Czy powinnam być zaniepokojona? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-09, 18:24   #1
ariadna25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3

Czy powinnam być zaniepokojona?


Witam Panie, mam pewien problem i chciałam zapytać, czy jest czym się martwić. @ mam już ładnych parę lat, jednak swój cykl miesiączkowy zaczęłam liczyć dopiero w listopadzie ubiegłego roku gdyż zaczęłam współżyć z moim mężczyzną. Mój pierwszy cykl, który zaczęłam obserwować, trwał 32 dni. Wcześniej nie zwracałam na to uwagi ale zawsze trwało to około miesiąca, cztery dni krwawienia. Od tamtej pory, przez ostatnie trzy miesiące cykl trwał zaledwie dwa tygodnie, dalej przez cztery dni. 3-4 dni przed @ pobolewa mnie brzuch i ogólnie czuję się słabo. W tym miesiącu, zaczęło się standardowo, pobolewało mnie podbrzusze i wczoraj wieczorem dostałam miesiączki.. przynajmniej tak myślałam. Było jej niewiele, z rana natomiast i dzisiaj.. tak jakby jej w ogóle nie było. Brzuch boli mnie dalej. Czy może być to powiązane z jakąś chorobą lub stresem? Zdarza się tak czasami normalnie?

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Nie wiecie koleżanki, czym to może być spowodowane?

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Uprzejmie proszę o pomoc, nie wiem czy powinnam to zbagatelizować czy zrobić coś z tym faktem
ariadna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 18:25   #2
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy powinnam być zaniepokojona?

Cytat:
Napisane przez ariadna25 Pokaż wiadomość
Witam Panie, mam pewien problem i chciałam zapytać, czy jest czym się martwić. @ mam już ładnych parę lat, jednak swój cykl miesiączkowy zaczęłam liczyć dopiero w listopadzie ubiegłego roku gdyż zaczęłam współżyć z moim mężczyzną. Mój pierwszy cykl, który zaczęłam obserwować, trwał 32 dni. Wcześniej nie zwracałam na to uwagi ale zawsze trwało to około miesiąca, cztery dni krwawienia. Od tamtej pory, przez ostatnie trzy miesiące cykl trwał zaledwie dwa tygodnie, dalej przez cztery dni. 3-4 dni przed @ pobolewa mnie brzuch i ogólnie czuję się słabo. W tym miesiącu, zaczęło się standardowo, pobolewało mnie podbrzusze i wczoraj wieczorem dostałam miesiączki.. przynajmniej tak myślałam. Było jej niewiele, z rana natomiast i dzisiaj.. tak jakby jej w ogóle nie było. Brzuch boli mnie dalej. Czy może być to powiązane z jakąś chorobą lub stresem? Zdarza się tak czasami normalnie?

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Nie wiecie koleżanki, czym to może być spowodowane?

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Uprzejmie proszę o pomoc, nie wiem czy powinnam to zbagatelizować czy zrobić coś z tym faktem
Idź do ginekologa, on Cię zbada i będzie mógł powiedzieć coś więcej.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 18:47   #3
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Czy powinnam być zaniepokojona?

my mozemy Ci tylko wrozyc, a prawde powie tylko lekarz.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 15:51   #4
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Czy powinnam być zaniepokojona?

Ile masz lat??
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 19:11   #5
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Czy powinnam być zaniepokojona?

A może masz plamienia okołoowulacyjne?
Idź do ginekologa, tylko lekarz po badaniu stwierdzi czy jesteś zdrowa czy jest jakiś problem...
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-10 20:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.