Rossmann cz. XVIII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-30, 13:16   #1741
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Koko Szanelll Pokaż wiadomość
Przede wszystkim to się do tego przyzwyczaiłam i na ogół nic z tym nie robię, czasem jak się śpieszę to wtedy wcieram w końcówki włosów odrobinę olejku arganowego i tak zostawiam albo spryskuję lekką odżywką z Marion https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...arganowym.html , która może super naturalna nie jest, ale nie obciąża włosów, ładnie pachnie i zdecydowanie ułatwia rozczesywanie
tak myślałam, trzeba wypracować sobie indywidualny system rozczesywania

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Niestety nie miałam, chociaż też przymierzałam się do zakupu Przydał by się taki puszek do poprawek. Ostatnio były w Rossmannie dwa za 5,99zł https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-do-pudru.html
Nie wiem jak się sprawują ale za taką cenę można by zaryzykować
uważajcie na tego typu akcesoria, ważne, żeby materiał z którego są wykonane nie chłonął za dużo pudru i był łatwy w myciu, bo w przeciwnym razie będzie siedliskiem bakterii
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 13:17   #1742
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez DiablicaY Pokaż wiadomość
apteczne tez nie sa takie jasne. z tych podkladw co mam, to w.m.u jest najbardziej neutralny

normalna 400ml
Odnośnie aptecznych się nie wypowiem, bo nie mam rozeznania.

Hmm, skoro normalna, to nie mam pomysłu. Myślałam, że może masz aloesową, wtedy możliwa jest reakcja alergiczna z powodu tego składnika... Ale tak to nie wiem.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 13:52   #1743
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
kiepskie są, nabierają sporo produktu, ale i tak większość pudru zostaje w tym puszku zamiast na twarzy




Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
uważajcie na tego typu akcesoria, ważne, żeby materiał z którego są wykonane nie chłonął za dużo pudru i był łatwy w myciu, bo w przeciwnym razie będzie siedliskiem bakterii


Dziękuję dziewczyny
właśnie tego się zawsze w tych puszkach obawiałam
To ja może lepiej zostanę przy pędzlach
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 13:53   #1744
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Pytałam się pani ekspedientki i powiedziała, że kolejna taka akcja na przełomie września - października . Będą zimowe zapasy
O nie, za wcześnie, nie zużyję tego Mogliby chociaż zrobić na coś innego np. na pielęgnację ciała albo włosów
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 13:54   #1745
Koko Szanelll
Rozeznanie
 
Avatar Koko Szanelll
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 678
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
uważajcie na tego typu akcesoria, ważne, żeby materiał z którego są wykonane nie chłonął za dużo pudru i był łatwy w myciu, bo w przeciwnym razie będzie siedliskiem bakterii
Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny
właśnie tego się zawsze w tych puszkach obawiałam
To ja może lepiej zostanę przy pędzlach
Ale pędzli tez się to tyczy Trzeba je myć raz w tygodniu łagodnym szamponem, np. BD, szczególnie syntetyki są świetną pożywką dla naszych 'mikroprzyjaciół'
Koko Szanelll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 13:55   #1746
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
O nie, za wcześnie, nie zużyję tego Mogliby chociaż zrobić na coś innego np. na pielęgnację ciała albo włosów
Cieszmy się, że wymyślili coś takiego i mamy okazję zrobić chociaż częściowe zapasy
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:05   #1747
Marla32
Zadomowienie
 
Avatar Marla32
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
O nie, za wcześnie, nie zużyję tego Mogliby chociaż zrobić na coś innego np. na pielęgnację ciała albo włosów
Tak mogli by zrobić taką akcję z pielęgnacją włosów, albo ciała, bo produktów do twarzy mam pod dostatkiem
__________________
Stany, Stany, Stany
Bloguję.
Marla32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 14:20   #1748
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Pytałam się pani ekspedientki i powiedziała, że kolejna taka akcja na przełomie września - października . Będą zimowe zapasy
Fajnie
Cytat:
Napisane przez Suivi Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to jeszcze jutro będzie -40% na produkty Lovely
Jutro idę, bo wczoraj dotarły do mojego Rosska lakiery piaskowe i kawior, ale niestety czytnik pokazywał ich regularną cenę
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:23   #1749
InfallibleLifestyle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 337
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Fajnie

Jutro idę, bo wczoraj dotarły do mojego Rosska lakiery piaskowe i kawior, ale niestety czytnik pokazywał ich regularną cenę
Ooo.. Fajnie, ja też bym się na nie skusiła, ale u mnie jeszcze chyba ich nie ma
InfallibleLifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:25   #1750
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez InfallibleLifestyle Pokaż wiadomość
Ooo.. Fajnie, ja też bym się na nie skusiła, ale u mnie jeszcze chyba ich nie ma
Zerknij jutro Może u Ciebie też już będą
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:27   #1751
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Koko Szanelll Pokaż wiadomość
Ale pędzli tez się to tyczy Trzeba je myć raz w tygodniu łagodnym szamponem, np. BD, szczególnie syntetyki są świetną pożywką dla naszych 'mikroprzyjaciół'
zgadzam się, chodziło mi o to, że z pędzli o wiele łatwiej pozbyć się brudu, w puszki i te inne za bardzo on "wchodzi"
kiedyś też myłam szamponem BD, teraz przeszłam na mydło antybakteryjne-wychodzi o wieeeele szybciej a efekt identyczny
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 14:28   #1752
InfallibleLifestyle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 337
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Zerknij jutro Może u Ciebie też już będą
Chyba właśnie mnie zachęciłaś Wejdę jutro specjalnie do Rossa i jak będą to wezmę kilka
InfallibleLifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:31   #1753
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Rossmann cz. XVIII

A teraz chyba powinna być jakaś promocja z okazji pierwszych urodzin programu Rossnę! Dobrze mi się wydaje, że na początku czerwca minie rok? Może zrobią coś fajnego? Rabat 40% na BabyDream mi się marzy

Żel z pompką idzie u nas hektolitrami...
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Punkt g u kobiety znajduje się na końcu wyrazu shopping.

Edytowane przez White Demon
Czas edycji: 2013-05-30 o 14:33
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:36   #1754
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XVIII

Odwiedziłam wczoraj dwa Rossy w mej okolicy i udalo mi sie dorwac tzeci do kolekcji krem Ziai (ten z winogronem), liner w pisaku Miss Sporty (ostatni! W drugim Rossie nie bylo ich wcale) oraz pomadke Rimmel by Kate w kolorku 14, czyli cudny nudziak. Poza tym kupilam 3 dni temu maseczke Garniera zwezajaca pory i jestem zakochana! Jutro lece po zapas. Cudnie zagoila moje niedoskonalosci, wygladzila mi skore. Co do porow to nie zaobserwowalam dzialania, ale do tego trzeba czasu. Na razie jestem zadowolona


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Widzialyscie juz nowa ulotke Rossmanna? Dolaczona byla do TeleTygodnia.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:39   #1755
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Cieszmy się, że wymyślili coś takiego i mamy okazję zrobić chociaż częściowe zapasy
Ja to mam ze wszystkiego zapasy, bo jak są jakieś super okazje, to jeśli tylko mam fundusze, kupuję na zapas. Te moje zapasy nie są jakieś wielkie jak na standardy wizażowe, ale normalni ludzie jednak się dziwią, jak je widzą To się powinno leczyć chyba.
Właściwie tylko balsamy do ciała kupuję na bieżąco, bo używam takiego, który jest tylko w małych drogeriach.

Cytat:
Napisane przez Marla32 Pokaż wiadomość
Tak mogli by zrobić taką akcję z pielęgnacją włosów, albo ciała, bo produktów do twarzy mam pod dostatkiem
Dokładnie Mogliby to rozdzielić, żebyśmy nie popłynęły znowu Chociaż produkty do ciała i włosów nie są takie drogie znowu.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:43   #1756
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Odwiedziłam wczoraj dwa Rossy w mej okolicy i udalo mi sie dorwac tzeci do kolekcji krem Ziai (ten z winogronem), liner w pisaku Miss Sporty (ostatni! W drugim Rossie nie bylo ich wcale) oraz pomadke Rimmel by Kate w kolorku 14, czyli cudny nudziak. Poza tym kupilam 3 dni temu maseczke Garniera zwezajaca pory i jestem zakochana! Jutro lece po zapas. Cudnie zagoila moje niedoskonalosci, wygladzila mi skore. Co do porow to nie zaobserwowalam dzialania, ale do tego trzeba czasu. Na razie jestem zadowolona
Mogłabyś podac link KWC do tej maseczki?

Btw, dziewczyny, dostanę w Rossmannie rozświetlacz Bourjois Illuminating Touch?
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:45   #1757
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez DiablicaY Pokaż wiadomość

dziewczyny, mam pytanie co do tej wody termalnej. nie macie po niej wypiekow na policzkach? kiedy jej uzywacie i po co? kupilam ja z mysla o odswiezaniu makijazu w ciagu dnia. jest ona niby nawilzajaca, a mi sie by takie nawilzenie przydalo. niezadowalajcy jest ten opis na butelce, bo malo mowi, a zas te zdjecie na opakowaniu tez. tutaj bobas, tutaj twarz, tutaj jakas babka w stringach na plazy :P
ja ją kupiłam z myślą o łagodzeniu podrażnień, tak jak są te apteczne wody Vichy, Avene, LRP. Do odświeżania nie za bardzo, bo to wychodzi jak taka mgielka do twarzy za 18zł to droga. Myslalam, ze to jest bardziej lagodząca przy stosowaniu środków antytrądzikowych, kwasow itp. Ale jeszcze nie używałam jej
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:47   #1758
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Też bym tak chciała, ale jak się dorwę, to jak głupi do sera i nakupuję mnóstwo rzeczy, ale wszystko potrzebne
ja tak samo bo w sumie t potrzebne mi nie było nic, a jak weszłam do Ross to wydałam 200zł nagle wszystko by mi się przydało...

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
też tak zawsze miałam, ale już chyba osiągnęłam ten poziom zawalenia szafek kosmetykami, że zdrowy rozsądek doszedł do głosu i powiedział dość.
choć gdyby promo obejmowało -40% na pielęgnację włosów to nie ręczę za siebie, mam ostatnio hopla
ojjj gdyby faktycznie było -40% na pielęgnację włosów to bym oszalała

Cytat:
Napisane przez InfallibleLifestyle Pokaż wiadomość
Chyba właśnie mnie zachęciłaś Wejdę jutro specjalnie do Rossa i jak będą to wezmę kilka
ja też zajrzę, jak będą u mnie piaskowce to kupię na pewno

wczoraj nałożyłam podkład Under Twenty Anti Acne i ogólnie wykończenie super Jest trochę ciężki i tępy więc na lato średnio ale mimo wszystkie uważam że za 10zł to super produkt. Co prawda efekt zmatowienia na mojej twarzy znikł po jakiś 3 godzinach, ale ja tak mam z każdym podkładem/pudrem generalnie polecam.

Wypróbowałam również piankę do mycia twarzy Synergen i potwierdzam-zapach jest super. Ogólnie pianka ładnie oczyściła mi twarz po całym dniu, ale miałam uczucie lekkiego ściągnięcia. Ale dam jej szansę

Maseczka Siarkowa Moc tak okropnie mi ściągnęła twarz że szok sama nie wiem co mam o niej myśleć...

Któras z dziewczyn pytała mnie jak mi się podoba Airy Fairy: jest przepiękna! na moich ustach jest to róż wpadający w fiolet.
Zrobię wam fotki Airy Fairy i Kate 14 to same zobaczycie efekt na moich ustach
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:48   #1759
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Widzialyscie juz nowa ulotke Rossmanna? Dolaczona byla do TeleTygodnia.
Ta, która jest dostępna na rossnecie?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 14:57   #1760
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Odp: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez ada_1985 Pokaż wiadomość
Czereśnia w prostokątnym, a mango i poziomka te okragle. Zreszta zaraz wstawie zdjecia .
Przyjrzę im się przy najbliższej wizycie w Rossku

Cytat:
Napisane przez malgo_ Pokaż wiadomość
O ludzie ile pomadek Kiedy ty zużyjesz to wszystko?
Często miziam się pomadkami, więc myślę, że zdążę przed następnym -40% zużyć, może nie całość, ale większość

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Na koniec kupiłam jeszcze tylko tonik z Kolastyny do cery suchej i 2 maseczki siarkowa moc, bo mnie ostatnio strasznie wypryszczyło
Tak jak sądziłam, w tym Rossie nie ma w ogóle dermokosmetyków, o Flosleku nie wspominając
Szkoda, że nie udało Ci się kupić tego Flos Leku Ja miałam szczęście, capnęłam z półki ostatnie trzy sztuki

Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
Trochę nie ogarniam, bo co nadrobię, to się pojawia kolejne 5 stron, więc zapytam: na saszetki do szafy też było -40%? Jak nie, to czemu tak je wszyscy kupowali?
Nie było Ja kupiłam bo były wystawione przy kasie, a ja doszłam do wniosku, że przydałoby mi się coś pachnącego do szafy

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Pytałam się pani ekspedientki i powiedziała, że kolejna taka akcja na przełomie września - października . Będą zimowe zapasy


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja jakiejś pani która chciała kupić lakier loreal mówiłam właśnie ze będzie polowa ceny zaraz zeby nie brała, ale mi nie uwierzyła Myślała że chce jej capnąć może
Na pewno tak pomyślała

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
umyłam pyszczek pianka malinową... super !!
Dobrze, że jesteś zadowolona, przynajmniej nie mam Cie na sumieniu

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
A ja chciałam się wybrać jeszcze jutro, bo przez pracę ryłam nosem, jak wracałam do domu i nie wiem, czy mam jeszcze szanse, żeby coś kupić w tej akcji -40%?
Chyba się trochę zagapiłaś, promocja skończyła się wczoraj

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
możesz zdradzić sposób na rozczesanie po nim włosów? bo są dość tępe po myciu BD, czyli oczyszczone, no chyba że się przyzwyczailaś
Odżywka (bądź maska) po każdym myciu i nie będzie problemu z rozczesaniem włosów

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
2x puder Manhattan 2w1(właśnie dziś zauważyłam że jeden był otwarty i miał brudną gąbeczkę )
Ludzie to świnie Najlepsze że taka otworzyła, pomiziała się, odłożyła na półkę i jeśli się zdecydowała to wzięła nówkę nie śmiganą
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:59   #1761
Marla32
Zadomowienie
 
Avatar Marla32
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Dokładnie Mogliby to rozdzielić, żebyśmy nie popłynęły znowu Chociaż produkty do ciała i włosów nie są takie drogie znowu.
Drogie nie są, ale zawsze mogą być tańsze bo która by nie chciała zakupić ulubionej odżywki do włosów czy jakiegoś balsamu -40% taniej
__________________
Stany, Stany, Stany
Bloguję.
Marla32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:01   #1762
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Co do saszetek do szafy to ja kupiłam takie okrągłe: mango i malinową i moim zdaniem nadają się do torebki, w szafie po 3 dniach ich nie czuje
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:07   #1763
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
Któras z dziewczyn pytała mnie jak mi się podoba Airy Fairy: jest przepiękna! na moich ustach jest to róż wpadający w fiolet.
Zrobię wam fotki Airy Fairy i Kate 14 to same zobaczycie efekt na moich ustach
Rowniez skusilam sie na te dwa kolorki i potwierdzam, ze sa przepiekne. <3


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
Chyba się trochę zagapiłaś, promocja skończyła się wczoraj
Cholercia to juz nie kupie tyh maseczek Garniera. Cos mi sie pochrzanilo i myslalam, ze promocja jest do jutra. Kurcze no!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ta, która jest dostępna na rossnecie?
Tak. Kurcze, nie zauwazylam tego. :P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:10   #1764
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
zatem co tam polecacie dziewczyny z lovely ? jakies lakiery? niestety nie jestem z Wami na biezaco w tym szale i chyba takie przydatne informacje mi umknely .
Wibo tez powinno byc na promo, jesli chodzi o lovely to ja bede czatowac na lakiery piaskowe jak dojda xd

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę zakupami, chociaż przy was to nie poszalałam. Niektórych rzeczy używam, bo akurat mi się poprzednicy pokończyli. Wydałam około 200 zł.
Jak te ponadki lara conti i nonicare sie spisuja? Ladnie lachna?

Cytat:
Napisane przez cedrowa Pokaż wiadomość
Ahaa teraz dotarło do mnie o czym myślałyście.
Ja jestem tak zacofana że nie wiem do czego służy tablet.

kudlik_kk, tych kremów Perfecta co widnieją na zdjęciach nie widziałam u siebie, a ciekawa jestem jak Tobie będą służyć.
Ja z tableta częściej niz z komórki korzystam bo wszystkie notatki i projekty na studia tam mam to automatycznie takie skojarzenie xd

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
O tak!
Ja stawiam jeszcze na maseczki Ziaji i ichni krem z olejkiem

Moje (skromne) zakupki, z całej akcji:
*Podkłady/Pudry:
- Maybelline, Affinitone
- Max Factor, Lasting Performance
- Rimmel, puder Stay Matte

* Szminki/Błyszczyki:
- Rimmel, Lasting Finish by Kate Moss 14
- Rimmel, Lasting Finish 070 („Airy Fairy”)
- Wibo, Eliksir 05 oraz 03
- Wibo, błyszczyk Lips Sensation XXL

*Kremy/Maseczki: (jezu)
- Alterra, krem aloesowy
- Ziaja, maseczki: Anty Stres, Regenerująca
- Rival de Loop, maseczki: Rozświetlająca, Oliwkowa, Mleko&Miód, Nawilżająca
- Lirene, maseczki: Odżywianie, Nawilżanie
- Perfecta, maseczki: Wygładzająca
- Dermaglin, maseczki: Oczyszczająco-odżywcza, Kleopatra x2

*Tusze do rzęs/Eyeliner:
- L'Oreal, mascara Lash Wings
- Rimmel, eyeliner Glam Eyes

*Lakiery:
Wibo, Express Growth 410


Chyba wszystko, zgubiłam paragony...

Z kolorówką nie zaszalałam, akurat skończył mi się podkład, więc wybrałam się po Affinitone, który najpierw kupiłam trochę za ciemny (odsprzedałam), a potem mocno za jasny (), więc postanowiłam mieszać go z czymś ciemniejszym, czyli Max Factor. Trochę mi dziwnie, bo jestem raczej minimalistką... Jeden podkład, tusz do rzęs, puder... A tutaj dwa podkłady. Eyeliner cierpliwie rozcieńczałam z wodą, w oczekiwaniu na tę promocję (dramatyczne), więc też wpadł do koszyka... Tusz jeszcze jakoś sobie radził, ale strasznie napaliłam się na Lash Wings A poprzedni puder pokruszył się z 2 m-ce temu...
Pielęgnacja twarzy też nie miała żadnych znaczących ubytków, kupiłam na zapas krem do twarzy, oprócz tego niczego nie potrzebowałam, więc popłynęłam z maseczkami do twarzy i przyznam, że niebezpiecznie mnie to wciągnęło
Produkty do ust: na Lasting Finish 14 czaiłam się już dłuższy czas, tylko zawsze było nam nie po drodze 070 odkryłam kilka tygodni temu, więc też to był planowany zakup. A korzystając z promocji kupiłam Eliksiry (w sumie, 05 też planowałam od dawna) i spontanicznie wpadł mały błyszczyk z Wibo.

A wizażowym hitom się nie dałam Miceli nie używam, żółtą mascarę z Lovely kończę, kremu do twarzy nie poczebuje, zwłaszcza, że Kozie Mleko troszkę mnie zapycha, pomadki Rimmel kupiłam w 1 dniu promocji, wody termalnej nie używam...
W sumie, myślałam, że kupiłam dużo produktów A ta lista jakaś krótka... Czyżbym o czymś zapomniała?
Silna wole masz widze ja zapasow narobilam ale za to maseczki mnie nie kusily

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Ja tak samo! Szampony GP i Timotei z różą jerycha byłyby w każdym kącie mieszkania No i biedny tż bo nie dość, że by musiał za to zapłacić to jeszcze nieść



Jakby była promo na ciało to kupiłabym chybaz 10 peelingów do ciała jakie chciałam wypróbować, tonę kremów do stóp, oczywiście 50 butli pierdołków do HI (o le by były w promo) i płyn do kąpieli BD fur mama w ilości zastraszającej oraz oczywiście pierdyliard specyfików na celulasa. Ale bym się mazała - co pięć minut
Ja bym sie na tolpe do ciała skusila i odzywki dwufazowe do wlosow gp i tak za 5 kupuje

Cytat:
Napisane przez White Demon Pokaż wiadomość
Obudzułam się, zmyłam i mam podobne spostrzeżenia do Twoich
Aczkolwiek miłym zaskoczeniem jest to, że twarz była po nocy nie przetłuszczona i przyjemnie miękka (taka nawilżona).
Nałożyłam jeszcze maskę antybakteryjną Ava i pomyślę co dalej
Dziś u mnie pada więc mogę się maseczkować cały dzień!
Jeszcze włosy naolejuję (jest wogóle takie słowo?) olejkiem Alterry, bo dawno tego nie robiłam



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja bym sie maseczkowala ale tz przyjechal to SPA nie da rady, chyba ze jego zmusze dowyprobowania

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
aaaa no to chyba że tak
ja po niezbyt udanym enzymatycznym z Daxa chciałam spróbować innego, opinie ma dobre więc ciekawa jestem











ooo tak ! pędzle by się przydały, tym bardziej gdyby była też akcja -40%





Ja żałuję tylko że nie udało mi się kupić Bourjois 123 Perfect
Dlatego ja sobie daxa odpuscilam bo rozne opinie byly.
Co do pedzli z miesiąc przeżywalam jak sie nie zalapalam na połowę za ecotools xd

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
A miałaś może? Potrzebuję czegoś do torebki, nie będę chodzić z pędzlem, a poprzednią wyrzuciłam. Miałam dwie inne ale były beznadziejne
Ze swojej strony polevam zwykle oparłi do remakijazu używane i wyrzucam od razu, najbardziej higieniczne

Cytat:
Napisane przez DiablicaY Pokaż wiadomość
rimmel wake me up 100ivory 39.99zl aktualnie to moje jedno z dwoch cudeniek. subtelnie buzia sie po nim blyszczy i jest promienna. a w kolorach cos zmienili bo nie sa juz tak rozowe jak kiedys. z moja twarza perfekcyjnie sie zgrywa. no i ma srednie krycie.
po healthy mix efekt mi sie nie podoba. kolor najjasniejszy jest taki ponury. niby jest po nim glow, ale takie dziwne. jakbym sie spocila

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

dziewczyny, mam pytanie co do tej wody termalnej. nie macie po niej wypiekow na policzkach? kiedy jej uzywacie i po co? kupilam ja z mysla o odswiezaniu makijazu w ciagu dnia. jest ona niby nawilzajaca, a mi sie by takie nawilzenie przydalo. niezadowalajcy jest ten opis na butelce, bo malo mowi, a zas te zdjecie na opakowaniu tez. tutaj bobas, tutaj twarz, tutaj jakas babka w stringach na plazy :P
Wake me up jest ciemny strasznie a mnie woda nie podraznia

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Fajnie

Jutro idę, bo wczoraj dotarły do mojego Rosska lakiery piaskowe i kawior, ale niestety czytnik pokazywał ich regularną cenę
Ooo a Promo do jutra jest czy do soboru? Bo zobaczylabym czy domnie dotarły
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:10   #1765
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez mmmiley Pokaż wiadomość
Mogłabyś podac link KWC do tej maseczki?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...z-cynkiem.html


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:10   #1766
Marla32
Zadomowienie
 
Avatar Marla32
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Co do saszetek do szafy to ja kupiłam takie okrągłe: mango i malinową i moim zdaniem nadają się do torebki, w szafie po 3 dniach ich nie czuje
A ja je chciałam kupić ze względu na zapach, ale w moim nie było ...
__________________
Stany, Stany, Stany
Bloguję.
Marla32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:11   #1767
czerwieclipiec
Zadomowienie
 
Avatar czerwieclipiec
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: jesień
Wiadomości: 1 112
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
ja też zajrzę, jak będą u mnie piaskowce to kupię na pewno
Kręciły by mnie te lakiery, gdyby nie kolory. To samo jest z tymi fakturkami z GoldenRose...
__________________
- Underground nuclear testing in China, and, hey! Your perfume!
- My perfume? I'm not wearing any perfume.
- Oriental blend, tangerines, castorium...
- I showered before I came here.
- ... maybe a little myrrh. Opium. You're wearing Opium.
- I got it, didn't I? Yeah.
czerwieclipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:11   #1768
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tej serii nie znajdziesz w żadnym stacjonarnym, no chyba, że w salonie firmowym ziaji. I są kłopoty z kupnem bo to seria przeznaczona do salonów kosmetycznych, więc jeśli nie masz odpowiedniego zaświadczenia lub certyfikatu, że prowadzisz takowy, bądź masz wykształcenie kierunkowe to Ci nie sprzedadzą. Swoją drogą to totalna głupota bo peeling jak peeling- tylko tyle że bardzo mocny zdzierak z niego. Na all powinnaś kupić bez problemu- ja przynajmniej tak zrobiłam
U mnie w sklepie ziai sprzedają normalnie te niby specjalistyczne serie, tylko cena powala za peeling mocny 35 zl. Na allegro chyba jest za 20zl

Ja myslalam, ze duzo kupilam dopoki nie spojrzalam wyrywtkowo w ten watek.

Zakupy dla mnie:
3 x eva natura krem nawilazający z melisą, uwielbiam ten krem
1 x zel eva natura z koniczyną
1 x zel nivea zielony
2 x olejek soraya
troche maseczek ziai
jakis błyszczyk rimmel

w sumie obrocilam 4 razy do rossmana w ciagu 3 ostatnich dni promocji... Szkoda, ze nie wiedzialam, ze pomadki tez sa przecenione.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:21   #1769
Marla32
Zadomowienie
 
Avatar Marla32
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
U mnie w sklepie ziai sprzedają normalnie te niby specjalistyczne serie, tylko cena powala za peeling mocny 35 zl. Na allegro chyba jest za 20zl
W salonie Ziaji każdy może kupić serie pro. Jak masz zaświadczenie, że się uczysz na kosmetologii lub pracujesz w tym kierunku to wtedy jest zniżka coś ok. 38% bodajże. Więc niektórym opłaca się bardziej na allegro kupować, niż płacić całą kwotę .
__________________
Stany, Stany, Stany
Bloguję.
Marla32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 15:23   #1770
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jak te ponadki lara conti i nonicare sie spisuja? Ladnie lachna?
Dla mnie noni Care Eden of Garden to KWC wśród pomadek! Nie ma lepszej! Cudownie pielęgnują usta w zimie i w lecie! Pięknie pachną, nie roztapiają się, w ogóle hit nad hity!!!!!!!
Laura Conti shine - super szmineczka - ma ładny poblask, ładnie pachnie i smakuje, długo jest na ustach. Także mogę stwierdzić, że się spisuje
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.