Jakie ćwiczenia najlepsze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-23, 22:00   #1
karola017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 71
Question

Jakie ćwiczenia najlepsze?


Hej Dziewczyny! Mam małe pytanko - od jakiegoś czasu robię brzuszki, niedużo, bo koło 70 dziennie, jednak mój brzusio się chyba już do nich przyzwyczaił, nawet mięśni nie czuję prawie już jak je robię... No i teraz chciałabym od następnego tygodnia zacząć robić jakieś nowe ćwiczonka na ładny brzuszek. Jest tylko 1 problem - jestem niska, mam jakieś 155 cm no i ważę koło 46 kg. NIe chcę, żeby mój brzuch później stał się masywny i mocno umięśniony, a boję się że tak będzie np. po A6W, a mięśnie wyrabiają mi się naprawdę dość szybko (pamiętam jakie miałam łapska po robieniu przez 2 tygonie pompek... MASAKRA po prostu! Na szczęście teraz wróciły do normalnego stanu ). NIe chcę wyglądać jak jakiś mutant, chcę tylko wyszczuplić troszkę brzuszek, podkreślić talię no i może żeby troszkę mięśnie były na nim widoczne...Jakie ćwiczenia mi proponujecie? Mówię od razu że jestem wytrwała, więc na pewno nie skończę ćwiczyć po paru dniach. Myślałam trochę o tym słynnym A6W ale boję się troszkę. Co Wy na to? Buziaczki i THX z góry
karola017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 08:38   #2
bonifaczka
Raczkowanie
 
Avatar bonifaczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 240
Dot.: Jakie ćwiczenia najlepsze?

Ja robiłam A6W przez jakieś 20 dni,potem mi ta motywacja gdzuies się schowała. Brzyszek wyglądał o niebo lepiej, mięśnie były lekko zarysowane, stał się twrdszy. Przestałam, bo ćwiczenia były tak nudne, że ile razy zaczynałam ćwiczyć, to już myślałam o tym aby skończyć. Poza tym jest to bardzo męczące( przynajmniej dla mnie). Może ktoś ma jakieś ciekawsze i równie skuteczne ćwiczenia na brzuch? Pozdrawiam
bonifaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 09:06   #3
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
Dot.: Jakie ćwiczenia najlepsze?

Jest bardzo duzo watkow na temat cwiczenia brzuszka, wystarczy poszukac
__________________

molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 09:20   #4
S9sha
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar S9sha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 29
Dot.: Jakie ćwiczenia najlepsze?

karola017 vbmenu_register("postmenu _745080", true);

-nie zrozumiem mnie zle ale zalozylbym sie ze nie zrobisz 70 brzuszkow technicznych co do jednego dzien w dzien
-a miesnie nie rosna tak szybko jakby nam sie wydawalo albo jakbysmy chcieli, do tego nie tylko trenign ale okolo 60% ma zywienie
-o problem ktory sie martwisz, a dokladnie o 'wystajacy umiesniony brzuch' to najczesciej nie same miesnie to po prostu wyrobione w pewnym stopniu miesnie wybite do przodu z powodu rozepchanego najczesciej zoladka, a dokladnie mowiac zaniedban zywieniowych
-mowisz ze po 2 tygodniach robienia pompem mialas juz wizualne efekty - nie watpie bo okolo pierwsze 3 miesiace treningu silowego ( gdy robimy to pierwszy raz w zyciu ) i to porzadnego daje najlepsze efekty, sam pamietam jak poszedlem na silke to w ten okres tak szybko uroslem ze jak se myslalem ze tak intensywnie bede rosl to za max 2 lata bede 'bydlakime' po tym mniej wiecej okresie miesnie zaczynaja sie przywyczajac do treningu i juz ich progresja nie jest taka duza
-co do pytania czy mozesz cwiczyc A6W - mozesz ale ja bym to zawsze radzil robic jako ostani cykl treningowy przed przed przerwa - czyli np w maju zaczac i na wakacje skocnzyc i zorbic se troche wolnego bo to nie jest lajtowy trening
-jest bardzo duzo treningow brzucha ktore dziewczyny tu opisuja i jest co wybrac napewno cos dla Siebie znajdziesz, a chyba w treningu brzycha mozna najlepiej stosowac metoda robienia sobie cwiczen jakich sie chce i kiedy chce, czyli codziennie mozesz robic inny trening ( oczywiscie nie cwicz go co dzien w dzien ) zeby Ci sie nie znudzilo
S9sha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 10:06   #5
niunka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 15
Dot.: Jakie ćwiczenia najlepsze?

A6W moze mi ktos wyjasnic o co chodzi? nie rozumiem
niunka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 10:20   #6
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Jakie ćwiczenia najlepsze?

Cytat:
Napisane przez niunka89
A6W moze mi ktos wyjasnic o co chodzi? nie rozumiem
Poszperaj po forum- jest watek o a6w
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-06-03 o 10:06
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.