Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016 cz. 53 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-23, 11:12   #391
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Czy ustalałyście takie szczegóły z foto i kamerzystą jak szczegóły zewnętrzne domu/ogrodu itd. które byście chciały na filmie, a których absolutnie nie jakieś inspiracje z oglądanych filmów. Nie oglądam za bardzo filmów/teledysków ślubnych myślałam, że oni wiedzą co trzeba
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:17   #392
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
aaa zapomniałam Wam powiedzieć. Dostaliśmy kilka prezentów ślubnych. Ale wszystkie super i na pewno się przydadzą:
- od sąsiadów 2 garnki ciężkie, stalowe, z pokrywkami
- z pracy ode mnie szybkowar ( jeszcze go nie obczaiłam)
- od kuzynki Bible pięknie zdobiona w skórzanej oprawie
- od brata mamy personalizowane fartuszki kuchenne
- kieliszki do wina z imionami i datą ślubu
-od mojej siostry komplet 8 ramek ułożonych w fajnej kombinacji pośrodku z napisem "Familly" oraz kubki z napisami "Mrs" i "Ms"
- od drugiej kuzynki kubki pastelowe z napisem "On" "Ona"
- Od siostry Rafała 1,75l wódki Pravda w tym opakowaniu z kryształem. Butelka wygląda cudnie.
- od naszej koleżanki przepiękny zestaw kawowy z porcelany japońskiej. Kupiła w Berlinie Ale jest tak subtelny i tak delikatny wzór, że oboje jestesmy zachwyceni. 6 talerzyków ażurowanych, 6 filiżanek, 6 łyżeczek, cukierniczka i dzbanuszek na mleko. No cudo. Na pewno bedę go wyciągać.
- 30 butelek wina zamiast kwiatka
- od moich rodziców mamy bon na szlafroki i ręczniki z napisem Mąż i Żona ( ale rodzice chcieli abyśmy sobie sami kolory wybrali, wiec tylko zrealizują zamówienie )
Super, my tez dostaliśmy szybkowar
Poza tym
- ok. 30 książek
- dwie gry planszowe
-obraz Świętej Rodziny
-nasz szkicowany portret
- ramki na zdjęcia grawerowane
-gadżety z kotem z Home and you -na pieprz i sól, masło i cukierki
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:23   #393
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

dziewczyny, widzę dyskusję o paznokciach
a malowała może któraś z Was lakierem winylowym?
warto wydać te 30 zł na to?
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:23   #394
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Prosze uprzejmie


Troche je skrocilam
Świetne wyszły

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
aaa zapomniałam Wam powiedzieć. Dostaliśmy kilka prezentów ślubnych. Ale wszystkie super i na pewno się przydadzą:
- od sąsiadów 2 garnki ciężkie, stalowe, z pokrywkami
- z pracy ode mnie szybkowar ( jeszcze go nie obczaiłam)
- od kuzynki Bible pięknie zdobiona w skórzanej oprawie
- od brata mamy personalizowane fartuszki kuchenne
- kieliszki do wina z imionami i datą ślubu
-od mojej siostry komplet 8 ramek ułożonych w fajnej kombinacji pośrodku z napisem "Familly" oraz kubki z napisami "Mrs" i "Ms"
- od drugiej kuzynki kubki pastelowe z napisem "On" "Ona"
- Od siostry Rafała 1,75l wódki Pravda w tym opakowaniu z kryształem. Butelka wygląda cudnie.
- od naszej koleżanki przepiękny zestaw kawowy z porcelany japońskiej. Kupiła w Berlinie Ale jest tak subtelny i tak delikatny wzór, że oboje jestesmy zachwyceni. 6 talerzyków ażurowanych, 6 filiżanek, 6 łyżeczek, cukierniczka i dzbanuszek na mleko. No cudo. Na pewno bedę go wyciągać.
- 30 butelek wina zamiast kwiatka
- od moich rodziców mamy bon na szlafroki i ręczniki z napisem Mąż i Żona ( ale rodzice chcieli abyśmy sobie sami kolory wybrali, wiec tylko zrealizują zamówienie )

takie prezenty to ja rozumiem, niczym bym nie pogardziła
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:25   #395
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
U mnie dwa tygodnie to tak akurat. Przy zwykłym lakierze przeważnie miałam odpryski na następny dzień Więc wygoda jest ogromna
E to i tak dobrze, ja czasem mam tego samego dnia
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam rozkminę. Pracuję od zeszłego tygodnia i nie wiem czy zapraszać delegację na wesele. Dziewczyny bardzo miło mnie przyjęły, a tutaj jest zwyczaj zapraszania delegacji. Mało się znamy, ale siedzę z nimi w pokoju i są naprawdę miłe i otwarte. Co myślicie?
Zaprosiłabym, ale na sam ślub
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:25   #396
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z Warszawy!
Dokumenty zlozone
Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
Kiecka odebrana jedzie właśnie z rodzicami do miasta rodzinnego
Za załatwione sprawy

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Czy ustalałyście takie szczegóły z foto i kamerzystą jak szczegóły zewnętrzne domu/ogrodu itd. które byście chciały na filmie, a których absolutnie nie jakieś inspiracje z oglądanych filmów. Nie oglądam za bardzo filmów/teledysków ślubnych myślałam, że oni wiedzą co trzeba
Każdy ma inne wymagania, więc muszą dopytać Nie zrobisz jakiemuś szczegółowi zdjęcia, a potem młodzi mogą zrobić awanturę, że go nie ma, a był bardzo ważny.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:25   #397
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z Warszawy!
Dokumenty zlozone
Bosko

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
aaa zapomniałam Wam powiedzieć. Dostaliśmy kilka prezentów ślubnych. Ale wszystkie super i na pewno się przydadzą:
- od sąsiadów 2 garnki ciężkie, stalowe, z pokrywkami
- z pracy ode mnie szybkowar ( jeszcze go nie obczaiłam)
- od kuzynki Bible pięknie zdobiona w skórzanej oprawie
- od brata mamy personalizowane fartuszki kuchenne
- kieliszki do wina z imionami i datą ślubu
-od mojej siostry komplet 8 ramek ułożonych w fajnej kombinacji pośrodku z napisem "Familly" oraz kubki z napisami "Mrs" i "Ms"
- od drugiej kuzynki kubki pastelowe z napisem "On" "Ona"
- Od siostry Rafała 1,75l wódki Pravda w tym opakowaniu z kryształem. Butelka wygląda cudnie.
- od naszej koleżanki przepiękny zestaw kawowy z porcelany japońskiej. Kupiła w Berlinie Ale jest tak subtelny i tak delikatny wzór, że oboje jestesmy zachwyceni. 6 talerzyków ażurowanych, 6 filiżanek, 6 łyżeczek, cukierniczka i dzbanuszek na mleko. No cudo. Na pewno bedę go wyciągać.
- 30 butelek wina zamiast kwiatka
- od moich rodziców mamy bon na szlafroki i ręczniki z napisem Mąż i Żona ( ale rodzice chcieli abyśmy sobie sami kolory wybrali, wiec tylko zrealizują zamówienie )
Dobrze, że jesteś zadowolona ja mam ręczniku z napisem mąż / żona i z radością bym się ich pozbyła, bo dla mnie są... no cóż zakończmy na tym, że mi się nie podobają

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Czy ustalałyście takie szczegóły z foto i kamerzystą jak szczegóły zewnętrzne domu/ogrodu itd. które byście chciały na filmie, a których absolutnie nie jakieś inspiracje z oglądanych filmów. Nie oglądam za bardzo filmów/teledysków ślubnych myślałam, że oni wiedzą co trzeba
Miałam tylko foto, ale wyszłam z założenia, że się zna na tym co robi
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 11:28   #398
Kotowe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kotowe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 081
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Lenka i Lilly fajne prezenty, w ogóle fajnie jest jak ktoś coś niestandardowego przyniesie
My dostaliśmy:
- pistacjowego kitchen aid'a
- termomiks
- biały kosz piknikowy z zastawą dla 2
- grę planszową hobbit
- skarbonkę
- puchar (za pierwszy taniec)
-skrzynkę pierwszej kłótni
- ciasteczka kodeńskie
- torcik wedlowski
- ręczniki
- paterę
- dużo win
- trochę książek ( tematyka kulinarna, podróżnicza, kryminalna, romansowa, bajki dla dzieci i książkę o śdm od księdza co nam udzielał ślubu)
Zapisz
Zapisz
__________________
Zakochana 6 lat i kolejny miesiąc leci
I chciałabym codziennie spijać uśmiech z Twoich ust...

Razem od: 1.01.2010
Zaręczyny: 13.09.2014
Ślub: 6.08.2016


Edytowane przez Kotowe
Czas edycji: 2016-08-23 o 11:30
Kotowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:30   #399
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Mój kuzyn powiedział mojej mamie, że na wesele nie przychodzi aż mnie to śmieszy
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:31   #400
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

My nic nie dostalismy na szczescie sama kasiora
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:31   #401
Kotowe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kotowe
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 081
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Czy ustalałyście takie szczegóły z foto i kamerzystą jak szczegóły zewnętrzne domu/ogrodu itd. które byście chciały na filmie, a których absolutnie nie jakieś inspiracje z oglądanych filmów. Nie oglądam za bardzo filmów/teledysków ślubnych myślałam, że oni wiedzą co trzeba
Nic nie ustaliłam takiego, ale jeśli masz jakąś wizję co byś chciała lub czego nie to po prostu o tym powiedz i pokaż. Ja miałam wizję co do swojej sesji poślubnej i tutaj trochę powiedziałam czego bym chciała Dzięki temu mam foto w pomponach
Zapisz
__________________
Zakochana 6 lat i kolejny miesiąc leci
I chciałabym codziennie spijać uśmiech z Twoich ust...

Razem od: 1.01.2010
Zaręczyny: 13.09.2014
Ślub: 6.08.2016

Kotowe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 11:32   #402
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Dobrze, że jesteś zadowolona ja mam ręczniku z napisem mąż / żona i z radością bym się ich pozbyła, bo dla mnie są... no cóż zakończmy na tym, że mi się nie podobają
Mama widziała, że mi się to podoba bo sama mówiłam, ze to fajny prezent dla nas bo nam by się przydało, głównie na wyjazdy Ale wolała nam dać wybór materialu i haftu niż samemu kupować, więc my wybierzemy dowolne wzory, kolory, rozmiary i materiały a rodzice nam po prostu za nie zapłacą
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:33   #403
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Mój kuzyn powiedział mojej mamie, że na wesele nie przychodzi aż mnie to śmieszy
Jednego gbura mniej
Co za chłop
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:34   #404
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
My nic nie dostalismy na szczescie sama kasiora
U nas te mniejsze rzeczy były dodatkiem do kasiory
Tylko garnki, szybkowar i porcelana były jako "główny" prezent, ale wszytsko przydatne, więc nie narzekamy
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:43   #405
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

lenka990 fajne prezenty

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;64477016]Za załatwione sprawy


Każdy ma inne wymagania, więc muszą dopytać Nie zrobisz jakiemuś szczegółowi zdjęcia, a potem młodzi mogą zrobić awanturę, że go nie ma, a był bardzo ważny.[/QUOTE]

Wiem, że o to chodzi tylko problem w tym, że w tej chwili jak mam uzupełnić tę kartę to mam pustkę w głowie

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Mój kuzyn powiedział mojej mamie, że na wesele nie przychodzi aż mnie to śmieszy
Mała strata, jednego gbura mniej

U nas za to nie raczyli poinformować, że nie przychodzą dopiero my jak dzwoniliśmy/pisaliśmy to jedni mieli teksty, że skoro nie dzwoni to znaczy, że nie przychodzi a drudzy, że skoro nie dzwonią tzn. że będą

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Nic nie ustaliłam takiego, ale jeśli masz jakąś wizję co byś chciała lub czego nie to po prostu o tym powiedz i pokaż. Ja miałam wizję co do swojej sesji poślubnej i tutaj trochę powiedziałam czego bym chciała Dzięki temu mam foto w pomponach
Zapisz
Właśnie w tej chwili muszę to uzupełnić i mam pustkę w głowie
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:43   #406
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Ja pracuję tu rok i dałam każdemu z osobna zaproszenie tylko na ślub.
Przyjechała tylko jedna koleżanka, ale prezent i życzenia dostałam wcześniej od wszystkich. Nikt się na mnie nie obrażał :P Najlepiej zrobić tak jak się czuje - ja nie miałam parcia, żeby na moim weselu byli wszyscy, których znam
Jak dla mnie wesele to jednak imprezka dla rodziny i najbliższych przyjaciół i mimo że mam ze współpracownikami dobry kontakt no to niestety nigdy nie będzie mega bliska zażyłość :P




Co do prezentów to my dostaliśmy:
- ręczniki z wyszytymi gołąbkami i obrączkami otworzyliśmy je i już używamy, są mega cienkie i nie chłoną wody, no ale co zrobisz
- zestaw kawowy i obiadowy na 12 osób z ćmielowa (sami wybieraliśmy, bo ciocia tż koniecznie chciała dać nam prezent a nie kasę ), więc mi się podoba
1. http://porcelana24.com.pl/garnitur-d...cent-0001.html
2. http://sklep.porcelana.com.pl/marka/...ialy_c000.html
- zestaw garnków i patelni (ale nie miałam się czasu przyjrzeć, wyglądał jakoś fajnie, chyba granitowe )
- szklanki do whisky
- białą pościel z home&you
- od mojego kumpla ze studiów wielkiego miśka czad był z nim, bo balował na weselu, był wożony w pasach w aucie a na poprawinach nawet zgonował

I to koniec prezentów
Właściwie wszyscy bez żadnych próśb na zaproszeniach dali nam wino i pieniądze w ramach prezentu.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2016-08-23 o 13:48
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:43   #407
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Ustaliliśmy menu. Poproszę o sugestie, może macie jakieś pomysły, żeby ładniej brzmiało, bo będziemy drukować na stoły

OBIAD:
I danie:
Krem porowo – brokułowy z grzankami

II danie:
Polędwiczka duszona na maśle pod sosem z borowików
Pierś z kurczaka nadziewana suszonym pomidorem i szpinakiem pod mozzarellą w sosie serowym
Kotlet szwajcar z sosem czosnkowym

Dla dzieci: Rosół drobiowy z makaronem oraz nuggetsy.

Dodatki:
Ziemniaczane puree kraszone masłem i koperkiem
Łódeczki ziemniaczane
Marchewka na pomarańczach
Seler z orzechami włoskimi
Kapusta na pikantno

DESER:
Tort weselny: malinowy z białą czekoladą, gruszkowy z karmelem

I KOLACJA:
Marynowana pierś z kaczki w sosie własnym z nutką pomarańczy z tradycyjnymi kopytkami i surówką z czerwonej kapusty

DESER:
Pieczone jabłko w „szlafroczku” na jagodowym musie z gałką lodów waniliowych z dodatkiem bitej śmietany i mięty

II KOLACJA
:
Tradycyjna szynka pieczona, serwowana z chrzanem i żurawiną w towarzystwie 4 rodzajów pierożków: ruskich , z mięsem, z kapustą i grzybami oraz ze szpinakiem z dodatkiem fety

III KOLACJA:
Do wyboru:
Drobiowy szaszłyk na sosie porzeczkowym
lub
Pieczony pstrąg panierowany

Dodatki:
Kostka ziemniaczana
Sałata lodowa

IV KOLACJA:

Barszcz czerwony czysty z grzanką niespodzianką lub zapiekaną sakiewką nadziewaną serem i pieczarkami
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:43   #408
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Jak jeszcze raz usłyszę tekst, że po co kupujemy mieszkanie, skoro za te pieniądze możemy wybudować dom to będą o mnie pisać w gazetach w dziale kryminalnym.

Może ja najzwyczajniej w świecie wolę mieszkać w bloku?
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:45   #409
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez Kotowe Pokaż wiadomość
Lenka i Lilly fajne prezenty, w ogóle fajnie jest jak ktoś coś niestandardowego przyniesie
My dostaliśmy:
- pistacjowego kitchen aid'a
- termomiks

- biały kosz piknikowy z zastawą dla 2
- grę planszową hobbit
- skarbonkę
- puchar (za pierwszy taniec)
-skrzynkę pierwszej kłótni
- ciasteczka kodeńskie
- torcik wedlowski
- ręczniki
- paterę
- dużo win
- trochę książek ( tematyka kulinarna, podróżnicza, kryminalna, romansowa, bajki dla dzieci i książkę o śdm od księdza co nam udzielał ślubu)
Zapisz
Zapisz
na bogato :P super prezenty. U nas wszyscy z flaszką i pieniędzmi. Nikt raczej nie będzie bawił się w prezenty. Ale to dobrze, jak wybudujemy dom to sama wszystko kupię, tak jak uważam.
Chociaż kitchen aid super - tylko po co jak macie termomiksa już bym sprzedała

ja kiedyś też sobie wyposażę kuchnię tak, jak będę chciała.. a kitchen aid mnie rozwala swoim wyglądem

zawsze marzyłam o sprzęcie z tej firmy, także byłabym przeszczęśliwa, nawet gdyby ktoś z kolorem nie trafił później najwyżej zrobiłabym pod niego kuchnię

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
Jednego gbura mniej
Co za chłop
dokładnie
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet

Edytowane przez mtynai
Czas edycji: 2016-08-23 o 12:13
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 11:46   #410
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;64477861]Ustaliliśmy menu. Poproszę o sugestie, może macie jakieś pomysły, żeby ładniej brzmiało, bo będziemy drukować na stoły

OBIAD:
I danie:
Krem porowo – brokułowy z grzankami

II danie:
Polędwiczka duszona na maśle pod sosem z borowików
Pierś z kurczaka nadziewana suszonym pomidorem i szpinakiem pod mozzarellą w sosie serowym
Kotlet szwajcar z sosem czosnkowym

Dla dzieci: Rosół drobiowy z makaronem oraz nuggetsy.

Dodatki:
Ziemniaczane puree kraszone masłem i koperkiem
Łódeczki ziemniaczane
Marchewka na pomarańczach
Seler z orzechami włoskimi
Kapusta na pikantno

DESER:
Tort weselny: malinowy z białą czekoladą, gruszkowy z karmelem

I KOLACJA:
Marynowana pierś z kaczki w sosie własnym z nutką pomarańczy z tradycyjnymi kopytkami i surówką z czerwonej kapusty

DESER:
Pieczone jabłko w „szlafroczku” na jagodowym musie z gałką lodów waniliowych z dodatkiem bitej śmietany i mięty

II KOLACJA
:
Tradycyjna szynka pieczona, serwowana z chrzanem i żurawiną w towarzystwie 4 rodzajów pierożków: ruskich , z mięsem, z kapustą i grzybami oraz ze szpinakiem z dodatkiem fety

III KOLACJA:
Do wyboru:
Drobiowy szaszłyk na sosie porzeczkowym
lub
Pieczony pstrąg panierowany

Dodatki:
Kostka ziemniaczana
Sałata lodowa

IV KOLACJA:

Barszcz czerwony czysty z grzanką niespodzianką lub zapiekaną sakiewką nadziewaną serem i pieczarkami[/QUOTE]

Ale się ześliniłam jadłabym wywaliłabym "kraszone masłem i koperkiem" i "tradycyjnymi" przed kopytkami bo wystarczy mi późniejsza tradycyjna szynka
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:46   #411
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016 cz. 53

ja juz po przymiarce.


Zdecydowałam sie na najmniejsze koło, jednak suknia układa sie ładniej nawet jak np chodziłam po salonie i podoba mi sie tez nawet bardziej bo układa sie juz troszke inaczej.

Welon będę miała długi z koronka do kościoła i krotki na pozniej z koronka na dole tylko. Zapłacę za oba 500zl wiec ok

Będę miała w razie co ramiączka ze będę mogła sobie doczepić a ogolnie nie planuje ich zakładać ale dla własnego komfortu i spokoju w razie co wole miec je zrobione


Ogolnie pójde odebrać ja po zmianach ok 16.00 i wtedy jeszcze przymierze i bedzie mam nadzieje jaka ma byc juz



Cytat:
Napisane przez ann2016 Pokaż wiadomość
mają super te pomadki jak byłam u nich na makijażu na sesję to sobie kupiłam od razu



LadyI masakra z tym kuzynem ..


Kupiłam all fired up ale martwię sie czy nie za jasna/jaskrawa
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:47   #412
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Mój kuzyn powiedział mojej mamie, że na wesele nie przychodzi aż mnie to śmieszy


dobra czas się zbierać do pracy
ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:47   #413
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cuddly foty poprosimy
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:49   #414
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016 cz. 53

Na razie nie mam zdjec. Będę miała foty pewnie po odbiorze ale nie będę mogła juz nic zmienić wiec wole chyba nie wrzucać juz i tak musi byc a miałam tyle watpliwości co i jak po tym czasie od pierwszej przymiarki ze nie chce nic dodawać

Edytowane przez 52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Czas edycji: 2016-08-23 o 11:54
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:49   #415
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja pracuję tu rok i dałam każdemu z osobna zaproszenie tylko na ślub.
Przyjechała tylko jedna koleżanka, ale prezent i życzenia dostałam wcześniej od wszystkich. Nikt się na mnie nie obrażał :P Najlepiej zrobić tak jak się czuje - ja nie miałam parcia, żeby na moim weselu byli wszyscy, których znam
Jak dla mnie wesele to jednak imprezka dla rodziny i najbliższych przyjaciół i mimo że mam ze współpracownikami dobry kontakt no to niestety nigdy nie będzie mega bliska zażyłość :P
My też takieg parcia nie mamy, dlatego mamy wesele na 75 osób, a nie na 120, jakby mgło być gdybyśmy zapraszali wszystkich, mimo braku zażyłości

Dalej nie wiem co zrobię, może zaproszę tylko na ślub zawiadomieniem
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:52   #416
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Mój kuzyn powiedział mojej mamie, że na wesele nie przychodzi aż mnie to śmieszy
co za gbur, masakra. Dobrze, że go nie będzie.

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Ale się ześliniłam jadłabym wywaliłabym "kraszone masłem i koperkiem" i "tradycyjnymi" przed kopytkami bo wystarczy mi późniejsza tradycyjna szynka
Dziękuję usunę
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:52   #417
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;64478031]
Welon będę miała długi z koronka do kościoła i krotki na pozniej z koronka na dole tylko. Zapłacę za oba 500zl wiec ok

[/QUOTE]

ja zamówiłam swój welon w salonie, a dopiero potem do mnie dotarło ile kosztuje a wczoraj dowiedziałam się, że krawcowa mojej mamy szyje też suknie ślubne i welony

masz zdjęcia z przymiarki ? EDIT: doczytałam

Edytowane przez izk_a
Czas edycji: 2016-08-23 o 11:54
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:55   #418
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;64478301] co za gbur, masakra. Dobrze, że go nie będzie.



Dziękuję usunę [/QUOTE]

Wiesz z tym usuwaniem to niekoniecznie zrób jak Ci pasuje, ogólnie jest wszystko napisane fajnie bez zbędnych udziwnień nie podobają mi się menu, gdzie ze zwykłego kotleta robi się np. "staropolski przysmak rycerza"
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:55   #419
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Byłam przekonana ze miałam sukienke na guziki i wiązanie a jest na zamek i guziki dla picu

Mam nadzieje bedzie sie trzymać na miejscu
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:55   #420
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Koniec już lata, dni coraz krótsze - kolejne śluby już jutro, pojutrze! PM2016

Butterfly, ten szaszłyk z sosem porzeczkowym
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 21:37:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.