Próbki w sephorze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 12:20   #1
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Smile

Próbki w sephorze


Witam Mam pytanie dotyczace probek w sephorze. Zauwazylam, ze przy kremach i innych mazidlach zawsze leza specjalne pojemniczki do probek. Kiedy prosilam o zrobienie probki to pani uzywala tych sloiczkow. Ale zastanawia mnie fakt, ze te sloiczki zawsze tam leza. Nie wiecie moze czy czasem nie mozna zrobic sobie samemu probki? Ja kiedys zrobilam sobie probke podkladu. Odmowiono wam kiedys zrobienia takiej probki? Ostatnio dostalam az 5 ml kremu diora za prawie 200 zl. A 5 ml to 1/3 pelnowymiarowego opakowania

Edytowane przez asik123456789
Czas edycji: 2009-06-22 o 18:59
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:35   #2
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

i tak siedzisz i jak ten swistak krecisz probki? ;]

generalnie po co ci probka kremu diora ktorego zapewne i tak nie kupisz?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-01-01 o 13:39
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:43   #3
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Próbki w sephorze

ja tam nigdy tam probek nie bralam, bo uwazam, że ten sklep nie na moja kieszen jest ;p

ale teraz sie zastanawiam nad próbkami podkladu , bo mam problem z ich doborem, i jestem juz sklonna wydac wiecej ino niechby był dobry i nie robil nic zlego z moja buzka ....!!!!
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:55   #4
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Próbki w sephorze

próbki dostaję najwyżej przy kasie, jako gratis do zakupów- więc nie te robione, tylko gotowe. Za nieśmiała jestem żeby poprosić o przygotowanie próbki...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 14:00   #5
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Próbki w sephorze

Próbki są po to żeby brać! Producenci po to dają testery żeby z nich dawać próbki innym. Poza tym skąd wiesz że nie kupi kiedyś Diora? a może za 2-3 lata akurat sobie przypomni. Próbki to element budowania świadomości marki i zaufania do firmy - dlatego warto korzystać. Jeśli chodzi o podkłady to koniecznie poproś o próbki - w sklepie zawsze jest inne światło (najczęściej zimne) i skóra ma inny odcień! najlepiej poprosić o 2-3 próbki z "sąsiadujących" kolorów i wypróbować przy dziennym świetle.
A jeśli odmówią zrobienia próbki? zapytać czemu warto walczyć o swoje.
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 14:02   #6
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

bo post zabrzmiał jak łowienie próbek
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 14:07   #7
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Próbki w sephorze

Nie wiem czy można samej sobie zrobić próbkę, ale można poprosić panią pracującą w sephorze i raczej nie powinna odmówić.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 14:10   #8
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Próbki w sephorze

dopasowanie koloru swoja droga, ale chodzi o to, że po np kilku dniach cchodzenia w podkladzie ja wiem czy mi zrobi cos zlego, czy przesuszy skorę, bo 1 dniowa aplikacja to za malo

a co do próbek to się zgadzam, jednak nie jestem za tym, żeby na silę brac probki wszystkiego , tylko tego co nas rzeczywiscie interesowaloby
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 14:23   #9
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki w sephorze

Zawsze wydawalam mnostwo kasy na kremy pod oczy ale zorientowalam sie, ze wystarczy poprosic o probke i mam krem na miesiac. Nie wiem skad wnioskujesz, ze nie kupie tego kremu. Tak sie sklada, ze juz go mialam i bardzo go lubie. Dla mnie bardziej logiczne jest poproszenie o probke niz wydawanie 200 zl. Poza tym, o probke prosze tylko gdy robie wieksze zakupy. Nawet gdy nie mam pomyslu jaka probke moge wziasc to prosze o zrobienie probki mojego ulubionego perfumu( do noszenia w torebce). Skoro stoja te testery to znaczy, ze sa do uzywania (producent na tym nie traci, tylko zyskuje bo koszty produkcji kremu np. diora najprawdopodobniej wynosza tyle co zwyklego kremu-placimy za marke)

Edytowane przez asik123456789
Czas edycji: 2009-06-22 o 19:00
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 14:28   #10
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

I juz wiecie o co mi chodzilo )))

W sklepie tez bierzesz od hostess jedzenie na zapas?

Jak mnie na coś nie stać to nie udaję że jest inaczej. o.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 14:29   #11
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
dopasowanie koloru swoja droga, ale chodzi o to, że po np kilku dniach cchodzenia w podkladzie ja wiem czy mi zrobi cos zlego, czy przesuszy skorę, bo 1 dniowa aplikacja to za malo

a co do próbek to się zgadzam, jednak nie jestem za tym, żeby na silę brac probki wszystkiego , tylko tego co nas rzeczywiscie interesowaloby
Zgadzam sie!

Ostatnio kupiłam podkład za ponad stówę, sprawdzając kolor tylko na nadgarstku, okazało się, że to nie był "ten" odcień. Niestety już po fakcie poszłam poprosić o próbkę, by się przekonać i następnym razem nie wywalić kasy. Niestety jeśli chodzi o podkłady trzeba ich trochę popróbować, tak samo jak i kremy. Te produkty nie kosztują 10-20 zł, żeby można je było sobie brać w ciemno.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 14:44   #12
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Próbki w sephorze

Ja już tak dawno nie kupilam kremu pod oczy ... Zawsze dostaję sporą próbkę kremu która mi starcza na jakieś 2-3 tygodnie..

Ja sie trafi na fajną dziewczynę w Sephora to zawszę da sporo kremu do sloiczka
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 14:50   #13
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki w sephorze

A dlaczego wnioskujesz, ze mnie nie stac? I nie porownuj testowania jedzenia do drogich kosmetykow Poza tym wcale nie piszesz na temat z watku. Pozdrawiam


Jak kupowalam podklad to mialam ogromne szczescie bo go nie przetestowalam a odcien jest idealny Z doborem podkladow nie mam raczej problemow bo zazwyczaj pasuje mi najjasniejszy Wg mnie bardziej oplaca sie testowanie kremow zeby sprawdzic czy makijaz nie bedzie sie rolowal, wazyl czy za szybko schodzil.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 14:58   #14
paniDoktorJoint
Wtajemniczenie
 
Avatar paniDoktorJoint
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk/Kraków
Wiadomości: 2 894
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
I juz wiecie o co mi chodzilo )))

W sklepie tez bierzesz od hostess jedzenie na zapas?

Jak mnie na coś nie stać to nie udaję że jest inaczej. o.
zgadzam się z Tobą, to dziwne ;/ co do systemu dostawania próbek to przydatne ja w ten sposób przekonałam się do The Body Shop :P ale łowienie próbek źle mi się kojarzy.
paniDoktorJoint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:02   #15
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

a potem wielkie zdziwienie ze probek w perfumeriach i drogeriach nie robia. wy nabierzecie probek a dziewczyny np chcace przetestowac perfumy przed KUPNEM musza wywalczac probki.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:10   #16
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Próbki w sephorze

A co to znaczy "wy"?
Ja wzięłam raz i w słusznej sprawie I nie zawaham się wziąć jeszcze raz, jak będę miała wątpliwości co do produktu.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:12   #17
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

ja nie mowie o braniu probek zeby przetestowac. ja mowie o braniu probek zamiast kupowania produktu. testowanie jest sluszne, powinno sie testowac drozsze kosmetyki przed kupnem. ale branie regularnie probki bo szkoda pieniedzy na produkt pelnowymiarowy to jakas kpina jest :|
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:13   #18
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Próbki w sephorze

Próbki biorę zawsze jak coś kupuje. Nigdy nie poszłam prosząc o próbkę bez zakupów.
Czasami mam jakiś problem , żeby tafić na odpowiednią dziewczynę, parę razy wyszałam bo się nie kwapiły mnie obsłużyć ale jak już płace to zawsze mnie pytają czy nie potrzebuje czegoś przetestować....
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:14   #19
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja nie mowie o braniu probek zeby przetestowac. ja mowie o braniu probek zamiast kupowania produktu. testowanie jest sluszne, powinno sie testowac drozsze kosmetyki przed kupnem. ale branie regularnie probki bo szkoda pieniedzy na produkt pelnowymiarowy to jakas kpina jest :|
Co racja to racja
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 15:14   #20
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki w sephorze

Nabierzecie probek?! Nie biore probki bez powodu. Jak wydam sporo kasy to chyba jasne, ze moge poprosic o zrobienie probki. Nie chodze codziennie do sephory i nie mysle godzinami jak by tu wywalczyc probke. Nie wiem co dla was znaczy lowienie probek ale chyba nie rozumiecie tego tak jak ja. Jeszcze nigdy mi nie odmowiono. Znam nawet takie panie w sephorze ktore wrecz wciskaja probki na sile.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:17   #21
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Bo to jest łowienie probek Zawsze wydawalam mnostwo kasy na kremy pod oczy ale zorientowalam sie, ze wystarczy poprosic o probke i mam krem na miesiac. Nie wiem skad wnioskujesz, ze nie kupie tego kremu. Tak sie sklada, ze juz go mialam i bardzo go lubie. Dla mnie bardziej logiczne jest poproszenie o probke niz wydawanie 200 zl. Poza tym, o probke prosze tylko gdy robie wieksze zakupy. Nawet gdy nie mam pomyslu jaka probke moge wziasc to prosze o zrobienie probki mojego ulubionego perfumu( do noszenia w torebce). Skoro stoja te testery to znaczy, ze sa do uzywania (producent na tym nie traci, tylko zyskuje bo koszty produkcji kremu np. diora najprawdopodobniej wynosza tyle co zwyklego kremu-placimy za marke)
na serio nie widzisz tutaj nic niestosownego?

Jak masz perfumy to nie jest problem zeby przepsikac sobie do mniejszego flakonika jakiejs ich ilosci.

A to ze tyle placisz za krem to nie tylko marka. Skladniki Diora a np Ziaji uwierz, ze sie roznia i to znacznie. Jak dla ciebie to zadna roznica zawsze mozesz kupowac krem pod oczy na targowisku:|
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:22   #22
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Witam Mam pytanie dotyczace probek w sephorze. Zauwazylam, ze przy kremach i innych mazidlach zawsze leza specjalne pojemniczki do probek. Kiedy prosilam o zrobienie probki to pani uzywala tych sloiczkow. Ale zastanawia mnie fakt, ze te sloiczki zawsze tam leza. Nie wiecie moze czy czasem nie mozna zrobic sobie samemu probki? Ja kiedys zrobilam sobie probke podkladu ale nikt nie widzial . Odmowiono wam kiedys zrobienia takiej probki? Polecam probki kremow pod oczy. Ostatnio dostalam az 5 ml kremu diora za prawie 200 zl. A 5 ml to 1/3 pelnowymiarowego opakowania
Może komuś z obsługi zadaj to pytanie...

Ja zwykle proszę o zrobienie próbki kosmetyku, który wpadł mi w oko i chcę mu się bliżej przyjrzeć. O tym czy go kupię czy nie, decyduje właśnie ta próbka.

Skąd przekonanie, że próbki są tylko dla tych, którzy chcą dany kosmetyk kupić? Ja myślałam, że zgodnie z nazwą są one dla tych, którzy chcą kosmetyk najpierw WYPRÓBOWAĆ. I BYĆ MOŻE kiedyś kupić. Albo kupić od razu - w zależności od skutków testowania.
Proste to jak konstrukcja cepa. Wydaje mi się, czy w Polsce dorabia się do tych nieszczęsnych próbek jakieś krzywe ideologie, traktuje się je jak formę "nagrody" dla najlepszych i najbogatszych, jak cenny kruszec ? Żal tyłek ściska.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:23   #23
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

Ale chyba jest roznica miedzy testowaniem a braniem probek bo szkoda pieniedzy na pelnowymiarowy produkt?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:26   #24
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Ale chyba jest roznica miedzy testowaniem a braniem probek bo szkoda pieniedzy na pelnowymiarowy produkt?
Gwarantuję Ci, że producenci i z tym się liczą. Zawsze to szansa, że klientka kiedyś kupi pełnowymiarowy produkt bo już go zna i wie, że jej służy.

I jakoś jeszcze nie słyszałam, żeby taki Dior czy Chanel mieli zbankrutować w najbliższym czasie doprowadzeni do ruiny przez polskich wyłudzaczy próbek

Ech, wiele musi jeszcze wody w Wiśle upłynąć zanim zmieni się mentalność ludzi pod tym względem.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-01-01 o 15:28
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:29   #25
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

Dla mnie to jest chora mentalnosc jak ktos sie przyznaje ze bierze co miesiac spora probke zeby nie kupowac pelnowymiarowego produktu.

Po prostu albo mnie stac albo nie stac. nie stac mnie to nie kombinuje z Diorem, tylko wybieram marki tansze.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:32   #26
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Próbki w sephorze

Tak, i tu się zgodzę. Ale tak jak większość biore próbki czasem z ciekawości (czy ten CUDOWNY krem ma jakiś sens czy nie) czasem bo szukam czegoś dla siebie.
Ze zdumieniem przeczytałam że można mieć próbki perfum (tzn. że robią takie próbki na prośbę).
No nic, zawsze znajdzie się ktoś kto zechce to wykorzystać, ale ja lubie testować różne produkty i robie to bez skrupułów czasem trafiam na super produkt i jak uzbieram $ to kupiuje. Ale czasem mija nawet 2-3 miesiące.

Edytowane przez avalonka
Czas edycji: 2009-01-01 o 15:33
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:33   #27
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Próbki w sephorze

no dla mnie to jasne...

probke biore aby SPROBOWAC dzialanie kosmetyku.
probka jest be - nie kupuje
probka jest cacy - kupuje

jezeli dzieki probce znalazlam sobie np odpowiedni dla mnie krem, to go kupie a nie bede popieprzac co miesiac po nastepna probke...

jezeli nie mam tyle pieniedzy to nie szukam kosmetykow z wyzszych polek.
trzeba mierzyc sily na zamiary
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:34   #28
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

Bo jest roznica miedzy testowaniem a chomikowaniem i takim "prawie jakbym kupila sobie pelnowymiarowy krem diora" - dla mnie to sie nie rozni niczym od tego jak wpada banda nastolatek do perfumerii i pryska sie po ciuchach najdrozszymi perfumami zeby super pachniec na randce:/ albo imprezie.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:34   #29
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Exclamation Dot.: Próbki w sephorze

Robicie z tych probek niewiadomo co! Tylko takie macie problemy, po co cala ta afera? Jedni biora probki inni nie. Akurat malo mnie obchodzi czy producent ucierpi na tym ze ja biore sobie probke. I nie obchodzi mnie tez czy to jest stosowne czy nie. Jesli jestes taka waleczna to moze idz do sephory i stan przed polka i pilnuj zeby nikt niepowolany nie wzial probki. Zalosna jestes.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:36   #30
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

A dla mnie to tylko znak, że ceny w polskich perfumeriach są kretyńsko wysokie.

A potem się jednak okazuje, że opłaca się sprzedawać kosmetyki np. z 30% obniżką ? Dlaczego? Bo rośnie popyt na te zakurzone flakony i kremy, których po tych zwykłych zbójeckich cenach nikt o zdrowych zmysłach nie chce kupić. O czym świadczył chociażby szał w Sephorach w ostatnich dniach.
Już dawno przestałam się zastanawiać na motywami działania zarządów sieci perfumerii i dystrybutorów kosmetyków w Polsce i ja kosmetyki "selektywnych" marek po prostu kupuję za granicą albo w sklepach internetowych.

Z resztą, wątków na ten temat były już setki.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.