Pies zjadł mój Mercilon - co teraz? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 19:59   #61
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

mogło być gorzej, znam historię, gdy chichuachua zjadł amfę z torebki swojej pani całe szczęście przeżył
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 20:07   #62
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez szpilaaa Pokaż wiadomość
Piszę w konkretnej sprawie, z konkretnym zapytaniem, licząc na konkretne i konstruktywne odpowiedzi NA ZADANE PYTANIE, a tu jakieś drążenie wszystkiego wokoło, tylko nie dotykanie sedna sprawy. Po co te złośliwości?
Nie życzę sobie takich sarkazmów.
Nie wypowiadajcie się wcale, jeśli nie jesteście w stanie napisać czegoś bardziej sensownego i konstruktywnego niż jakieś przycinki.
Konstruktywną to masz ulotkę, jeśli potrafisz czytać ze zrozumieniem, a jesli nie - konsultację u lekarza, nawet pierwszego kontaktu teorię powinien znać i ulotkę zrozumieć.
Też myślałam, że boisz się o psa. Co z nim? Wszystko w porządku?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 20:33   #63
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Z drugiej strony temat brzmi jak prowokacja, bo w głowie mi się nie mieści jak można do tego dopuścić, hmm. No, ale jeżeli to prawda, to mimo wszystko jest to tragiczne, bo trzeba też o psa się zatroszczyć, by zbadał go teraz weterynarz
Jest możliwa taka sytuacja. Moja koleżanka miała identyczną, tyle że ona ma sukę a nie psa. No i inaczej zareagowała niż autorka....

Tabletki miała schowane w torbie, co prawda torba była otwarta, ale położyła ją na biurku i wyszła do sklepu na zakupy. Pies najwyraźniej wskoczył na krzesło a potem na biurko, wpakował się do torebki i wyciągnął tabletki, nie wiadomo w sumie dlaczego, widocznie się opakowanie atrakcyjne wydawało
Nie było jej 1,5 godziny, jak wróciła to zastała rozwalone opakowanie po tabletkach i uradowane psisko, że tak się rozprawiło z fajnie chrzęszczącym "czymś" pierwsze co to suke do wanny wsadziła i na siłę jej wlała do mordy wodę z solą (sprawdzony sposób tak na przyszłość gdyby ktoś się pytał- moja suka zjadła kilka apapów i w ten sposób wymioty wywoływałam), suka wyrzygała wszystko, łącznie z częściami opakowania. Dopiero potem kolezanka dzwoniła po ginekologach czy by jej ktoś na szybko recepty nie wypisał
__________________


Edytowane przez _Marta_M_
Czas edycji: 2012-12-06 o 20:35
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 20:58   #64
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Tak na wszelki wypadek. Ile wody na ile soli? Też mam sukę i tabletki anty. Przepraszam za off.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 21:15   #65
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Jest możliwa taka sytuacja. Moja koleżanka miała identyczną, tyle że ona ma sukę a nie psa. No i inaczej zareagowała niż autorka....

Tabletki miała schowane w torbie, co prawda torba była otwarta, ale położyła ją na biurku i wyszła do sklepu na zakupy. Pies najwyraźniej wskoczył na krzesło a potem na biurko, wpakował się do torebki i wyciągnął tabletki, nie wiadomo w sumie dlaczego, widocznie się opakowanie atrakcyjne wydawało
Nie było jej 1,5 godziny, jak wróciła to zastała rozwalone opakowanie po tabletkach i uradowane psisko, że tak się rozprawiło z fajnie chrzęszczącym "czymś" pierwsze co to suke do wanny wsadziła i na siłę jej wlała do mordy wodę z solą (sprawdzony sposób tak na przyszłość gdyby ktoś się pytał- moja suka zjadła kilka apapów i w ten sposób wymioty wywoływałam), suka wyrzygała wszystko, łącznie z częściami opakowania. Dopiero potem kolezanka dzwoniła po ginekologach czy by jej ktoś na szybko recepty nie wypisał
No to bardzo dobrze zrobiła, najważniejsza jest szybka reakcja w takim przypadku
Ja też na pewno bym tego tak nie zostawiła, choć przez chwilę z paniki pewnie zastanawiałabym się co robić, bo wiadomo w takich chwilach czasem ze stresu człowiek zapomina podstawowych rzeczy, wszystko się płacze, strach jest tak duży.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-12-06 o 21:17
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 21:18   #66
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

a ja naiwna myślałam że chodzi o zdrówko psa
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 21:26   #67
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
pierwsze co to suke do wanny wsadziła i na siłę jej wlała do mordy wodę z solą (sprawdzony sposób tak na przyszłość gdyby ktoś się pytał- moja suka zjadła kilka apapów i w ten sposób wymioty wywoływałam), suka wyrzygała wszystko
Ja co prawda człowiek i nie ma co do tego wątpliwości, ale u mnie w podobny sposób wywoływano wymioty w szpitalu xD Jakiś mix wody z solą (fizjologiczną?). Chociaż słonego smaku nie miałam w ustach z tego, co pamiętam, także niepotrzebne są chyba duże ilości- do kalinci. Chodzi o to, żeby przepłukać żołądek, więc od biedy sama woda w dużych ilościach chyba też by się nadała.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 21:33   #68
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

pi.eprz.ona egoistka. brrr
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 21:37   #69
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
a ja naiwna myślałam że chodzi o zdrówko psa
ja tak samo...
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 21:39   #70
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Tak na wszelki wypadek. Ile wody na ile soli? Też mam sukę i tabletki anty. Przepraszam za off.

Wiesz co ja na oko wszystko robiłam, zwykła sól kuchenna, chyba tak ze dwie łyżki wzięłam, szklanka wody, rozmieszałam to na szybko i wlałam najpierw małą porcję jej do mordy. Była bardzo zniesmaczona, minęło kilka minut i zero reakcji, więc dałam jej resztę i po niecałej minucie zaczęło się rzyganie, tak długo ją brały torsje że się bałam, że sobie psa wykończyłam no ale wszystko wyrzygała, dostała duuuużo wody do picia, po kilku godzinach żarełko specjalnie ugotowane przeze mnie (kurczaka z ryżem, bo to dobre przy problemach żołądkowych), ale i tak się obraziła na amen na cały dzień i tylko na mnie patrzyła jakbym jej rodzine wytłukła

Przed wodą z solą próbowałam wody utlenionej (bo na szybko sobie na necie sprawdziłam co można dać na wywołanie wymiotów), ale w ogóle nie było żadnej reakcji, a ponoć ona się pieni w żołądku i też powoduje wymioty.

I kolejna rzecz- wywoływanie wymiotów ma sens do ok 3 godzin od spożycia przez psisko czy to tabletek czy trutki, później od razu do weterynarza lepiej lecieć. Ja się zorientowałam po godzinie, że coś podejrzanie cicho w domu i złapałam ją na gorącym uczynku, nawet do weterynarza potem nie jechałam bo tabletki które wyrzygała były calutkie.


Przede wszystkim trzeba uważać przy tabletkach przeciwbólowych czy przeciwgorączkowych, jak pies się nażre rutinoscorbinu to nie ma co panikować
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 21:49   #71
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość

Przed wodą z solą próbowałam wody utlenionej (bo na szybko sobie na necie sprawdziłam co można dać na wywołanie wymiotów), ale w ogóle nie było żadnej reakcji, a ponoć ona się pieni w żołądku i też powoduje wymioty.
dokładnie, woda z solą albo woda utleniona. Uratowałaś psu życie , apap to dla psa trucizna

edit: kolezanka uratowała życie swojemu psu
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 22:26   #72
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Nie wierzę w ten wątek.
Nie chcę tutaj rzucać mięchem ale autorkę wątku nakarmiłabym poczwórną dawką leków dla psów i zamknęła w pokoju bez możliwości kontaktu z lekarzem.
Super sytuacja, super.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 22:34   #73
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
dokładnie, woda z solą albo woda utleniona. Uratowałaś psu życie , apap to dla psa trucizna

edit: kolezanka uratowała życie swojemu psu
Moja suka zjadła apap suka mojej koleżanki tabletki antykoncepcyjne.

I w obu przypadkach sposób zdobycia przez psa opakowania wydawał się tak zaskakujący że aż niemożliwy.

U koleżanki wspomniana torebka (pełna innych przedmiotów- dlaczego akurat tabsy suka wyciągnęła?), u mnie natomiast białas wskoczył na blat w kuchni (mam terrierowatego kundelka, skacze to diabelstwo prawie do nieba), nie wiedziałam wtedy jeszcze, że to potrafi, teraz nic na blatach nie zostawiam....a tak to leżały tabletki różne i spośród wszystkich opakowań (a były same z witaminami + ten nieszczęsny apap) wybrała sobie apap dobrze że w domu akurat byłam
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 22:37   #74
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez fobia04 Pokaż wiadomość
a ja naiwnie myślałam, że ten wątek to dlatego, że boisz się o psa...
No ja też ale poczytam dalej, może jednak będzie zabawnie a nie smutno.
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 22:38   #75
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Dobrze że mój kot takich pomysłów nie ma, on nawet karmy z puszki jeść nie chce, co dopiero coś niejadalnego
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 22:39   #76
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

W tym wypadku uważam, że tabletki antykoncepcyjne to świetny wybór. Co by było, gdybyś miała dziecko, nie psa...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 22:41   #77
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Przynajmniej by córka w ciążę nie zaszła


widzisz i nie grzmisz
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 22:45   #78
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Moja suka zjadła apap suka mojej koleżanki tabletki antykoncepcyjne.

I w obu przypadkach sposób zdobycia przez psa opakowania wydawał się tak zaskakujący że aż niemożliwy.

U koleżanki wspomniana torebka (pełna innych przedmiotów- dlaczego akurat tabsy suka wyciągnęła?), u mnie natomiast białas wskoczył na blat w kuchni (mam terrierowatego kundelka, skacze to diabelstwo prawie do nieba), nie wiedziałam wtedy jeszcze, że to potrafi, teraz nic na blatach nie zostawiam....a tak to leżały tabletki różne i spośród wszystkich opakowań (a były same z witaminami + ten nieszczęsny apap) wybrała sobie apap dobrze że w domu akurat byłam
Jak zwierzątka to przeżyły? Miały jakieś drgawki? Biegunki?
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 23:19   #79
Wiika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 88
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

matko i córko.

przestałam oddychać gdy przeczytałam post... ze względu na psa jaaak tak można?! nawet nie mam słów żeby to opisać... biedna psinka

moja pierwsza myśl była dokładnie taka sama jak dziewczyn wyżej , aaaa pomocy, skad tacy ludzie na świecie? mam nadzieje, że pieskowi nic nie jest. "co ja zrobię, co ja zrobię, nie mam domestosa bo pies mi wypił..."
Wiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 23:49   #80
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
W tym wypadku uważam, że tabletki antykoncepcyjne to świetny wybór. Co by było, gdybyś miała dziecko, nie psa...


zawsze mi smutno jak pomyślę, że dużo, bardzo dużo jest takich ludzi. Ba, nawet znam paru. Ale z tym się chyba nic nie zrobi... tylko po co im zwierzęta to nie zrozumiem, eh...

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2012-12-06 o 23:52
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 00:35   #81
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Autentycznie byłam przekonana, że wątek będzie dotyczył psa i jak mu pomóc, a tu taki klops
Mam nadzieję, że pies przeżyje bez uszczerbku na zdrowiu
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 01:00   #82
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez szpilaaa Pokaż wiadomość
Od razu napad, jakbym zrobiła coś złego, a nie prosiła o radę, to PO CO JEST TO FORUM, pytam???
To, że zjadł to pies, to informacja poboczna była,
zresztą nie będę więcej komentować, bo to jakaś pomyłka po prostu, usiąść i płakać...
OCENIAĆ I KRYTYKOWAĆ to najlepiej co niektórzy potrafią.
Niemniej jednak dziękuję za wszystkie KONSTRUKTYWNE wypowiedzi (czyli nieliczne, niestety).
Pozdrawiam.
Ty... amebo ty, zrobiłaś coś złego. Jak najpierw byłaś u weta to ja jestem syreną. Oszczałaś sprawę i tyle.
Usiąść i płakać, dokładnie tak, nad twoją bezmyślnością.
A żebyś tak za☠☠☠iście bolesnego okresu dostała po skończeniu opakowania, tfu.


Borze święty.



Ps.
Dzięki za info o wodzie z solą, zapamiętam to.

Edytowane przez 201604190949
Czas edycji: 2012-12-07 o 01:01
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 05:44   #83
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez zMoose Pokaż wiadomość
Jak zwierzątka to przeżyły? Miały jakieś drgawki? Biegunki?
W obu przypadkach reakcja była natychmiastowa, psy nie miały żadnych problemów ja z moją nie szłam do weterynarza, koleżanka ze swoją już tak, ani moja ani jej nie miała biegunki, drgawek, nic. Tyle, że były obrażone za to wymuszenie rzygania
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 05:50   #84
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
"co teraz ...powieszę w kiblu?" Albo, "moje dziecko wypiło kreta, co ja teraz do zlewu wleję?"
Ha! Dobrze, że ona sie zabezpiecza, dobrze, niech nie przestaje nigdy
A ja chciałam po samym tytule prosić o przesunięcie na zwierzakowe, pff, a może i powinnam była...
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 07:39   #85
ozi_
Zadomowienie
 
Avatar ozi_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: jedną nogą w W-wie
Wiadomości: 1 594
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Przeczytałam... i załamałam się.
Od dawna uważam, że niektórzy ludzie powinni mieć potwierdzone predyspozycje do posiadania zwierząt, a Ty to tylko potwierdzasz... gniocie
__________________


All the small
things
 
LGTB
ozi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 08:07   #86
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Autorko, co do zabezpieczenia, to możesz zrobić przerwę i po siedmiu dniach zacząć kolejne opakowanie, ochrona będzie zachowana. A na przyszłość, czytaj ulotkę, bo jeśli tak podstawowej rzeczy nie wiesz, to możesz tam znaleźć wiele innych ciekawostek.

Przeraża mnie ten wątek. Nie tylko postawa Autorki jest porażająca, może niech niektóre wypowiadające się również zastanówią się nad tym, co piszą, bo to, co Autorka sobą i swoim podejściem do zwierzęcia prezentuje, to jedno, ale wy ze swoimi wyzwiskami wcale lepsze nie jesteście. Tak wulgarnego linczu jeszcze na Wizażu nie widziałam.
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 08:18   #87
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez krtek
Przeraża mnie ten wątek. Nie tylko postawa Autorki jest porażająca, może niech niektóre wypowiadające się również zastanówią się nad tym, co piszą, bo to, co Autorka sobą i swoim podejściem do zwierzęcia prezentuje, to jedno, ale wy ze swoimi wyzwiskami wcale lepsze nie jesteście. Tak wulgarnego linczu jeszcze na Wizażu nie widziałam.
Spoko pies może zdechnąć, w każdym razie wesoło mu nie jest (zjedz sobie na śniadanie 21 tabletek anty żeby na kg wyszło podobne stężenie i obserwuj reakcje) właściciel ma to totalnie w czterech literach i ani myśli się nim zainteresować tylko panikuje bo nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem ulotki dołączanej do każdej paczki tabletek.
W takiej sytuacji zagrożenia zdrowia i życia psa oczywiście należy zachować bezwzględny spokój a właściciela pogłaskać po główce że taki nierozumny. proszę cię są chwile jak ta gdy całkiem słusznie puszczają nerwy i nie żałuję żadnego słowa bo gdyby mi koleżanka z taką historyjką wyszła to porozmawiałabym nieco inaczej.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 08:30   #88
ozi_
Zadomowienie
 
Avatar ozi_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: jedną nogą w W-wie
Wiadomości: 1 594
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Krtek Nie zauważyłam ani linczu ani zbytniego wulgaryzmu
__________________


All the small
things
 
LGTB
ozi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 08:53   #89
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Większość Wizażanek to typowe baby- wredne,łapiące za słówka,no i najeżdżają na Autorkę co najmniej jakby pół wsi wymordowała.Z byle gó*na potraficie temat rozwinąć i swoje dopowiedzieć.Wiadomo,że psa szkoda,ale nie wiecie czy Dziewczyna nie pomogła mu w jakis inny sposób nie informując Was o tym.Wszystko musicie wiedzieć?Takie alfy i omegi przeważnie dobrze nie kończą-życie zweryfikuje Wasze chamstwo.Zrobiłyście jeden wielki off top-powinneście dostać po banie na opamiętanie.Troche opamiętania,bo zawiść i wredota do niczego nie doprowadzi.
Oczywiście nie mówię tu o Wszystkich Wizażankach,nie wskazuje nikogo konkretnego,a jeśli ktoś poczuł że mówię o nim-to znak żebyście zmądrzeli i wyzbyli się złości.
__________________
http://www.niewyparzonapudernica .pl/
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 08:55   #90
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Pies zjadł mój Mercilon - co teraz?

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
Autorko, co do zabezpieczenia, to możesz zrobić przerwę i po siedmiu dniach zacząć kolejne opakowanie, ochrona będzie zachowana. A na przyszłość, czytaj ulotkę, bo jeśli tak podstawowej rzeczy nie wiesz, to możesz tam znaleźć wiele innych ciekawostek.

Przeraża mnie ten wątek. Nie tylko postawa Autorki jest porażająca, może niech niektóre wypowiadające się również zastanówią się nad tym, co piszą, bo to, co Autorka sobą i swoim podejściem do zwierzęcia prezentuje, to jedno, ale wy ze swoimi wyzwiskami wcale lepsze nie jesteście. Tak wulgarnego linczu jeszcze na Wizażu nie widziałam.
sorry, do ludzi bezmyślnych i traktujących zdrowie zwierzęcia, które narazili przez własną głupotę, jako "sprawę poboczną" nie mam szacunku.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ozi_ Pokaż wiadomość
Krtek Nie zauważyłam ani linczu ani zbytniego wulgaryzmu
ja też...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.