Metamorfoza czarnej !:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-20, 11:44   #1
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881

Metamorfoza czarnej !:D


Witajcie !
Mam 18 lat , wlosy czarno brazowe (palona kawa) , dosc dlugie(do zapiecia stanika) i proste.. Grzywka na bok. Chcialabym cos w nich zmienic. Na glowie mialam juz chyba wszystkie mozliwe kolory teczy, i nie tylko...

Dzis ide do fryzjera i mysle nad ombre. Koncowki bylyby jasno brazowe. Od zawsze mam mocno wycieniowane wlosy, i bardzo dobrze sie z tym czuje, jednak mam juz wlosy dlugie i nie wiem czy cieniowac nadal tak jak zawsze czy moze jednak zostawic ? Dodaje tez moje zdjecie-twarz jest wazna w doborze fryzury

pozdrawiam !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-07-30 19.09.58.jpg (102,7 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-06-21 20.17.46.jpg (191,7 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-10-19 17.23.13.jpg (63,4 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-07-29 13.13.13.jpg (68,0 KB, 154 załadowań)
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 18:47   #2
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Metamorfoza czarnej !:D

Witaj My się znamy już z kilku wątków, ale i tak doradzę.

Zacznę od tego, że masz śliczną twarz - oczy są fantastyczne, podobnie jak usta, naprawdę, chyba się zakochałam Według mnie powinnaś zejść z tej czerni, bo taka farba najczęściej postarza. Młode dziewczyny, które farbują się na czarno, potem tego żałują, bo, po pierwsze, bardzo niszczy to włosy, a po drugie najczęściej stwarza image sztucznej, plastikowej lali. Nie chodzi mi o to, że Ty tak wyglądasz, tylko że ten kolor nie bardzo do Ciebie pasuje. Widziałabym Cię w ciemnym brązie, a końcówki faktycznie mogłabyś przefarbować na jasny brąz. Ombre bardzo mi się podoba, też chyba sobie zrobię na wakacje. O ile będzie jeszcze modne.

Nie cieniuj włosów, błagam, okropnie to wygląda! Zapuść jeszcze kudełki, żeby miały równą długość i będzie naprawdę dobrze. Oczywiście to wszystko tylko sugestie, zrobisz jak uważasz. Powodzenia!
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 20:25   #3
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Metamorfoza czarnej !:D

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Witaj My się znamy już z kilku wątków, ale i tak doradzę.

Zacznę od tego, że masz śliczną twarz - oczy są fantastyczne, podobnie jak usta, naprawdę, chyba się zakochałam Według mnie powinnaś zejść z tej czerni, bo taka farba najczęściej postarza. Młode dziewczyny, które farbują się na czarno, potem tego żałują, bo, po pierwsze, bardzo niszczy to włosy, a po drugie najczęściej stwarza image sztucznej, plastikowej lali. Nie chodzi mi o to, że Ty tak wyglądasz, tylko że ten kolor nie bardzo do Ciebie pasuje. Widziałabym Cię w ciemnym brązie, a końcówki faktycznie mogłabyś przefarbować na jasny brąz. Ombre bardzo mi się podoba, też chyba sobie zrobię na wakacje. O ile będzie jeszcze modne.

Nie cieniuj włosów, błagam, okropnie to wygląda! Zapuść jeszcze kudełki, żeby miały równą długość i będzie naprawdę dobrze. Oczywiście to wszystko tylko sugestie, zrobisz jak uważasz. Powodzenia!
Cieniowac wycieniuje napewno , ze wzgledu na to ze mam tych wlosow duzo i sa grube... Chce dodac im lekkosci. I wiem ze czarny postarza, jednak dobrze sie w nim czuje. Fakt faktem, mam wiecej brazu niz czerni w chwili obecnej. Fryzjerka odradzila mi ombre - ''daj wlosom odpoczac'' i zrobila mi 3 jasne pasemka na koncach
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 09:02   #4
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Metamorfoza czarnej !:D

I jak efekty po wizycie u fryzjera?
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.