Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 16:14   #421
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Hej, korzystacie ze sklepów internetowych? Czy kupujecie w zwykłych sklepach zoologicznych albo w marketach? Bo ja do tej pory w marketach, ale ostatnio znajoma mi poleciła jeden internetowy i chciałam Was zapytać. Jak jest z dostawą? Szybko idzie? Wychodzi czasem taniej? Opłaca się ogólnie? Za i przeciw
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 16:52   #422
_NiNa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Ostatnio zamawiałam na allegro 15 kg karmy jeszcze 1 kg dostałam gratis. Ogólnie jak dobrze poszukasz wyjdzie sporo taniej niż w zwykłych sklepach, sprzedawcy prześcigają się w promocjach. Dużym plusem było też to, że nie musiałam sama taszczyć worka (4 piętro bez windy^^). Dostawa naprawdę szybka.
_NiNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 17:17   #423
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

No to zdecydowanie za w sumie prawda, kupujesz raz 15 kg i nie biegasz co chwile do sklepu ;p a dlugo to idzie? czy w miare szybko jest dostawa?
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:45   #424
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

To ja muszę pochwalić sklep GO-DOG. Od niedawna zamawiam u nich karmy. Powiem tak - tanich rzeczy nie mają, akcesoria ekskluzywne - takie też ceny, ale karmy NDFC i Vet's Kitchen są dobre i ceny raczej też sensowne - ja tylko żarło u nich biorę. Sklepik działa sprawnie, do każdej przesyłki dostaję kilka miłych słów, ulotki i kilka próbek różnych karm - no super Miłe to jest, nie powiem i sensowne, bo już wiem, którą karmę zamówię następnym razem, bo wywalenie 200zł w ciemno to już nie w kij dmuchał.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 21:50   #425
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Ja kupuje tylko przez internet - różnica cen i wygoda są niesamowite. Najczęściej na krakvecie - duży wybór, dostawa 0 zł powyżej 99 zł i karma przeważnie jest na drugi, najwyżej trzeci dzień
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 23:31   #426
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Ja również zakupy dla swoich 4 ogonów robię przez neta
Karmę weterynaryjną kupuję zazwyczaj w krakvecie, karmę suchą bytową - na allegro, a karmę mokrą w zooplusie

Co do szybkości dostawy: najszybciej dostarczają karmę kupioną na allegro (opcja-przesyłka kurierem). W krakvecie to zależy jak trafisz... czasami dostawa jest po 2-3 dniach, a czasami czekam grubo ponad tydzień i jeszcze muszę się przypominać
Natomiast paczka z zooplusa zazwyczaj idzie do 7 dni.
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 08:09   #427
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

hej, ja też kupuje przez internet, w keko. akurat ja wybieram odbiór osobisty, wiec nie wiem jak jest z dostawa, ale mi tak wygodniej, bo akurat mieszkam blisko, wiec podjezdzam samochodem po gigantyczne paczki jedzenia - 7,5 kg karmy light dla moich kocurow a jakie sa plusy to proste - po pierwsze wybierasz juz sobie w domku, siedzac wygodnie przed kompem i nie musisz latac miedzy polkami w sklepie, po drugie jest wiele karm, ktorych w normalnych sklepach nie znajdziesz, po trzecie z tego co sie orientowalam jest duzo taniej no, to tyle
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 08:18   #428
sotie
Zadomowienie
 
Avatar sotie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 717
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

kupuję wyłącznie w necie, toż to same plusy znacznie taniej, dostawa do domu, szeroki asortyment, czego chcieć więcej?
__________________

napełnij pustą miskę KLIK!
sotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 11:08   #429
_NiNa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez plastelinkaa Pokaż wiadomość
No to zdecydowanie za w sumie prawda, kupujesz raz 15 kg i nie biegasz co chwile do sklepu ;p a dlugo to idzie? czy w miare szybko jest dostawa?
Byłam pozytywnie zaskoczona bo przesyłka doszła na drugi dzień po wpłaceniu pieniędzy

Właśnie - co do cen to porównaj sobie jedną rzecz w kilku sklepach bo ceny mogą się różnić.
Jeśli chodzi o allegro to mogę polecić z własnego doświadczenia Zookrak (sprawdzałam - było taniej niż np. w Krakvecie ale to zależy już od konkretnego produktu).

Edytowane przez _NiNa
Czas edycji: 2011-08-02 o 11:23
_NiNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 14:18   #430
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

I jeszcze najlepiej oblicyzć wraz z dostawą. Bo w jednym sklepie karma może być tańsza ale po zsumowaniu z kosztem dostaw wychodzi drożej.

Lubię kupowac w internecie. Najszybszą przesłkę miałam z animalia, przesyłka tania, ale nie ma zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o szczury więc biore tam tylko żwirek.
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 18:09   #431
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

W krakvecie szybkość dostawy zależy od dostepności karmy - niestety nie ma na stronie informacji o tym czy karma obecnie znajduje się na magazynie czy nie. Mi się zdarzyło czekać tydzień na przesyłkę (ale pani dzwoniła do mnie już w dniu zamówienia i pytała czy chce czekać czy nie) a ostatnio już następnego dnia wysyłają paczki
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 08:34   #432
Majczi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Oczywiście że przez net - wygodniej! Martynkaa to jestesmy sasiadkami, bo ja mieszkam doslownie 10min drogi od keko i tez sie tam zaopatruje najpierw siadam przed kompem, ogarniam jakie sa promocje :P wybieram wszystko, czego potrzebuje, a po drodze z pracy zajezdzam i odbieram - wszystko czeka przygotowane tak wiec plastelinka, nie zastanawiaj sie i sie przerzuc od razu na sklepy internetowe
Majczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 11:58   #433
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

ja kupuje tylko w necie, no chyba, że jakieś przysmaczki czasem w normalnym sklepie
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 16:56   #434
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Majczi ja akurat AŻ TAK blisko nie mieszkam, wiec takimi dalszymi sasiadkami jestesmy ale i tak wygodniej mi podjeżdżać a jakie zwierzaki masz? Jak psa, to teraz mozesz sobie zrobic kubek z ich zdjeciem jak jakastam karme kupisz :p ja niestety (i na szczescie ) mam dwa kociaki, wiec kubka akurat nie dostane :P ale co tam, moze jakas promocja dla kocurow tez bedzie :P
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:11   #435
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Hej dziewczyny, dzieki za odpowiedzi, a na allegro mozecie mi podac jakies linki do sklepow czy cos? a na tym keko calym to nic nie ma o tym kubku, a ja mam psiura
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 20:14   #436
joasiaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 106
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

jesli chcesz za darmo przesylke to od 50zł masz na swieciekarm.pl chyba najnizsze ceny w necie, maja dobre karmy (VL, mam nadzieję, że ludzie zamawiając już z neta nie kupują vitaśmieci i innych badziewi) i przede wszystkim taniej niż w stacjonarnych sklepach oraz większe opakowania. Wybór dość spory, chociaż mogli by mieć więcej asortymentu.
oczywiście wypowiadam się odnośnie akcesoriów i karmy dla gryzoni
dostawa ok, o ile nie zamawiasz w okolicach świąt.

Edytowane przez joasiaa89
Czas edycji: 2011-08-03 o 20:15
joasiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 22:09   #437
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Plastelinka, bo musisz na fejsa wejsc i dolaczyc, to bedziesz wszystkie promocje widziala tu masz http://www.facebook.com/kekopl
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 14:56   #438
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

o, dzieki juz widze a podacie te linki do allegro do sklepow? bo chcialabym miec jakies porownanie
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 17:13   #439
kotmuka
Przyczajenie
 
Avatar kotmuka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 14
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Ja się zaopatruję w zoohurtowo i kuchnipupila. Obsługa bardzo fajna w obu. Zoohurtowo ma tylko minus, bo trzeba zamawiać powyżej 150 zł - ale w sumie się opłaca - biorę 20 kg benka - 10 karmy - ceny niskie i pod dom podstawione. Słyszałam, że krakvet też niezły.
kotmuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 17:18   #440
kotmuka
Przyczajenie
 
Avatar kotmuka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 14
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Wszystkie potrzebne mi rzeczy dla moich kotek kupuję w necie. Taniej i dowiozą. Mam kilka uklepanych sklepów (znaczy dwa), znam już ich - oni mnie. Czasem czegos nie ma - ale to normalne. I zawsze taniej wychodzę na tym - i kurier pod drzwi przyniesie
kotmuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 21:17   #441
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Ja też już od dawna zamawiam z Internetu wszystko
Dla kotów i królików w Animalii (szybka dostawa za 5 zł), czasem na Świecie Królika produkty specjalistyczne dla uszaków.
Zamówienia dla schronisk w Krakvecie, bo przesyłka za darmo powyżej 99 zł i ceny dosyć konkurencyjne. (Niestety potwierdzam, że z terminowością dostaw jest bardzo ciężko. Zamawiałam 5 czy 6 razy i nigdy nie obyło się bez problemów.)

Mieszkam na 3 piętrze bez windy, więc to ratuje mój kręgosłup - 15kg worki karmy dla kotów, żwirki dla kotów i królików, mnóstwo paczek siana. W życiu bym tego sama nie doniosła, a nie jestem zmotoryzowana.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 10:21   #442
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

@Blacky, nie chce robic jakiejs antyreklamy, czy Cie zniechecac do Twoich sklepow, ale jesli masz problemy z dowozem, to polecam Ci moj sklep, ja nigdy zadnych problemow z keko nie mialam a tez jest przesylka gratis powyzej 99zł
@plastelinkaa, ja niestety Ci nie podam zadnych linkow do allegro, no chyba, ze tego mojego sklepu ale nie ma sensu zasmiecac, bo juz Ci strone podalam może ktoś inny Ci poda jakies fajne sklepy na allegro, jesli chcesz sobie porownac
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 14:05   #443
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

mam 4 psy i wygodniej jest mi kupic worek karmy, do tego szukam takiej bez konserwantow i innych świnstw, wiec net jest udogodnieniem,
kupuje w telekarma.pl, jak zamowie do 15 mam na drugi dzien

duzy wybor, przesylka gratis od jakiejs tam kwoty czy kg i do tego ceny bardzo konkurencyjne w porownaniu do sklepow w moim miescie


nieraz tez kupje cos dla swinek i krolikow, ale to juz rzadziej
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 21:01   #444
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Cytat:
Napisane przez martynkaa_m Pokaż wiadomość
@Blacky, nie chce robic jakiejs antyreklamy, czy Cie zniechecac do Twoich sklepow, ale jesli masz problemy z dowozem, to polecam Ci moj sklep, ja nigdy zadnych problemow z keko nie mialam a tez jest przesylka gratis powyzej 99zł
Bardzo chętnie spróbuję. Krakvet mnie absolutnie nie satysfakcjonuje - kluczowym czynnikiem była ta darmowa wysyłka. Mogę prosić o konkretne dane tego sklepu? Np link?

Już chyba znalazłam. To ten: http://keko.pl/ , prawda?

Edycja
Zioła dla królików są strasznie drogie - 2 razy droższe niż w Animalii.
Za to Brit, który zamawiam dla schronisk w podobnej cenie jak w Krakvecie. Więc następnym razem spróbuję zamówić tu.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012

Edytowane przez Blacky
Czas edycji: 2011-08-10 o 21:11
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 21:55   #445
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Ja zamawiam już długo w Animali i jestem super zadowolona. Kurier za 5 zł na terenie Warszawy, a produkty dla królików są dosyć tanie. Do tego kurierzy zawsze są mili, a status na stronie odzwierciedla stan magazynu, więc nie ma niespodzianek. Nigdy nie spóźnili się z dostawą. Do tego mam już niezły rabat za kwotę zamówień. No i mają oddzielną kategorię dla królików, które nie są gryzoniami. Zamawiam tam też karmę (15kg) i żwirek dla kotów.

Zamawiam czasem na Krakvecie karmę dla psów - konkurencyjna cena i gratisy, ale prawie zawsze są problemy z dostawą lub braki w magazynie. Chyba tylko 1 zamówienie z 5 zrealizowano mi od razu i bez problemów.

Świat Królika jest bardzo ok i bardzo tani, ale kurier jest drogi, więc tam zamawiam tylko produkty specjalistyczne. Mieszkańcy Torunia moga odbierać osobiście - polecam właścicielom uszaków. Szczególnie, że sklep wspiera Stowarzyszenie Pomocy Królikom.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 15:19   #446
martynkaa_m
Raczkowanie
 
Avatar martynkaa_m
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Tak, dobrze znalazlas Nie wiem jak z tymi ziółkami, bo ich nie zamawiam ;p ale jak robilam maly research po sklepach, to na pewno keko ma najtansze karmy dla kotow i psow. Ja zamawiam biomill dla kotow no i czasem biomill i royal canin dla psow dla sasiadow sa spore znizki, a dostawa gratis, bo zawsze wychodzi mi ponad 100zl. A ostatnio tez wchodze czasem na ich profil na facebooku i tez tam czasem maja jakies znizki i promocje dla fanow tylko to trzeba byc na biezaco
martynkaa_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 18:47   #447
plastelinkaa
Raczkowanie
 
Avatar plastelinkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Martynka, zamowilam dzis w tym sklepie mam zamiar zamowic z trzech roznych i sobie porownac
plastelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 19:24   #448
nacik23
Rozeznanie
 
Avatar nacik23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 662
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

zamówiłam w krakvecie karmę i żwirki- wg porównań cenowych krakvet, keko, światkarm itd wyszło mi tam najkorzystniej,
zamówiłam w sobote wieczorem- okazało się że jednego żwirku nie mają na stanie, więc z niego zrezygnowałam, paczki z winy kuriera doszły osobno jedna w środę a druga w czwartek
nacik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 22:36   #449
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Na animalia.pl, zamówienie przyjęte wczoraj, dziś kurier puka do drzwi Tu KUPUJĘ tylko Benk a.
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 23:33   #450
maaajo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: kupujecie w sklepach internetowych karme itp?

Słyszałyście coś może o takim sklepie jak pieskowo.pl?

Chce zamówić stamtąd pare rzeczy, a jako że nie słyszałam nic na ten temat to może Wy coś mi podpowiecie bo ceny oraz niektóre rzeczy mają naprawdę ciekawe

?
maaajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-14 12:19:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.