Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-26, 16:01   #1861
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Podsumowanie marcowych zdobyczy:
Pędzel do bronzera EcoTools
Krem do rąk borówka AA Sensitive Nature SPA
Odżywka truskawkowa Madre Labs
Żele pod prysznic Alterra
Płyn micelarny Argile Provence
Maska do włosów anti-age Organique
Maseczka z hibiskusa Balm Balm

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Ana i Margoltka Rozumiem, że tą "cenną wiedzę" nabywamy podczas jakiegoś etapu transakcji? Czemu sklepy nam to robią? Obowiązkiem powinno być powiadomienie o tym w regulaminie, inaczej źle mi się to kojarzy... No chyba, że ja ślepa jestem. Przepraszam za upierdliwość, ale takie kwestie mnie do szału doprowadzają!
Cena i wybór wysyłki(poczta,kurier)wys kakują już po zapakowaniu koszyka,jak przechodzimy do podsumowania informacji
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 16:02   #1862
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Meyla, Dziewczyny za zakupy, pięknie wyglądają. Muszę gdzieś dorwać te kosmetyki z AA.
Są na pewno w Sephorach, SP i na doz.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
piekne zakupy
jak pachnie krem do rak borowka??
widze moj ulubiony zel pod prysznic Alterra z borowka ciekawe czy bedziesz zadowolona
na maske do wlosow z Organique tak polecana przez dziewczyny tez mam chrapke kupie w maju po wyplacie
Nie wiem jak pachnie, ale chyba nie wytrzymam i otworzę. A miałam nie ruszać póki nie skończę poprzedniego. Żel Alterry już używam, kupiłam drugą sztukę. Uwielbiam ten zapach.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ale cuda Micel AP i maseczka Balm Balm są po prostu boskie!
W końcu m.in. przez Ciebie je kupiłam.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Świetne zakupy. Widzę, że się na Balm Balm jednak skusiłaś? Żel pod prysznic z Alterry ten borówkowy jest naprawdę dobry, moim zdaniem najlepszy.
Tak, jednak kupiłam. Żel świetny. Drugi zapach wybrał TŻ, bo mu przypomina jakieś ciasto.

edit.
Effa, krem do rąk nie pachnie niestety jak żel Alterry, ale też może być. Przypomina mi kisiel z owoców leśnych. Następnym razem wezmę granat (chociaż mam traumę po alterrowym granacie).

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-04-26 o 16:17
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 16:18   #1863
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Często tak pisza w gazetach, równiez że parabeny są bezpieczne bo są dokładnie przebadane, chociaz tak naprawdę nie udowodniono, że sa nieszkodliwe. Parafina nie zapycha, nawet jak ktos ma wysyp po produktach z parafina to napewno nie od parafiny- wg ekspertów.
Wszystkie produkty dostępne w drogeriach sa bezpieczne. A produkty eko sa niebezpieczne, bo nieprzebadane !!
Kilka razy czytałam artykuły w podobnym tonie.

Tyle, ze po przejściu na naturalna pielęgnacje moja skóra i włosy od razu stały sie lepsze i wyglądają duzo zdrowiej.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 16:24   #1864
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Tyle, ze po przejściu na naturalna pielęgnacje moja skóra i włosy od razu stały sie lepsze i wyglądają duzo zdrowiej.
A jakich kosmetyków używasz, co polecasz?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 16:37   #1865
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Tego co wszyscy na wizażu
OCM, Alterra, produkty z BU, ZSK i Mazideł, Laverra, Sante. Minerałów do makijażu, olejów na włosy, Babydream, uwielbiam: Eco Cosmetics, .
Szału w mojej pielęgnacji nie ma .
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 16:50   #1866
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
edit.
Effa, krem do rąk nie pachnie niestety jak żel Alterry, ale też może być. Przypomina mi kisiel z owoców leśnych. Następnym razem wezmę granat (chociaż mam traumę po alterrowym granacie).
hehe wiedzialam, ze dlugo nie wytrzymasz mam tez krem z alterry i ten z AA jest o niebo lepszy jak chcesz moge Ci podeslac probaska
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 16:55   #1867
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

A ja kończę mój ostatni krem do rąk (Sanoflore, taki sobie swoją drogą) i nigdy więcej już nie kupię. Tak samo jak skończę balsamy do ciała to też już nie kupię. Chcę się przerzucić na coś 3w1 (do rąk, stóp i ciała) np. na krem ogólnie pielęgnacyjny z Naturado.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 16:57   #1868
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ciekawa rzecz, czekam zatem na Twoją recenzję i pochwalę się, że mnie coraz bardziej urzeka żel do włosów JMO wanilia i mandarynka. Pięknie mi stylizuje i ujarzmia fryzurę. Włosy nabrały mega blasku i takie są zdrowe, że aż. No i ta objętość. Jestem baaardzo na tak. A wydajne to, jeszcze nie spotkałam się z tak wydajnym kosmetykiem.
oj nie pisz mi takich rzeczy jak ja na razie sobie ten żel odpuściłam na rzecz AO ( bo tańsze)
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 17:04   #1869
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
hehe wiedzialam, ze dlugo nie wytrzymasz mam tez krem z alterry i ten z AA jest o niebo lepszy jak chcesz moge Ci podeslac probaska
Nie trzeba, TŻ mi powiedział, że w Sephorze są testery. Ale dziękuję za propozycję.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A ja kończę mój ostatni krem do rąk (Sanoflore, taki sobie swoją drogą) i nigdy więcej już nie kupię. Tak samo jak skończę balsamy do ciała to też już nie kupię. Chcę się przerzucić na coś 3w1 (do rąk, stóp i ciała) np. na krem ogólnie pielęgnacyjny z Naturado.
Ja też kończę krem Sanoflore, ale ten miodowy. Pachnie super, ale działa przeciętnie i jest mało wydajny. Myślisz, że Naturado nie jest za mały, żeby go używać do wszystkiego? Jeśli piszesz o tym anulowym, z olejem winogronowym. Też się nad nim zastanawiałam, ale drogi.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 17:08   #1870
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Nie trzeba, TŻ mi powiedział, że w Sephorze są testery. Ale dziękuję za propozycję.


Ja też kończę krem Sanoflore, ale ten miodowy. Pachnie super, ale działa przeciętnie i jest mało wydajny. Myślisz, że Naturado nie jest za mały, żeby go używać do wszystkiego? Jeśli piszesz o tym anulowym, z olejem winogronowym. Też się nad nim zastanawiałam, ale drogi.
Tym lepiej, szybciej zużyję, szybciej kupię sobie coś nowego. A co do ceny to tam jest aż 150ml jak podzielisz cenę na 3 to wyjdzie ~20zł za 50 ml, a tyle zwykle kosztują kremy, więc chyba tragedii nie ma.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 17:13   #1871
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tym lepiej, szybciej zużyję, szybciej kupię sobie coś nowego. A co do ceny to tam jest aż 150ml jak podzielisz cenę na 3 to wyjdzie ~20zł za 50 ml, a tyle zwykle kosztują kremy, więc chyba tragedii nie ma.
Tylko balsamy do ciała zwykle są w pojemnościach 200-250 ml. Ale do rąk i stóp się opłaca. Ciekawa jestem czy to zwykłe karite Naturado jest dobre. Też ma opakowanie airless.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 17:18   #1872
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
oj nie pisz mi takich rzeczy jak ja na razie sobie ten żel odpuściłam na rzecz AO ( bo tańsze)
To samo mogę powiedzieć o Tobie Tyż tak samo mnie kusisz Włosy mamy podobne z opisu, to i kuszenie sugestywne
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 18:28   #1873
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cześć dziewczyny! Ostatnio rzadko piszę, ale na bieżąco was czytam Postaram się więcej teraz udzielać.

Czy któraś z dziewczyn nie chciałaby czegoś oprócz filtra z JMO przy okazji promocji w Marionnaud ?Jestem zainteresowana czymś do stylizacji włosów, ale bez drugiej rzeczy nie obejmie mnie promocja.

natkaa, masz może porównanie tego żelu do żelu stylizującego ze słodką mandarynką i jedwabiem tego ?
Przyznam, że byłam zainteresowana tym drugim, bo mam jego próbkę, ale po twoim wpisie kusisz tym żelem
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 18:45   #1874
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Ostatnio rzadko piszę, ale na bieżąco was czytam Postaram się więcej teraz udzielać.

Czy któraś z dziewczyn nie chciałaby czegoś oprócz filtra z JMO przy okazji promocji w Marionnaud ?Jestem zainteresowana czymś do stylizacji włosów, ale bez drugiej rzeczy nie obejmie mnie promocja.

natkaa, masz może porównanie tego żelu do żelu stylizującego ze słodką mandarynką i jedwabiem tego ?
Przyznam, że byłam zainteresowana tym drugim, bo mam jego próbkę, ale po twoim wpisie kusisz tym żelem
Ja może skusiłabym się na balsam do ciała, skoro na filtr nie ma szans..
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 18:48   #1875
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Ja może skusiłabym się na balsam do ciała, skoro na filtr nie ma szans..
Oczywiście nie obiecuję, że to będzie, ale na pewno jest większa szansa niż na filtr. Taka promocja to nic dziwnego, że wszystko wykupione
Jeśli ktoś byłby pewny na 100% to proszę o PW. Jutro mogłabym się przejechać do Reduty.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 19:13   #1876
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Używałam khadi z aloesem, on jest nawilżający i był bardzo przyjemny, ale daje też efekt takich puszystych włosów. Nie napuszonych, tylko puszystych. Zastanawiam się, czy przy grubych włosach jest to pożądany efekt....
Nawilżający szampon ma faith in nature (z jojobą chyba) - nie używałam go jeszcze, ale Aga była średnio zadowlona, bo chyba jej nieco przyspieszał przetłuszczanie. Jeśli Ty nie masz problemu z przetłuszczaniem włosów to powinien Ci pasowac - jest delikatny, dobrze oczyszcza.
Ale tak prawdę mówiąc to ja bym chyba wybrała kuomaye - mają wersję do włosów suchych, jest najbardziej wydajny ze wszystkich, elegancko wygładza włosy i nabłyszcza. To taki bezpieczny szampon jest po prostu tak dobry, że wszystkim pasuje
No i koniecznie odżyweczkę dobrą musisz nabyc!!! Z uwagi na obecną promocję serdecznie polecam aubrey organics - poczytaj, wydaje mi sie, że któras z nowych odżywek jest własnie stricte nawilżająca, najlepiej jakby była z dziką różą (ta standardowa odżywka różana cuda robi z włosami, więc myslę, że i jej wersja nawilżająca powinna być super!).
Taką znalazłam. Niestety nie znam jej. Poszukaj opinii w necie
to dla mojej kumpeli bo ja mam takie normalne

a gdzie mogę nabyć Kuomaye ? dla niej i dla mnie ten dodajacy objetości czy coś tam, nigdzie nie widze zniknął czy wykupiłyście

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
UWAGA publicznie oświadczam, że rozpoczynam zakupowy post. Nawet jeśli JMO lub dr.Hauschka rzucą promocją -70% będę nieczuła na kuszenie Będę tylko podziwiała Wasze cudeńka.


ale


Edytowane przez kasik71
Czas edycji: 2012-04-26 o 19:18
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 19:34   #1877
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
natkaa, masz może porównanie tego żelu do żelu stylizującego ze słodką mandarynką i jedwabiem tego ?
Przyznam, że byłam zainteresowana tym drugim, bo mam jego próbkę, ale po twoim wpisie kusisz tym żelem
Tak Klolciu, mam porównanie, ale do żelu z Twego linka, czyli z proteinami jedwabiu mam niezdefiniowane uczucia, bo mimo, że mi nawilża włosy i poprawia objętość fryzury, to także mi trochę napusza włoski. Nie zawsze, co dziwne, ale często.

Natomiast JMO wanilia i mandarynka daje mi taką mięsistość i zdrowy wygląd, choć też trzeba poeksperymentować z aplikacją, bo pasta jest nietypowa - kleista i lepiąca. Dlatego wystarczy dosłownie ociupinka. Jak dla mnie bardziej do fal i loków się nada, do takich włosów jest wprost wymarzonym kosmetykiem, ale czytałam też dużo pozytywnych recenzji od prostowłosych. Więc jak zwykle - co kto lubi
Żel z jedwabiem bardziej się nada dla prostych włosów.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-04-26 o 19:36 Powód: blad
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 19:40   #1878
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Tak Klolciu, mam porównanie, ale do żelu z Twego linka, czyli z proteinami jedwabiu mam niezdefiniowane uczucia, bo mimo, że mi nawilża włosy i poprawia objętość fryzury, to także mi trochę napusza włoski. Nie zawsze, co dziwne, ale często.

Natomiast JMO wanilia i mandarynka daje mi taką mięsistość i zdrowy wygląd, choć też trzeba poeksperymentować z aplikacją, bo pasta jest nietypowa - kleista i lepiąca. Dlatego wystarczy dosłownie ociupinka. Jak dla mnie bardziej do fal i loków się nada, do takich włosów jest wprost wymarzonym kosmetykiem, ale czytałam też dużo pozytywnych recenzji od prostowłosych. Więc jak zwykle - co kto lubi
Żel z jedwabiem bardziej się nada dla prostych włosów.
Dziękuję bardzo za to porównanie
Ja mam włosy cienkie i głównie zależy mi na objętości i mięsistości, więc chyba ten twój żel by się bardziej nadał z tego. Sama nie wiem
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 19:43   #1879
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Tak Klolciu, mam porównanie, ale do żelu z Twego linka, czyli z proteinami jedwabiu mam niezdefiniowane uczucia, bo mimo, że mi nawilża włosy i poprawia objętość fryzury, to także mi trochę napusza włoski. Nie zawsze, co dziwne, ale często.

Natomiast JMO wanilia i mandarynka daje mi taką mięsistość i zdrowy wygląd, choć też trzeba poeksperymentować z aplikacją, bo pasta jest nietypowa - kleista i lepiąca. Dlatego wystarczy dosłownie ociupinka. Jak dla mnie bardziej do fal i loków się nada, do takich włosów jest wprost wymarzonym kosmetykiem, ale czytałam też dużo pozytywnych recenzji od prostowłosych. Więc jak zwykle - co kto lubi
Żel z jedwabiem bardziej się nada dla prostych włosów.
widze, ze jestes ekspertem jesli chodzi o stylizacje wlosow JMO
mialas moze doswiadczenie z odzywka bez spulukiwania Shine on?
Mysle i mysle nad nia i ewentualnie ta wanilia i mandarynka? myslisz, ze oba produkty maja podobne dzialanie? wlosy mam krecone ale porostuje od jakiegos czasu, chce wrocic do lokow na lato dumam jeszcze nad morska mgielka ale chyba sama moge sobie taka zrobic
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 19:46   #1880
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za to porównanie
Ja mam włosy cienkie i głównie zależy mi na objętości i mięsistości, więc chyba ten twój żel by się bardziej nadał z tego. Sama nie wiem
Proszę bardzo wanilia i mandarynka JMO zawiera olej rycynowy w składzie, jako pierwszy składnik, a on zawsze mi dobrze robił na włosy (pogrubienie, blask, wzmocnienie). Natomiast proteiny jedwabiu JMO bazuja na aloesie, co też jest bardzo dobre dla suchych włosów.

Jak zdecydujesz się na pastę pamiętaj proszę o rozsądnej aplikacji. Jak najmniej, dosłownie ociupinka i wciskanym ruchem we włosy, jak piankę, raz po razie.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:00   #1881
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A więc-15% na serię dla dzieci,-20% na home spa i -20%na serię aoxPlus do zamówień w kwietniu dają próbaska naszej ulubionej maski

14 zł,pobraniowa 19zł
Dzięki dzięki dzięki....

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość

Czy któraś z dziewczyn nie chciałaby czegoś oprócz filtra z JMO przy okazji promocji w Marionnaud ?Jestem zainteresowana czymś do stylizacji włosów, ale bez drugiej rzeczy nie obejmie mnie promocja.
W Blue dziś pytałam - jednak mają JMO ale filtra ni ma
Klo trzeba poczekać do jutra po południu i podejść jeszcze raz do Reduty - ja to mogę zrobić bo mówili mi wczoraj, że byc może uzupełnią zasoby
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:01   #1882
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
widze, ze jestes ekspertem jesli chodzi o stylizacje wlosow JMO
mialas moze doswiadczenie z odzywka bez spulukiwania Shine on?
Mysle i mysle nad nia i ewentualnie ta wanilia i mandarynka? myslisz, ze oba produkty maja podobne dzialanie? wlosy mam krecone ale porostuje od jakiegos czasu, chce wrocic do lokow na lato dumam jeszcze nad morska mgielka ale chyba sama moge sobie taka zrobic
Pisałam już o tym jakiś czas temu. Tak, Shine On też mam, bo kosmetyki JMO na moich włosach robią cuda, nawet chłop, znaczy mąż mówi mi, że takich włosów jak teraz, to nigdy nie miałam. A to coś jednak znaczy No chyba, że jak miałam 20 lat, ale to se ne wrati

Natomiast te dwa kosmetyki są zupełnie inne, ale oba kocham tak samo. Shine On daje mi blask, objętość i ujarzmienie włosków, Wanilia i Mandarynka JMO zaś definiuje moje włosy. Łącze też je razem i mam fajny "natkowy" żelik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stylizacja_jmo.jpg (55,9 KB, 103 załadowań)
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:10   #1883
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Pisałam już o tym jakiś czas temu. Tak, Shine On też mam, bo kosmetyki JMO na moich włosach robią cuda, nawet chłop, znaczy mąż mówi mi, że takich włosów jak teraz, to nigdy nie miałam. A to coś jednak znaczy No chyba, że jak miałam 20 lat, ale to se ne wrati

Natomiast te dwa kosmetyki są zupełnie inne, ale oba kocham tak samo. Shine On daje mi blask, objętość i ujarzmienie włosków, Wanilia i Mandarynka JMO zaś definiuje moje włosy. Łącze też je razem i mam fajny "natkowy" żelik
łaaa, jaka cudowna kolekcja i włączyło mi się chcenie Shine on, skoro piszesz,że nadaje objętość..
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:12   #1884
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Pisałam już o tym jakiś czas temu. Tak, Shine On też mam, bo kosmetyki JMO na moich włosach robią cuda, nawet chłop, znaczy mąż mówi mi, że takich włosów jak teraz, to nigdy nie miałam. A to coś jednak znaczy No chyba, że jak miałam 20 lat, ale to se ne wrati

Natomiast te dwa kosmetyki są zupełnie inne, ale oba kocham tak samo. Shine On daje mi blask, objętość i ujarzmienie włosków, Wanilia i Mandarynka JMO zaś definiuje moje włosy. Łącze też je razem i mam fajny "natkowy" żelik
piekny zbiorek JMO moze gdzies umknely mi te informacje, albo jeszcze nie bylo mnie na watku po prostu w kazdym badz razie dziekuje za info
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:12   #1885
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
łaaa, jaka cudowna kolekcja i włączyło mi się chcenie Shine on, skoro piszesz,że nadaje objętość..
To tylko stylizatory, tak na szybko Bo na nieszczęście dla mojej kieszeni duża część JMO robi mi tak dobrze, że hej Prawie jak mój mąż. Wybaczcie, ale czerwone wino głęboki skutek na mnie miewa
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-04-26 o 20:13
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:16   #1886
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
W Blue dziś pytałam - jednak mają JMO ale filtra ni ma
Klo trzeba poczekać do jutra po południu i podejść jeszcze raz do Reduty - ja to mogę zrobić bo mówili mi wczoraj, że byc może uzupełnią zasoby
Ja bym mogła być koło 14 w Reducie. A jak jednak nie dorzucą filtrów ?

natkaa, boski zbiorek To jeszcze powiedz co na twoich włosach robi pomada.

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
łaaa, jaka cudowna kolekcja i włączyło mi się chcenie Shine on, skoro piszesz,że nadaje objętość..
A na moich cienkich włosach więcej objętości dodaje ten środek do stylizacji z mandarynką i jedwabiem. Po shine on nie widzę specjalnych efektów
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:28   #1887
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Podsumowanie marcowych zdobyczy:
Pędzel do bronzera EcoTools
Krem do rąk borówka AA Sensitive Nature SPA
Odżywka truskawkowa Madre Labs
Żele pod prysznic Alterra
Płyn micelarny Argile Provence
Maska do włosów anti-age Organique
Maseczka z hibiskusa Balm Balm
wszystko super!
Mogę zapytac ile kosztował ecotools - kupowałas w pormocji w sp?
Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
to dla mojej kumpeli bo ja mam takie normalne

a gdzie mogę nabyć Kuomaye ? dla niej i dla mnie ten dodajacy objetości czy coś tam, nigdzie nie widze zniknął czy wykupiłyście
kuomaye nie ma szamponu zwiekszającego objętość ja nie widziałam w kazdym razie.
jest do włosów przetłuszczających sie, do suchych, wzmacniający, do blond, do ciemnych, do codziennego stosowania. Wrzuć w google, bo cos ostatnio posucha w sklepach - ja kupowałam na matique, ale teraz chyba nie maja.....


W kwestii kuomaye - z matique otrzymałam tylko informację, że z powodu coraz wiekszych braków u producenta sklep wycofuje sie z tej marki. Tak wiec na matique kuomaye juz nie bedzie - tylko to co obecnie mają. Ale to nadal nie wyjaśnia kwestii globalnej............
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-04-26 o 20:33
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:29   #1888
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja bym mogła być koło 14 w Reducie. A jak jednak nie dorzucą filtrów ?

natkaa, boski zbiorek To jeszcze powiedz co na twoich włosach robi pomada.



A na moich cienkich włosach więcej objętości dodaje ten środek do stylizacji z mandarynką i jedwabiem. Po shine on nie widzę specjalnych efektów

Pomada JMO
to taki tłuścioch, więc i natłuszcza.Moje trzecie opakowanie. Do końcówek się nadaje albo jako ostatni etap stylizacji. Poza tym to uniwersalny kosmetyk - do skórek, do suchych miejsc na ciele, łokcie, pięty, na noc zamiast oleju, do suchych lub pękających zimą rąk. Ja bardzo lubię, bo mam włosy zdrowe, ale suche z natury.

Klolciu
, gdzie Twój avatar się podział? Czasem poznaję Was właśnie po avatarze i cierpię, gdy go zmieniacie. To tak jak na spacerze z psem, poznaję właściciela po psie Ale to zrozumieją tylko psiarze ;-)
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-04-26 o 20:33 Powód: blad
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:33   #1889
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kuomaye nie ma szamponu zwiekszającego objętość ja nie widziałam w kazdym razie.
jest do włosów przetłuszczających sie, do suchych, wzmacniający, do blond, do ciemnych, do codziennego stosowania. Wrzuć w google, bo cos ostatnio posucha w sklepach - ja kupowałam na matique, ale teraz chyba nie maja.....


W kwestii kuomaye - z matique otrzymałam tylko informację, że z powodu coraz wiekszych braków u producenta sklep wycofuje sie z tej marki. Tak wiec na matique kuomaye juz nie bedzie - tylko to co obecnie mają. Ale to nadal nie wyjaśnia kwestii globalnej............
Na swojej stronie producent ma w sprzedaży wszystkie szampony klik ...
5,9 EUR fajna cena

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-04-26 o 20:38
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:56   #1890
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Dawno nic nie pisałam, co nie oznacza że nie czytam.
Chciałam dodać swoja opinię o styling gel sweet orange & silk protein john masters organics. Podchodziłam do niego jak pies do jeża. Kilka próbek nooo i super.
Nawilża nie obciąża, odbija od nasady, pielęgnuje, nie wysusza jest wydajny i skuteczny. Włosy są sypkie, puszyste, lśniące, nie tworzą kasku (nie cierpię tego) taki naturalny efekt. Potargają sie, no to potrząsnę włoskami, przeczeszę paluchami i czuprynka jest super mimo zawirowań dnia. Jeszcze jedna super sprawa, następnego dnia po umyciu, włoski sa super, ale robi się gniazdo na czubku głowy (trudno taka moja uroda a włosów myć dla tego jednego powodu nie mam zamiaru), no i żel daje radę na suche włosy nałożony odświeża fryzurkę i dyscyplinuje ją zachowują nadal naturalny wygląd pt. te włosy to się układają wow!
Jeszcze jeden patent nie lubię babrać sie w opakowaniach próbkowych, więc przygotowałam opakowanie i każdego dnia rano otwierałam próbkę wciskałam zawartość do tego opakowania, a reszta 'wylizana' wystarczała na włosy (mam teraz opakowanie 50 ml pełne i sporo w opakowaniach próbkowych na wyjazdy letnie).
Jeszcze co do wydajności, jeżeli zrobi się lekko zaschnięty glutek, nie martwmy się tym,potrzymany w paluszkach rozgrzewa się i nabiera pierwotnej faktury i gęstości odzyskujemy go i nakładamy na włosiska, nic się nie marnuje. Polecam
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.