pamiatki po trądziku..... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-26, 09:16   #1
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna

pamiatki po trądziku.....


Co mozna zrobic z tymi ochytnymi przebarwieniami?/Musze przyznac ze nie sa duze...W sumie to wkurza mnie ten niejednolity kolor skory, jest taka szara i zmeczona??Moze jakies kremiki?Co stosujecie?Pomoglo wam??
janna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-26, 11:37   #2
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Re: pamiatki po trądziku.....

Witam! Bardzo dużo osób ma ten problem, możesz sporo znaleźć na forum wpisując w wyszukiwarkę "przebarwienia po trądziku itp". Różne specyfiki były polecane, np. krem na blizny i przebarwienia Perła Inków ( kosztuje 70 zł), lub jakieś złuszczające specyfiki jak brevoksyl. Osobiście uważam że brevoksyl jest świetny, pozbyłam się przy jego pomocy krostek, ale niestety parę przebarwień zostało i kupiłam na to niedawno Acne-derm z 20% zawartością kwasu azelainowego ( przeznaczony na trądzik i przebarwienia właśnie ), niestety jeszcze nie odpowiem jak się sprawdza, bo jest za wcześnie. Jest to b. silnie działający lek, nie używam go do twarzy, ale na szczęście z nią nie mam problemów. Kosztuje 16 zł. Jeśli wpiszesz te nazwy w wyszukiwarkę to znajdziesz wiele wypowiedzi na temt tych specyfików. Życzę powodzenia!
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.