Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-17, 18:30   #541
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

Jak muszę iść kawał drogi pieszo, to tak, jestem wkur...na Czekolada też ponoć tak działa, endorfinki itd., a znam ludzi, którym po prostu nie smakuje i nie cieszą się na jej widok. Zresztą mając problemy psychiczne naprawdę nie miałam ochoty na sport, raczej wolałam wrosnąć w łóżko
Jak ktoś ma problemy psychiczne często nie ma ochoty na aktywność fizyczną, a jednak ona pomaga. Tak jak na inne choroby niesmaczne lekarstwo.
Czekolada pomaga, ale nie jest to pomoc długofalowa; zwłaszcza gdy czekolada jest naduzywana.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 18:31   #542
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Waga Laury jak i Marzeny to wyłącznie ich prywatna sprawa. Nie bronie ich, to samo, tyczy sie Oleski i Karoliny Stylizacje, z tą różnicą, że siostry Glam potrafią ubrać się do niej odpowiednio.

Tak samo ich gust co do dodatków i dekoracji - zazdroszczę im tego zmysłu

Laura wspomniała kiedyś we vlogu o swoim partnerze? Bo często wieczorami pije z kimś wino i je kolację, więc to chyba jakiś glam boyfriend

lumia 535 tapatalk
Nikt nie pisze nic obraźliwego .

Moim zdaniem są grube, nie podoba mi się taka sylwetka.


Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ogolnie teraz jest jakis fit-terror, ze zadbani i ładni ludzie to tylko Ci, ktorzy zdrowo jedzą i ćwiczą. A inni to banda leniwych głupców, bo jak można nie być fit bla bla bla.
O ile uwazam, ze ludziom zdrowo odzywiajacycm sie i uprawiajacym sporty faktycznie naleza sie propsy, o tyle nie pochwalam "gnojenia" tych, ktorzy tego nie robią.
(a moze mi sie tylko wydaje, ze tak jest )

Munkaa, dzisiaj robie chow mein z Twojego przepisu, szczerze to nie moge sie doczekac
A takie pytanie: czy poza internetem odczuwacie fit-terror? Ja poza tym, że faktycznie więcej dziewczyn chodzi na siłownie, to nie. Na moim roku ze stu lasek jedna ma nadwagę. Z tego co widzę, ludzie odżywiają się z głową (własne kanapki, sałatki, jakiś owoc, warzwa), jak zaczynamy rozprawiać o jedzeniu to idą przepisy z boczkiem, serem i innymi dobrociami. Chia, goi i jarmuże też na topie, ale to wciąż nie terror. Raz trafiłam na dziewczynę, która mi wygarnęła za 'zdrowe odżywianie' bo dla niej to głupota, propaganda, ćośtam, cośtam, więc na żywo to tylko w tę stronę, bo jedzenie sałatki tak łatwo wyśmiać .

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
ja jakieś inne filmy oglądam chyba.
zawsze byłam przekonana, że obżera się i w konsekwencji tyje od jedzenia ten kto nieustannie zasuwa ciastka, czipsy i je tłuste obiady, a nie pije 3 słodkie kawy z ciastkami w tygodniu.
ja wiem że to nie sprzyja sześciopakowi na brzuchu, ale niektórzy chcą jeść normalnie, kosztem dodatkowych cm. fakt, że niektórym zwiekszy się obwód od 5 ciastek, a innym dopiero po 20 sztukach, ale nikt mi nie wmówi, że jakby dziewczyny przestały pić te 3 kawy tygodniowo to nagle byłyby żylety
edit: mam wrażenie, że jakby Laura z Marzeną były przeciętnej budowy (w sam raz) nikt by nie zwrócił uwagi na te kawy czy ciastka.
Bo osobie, która odżywia się zgodnie z zapotrzebowaniem kalorycznym nie zrobi taka kawa różnicy. Osobie, która ma wolny metabolizm i odżywia się zgodnie z zapotrzebowaniem doda to może z pięć kilo. Nadwaga 15, 20 kg to efekt wielu błędów w żywieniu, nie trzech kaw w tygodniu .

Ja nie wiem skąd to przeświadczenie, że szczupłe dziewczyny się katują; pizza, zapiekanka, frytki - dla kogoś kto je normalnie te +-2tys 'dobrych' kcal to taka przyjemność nie zrobi większej różnicy.

Nie popadajmy w skrajności, dla niektórych Alina jest nieatrakcyjnie chuda, dla niektórych Laura jest nieatrakcyjnie gruba.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 18:36   #543
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość


Bo osobie, która odżywia się zgodnie z zapotrzebowaniem kalorycznym nie zrobi taka kawa różnicy. Osobie, która ma wolny metabolizm i odżywia się zgodnie z zapotrzebowaniem doda to może z pięć kilo. Nadwaga 15, 20 kg to efekt wielu błędów w żywieniu, nie trzech kaw w tygodniu .
sęk w tym, że dyskusja zaczęła się od tego, że one TERAZ, AKTUALNIE obżerają się jak nienormalne i przez to są takie jakie są, że to wina TYCH KAW, CIASTEK itd. jedzonych TU I TERAZ a nie 5 lat temu, kiedy może faktycznie jadły bardzo niezdrowo, w porównaniu do aktualnej sytuacji.
ja się z takimi postami nie zgadzam, a nie jak niektórzy sobie tutaj wymyślili, że ciasteczka i kawunie zdrowe, można zajadać do woli, a dodatkowe kg to w nocy przychodzą i się do ludzi przyklejają
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 18:56   #544
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Nikt nie pisze nic obraźliwego .

Wiem, ale wałkowanie tematu ich nie odchudzi
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 19:00   #545
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość

A takie pytanie: czy poza internetem odczuwacie fit-terror? Ja poza tym, że faktycznie więcej dziewczyn chodzi na siłownie, to nie. Na moim roku ze stu lasek jedna ma nadwagę. Z tego co widzę, ludzie odżywiają się z głową (własne kanapki, sałatki, jakiś owoc, warzwa), jak zaczynamy rozprawiać o jedzeniu to idą przepisy z boczkiem, serem i innymi dobrociami. Chia, goi i jarmuże też na topie, ale to wciąż nie terror. Raz trafiłam na dziewczynę, która mi wygarnęła za 'zdrowe odżywianie' bo dla niej to głupota, propaganda, ćośtam, cośtam, więc na żywo to tylko w tę stronę, bo jedzenie sałatki tak łatwo wyśmiać .
Kilka dni temu do mojego życia zawitał fitterrorysta nie do przebolenia (a takie ładne oczy ma, jak kwiat smutny ). Kiedy powiedziałam mu, że gotuję ziemniaki wysłał mi serię emoji ze złamanym sercem. Następnego dnia jadłam frytki z serem, i burgera, i serniczki - przeżył to tak mocno traumatycznie, że "musiał zjeść kostkę czekolady z migdałem, którą kolega przywiózł mu latem ze Szwajcarii". Czekoladę miesiącami trzymać, kartofli nie jeść - #dlazdrowiaprzecież #aleniepsychicznego
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 19:07   #546
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Kilka dni temu do mojego życia zawitał fitterrorysta nie do przebolenia (a takie ładne oczy ma, jak kwiat smutny ). Kiedy powiedziałam mu, że gotuję ziemniaki wysłał mi serię emoji ze złamanym sercem. Następnego dnia jadłam frytki z serem, i burgera, i serniczki - przeżył to tak mocno traumatycznie, że "musiał zjeść kostkę czekolady z migdałem, którą kolega przywiózł mu latem ze Szwajcarii". Czekoladę miesiącami trzymać, kartofli nie jeść - #dlazdrowiaprzecież #aleniepsychicznego
Teraz go załamałaś i już poleci- czipsy, fryty, mac Możesz być z siebie dumna
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 19:08   #547
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Nikt nie pisze nic obraźliwego .

Moim zdaniem są grube, nie podoba mi się taka sylwetka.




A takie pytanie: czy poza internetem odczuwacie fit-terror? Ja poza tym, że faktycznie więcej dziewczyn chodzi na siłownie, to nie. Na moim roku ze stu lasek jedna ma nadwagę. Z tego co widzę, ludzie odżywiają się z głową (własne kanapki, sałatki, jakiś owoc, warzwa), jak zaczynamy rozprawiać o jedzeniu to idą przepisy z boczkiem, serem i innymi dobrociami. Chia, goi i jarmuże też na topie, ale to wciąż nie terror. Raz trafiłam na dziewczynę, która mi wygarnęła za 'zdrowe odżywianie' bo dla niej to głupota, propaganda, ćośtam, cośtam, więc na żywo to tylko w tę stronę, bo jedzenie sałatki tak łatwo wyśmiać :.



Bo osobie, która odżywia się zgodnie z zapotrzebowaniem kalorycznym nie zrobi taka kawa różnicy. Osobie, która ma wolny metabolizm i odżywia się zgodnie z zapotrzebowaniem doda to może z pięć kilo. Nadwaga 15, 20 kg to efekt wielu błędów w żywieniu, nie trzech kaw w tygodniu .

Ja nie wiem skąd to przeświadczenie, że szczupłe dziewczyny się katują; pizza, zapiekanka, frytki - dla kogoś kto je normalnie te +-2tys 'dobrych' kcal to taka przyjemność nie zrobi większej różnicy.

Nie popadajmy w skrajności, dla niektórych Alina jest nieatrakcyjnie chuda, dla niektórych Laura jest nieatrakcyjnie gruba.
Polece dla ciebie pewnie banalem ale...
http://kobieta.wp.pl/martykul.html?k...&ticaid=115c74
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 19:14   #548
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Potem z tego fitterroryzmu pojawiają się laski które rozkminiaja które winogrona mają więcej cukru w sumie się z tego śmieje ale trochę się też boję.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 19:32   #549
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Oddziaływanie youtoberek jest ogromne. Po kilku filmikach Nissiax ,na stronach półproduktów, brak kwasu azelainowego, hydrolatu z czystka, błota z siarką...jak tu się "kwasić"
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 19:36   #550
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Melduję się jako ofiara fitterroryzmu . Ostatnio miałam okazję oglądać przerażenie malujące się na twarzy osoby której powiedziałam, że często jadam makaron po 22. A co do youtube, to mam wrażenie, że ta "czysta micha" bardzo wpisuje się w szersze zjawisko przedstawiania wyidealizowanych migawek z życia na mediach społecznościowych. Mnie to bardzo nudzi. Społecznościową część YT oglądam w 3 kategoriach: makijażowej, książkowej, i kulinarnej, i ta trzecia bywa najbardziej perwersyjna, szczególnie jeśli chodzi o jadłospisy. Pamiętam jak dziewczyna Marcusa (sorry, nie pamiętam imienia) mówiła, że w ramach wyjątku sprawi sobie cheeky kromkę żytniego chleba
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 19:44   #551
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Jak chcecie zobaczyć faceta Laury to oznaczyła go przy zdjęciu kwiatów kiedyś, więc to chyba żadna tajemnica:
https://instagram.com/p/7ssFfDLvIh/?..._glam_princess


edit: Juz teraz nie odnajdę tego posta, ale ktoś tu pytał o Lamara - też śledzę sytuację, bardzo lubiłam go z Khloe, a tu takie wydarzenia...
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku


Edytowane przez kochanowska
Czas edycji: 2015-10-17 o 19:51
kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 19:49   #552
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Jak chcecie zobaczyć faceta Laury to oznaczyła go przy zdjęciu kwiatów kiedyś, więc to chyba żadna tajemnica:
https://instagram.com/p/7ssFfDLvIh/?..._glam_princess
Fajny
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 20:00   #553
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Jak chcecie zobaczyć faceta Laury to oznaczyła go przy zdjęciu kwiatów kiedyś, więc to chyba żadna tajemnica:
https://instagram.com/p/7ssFfDLvIh/?..._glam_princess



201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 20:05   #554
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Jak chcecie zobaczyć faceta Laury to oznaczyła go przy zdjęciu kwiatów kiedyś, więc to chyba żadna tajemnica:
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 20:42   #555
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość

A takie pytanie: czy poza internetem odczuwacie fit-terror?
doświadczyłam jadłam sobie jednego dnia w pracy zupę chińską, aż przyszła koleżanka i walnęła tekst "a co ty jesz? zupę chińską? wiesz jakie to niezdrowe? przecież przytyło ci się ostatnio*, musisz schudnąć, bo po ciąży będzie ci jeszcze ciężej zrzucić kilogramy" (w ciąży nie jestem i nie wiem czy będę, ale koleżanka już mi zaplanowała)
* fakt, przytyłam wtedy 10 kg w ciągu roku (czyli miałam 165cm, 65 kg, rozmiar 40. wg BMI wszystko ok, nie miałam nadwagi), ale i tak uważam takie teksty za niestosowne od osoby, z którą jestem " na cześć"

Edytowane przez peach_passion
Czas edycji: 2015-10-17 o 20:43
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 20:54   #556
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
doświadczyłam jadłam sobie jednego dnia w pracy zupę chińską, aż przyszła koleżanka i walnęła tekst "a co ty jesz? zupę chińską? wiesz jakie to niezdrowe? przecież przytyło ci się ostatnio*, musisz schudnąć, bo po ciąży będzie ci jeszcze ciężej zrzucić kilogramy" (w ciąży nie jestem i nie wiem czy będę, ale koleżanka już mi zaplanowała)
* fakt, przytyłam wtedy 10 kg w ciągu roku (czyli miałam 165cm, 65 kg, rozmiar 40. wg BMI wszystko ok, nie miałam nadwagi), ale i tak uważam takie teksty za niestosowne od osoby, z którą jestem " na cześć"
Mam podobnie w pracy Wynika to głównie z pracy w babskim środowisku i jest kilka "zakompleksionych agentek", które tylko szukają sytuacji, by dogryźć innym i podbudować swoją wartość Nawet nie biorę pod uwagę, że wynika to z troski o zdrowie, dietę i życie komentowanej osoby


---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

A facet Laury bardzo sympatyczny
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 21:27   #557
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Plis, opiszcie mi jakoś ppo ludzku o czym wy mówicie- jakiś lamar jakas khloe, nie mam ochoty szukać tego wśród papki pudelkowej
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 21:51   #558
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

WYBACZCIE ŻE ZNOWU DO TEGO WRACAM, WIEM, JESTEM CHORA MOCNO


szukam sobie laseczek powiedzmy niszowych i oglądam dzienne mejkapy. trafiam na to.


3.40

fajosko, co?


kuźwa, wszystko żeby nie umyć kłaków. suchy szampon, lakier do włosów, wyczesywanie łoju, prostowanie włosów, wszystko dosłownie.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.

Edytowane przez olenkasz
Czas edycji: 2015-10-17 o 21:54
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 21:53   #559
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
Plis, opiszcie mi jakoś ppo ludzku o czym wy mówicie- jakiś lamar jakas khloe, nie mam ochoty szukać tego wśród papki pudelkowej

Khloe Kardashian- kardashianka i Lamar Odom-koszykarz. Khloe nie była zbytnio randkowa, zainteresowana facetami, ale poznała Lamara, oświadczył się po tygodniu, po miesiącu wzięli ślub, miłość od pierwszego wejrzenia. On jako koszykarz, wysoki, dobrze zbudowany, a był takim misiem, bał się dentysty i w ogóle był uroczy. Chcieli mieć dziecko, ale Khloe miała problemy z zajściem w ciążę. Potem on wpadł w depresję, jakieś narkotyki, wciągnął w to Roba Kardashiana-brata Khloe. W końcu Khloe od niego odeszła, nigdy nie wzięli do końca rozwodu, bo ponoć oboje liczyli,że jednak do siebie wrócą. On przedawkował lek podobny do viagry i jest w śpiączce w szpitalu. Khloe siedzi u niego od tamtej pory. Na insta jest hashtag #prayforlamar i wszyscy za niego trzymają kciuki.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 21:59   #560
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
WYBACZCIE ŻE ZNOWU DO TEGO WRACAM, WIEM, JESTEM CHORA MOCNO


szukam sobie laseczek powiedzmy niszowych i oglądam dzienne mejkapy. trafiam na to.


3.40

fajosko, co?


kuźwa, wszystko żeby nie umyć kłaków. suchy szampon, lakier do włosów, wyczesywanie łoju, prostowanie włosów, wszystko dosłownie.
Tak bardzo nie... oj nie. Trzy kilo mąki na głowie i dalej efektu brak.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 22:05   #561
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

Khloe Kardashian- kardashianka i Lamar Odom-koszykarz. Khloe nie była zbytnio randkowa, zainteresowana facetami, ale poznała Lamara, oświadczył się po tygodniu, po miesiącu wzięli ślub, miłość od pierwszego wejrzenia. On jako koszykarz, wysoki, dobrze zbudowany, a był takim misiem, bał się dentysty i w ogóle był uroczy. Chcieli mieć dziecko, ale Khloe miała problemy z zajściem w ciążę. Potem on wpadł w depresję, jakieś narkotyki, wciągnął w to Roba Kardashiana-brata Khloe. W końcu Khloe od niego odeszła, nigdy nie wzięli do końca rozwodu, bo ponoć oboje liczyli,że jednak do siebie wrócą. On przedawkował lek podobny do viagry i jest w śpiączce w szpitalu. Khloe siedzi u niego od tamtej pory. Na insta jest hashtag #prayforlamar i wszyscy za niego trzymają kciuki.
ohmagawd.too much drama. sceptycznie podchodzę do kardashianów i powiedzmy, że wierzę w to co podają jakoś 20%...
ale kurczę, śpiączka :C
tym razem daję wiarę. smutno.


w ogóle to zaczęłam oglądać kardashianów tutaj, w danii- bo tutaj nie ma lektorów w tv, są duńskie napisy- i wiecie ile można się nauczyć? prosty język, proza życia, podstawowe słówka...
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 22:05   #562
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Kilka dni temu do mojego życia zawitał fitterrorysta nie do przebolenia (a takie ładne oczy ma, jak kwiat smutny ). Kiedy powiedziałam mu, że gotuję ziemniaki wysłał mi serię emoji ze złamanym sercem. Następnego dnia jadłam frytki z serem, i burgera, i serniczki - przeżył to tak mocno traumatycznie, że "musiał zjeść kostkę czekolady z migdałem, którą kolega przywiózł mu latem ze Szwajcarii". Czekoladę miesiącami trzymać, kartofli nie jeść - #dlazdrowiaprzecież #aleniepsychicznego


Serduszko dla niego (wysłałabym czekoladkę, ale może lepiej nie). Przypomniało mi się, że też mam fit-terrorystkę w otoczeniu - nigdzie nie możemy się spotkać, bo albo idzie na siłownię, albo jest na siłowni, albo z niej właśnie wróciła. Na piwo się nie umówi, bo tuczy, na imprezie nie spróbuje niczego, bo jest po 20. Nie byłoby to dokuczliwe, gdyby o tym non stop nie gadała .

królewnaIndyjska - zgadzam się, ale sama zauważyłam otyłość dziewczyn w tym filmie, ostatni widziałam rok, dwa lata temu i różnica jest bardzo widoczna, nic dziwnego, że wynikła dyskusja. Ostatni raz temat nie wiem kiedy tu się pojawił (?). No są takie, co raz na jakiś czas wracają, nogi Basi, figura Nissiax, mięśnie Doncze i Aliny. Temat jak temat :P.

Edytowane przez Hadassah
Czas edycji: 2015-10-17 o 22:14
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 22:06   #563
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
WYBACZCIE ŻE ZNOWU DO TEGO WRACAM, WIEM, JESTEM CHORA MOCNO


szukam sobie laseczek powiedzmy niszowych i oglądam dzienne mejkapy. trafiam na to.

[YT]]
3.40

fajosko, co?


kuźwa, wszystko żeby nie umyć kłaków. suchy szampon, lakier do włosów, wyczesywanie łoju, prostowanie włosów, wszystko dosłownie.
nie wiem, czy mam usyfiony ekran, cyz widzę efekt tych dobrodziejskich zabiegów w postaci łupieżu

fajoska paletka.
zazdro powiek.
__________________
Mój hipstagram


Edytowane przez ruskieklopsy
Czas edycji: 2015-10-17 o 22:07
ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 22:08   #564
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Tak bardzo nie... oj nie. Trzy kilo mąki na głowie i dalej efektu brak.
Otoz to. Zeby chociaz te wlosy rzeczywiscie wygladaly lepiej, a to dalej smalec nawet po suchym szamponie. Umycie lba zajmie 10 minut wiecej niz ta cala operacja.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2015-10-17 o 22:09
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 22:09   #565
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Tak bardzo nie... oj nie. Trzy kilo mąki na głowie i dalej efektu brak.
dokładnie. łój i zaczesane strąki dalej są, tylko jakby posypane mąką i posklejane lakierem
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 22:19   #566
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
WYBACZCIE ŻE ZNOWU DO TEGO WRACAM, WIEM, JESTEM CHORA MOCNO


szukam sobie laseczek powiedzmy niszowych i oglądam dzienne mejkapy. trafiam na to.


3.40

fajosko, co?


kuźwa, wszystko żeby nie umyć kłaków. suchy szampon, lakier do włosów, wyczesywanie łoju, prostowanie włosów, wszystko dosłownie.

Nie wiem co niektorzy sie tak tej wody boja. Trad powoduje czy co
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 22:25   #567
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

skoro w ten sposób ktoś dba o stan czegoś, co widać na pierszy rzut oka, to nie chcę wiedzieć, jaki jest stan jego stóp czy miejsc intymnych.
rozumiem zaspać, ale laska ma czas się pindrzyć, mało tego, ma czas nagrywać filmik na yt, ale nie ma czasu się umyć?

takie filmy się na mnie czają, naprawdę.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 22:35   #568
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Śledzicie Radzkę na snapchacie? Ja czasem ogladam i dzis mowi, "patrzcie jakiego tu pryszcza mam" a za chwilę, ze obiecala sobie, ze nie bedzie takich pie**ol pokazywala na snapie jak niektore dziewczyny na vlogach: zapryszczona twarz, w szlafroku czy bez stanika. Troche jakby o Szusz, nie?
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 22:38   #569
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Nawet nie myślałam o siłowni. Szybki marsz to prawie 300 kcal/godzinę

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

A co do sióstr Glam to też uważam że to zgodzę się że to nadwaga, ale faktycznie potrafią się fajnie ubrać i to zatuszować

Nie jestem z nimi na bieżąco, ale przecież kiedyś Laura nie umiała się ubrać. Ja nadal ją kojarzę z pękającymi w szwach rękawami i płaszczykiem, w którym nie da rady złączyć rąk z przodu.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 22:44   #570
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

https://instagram.com/p/88wYARCu4n/

Madzik i zbliżająca się amputacja
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 17:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.