Cała prawda o czerwonej herbacie!!! - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-14, 10:51   #2221
martasuszko
Zadomowienie
 
Avatar martasuszko
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Herbatę czerwoną w kostkach można kupić w Auchan, na pewno nie w każdym, ale warto sprawdzić
martasuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 21:20   #2222
elektrownia atomowa
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrownia atomowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 2 834
GG do elektrownia atomowa
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

no przeczytałam większość postów w tym wątku, powiem Wam że zbaraniałam. Juz sama nie wiem, czy dobrze ją pić czy też nie. Zawsze uważałam, że herbaty są fajnym wynalazkiem. Piję zieloną, białą i od niedawana czerwoną- ale traktuję ja bardziej po macoszemu. Kupiłam zwykłą, w sklepie i w herbaciarni, taką na wagę- z tej jestem bardzo zadowolona. Staram się pić po 4- 5 filiżanek dziennie, parząc te same listki nawet 2 razy, tak samo robię z zieloną, biała to inna historia. Zobaczymy jakie będą efekty. Oby takie, jakich się spodziewam . Będę informować na bierząco o efektach jej picia.
elektrownia atomowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:52   #2223
elektrownia atomowa
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrownia atomowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 2 834
GG do elektrownia atomowa
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

No i prawie tydzień za mną i czerwoną herbatą, powiem wam, że czuję się o wiele lepiej. Nie wiem czy schudłam, nawet jeśli to jakieś mikrogramy, ale brzuch mam bardziej plaski, co juz sprawia, że czuje sie szczuplejsza.
A czy miał ktoś do czynienia z herbatą Yerba mate?

Edytowane przez elektrownia atomowa
Czas edycji: 2011-03-23 o 06:46
elektrownia atomowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 15:50   #2224
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez elektrownia atomowa Pokaż wiadomość
A czy miał ktoś doczynienia z herbatą Yerba mate?
Tak, ja mam do czynienia - kilka razy w tygodniu
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 19:40   #2225
Eside
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 117
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cześć! Właśnie od wczoraj zaczęłam pić herbatkę czerwoną ;p Cwiczę codziennie do tego 15-20 min na skakance i 100 brzuszków codziennie no i jest tak,że raz mam diete,raz mnie to wszysatko wkurza i jem na siłę,nie jestem az taka głodna ,ale jem.I to sie stalo ,ze mam takie napady ,gdy zaczęłam się odchudząc;/ bo czesciej mysle o jedzeniu i w ogóle.
i napady mam,wtedy zazwyczaj jak przychodze po szkole wygłodzona,bo mała kanapkami nie wystarcza. no i nie wiem jak mam sie opanowac przed tymi napadami (( pomocy !!!!!! mam 174 cm wzrostu i waze 58 kilo juz! przytyło mi sie ponad 3 kg w lato
no i mam nadzieje,ze troche ta herbata mi pomoże,ale do tego piję jeszcze szklanke herbaty zielonej,szklanke bratka,szklanke skrzypu polnego + 3 szklanki czerwonej.Kazda ma jakieś działanie dla mnie ,jedna na pryszcze,druga na wlosy itp.
musze tylko opanowac sie przed napadami i bd ok,nie jadłam tez z jakies 3 tyg slodyczy ,to byl dla mnie sukces,ale ostatnio sie wlasnie rzucilam. ;/i chce to opanowac.
Po 2 miesiacach napiszę czy cos schudłam i jednak diet cus nei chce wprowadzac.bd probowac odzywiac sie normalnie i przede wszystkim nei rzucac sie na jedzenie,co teraz dla mnei trudne. trzymajcie kciuki :<
Eside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 20:41   #2226
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Eside - zamiast pisac po dwoch miesiacach napisz, jak wyglada Twoja dieta,bo cos mi sie widzi, ze moze byc zbyt drastyczna... albo popelnilas pewne bledy przy jej ukladaniu i dlatego masz "napady".
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 06:45   #2227
elektrownia atomowa
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrownia atomowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 2 834
GG do elektrownia atomowa
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Tak, ja mam do czynienia - kilka razy w tygodniu
wiem, że to wątek o czerwonej herbacie, ale może mogłabyś napisać czy Yerba Mate ma na Ciebie wpływ, czy trzeba pić ją z tej tykwy i gdzie najlepiej ja kupić. Widziałam w Selgrosie taką polecaną przez Cejrowskiego, ale zwykle kupuje herbaty na wagę i tym ufam najbardziej.
elektrownia atomowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 20:02   #2228
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Yerba Mate kupuje tylko tu - http://www.yervita.pl/information.php?info_id=8
Co do dzialania - mnie pobudza -w taki "naturalny" sposob - dzieki temu, ze to nie kofeina daje po tej herbacie kopa

Co do walorow smakowych nie ma co oczekiwac cudow - pierwsze wrazenie to "plynne siano..." Sa przerozne wersje smakowe - jednak zawsze pierwsze skrzypce gra owa siankowatosc
Ja bardzo lubie pic Yerba Mate i przez dlugi czas nie mialam odpowiednich narzedzi - tykwy, bombilli; Korzystalam wtedy z dzbanka/zaparzacza do kawy sypanej
Po jakims czasie kupilam w sklepie zestaw - herbata, tykwa, bombilla i termos


Wracajac do czerwonej herbaty i zakupow internetowych - czy ktos z Was zamawial sypana herbate w sklepie eherbata?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 07:32   #2229
elektrownia atomowa
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrownia atomowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 2 834
GG do elektrownia atomowa
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Yerba Mate kupuje tylko tu - http://www.yervita.pl/information.php?info_id=8
Co do dzialania - mnie pobudza -w taki "naturalny" sposob - dzieki temu, ze to nie kofeina daje po tej herbacie kopa

Co do walorow smakowych nie ma co oczekiwac cudow - pierwsze wrazenie to "plynne siano..." Sa przerozne wersje smakowe - jednak zawsze pierwsze skrzypce gra owa siankowatosc
Ja bardzo lubie pic Yerba Mate i przez dlugi czas nie mialam odpowiednich narzedzi - tykwy, bombilli; Korzystalam wtedy z dzbanka/zaparzacza do kawy sypanej
Po jakims czasie kupilam w sklepie zestaw - herbata, tykwa, bombilla i termos


Wracajac do czerwonej herbaty i zakupow internetowych - czy ktos z Was zamawial sypana herbate w sklepie eherbata?
dzięki za odpowiedź.
elektrownia atomowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 10:05   #2230
izabelinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: domek na peryferiach
Wiadomości: 622
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

ja kupuję na www.wywar.pl; zobacz sobie, mają spory wybór
__________________
_________________________ _________
się odchudzam
włosomaniaczka!!!
dbam...
izabelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 12:10   #2231
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez izabelinka Pokaż wiadomość
ja kupuję na www.wywar.pl; zobacz sobie, mają spory wybór
Odwiedziłam portal tego sklepu i tam w zakładce herbaty mają osobno herbaty czerwone i Pu-Erh. Ekspertem nie jestem, ale wydawało mi się, że troszeczkę znam - a to mnie "zatkało".

Postanowiłam wrócić do picia czerwonej herbaty, po długoletniej przerwie - z połączeniem z dietą i bieganiem - dam znać o efektach
__________________
To smutne, że natura przemawia, a ludzie jej nie słuchają.

62 - 61 - 60 -59 -58 - 57,0 - 56 - 55
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 14:54   #2232
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez keight Pokaż wiadomość
Odwiedziłam portal tego sklepu i tam w zakładce herbaty mają osobno herbaty czerwone i Pu-Erh. Ekspertem nie jestem, ale wydawało mi się, że troszeczkę znam - a to mnie "zatkało".

Postanowiłam wrócić do picia czerwonej herbaty, po długoletniej przerwie - z połączeniem z dietą i bieganiem - dam znać o efektach
Też zaczęłam pić po kilku miesiącach odstawki i nieustannie od tygodnia trawienie szaleje xD Dziennie w WC bywam po 5 razy eheheh
Też myslałam, że Pe-erh to po prostu czerwona
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 16:20   #2233
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;25975946]Też zaczęłam pić po kilku miesiącach odstawki i nieustannie od tygodnia trawienie szaleje xD Dziennie w WC bywam po 5 razy eheheh
Też myslałam, że Pe-erh to po prostu czerwona [/QUOTE]

A ja właśnie czekam na taki efekt.

Zawsze miałam problem z zaparciami, lecz ostatni miesiąc to tragedia Żadne śliwki, żadną kiszona kapusta, jogurty typy "Activia", Xenna, nic nie pomaga.

Zakupiłam dziś w mojej wybranej sieci herbaciarni "Czas ta herbatę" (to nie żadna kryptoreklama) dwie herbatki:
1) Pu Erh
2) Shape Tea - również herbata Pu Erh ale z dodatkiem słynnej Mate. Takie połączenie wydało mi się kuszące, poza tym nazwa herbaty obiecująca

A propos Mate - miałam okazję spróbować, smak zupełnie inny niż zielona herbata, ale nie jest taki jak np. bywa smak czerwonej herbaty dla początkującego Herbatnika ale wolę pić ją oddzieloną od fusów, sam napar - a ponoć wg "wyznawców Yerba" to coś na kształt profanacji.

Pani z herbaciarni - niewiele starsza ode mnie dziewczyna powiedziała, że dla niej czerwona herbata to właśnie Pu Erh...

Zadałam sobie trudu, by skorzystać z rady wujka Google.

Herbata Pu- Erh w Chinach jest zaliczana do herbat czarnych - ponieważ herbata tam jest dzielona wg koloru suszu. U nas dzielimy herbaty wg koloru naparu. Przy czym herbata Pu Erh jest herbatą czerwoną

Cóż, sklep wywar.pl niezłą zagadkę zadał - w opisie tych czerwonych herbat nie jest powiedziane, że to Pu Erh, ale że z regionu Yunnan, a z tego regionu pochodzi Pu Erh.

I tak zawsze będę kierowała sie nazwą Pu Erh, bo w tym momencie to takie "trucie d**py" z tym

A wiec pijmy!
__________________
To smutne, że natura przemawia, a ludzie jej nie słuchają.

62 - 61 - 60 -59 -58 - 57,0 - 56 - 55

Edytowane przez keight
Czas edycji: 2011-03-26 o 16:24
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 17:00   #2234
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

a ile wlasciwie optymalnie powinno sie/mozna pic dziennie kubkow czerwonej ?
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 17:01   #2235
elektrownia atomowa
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrownia atomowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 2 834
GG do elektrownia atomowa
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Piję ją już drugi tydzień, poza tym, że sikam jak szczeniak to jakoś większego efektu nie widzę. Nie rezygnuję jednak i absolutnie nie mówię, że nie działa, bo na to stanowczo za mało czasu upłynęło i w dodatku miałam przez ostatni czas bardzo mało ruchu.
Powiedzcie mi proszę prostym językiem, czy jest jakaś różnica między czerwoną Pu- erh, a czerwoną earl gray (bo mój TŻ zakupił mi dziś tą drugą i nie wiem, czy to tak samo działa), zawsze piłam pu-erh.
elektrownia atomowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 19:47   #2236
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
a ile wlasciwie optymalnie powinno sie/mozna pic dziennie kubkow czerwonej ?
Optymalnie przyjęto na wątku 5-6 na dzień.

Cytat:
Napisane przez elektrownia atomowa
Piję ją już drugi tydzień, poza tym, że sikam jak szczeniak to jakoś większego efektu nie widzę. Nie rezygnuję jednak i absolutnie nie mówię, że nie działa, bo na to stanowczo za mało czasu upłynęło i w dodatku miałam przez ostatni czas bardzo mało ruchu.
Powiedzcie mi proszę prostym językiem, czy jest jakaś różnica między czerwoną Pu- erh, a czerwoną earl gray (bo mój TŻ zakupił mi dziś tą drugą i nie wiem, czy to tak samo działa), zawsze piłam pu-erh.
Pierwszy raz słyszę o czerwonej earl grey? Jaka to firma? Jaki jest skład?
__________________
To smutne, że natura przemawia, a ludzie jej nie słuchają.

62 - 61 - 60 -59 -58 - 57,0 - 56 - 55
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 19:58   #2237
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez keight Pokaż wiadomość
Optymalnie przyjęto na wątku 5-6 na dzień.


dziękuję za odpowiedź
a wydawalo mi sie, ze na dwoch lepiej poprzestac
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 20:32   #2238
elektrownia atomowa
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrownia atomowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 2 834
GG do elektrownia atomowa
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Pierwszy raz słyszę o czerwonej earl grey? Jaka to firma? Jaki jest skład?[/QUOTE]

Kupuję herbaty na wagę, ja właśnie też nie wiem co to za wynalazek
elektrownia atomowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 20:40   #2239
galaksy
Raczkowanie
 
Avatar galaksy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Polska/Łódź
Wiadomości: 118
Smile Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Też odchudzałam się z tą herbatą. Pu-erh o smaku cytrynowym, liściasta ( w domu) i torebki (w pracy). Piłam 2-3 dziennie. Schudłam 18 kg w 9 miesięcy. Nie ćwiczyłam. Nie brałam suplementów-wspomagaczy. No i zmieniłam nawyki na stałe. Jednak czułam, że ta herbata bardzo pomaga. Jest moją ulubioną z tego powodu, że nie ma goryczki takiej, jak czarna czy zielona i nie musiałam jej słodzić. Dzięki temu odzwyczaiłam się od słodkich napojów. Teraz piję ją dla przyjemności. Jedno jest ważne - pomaga schudnąć a nie odchudza.
galaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 21:16   #2240
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez elektrownia atomowa Pokaż wiadomość
Kupuję herbaty na wagę, ja właśnie też nie wiem co to za wynalazek
A w jakiej to herbaciarni? Jakiejś znanej sieciówce? W takim razie następnym razem proś Tż by dopytał jaki jest skład albo zapamiętał opis herbaty, który jest na pojemniku, w którym owa herbatka stoi w herbaciarni.

Cytat:
Napisane przez galaksy
Jedno jest ważne - pomaga schudnąć a nie odchudza.
dobrze powiedziane!
__________________
To smutne, że natura przemawia, a ludzie jej nie słuchają.

62 - 61 - 60 -59 -58 - 57,0 - 56 - 55
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 04:26   #2241
JolciaKKK
Rozeznanie
 
Avatar JolciaKKK
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 729
GG do JolciaKKK Send a message via Skype™ to JolciaKKK
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

lubię to czerwona herbatka jest mniam mniam
__________________
Kwiecień : 1005/1000



69 68 67,5 65,9 60 58
JolciaKKK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 14:27   #2242
Eside
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 117
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Eside - zamiast pisac po dwoch miesiacach napisz, jak wyglada Twoja dieta,bo cos mi sie widzi, ze moze byc zbyt drastyczna... albo popelnilas pewne bledy przy jej ukladaniu i dlatego masz "napady".
Jadłam 2 male kanapki z czarnym chlebem na sniadanie.Potem w szkole kanapkę(złączona) i zazwyczaj w domu jestem o 16-17 i starałam się jeść tylko 3 małe te kanapki ,czasem przychodziłam tak głodna,ze własnei rzucałam się na jedzenie jak glupia,i bywało czasem tak,ze jak juz zjadłam za duzo i tego co nie powinnam jesc to byłam najedzona i dalej jadlam : < ale teraz jem wiecej,bo do tego cwicze i spalam,w niedziele jem zawsze obiad i chyba jem normalnie.Aczykolwiek mam takei napady własnie,odkad przytyłam 3 kg i zaczelam sie odchudzać. Postanowiłam jesc normalnie teraz ,ograniczam słodycze,bd cwiczyć i jak spadnie trochę kg za pomoca herbatki to bd ok,jak nie to trudno.
Eside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 18:16   #2243
elektrownia atomowa
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrownia atomowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 2 834
GG do elektrownia atomowa
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez Eside Pokaż wiadomość
Jadłam 2 male kanapki z czarnym chlebem na sniadanie.Potem w szkole kanapkę(złączona) i zazwyczaj w domu jestem o 16-17 i starałam się jeść tylko 3 małe te kanapki ,czasem przychodziłam tak głodna,ze własnei rzucałam się na jedzenie jak glupia,i bywało czasem tak,ze jak juz zjadłam za duzo i tego co nie powinnam jesc to byłam najedzona i dalej jadlam : < ale teraz jem wiecej,bo do tego cwicze i spalam,w niedziele jem zawsze obiad i chyba jem normalnie.Aczykolwiek mam takei napady własnie,odkad przytyłam 3 kg i zaczelam sie odchudzać. Postanowiłam jesc normalnie teraz ,ograniczam słodycze,bd cwiczyć i jak spadnie trochę kg za pomoca herbatki to bd ok,jak nie to trudno.
Tak bywa kiedy schudnie człowiek w skutek jakichś nietrwałych nawyków, przyzwyczajeń itd, Później waga wraca do normy a nawet ponad normę- to ten efekt jo jo i szukanie ratunku we wszystkim.

A czerwona herbata Earl Gray jest to Pu- erh czerwona earl gray. Wszystko w normie, tylko ,,wyperfumowana" . TŻcik chcial dobrze, tak dobrze, że przedobrzył
elektrownia atomowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:21   #2244
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Hmmm...ja zapijałam sie herbatką Pu-ehr przez kilka ostatnich lat i specjalnej zmiany nie zauważyłam...ale może to dlatego, że poza tym nie stroniłam od niezdrowych rzeczy (fast food, chipsy, słodycze, alkohol)
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 16:34   #2245
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Wydaje mi sie ze czerwona herbata nie jest odpowiednia dla osob zazywajacych jakiekolwiek leki w tym antykoncepcyjne pigulki. Wydaje mi sie ze oslabia dzialanie lekow... wiec radze uwazac..
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 16:45   #2246
JolciaKKK
Rozeznanie
 
Avatar JolciaKKK
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 729
GG do JolciaKKK Send a message via Skype™ to JolciaKKK
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

a ja przyznam że czerwona herbata daje mi uczucie sytości- piję tylko fusiastą a zieloną piję po posiłku na trawienie lepsze, z czarnej zrezygnowąłm na rzecz owocowych... Gdybym jeszcze z kawy umiała zrezygnować to już git!!!
Czerwona herbata jest pycha
__________________
Kwiecień : 1005/1000



69 68 67,5 65,9 60 58
JolciaKKK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 19:02   #2247
elektrownia atomowa
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrownia atomowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 2 834
GG do elektrownia atomowa
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Piję czerwona herbatę już jakieś 3 tyg. i powiem Wam, że choć ja jestem bardzo oporna na jakieś cud herbaty i odchudzanie czymkolwiek- łącznie z dietami, ale czerwona herbatka wpływa na mnie dobrze, schudłam 3 kg. Nie wiem czy to skład herbaty na mnie tak działa, czy po prostu ilość płynów jakie w siebie wlewam (bo pije od 4 do 6 filiżanek dziennie).No, muszę też przyznać, że ograniczyłam słodycze (nie mylić z wyeliminowałam) i staram się jeść regularnie, co udaje mi się średnio co 3 dzień ! Jak by nie było, to polecam czerwoną herbatę.
elektrownia atomowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:10   #2248
keight
Raczkowanie
 
Avatar keight
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 244
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze czerwona herbata nie jest odpowiednia dla osob zazywajacych jakiekolwiek leki w tym antykoncepcyjne pigulki. Wydaje mi sie ze oslabia dzialanie lekow... wiec radze uwazac..
Dokładnie przestudiowałam ulotkę moich pigułek - nie znalazłam tam informacji, żeby naturalne substancje czynne osłabiały by działanie pigułek. Ale pewności nie mam - i tu z obawy muszę gdzieś poszukać info...
__________________
To smutne, że natura przemawia, a ludzie jej nie słuchają.

62 - 61 - 60 -59 -58 - 57,0 - 56 - 55
keight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 18:54   #2249
filupka
Rozeznanie
 
Avatar filupka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 656
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

Tez lubie czerwona herbatke
kiedys pomogla mi sporo schudnac, potem o niej zapomnialam.
Od kilku dni ponownie zaczelam ja pic.
Mam tylko mala rade dla wszystkich....UWAZAJCIE i nie pijcie jej za duzo w ciagu dnia, ja pije okolo 4 kubkow i jest ok, ale znam osoby, ktore po wypiciu za duzej ilosci czerwonej herbaty czuja sie zle, mdleja, maja bole i zawroty glowy. Slyszalam, ze wyplukuje ona cos ( nie pamietam co to bylo) z naszego organizmu.
No wiec pijmy, ale jak wszystko z umiarem
Smacznego
__________________
* I dont want to make any money -I just wanna be wonderful *

_______________
7.07.2013 II Kreseczki
Emil Alexander 25.03.2014


http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqkxnhzqe.png
filupka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 19:09   #2250
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Cała prawda o czerwonej herbacie!!!

mi sie wlasnie moja czerwona skonczyla, bede musiala jutro zrobic znowu zapas
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-06 15:03:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.