Przedziwny blond (2 odcienie) co z tym zrobić ? Zdjęcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-16, 16:00   #1
Emilia94x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13

Przedziwny blond (2 odcienie) co z tym zrobić ? Zdjęcie


Witam.

A więc mój naturalny kolor włosów to taki ciemny blond, ale wpadający w ciepły, złotawy odcień. 2 lata temu wpadłam na "genialny" pomysł, aby przefarbować się na ciemny brąz wpadający w czerwień.. Efekt był tragiczny. Na początku wmawiałam sobie, że wyglądam rewelacyjnie, ale niee.. Ciemne włosy mi nie pasują. Mam jasną karnację, jasne oczy, jako dziewczynka byłam jasną blondynką, więc generalnie ciemny kolor mnie strasznie postarzył.. Później nic z włosami nie robiłam.. Chodziłam z odrostem 10cm.. a ten brąz sprał się i końcówki miałam miedziano-rude.. Postanowiłam wrócić do blondu. Poszłam do fryzjera, rozczarowałam się.. od góry odrost miałam super jasny blond, a te końce w spranym brązie jakieś takie rudawo-blondowate.. Koszmar, zwłaszcza że ten przedział bardzo było widać.. Później farbowałam coraz jaśniejszymi farbami sama, ale zawsze był ten przedział.. Ostatnio pofarbowałam włosy odcieniem platynowym, to mój odrost wręcz idealna platynka, a 10 cm z końców jakiś żółtawy blond. Co z tym zrobić ? Czy w grę wchodzi tylko położyć rozjaśniacz na końcówki ? Załamka, chciałabym się wreszcie pozbyć tych różnych odcieni..

Dodam jeszcze zdjęcie (jest z przed roku, ale obecnie też jestem w takiej beznadziejnej sytuacji) tutaj bardzo widać 2 odcienie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pppp.jpg (29,6 KB, 147 załadowań)
Emilia94x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 18:55   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przedziwny blond (2 odcienie) co z tym zrobić ? Zdjęcie

Cytat:
Napisane przez Emilia94x Pokaż wiadomość
Witam.

A więc mój naturalny kolor włosów to taki ciemny blond, ale wpadający w ciepły, złotawy odcień. 2 lata temu wpadłam na "genialny" pomysł, aby przefarbować się na ciemny brąz wpadający w czerwień.. Efekt był tragiczny. Na początku wmawiałam sobie, że wyglądam rewelacyjnie, ale niee.. Ciemne włosy mi nie pasują. Mam jasną karnację, jasne oczy, jako dziewczynka byłam jasną blondynką, więc generalnie ciemny kolor mnie strasznie postarzył.. Później nic z włosami nie robiłam.. Chodziłam z odrostem 10cm.. a ten brąz sprał się i końcówki miałam miedziano-rude.. Postanowiłam wrócić do blondu. Poszłam do fryzjera, rozczarowałam się.. od góry odrost miałam super jasny blond, a te końce w spranym brązie jakieś takie rudawo-blondowate.. Koszmar, zwłaszcza że ten przedział bardzo było widać.. Później farbowałam coraz jaśniejszymi farbami sama, ale zawsze był ten przedział.. Ostatnio pofarbowałam włosy odcieniem platynowym, to mój odrost wręcz idealna platynka, a 10 cm z końców jakiś żółtawy blond. Co z tym zrobić ? Czy w grę wchodzi tylko położyć rozjaśniacz na końcówki ? Załamka, chciałabym się wreszcie pozbyć tych różnych odcieni..

Dodam jeszcze zdjęcie (jest z przed roku, ale obecnie też jestem w takiej beznadziejnej sytuacji) tutaj bardzo widać 2 odcienie:
Po pierwsze trafiłaś na kiepskiego fryzjera, skoro nie wyrównał Ci rożnicy w kolorze. Najlepiej by było przestać farbować, żeby wlosy po prostu odrosły w naturalnym kolorze i stopniowo ścinać. Jest na Wizazu wątek o powrocie do naturalek-tam Dziewczyny służą wsparciem w chwilach załamki.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 11:24   #3
olapulanik
Raczkowanie
 
Avatar olapulanik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 38
GG do olapulanik
Dot.: Przedziwny blond (2 odcienie) co z tym zrobić ? Zdjęcie

Po zdjęciu widać, że masz dość zniszczone włosy. Na początek proponowałabym ci przyciąć końcówki. Wracanie do naturalnego zajmie wiele czasu, ale to ty sama powinnaś juz zadecydować czy podejmiesz sie koloryzacji czy będziesz czekać dłłłłłłuuuuugggiii czas na wrócenie do naturalnych włosów.
Ze swojej strony zaproponowałabym nałożyć któryś blond zbliżony do twojego naturalnego koloru z firmy Garnier(krem koloryzujący z rozjaśniaczem 2-3 tony) najpierw na końcówki, a następnie na włosy jaśniejsze. To powinno trochę zminimalizować problem. To mój wypróbowany sposób, zawsze wychodzi taki sam bądź minimalnie inny kolor, więc bardzo polecam wypróbować. Pozdrawiam. W razie pytań zapraszam do mnie chętnie pomogę
__________________
olastyling
olapulanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 19:26   #4
Emilia94x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Przedziwny blond (2 odcienie) co z tym zrobić ? Zdjęcie

Cytat:
Napisane przez olapulanik Pokaż wiadomość
Po zdjęciu widać, że masz dość zniszczone włosy. Na początek proponowałabym ci przyciąć końcówki. Wracanie do naturalnego zajmie wiele czasu, ale to ty sama powinnaś juz zadecydować czy podejmiesz sie koloryzacji czy będziesz czekać dłłłłłłuuuuugggiii czas na wrócenie do naturalnych włosów.
Ze swojej strony zaproponowałabym nałożyć któryś blond zbliżony do twojego naturalnego koloru z firmy Garnier(krem koloryzujący z rozjaśniaczem 2-3 tony) najpierw na końcówki, a następnie na włosy jaśniejsze. To powinno trochę zminimalizować problem. To mój wypróbowany sposób, zawsze wychodzi taki sam bądź minimalnie inny kolor, więc bardzo polecam wypróbować. Pozdrawiam. W razie pytań zapraszam do mnie chętnie pomogę
Ale nie nie nieee.. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond ze złotymi refleksami.. Nie chcę wracać do tego ciemnego blondu, bo zdecydowanie lepiej wyglądam w jaśniejszych. Chciałabym jakoś wyrównać dół bez podcinania.. Zdjęcie było sprzed roku. Dołączam zdjęcie moich włosów po rocznej, świadomej pielęgnacji.. jest o niebo lepiej.. ale cały czas mam problem z kolorem i nie wiem jak go wyrównać, żeby były jednolicie jasne..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FBdd.jpg (161,3 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Emiliaaaaa.jpg (27,7 KB, 59 załadowań)
Emilia94x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 19:52   #5
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przedziwny blond (2 odcienie) co z tym zrobić ? Zdjęcie

Cytat:
Napisane przez Emilia94x Pokaż wiadomość
Ale nie nie nieee.. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond ze złotymi refleksami.. Nie chcę wracać do tego ciemnego blondu, bo zdecydowanie lepiej wyglądam w jaśniejszych. Chciałabym jakoś wyrównać dół bez podcinania.. Zdjęcie było sprzed roku. Dołączam zdjęcie moich włosów po rocznej, świadomej pielęgnacji.. jest o niebo lepiej.. ale cały czas mam problem z kolorem i nie wiem jak go wyrównać, żeby były jednolicie jasne..
Masz za jasny odcień skory do tego odcienia blondu. Myślę, ze natura wiedziala co robi obdarzajac Cię takim kolorem włosow
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 20:12   #6
Emilia94x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Przedziwny blond (2 odcienie) co z tym zrobić ? Zdjęcie

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Masz za jasny odcień skory do tego odcienia blondu. Myślę, ze natura wiedziala co robi obdarzajac Cię takim kolorem włosow
Ale natura obdarzyła mnie właśnie jasnym, wręcz białym blondem
który z czasem zaczął ciemnieć (wiadomo, dużo blondyn z wiekiem ciemnieje).
Nie sądzę, bardzo dużo ludzi mi mówi, że wyglądam świetnie w jasnych włosach, ciemny (nawet ciemny blond) bardzo mnie postarzał i właśnie w przypadku jasnej skóry, w ciemniejszych kolorach wyglądałam niezdrowo, anemicznie. Kiedy mam jaśniejsze blondy na głowie, cera nabiera koloru i blasku - wyglądam po prostu zdrowiej.
Emilia94x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 20:13   #7
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przedziwny blond (2 odcienie) co z tym zrobić ? Zdjęcie

Cytat:
Napisane przez Emilia94x Pokaż wiadomość
Ale natura obdarzyła mnie właśnie jasnym, wręcz białym blondem
który z czasem zaczął ciemnieć (wiadomo, dużo blondyn z wiekiem ciemnieje).
Nie sądzę, bardzo dużo ludzi mi mówi, że wyglądam świetnie w jasnych włosach, ciemny (nawet ciemny blond) bardzo mnie postarzał i właśnie w przypadku jasnej skóry, w ciemniejszych kolorach wyglądałam niezdrowo, anemicznie. Kiedy mam jaśniejsze blondy na głowie, cera nabiera koloru i blasku - wyglądam po prostu zdrowiej.
Ok, tylko wyraziłam moje zdanie
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 05:54   #8
Emilia94x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Przedziwny blond (2 odcienie) co z tym zrobić ? Zdjęcie

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Ok, tylko wyraziłam moje zdanie
Nie ma sprawy.
Generalnie do jasnej porcelanowej cery mi daleeeko, żeby wyglądać dobrze np. w czarnych.. Mam jasną karnację i po prostu w ciemnych wyglądam, uwierz mi jak CHORA. Strasznie, a do tego 15 lat starzej. Na 3 zdj. jest ogromne światło więc może dlatego moja cera się taka wydaje.
No ale każdy ma prawo do własnej opinii.
Emilia94x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 18:11   #9
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedziwny blond (2 odcienie) co z tym zrobić ? Zdjęcie

A może na ciemniejsze partie kąpiel rozjaśniająca? Tylko delikatna, bo widzę, że końce rzeczywiście przydałoby się podciąć.Albo- dla ochłodzenia kilka kropel gencjany na miskę wody lub maseczka ochładzająca do blondu Marion?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 06:27   #10
Emilia94x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Dot.: Przedziwny blond (2 odcienie) co z tym zrobić ? Zdjęcie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A może na ciemniejsze partie kąpiel rozjaśniająca? Tylko delikatna, bo widzę, że końce rzeczywiście przydałoby się podciąć.Albo- dla ochłodzenia kilka kropel gencjany na miskę wody lub maseczka ochładzająca do blondu Marion?
Wiesz co? Od jakiegoś tygodnia używam srebrnej płukanki na końce i nie powiem, jest efekt. Zobaczymy dalej. Ale dziękuję
Emilia94x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 09:44   #11
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Przedziwny blond (2 odcienie) co z tym zrobić ? Zdjęcie

Polecam na końce używać fioletowego szamponu. Od wypłukuje rudawo-pomarańczowy odcień z włosów. Kładź go na końce, żeby podrównać z górą.
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.