Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 11:22   #2161
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Jesteśmy...

Na cito mamy zrobić badanie moczu ale jeden woreczek się odkleił i wszystko do pieluchy poleciało, czekamy na następny...

Gardełko brzydkie i migdały powiększone... tyle wiemy co mogło spowodować taką temp.
Jak będą wyniki moczu będzie wiadomo czy to to napewno.
Mamy antybiotyk i L4 do 28 września.

Dzięki za trzymanie kciuków... mała lepiej, temperatura spadła... trochę marudna ale OK.
AMILCIA! oby badania wyszły ok. Antybiotyk dostała to pomoże!!! Duzo zdrówka dla WAS! Trzymajcie sie dziewczynki!

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Nie wiem jeszcze. Z jednej strony chciałabym coś kupić sama, bo to przyjemne wybierać ciuszki dla swojego dziecka. Z drugiej, jakoś tak mam obawy, że jak coś kupię, to uwierzę w to moje szczęście i ktoś mi je odbierze :/ Może koło listopada-grudnia się na coś zdecyduję...
MAGA! jak przyszło łóżeczko i inne rzeczy to sprawdziłam czy wszystko jest pochowałam z widoku co by na mnie nie patrzało... dziwnie mi bylo - z jednej strony radośc a z drugiej ten wielki strach ze mi to nie bedzie potrzebne...
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:28   #2162
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
MAGA! jak przyszło łóżeczko i inne rzeczy to sprawdziłam czy wszystko jest pochowałam z widoku co by na mnie nie patrzało... dziwnie mi bylo - z jednej strony radośc a z drugiej ten wielki strach ze mi to nie bedzie potrzebne...
Wiem Esia, ale w tamtej ciąży w poniedziałek zdecydowałam, że może czas na jakieś zakupy, wybrałam się z siostrą do miasta po co nieco, a w czwartek się dowiedziałam, że mała nie żyje. I ten fakt dodatkowo mnie stresuje
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:41   #2163
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
23t5d, jak klikniesz na Bąbelek w moim podpisie, to pod nim jest ukryty suwaczek, wg USG wychodzi cały czas tydzień do przodu, czyli 24t5d
jak tydzien do przodu to chyba dobrze, gorzej jakby bylo odwrotnie...
juz jestes dalej niz na polmetku wiec ryzyko jest znikome, dbaj o sobie i o maluszka
jestes na l4?
po poronieniu jak szybko zobaczylas II kreski? w ogole to prawda ze po # nastepla ciaza traktowana jest w grupie wysokiego ryzyka?
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:46   #2164
anitaxas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość

w ogole to prawda ze po # nastepla ciaza traktowana jest w grupie wysokiego ryzyka?
Po pierwszym# (jeśli było na wczesnym etapie ciąży) to kolejna jest traktowana "normalnie", o ile nie ma żadnych konkretnych przyczyn poronienia. Brutalne. Ewentualnie dostaje się luteinę/duphaston..
Większość lekarzy ma podejście że do "trzech razy" to może się zdarzyć zresztą większość lekarzy to rzeźnicy wg. mnie.
anitaxas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:50   #2165
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
juz jestes dalej niz na polmetku wiec ryzyko jest znikome, dbaj o sobie i o maluszka
Statystycznie może i znikome, ale jednak na mnie na mnie trafiło w poprzedniej ciąży

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
jestes na l4?
po poronieniu jak szybko zobaczylas II kreski? w ogole to prawda ze po # nastepla ciaza traktowana jest w grupie wysokiego ryzyka?
Straciłam dziecko w 22tc, więc musiałam trochę jednak odczekać, aby organizm doszedł do siebie.
Mój gin od początku traktuję ciążę jako wysokiego ryzyka, jestem na L4
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:50   #2166
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
w ogole to prawda ze po # nastepla ciaza traktowana jest w grupie wysokiego ryzyka?
może nie od razu wysokiego, ale na pewno podwyższonego, przynajmniej na początku. ja od razu w drugiej ciąży dostałam luteinę profilaktycznie, mimo, że realnego, widocznego zagrożenia nie było, nie krwawiłam. ale biorę do tej pory.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:57   #2167
anitaxas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Statystycznie może i znikome, ale jednak na mnie na mnie trafiło w poprzedniej ciąży

Straciłam dziecko w 22tc, więc musiałam trochę jednak odczekać, aby organizm doszedł do siebie.
Mój gin od początku traktuję ciążę jako wysokiego ryzyka, jestem na L4
Meguś strata Twojej Hani i Dawida Perse to dla mnie ból nie do wyobrażenia
Doskonale rozumiem Twój strach przed kupnem czegokolwiek.. Dużo siły kochana
anitaxas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 12:05   #2168
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Wizyta ogólnie ok, tylko zbyt wiele kobiet w ciąży mnie tam otaczało.. i te wszystkie plakaty, broszury o rozwoju ciąży.. za dużo jak dla mnie na obecną chwilę..

choc jak ide do lekarza to ilosc broszur, fot tez`mnie przytlacza wciaz...

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
a i tak były pretensje, że bułek nie kupiłam na dzisiaj na śniadanie. chyba komuś nadgodziny do głowy uderzyły. niech tylko wróci to mu pokażę.. paprochy na dywanie i odkurzacz
hehe

oficjalnie oglaszam: mam w domu aniola.
nie dosc ze wczoraj prasowal do 1ej, na dzis zapowiedzial generalne sprzatanie, gotuje... heh i jeszcze na wszystko zarabia... i przejmuje sie tak ze az sie lekam...
choc wczoraj mialam zadanie bojowe: zebrac pomidorki. dzis: podlac pomidory...
az mi glupio i zrobilam (pralka ) pranie.

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Jeszcze na razie nic nie kupujemy. Za bardzo się boję :/


Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Mamy antybiotyk
mysle o Was goraco!!!!

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
jak przyszło łóżeczko i inne rzeczy to sprawdziłam czy wszystko jest pochowałam z widoku co by na mnie nie patrzało... dziwnie mi bylo - z jednej strony radośc a z drugiej ten wielki strach ze mi to nie bedzie potrzebne...
Eska... po tylku???

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
może nie od razu wysokiego, ale na pewno podwyższonego, przynajmniej na początku.
jestem tak wlasnie traktowana...
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 12:13   #2169
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Pani, Monika gratuluję wkroczenia w II trymestr!!!
Amicia biedna Daria, tak się męczy maleńka ale dobrze że już lepiej

ja w łóżku z bólem gardła, mięśni i stanem podgorączkowym, mam nadzieję że do soboty będę zdrowa!
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013

Edytowane przez alonka00
Czas edycji: 2012-09-19 o 18:11
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 12:20   #2170
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Wiem Esia, ale w tamtej ciąży w poniedziałek zdecydowałam, że może czas na jakieś zakupy, wybrałam się z siostrą do miasta po co nieco, a w czwartek się dowiedziałam, że mała nie żyje. I ten fakt dodatkowo mnie stresuje
wierze!

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość


oficjalnie oglaszam: mam w domu aniola.
nie dosc ze wczoraj prasowal do 1ej, na dzis zapowiedzial generalne sprzatanie, gotuje... heh i jeszcze na wszystko zarabia... i przejmuje sie tak ze az sie lekam...
choc wczoraj mialam zadanie bojowe: zebrac pomidorki. dzis: podlac pomidory...
az mi glupio i zrobilam (pralka ) pranie.
Eska... po tylku???
PANI! to tylko sie cieszyc z anioła w domu!!!!Wielkie brawa dla niego!
Właśnie przyszły pościele i paka wylicytowanych ciuszków - wszystko rózowe gdzie ja to schowam.....chyba za szybko wziełam sie za zakupy....
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 12:20   #2171
ewel28
Rozeznanie
 
Avatar ewel28
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 924
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Maguś dziękuje, że pytasz TŻ był na weekend w piątek ok 22 przyjechał a w niedzielę o 18 pojechał Już tęsknię za nim Trochę poszaleliśmy, ale pewnie i tak nic z tego bo to był 10-12dc Najważniejsze, że przyjechał
ewel28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 12:22   #2172
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Zebra zdecydowałas się na ZETAFONA???
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 12:32   #2173
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

teraz gin po # dal mi przeszlo 3 tyg l4, wroce do pracy, od przyszlego miesiaca bedziemy sie starac mam nadzieje i jakby sie udalo to znowu na l4, bo nie pozwole zeby przez moje dzwiganie paczek cos sie stalo, przyzna ze w poprzedniej ciazy bagatelizowalam to... wiem, ze dziecko jest najwazniesze ale znow komentarze by polecialy
ale to na razie przyszlosc
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:00   #2174
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Właśnie przyszły pościele i paka wylicytowanych ciuszków - wszystko rózowe
Pokaż linki do aukcji chociaż sobie pooglądam

Cytat:
Napisane przez ewel28 Pokaż wiadomość
Trochę poszaleliśmy
wszystko się może zdarzyć, tylko bez nakręcania
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:06   #2175
ewel28
Rozeznanie
 
Avatar ewel28
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 924
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
wszystko się może zdarzyć, tylko bez nakręcania
już przestałam się nakręcać, co ma być to będzie
ewel28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:24   #2176
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
wiem, ze kiedys na jakies str jonshon chyba mozna bylo wypelnic formularz i przesylaja do domu darmwoe probku po 50-100ml wiec duzo, ja sobie zamowilam i mam oliwke, plyn do kapieli i jeszcze cos ale nie pamietam wiec warto, tym bardziej ze czytalam ze mozna wypelnic raz na rok, wiec teraz koniec roku a za chwilke od nowa
zauwazylam u siebie ze jak WY jestescie w ciazy itp to jakos nie zazdroszcze tego, wrecz przeciwnie ciesze sie, ale jak ktos kogo znam osobiscie to wtedy przychodzi zazdrosc, nie wiem czym to jest spowodowane...
tez tak macie?
Co do próbek, to dużo dostaje się w szpitalu. Ja dostałam 2 kartony niebieski i różowy.


Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Jesteśmy...

Na cito mamy zrobić badanie moczu ale jeden woreczek się odkleił i wszystko do pieluchy poleciało, czekamy na następny...

Gardełko brzydkie i migdały powiększone... tyle wiemy co mogło spowodować taką temp.
Jak będą wyniki moczu będzie wiadomo czy to to napewno.
Mamy antybiotyk i L4 do 28 września.

Dzięki za trzymanie kciuków... mała lepiej, temperatura spadła... trochę marudna ale OK.
oby szybko wróciła do zdrowia

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
jak tydzien do przodu to chyba dobrze, gorzej jakby bylo odwrotnie...
juz jestes dalej niz na polmetku wiec ryzyko jest znikome, dbaj o sobie i o maluszka
jestes na l4?
po poronieniu jak szybko zobaczylas II kreski? w ogole to prawda ze po # nastepla ciaza traktowana jest w grupie wysokiego ryzyka?
To zależy od lekarza, jeden traktuje jako gr wysokiego ryzyka drugi nie.
Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
Perse, Monika gratuluję wkroczenia w II trymestr!!!
Amicia biedna Daria, tak się męczy maleńka ale dobrze że już lepiej

ja w łóżku z bólem gardła, mięśni i stanem podgorącz
kowym, mam nadzieję że do soboty będę zdrowa!
kuruj się

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

aaaa zapomniałam

Mikołaj kończy dziś 10 m-cy

stawiamy kawę i ciacho
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:08   #2177
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

tylko ja sie tez obwiniam o to ze moze faktycznie ciezar, ktory dzwigalam to glowna przyczyna # bo chcialam byc dobra i nie isc od razu na l4. tym bardziej ze moja praca wymaga kontaktu z kientami i chca czy nie chcac to czasem sa sytuacje stresowe.
czekam na mojego meza, ma byc po 16. ziemnaczki wstawione, mesko zrobione
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:12   #2178
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
.
Musimy kupic jeszcze tylko kosmetyki i zanim maly sie urodzi nakupowac jak najwiecej pieluch zeby miec spokoj na jakis czas . a tak to juz wszystko jest
ja nie robiłam zapasu pieluch bałam się, że te co mam mogą mi nie podpasować (te co kupiłam pampers new baby mi pasują ale np mama kupiła mi sensitive i mi nie odpowiadają) albo uczulać dziecko albo być za małe lub niewygodne
i co ja bym wtedy z tym zapasem zrobiła
No i pytanie ile tego zapasu, dzieci tak szybko wyrastają ciągle się na tym łapię. Nawet dziś w Smyku biorę ciuszek myślę o to na mojego po czym zerkam na Wiktora w wózku a on połowę większy, biorę ciuszek większy i myślę niemożliwe żeby taki długi pajacyk na niego pasował, przykładam a on idealny
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:22   #2179
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
Mikołaj kończy dziś 10 m-cy
Duży chłopak już z niego

Dziewczyny, co można podać na śniadanie? Bo znajomi nas odwiedzają w week, a ja zawsze robiłam paróweczki, jajka, jakieś warzywka, wędlinkę, serek i już mi się to znudziło. Co innego można przygotować? Jakieś naleśniki odpadają na rano, raczej nie ma to być na słodko
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 14:39   #2180
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

black - nie kupuj za dużo małych pampersów bo dziecko szybko wyrasta.

maga - może omlet jajeczno-warzywny lub mięsny? paszteciki z pieczarkami z ciasta francuskiego ?

kathe - moja ciąża po # była zagrożona i tak była traktowana

natalia - ale duży już Miki

Dzięki dziewczyny za życzenia zdrówka, siuśków nie ma, wszystkie woreczki poszły do kosza, będziemy próbować dalej

Esia
- pokaż fotki

Alonka - ty też zdrowiej

Sezon chorobowy się zaczął.
__________________
"Kiedy pomnażają się cierpienia, pomnaża się też siła do ich zniesienia."

Amelka - 07.12.2006
Aniołek - 30.11.2010
Daria - 29.01. 2012
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:54   #2181
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Maga a może postaw jakąś wędlinę, jajka, pomidora, serek ze szczypiorkiem i świeże bułeczki Tak jest najprościej i najszybciej
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:59   #2182
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
ja nie robiłam zapasu pieluch bałam się, że te co mam mogą mi nie podpasować (te co kupiłam pampers new baby mi pasują ale np mama kupiła mi sensitive i mi nie odpowiadają) albo uczulać dziecko albo być za małe lub niewygodne
i co ja bym wtedy z tym zapasem zrobiła
No i pytanie ile tego zapasu, dzieci tak szybko wyrastają ciągle się na tym łapię. Nawet dziś w Smyku biorę ciuszek myślę o to na mojego po czym zerkam na Wiktora w wózku a on połowę większy, biorę ciuszek większy i myślę niemożliwe żeby taki długi pajacyk na niego pasował, przykładam a on idealny
no wlasnie zdaje sobie sprawe,ze dziecko szybko moze ze wszystkiego wyrastac, tak samo rozne pieluchy moga nie podpasowac, dlatego chcialabym wyprobowac roznych i zeby wiedziec ktore beda nam sluzyly najlepiej.
Alfa Twoj Wiktorek juz nie taki Malutki
Na ile juz ciuszki nosi??

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
black - nie kupuj za dużo małych pampersów bo dziecko szybko wyrasta.
1 new born mam jedna paczke narazie. chcialam dokupic jeszcze jedna ewentualnie 2 bo tych 1 to male paczki sa i tak.
poza tym 2 zeby miec ze 4 paczki rozne tez, no i ewentualnie jakies 3 bo narazie mam jedna paczke 38 sztuk tych akurat.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Natalia dla Mikolaja
Jak ten czas leci juz taki duzy Twoj synek
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 15:02   #2183
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

ja tam jajeczniczkę w soboty jadam ale taką z różnymi dodatkami jakieś warzywka albo kiełbaska aż zgłodniałam

a Wiktor przechodzi fazę chichrania się nauczył się cieszyć na głos i teraz ćwiczy nową umiejętność cieszy się jak się go weźmie na ręce, jak się gada, jak się nie gada to z resztą też
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 15:52   #2184
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Pokaż linki do aukcji chociaż sobie pooglądam
http://allegro.pl/firmowy-zestaw-0-3...626590892.html

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
Co do próbek, to dużo dostaje się w szpitalu. Ja dostałam 2 kartony niebieski i różowy.
Mikołaj kończy dziś 10 m-cy

stawiamy kawę i ciacho
NATALKA! a te próbki to kosmetyki tak?
100 lat dla Mikiego duzy chłopak z niego!!!
Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co można podać na śniadanie? Bo znajomi nas odwiedzają w week, a ja zawsze robiłam paróweczki, jajka, jakieś warzywka, wędlinkę, serek i już mi się to znudziło. Co innego można przygotować? Jakieś naleśniki odpadają na rano, raczej nie ma to być na słodko
MAGUS! a to co podajesz jest ok. Ja własnie albo zólty serek, twarożek, moze midek lub dzemik ( a ma nie byc na słodko). A moze zrobisz sandwicze? bo sałatka na rano tez nie pasuje. Choc fajna przekąska są takie ruloniki liśc sałaty, plaster wędliny i kawałeczek białego serka i zawinąc - mniam!!

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
a Wiktor przechodzi fazę chichrania się nauczył się cieszyć na głos i teraz ćwiczy nową umiejętność cieszy się jak się go weźmie na ręce, jak się gada, jak się nie gada to z resztą też
to wesoło masz w domu!!!
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 16:01   #2185
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
oficjalnie oglaszam: mam w domu aniola.

już dawno pisałam, że on Cię naprawdę K-O-C-H-A, to jest miłość
Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
ja w łóżku z bólem gardła, mięśni i stanem podgorączkowym, mam nadzieję że do soboty będę zdrowa!
zdrówka maleńka
Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Właśnie przyszły pościele i paka wylicytowanych ciuszków
poka
Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
Co do próbek, to dużo dostaje się w szpitalu. Ja dostałam 2 kartony niebieski i różowy.
i wiele z nich do dziś nie wykorzystałam
Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za życzenia zdrówka, siuśków nie ma, wszystkie woreczki poszły do kosza, będziemy próbować dalej
ja celuję prosto do pojemnika, tzn. ściągam małemu pampersa, leży, zabawiam go, pojemnik w gotowości i za chwilę siuśki lecą

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

super ciuszki, warto było
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 16:09   #2186
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość

to wesoło masz w domu!!!
hie hie nooo
zwłaszcza o 4 rano kiedy Wiktor zaczyna gadać i się śmiać
spróbuj nie wybuchnąć śmiechem jak się nachylasz zaspana do łóżeczka a tam oczy jak pięć złotych i bezzębny uśmiech (a chodzi o to, żeby zapchać smoczkiem, nie rozbudzać, nie zagadywać bo ma iść spać i dać spać rodzicom)
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 16:09   #2187
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Hej
Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Powiem wam, że zaczynają mi się schizy włączać, boję się o Małego
Wszystko jest dobrze
Cytat:
Napisane przez measia Pokaż wiadomość
witam
ja z doskoku TZ ma urlop i mam problem z dostaniem sie do komputera
jestem zmeczona dzis bylismy na usg. mielismy slownie 20-25 minut jazdy do szpitalnej przychodni gdzie to robia ale dzis byly korki jechalam ponad 90 minut i bylam spozniona. na 97% jest kobietka ale TZ stwierdzil ze moze ma takiego malego jeszcze dzidziek i nie widac jeszcze wiec ma nadal nadzieje na syna ale z cory tez sie bardzo cieszy. pozniej poszlam szukac bucikow dla 12-stolatki. musi miec za kostke, bo jej ucieka do srodka. po 3 godzinach znalazlam kupilam rozmiar taki jaki nosi czyli 40 a ta tylko zobaczyla i powiedziala nie bo sa za dziewczynskie jade w czwartek oddac. powiedzialam jej, ze bede chodzi teraz po meskich sklepach i szukac jej butow. obrazila sie na mnie
Najważniejsze że z dzidziusiem wszystko ok
Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
ide spac, przed chwila pojecaly moje przyjaciolki, tzn mam takie ze moge wygadac sie, ale jako tako np wspolnych weekendow nie spedamy ze soba, po prostu moge im zaufac jesli chodzi o tajemnice, czy tez moje problemy.
wypilysmy sobie winko uu troche mnie wzielo ;d
a jak tutaj mam dzialac w dni plodne jak moj tz wraca jutro, moze to nawet dobrze bo nie bedzie kusil
dobranoc
Fajnie że miałaś udany babski wieczór
Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Heja.

Natalia - ale elegancki facecik. Gdzie się zadrapał w nosek?

perse - fajne butki.

monika - gratuluję II trymestru.

Daria w nocy miała 40 stopni gorączki, prawie nie spałam, ona na moim brzuchu, bałam się zasnąć, wczuwałam się czy oddycha
Dzwoniłam do dyr. że nie przyjdę do pracy...
Idziemy do lekarza...
Mam nadzieję, że nie do szpitala...
Dobrze że byłaś u lekarza i już lepiej.
Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Hej kobietki.
Melduję się. Czytam na bieżąco, ale weny brak do pisania i w ogóle do wszystkiego..
W poradni genetycznej było ok, tzn. zakwalifikowali nas do badań. Będą za ok. 4-5 tygodni pobierać nam krew a potem do miesiąca powinny być wyniki. Liczę że ok. grudnia kwestia genetyki się wyjaśni.
Wizyta ogólnie ok, tylko zbyt wiele kobiet w ciąży mnie tam otaczało.. i te wszystkie plakaty, broszury o rozwoju ciąży.. za dużo jak dla mnie na obecną chwilę..

Mam znów jakiś gorszy czas..

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia dla mamuś z maleństwami w brzuszkach jak i dla mamuś które mają już swoje szczęście obok sobie! i dla staraczek dużo siły i wytrwałości, a dla kibicujących pogody ducha.. mi jej ostatnio brak.

Buźka
Dobrze że zaczeliście to załatwiać.

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
wiem, ze kiedys na jakies str jonshon chyba mozna bylo wypelnic formularz i przesylaja do domu darmwoe probku po 50-100ml wiec duzo, ja sobie zamowilam i mam oliwke, plyn do kapieli i jeszcze cos ale nie pamietam wiec warto, tym bardziej ze czytalam ze mozna wypelnic raz na rok, wiec teraz koniec roku a za chwilke od nowa
zauwazylam u siebie ze jak WY jestescie w ciazy itp to jakos nie zazdroszcze tego, wrecz przeciwnie ciesze sie, ale jak ktos kogo znam osobiscie to wtedy przychodzi zazdrosc, nie wiem czym to jest spowodowane...
tez tak macie?
Też tak mam
Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
tylko ja sie tez obwiniam o to ze moze faktycznie ciezar, ktory dzwigalam to glowna przyczyna # bo chcialam byc dobra i nie isc od razu na l4. tym bardziej ze moja praca wymaga kontaktu z kientami i chca czy nie chcac to czasem sa sytuacje stresowe.
czekam na mojego meza, ma byc po 16. ziemnaczki wstawione, mesko zrobione
Pracą sie nie przejmuj.Jak zajdziesz w ciaze to dziecko będzie najważniejsze.
Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
ja tam jajeczniczkę w soboty jadam ale taką z różnymi dodatkami jakieś warzywka albo kiełbaska aż zgłodniałam

a Wiktor przechodzi fazę chichrania się nauczył się cieszyć na głos i teraz ćwiczy nową umiejętność cieszy się jak się go weźmie na ręce, jak się gada, jak się nie gada to z resztą też
Ale musi być słodki

Dziewczyny ja mam od wczoraj mega doła z powodu tego wynikuJak w 1 ciąże zaszłam w 1 cyklu,tak od # jest wszystko nie tak.Do d...y takie starania jak ciagle jest coś nie tak...
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 16:21   #2188
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

zaciesz pełną gębą tż wycięty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5455.jpg (23,7 KB, 36 załadowań)
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:00   #2189
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Alfa ale Wiktor jest słodki


A dziś Staś mniej się rusza, a mnie się schizy włączają Chciałabym już być po rozwiązaniu i tulić Małego, bo to wszystko coraz bardziej przytłacza mnie psychicznie
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:06   #2190
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Esia świetny zestaw i za dobrą cenę. A jesteś zadowolona z jakości ciuszków?

Alfa Wiktorek jest cudowny

Fiol pewnie Stasiu ma mało miejsca jeszcze troszeczkę...
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.