U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-17, 10:26   #181
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

od nowa szukam BB idealnego doradzicie coś?
Na pewno wrócę do liole dollish, bo bardzo fajnie się u mnie sprawdziła na lato.
Indie Girl Baviphatu odpada teraz, bo nie ma filtrów.
BB Mizona ślimakowy ujdzie w tłumie, ale mnie nie zachywyca, bo jest zbyt tłusy i kolor trochę ciemny.
Skin79 wypróbowałam i zupełnie nie moje odcienie
Missha PC i Signature - jasne, ale nie cierpię, bo za tłuste jak dla mnie.
TonyMoly Petit Cotton - bardzo mi się spodobało wykończenie, ale za ciemny.
Holika Holika Petit Essential - uwielbiam wykończenie, ale zbyt różowy i trochę za ciemny.
Innisfre Eco Green Tea - kolor ok, trochę za żółty, ale to najgorszy BB jaki miałam pod względem krycia i tego co robi na buzi.
Skinfood Muhroom - zbyt różowy
Skinffod ALoe - zbyt żółty, ale lubiłam efekt krycia
Skinfood Bean - zbyt różowy, ale fajne efekt

No i doopa, nic nie mogę znaleźć dla siebie

Poradźcie coś proszę bardzo jasnego bez różowych i zbyt żółtych podtonów. Najchęteniej neutralny beż. Jest w ogóle coś takiego?
I żeby dobrze kryło, nie robiło ciasta na twarzy i dawało satynowy efekt, ale bez świecenia się jak po tłustym kremie do opalania.


myślałam o HolikaHolika All that BB crem
Etude House Cotton Fit
BRTC Jasmin Water
CC Mizona
__________________
Wymianka

Edytowane przez metice
Czas edycji: 2013-04-17 o 10:28
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 10:31   #182
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja mam krem ślimaczkowy i jestem bardzo z niego zadowolona. Fakt, że sam nie nawilża ale ja pod niego daje olej arganowy i ten zestaw bardzo ładnie zaleczył mi twarz po dosyć poważnym podrażnieniu. Sam krem ładnie koi i łagodzi ale o nawilżeniu nie ma mowy.
Dzięki annje za sugestie. Zrobię rozpoznanie.
i taka mieszanka Cię nie zapchała?
ja zmywam bb olejem arganowym, ale potem zmywam olej, żeby nałożyć ślimaka.

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Jak tak myślę, to... Hmm... Dobra, chyba faktycznie wszystko szybciej się goi.
Ale poza tym ja mam suchą skórę i wcześniej gdy używałam samego Nutriticu LRP to lepiej się miała niż jak teraz stosuję pod niego żel Liczyłam, że mi pomoże na przesuszona skórę a tu lipa... Chyba to mnie najbardziej rozczarowało biorąc pod uwagę, że szczyci się kwasem hialuronowym.
Podoba mi się jego konsystencja i to, że świetnie nadaje się pod BB lub filtr, bo wchłania się do matu

Mam tak przesuszoną skórę po zimie, że nie wiem czego używać, żeby sobie pomóc
mi przeszło jak smarowałam się kremem z wit. A.
właśnie zamówiłam kwas hialuronowy, może jak dodam trochę do ślimaka, to lepiej podziała...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 10:39   #183
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
od nowa szukam BB idealnego doradzicie coś?
Na pewno wrócę do liole dollish, bo bardzo fajnie się u mnie sprawdziła na lato.
Indie Girl Baviphatu odpada teraz, bo nie ma filtrów.
BB Mizona ślimakowy ujdzie w tłumie, ale mnie nie zachywyca, bo jest zbyt tłusy i kolor trochę ciemny.
Skin79 wypróbowałam i zupełnie nie moje odcienie
Missha PC i Signature - jasne, ale nie cierpię, bo za tłuste jak dla mnie.
TonyMoly Petit Cotton - bardzo mi się spodobało wykończenie, ale za ciemny.
Holika Holika Petit Essential - uwielbiam wykończenie, ale zbyt różowy i trochę za ciemny.
Innisfre Eco Green Tea - kolor ok, trochę za żółty, ale to najgorszy BB jaki miałam pod względem krycia i tego co robi na buzi.
Skinfood Muhroom - zbyt różowy
Skinffod ALoe - zbyt żółty, ale lubiłam efekt krycia
Skinfood Bean - zbyt różowy, ale fajne efekt

No i doopa, nic nie mogę znaleźć dla siebie

Poradźcie coś proszę bardzo jasnego bez różowych i zbyt żółtych podtonów. Najchęteniej neutralny beż. Jest w ogóle coś takiego?
I żeby dobrze kryło, nie robiło ciasta na twarzy i dawało satynowy efekt, ale bez świecenia się jak po tłustym kremie do opalania.


myślałam o HolikaHolika All that BB crem
Etude House Cotton Fit
BRTC Jasmin Water
CC Mizona
Czysty bezowy bez zadnych podtonow jest bioessence platinum.

BRTC Jasmin Water jest bardzo rozowy, CC mizona tez ma rozowy podton
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 10:41   #184
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
i taka mieszanka Cię nie zapchała?
ja zmywam bb olejem arganowym, ale potem zmywam olej, żeby nałożyć ślimaka.
Ani trochę. Na zwilżoną twarz hyrolatem kładę 8 kropelek oleju i na to kremik. Twarz ładnie nawilżona, miękka i gładka (no teraz prawie gładka bo zostało jeszcze trochę krostek po ostatnim eksperymencie ).
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 10:42   #185
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość

Jak spisuje sie peach sake serum? pytam z ciekawosci bo ja tez zamowilam probki a potem je rozdalam

Jeszcze nie użyłam. Mam nadzieje, że na dniach jakoś to się stanie.


Ejjjj, normalnie chyba przechodzę szok.
Zamówiłam z Biochemii Urody serum regulujące. Wczoraj użyłam 5 raz, a już po 2 razie widziałam poprawę.
Idę w pracy do lusterka i zawsze po jakiś 3 godzinach jestem jak latarnia. A wczoraj, przedwczoraj - 4 godziny - co jest? 5 godzin - eejjj może źle światło pada i nie widać? 6 godzin - dobra wezmę chusteczką zobaczę, może nie widzę - ale nie ma prawie nic, minimalna ilość świecenia ale nawet nie potrzebuję zmatownienia. Szookkk. Używam dalej... Jeżeli będzie tak dalej to chyba zrobię dożywotnie zapasy.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:16   #186
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

właśnie testuje Skin 79 oriental. pachnie pięknie ale poza tym nie nadaje się do niczego więcej. podkreśla mi suche skórki tak jak Orange i z daleka widać, że nałożyłam coś na twarz. dobrze, że nie zamówiłam tubek 5g...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:39   #187
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.I

Ja miałam wielką nadzieję że dzisiaj dostanę mój ślimakowy BB skin79 i dupa bo nie ma...

Na noc nalozylam na szyję sleeping pack tony moly i zbliżyła się szyja kolorem skóry do twarzy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 11:44   #188
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

ja się nie mogłam doczekać i zamówiłam tego mizona cc i skoro już testuję bb ze skin79, to próbkę pink i snail...
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2013-04-17 o 11:46
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 12:27   #189
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
mnie wysypało po pokrzywie i myślałam, że ślimak coś zdziała....



encanto. cocochoco jest łagodniejsze, ale zmywa się dużo szybciej. a o global keratin nie słyszałam wiele. długie masz włosy?
No wlasnie na ebay widzialam tylko cocochoco.
Mam krotkie i mało

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
xD Ale od tego z Malezji bierzesz? Czy z Tajlandii?

Koreańskie kremy stricte nawilżające to znam słabo, u mnie się od dłuższego czasu sprawdza Clarins, pasują mi bardzo te niebieskie, a ostatnio taki pomarańczowy z witaminą C, był w promocji nawet, poniżej 90 zeta.

A primerów używam bardzo rzadko, bo mam wtedy wrażenie zbyt wielu warstw....
Chyba z malezji

Sana pore putty bardzooo szybko sie na mnie swieci, nawet po przypudrowaniu

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
i taka mieszanka Cię nie zapchała?
ja zmywam bb olejem arganowym, ale potem zmywam olej, żeby nałożyć ślimaka.


mi przeszło jak smarowałam się kremem z wit. A.
właśnie zamówiłam kwas hialuronowy, może jak dodam trochę do ślimaka, to lepiej podziała...
ja zawsze dodaje ha do slimaka ale i tak nie ma takie efektu jak HA z innym kremem
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 12:28   #190
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
No wlasnie na ebay widzialam tylko cocochoco.
Mam krotkie i mało
to jak chcesz, to koło 30 lecę do Londynu, to mogę Ci przetransportować (chyba nie będą się czepiać na lotnisku?)
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 12:30   #191
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
to jak chcesz, to koło 30 lecę do Londynu, to mogę Ci przetransportować (chyba nie będą się czepiać na lotnisku?)
chyba nie bo czemu? toż to szampon i odzywka ide zobaczyc na allegro czy sa mini odlewki bo duzo mi nie trzeba
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 12:31   #192
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
A ja z ślimaka jestem zadowolona. Kiedy zaczęło was wysypywac po nim? Bo mi się zaczęły pojawiać pojedyncze czerwone krostki i zastanawiam się czy to po nim.
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja mam krem ślimaczkowy i jestem bardzo z niego zadowolona. Fakt, że sam nie nawilża ale ja pod niego daje olej arganowy i ten zestaw bardzo ładnie zaleczył mi twarz po dosyć poważnym podrażnieniu. Sam krem ładnie koi i łagodzi ale o nawilżeniu nie ma mowy
Ja też jestem zadowolona ze ślimaka mam praktycznie takie samo zdanie nie nawilża a koi łagodzi i przyspiesza gojenie
Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Ejjjj, normalnie chyba przechodzę szok.
Zamówiłam z Biochemii Urody serum regulujące. Wczoraj użyłam 5 raz, a już po 2 razie widziałam poprawę.
Idę w pracy do lusterka i zawsze po jakiś 3 godzinach jestem jak latarnia. A wczoraj, przedwczoraj - 4 godziny - co jest? 5 godzin - eejjj może źle światło pada i nie widać? 6 godzin - dobra wezmę chusteczką zobaczę, może nie widzę - ale nie ma prawie nic, minimalna ilość świecenia ale nawet nie potrzebuję zmatownienia. Szookkk. Używam dalej... Jeżeli będzie tak dalej to chyba zrobię dożywotnie zapasy.
ja wczoraj zamówiłam effector z drożdżami w tym cely ale jak sie nie sprawdzi to zajrzę do bu
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 12:58   #193
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
chyba nie bo czemu? toż to szampon i odzywka ide zobaczyc na allegro czy sa mini odlewki bo duzo mi nie trzeba
to jakbyś chciała, żebym Ci to przywiozła to pisz


przyszedł mój tomatox dostałam też próbki z time revolution i jedną jakąś taką dziwną, brązową bez angielskich napisów, więc nie wiem co to. gdzieś widziałam te saszetki
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 13:15   #194
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
A ja z ślimaka jestem zadowolona. Kiedy zaczęło was wysypywac po nim? Bo mi się zaczęły pojawiać pojedyncze czerwone krostki i zastanawiam się czy to po nim.
Z tego co czytałam, oczyszczanie po ślimaku to częste zjawisko Ale potem jest dużo lepiej
Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Koreańskie kremy stricte nawilżające to znam słabo, u mnie się od dłuższego czasu sprawdza Clarins, pasują mi bardzo te niebieskie, a ostatnio taki pomarańczowy z witaminą C, był w promocji nawet, poniżej 90 zeta.
Na nawilżenie to raczej sleeping packi. Kremy robią jakieś takie lekkie. Pewnie dlatego, że aby uzyskać "pełny efekt" trzeba nałożyć dużo warstw. Serumy, esencje, lotiony, tonery...
Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Też miałyście tak, że po pierwszym użyciu bebika pomyślałyście "Jak mogłam używać zwykłego podkładu drogeryjnego tyle lat?" Właśnie nałożyłam Scandal Rose, kolor mógłby być jaśniejszy, ale nic się z nim nie wyprawia, nie ciemnieje, co zawsze się działo z resztą kolorówki na mojej twarzy
Hehehehe, dokładnie tak miałam
Od tamtej pory tylko BB.
Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Jak tak myślę, to... Hmm... Dobra, chyba faktycznie wszystko szybciej się goi.
Ale poza tym ja mam suchą skórę i wcześniej gdy używałam samego Nutriticu LRP to lepiej się miała niż jak teraz stosuję pod niego żel Liczyłam, że mi pomoże na przesuszona skórę a tu lipa... Chyba to mnie najbardziej rozczarowało biorąc pod uwagę, że szczyci się kwasem hialuronowym.
Podoba mi się jego konsystencja i to, że świetnie nadaje się pod BB lub filtr, bo wchłania się do matu

Mam tak przesuszoną skórę po zimie, że nie wiem czego używać, żeby sobie pomóc
Ślimak jest raczej do cery tłustej i mieszanej.
Do nawilżenia jakiś fajny sleeping pack najlepiej
Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
od nowa szukam BB idealnego doradzicie coś?
Na pewno wrócę do liole dollish, bo bardzo fajnie się u mnie sprawdziła na lato.
Indie Girl Baviphatu odpada teraz, bo nie ma filtrów.
BB Mizona ślimakowy ujdzie w tłumie, ale mnie nie zachywyca, bo jest zbyt tłusy i kolor trochę ciemny.
Skin79 wypróbowałam i zupełnie nie moje odcienie
Missha PC i Signature - jasne, ale nie cierpię, bo za tłuste jak dla mnie.
TonyMoly Petit Cotton - bardzo mi się spodobało wykończenie, ale za ciemny.
Holika Holika Petit Essential - uwielbiam wykończenie, ale zbyt różowy i trochę za ciemny.
Innisfre Eco Green Tea - kolor ok, trochę za żółty, ale to najgorszy BB jaki miałam pod względem krycia i tego co robi na buzi.
Skinfood Muhroom - zbyt różowy
Skinffod ALoe - zbyt żółty, ale lubiłam efekt krycia
Skinfood Bean - zbyt różowy, ale fajne efekt

No i doopa, nic nie mogę znaleźć dla siebie

Poradźcie coś proszę bardzo jasnego bez różowych i zbyt żółtych podtonów. Najchęteniej neutralny beż. Jest w ogóle coś takiego?
I żeby dobrze kryło, nie robiło ciasta na twarzy i dawało satynowy efekt, ale bez świecenia się jak po tłustym kremie do opalania.


myślałam o HolikaHolika All that BB crem
Etude House Cotton Fit
BRTC Jasmin Water
CC Mizona
Zmieszaj aloes i fasolkę
Do głowy przyszedł mi SKin79 Scandal Rose, on jest jasny i beżowy, bez wyraźnych podtonów. Jasmin jest różowy.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 13:53   #195
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jak sądzicie czy żelik ślimakowy będzie udanym prezentem dla starszej osoby? Czy lepiej jej kupić np serum ślimaczkowe?
Żel będzie za słaby. Nie myślałaś o... kremie z syntetycznie tworzonym jadem żmii? Podobno super na zmarszczki.


Mnie żel ślimakowy nie wysypał. Dopiero w parze z kremem po paru dniach przez tydzień walczyłam z krostkami. Teraz cisza, więc po prostu skóra się oczyściła

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
O super! Mógłby być w takim razie dla mnie dobry a pamiętasz może jak ta elishacoy sprawowała się pod względem trwałości i jakości?


Zajuś wczoraj wieczorem użyłam pierwszy raz Powiem tak-nigdy nie widziałam tak delikatnego włosia, żaden mój pędzel nie jest tak mięciutki
Wzięłam sobie żel i zaczęłam myć twarz, czując tylko delikatne mazianie po twarzy i sobie myślę-to coś ma myć? i zaczęłam mocniej pocierać twarz. Jak zmyłam i osuszyłam twarz to buzię miałam zaczerwienioną także chyba jednak to cudeńko czyści mimo takiego niepozornego wyglądu
Tyle mogę powiedzieć na razie po pierwszym użyciu


Ojjj ja to nie wiem niestety bo na razie mam tylko kremik żel zamierzam dopiero kupić
Niestety nie wypowiem się, gdyż nie pamiętam W grudniu testowałam raz, nie spasował mi więc reszta próbki po prostu zaschła zanim ją zużyłam.
Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Też miałyście tak, że po pierwszym użyciu bebika pomyślałyście "Jak mogłam używać zwykłego podkładu drogeryjnego tyle lat?" Właśnie nałożyłam Scandal Rose, kolor mógłby być jaśniejszy, ale nic się z nim nie wyprawia, nie ciemnieje, co zawsze się działo z resztą kolorówki na mojej twarzy
Nie używałam nigdy jako tako podkładu. Celowałam w kilka, ale każdy dał efekt maski, więc rezygnowałam. Tak na dobrą sprawę maziam się dopiero od roku
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:00   #196
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

doberek, nie wiem czy na temat (najwyżej jak nie to napiszcie) ale może doradzicie w kwestii make- upu, stosuje BB, ale chaiałabym prócz niego jeszcze zastsowac "to coś" i ukryc niedoskonałości a wyeksponowac to co można , mój typ urody to włosy ciemny brąz, oczy piwne, brwi czarne, karnacja raczej śniada, niestety przebarwienia potrądzikowe, i troche zmarszczek pod oczami i pytanie czy stosowac
- bazę rozświetlającą czy zwykłą
- na BB puder sypki matujący czy rozświetlający
- na policzki - rozświetlacz (w róż lub złoty), brązer, roż, czy kulki rozświetlająco-brązujące
- pod oczy (nie mam cieni ani opuchlizny tylko troche zmarszczek) rozświetlacz pod oczy czy nic

Może akurat któras zna sie na rzeczy i doradzi, nawet nie chodzi mi o firmy tylko o pomoc w wyborze, czytam i czytam szukam i szukam w tytułach makijaz dla brunetek i albo sprzeczne informacje, albo tylko ogólniki. Jedni mówią rozświetlacz tak inni że brązer i nie wiem nie wiem. A chciałabym po BB ukryc niedoskonałości (blizenki) i jakos odświezyc na wiosnę makijaz żeby "żywiej" wyglądać.....

Zamówiłam probeczki (chyba z 6) na asianstore i czekam.... obecnie testuje drugi BB ale jeszcze sie nie zakochałam...
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:04   #197
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
doberek, nie wiem czy na temat (najwyżej jak nie to napiszcie) ale może doradzicie w kwestii make- upu, stosuje BB, ale chaiałabym prócz niego jeszcze zastsowac "to coś" i ukryc niedoskonałości a wyeksponowac to co można , mój typ urody to włosy ciemny brąz, oczy piwne, brwi czarne, karnacja raczej śniada, niestety przebarwienia potrądzikowe, i troche zmarszczek pod oczami i pytanie czy stosowac
- bazę rozświetlającą czy zwykłą
- na BB puder sypki matujący czy rozświetlający
- na policzki - rozświetlacz (w róż lub złoty), brązer, roż, czy kulki rozświetlająco-brązujące
- pod oczy (nie mam cieni ani opuchlizny tylko troche zmarszczek) rozświetlacz pod oczy czy nic

Może akurat któras zna sie na rzeczy i doradzi, nawet nie chodzi mi o firmy tylko o pomoc w wyborze, czytam i czytam szukam i szukam w tytułach makijaz dla brunetek i albo sprzeczne informacje, albo tylko ogólniki. Jedni mówią rozświetlacz tak inni że brązer i nie wiem nie wiem. A chciałabym po BB ukryc niedoskonałości (blizenki) i jakos odświezyc na wiosnę makijaz żeby "żywiej" wyglądać.....

Zamówiłam probeczki (chyba z 6) na asianstore i czekam.... obecnie testuje drugi BB ale jeszcze sie nie zakochałam...
Baza pod BB? Puder na BB? Korektor pod oczy przy BB? Ale PO CO?

Ja nie sądzę, by było tak, że dla "brunetek" tylko rozświetlacz/bronzer/róż. Ja stosuję wszystko, zależnie od makijażu na jaki mam ochotę.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:07   #198
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Baza pod BB? Puder na BB? Korektor pod oczy przy BB? Ale PO CO?

Ja nie sądzę, by było tak, że dla "brunetek" tylko rozświetlacz/bronzer/róż. Ja stosuję wszystko, zależnie od makijażu na jaki mam ochotę.
ja stosuje korektor pod oczy, bo nawet BB nie daje rady z takimi podkowami... używam też bronzera na policzki, a potem tylko lekko pędzlem z odrobinką pudru poprawiam, by ładnie rozetrzeć bronzer.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:14   #199
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Baza pod BB? Puder na BB? Korektor pod oczy przy BB? Ale PO CO?

Ja nie sądzę, by było tak, że dla "brunetek" tylko rozświetlacz/bronzer/róż. Ja stosuję wszystko, zależnie od makijażu na jaki mam ochotę.
puder sypki i baza pod Bb żeby bardziej utrwalic i zmatowic lub rozświetlić, jesli pod BB mozna stsowac podkład (fluid) no dlaczego na BB nie mozna sypkiego? ja dzis nałozylam skin fooda i niestety musiałam puder sypki nałozyc bo włosy dosłownie przyklejały sie do twarzy była ona lepka i taka jakby tłusta.

Pewnie mozna i bronzer i rozświetlacz i róż, ale chcialam od czegos zacząć. czyatlam oststnio sporo o rozświetlaczach i te taflowe troche "wybielają" i dlatego nie sa polecane do ciemniejszej karnacji. Wiem że sa trzy rodzaje - takie bez kolorku - czysta tafla, w rózu i w złocie.
A makijaz chciałabym taki uniwersalny do pracy. Przy rózu jakos mi sie nie podoba, przy bronzerze mimo że mam dość dobry - dziwnie wyglądam, a rozświetlacza nigdy w życiu nie miałam. Poza tym nawet broznser jest rózny - z drobinkami rozświetlającymi, z kulkami różowymi za dużo tego na rynku. Wyczytałam tez że przy przebarwieniach nie powinno sie stosowac broznzera bo sie podkresla tylko mankamenty.

A jak chodzi o rozświetlacz pod oczy - pytasz po co - po to że one (ponoć!) ładnie maskuja zmarszczki. BB zmarszczek mi nie zakryje...

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja stosuje korektor pod oczy, bo nawet BB nie daje rady z takimi podkowami... używam też bronzera na policzki, a potem tylko lekko pędzlem z odrobinką pudru poprawiam, by ładnie rozetrzeć bronzer.
a puder masz zwykły czy z jakimis drobinkami czy transparentny czy rozświetlający?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 14:15   #200
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja stosuje korektor pod oczy, bo nawet BB nie daje rady z takimi podkowami... używam też bronzera na policzki, a potem tylko lekko pędzlem z odrobinką pudru poprawiam, by ładnie rozetrzeć bronzer.
Kurczę, u mnie z tym nie ma problemu


ideaseller_kr mnie ZABIŁ. Wysłał w sobotę i dzisiaj mam paczuszkę i dodał do wcale niedużego zamówienia sheet mask!

Od niego dostałam Holika Holika Petit BB Watery i plasterki na nos TFS

A od sing-sing-girl Lioele Dollish BB i Missha Super Aqua Double Enzyme Oxygen Mask
Nieprzemyślaną próbkę dostałam - tego BB, którego pełny wymiar miałam w paczce, haha.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
puder sypki i baza pod Bb żeby bardziej utrwalic i zmatowic lub rozświetlić, jesli pod BB mozna stsowac podkład (fluid) no dlaczego na BB nie mozna sypkiego? ja dzis nałozylam skin fooda i niestety musiałam puder sypki nałozyc bo włosy dosłownie przyklejały sie do twarzy była ona lepka i taka jakby tłusta.

Pewnie mozna i bronzer i rozświetlacz i róż, ale chcialam od czegos zacząć. czyatlam oststnio sporo o rozświetlaczach i te taflowe troche "wybielają" i dlatego nie sa polecane do ciemniejszej karnacji. Wiem że sa trzy rodzaje - takie bez kolorku - czysta tafla, w rózu i w złocie.
A makijaz chciałabym taki uniwersalny do pracy. Przy rózu jakos mi sie nie podoba, przy bronzerze mimo że mam dość dobry - dziwnie wyglądam, a rozświetlacza nigdy w życiu nie miałam. Poza tym nawet broznser jest rózny - z drobinkami rozświetlającymi, z kulkami różowymi za dużo tego na rynku. Wyczytałam tez że przy przebarwieniach nie powinno sie stosowac broznzera bo sie podkresla tylko mankamenty.

A jak chodzi o rozświetlacz pod oczy - pytasz po co - po to że one (ponoć!) ładnie maskuja zmarszczki. BB zmarszczek mi nie zakryje...

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------


a puder masz zwykły czy z jakimis drobinkami czy transparentny czy rozświetlający?
Puder nie utrwala BB - działa wręcz przeciwnie! ja i zresztą kilka dziewczyn stąd to zauważa.
Poza tym dla mnie stosowanie tych rzeczy przy BB po prostu mija się z celem. Cóż, może jednak mam za mało problemową twarz :P
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:16   #201
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
puder sypki i baza pod Bb żeby bardziej utrwalic i zmatowic lub rozświetlić, jesli pod BB mozna stsowac podkład (fluid) no dlaczego na BB nie mozna sypkiego? ja dzis nałozylam skin fooda i niestety musiałam puder sypki nałozyc bo włosy dosłownie przyklejały sie do twarzy była ona lepka i taka jakby tłusta.

Pewnie mozna i bronzer i rozświetlacz i róż, ale chcialam od czegos zacząć. czyatlam oststnio sporo o rozświetlaczach i te taflowe troche "wybielają" i dlatego nie sa polecane do ciemniejszej karnacji. Wiem że sa trzy rodzaje - takie bez kolorku - czysta tafla, w rózu i w złocie.
A makijaz chciałabym taki uniwersalny do pracy. Przy rózu jakos mi sie nie podoba, przy bronzerze mimo że mam dość dobry - dziwnie wyglądam, a rozświetlacza nigdy w życiu nie miałam. Poza tym nawet broznser jest rózny - z drobinkami rozświetlającymi, z kulkami różowymi za dużo tego na rynku. Wyczytałam tez że przy przebarwieniach nie powinno sie stosowac broznzera bo sie podkresla tylko mankamenty.

A jak chodzi o rozświetlacz pod oczy - pytasz po co - po to że one (ponoć!) ładnie maskuja zmarszczki. BB zmarszczek mi nie zakryje...

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------


a puder masz zwykły czy z jakimis drobinkami czy transparentny czy rozświetlający?
Co do pogrubionego, to raczej uzywa sie bb pod fluid, nie odwrotnie
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:17   #202
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja uzywam go dlugo i jest to samo.

PS czym robilas prostowanie keratynowe? bo encanto tu ni ma



Dokladnie...
Moj krem slimakowy juz sie konczy, nie kupie drugiego opakowania I potrzebuje jakiegos kremu na dzien, ktory mi pomoze w walce z niedoskonalosciami, polecasz cos??
Tylko nieazjatyckie





Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
CC mizona tez ma rozowy podton
Coś ty?? Niech ktoś fote wrzuci może się z niego wylecze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:17   #203
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

bronzer mam ten ale mimo że zmieniałam pędzel dwa razy jak sobie zrobie nim kości policzkowe to jakoś dziwnie wyglądam po prostu odróznia sie jak dla mnie za moacno od podkładu jakim jest BB (czy wczesniej fluid). Może mam zły pędzel i jak dotykam twarz to robi mi jakby smugi... sama nie wiem.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:18   #204
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
bronzer mam ten ale mimo że zmieniałam pędzel dwa razy jak sobie zrobie nim kości policzkowe to jakoś dziwnie wyglądam po prostu odróznia sie jak dla mnie za moacno od podkładu jakim jest BB (czy wczesniej fluid). Może mam zły pędzel i jak dotykam twarz to robi mi jakby smugi... sama nie wiem.
A o tym, że może masz źle dobrany bronzer pomyślałaś?
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:22   #205
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego, to raczej uzywa sie bb pod fluid, nie odwrotnie
tak tak oczywiście - przejęzyczyłam się


ktos pytał o encanto? ja mam zrobione

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
A o tym, że może masz źle dobrany bronzer pomyślałaś?
tez. i o samym kosmetyka i o pędzlu - ale był to jedyny na rynku jaki znalazłam bez żadnych złotych drobinek.
Czysty bronzer i ładny kolor mi sie wydawał.

Teraz jak chodzi o pudry to czytam że te odbijające światło sa zalecane dla nadani promiennej wypoczetej skóry no i zakrywają niedoskonałości i zmarszczki dlatego się zainteresowałam, tylko nie wiem czy taki na cała twarz czy może lepiej na same policzki.... Taki rozświetlająco brązujący kurcze no nie wiem po prostu jaki jest dla mnie dobry. Nawet nie wiem czy matowac czy rozświetlać!
Mam juz dużo nietrafinonych kosmetyków, a ten brozner jest ogromny! nie chce juz inwestowac w cos żeby potem leżało i dlatego chciałabym choć wiedziec czego szukać.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:31   #206
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny, mam odlewkę Innisfree Eco Science White C i kolorystycznie jest bardzo dobry. Nie wyglądam różowo, nawet zaczerwieniania chowają się, ale mam problem z aplikacją Ciągle waży mi się na twarzy i jak próbuję to jakoś rozetrzeć to się zbija w grudki i złazi ze skóry Może ktoś ma jakiś sposób jak sobie z tym poradzić?
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:42   #207
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
tak tak oczywiście - przejęzyczyłam się


ktos pytał o encanto? ja mam zrobione

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------


tez. i o samym kosmetyka i o pędzlu - ale był to jedyny na rynku jaki znalazłam bez żadnych złotych drobinek.
Czysty bronzer i ładny kolor mi sie wydawał.

Teraz jak chodzi o pudry to czytam że te odbijające światło sa zalecane dla nadani promiennej wypoczetej skóry no i zakrywają niedoskonałości i zmarszczki dlatego się zainteresowałam, tylko nie wiem czy taki na cała twarz czy może lepiej na same policzki.... Taki rozświetlająco brązujący kurcze no nie wiem po prostu jaki jest dla mnie dobry. Nawet nie wiem czy matowac czy rozświetlać!
Mam juz dużo nietrafinonych kosmetyków, a ten brozner jest ogromny! nie chce juz inwestowac w cos żeby potem leżało i dlatego chciałabym choć wiedziec czego szukać.
Przejdź się do drogerii i posiedź trochę przy półkach. Chyba nie jest to problem. My tez nie wiemy, czy masz matować czy rozświetlać.
Poza tym to jest wątek o azjatyckich kosmetykach, a nie o dobieraniu bronzera.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Przetestowałam Holikę Watery
chyba się bardziej polubimy niż z Clearing

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam odlewkę Innisfree Eco Science White C i kolorystycznie jest bardzo dobry. Nie wyglądam różowo, nawet zaczerwieniania chowają się, ale mam problem z aplikacją Ciągle waży mi się na twarzy i jak próbuję to jakoś rozetrzeć to się zbija w grudki i złazi ze skóry Może ktoś ma jakiś sposób jak sobie z tym poradzić?
Nie myślałaś o pokombinowaniem z czymś pod spód?
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:44   #208
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
puder sypki i baza pod Bb żeby bardziej utrwalic i zmatowic lub rozświetlić, jesli pod BB mozna stsowac podkład (fluid) no dlaczego na BB nie mozna sypkiego? ja dzis nałozylam skin fooda i niestety musiałam puder sypki nałozyc bo włosy dosłownie przyklejały sie do twarzy była ona lepka i taka jakby tłusta.

Pewnie mozna i bronzer i rozświetlacz i róż, ale chcialam od czegos zacząć. czyatlam oststnio sporo o rozświetlaczach i te taflowe troche "wybielają" i dlatego nie sa polecane do ciemniejszej karnacji. Wiem że sa trzy rodzaje - takie bez kolorku - czysta tafla, w rózu i w złocie.
A makijaz chciałabym taki uniwersalny do pracy. Przy rózu jakos mi sie nie podoba, przy bronzerze mimo że mam dość dobry - dziwnie wyglądam, a rozświetlacza nigdy w życiu nie miałam. Poza tym nawet broznser jest rózny - z drobinkami rozświetlającymi, z kulkami różowymi za dużo tego na rynku. Wyczytałam tez że przy przebarwieniach nie powinno sie stosowac broznzera bo sie podkresla tylko mankamenty.

A jak chodzi o rozświetlacz pod oczy - pytasz po co - po to że one (ponoć!) ładnie maskuja zmarszczki. BB zmarszczek mi nie zakryje...

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------


a puder masz zwykły czy z jakimis drobinkami czy transparentny czy rozświetlający?
mam zwykły puder, affinitone.
Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Puder nie utrwala BB - działa wręcz przeciwnie! ja i zresztą kilka dziewczyn stąd to zauważa.
Poza tym dla mnie stosowanie tych rzeczy przy BB po prostu mija się z celem. Cóż, może jednak mam za mało problemową twarz :P
zwrócę na to uwagę, bo ja nie zauważyłam, żeby bb szybciej znikał z twarzy.

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Coś ty?? Niech ktoś fote wrzuci może się z niego wylecze
właśnie jest mało fotek. ja dzisiaj zamówiłam ten cc, mam nadzieję, że szybko dostanę paczkę.
Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
tez. i o samym kosmetyka i o pędzlu - ale był to jedyny na rynku jaki znalazłam bez żadnych złotych drobinek.
Czysty bronzer i ładny kolor mi sie wydawał.

Teraz jak chodzi o pudry to czytam że te odbijające światło sa zalecane dla nadani promiennej wypoczetej skóry no i zakrywają niedoskonałości i zmarszczki dlatego się zainteresowałam, tylko nie wiem czy taki na cała twarz czy może lepiej na same policzki.... Taki rozświetlająco brązujący kurcze no nie wiem po prostu jaki jest dla mnie dobry. Nawet nie wiem czy matowac czy rozświetlać!
Mam juz dużo nietrafinonych kosmetyków, a ten brozner jest ogromny! nie chce juz inwestowac w cos żeby potem leżało i dlatego chciałabym choć wiedziec czego szukać.
spróbuj dodać trochę pudru do bronzera.

ja z kolei nie mogę używać typowego różu, musi być bronzer. z różem na twarzy wyglądam dziwacznie, bo mam cerę naczynkową.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:46   #209
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Nie myślałaś o pokombinowaniem z czymś pod spód?
Chodzi Ci o jakiś krem? Rano zawsze przecieram twarz tonikiem, a potem nakładam krem witaminowy z Apisu. Raz próbowałam tonymoly honey cream, ale efekt był ten sam. Bez kremu niestety ciężko jest mi cokolwiek rozprowadzić mimo mieszanej skóry

Co do pudru, to u mnie powoduje ważenie się bb w miejscach przy nosie i na brodzie i ogólnie jakoś twarz niefajnie wygląda po jego nałożeniu
__________________



Edytowane przez Silence_
Czas edycji: 2013-04-17 o 14:48
Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:46   #210
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ja uczciwie stwierdzam, iż mimo że mam cerę tłustą, BB z pudrem prezentuje się u mnie znacznie gorzej niż bez.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.