Michał Szpak- co sądzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 18:04   #1
prostadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar prostadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 200

Michał Szpak- co sądzicie?


Ciekawym jak dla mnie "zjawiskiem", który może być miernikiem tolerancji współczesnego społeczeństwa jest Michał Szpak. Na youtube ludzie o nim wypisują strasznie okrutne opinie. Ten chłopak nic nikomu nie zrobił, a życzą mu wręcz śmierci. To straszne. A właściwie powodem tego jest tylko wygląd. Chlopak jest niesamowicie utalentowany, nikogo nie obraza, jest sympatyczny, ale uprzedzenie ludzi wygrywa
prostadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:07   #2
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez prostadziewczyna Pokaż wiadomość
Ciekawym jak dla mnie "zjawiskiem", który może być miernikiem tolerancji współczesnego społeczeństwa jest Michał Szpak. Na youtube ludzie o nim wypisują strasznie okrutne opinie. Ten chłopak nic nikomu nie zrobił, a życzą mu wręcz śmierci. To straszne. A właściwie powodem tego jest tylko wygląd. Chlopak jest niesamowicie utalentowany, nikogo nie obraza, jest sympatyczny, ale uprzedzenie ludzi wygrywa
Jeśli o mnie chodzi to jedyny zarzut jaki do niego mam to właśnie przeciętny wokal. Reszta mi nie przeszkadza. Wrecz przeciwnie ->fajnie,że się wyróżnia .
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:18   #3
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Każdego z nas dotyczy "wolność wyznania i przekonania", jednak... w Polsce i na świecie jest masa świrów, którzy swoją innością próbowali zrobić karierę, czyt. Agnieszka Orzechowska, Roland Pieczkowski, Gracjan Roztocki, etc..
Chwała Michałowi za to, że nie wykorzystał swojego metroseksualizmu i całej otoczki, jaka wokół tego powstała, do wykreowania kogoś, kim nie jest.
Pomimo to, nie jestem pewna, czy inność nie pomogła Michałowi w pewnym stopniu zdobyć przychylności jurorów, bo wokal nie był rewelacyjny.
Z programu odpadli uczestnicy, których głos pamiętam do dziś, pomimo że ich twarz nie wyróżniała się.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:20   #4
Anunnaki
Raczkowanie
 
Avatar Anunnaki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Mnie tam jego wygląd nie razi.Niech sobie będzie,jaki chce.
Anunnaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:23   #5
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Wygląd Szpaka mi nie przeszkadza.
Drażni mnie za to jego zbytnia pewność siebie i przekonanie, że jest taaaki wspaniały. Tak go przynajmniej odbieram.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:24   #6
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

nie lubię nieskromnych ludzi.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:26   #7
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

A ja nie mam zielonego pojęcia kto to jest
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 18:29   #8
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
A ja nie mam zielonego pojęcia kto to jest
Ja wiem tylko tyle, że był w którymś z tych programów od talentów, ale takich rzeczy nie oglądam Wygląd jak wygląd, skoro jest artystą, a przynajmniej próbuje nim być, to wiele się wybacza.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:30   #9
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Dzisiaj trafiłam w necie przypadkiem na jego zdjęcia. Wygląda fajnie Ale to tyle mogę powiedzieć, bo nie wiem kto to w sumie jest?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:35   #10
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Mnie jego wygląd nie przeszkadza, ale irytuje mnie jego zachowanie, zbytnia pewność siebie i przekonanie, że jest mega gwiazdą, a wokal niestety ma przeciętny. Bez szału
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:38   #11
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Wyglad mi nie przeszkadza, niech wyglada jak chce. Jako osobowość nie wydaje się ciekawy. Nie ma nic do powiedzenia, no i ma bardzo hmmm dziwny, rubaszny śmiech. Odrazajacy jest gdy się śmieje...
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 18:38   #12
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Drażni mnie jego zachowanie: buta, arogancja i pewność siebie aha i ta maniera otwierania paszczęki na każdym zdjęciu
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:40   #13
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Świetny głos, bardzo mocno zwichrowana osobowość Jednym słowem idealny materiał na artystę Wróżę mu wielką przyszłość jeśli się nei rozćpa lub nie rozpie
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:43   #14
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:43   #15
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Dla mnie jest strasznie zmanierowany, ale niech sobie śpiewa
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:47   #16
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Może jestem mało tolerancyjna, ale nie chciałabym żeby któryś z moich synów kreował swój wygląd w taki sposób jak Michał Szpak, aczkolwiek chłopak ma głos, który mnie ujął , a także wydaje się być całkiem sympatycznym młodym facetem. W Vivie jest z nim wywiad, w którym autor w taki sposób stawia pytania, by udowodnić rozmówcy , ze pora zejść z piedestału. Chłopak nie daje za wygraną i dąży do celu. Takich ludzi nam brakuje. W polskich realiach się nie mieści, ale niech nie przestaje robić tego co zaczął.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:50   #17
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

pozatym nie będę oceniała jego wyglądu bo jest nie w moim typie
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:53   #18
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Chryste. Nawet na intymne dotarł. Boję się już otworzyć lodówkę...
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:57   #19
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Dla mnie to on jest zbyt pewny siebie i byt "och i ach". A jego sposób w jaki się śmieje mnie przeraża. Jakby kobyła lała na blachę.
Nie zaprzeczę, że nie umie śpiewać, bo na pewno ma talent, choć nie wiem jak duży bo nie znam się aż tak na muzyce. Moim zdaniem było parę osób na podobnym poziomie co Szpak a odpadli, bo byli bardziej skromni i nie robili z siebie show. On mi trochę Luntka przypomina
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 19:14   #20
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Mnie irytuje to, że bardziej się lansuje niż bierze się za muzykę. Ale nasza scena muzyczna leży i kiwczy. Jeśli chodzi o ten rodzaj muzyki. Cóż autorko, każdy może sobie myśleć o nim co chce. Ale no właśnie, myśleć lub pogadać z kimś o tym przy piwku Ale mogę się jedynie domyśleć co tam internauci napisali. Ostatnio weszłam na stronkę, aby obejrzeć trailer filmu Melancholia, cóż wszystkie komentarze składały się że to g**** i nic więcej. Na każdym forum, na każdej stronie gdzie można zrobić wpis, jest straszne chamstwo. Mało kto potrafi napisać konstruktywną krytykę lub wyrazić w sposób kulturalny swoje zdanie. Moim zdaniem można na placach policzyć kulturalne wpisy . Oczywiście chamstwo istnieje także na ulicach, jedna Internet sprawia, że ludzie czują się bezkarni.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 19:20   #21
SmokeyKiss
Przyczajenie
 
Avatar SmokeyKiss
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 28
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
Drażni mnie jego zachowanie: buta, arogancja i pewność siebie aha i ta maniera otwierania paszczęki na każdym zdjęciu
Ujełaś doskonale w jednym zdaniu moje pierwsze skojarzenie na słowa " Michał Szpak"
SmokeyKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 19:27   #22
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

ciekawe że większośc z Was ocenia to jak się smieje jak wygląda. Chyba nie o to chodzi w muzyce Kiedyś co mniej zdolnym muzykom mówiono

Co nie dośpiewasz to dowyglądasz

Pewnie dlatego ze większość ludzi jest głucha
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 19:28   #23
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Co o nim myślę w kwestii wokalnej powiem po weekendzie jak usłyszę jak śpiewa na żywo.
Jeśli chodzi o jego wygląd to zupełnie mi nie przeszkadza a nawet mi się podoba, jest inny, ciekawy.
W kwestii jego uosobienia nie mogę za dużo powiedzieć ponieważ go nie znam. Ale wydaje mi się, że wcale nie jest zarozumiały tylko specjalnie tworzy taki a nie inny wizerunek pewnego siebie chłopaka właśnie z powodu małej pewności siebie.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 19:31   #24
Baby Jane
Raczkowanie
 
Avatar Baby Jane
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 447
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Jest cienka granica pomiędzy pewnością siebie a arogancją. I albo on jest geniuszem albo idiotą po prostu. We will see Podobał mi się na castingu kiedy śpiewał Niemena, później tak jakby troszkę gorzej. Prince w latach 80. (i później zresztą też) szokował makijażem, strojem, zachowaniem. 30 lat później, w Polsce, ludzie nie potrafią zaakceptować chłopaczka z długimi włosami i w kombinezonie. Ciężko mi to ogarnąć
Baby Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 19:32   #25
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

1. uważam, że wokal Szpaka jest nieprzeciętny. mocny, bardzo męski głos, który fajnie kontrastuje z jego wyglądem.

2. owszem jest pewny siebie, ale to zaleta (a w przypadku artysty, wręcz konieczność). natomiast nie zauważyłam buty i arogancji- jakieś przykłady? wg. mnie bardzo rozsądnie mówi, jest grzeczny, nie obraża, nie lekceważy.

3. a wygląd to jego mega zaleta. jest zauważalny, stanowi mix damsko-męskich atrybutów - ja tam nie mogę od niego oczu oderwać.

podsumowując sądzę, że Szpak jest największym odkryciem polskiego szołbiznesu w ostatnich latach. czekam na płytę i trzymam kciuki za karierę tego gościa!
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 19:38   #26
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Oczarowała mnie jego emocjonalność (wiem, że nieco na siłę forsowana) i całkiem niezły głos.
Pomimo wielkiej sympatii do tego chłopca muszę stwierdzić, że w wywiadach nie ma nic specjalnie ciekawego do powiedzenia..
__________________
My..

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.."
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 19:42   #27
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Może jestem mało tolerancyjna, ale nie chciałabym żeby któryś z moich synów kreował swój wygląd w taki sposób jak Michał Szpak, aczkolwiek chłopak ma głos, który mnie ujął , a także wydaje się być całkiem sympatycznym młodym facetem. W Vivie jest z nim wywiad, w którym autor w taki sposób stawia pytania, by udowodnić rozmówcy , ze pora zejść z piedestału. Chłopak nie daje za wygraną i dąży do celu. Takich ludzi nam brakuje. W polskich realiach się nie mieści, ale niech nie przestaje robić tego co zaczął.
Zgadzam się
Pewność siebie to akurat bardzo dobra cecha, jeśli chce się zrobić karierę. Arogancji nie zauwazyłam.
BTW. to chyba nie bardzo temat na intymne, nie?
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 19:49   #28
Nargis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 54
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Wiecie co? Moim zdaniem jego pewność siebie, to wszystko jest tylko grą. Gra tak samo, jak Lady Gaga. Wszystko, żeby byc sławnym. I ja to absolutnie rozumiem i popieram. Jeśli to ma mu dać popularność, sławę i pieniądze... Doda też ani za mądra, ani naturalnie piękna, a narobiła krzyku i ot co
Co do tego jak wygląda- jestem zwolenniczką ludzi, którzy się wyróżniają i nie jest to arafata na szyi, ciasne rurki, czy słynne okulary, które noszą niemal wszyscy. Jestem bardzo tolerancyjna, a osobom, które razi to, jaki jest Michał, polecam obejrzenie filmu "Hedwig and the Angry Inch"- on naprawdę zmienia ludzi.
__________________
183 cm wzrostu + 12 cm szpilek = najradośniejsze 195 cm na świecie!
Nargis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 20:02   #29
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Wisnia34 Pokaż wiadomość
1. uważam, że wokal Szpaka jest nieprzeciętny. mocny, bardzo męski głos, który fajnie kontrastuje z jego wyglądem.

2. owszem jest pewny siebie, ale to zaleta (a w przypadku artysty, wręcz konieczność). natomiast nie zauważyłam buty i arogancji- jakieś przykłady? wg. mnie bardzo rozsądnie mówi, jest grzeczny, nie obraża, nie lekceważy.

3. a wygląd to jego mega zaleta. jest zauważalny, stanowi mix damsko-męskich atrybutów - ja tam nie mogę od niego oczu oderwać.

podsumowując sądzę, że Szpak jest największym odkryciem polskiego szołbiznesu w ostatnich latach. czekam na płytę i trzymam kciuki za karierę tego gościa!
Podpisuję się pod tym. Chłopak ma dobry wokal i bardzo wyrazistą osobowość; ja tyle obejrzałam co w internecie, bo nie mam telewizora; ujął mnie na tych zupełnie pierwszych-pierwszych castingach. Odbieram go jako czarującego i prostolinijnego chłopca. Dodatkowy plus za piękne włosy no i w sumie w makijażu też mu ładnie
Jak na mój gust to nawet dość jest seksowny w tych wszystkich ciuszkach
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 20:07   #30
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Michał Szpak- co sądzicie?

Chłopak chce być / i jest / artystą, a w tym szczególnym światku trzeba wypływać ponad to w co jest się zanurzonym i mimo iż nie chciałabym , o czym napisałam w moim pierwszym poście, żeby moi synowie wyrażali siebie poprzez wygląd , który w oczach innych jest czymś nie z tej ziemi, to nie znaczy , ze nie będą mogli tego zrobić.

.... a bohatera wątku mimo, iż nie znam osobiście polubiłam po wywiadzie w Vivie i u Wojewódzkiego podoba mi się , ze wie czego chce i mimo młodego wieku podąża dokładnie tam , gdzie jest kres jego celu. Nie daje za wygraną, nie beczy po kątach, ze ludzie uważają go za dziwoląga.
owszem działa mi na nerwy jego metroseksualność i lekka zniewieściałość, ale nie ocenia się książki po okładce.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.