Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 11:54   #691
Lamiaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 19
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Operację nosa (korekta całkowita) miałam w 2006 roku. Od dawna o tym marzyłam, poniewaz mój nos zawsze był moim jedynym, ale jakże wielkim kompleksem. Nigdy nie żałowałam tej decyzji. Zapłaciłam za całość 4500 zł. Czytam Was, kiedy piszecie, że może to boli, to nie warto się poddawać zabiegowi, a to siniaki, a to zapchany nos. Moje drogie, dla mnie takie szczegóły nie stanowiły żadnej przeszkody. I uważam, że jesli ktoś naprawdę jest zdeterminowany i rzeczywiście chce to zrobić, to nawet o tych chwilowych niedogodnościach nie myśli. Wszelkie objawy mijają, a każdy przechodzi je zupełnie inaczej. Mnie nos po operacji nie bolał wcale, wzięłam urlop, przeleżałam dwa tygodnie w gipsie w domu i tyle. W tym czasie siniaki z powiek i spod oczu zeszły. Następnie zdjęłam gips i juz tylko cieszyłam się nowym nosem. Owszem, pewnym dyskomfortem jest brak mozliwości oddychania przez nos albo spania na brzuchu, co uwielbiam, ale to wszystko trwa zaledwie jakieś dwa tygodnie. Cóz to jest wobec całej reszty życia? Życia z pieknym nosem... Początkowo nos był jeszcze lekko opuchnięty, ale nikt tego nie dostrzegał, oprócz mnie. Teraz jest po prostu śliczny, a ja przeszczęśliwa. Nie mam juz kompleksów polegających na odpowiednim ustawianiu się do ludzi, żeby mój profil był jak najmniej widoczny. Dzisiaj czuję się piękna, pewna siebie i całkowicie uszczęśliwiona.

Edytowane przez Lamiaa1
Czas edycji: 2009-01-20 o 11:58
Lamiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 13:45   #692
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Lamiaa1 Pokaż wiadomość
Teraz jest po prostu śliczny, a ja przeszczęśliwa. Nie mam juz kompleksów polegających na odpowiednim ustawianiu się do ludzi, żeby mój profil był jak najmniej widoczny. Dzisiaj czuję się piękna, pewna siebie i całkowicie uszczęśliwiona.
Własnie dlatego warto spelniac marzenia i dazyc zawziecie do celu

różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:56   #693
elmagicom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cześć

Zdecydowałem się na operację nosa.
Mam w związku z tym kilka pytań ale najpierw kilka słow o moim nosie.

Nos był kilka lat temu złamany. Niestety nie byłem tego świadomy (owszem bolal) i nic z tym nie zrobiłem. Aktualnie przekrzywiony jest w lewo około pół centymetra.
Dodatkowo będę chciał zrobić korektę końcówki nosa czyli jej zmniejszenie.
Nie planuję skracać nosa "w kości" myslę że wymodelowanie koncówki już go optymalnie skróci. Poza tym nos w "skosie" jest prosty nie trzeba tego dotykać.
Do rzeczy.
Chciałbym zrobic prostowanie przegrody za pieniadze NFZ. A plastykę za swoje.
Ktorą klinikę polecicie. Chodzi o okolice Warszawy.
Jaka jest procedura w załatwianiu takiej operacji. Czy najpierw mam się udać do lekarza rodzinnego? Czy najpierw znaleźć klinikę i ona z NFZ wszystko załatwi.
Ile się czeka w powiedzmy popularnych klinikach na operację nosa?

Czy jeżeli miałbym robic wszystko za swoje pieniążki to polecilibyście inną klinikę?

Proszę o odpowedź.

Edytowane przez elmagicom
Czas edycji: 2009-01-23 o 08:01
elmagicom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:57   #694
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Najpierw musisz się dowiedzieć czy klinika, która Cię interesuje ma podpisaną umowę z NFZ. Jeśli ma, to tylko wtedy możesz wykonać prostowanie przegrody za darmo, a za plastykę zapłacić z własnej kieszeni. Dzwoń do klinik i się dowiaduj
Czas oczekiwania na zabieg jest różny, często jest to parę miesięcy.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:33   #695
elmagicom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dzięki za info.
Przed chwilą wrociłem z przychodni, otrzymałem skierowanie do laryngologa.
Pytałem lekarza rodzinnego ile czeka się (państwowo w szpitalu) na zabieg w Warszawie. Stwierdził że na Banacha około 2mcy a w szpitalu przy koszykowej nawet mniej niż tydzień. troche nie chce mi się w to uwierzyć... Ale gdyby?
No i teraz rodzi się kolejny dylemat.
Czekać x miesięcy do prywatnej kliniki, wybrnego dobrego lekarza "z nazwiskiem" czy iść do tego szpitala za ciosem na prostowanie.
Czy prostowanie przegrody (załóżmy bez korekcji końcówki o ktorej pisałem wcześniej) jest zabigiem z ktorym poradzi sobie państwowy lekarz czy nie ryzykować że skrzywi mi go w kolejnym miejsu i zostanie mi tylko pasek od spodni na suficie i niespłacone kredyty.
Pytam, bo chciałbym jak najmniej ingerować w ten nos, mimo ze jest duzy i okrągły to jednak pocieszny i przedewszystkim moj.
Gdy się patrzy z lewego profilu jest "do przyjecia" jak z prawego to lekko kieruje się do góry. Domyślam się że przy wyprostowaniu (gdy naciskam ręką tak jest) powinien wrocic troszkę nizej. I gdyby to prostowanie wyszło prawidłowo to moze na tym bym skończył.
Więc jak myslicie? Iść do szpitala, czy czekać na zabieg w klinice?

Edytowane przez elmagicom
Czas edycji: 2009-01-23 o 14:44
elmagicom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 19:47   #696
BunnyGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Proszę, czy mogłabyś zdradzić, gdzie miałaś przeprowadzaną operację i kto Cię operował?
BunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 06:27   #697
Lamiaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 19
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Miejsce, w którym mnie uszczęsliwiono to Klinika dra Bieleckiego w Poznaniu. Operował sam dr Bielecki. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i zapewniam Was, że marzenia się spełniają, ale naszą rolą jest wpomagać w tym los
Lamiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 21:25   #698
akapit
Przyczajenie
 
Avatar akapit
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

mój nosek, a raczej nochal -.- jest okropny ; /
hmm mam garba (może nie jest ogromny, ale widoczny) a do tego wydaje się być odrobinę za duży.
do tego całkowicie nie zgrabny- taki kartofelek. ; /
ile kosztowałaby operacja-taka, która 'naprawiłaby' to wszystko..?
czytałam, że suma znajduje się w granicach 7500zł..
w sumie duży wydatek, ale strasznie by mi to poprawiło samoocenę.. (o wygładzie nie mówiąc;p)
akapit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:25   #699
Isabellla10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanko:czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat dr Szczyta???pozdrawiam wszystkie Wizażanki
Cześć
Ja ide na konsultacje do Dr. Szczyta na poczatku lutego.Do tej pory byłam na konsultacji u Dr Krzysztofa Potockiego i nie jestem za zrobieniem u nego swojego nosa.
Jak juź będe po konsultacji to się odezwe.

Pozdrawiam
Isabellla10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 22:58   #700
Isabellla10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Czy jest może ktoś n tym forum kto robił nos tylko w części chrzestnej bo jak do tej pory czytam to większość ta prawie "całkowita" ma problem z garbkami i tak dalej.Ja mam prosty nos tylko mam czubek jak "kartofelek".Szukam porady kogoś kto miał podobny problem.Byłam na 1 konsultacji u Dr. K.Potockiego teraz wybieram sie dna 2 do Dr Szczyta.
Chciałm dodać jeszcze źe jak oglądałam do tej pory zdjęcia po i przed na stronch w internecie to nie ma takich fotek gdzie byłoby widać efekty zmienionych nosów w samej jej końcówce.

Proszę o pomoc.
Isabellla10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 10:49   #701
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

http://www.chirurgia-plastyczna.tv/z...=dolezal-tomas

Zobacz tutaj, widac jak duzo mozna zmienic ksztalt czubka nosa.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 12:22   #702
Martucha152
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Witaj
A może znasz kogos kto operował nos u dr Kubasika ,też operuje u Bieleckiego.Jestem do niego umówiona ale nie znam nikogo komu on operował nosek
Martucha152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 22:45   #703
Bacha1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Dr Artur Zawisz - operacja nosa

Cytat:
Napisane przez 23erwat34tergtevt3w45tyq3 Pokaż wiadomość
Eh, dlugo mi zeszlo, zeby do was dolaczyc (nick )
Ja przeszlam operacje noska dwa tygodnie temu. Jestem z niej bardzo zadowolona! Operacja nie odbyla sie w Krakowie, poniewaz slyszalam na temat chirurgi w krakowie duzo negatywnych opinii.
Mialam korekte nosa (osteotomia poczworna, usuwanie garbka, przegroda, podcinane skrzydelka) - klinika chirurgi plastycznej w Polanicy Zdroju, dr Ireneusz Latkowski (chp.pl). Opieka wspaniala, doktor przesympatyczny i doswiadczony.
Nie mam juz zadnych sladow po operacji (tylko czuje ze nos jest jeszcze wrazliwy). Nie spodziewalam sie takiego efektu!
Pozdrawiam
A
Witam Cię i mam pytanko. Ile wyniosła cię ta operacja w Polanicy i jak sie tam dostałas? Skąd można dostać namiary na te klinikę i jak długo trzeba tam siedziec bo to wiadomo że są koszty nie dość że operacji to jeszcze noclegu przeciez?!
Bacha1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-29, 08:21   #704
anka1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Artur Zawisz - operacja nosa

Hej,

Wiec tak. Przyznam szczerze ze w tej chwili nie pamietam dokladnej kwoty, ale bylo to okolo 5 - 6 tysiecy. Pojechalam tam samochodem z moja Siostra, zeby mial mnie kto przywiesc spowrotem
Co do dlugosci pobytu: po zabiegu zostaje sie jedna noc w klinice (wliczone w cene) na obserwacje. Pozniej powinnas zatrzymac sie w jakims hotelu w Polanicy na okolo 3-4 dni. Mozna oczywiscie zostac tam dluzej, a mianowicie do sciagniecia opatrunku z nosa - to zalezy od Ciebie, ale rowniez od lekarza - dr Ci z pewnoscia wszystko powie. W Polanicy jest bardzo duzo prywatnych domow, w ktorych rodziny wynajmuja pokoje za male pieniadze, np. 30zl za nocleg, choc dr woli zeby w miejscu Twojego pobytu byla pielegniarka - takie domy tez sa.

Ja zrobilam tak: zabieg mialam we czwartek. W Polanicy zostalam do niedzieli, wtedy dr wyciagnal mi rurki z nosa. W niedziele przyjechalam do domu, a w piatek pojechalam tam spowrotem na sciagniecie opatrunku.

Co do namiarow na klinike, to juz pisalam nizej: http://chp.pl/
Mozna zadzwonic bezposrednio do kliniki i sie konkretnie umowic. Najpierw na konsultacje z lekarzem a pozniej na zabieg.

Powodzenia!
A
__________________
____
Ania
anka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 08:35   #705
startofsomething
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 42
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Hej ja za Rok jak bede miec 18 lat tez chce zrobic operaje plastyczna nosa powiedcie mi czy 3900zł do 5500 zł to jest duzo czy mało za operacje tu jest cennik http://www.ars-medica.com.pl/klinika/cennik.html
albo na stornie http://www.chir-plast.com.pl/ ale tu juz wiecej kosztuje operacja doradzcie cos ktora klinika lepsza...


Z Gory Dziękuje za odpowiedz.

Edytowane przez startofsomething
Czas edycji: 2009-02-02 o 08:49
startofsomething jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 12:26   #706
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez startofsomething Pokaż wiadomość
Hej ja za Rok jak bede miec 18 lat tez chce zrobic operaje plastyczna nosa powiedcie mi czy 3900zł do 5500 zł to jest duzo czy mało za operacje tu jest cennik http://www.ars-medica.com.pl/klinika/cennik.html
albo na stornie http://www.chir-plast.com.pl/ ale tu juz wiecej kosztuje operacja doradzcie cos ktora klinika lepsza...


Z Gory Dziękuje za odpowiedz.
To ceny jedne z tanszych.
Co do wyboru lekarza, to poszperaj w necie, poszukaj opinii, bo nie ma co sie decydowac 'na intuicje', albo oceniajac szate strony internetowej
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 13:53   #707
aguska 2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

JA mam operację nosa zaplanowaną na 15 lutego w Bydgoszczy u dr Bieńkowskiego.Mam milion obaw ale mam nadzieję że wszystko się uda.Czy ktoś miał robioną tam operację????
aguska 2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 15:16   #708
startofsomething
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 42
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
To ceny jedne z tanszych.
Co do wyboru lekarza, to poszperaj w necie, poszukaj opinii, bo nie ma co sie decydowac 'na intuicje', albo oceniajac szate strony internetowej


jeszcze znalazłam klinike w katowicach co mi idzie na ręke i tu operacja 3000zł kosztuje http://www.beautywoman.pl/index.php?...op=pisz&id=418 czy to nie za mało ?? jak na taką operacje?

dziekuje za odpowiedz no mam rok to bede szprac i sie dowiadywac ... no i zagladac na te forum
Pozdrawiam

Edytowane przez startofsomething
Czas edycji: 2009-02-03 o 10:01
startofsomething jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 23:21   #709
Mettie_
Przyczajenie
 
Avatar Mettie_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: w-w.
Wiadomości: 16
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

a ja mam mianowicie pytanie a'propos "wyprostowania" nosa...
mam 15 lat i strasznie zadarty nos, który trochę uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie, że tak powiem.
chodzi mi o to, że bardzo ciężko mi zawierać jakiekolwiek znajomości, nie wychodzę zbytnio nigdzie, nie lubię się pokazywać, no, nieważne. chciałabym bardzo mieć taką operację, tylko nie wiem ile około mogła by kosztować. może wiecie? albo polecacie kogoś z Wrocławia?
bardzo mi zależy na odpowiedzi.
__________________

Mettie_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 11:55   #710
TheWomanOfADecade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez aguska 2121 Pokaż wiadomość
JA mam operację nosa zaplanowaną na 15 lutego w Bydgoszczy u dr Bieńkowskiego.Mam milion obaw ale mam nadzieję że wszystko się uda.Czy ktoś miał robioną tam operację????
Cześć, ja miałam operację u dr Bieńkowskiego w sierpniu zeszłego roku i powiem tyle - to jest GENIUSZ! Zrobił mi prześliczny nosek, operacja przebiegła bez komplikacji, jestem baaardzo bardzo zadowolona i polecam z czystym sercem, jakość wykonania zabiegu zdecydowanie warta swojej ceny Zresztą dr Bieńkowski to jeden z najlepszych chirurgów plastyków w Polsce
TheWomanOfADecade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:49   #711
udaaga3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17
Dot.: Re: Operacja plastyczna nosa ???

hej ... gdzie dokladnie robilas swoju nosek ...tez chce zrobic ... boje sie bardzo
prosze o namiary na klinike i pania doktor
udaaga3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:53   #712
udaaga3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

prosze podajcie namiary , nazwiska lub wszytsko co tylko mozliwe na najlepszego chirurga plastycznego w malopolsce i podkarpaciu szukam pilnie ...nosek chce nowy
udaaga3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 00:23   #713
kabeda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez malwina2286 Pokaż wiadomość
witam wszystkich jestem nowym uzytkownikiem forum
czytam wsze wszystie wypowiedzi
tez zdecydowalam sie na operacje plastyczna nosa chce zlikwidowac garb pierwsza wizyte mam 3.02.09 roku w klinice Dr. Sankowskiego chirurgiem, ktory bedzie mnie operowal bedzie Dr. Lubomir Lembas
mam takie pytanie czy ktos operowal sie u tego chirurga ?? Bardzo prosze o odpoweiedz z gory dziekuje bede czesto odwiedzac forum i udzielac sie w tym temacie napewno napisze relacje z kolsutacji z Dr. Lembasem ale tez chcialabym sie czegos wiecej o nim dowiedziec jesli bede miala jakies informace tez napewno cos napisze
Cześć Malwina.Ja też mam być operowana przez dr Lembasa i jak większość na tym forum obawiam się komplikacji, niekompetencji i jeszcze większych kompleksów na całe życie.Niestety przeczytałm dużo niepochlebnych opinii o klinice dr Sankowskiego i zaczęłam wątpić w swój wybór.Napisz czy po konsultacji jesteś zdecydowana na zabieg ,kiedy go masz i czy może dotarłaś do kogoś kto robił sobie nos u tego lekarza.Ceny tam kosmiczne jak porównuję z podanymi wyżej.Mnie wyceniono na 9000.Zabieg mam wyznaczony na lipiec i boję się że stchórzę.
kabeda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 11:05   #714
matulewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

o matko-proszę o pomoc piszę wszędzie i nic-chcę zrobić korektę garba na nosie u obrockiego w jollymed-czy ktoś coś wie o tym lekarzu-dobry-czy nie?

Edytowane przez matulewicz
Czas edycji: 2009-02-10 o 11:25
matulewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 19:10   #715
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Operacja plastyczna nosa, a dobry lekarz w Łodzi?

też podnosze nie ma nikogo dobrego w łodzi?
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 20:27   #716
rutka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 161
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Dziewczyny mam pytanie czy gdybym chciała zmniejszyc moj nos-kartofel:0 to jak mam sprawdzic cene w cenniku czy jest to korekta chrzestna nosa czy całkowita???????Czy ktoś z Was robil operacje dr PISERY w lodzi?
__________________
Aparatek kosmetyczny - góra od 09. 2007
rutka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 14:28   #717
nieletnia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

ja mam dosyc dziwne pytanie mija babcia mój tata i teraz ja mamy wielkie nosy i moje pytanie brzmii gdy będe miała dzieci to one mogą mieć nos po mnie?
nieletnia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 11:58   #718
matulewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

hej,ja też mam problem z noskiem,u mnie trzeba bay było ściąć garbek i łamać kości-no i kwota tego w warszawie to 9500 zł.Mnie się wydaje że to naprawdę dużo,gdyż czytając wypowiedzi to dziewczęta mówią o mniejszych sumach.Jestem zasmucona,bo to dużo pieniązków i sama nie wiem...
matulewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 12:38   #719
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez nieletnia123 Pokaż wiadomość
ja mam dosyc dziwne pytanie mija babcia mój tata i teraz ja mamy wielkie nosy i moje pytanie brzmii gdy będe miała dzieci to one mogą mieć nos po mnie?
Roznie to moze byc.

Cytat:
Napisane przez matulewicz Pokaż wiadomość
hej,ja też mam problem z noskiem,u mnie trzeba bay było ściąć garbek i łamać kości-no i kwota tego w warszawie to 9500 zł.Mnie się wydaje że to naprawdę dużo,gdyż czytając wypowiedzi to dziewczęta mówią o mniejszych sumach.Jestem zasmucona,bo to dużo pieniązków i sama nie wiem...
Duza kwota, ale to powazna sprawa i jesli masz 100% pewnosc do lekarza, to tym sie kieruj. A jakiego chirurga masz na mysli?
patbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 13:59   #720
matulewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Obrocki z jolly med,no kwota naprawdę duża.Dzięki za odpowiedz.
matulewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.