Mam dość tych myśli - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-20, 12:47   #1
magda55555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 1

Mam dość tych myśli


Cześć. Rok temu dowiedziałam się o zdradzie emocjonalnej mojego chłopaka. Byliśmy razem ponad rok. Może to nie szmat czasu, ale boli jak cholera. Któregoś dnia przez przypadek wyświetliło mi się jego konto, o którym istnieniu nie miałam pojęcia. Dodatkowo było prywatne. Jak to ja, od razu zrobiłam fake konto i dodałam go. Zaakceptował w 5 sekund. Zaczęłam pisać. Najpierw było okej. Powiedział gdzie pracuje. Nic niepokojącego. Ale zapytałam w końcu że to niemożliwe żeby taki przystojniak nie miał dziewczyny. Odpisał na to że a jednak to możliwe. Wszystko było dla mnie jasne. Potrzymałam go trochę w niewiedzy ale pewnego dnia wybuchłam i powiedziałam o wszystkim. Najpierw kłamał że to konto kolegi. Wciągnął w to nawet kolegę. Oczywiście nie uwierzyłam, aż w końcu przyznał się że to jego. Od tego zajscia minął ponad rok. "Wybaczyłam" mu po kilku ładnych miesiącach, po wielu przemyśleniach. Jestwmy razem, zaręczyliśmy się. On (wtedy), po okazywaniu skruchy, wypisywaniu codziennie, (nawet trafieniu do szpitala z powodu stracenia mnie) w końcu wróciliśmy do siebie. I jest super. Nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Teoretycznie można rzec 'ideal faceta'. Ale jedno nie daje mi żyć. Co jakiś czas przypominam sobie o tym i zaczynam płakac, robić się nerwowa, zastanawiać się nad tym czy to ma sens. Kocham go. On codziennie pokazuje że kocha mnie. Ale nie umiem zapomnieć. Ciągle siedzi mi to w głowie. Głupie wiadomości przez telefon mogą doprowadzić do czegoś takiego. Nie daje mi to spokoju po ponad roku. Co sądzicie? Może jestem głupia że mu wybaczyłam...
magda55555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 13:15   #2
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Mam dość tych myśli

Jeśli potrafisz wybaczyć - można związek ciągnąc dalej. Ty tego zrobić nie umiesz. Więc po to co narzeczeństwo? Zdrada to zdrada. Pisał, lecz co dalej? Koleżanka z instagrama chciałaby spotkania i dochodzimy do zdrady fizycznej. Próbowałaś, to już dużo. Polecam zakończyć relację. Nie ma zaufania. Facet niech poniesie konsekwencje swojego zachowania. Okazywał skruchę, bo został przyłapany.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 13:21   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mam dość tych myśli

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89673706]Jeśli potrafisz wybaczyć - można związek ciągnąc dalej. Ty tego zrobić nie umiesz. Więc po to co narzeczeństwo? Zdrada to zdrada. Pisał, lecz co dalej? Koleżanka z instagrama chciałaby spotkania i dochodzimy do zdrady fizycznej. Próbowałaś, to już dużo. Polecam zakończyć relację. Nie ma zaufania. Facet niech poniesie konsekwencje swojego zachowania. Okazywał skruchę, bo został przyłapany.[/QUOTE]

Dokładnie.

Autorko, próbowałaś, chociaż wcale nie musiałaś. To już nie działa. Czas iść swoją drogą. Nie masz obowiązku wybaczyć, ani tym bardziej zostać.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 13:41   #4
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Mam dość tych myśli

Cytat:
Napisane przez magda55555 Pokaż wiadomość
Cześć. Rok temu dowiedziałam się o zdradzie emocjonalnej mojego chłopaka. Byliśmy razem ponad rok. Może to nie szmat czasu, ale boli jak cholera. Któregoś dnia przez przypadek wyświetliło mi się jego konto, o którym istnieniu nie miałam pojęcia. Dodatkowo było prywatne. Jak to ja, od razu zrobiłam fake konto i dodałam go. Zaakceptował w 5 sekund. Zaczęłam pisać. Najpierw było okej. Powiedział gdzie pracuje. Nic niepokojącego. Ale zapytałam w końcu że to niemożliwe żeby taki przystojniak nie miał dziewczyny. Odpisał na to że a jednak to możliwe. Wszystko było dla mnie jasne. Potrzymałam go trochę w niewiedzy ale pewnego dnia wybuchłam i powiedziałam o wszystkim. Najpierw kłamał że to konto kolegi. Wciągnął w to nawet kolegę. Oczywiście nie uwierzyłam, aż w końcu przyznał się że to jego. Od tego zajscia minął ponad rok. "Wybaczyłam" mu po kilku ładnych miesiącach, po wielu przemyśleniach. Jestwmy razem, zaręczyliśmy się. On (wtedy), po okazywaniu skruchy, wypisywaniu codziennie, (nawet trafieniu do szpitala z powodu stracenia mnie) w końcu wróciliśmy do siebie. I jest super. Nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Teoretycznie można rzec 'ideal faceta'. Ale jedno nie daje mi żyć. Co jakiś czas przypominam sobie o tym i zaczynam płakac, robić się nerwowa, zastanawiać się nad tym czy to ma sens. Kocham go. On codziennie pokazuje że kocha mnie. Ale nie umiem zapomnieć. Ciągle siedzi mi to w głowie. Głupie wiadomości przez telefon mogą doprowadzić do czegoś takiego. Nie daje mi to spokoju po ponad roku. Co sądzicie? Może jestem głupia że mu wybaczyłam...

Masz odpowiedź. Są kobiety, które idą z życiem dalej a są takie, do których to ciągle wraca. Po ślubie niekoniecznie będzie lepiej.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 13:54   #5
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mam dość tych myśli

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 08:43
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 13:57   #6
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Mam dość tych myśli

A mi się jeszcze dziwne wydaje to trafienie do szpitala przez stracenie Ciebie. Zalatuje manipulacją....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 14:40   #7
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mam dość tych myśli

Oj nie, facet szukał rozrywki, ewidentnie ściemniał, że jest wolny, po czym po odkryciu prawdy zwalał wszystko na kolegę. I Ty zaręczyłaś się oraz chcesz brać ślub z kimś takim, kto już raz Cię zawiódł? Myślę, że Twoje obecne niepokoje to ta słynna intuicja - czujesz podświadomie, że on Cię mocno zawiódł, nie był lojalny i gdybyś nie złapała go wtedy za rękę poszedłby krok dalej. Po prostu mimo wszystkich wyjaśnień, przebaczenia itd. czujesz na jakimś głębszym poziomie, że w praktyce nie można mu zaufać. Słowa słowami, a gdy przyszło do realnego testu zachowania sama widziałaś, co zrobił.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-20, 14:45   #8
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Mam dość tych myśli

Daj sobie z nim spokój. Serio chcesz kłamczucha i ściemniacza za towarzysza życia?
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 15:12   #9
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mam dość tych myśli

klamczuch idiota plus manipulator

to jest tylko przedsmak co cie czeka z tym czlowiekiem jesli zdecydujesz sie na slub i stworzernie rodziny,prawdy sie nie dowiesz jak cos bedzie nie tak a na koniec bedzie cie szantazowal odebraniem sobie zycia
na to jest tylko jedna porada trzymac sie od takiego z daleka ,twoja podswiadomosc tez ci to radzi stad napady leku i poczucie rozbicia ,logiczne myslenie zaczyna sie wlaczac i daje znaki aby sie ewakuowac,posluchaj tego glosu ..
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 15:55   #10
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 093
Dot.: Mam dość tych myśli

Moim zdaniem twoje zaufanie zostało na tyle nadszarpnięte, że nie przejdziesz nad tym do porządku dziennego. Myślę, że zostaje Ci rozstanie, inaczej będziesz i siebie i jego zadręczać i w końcu to i tak się posypie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez skara
Czas edycji: 2023-09-20 o 16:54
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 23:42   #11
DzieckoHagrida
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mam dość tych myśli

Brakuje informacji dlaczego właściwie chciał cię zdradzić. Po prostu lubi zdradzać, czy mieliście jakiś kryzys, były jakieś złe akcje z obu stron?
Znam przypadek, że dziewczyna przespała się na imprezie po pijaku z kimś, zdradziła swojego chłopaka. Potem mu się przyznała, on jej wybaczył, ale po jakimś czasie i tak zerwał. My tak do końca nie decydujemy o tym, czy wybaczenie się dokona. To raczej nasze ciało decyduje. Jak pisze, Xfrida, twoje ciało ci coś chce powiedzieć.
DzieckoHagrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-21, 13:34   #12
kokolins
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 172
Dot.: Mam dość tych myśli

Sama niedawno wybaczyłam zdradę, ale powiem szczerze, że jakby mnie to aż tak męczyło, to bym chyba nie dała rady. Inna sprawa, że jesteśmy w terapii dla par.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
kokolins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 13:44   #13
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Mam dość tych myśli

Polecam konsultację z terapeutą par, bo sama będziesz cierpieć w takim rozdarciu. Specjalista pomoże Wam dotrzeć do źródeł problemu, Tobie przejsc wszystkie etapy żałoby (tak, w przypadku zdrady również mówimy o żałobie), omówi z Wami kwestie tzw. wyrównania win i wtedy łatwiej Ci będzie podjąć decyzję, co dalej.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 14:20   #14
mmb141190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 24
Dot.: Mam dość tych myśli

A w ogóle to dlaczego on miał to konto? To by mnie najbardziej interesowało.

Sent from my Pixel 7 using Tapatalk
mmb141190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 21:23   #15
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 128
Dot.: Mam dość tych myśli

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89673706]Jeśli potrafisz wybaczyć - można związek ciągnąc dalej. Ty tego zrobić nie umiesz. Więc po to co narzeczeństwo? Zdrada to zdrada. Pisał, lecz co dalej? Koleżanka z instagrama chciałaby spotkania i dochodzimy do zdrady fizycznej. Próbowałaś, to już dużo. Polecam zakończyć relację. Nie ma zaufania. Facet niech poniesie konsekwencje swojego zachowania. Okazywał skruchę, bo został przyłapany.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dokładnie.

Autorko, próbowałaś, chociaż wcale nie musiałaś. To już nie działa. Czas iść swoją drogą. Nie masz obowiązku wybaczyć, ani tym bardziej zostać.
I tyle w temacie. Próbowałaś, nie wyszło. To on rozwalił wasz związek.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 21:55   #16
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mam dość tych myśli

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 08:42
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 09:53   #17
Sok_z_buki
Rozeznanie
 
Avatar Sok_z_buki
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 507
Dot.: Mam dość tych myśli

Wypadłaby nie ciągnąć tego związku dla Twojego i jego dobra. Przede wszystkim dla Twojego. Ty jesteś bez winy w tym wszystkim.
Sok_z_buki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-22 10:53:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.