie przerazilam.Byla cala opuchnieta,masakrycznie i oczywiscie since,duze since na calej buzi.Dzisiaj jest piaty dzien po zabiegu a moja twarz zmienia kolory,fakt,ze opuchlizna zeszla w ciagu trzech dni ale to co teraz jest nie pozwala mi normalnie funkcjonowac bo nie moge wychodzic w dzien z domu makijaz mi nie pomaga. Pewnie tez dlatego tak jest,ze mam tendencje do tworzenia sie siniakow,ech!Samych efektow na razie nie widze i juz zaczynam sie obawiac,ze na mnie to akurat nie podziala bo kurze lapki jak byly tak sa nadal ( zadnych zmian nie widze.Fakt,ze potrzebne sa co najmniej trzy zabiegi w odstepach okolo trzech tygodni ale liczylam na to,ze zobacze od razu jakas roznice a tu nic oprocz tych uciazliwych oznak o ktorych juz napisalam.Boje sie,ze zniecheci mnie to do poddania sie nastepnemu.No zobaczymy,napisze jak sie zdecyduje na kolejny zabieg albo jak zauwaze jakies pozytywne zmiany.
Vegana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 13:38   #86
cottonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Vegana a gdzie robiłaś?
cottonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 21:10   #87
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Dla mnie to brzmi nieciekawie. Taka niepotrzebna ingerencja w organizm. Może nie rozumiem bo nie mam takiego problemu. Trzeba się dokładnie zastanowić i znajomych popytać. Szczerze to pierwszy raz słyszę o czymś takim.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 16:56   #88
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Cytat:
Napisane przez Vegana Pokaż wiadomość
Hej.Planowalam zabieg wypelniania oczodolow kwasem dosc dawno ale umowilam sie na zabieg dopiero w zeszlym tygodniu.Po konsultacji pani doktor stwierdzila,ze tak zle nie jest i zamiast kwasu proponuje Regeneris, ostrzykiwanie wlasnym osoczem ale nie wypelnienie oczodolow tylko ogolnie na zmarszczki wokol oczu i kurze lapki bo tez jest to moja zmora.Zabieg byl krociotki,troszke bolesny ale jak zobaczylam swoja twarz po, to sie przerazilam.Byla cala opuchnieta,masakrycznie i oczywiscie since,duze since na calej buzi.Dzisiaj jest piaty dzien po zabiegu a moja twarz zmienia kolory,fakt,ze opuchlizna zeszla w ciagu trzech dni ale to co teraz jest nie pozwala mi normalnie funkcjonowac bo nie moge wychodzic w dzien z domu makijaz mi nie pomaga. Pewnie tez dlatego tak jest,ze mam tendencje do tworzenia sie siniakow,ech!Samych efektow na razie nie widze i juz zaczynam sie obawiac,ze na mnie to akurat nie podziala bo kurze lapki jak byly tak sa nadal ( zadnych zmian nie widze.Fakt,ze potrzebne sa co najmniej trzy zabiegi w odstepach okolo trzech tygodni ale liczylam na to,ze zobacze od razu jakas roznice a tu nic oprocz tych uciazliwych oznak o ktorych juz napisalam.Boje sie,ze zniecheci mnie to do poddania sie nastepnemu.No zobaczymy,napisze jak sie zdecyduje na kolejny zabieg albo jak zauwaze jakies pozytywne zmiany.
ja tez wypełniałam oczodoły kwasem hialuronowym i tez nie widze efektóe. najpierw robiłam volumę na policzki i dzięki temu troszkę zmniejszyły sie te oczodoły ale yoypełnipozniej postanowiłam ładnie je wypełnic i niestety klapa. poszło 0,8 gestego materiału - restylane perlan. mimo to oczodoły sa i wydają się jeszcze większe..a to przez volumę, która uwydatniła policzki a restylane nie mozna podac pod same oczy tylko nieco nizej...a to dało efekt byle jaki...nie polecam
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 21:18   #89
kik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Ja robiłam tzw. dolinę łez, tylko nie wiem jak się nazywa preparat, ale jestem zadowolona. twarz wyglada pogodniej. Zabieg robiłam raz, ale siniak pod jednym okiem utrzymywał się cały miesiąc. Czytałam "gdzieś", ze warto smarować 2 tyg przed zabiegiem kremem AURIGA AURIDERM XO GEL K 2% ? Może warto spróbować? Szykuję się za 3 tyg do mezoterapii powiek dolnych.
kik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 15:21   #90
Raeven_wwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
GG do Raeven_wwa
Dot.: Wypełnianie oczodołów kwasem halurionowym

Dziewczyny!

Przymierzam się do wykonania zabiegu, czy któraś z Was może polecić jakąś klinikę w Warszwie?

Z góry dzięki!!!
Raeven_wwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-12 20:31:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.