Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-03, 15:48   #1111
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

_Nikki_, jeśli ma jechać to musi chlać BMW słynęły z tego, że były mocne ale też że dużo paliły. Swoją drogą w E34 najmniejszym silnikiem było chyba 1.8, a przeważnie spotyka się 2.0 i 2.5. A naprawy raczej standardowe dla tak starego samochodu. Choć niestety dużo BMW jest zajeżdżonych u nas przez "młodych gniewnych".
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:51   #1112
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie możliwe, tylko tak będzie ja pamiętam jak w mojej komodzie w małym koszyczku je trzymałam
chciałam ten top coat kupić z golden rose - nie ma nigdzie! co gorsze- nie znalazłam nigdzie golden rose.
widziałam te pachnące miyo, ale jakoś nie przemówiły do mnie uśmiechał się jeden z wibo, ale nie dałam się
za to jutro będę mieć przerwę w zajęciach pond 2 godziny także w planach mam wybrać się do drogerii po olejek green pharmacy, a co kupię to się okaże

i wiecie? byłam w naturze, w której nie ma szafy essence




Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Zajęć dodatkowych będę miała... chwilka... 11 godzin (60 minutowych, nie 45 ) tygodniowo.
C-U-D-O-W-N-I-E.
Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Nie mogę . Muszę chodzić na tyle lekcji, bo wciąż nadrabiam pierwszą klasę z chemii, niemieckiego i biologii (jak już pisałam, przeniosłam się z humana do biol-chem-niem). Do tego angielski (zdaję z niego rozszerzoną maturę, w szkole mam teraz 2h tygodniowo, a w 3 klasie 1h tygodniowo, więc raczej za wiele się nie nauczę) i matematyka.
Czeka mnie cudowne 10 miesięcy. Aż mi się chce płakać.
o mamusiu ;o ile tego ;o
no ale jeśli chcesz i CI zależy to spokojnie dasz radę kwestia organizacji czasu




Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
W ogóle! Śniło mi się, że byłam w PEPCO i widziałam tam taki brokat, że szczena opada Był idealny za idealne 3 zł
też mi się czasami śnią lakiery *_*
mmm... piękny sen




Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, życzę Wam wszystkim bezstresowego roku szkolnego
A u mnie się okaże niedługo, czy czasem nie zacznę drugi raz piątego roku
dziękujemy!
no i obyś nie musiała zaczynać drugi raz tego 5 roku, żeby Ci się ułożyło tak jak chcesz




Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
I oczywiście musiałam przeczytać "Mocz w dłoń!"...





Cytat:
Kupiłam jeszcze pięć GR paris, ale juz tyle zrobiłam zakupów że aż mi wstyd pokazywać kolejne.
pokaż, pokaż




Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
szkoda że tak niewiele widać bo zapowiadają się fajnie
bardzo szkoda, miło słyszeć poza tym zmieniam rękę do fotografowania, zauważyłam że prawa dłoń jest ładniejsza - ładniej i lepiej piłują mi się paznokcie, ładniej wyglądają pomalowane, chociaż z tym malowaniem to już jest różnie



Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
O, moje klimaty Dostać motor za zdaną maturę... zazdroszczę. Ale jak czytam jakie wynalazki chcecie mieć to czuję się dziadkiem. Bo samochód jaki chcę kupić to audi 80 (model od '84 do '86), ew. w coupe. Albo jakaś starsza "setka". Nowe autka są też fajne, ale brak im prostoty. Bez systemów wspomagania, które myślą za kierowcę. A w najnowszym classic auto jest obszerny artykuł o mercedesie 300SL. Jedno z moich motoryzacyjnych marzeń skończyło 50 lat.
moje motoryzacyjne marzenie już ho ho nie jest produkowane, ale wmawiam sobie, że dorobię się niezłej kasy i zapłacę fordowi na taki sam model jak produkowali kiedyś
o taki dokładniej:








i muszę się Wam wyżalić, że coś niedobrego się ze mną dzieje - siedzę w domu chcę do Lublina, siedzę w Lublinie chcę do domu. innym razem siedzę, czytam czy oglądam coś - w moment ryczę bez powodu czuję się jak skończona idiotka.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:51   #1113
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

ja jeździłam 5 samochodami różnymi już, co każde to inne, jednak najbardziej teraz mi się podoba komfort jazdy obecnym VW mimo że combi, to fajne i zwrotne, a się nie spodziewałam tego nawet
a co do wspomagania.. zależy jaki samochód, w punto mojego dziadka kręciłam, kręciłam przy zawracaniu i nie było widać końca

prawko.. za kilka dni ponowny egzamin właśnie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 15:58   #1114
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Ten co brat z ojcem śmiga ma 1,5l więc w sumie nie jest zbyt duży, a zawieszenie jest sportowe + obniżane, więc powinno się trzymać. Mój wujek się śmieje, że Niemcy podczas produkcji e34 nie przewidzieli tego, że ich Becie będą jeździły po Polskich drogach, może stąd te uszkodzenia?

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Wizaż odmawia posłuszeństwa... Wam też?
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:02   #1115
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
też pięknie co to za czerwony?
Dziekuję Pierre rene nr 207
Essie za 1 zł, mmm
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:02   #1116
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

meeow, trzymam już teraz kciuki

Nikki, tak.. coś sie psuje
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:03   #1117
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

też mi wizaż świruje, a ja mam dużooo zdjęć

nowe mani, zrobione przed chwilą + skromne zakupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00860.jpg (73,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00861.jpg (79,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00862.jpg (69,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00863.jpg (69,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00864.jpg (78,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00865.jpg (72,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00866.jpg (71,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00855.jpg (82,9 KB, 23 załadowań)
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 16:04   #1118
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Niemczy nie przewidzieli, że można tak traktować samochody jak to niektórzy robią :P Sportowe zawieszenie potrafi ładnie zniszczyć samochód, bo normalnie wiele elementów nie jest przygotowanych na takie drgania jakie powstają przy twardym zawieszeniu. Ponadto... co znaczy sportowe. Przecież na rajdach mają od zupełnie miękkich konfiguracji (takich naszych "kanap) po bardzo twarde. No i nie przepadam za obniżanymi samochodami. Tak samo jak nie lubię ogromnych kół i opon cienkich jak papier. Ale co kto lubi. Ja lubię komfort i osiągi, a takie połączenie raczej w audi się spotyka, ew. BMW z wyższej półki
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:04   #1119
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Z flejksami wygląda obłędnie cudowne masz pazurki, ja może zaraz też swoje wrzucę
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:05   #1120
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

meeow, piękne paznokcie, jak zawsze !
fajnie zrobione kciuk i serdeczny i wiedziałam że zapomniałam o czymś - pilniczek kupić miałam!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:06   #1121
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36297881]Dobra ostatnie pytanie: czy wypada już chodzić w takich butach KLIK.Moje są identyczne.Mama mówi że mogę,a ja nie wiem.Jak myślicie kochane,bo Was zawsze można się poradzic [/QUOTE]

Moje ślicznotki Chyba niedługo będzie można, mam takie czarne
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 16:10   #1122
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Niemczy nie przewidzieli, że można tak traktować samochody jak to niektórzy robią :P Sportowe zawieszenie potrafi ładnie zniszczyć samochód, bo normalnie wiele elementów nie jest przygotowanych na takie drgania jakie powstają przy twardym zawieszeniu. Ponadto... co znaczy sportowe. Przecież na rajdach mają od zupełnie miękkich konfiguracji (takich naszych "kanap) po bardzo twarde. No i nie przepadam za obniżanymi samochodami. Tak samo jak nie lubię ogromnych kół i opon cienkich jak papier. Ale co kto lubi. Ja lubię komfort i osiągi, a takie połączenie raczej w audi się spotyka, ew. BMW z wyższej półki
Tak, dokładnie, szczególnie jak nie jest przystosowanych na taki stan dróg jak mamy które jest przeznaczony do twardego zawieszenia
Ja od lat jestem zakochana w Audi, mimo że mam małą styczność z nimi na co dzień

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Chucky, buty są przepiękne


Dziewczyny, a preferujecie do samochodu płaskie buty, szpilki czy koturny? w jakich najwygodniej się jeździ?


No to ode mnie też pazurki, Nail Tek + codzienne kremowanie pod płytką, chyba pomaga
Legendarne tło Nie wiem czemu mam przeźroczyste końcówki o.o...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Moje zdjęcie 2 (2).jpg (19,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Moje zdjęcie 2.jpg (18,5 KB, 39 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona



Edytowane przez _Nikki_
Czas edycji: 2012-09-03 o 16:15
_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:14   #1123
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
bry




to nie róż, to fiolet, na dole będzie zdjęcie buteleczki




lakier evelinka nr 421
mam ten sam i już mi sie konczy

meeow- no fajne, ja sobie walnęłam na czerwono, a co ;D

mgiełka
- a ta jak zwykle budzi zachwyt ...

zla
- koniecznie pokazuj co upolowałaś w Bałtyckiej, też bym tam zawitała ale mamuśka nie pozwala żebym jechała sama pociągiem

smoothly
- mam ten sam zestaw stempelków, odbijają ci się bo mi za nic w świecie nie wychodzi to ;/ ?

no to rok szkolny uznaję za otwarty
plan mam beznadziejny, dobrze że na wiosnę są praktyki
jedyną dobrą wiadomością jaką przyniosłam z rozpoczęcia to to że babka od rachunkowości poszla na roczne zwolnienie zdrowotne i od września wraca

jutro mam 2 wf a syrka w opłakanym stanie, mam stan zapalny i do tego zaczęło się coś sączyć z rany ;/ mam nadzieje że babka nie wymyśli żadnych biegów chociaż i tak bym nie biegała ze względu na bóle kości, chce zagrać w siate :P

a i wgl dostałam nową ulotke z natury i będą lakiery maybelline mny za 5 zł i lakiery i odżywki z sensique od 4 do 6 zł ;P
a ja się wybieram po szminkę kobo za 10 zł , mam nadzieję że znajdę kolor który chodzi za mną już od hohoho...
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:16   #1124
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

meeow śliczny kolor i kształt

Cytat:
Dziewczyny, a preferujecie do samochodu płaskie buty, szpilki czy koturny? w jakich najwygodniej się jeździ?
Obojętnie- od glanów, przez bosa stopę do koturn Nawet w gumowcach zdarzyło się prowadzić Ale najwygodniej w trampkach.


Cytat:
a i wgl dostałam nową ulotke z natury i będą lakiery maybelline mny za 5 zł
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:17   #1125
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Nikki powiem ci że jak ostatnio tata uczył mnie jeździć to stwierdziłam że lepiej by mi sie jeździło w wyższych z tego względu że ja trzymam stopę w górze a nie mam jej opartej na podłodze

widzę że macie niezłe wymagania motoryzacyjne ;D ja tam dużo nie chce - marzy mi się biała cytrynka c2 ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:20   #1126
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Z flejksami wygląda obłędnie cudowne masz pazurki, ja może zaraz też swoje wrzucę

dziękuję


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
meeow, piękne paznokcie, jak zawsze !
fajnie zrobione kciuk i serdeczny i wiedziałam że zapomniałam o czymś - pilniczek kupić miałam!

dziękuję ja kupiłam, bo mój poprzedni cały podarty..


Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
No to ode mnie też pazurki, Nail Tek + codzienne kremowanie pod płytką, chyba pomaga
Legendarne tło Nie wiem czemu mam przeźroczyste końcówki o.o...

rany, masz śliczne pazurki! i taką płytkę długą kochana, jak to zrobiłaś?


Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
meeow- no fajne, ja sobie walnęłam na czerwono, a co ;D

kocham czerwień na pazurkach


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
meeow śliczny kolor i kształt

dziękuję
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:23   #1127
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a preferujecie do samochodu płaskie buty, szpilki czy koturny? w jakich najwygodniej się jeździ?
mi w płaskich albo na małym obcasie/koturnie w szpilkach też da radę, ale uwielbiam adidaski, trampki, balerinki, a na zime jakieś botki/kozaczki

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
smoothly- mam ten sam zestaw stempelków, odbijają ci się bo mi za nic w świecie nie wychodzi to ;/ ?
kiepściutko się odbijają. ale może to kwestia wprawy, to moje pierwsze podejścia



Cytat:
a i wgl dostałam nową ulotke z natury i będą lakiery maybelline mny za 5 zł i lakiery i odżywki z sensique od 4 do 6 zł ;P
a ja się wybieram po szminkę kobo za 10 zł , mam nadzieję że znajdę kolor który chodzi za mną już od hohoho...
od kiedy? potrzebuję czegoś na zmianę z eveline jako bazę.





Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dziękuję ja kupiłam, bo mój poprzedni cały podarty..
moje dwa też w fatalnym stanie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:25   #1128
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Ja chyba też wolałabym mieć jakąś podpórkę bo w powietrzu mi stopa siedzi

A dziękuję Nail tek F II i kremowanie po kilka razy dziennie A tu fotki z aparatu, trochę rozpłaszczone bo jabłko myłam pod kranem i mi woda wsiąknęła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN20j33.jpg (82,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN20jj32.jpg (69,5 KB, 29 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:25   #1129
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Dzisiejsze malowanko brzydko na zdjęciu wygląda bo świeże...


Adosik + flejksy

DSC02557.jpg

DSC02550.jpg

DSC02555.jpg


coś mi się stało z aparatem w fonie...
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 16:27   #1130
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
A dziękuję Nail tek F II i kremowanie po kilka razy dziennie A tu fotki z aparatu, trochę rozpłaszczone bo jabłko myłam pod kranem i mi woda wsiąknęła

Twoja płytka będzie mi się śnić po nocach


Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Dzisiejsze malowanko brzydko na zdjęciu wygląda bo świeże...


Adosik + flejksy



coś mi się stało z aparatem w fonie...

cudowne sąąą!
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:29   #1131
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też mi wizaż świruje, a ja mam dużooo zdjęć

nowe mani, zrobione przed chwilą + skromne zakupy

mam tą maskę, mam,mam !


co za kolor mam taki prawie identyczny... a flejksy..
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:29   #1132
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Ameljja, jakie ładne Słodki kojec, ta falbanka jest świetna
Lain, masakra
Śniegowa, ten pierwszy jest obłędny
Medi, o filmowym

Aaa o Meeow, zapomniałam;P Ładnie wyglądaja z flejksami
Agatko, kształt stworzony dla Ciebie A gdzie czerwone?

Dobra, idę spać
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-09-03 o 16:33
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:31   #1133
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Twoja płytka będzie mi się śnić po nocach
Oj przeeeestań Ale bardzo mi miło, że się podoba
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:32   #1134
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Twoja płytka będzie mi się śnić po nocach





cudowne sąąą!


dziękuję !! cieszę się, że się podobają



no Nikki, płytka piękna
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:32   #1135
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Dzisiejsze malowanko brzydko na zdjęciu wygląda bo świeże...


Adosik + flejksy

Załącznik 4862769

Załącznik 4862770

Załącznik 4862771


coś mi się stało z aparatem w fonie...
o moj miyo wygląda na identyczny odcień niebieskiego
śliczne są
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:34   #1136
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
o moj miyo wygląda na identyczny odcień niebieskiego
śliczne są

to ados..jedna warstwa kryje prześlicznie no ale za to jest gęęęsty i boję się, że za niedługo już nim nie pomaluję


dziękuję
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:34   #1137
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Dzięki Agata, nie wiem czy masz to samo, ale jak widzę nick "Lain" to mi się nasza lajtin kojarzy
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:36   #1138
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
to ados..jedna warstwa kryje prześlicznie no ale za to jest gęęęsty i boję się, że za niedługo już nim nie pomaluję


dziękuję


miyo znowu bardzo rzadki, pędzelek troche za mały i za długi jak dla mnie, malowałam wczroaj koło 22 (dwie warstwy minimum) a dzisiaj już końcówki starte
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:37   #1139
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przepraszam za ilość zdjęć, ale tak mi się ta czerwień podoba, że nie wiem czy zdjęcia oddadzą urok Ułożenie dłoni z dedykacją dla Śniegowej, bo otworzyła mi oczy, że dłoń może wyglądać zalotnie pierwsze i ostatnie z lampą. 2 i 3 bez.

Prześliczne
Na pewno zgapie to połączenie, bo wygląda prze-bos-ko

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Po wizycie u Chińczyka
Świetne, ale napisz o nich coś więcej. Na przykład czym (jeżeli w ogóle) różnią się te różowe? Czy te ostatnie mają jakiś efekt holo, którego ja nie dostrzegam?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mam 4 nowe lakiery.... Same do mnie przyszły....
KLIK pierwszy, piąty i szósty, oraz KLIK.....
Zapomnaiałam już że je zamówiłam.... I przyszły dziś....
Wow! Jakie elektryczne. Nie mogę doczekac się ich na Twoich paznokciach
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 16:39   #1140
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
mam tą maskę, mam,mam !


co za kolor mam taki prawie identyczny... a flejksy..

ja dzisiaj postanowiłam kupić, bo już długo się na nią czaiłam

to GR, ale cholernik 3 warstw potrzebuje a i tak widzę prześwity


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Aaa o Meeow, zapomniałam;P Ładnie wyglądaja z flejksami

dziękuję


Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Oj przeeeestań Ale bardzo mi miło, że się podoba

nie przestanę bardzo się podobają


Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
dziękuję !! cieszę się, że się podobają

jak zawsze
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.