Rossmann cz. XXXI - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-19, 19:06   #961
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Poradźcie coś na przesuszone włosy
Ogólnie włosy przy skórze mi się przetłuszczają, ale po wakacjach końcówki mam na maxa przesuszone, nawet znacznie więcej jak końcówki, tak od połowy długosci włosów. Biovaxy kupiłam w Rossie, ale odpadają, nic nie robią, wręcz wlosy splątane po nich Nie chcę ich skracać, bo zbyt dużo trzeba by było, a osiągnęłabym niechcianą, nielubianą długość Kallosy (Omega, Multivitamina jak najbardziej, ale Keratin beznadziejna dla moich włosów) i Serical Latte dają radę, jak robię pod czepek, ale może coś jeszcze dobrego?
Ja bardzo lubię serum garnier goodbye damage, ale tylko na końcówki się je nakłada, mi bardzo pomogło a na całe włosy z biovaxów lubię maskę z avocado, ale nie ma jej w ross (mam włosy farbowane-odrobinę rozjaśniane, kręcone, puszące się na długości, przetłuszczające się przy głowie) ale nigdy nie używam tej maski z innymi produktami z biovax, bo to dla mnie zbyt obciążający zestaw
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 19:12   #962
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Poradźcie coś na przesuszone włosy
Ogólnie włosy przy skórze mi się przetłuszczają, ale po wakacjach końcówki mam na maxa przesuszone, nawet znacznie więcej jak końcówki, tak od połowy długosci włosów. Biovaxy kupiłam w Rossie, ale odpadają, nic nie robią, wręcz wlosy splątane po nich Nie chcę ich skracać, bo zbyt dużo trzeba by było, a osiągnęłabym niechcianą, nielubianą długość Kallosy (Omega, Multivitamina jak najbardziej, ale Keratin beznadziejna dla moich włosów) i Serical Latte dają radę, jak robię pod czepek, ale może coś jeszcze dobrego?
Na promocji kupiłam z Organixa odżywkę Brazilian Keratin Smooth,Coconut milk oraz z Aussie Miracle Shine. Te pierwsze dwie są super, z Aussie trochę mniej treściwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 19:13   #963
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 383
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Poradźcie coś na przesuszone włosy
Ogólnie włosy przy skórze mi się przetłuszczają, ale po wakacjach końcówki mam na maxa przesuszone, nawet znacznie więcej jak końcówki, tak od połowy długosci włosów. Biovaxy kupiłam w Rossie, ale odpadają, nic nie robią, wręcz wlosy splątane po nich Nie chcę ich skracać, bo zbyt dużo trzeba by było, a osiągnęłabym niechcianą, nielubianą długość Kallosy (Omega, Multivitamina jak najbardziej, ale Keratin beznadziejna dla moich włosów) i Serical Latte dają radę, jak robię pod czepek, ale może coś jeszcze dobrego?
Może twoje włosy nie lubią niektórych olei? Moje nienawidzą arganowgo, jojoby i kokosowego, zanim o tym pomyślałam to miałam ogromny problem z puchem na końcach, wystarczyło wyeliminować kosmetyki z tymi olejami i moje włosy wróciły do normy.
Moje zawsze ratuje...mleczko Isany z mocznikiem. Na pół godziny(albo i całą), na wilgotne włosy, można w turban i ogrzać, a potem zmyć szamponem(u mnie zmywa się dosyć ciężko można to ułatwić mieszając mleczko z jakąś lżejszą maską do włosów) i silikonowy olejek na końcówki. U mnie to działa
Niezawodna jest też odżywka Nivea Long Repair
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 19:18   #964
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Rossmann cz. XXXI

SMUTECZEK !!! nic w rosku nie było. Perfect tonę na 15 butelek wszystkie otwarte. O kolorze 100 zapomnij. Na Zgierskiej 19 zawineli szafę deborah. Kiedyś była chyba. teraz nie ma.
Buuu.
Kupiłam jakoś w drugim dniu rozswietlscz lovely Nowy, róż MF, i zielony korektor. I to całe moje zakupy
SMUTECZEK
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 19:26   #965
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Ja jednak dokupiłam tego grapefruitowego eosa, zobaczymy. Szukałam też bazy pod podkład z Maybelline, ale nie było, a do innego Rossmanna już nie chciało mi się iść. Zamówiłam ją przez aplikację, jutro odbiorę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 19:32   #966
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię serum garnier goodbye damage, ale tylko na końcówki się je nakłada, mi bardzo pomogło a na całe włosy z biovaxów lubię maskę z avocado, ale nie ma jej w ross (mam włosy farbowane-odrobinę rozjaśniane, kręcone, puszące się na długości, przetłuszczające się przy głowie) ale nigdy nie używam tej maski z innymi produktami z biovax, bo to dla mnie zbyt obciążający zestaw
Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Na promocji kupiłam z Organixa odżywkę Brazilian Keratin Smooth,Coconut milk oraz z Aussie Miracle Shine. Te pierwsze dwie są super, z Aussie trochę mniej treściwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[1=14fcb71dd2ad29d848b6ea7 7d463aca2a179b601;7811439 1]Może twoje włosy nie lubią niektórych olei? Moje nienawidzą arganowgo, jojoby i kokosowego, zanim o tym pomyślałam to miałam ogromny problem z puchem na końcach, wystarczyło wyeliminować kosmetyki z tymi olejami i moje włosy wróciły do normy.
Moje zawsze ratuje...mleczko Isany z mocznikiem. Na pół godziny(albo i całą), na wilgotne włosy, można w turban i ogrzać, a potem zmyć szamponem(u mnie zmywa się dosyć ciężko można to ułatwić mieszając mleczko z jakąś lżejszą maską do włosów) i silikonowy olejek na końcówki. U mnie to działa
Niezawodna jest też odżywka Nivea Long Repair [/QUOTE]

Nigdy nie miałam aż takiego problemu z włosami, nie było, czy coś mi służy, czy też nie, włosy były w dobrej kondycji, aż tu tego lata: pach! Zganiam na słońce, w górach nieziemsko świeciło i wysuszało, jednak też tego lata moja tarczyca się rozszalała, co też może być tego skutkiem. Wypróbuję to, co polecacie, tonący brzytwy się chwyta Dzięki
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 19:44   #967
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Poradźcie coś na przesuszone włosy
Ogólnie włosy przy skórze mi się przetłuszczają, ale po wakacjach końcówki mam na maxa przesuszone, nawet znacznie więcej jak końcówki, tak od połowy długosci włosów. Biovaxy kupiłam w Rossie, ale odpadają, nic nie robią, wręcz wlosy splątane po nich Nie chcę ich skracać, bo zbyt dużo trzeba by było, a osiągnęłabym niechcianą, nielubianą długość Kallosy (Omega, Multivitamina jak najbardziej, ale Keratin beznadziejna dla moich włosów) i Serical Latte dają radę, jak robię pod czepek, ale może coś jeszcze dobrego?

Włosy mam falowane, myję codziennie,
prostuję też codziennie, bo inaczej naprawdę nie nadają się do wyjścia,
kiedyś nic się z nimi takiego nie działo. Pewnie powiedziały dość
A mam wrażenie, że przesuszyły mi się po tegorocznym urlopie w górach przy bardzo wysokiej temperaturze, może to przypadek,
nie wiem. Ostanio nawet po nałożeniu oleju lnianego były poplątane i przesuszone na wiór, aż się zdziwiłam
Jak na moje oko to Twoje włosy mają dość prostowania. I j bym zaczęła od zaprzestania prostowania. Poza tym super są oleo-kremy Biovax, dobra jest maseczka z lnem O'herbal (jest też szampon z tej serii), dobrze nawilża aloes- chyba jakiś żel aloesowy dziś w rosku widziałam, w słoju, na regale z pielęgnacją ciała. A z włosowych jest dobra maska alterra granat i aloes (natomiast nie polecam odżywki z tej serii, szampon jest ok, ale bez szału). Poza tym masz pewnie spore ubytki keratyny. Ja używam do moich farbowanych włosów serii z keratyną L'oreal Lipidium- mam maskę i blow-dry cream czyli coś jak Biovax. Może też być spray z keratyną. Jak już ktoś tu pisał oleje mogą dodatkowo przesuszać. Raczej szukaj aloesu, lnu, gliceryny, keratyny. Na same końce ja daję do suszenia serum Biovax A+E, z reguły kupowane w Superpharm bo nie wszędzie bywa. Na mocno suche końce daje radę, ale jak masz rozdwojone to ich nie sklei. Także na samych koniuszkach jak masz już rozdwojone to trzeba będzie ściąć. Inaczej będzie ci się na długości włos dalej rozdwajał i po prostu się pokruszy.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-19, 19:57   #968
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jak na moje oko to Twoje włosy mają dość prostowania. I j bym zaczęła od zaprzestania prostowania. Poza tym super są oleo-kremy Biovax, dobra jest maseczka z lnem O'herbal (jest też szampon z tej serii), dobrze nawilża aloes- chyba jakiś żel aloesowy dziś w rosku widziałam, w słoju, na regale z pielęgnacją ciała. A z włosowych jest dobra maska alterra granat i aloes (natomiast nie polecam odżywki z tej serii, szampon jest ok, ale bez szału). Poza tym masz pewnie spore ubytki keratyny. Ja używam do moich farbowanych włosów serii z keratyną L'oreal Lipidium- mam maskę i blow-dry cream czyli coś jak Biovax. Może też być spray z keratyną. Jak już ktoś tu pisał oleje mogą dodatkowo przesuszać. Raczej szukaj aloesu, lnu, gliceryny, keratyny. Na same końce ja daję do suszenia serum Biovax A+E, z reguły kupowane w Superpharm bo nie wszędzie bywa. Na mocno suche końce daje radę, ale jak masz rozdwojone to ich nie sklei. Także na samych koniuszkach jak masz już rozdwojone to trzeba będzie ściąć. Inaczej będzie ci się na długości włos dalej rozdwajał i po prostu się pokruszy.

No właśnie bez tego prostowania to wstydzę się do ludzi wyjść Napuszona szopa, ni to proste, ni to falowane, masakra jakaś Muszę wypróbować maseczkę z lnem O'herbal, tylko zawsze dużo naskupuję, a później wydaję, bo nie służą mi Chyba trzeba będzie zacząć od podcięcia
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 20:04   #969
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość



No właśnie bez tego prostowania to wstydzę się do ludzi wyjść Napuszona szopa, ni to proste, ni to falowane, masakra jakaś Muszę wypróbować maseczkę z lnem O'herbal, tylko zawsze dużo naskupuję, a później wydaję, bo nie służą mi Chyba trzeba będzie zacząć od podcięcia
Czyli masz falowane, ale z niezadbanym skrętem. Polecam ci bloga kasianafali. I tu zajrzyj na podforum kręconych włosów. Jako osoba o włosach naturalnie prostych jak druty powiem Ci, że skrętu osobom takim jak Ty zazdroszczę, uważam go za ładny jeśli tylko włosy są zdrowe i bardziej mi się podoba taki skręt dodający włosom objętości niż włosy przylizane i popalone prostownicą. Bo zapaszek przypalonej keratyny zawsze czuć, a takie włosy traktowane prostownicą dzień w dzień wcale zdrowo i ładnie nie wyglądają. Więc ja bym zadbała o to co dała natura, a nie na siłę walczyła z prawdziwą naturą Twoich włosów. U fryzjera możesz zrobić sobie kilka razy tzw. botox dla włosów. Już po 3 zabiegach widać poprawę jak ma się ubytki keratyny. To podstawowy budulec włosa, na pewno po grzaniu włosa masz go za mało i przede wszystkim te ubytki warto uzupełnić.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

A jak włosy się puszą to można sięgać po kosmetyki typu anti frizz, przeciw puszeniu. Można wtedy sięgnąć np. po gotowe serum olejkowe albo bogatszą maskę, która nieco dociąży włosy nie niszcząc ich.
Myślę, że ten wpis Kasi mógłby Ci się przydać:
http://www.kasianafali.pl/2015/04/ja...zyc-wosy.html#
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2017-10-19 o 20:08
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 20:19   #970
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXXI

I poszalałam na zakończenie promocji...
Kupiłam 3 pomadki - 2 Bell Hypoallergenic by Marcelina i Lovely K'Lips Magic Dessert. I tutaj taki zonk - pomaziałam sobie po ręce, Bell zaschły i trzymają się jak przyspawane, natomiast K'Lips już dawno się starła. Niefajnie, nie kupiłabym gdybym wiedziała, że tak się ściera.

Kupiłam też puder w kamieniu AA Wings, tusz Maybelline Lash Sensational i 3 opakowania bibułek Wibo.
Chciałam jakiś puder bez talku i znalazłam z Deborah ale kolory jakieś takie ciemne były więc nie wzięłam.

Co do pomadek to chciałam jeszcze tę matową 02 Deborah ale nie było. Za to testowałam w Hebe matową Hean 01 Amy i wydaje się niemal identyczna jeśli chodzi o kolor. Na szczęście nie było bo pewnie bym ją kupiła
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 22:12   #971
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Czyli masz falowane, ale z niezadbanym skrętem. Polecam ci bloga kasianafali. I tu zajrzyj na podforum kręconych włosów. Jako osoba o włosach naturalnie prostych jak druty powiem Ci, że skrętu osobom takim jak Ty zazdroszczę, uważam go za ładny jeśli tylko włosy są zdrowe i bardziej mi się podoba taki skręt dodający włosom objętości niż włosy przylizane i popalone prostownicą. Bo zapaszek przypalonej keratyny zawsze czuć, a takie włosy traktowane prostownicą dzień w dzień wcale zdrowo i ładnie nie wyglądają. Więc ja bym zadbała o to co dała natura, a nie na siłę walczyła z prawdziwą naturą Twoich włosów. U fryzjera możesz zrobić sobie kilka razy tzw. botox dla włosów. Już po 3 zabiegach widać poprawę jak ma się ubytki keratyny. To podstawowy budulec włosa, na pewno po grzaniu włosa masz go za mało i przede wszystkim te ubytki warto uzupełnić.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

A jak włosy się puszą to można sięgać po kosmetyki typu anti frizz, przeciw puszeniu. Można wtedy sięgnąć np. po gotowe serum olejkowe albo bogatszą maskę, która nieco dociąży włosy nie niszcząc ich.
Myślę, że ten wpis Kasi mógłby Ci się przydać:
http://www.kasianafali.pl/2015/04/ja...zyc-wosy.html#

Dziękuję Poczytam z pewnością
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-19, 22:26   #972
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Na zakończenie promocji wzięłam dwa nowe EOSy (te pasiaste) i mój ulubiony truskawkowy. Dokupiłam też 6 op. bibułek Wibo. Zdecydowałam się w końcu na paletkę do brwi Rimmel Brow This Way. Dobrałam też bezbarwny żel do brwi z tej samej serii. W sobotę je przetestuję

Online pokazywało też, że niedostępne są u mnie w żadnych z R. te rzeczy (oprócz bibułek), a na miejscu po kilka produktów na półce już w pierwszym R. do którego się wybrałam. Dziwne, ale to dobrze



a_g_a_t_a, spróbuj olejowania włosów. Moje włosy dzięki temu wyglądają dużo lepiej niż kiedyś
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 22:32   #973
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Online pokazywało też, że niedostępne są u mnie w żadnych z R. te rzeczy (oprócz bibułek), a na miejscu po kilka produktów na półce już w pierwszym R. do którego się wybrałam. Dziwne, ale to dobrze
Ja chciałam sprawdzić w aplikacji czy bibułki wchodzą na promocję ale cały czas pokazywało 0 sztuk, chociaż 3 trzymałam w ręce a na półce było ich mnóstwo
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-19, 23:04   #974
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Na zakończenie promocji wzięłam dwa nowe EOSy (te pasiaste) i mój ulubiony truskawkowy. Dokupiłam też 6 op. bibułek Wibo. Zdecydowałam się w końcu na paletkę do brwi Rimmel Brow This Way. Dobrałam też bezbarwny żel do brwi z tej samej serii. W sobotę je przetestuję

Online pokazywało też, że niedostępne są u mnie w żadnych z R. te rzeczy (oprócz bibułek), a na miejscu po kilka produktów na półce już w pierwszym R. do którego się wybrałam. Dziwne, ale to dobrze



a_g_a_t_a, spróbuj olejowania włosów. Moje włosy dzięki temu wyglądają dużo lepiej niż kiedyś
Muszę częściej olejować i nakładać maski Zdecydowanie
Kurczę, że też choróbsko musiało mnie rozłożyć, też on-line produkty były niedostępne, a nie mogłam podejść do Roska i zobaczyć
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 05:25   #975
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość



No właśnie bez tego prostowania to wstydzę się do ludzi wyjść Napuszona szopa, ni to proste, ni to falowane, masakra jakaś Muszę wypróbować maseczkę z lnem O'herbal, tylko zawsze dużo naskupuję, a później wydaję, bo nie służą mi Chyba trzeba będzie zacząć od podcięcia
Jak kiedyś miałam mega zniszczone włosy, zaszalałam i zakupiłam z Joico caly zestaw do rekonstrukcji oraz odżywkę z Joico KPax w takiej tubie. Powiem ci że ta odżywka jest boska. A włosy po niej wyglądają jak z reklamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 08:07   #976
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Mi też się wydaje, że prostownicę trzeba natychmiast odstawić, ocenić swój poziom skrętu włosów (2a? 2b?) i zacząć dbać o włosy w kierunku podkreślenia ich skrętu - wtedy nie będą już nijakie, tylko faktycznie ładnie pofalowane Z naturą nie wygrasz, niestety. Mi się marzy czasem zakręcić włosy (chociaż na jakąś okazję), ale co z tego, skoro po godzinie są proste. Moim najgorszym błędem było zakręcenie włosów na ślub bo to się po prostu nie udało (mimo kilku fryzur próbnych), a tak mi się to marzyło. Z takich fajnych masek polecam jeszcze Kallos Pro Tox (jako jedyny Kallos coś robi), a z odżywek Garnier Goodbye Damage (pod warunkiem, że przymkniemy oko na wyobraźnię producenta i obietnice ). Pamiętaj o zabezpieczaniu włosów zawsze (tylko nie Biosilk z alkoholem!). Poza tym olejowanie i delikatne obchodzenie się z włosami (związywanie do snu miękką frotką, niepocieranie ręcznikiem, delikatne czesanie). Podejrzewam, że tego, co jest już zniszczone na amen, nie odratujesz i będzie trzeba ściąć...
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 08:47   #977
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja chciałam sprawdzić w aplikacji czy bibułki wchodzą na promocję ale cały czas pokazywało 0 sztuk, chociaż 3 trzymałam w ręce a na półce było ich mnóstwo
u mnie było podobnie. Niby w drogerii miały być 3 opakowania bibułek a było z 15. Też kupiłam na przetestowanie. Oprócz tego nowość - stick rimmela do konturowania. Trochę ciepły odcień, ale chcę zobaczyć czy konturowanie na mokro jest dla mnie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;78123136]Mi też się wydaje, że prostownicę trzeba natychmiast odstawić, ocenić swój poziom skrętu włosów (2a? 2b?) i zacząć dbać o włosy w kierunku podkreślenia ich skrętu - wtedy nie będą już nijakie, tylko faktycznie ładnie pofalowane Z naturą nie wygrasz, niestety. Mi się marzy czasem zakręcić włosy (chociaż na jakąś okazję), ale co z tego, skoro po godzinie są proste. Moim najgorszym błędem było zakręcenie włosów na ślub bo to się po prostu nie udało (mimo kilku fryzur próbnych), a tak mi się to marzyło. Z takich fajnych masek polecam jeszcze Kallos Pro Tox (jako jedyny Kallos coś robi), a z odżywek Garnier Goodbye Damage (pod warunkiem, że przymkniemy oko na wyobraźnię producenta i obietnice ). Pamiętaj o zabezpieczaniu włosów zawsze (tylko nie Biosilk z alkoholem!). Poza tym olejowanie i delikatne obchodzenie się z włosami (związywanie do snu miękką frotką, niepocieranie ręcznikiem, delikatne czesanie). Podejrzewam, że tego, co jest już zniszczone na amen, nie odratujesz i będzie trzeba ściąć...[/QUOTE]

Miałam tego kallosa i niestety też nic nie pomógł. Jak to kallosy u mnie Ja niestety wróciłam do prostowania, a odstawiłam ją na rok a potem znowu

Edytowane przez Fonte
Czas edycji: 2017-10-20 o 08:49
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 08:51   #978
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Szkoda, bo u mnie była wyraźna różnica między Pro Tox, a pozostałymi wersjami (miałam Banana, Blueberry, Cherry, Chocolate, Caviar, Vanilla, Latte, Jasmine, Argan, Color - możliwe że coś jeszcze )
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 09:03   #979
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Dzięki Dziewczyny Znając siebie, z prostowania tak szybko nie zrezygnuje, nie czuje się w falowanych, być może kwestia czasu. Będę próbowała rzadziej, może się przekonam. Spróbuję te specyfiki polecane przez Was. Jest chyba dla mnie nadzieja, bo chociażby po wczorajszej maseczce pod czepek włosy już są nieco inne, po prostu częściej muszę to robić, dopóki się nie zbuntują 😉 No i może lekkie podcięcie, ale muszę znaleźć dobrego fryzjera 😋 Bo mój zamknął zakład i tak chodzę do przypadkowych 😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-20, 09:10   #980
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny Znając siebie, z prostowania tak szybko nie zrezygnuje, nie czuje się w falowanych, być może kwestia czasu. Będę próbowała rzadziej, może się przekonam. Spróbuję te specyfiki polecane przez Was. Jest chyba dla mnie nadzieja, bo chociażby po wczorajszej maseczce pod czepek włosy już są nieco inne, po prostu częściej muszę to robić, dopóki się nie zbuntują 😉 No i może lekkie podcięcie, ale muszę znaleźć dobrego fryzjera 😋 Bo mój zamknął zakład i tak chodzę do przypadkowych 😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze sprobuj prostować na szczotke?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 09:13   #981
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Moze sprobuj prostować na szczotke?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szaro:
Mam dwie lewe ręce 😂 Szczotka i suszarka to dla mnie za dużo 😉 Musiałabym się dorobić takiej porządnej szczotko-suszarki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 09:54   #982
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;78112056]No tak trochę jak farba, czyli w sumie spoko... [/QUOTE]

Trochę tak ale wietrzeje

[1=b937e0c478c7f0bdd9edd1f 55f22ced0e16f646d;7811252 1]Prawdę mówiąc nawet o tym nie pomyślałam
Ale z drugiej strony po tym jak widziałam co się w niektórych restauracjach robi z używanymi sztućcami, naczyniami czy w hotelach z ręcznikami to używana pomadka mnie nie przeraża.
Ale następnym razem wypróbuję na ręce jeśli miałoby to brzydzić kogoś innego [/QUOTE]

Też widuję panie malujące się przy lustrze testerami. Pewnie też ich wyobraźnia nie zadziałała

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość



No właśnie bez tego prostowania to wstydzę się do ludzi wyjść Napuszona szopa, ni to proste, ni to falowane, masakra jakaś Muszę wypróbować maseczkę z lnem O'herbal, tylko zawsze dużo naskupuję, a później wydaję, bo nie służą mi Chyba trzeba będzie zacząć od podcięcia
Mam tak samo jak Ty. Jak nie wyprostuję to muszę je spiąć, chociaż kucyk. O ile jeszcze po myciu zrobią się jakieś tam loczki to po suszeniu to już wielka szopa bo to się rozpada wszystko, a podsuszyć muszę bo na skalpie strasznie długo schną. Mogą schnąć cały dzień nawet upalny a i tak czuję tam wilgoć. Właściwie to ja suszę skalp nie włosy. Tylko co drugi dzień myję i prostuję. Wolę się w prostych, o przy kręconych mam zbyt okrągłą buzię i czuję się jak pyza. Proste włosy mnie odmładzają

Z masek polecam New Anna Expert Hair Mask w Hebe jest teraz promo na produkty do włosów do 40%, ale ta maska i tak jest tania, duży biały słój z niebieskim wieczkiem. Ma glicerynę olej makadamia i olej lniany. Z blogów Kokardka Mysi, robi piękne metamorfozy na klientkach

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
I poszalałam na zakończenie promocji...
Kupiłam 3 pomadki - 2 Bell Hypoallergenic by Marcelina i Lovely K'Lips Magic Dessert. I tutaj taki zonk - pomaziałam sobie po ręce, Bell zaschły i trzymają się jak przyspawane, natomiast K'Lips już dawno się starła. Niefajnie, nie kupiłabym gdybym wiedziała, że tak się ściera.

Kupiłam też puder w kamieniu AA Wings, tusz Maybelline Lash Sensational i 3 opakowania bibułek Wibo.
Chciałam jakiś puder bez talku i znalazłam z Deborah ale kolory jakieś takie ciemne były więc nie wzięłam.

Co do pomadek to chciałam jeszcze tę matową 02 Deborah ale nie było. Za to testowałam w Hebe matową Hean 01 Amy i wydaje się niemal identyczna jeśli chodzi o kolor. Na szczęście nie było bo pewnie bym ją kupiła

O te z Bell są mega trwałe, zrobiłam słocza i poszłam do Sephory na testy i nie mogłam ich micelem tego zetrzeć

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Na zakończenie promocji wzięłam dwa nowe EOSy (te pasiaste) i mój ulubiony truskawkowy. Dokupiłam też 6 op. bibułek Wibo. Zdecydowałam się w końcu na paletkę do brwi Rimmel Brow This Way. Dobrałam też bezbarwny żel do brwi z tej samej serii. W sobotę je przetestuję

Online pokazywało też, że niedostępne są u mnie w żadnych z R. te rzeczy (oprócz bibułek), a na miejscu po kilka produktów na półce już w pierwszym R. do którego się wybrałam. Dziwne, ale to dobrze



a_g_a_t_a, spróbuj olejowania włosów. Moje włosy dzięki temu wyglądają dużo lepiej niż kiedyś
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja chciałam sprawdzić w aplikacji czy bibułki wchodzą na promocję ale cały czas pokazywało 0 sztuk, chociaż 3 trzymałam w ręce a na półce było ich mnóstwo

Z tym że stan w sklepie jest inny niż pokazuje strona to mi wytłumaczyli, że akurat ten sklep który im wskazałam robi inwentaryzację i faktycznie stany się nie pokrywają. Przepraszają i w poniedziałek wszystko wróci do normy i mam sobie wybrać inną lokalizację. Czyli pewnie u Was tez się wzięli za inwentaryzację własnie teraz Olałam ich nigdzie nie byłam i zakupu online też zbojkotowałam


Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Na szaro:
Mam dwie lewe ręce 😂 Szczotka i suszarka to dla mnie za dużo 😉 Musiałabym się dorobić takiej porządnej szczotko-suszarki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jak u mnie. A masz dyfuzor do suszarki? Ja mam ale nigdy jakoś nie użyłam Dzięki niemu się loki wydobywa. Na insta widziałam trick suszenia przez sitko kuchenne. Bieresz sitko z kuchni i mokre włosy wkładasz do niego i suszysz przez nie. Po takim suszeniu laski miały loki no nie wiem czy to działa XD
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 09:58   #983
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Z masek polecam New Anna Expert Hair Mask w Hebe jest teraz promo na produkty do włosów do 40%, ale ta maska i tak jest tania, duży biały słój z niebieskim wieczkiem. Ma glicerynę olej makadamia i olej lniany. Z blogów Kokardka Mysi, robi piękne metamorfozy na klientkach
A ja jej nie polecam Ale to wyłącznie kwestia tego, co lubią włosy. U mnie jest bardzo nijaka. Raz jest fajnie (ale nie zachwycająco), a raz tak sobie, sucho i bez wyrazu. Wczoraj się już wkurzyłam i stwierdziłam "dobra, koniec tej zabawy, muszę przyspieszyć zużycie bo już mam jej dość" i nałożyłam porcję x2, tak że mi prawie włosy ociekały maską Po zmyciu mega błyszczące, gładkie, śliskie, lejące, dociążone włosy Czyli prosto ze słoja najlepiej na głowę wylewać. Ta pompka i tak mi się nie przydała, bo na mojej długości nie jest w stanie wypompować tyle, ile potrzebuję bo zassie maskę w promieniu rurki, a później już nie zbiera. Trzeba długo czekać aż się maska znowu wypoziomuje na dnie. Więc i tak zawsze musiałam odkręcać słoik i nabierać ze środka.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:14   #984
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;78126536]A ja jej nie polecam Ale to wyłącznie kwestia tego, co lubią włosy. U mnie jest bardzo nijaka. Raz jest fajnie (ale nie zachwycająco), a raz tak sobie, sucho i bez wyrazu. Wczoraj się już wkurzyłam i stwierdziłam "dobra, koniec tej zabawy, muszę przyspieszyć zużycie bo już mam jej dość" i nałożyłam porcję x2, tak że mi prawie włosy ociekały maską Po zmyciu mega błyszczące, gładkie, śliskie, lejące, dociążone włosy Czyli prosto ze słoja najlepiej na głowę wylewać. Ta pompka i tak mi się nie przydała, bo na mojej długości nie jest w stanie wypompować tyle, ile potrzebuję bo zassie maskę w promieniu rurki, a później już nie zbiera. Trzeba długo czekać aż się maska znowu wypoziomuje na dnie. Więc i tak zawsze musiałam odkręcać słoik i nabierać ze środka.[/QUOTE]

Ty masz proste włosy ja mam chyba kręcone :P wiec pewnie inne potrzeby ma włos
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:26   #985
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Make4Up
Na szaro:
Dziękuję, chociaż ktoś mnie rozumie! 😋 Dokładnie, jak napisałaś, w prostych młodziej, szczupłej, fale robią efekt pyzy i w ogóle. No nic, może naprzemiennie będę włosy układała, zobaczymy.
Dyfuzor mam, ale też nigdy nie używałam, Musiałabym spróbować.
I mi również tak długo włosy schną, jak nie podsuszeniu, to pewnie dzień byłby za krótki.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Vouloir c'est pouvoir

Edytowane przez a_g_a_t_a
Czas edycji: 2017-10-20 o 10:33
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:49   #986
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Jak to dobrze, że promocja już się skończyła
Wczoraj wylądowalam w Rossmannie z szafą Lovely (u mnie nie ma) i znów nakupowałam masę rzeczy i wszystko świeżutkie niemacane <3
__________________

Edytowane przez karolcia198506
Czas edycji: 2017-10-20 o 10:50
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:58   #987
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Rossmann cz. XXXI

też się cieszę, że promocja się skończyła. Wolę nie liczyć ile wydałam co kupiłaś wczoraj ciekawego ??

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Jak to dobrze, że promocja już się skończyła
Wczoraj wylądowalam w Rossmannie z szafą Lovely (u mnie nie ma) i znów nakupowałam masę rzeczy i wszystko świeżutkie niemacane <3
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 11:26   #988
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann cz. XXXI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;78124471]Szkoda, bo u mnie była wyraźna różnica między Pro Tox, a pozostałymi wersjami (miałam Banana, Blueberry, Cherry, Chocolate, Caviar, Vanilla, Latte, Jasmine, Argan, Color - możliwe że coś jeszcze )[/QUOTE]
To nie mialas algowego i aloesowego. U mnie najlepszy byl algowy😍.
Tez mam niezdecydowane wlosy. Jak chce miec dosc proste i sypkie (nie lubie przyklapu, co czesto sie mi zdarza po prostowaniu) to susze rozczesane juz wlosy. Zabojstwem dla fryzury jest zwiazanie ich czymkolwiek, spiecie... Potem sie robi dziwna fala w tym miejscu.

Tylko ja mam suche wlosy. Mi one szybko schna, staram sie nie suszyc raczej.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2017-10-20 o 11:30
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 11:28   #989
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość



No właśnie bez tego prostowania to wstydzę się do ludzi wyjść Napuszona szopa, ni to proste, ni to falowane, masakra jakaś Muszę wypróbować maseczkę z lnem O'herbal, tylko zawsze dużo naskupuję, a później wydaję, bo nie służą mi Chyba trzeba będzie zacząć od podcięcia
Jak czytam Twoje wpisy to tak jakbym czytała o sobie i o swoich włosach niestety. Ostatnio też się z nimi coś dzieje
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 11:43   #990
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ty masz proste włosy ja mam chyba kręcone :P wiec pewnie inne potrzeby ma włos
To prawda

Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
Make4Up
Na szaro:
Dziękuję, chociaż ktoś mnie rozumie! 😋 Dokładnie, jak napisałaś, w prostych młodziej, szczupłej, fale robią efekt pyzy i w ogóle. No nic, może naprzemiennie będę włosy układała, zobaczymy.
Dyfuzor mam, ale też nigdy nie używałam, Musiałabym spróbować.
I mi również tak długo włosy schną, jak nie podsuszeniu, to pewnie dzień byłby za krótki.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może i prościej, młodziej, szczuplej, ale mój czarny humor odnośnie moich włosów załączam do wiadomości

Tak tylko dodam - nie planuję (obecnie) ich ściąć. Ścięłam rok temu i było mi ich mega żal, znowu zapuściłam. Jak miałam krótsze (nawet do ramion lub niewiele dłuższe) to też były bez życia, przyklapnięte i też się nie chciały kręcić. Taki typ i już...

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
To nie mialas algowego i aloesowego. U mnie najlepszy byl algowy😍.
Tez mam niezdecydowane wlosy. Jak chce miec dosc proste i sypkie (nie lubie przyklapu, co czesto sie mi zdarza po prostowaniu) to susze rozczesane juz wlosy. Zabojstwem dla fryzury jest zwiazanie ich czymkolwiek, spiecie... Potem sie robi dziwna fala w tym miejscu.

Tylko ja mam suche wlosy. Mi one szybko schna, staram sie nie suszyc raczej.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aloesowy mam w zapasach, na algowy pewnie przyjdzie pora
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-09 12:09:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.