Usuwanie kont? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-18, 21:47   #1
Flai
Raczkowanie
 
Avatar Flai
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 400

Usuwanie kont?


Dziewczyny ostatnio próbowałam wyczyścić się z neta na kontach których nie używam a tu nie da się Z 5 serwisów na których miałam konto i chciałam je usunąć udało się na dwóch,a pozostałe 3 siedzą sobie nieużywane. Konto z wizażu też chciałabym usunąć bo za w tym roku matura i czasu na wizaż nie będzie ale tu akurat tez sie nie da choć o tym wiedziałam już wcześniej. I tak z czystej ciekawości:co daje serwisom istnienie kont oraz brak lub zakaz(bo inaczej tego nie nazwę) jego usunięcia? No i tak z obserwacji: czemu jak autor wątku założy temat bo szuka porady w sprawie prywatnej,intymnej to potem nie może go zwyczajnie usunąć? Przecież to jego wątek i jego sprawa. Co o tym sądzicie? Bo mnie brak takiej możliwości troszkę wkurza.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=7UeH0...-03%20Odsapnij
Na poprawę humoru

Skoro można usuwać płody bo nie są jeszcze dziećmi to dlaczego nie można "usuwać" trzylatków? Przecież oni też nie są jeszcze dorośli.
Flai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 21:53   #2
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Usuwanie kont?

A mnie nie. Wstawiasz coś w internet - licz się z tym, ze wszyscy to widzą.

Tak swoją szosą - Jak można zostawić wizaż z powodu matury?! Nie czaję Ja tam miałam czas i na wizaż i na naukę, a czasem nawet jakąś książkę poczytalam...
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 22:00   #3
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Usuwanie kont?

Duża ilość kont akurat dla różnych serwisów jest uzasadniona - łatwiej pozyskać reklamodawców, gdy użytkowników jest dużo.

Z tematami - ciężko stwierdzić. Szkodliwie wpływa usuwanie treści bo traci się np. pozycję w google w wyszukiwarkach. Ale też niektórzy administratorzy po prostu mają taką wizję forum, że nie należy go niszczyć usuwając co się chce, ot.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 22:44   #4
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Usuwanie kont?

Jest to w regulaminie: i zakaz usuwania kont, i usuwania postów. Jeśli Ci się to nie podoba, to czytaj regulamin i się nie rejestruj. Dla mnie najprostsze wyjście.

A co ma matura do tego, tez nie wiem. A jeśli nie masz czasu, to po prostu nie wchodź.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 23:50   #5
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Usuwanie kont?

to jak nie będziesz miała konta to nie będziesz wchodzić na wizaz ? ;D niezła koncepcja..

a tak serio - więcej użytkowników, usuwając wątki usuwałabyś nie tylko swoje posty a nie każdemu musi się to podobać, wyszukiwarka --> stracilaby sens jakby ktoś poruszał temat x a potem go kasował... i można mnożyć takie sprawy
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 07:15   #6
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Usuwanie kont?

Nie musisz od razu usuwac konta z powodu matury
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 08:44   #7
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Usuwanie kont?

Może mi ktoś wyjaśnić logiczny związek między posiadaniem konta na wizażu a maturą? I dlaczego z powodu matury trzeba usuwać konto???
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 09:08   #8
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Usuwanie kont?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Może mi ktoś wyjaśnić logiczny związek między posiadaniem konta na wizażu a maturą? I dlaczego z powodu matury trzeba usuwać konto???
logicznego związku nie stwierdzono
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 09:13   #9
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Usuwanie kont?

Cytat:
Napisane przez Flai Pokaż wiadomość
I tak z czystej ciekawości:co daje serwisom istnienie kont oraz brak lub zakaz(bo inaczej tego nie nazwę) jego usunięcia?
To, że nie znikają z forum treści danego użytkownika.

Chociaż akurat sama jestem za tym, by można było usunąć konto jako takie, ale by posty danego użytkownika, zostały na miejscu

Cytat:
No i tak z obserwacji: czemu jak autor wątku założy temat bo szuka porady w sprawie prywatnej,intymnej to potem nie może go zwyczajnie usunąć? Przecież to jego wątek i jego sprawa.
Ale to nie jest jego osobisty wątek, skoro w ty wątku wypowiadają się też inne osoby
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 10:01   #10
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Usuwanie kont?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Może mi ktoś wyjaśnić logiczny związek między posiadaniem konta na wizażu a maturą? I dlaczego z powodu matury trzeba usuwać konto???
Kontrola rodzicielska?

Jedno co mnie zdenerwowało to to, że nie można usunąć konta na wiocha.pl, jak dla mnie to największą wiochą jest bycie zarejestrowanym tam
Co do reszty serwisów - zależy od ich specyfiki. Takie forum: niechbym nawet mogła usunąć konto, zostawiając jednocześnie posty - za rok przyjdzie ktoś inny, komu wpadnie do głowy nazwać się Andriejewną i dochodz potem, która jest która
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )

Edytowane przez Andriejewna
Czas edycji: 2012-08-19 o 10:03
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 10:25   #11
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Usuwanie kont?

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Takie forum: niechbym nawet mogła usunąć konto, zostawiając jednocześnie posty - za rok przyjdzie ktoś inny, komu wpadnie do głowy nazwać się Andriejewną i dochodz potem, która jest która
Zostaje jeszcze ID użytkownika Nowa Andriejewna miałaby inne. A przy postach, które pisałaby dawna Andriejewna, pod jej nickiem byłaby informacja, że konto usunięte dnia tego i tego
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 13:53   #12
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Usuwanie kont?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Może mi ktoś wyjaśnić logiczny związek między posiadaniem konta na wizażu a maturą? I dlaczego z powodu matury trzeba usuwać konto???
Nie ma logicznego związku

Bez kitu, maturę zdasz i będziesz znowu konto zakładała? Czy wizaż jest tylko dla dziewcząt w wieku "przedmaturalnym"?
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 14:26   #13
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Usuwanie kont?

a ja nie rozumiem dlaczego wizaz nie pojdzie na reke swoim uzytkownikom i nie doda opcji ukrywania wpisow chociazby przez niezalogowanymi uzytkownikami

o ile sie orientuje to mozna nawet ukryc rodzaj cery/wlosow, a nie da sie wpisow. toz to komedia. wielki minus ode mnie
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 14:28   #14
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Usuwanie kont?

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
a ja nie rozumiem dlaczego wizaz nie pojdzie na reke swoim uzytkownikom i nie doda opcji ukrywania wpisow chociazby przez niezalogowanymi uzytkownikami
A co by to dało, skoro zarejestrować może się każdy?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 14:56   #15
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Usuwanie kont?

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
a ja nie rozumiem dlaczego wizaz nie pojdzie na reke swoim uzytkownikom i nie doda opcji ukrywania wpisow chociazby przez niezalogowanymi uzytkownikami
A po co? Rejestracja zajmuje 5 minut, jak ktos będzie chciał usilnie "podglądnąć" twój wpis to nie będzie miał najmniejszego problemu.
Ze już nie wspomne o tym, iż często ktos zniezarejestrowany może chcieć poszukać informacji np. o farbach do włosów czy czyms tam.

Ludzie, bez jaj, to jest forum publiczne, a nie archiwum gg. Sprawy intymne czy wstydliwe mozna omawiać w PMkach i zastanowić się czasem nad tym, co się pisze.

Może w ogóle niech forum będzie tylko dla wybrańców, którzy będą znali hasło, a ci, którzy będą chcieli się wypowiadać będą musieli spędzić noc w nawiedzonym domu, po uprzednim uwolnieniu księżniczki ze szponów trzygłowego smoka?
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 15:07   #16
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Usuwanie kont?

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
A po co? Rejestracja zajmuje 5 minut, jak ktos będzie chciał usilnie "podglądnąć" twój wpis to nie będzie miał najmniejszego problemu.
Ze już nie wspomne o tym, iż często ktos zniezarejestrowany może chcieć poszukać informacji np. o farbach do włosów czy czyms tam.

Ludzie, bez jaj, to jest forum publiczne, a nie archiwum gg. Sprawy intymne czy wstydliwe mozna omawiać w PMkach i zastanowić się czasem nad tym, co się pisze.

Może w ogóle niech forum będzie tylko dla wybrańców, którzy będą znali hasło, a ci, którzy będą chcieli się wypowiadać będą musieli spędzić noc w nawiedzonym domu, po uprzednim uwolnieniu księżniczki ze szponów trzygłowego smoka?
wiadomo watki czytac kazdy moze i to jest okej. nie mam nic to tego. z tego co pamietam zdjec na wizazu juz nie mozna ogladac bez zalogowania.

ale dlaczego administracja daje ci mozliwosc ukrywania profilu cery (), a nie daje mozliwosci ukrycia wpisow ? ? ? dla mnie to sa jaja.
Chce miec opcje ukrycia tego co napisałam; byc moze teraz tego nie potrzebuje, ale moze zdarzyc sie tak, ze kiedys bede bardzo tego "epizodu wizazowego" zalowac ...
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 15:11   #17
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Usuwanie kont?

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
ale dlaczego administracja daje ci mozliwosc ukrywania profilu cery (), a nie daje mozliwosci ukrycia wpisow ? ? ? dla mnie to sa jaja.
Chce miec opcje ukrycia tego co napisałam; byc moze teraz tego nie potrzebuje, ale moze zdarzyc sie tak, ze kiedys bede bardzo tego "epizodu wizazowego" zalowac ...
To załóż własne forum i ukrywaj swoje wpisy.

Jak dla mnie ukrywanie profilu cery i zdjęć też jest niepotrzebne.

Watki czytać każdy może, a zastanów się, jakby 3/4 odpowiadających w wątku ukryło swoje wpisy to co? Rozwalanie wątku.
Inna sprawa - ja czasem się nie loguję przy czytaniu wizażu. Kiedyś komp mi się zepsuł i siedziałam u siostry i nie zawsze chciało mi się logować.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 15:31   #18
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Usuwanie kont?

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
To załóż własne forum i ukrywaj swoje wpisy.

Jak dla mnie ukrywanie profilu cery i zdjęć też jest niepotrzebne.

Watki czytać każdy może, a zastanów się, jakby 3/4 odpowiadających w wątku ukryło swoje wpisy to co? Rozwalanie wątku.
Inna sprawa - ja czasem się nie loguję przy czytaniu wizażu. Kiedyś komp mi się zepsuł i siedziałam u siostry i nie zawsze chciało mi się logować.
widzisz, nie o to mi chodzi

ktos moze wpisac w google twoj nick, wyskoczy twoj profil a nastepnie przejdzie do pozytecznego narzedzia w Tw. profilu "pokaz wszystkie wpisy Demi93" - wyskoczy od razu 500 Twoich wpisow po kolei mowie wlasnie o tej konkretnej opcji.

poza tym jakbys nie zauwazyla to czy jestes zalogowana czy nie mozesz czytac wszystkie watki ... po raz kolejny napisze, ze nie mam nic przeciwko temu

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2012-08-19 o 15:34
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 15:34   #19
Flai
Raczkowanie
 
Avatar Flai
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 400
Dot.: Usuwanie kont?

Cytat:
Bez kitu, maturę zdasz i będziesz znowu konto zakładała? Czy wizaż jest tylko dla dziewcząt w wieku "przedmaturalnym"?
Nie sądzę. Wizaż zaczyna mnie wciągać I wole zakończyć ten związek zanim nie będę mogła bez niego żyćZanim dopadnie mnie choroba włosomaniactwa (a dostrzegam zgubnego początki) i codziennie będę fitnessować się z Ewą Chodakowską.Niestety to chyba nie jest możliwe.

Eyo
Cytat:
to jak nie będziesz miała konta to nie będziesz wchodzić na wizaż ? ;D niezła koncepcja..
A nuż się sprawdzi? Chociaż wiem ,że to nielogiczne Alternatywą jest wyrobienie sobie nawyku: potrzebuję informacji z neta,wchodzę znajduję, wyłączam.
Demi93
Cytat:
Ja tam miałam czas i na wizaż i na naukę, a czasem nawet jakąś książkę poczytałam...
Idę o zakład ,że nie przeleżałaś pierwszej i drugiej klasy do góry brzuchem. Bo ja tak zrobiłam niestety.Uczyłam się tylko trochę w wakacje po I klasie ale już nic z tego nie pamiętam...
Chatul
Cytat:
Chociaż akurat sama jestem za tym, by można było usunąć konto jako takie, ale by posty danego użytkownika, zostały na miejscu
W sumie to masz racjęJak ktoś ma taki sam problem to nie musi nowego wątku zakładać tylko z rad danych innej osobie skorzystać.
Ale moim zdaniem na każdym portalu powinno być coś takiego jak usuń konto. Ot dla zwyczajnego wyboru.
cholerna rejestracja
Cytat:
Duża ilość kont akurat dla różnych serwisów jest uzasadniona - łatwiej pozyskać reklamodawców, gdy użytkowników jest dużo.
Ale jak X użytkowników nie korzysta to przypadkiem nie jest fałszowanie danych??
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=7UeH0...-03%20Odsapnij
Na poprawę humoru

Skoro można usuwać płody bo nie są jeszcze dziećmi to dlaczego nie można "usuwać" trzylatków? Przecież oni też nie są jeszcze dorośli.
Flai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 15:43   #20
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Usuwanie kont?

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
ktos moze wpisac w google twoj nick, wyskoczy twoj profil a nastepnie przejdzie do pozytecznego narzedzia w Tw. profilu "pokaz wszystkie wpisy Demi93" - wyskoczy od razu 500 Twoich wpisow po kolei mowie wlasnie o tej konkretnej opcji.
Ahaaaa, to zwracam honor

Wydaje mi się, czy tak kiedyś było?

Cytat:
Napisane przez Flai Pokaż wiadomość
Nie sądzę. Wizaż zaczyna mnie wciągać I wole zakończyć ten związek zanim nie będę mogła bez niego żyćZanim dopadnie mnie choroba włosomaniactwa (a dostrzegam zgubnego początki) i codziennie będę fitnessować się z Ewą Chodakowską.Niestety to chyba nie jest możliwe.
Oj tak, tu się zgodzę. Wizaż wciąga jak odkurzacz

Cytat:
Demi93
Idę o zakład ,że nie przeleżałaś pierwszej i drugiej klasy do góry brzuchem. Bo ja tak zrobiłam niestety.Uczyłam się tylko trochę w wakacje po I klasie ale już nic z tego nie pamiętam...
No, ja się wzięłam za siebie jakoś w połowie drugiej klasy Że nie wspomnę, iż musiałam zapindalac jak głupia, bo przez dwa miesiące lekcje miałam, ze tak powiem, "dorywczo".
Cytat:
cholerna rejestracja
Ale jak X użytkowników nie korzysta to przypadkiem nie jest fałszowanie danych??
Wątpię. Są zarejestrowani? Są. To czy korzystają to juz ich sprawa.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 15:52   #21
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Usuwanie kont?

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
ale dlaczego administracja daje ci mozliwosc ukrywania profilu cery (), a nie daje mozliwosci ukrycia wpisow ? ? ? dla mnie to sa jaja.
Chce miec opcje ukrycia tego co napisałam; byc moze teraz tego nie potrzebuje, ale moze zdarzyc sie tak, ze kiedys bede bardzo tego "epizodu wizazowego" zalowac ...
Nawet, gdyby usunąć opcję „pokaż wpisy użytkownika X”, to i tak te posty by były i, i tak, można by je znaleźć przez wyszukiwarkę.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 18:19   #22
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Usuwanie kont?

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Zostaje jeszcze ID użytkownika Nowa Andriejewna miałaby inne. A przy postach, które pisałaby dawna Andriejewna, pod jej nickiem byłaby informacja, że konto usunięte dnia tego i tego
O patrz, rzeczywiście
Że też nikt jeszcze nie wpadł na takie ułatwienia

Jak dla mnie to w przypadku forum jest ok tak jak jest. W regulaminie jest wyraźnie powiedziane - jesteś odpowiedzialny za to, co piszesz. I ja się tego trzymam, piszę tu to, co każdej kuleżance mogłabym powiedzieć
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.