Jak wytłumaczyć przyjaciółce...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-02, 00:40   #1
Cinderella90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20

Jak wytłumaczyć przyjaciółce...?


Moja przyjaciółka zakochała się w pewnym chłopaku..wcześniej wyglądało na to, że coś zaiskrzy między nimi, ale jednak..powiedział jej,że nic do niej nie czuje. Ale po pewnym czasie poszli do łóżka..On często ją chamsko traktuje (ma różne chamskie odzywki). Jej na nim zależy i on o tym wie.. często chodzą razem do łóżka, a nie są razem.. on ją wykorzystuje..wygląda na to, że chodzi mu tylko o jedno. Tłumaczyłam jej, żeby uważała bo w końcu będzie przez niego płakać. Ale ona ciągle mówi, że nie potrafi i nie da rady o nim zapomnieć..Czy powinnam jej przetłumaczyć? Czy niech robi jak chce i zostawić to? Wiem, że to jest jej życie ale martwię się o nią..
Cinderella90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 03:24   #2
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Jak wytłumaczyć przyjaciółce...?

Nie mieszaj sie w to. Czasem trzeba dostac centralnie w tzw ryj zeby cos rozumiec. Moze kolezanka potrzebuje terapii szokowej, zeby sie czegos nauczyc. Zostaw ja sama sobie i jak wreszcie dojdzie do katastrofy, to badz przy niej. No, mozesz ew. przypominac o antykoncepcji zeby katastrofa nie urosla do rangi armagedonu (ciaza).

---------- Dopisano o 03:24 ---------- Poprzedni post napisano o 03:24 ----------

BTW. temat na Intymne
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 08:36   #3
deborah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 112
Dot.: Jak wytłumaczyć przyjaciółce...?

[QUOTE=santos;26653742]Nie mieszaj sie w to. Czasem trzeba dostac centralnie w tzw ryj zeby cos rozumiec. Moze kolezanka potrzebuje terapii szokowej, zeby sie czegos nauczyc. Zostaw ja sama sobie i jak wreszcie dojdzie do katastrofy, to badz przy niej. No, mozesz ew. przypominac o antykoncepcji zeby katastrofa nie urosla do rangi armagedonu (ciaza).

---------- Dopisano o 03:24 ---------- Poprzedni post napisano o 03:24 ----------

Zgadzam się z Tobą w 100% Teraz ona tego i tak nie zrozumie, a Ciebie potraktuje jak wroga.
deborah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 08:48   #4
pabi28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 552
Dot.: Jak wytłumaczyć przyjaciółce...?

Sama mam podobną sytuacje z koleżanką i zrozumiałam, że ona i tak mnie nie posłucha, tłucze je do głowy ciągle to samo ( a raczej tłukłam), ale ona i tak swoje. Kiedy chce się wygadać, ma problemy- wysłucham jej, ale wiem że moje rady i pouczenia tak nic nie dają. Niestety...
__________________
On ci się przygląda tak intensywnie, jakby był twoim ochroniarzem, gotowym w każdej chwili osłonić cię własnym ciałem przed strzałem, czy coś w tym rodzaju...


pabi28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 08:50   #5
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Jak wytłumaczyć przyjaciółce...?

Cytat:
Napisane przez Cinderella90 Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka zakochała się w pewnym chłopaku..wcześniej wyglądało na to, że coś zaiskrzy między nimi, ale jednak..powiedział jej,że nic do niej nie czuje. Ale po pewnym czasie poszli do łóżka..On często ją chamsko traktuje (ma różne chamskie odzywki). Jej na nim zależy i on o tym wie.. często chodzą razem do łóżka, a nie są razem.. on ją wykorzystuje..wygląda na to, że chodzi mu tylko o jedno. Tłumaczyłam jej, żeby uważała bo w końcu będzie przez niego płakać. Ale ona ciągle mówi, że nie potrafi i nie da rady o nim zapomnieć..Czy powinnam jej przetłumaczyć? Czy niech robi jak chce i zostawić to? Wiem, że to jest jej życie ale martwię się o nią..
Koniecznie powiedz jej, jak to z zewnątrz wygląda i dobrze uargumentuj, ale poprzestań na jednej rozmowie, bo inaczej sobie jeszcze wkręci, że chcesz go jej odbić

Mam nadzieję, że się dobrze zabezpieczają, bo inaczej będzie koniec świata.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 09:04   #6
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Jak wytłumaczyć przyjaciółce...?

Uświadom ja i daj spokój, bo staniesz się wrogiem nr 1. Tylko bądź blisko niej jak już dotrze do niej co nieco.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 09:41   #7
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Jak wytłumaczyć przyjaciółce...?

zróbcie prowokację
umów się z nią że spróbujesz "poderwać" tego typa..
i jak ona zobaczy że on lata do łóżka ze wszystkimi laskami które się ładnie uśmiechną to może oprzytomnieje..



albo zróbcie jakiś proifil na fotce czy czymś tam i wstawcie jakieś zdjęcia ładnej dziewczyny ale bez przesady.. żeby uwierzył że to jakaś zwyczajna laska.. i spróbujcie się z nim umówić jako ta laska..

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2011-05-02 o 09:42
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 10:22   #8
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: Jak wytłumaczyć przyjaciółce...?

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;26656036]zróbcie prowokację
umów się z nią że spróbujesz "poderwać" tego typa..
i jak ona zobaczy że on lata do łóżka ze wszystkimi laskami które się ładnie uśmiechną to może oprzytomnieje..



albo zróbcie jakiś proifil na fotce czy czymś tam i wstawcie jakieś zdjęcia ładnej dziewczyny ale bez przesady.. żeby uwierzył że to jakaś zwyczajna laska.. i spróbujcie się z nim umówić jako ta laska..[/QUOTE]
Mój kumpel wrobił tak kiedyś innego kumpla. I otrzymał zdjęcia tego drugiego prężącego klatę, przed lustrem, w bokserkach xD
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 10:25   #9
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Jak wytłumaczyć przyjaciółce...?

Cytat:
Napisane przez Ailanna Pokaż wiadomość
Mój kumpel wrobił tak kiedyś innego kumpla. I otrzymał zdjęcia tego drugiego prężącego klatę, przed lustrem, w bokserkach xD
Jestem przeciwna takim metodom, ale rozwaliło mnie to jak sobie wyobraziłam to zdjęcie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 11:46   #10
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Jak wytłumaczyć przyjaciółce...?

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Nie mieszaj sie w to. Czasem trzeba dostac centralnie w tzw ryj zeby cos rozumiec. Moze kolezanka potrzebuje terapii szokowej, zeby sie czegos nauczyc. Zostaw ja sama sobie i jak wreszcie dojdzie do katastrofy, to badz przy niej. No, mozesz ew. przypominac o antykoncepcji zeby katastrofa nie urosla do rangi armagedonu (ciaza).
podpisuję się pod wypowiedzią
nie mieszaj się w to
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 18:44   #11
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Jak wytłumaczyć przyjaciółce...?

Ja się kiedyś w taką sytuację wmieszałam.Z perspektywy czasu Ci coś powiem,powiedz raz,jak nie zrozumie,Jej problem,ja byłam tą zła według niej.
Jak tłumaczyłam nie rozumiała,więc chciałam pokazać,że gośc leci na każdą i po prostu sprowokowałam sytuację,gość chciał się ze mną przespać,a ona na mnie z ryjem,że to moja wina,bo go sprowokowałam............ ....No i jestem tą złą,a gośc dalej Ja dmucha tylko.
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.