Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-02, 22:11   #1801
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Bezapelacyjnie grubszy To jest jakiś spisek.. ona chce żebyś my tu wszystkie zbankrutowały! Zaczęły oddawać za "ile kto da" nasz skarby żeby jakoś przeżyć a wtedy ona ja zagarnie Pięknie.. No do końca miesiąca jeszcze długo, nie martw się, anula zdąży Ci zrobić ochotę na kolejne rzeczy
Przejrzałaś mnie!!

Ale ja wiem jak Korah może dorobic - opublikuj poradnik: jak wydac 200 zł w dwa dni na rzeczy zbędne acz absolutnie konieczne

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

żeby tylko ten tekst nie rozwijał się dalej.. 25 mydeł mam, 10 szamponów mam.. 15 olejków mam Może i ja spróbuje poćwiczyć silną wole, może się uda
Myślę, że kolejne 3 tygodnie z wizażem (tak, tak, jestem z Wami dopiero od 3 tygodni) i ten tekst bedzie naprawdę aktualny!
Może z wyjątkiem tych 25 mydeł....bo jakbym dobrze policzyła to może juz jest aktualny...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 06:40   #1802
daryjka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Lubie Sanoflore ostatnio,seria z trawą cytrynową jest świetna!

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

jak używać olejków do twarzy i jakie najlepiej wybrać?
będę wdzięczna za odpowiedź, chcę coś kupić i popróbować, ale zupełnie nie wiem jakie marki są godne uwagi.
daryjka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 07:13   #1803
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez korah Pokaż wiadomość
wiem, wiem minimalistko. Zazdroszcze ci, ale ty sobie to tak tlumaczysz, a ja mam tez male dziecko i cerę wymagajacą dojrzalą, więc ja sobie to tlumaczę zupelnie inaczej. Po pierwsze: Kup bo będziesz żalować, że nie skorzystalas z promocji, po drugie: Dzień dziecka, trzeba by dziecku kupić coś na lato do mycia, balsam, filtr, po trzecie: Jestem chomikiem i robię zapasy, jak na wojnę, mam to po dziadkach.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja sobie też taką mantrę powtarzam przed każdymi kolejnymi zakupami....mydło mam, szampon mam, olejek mam... Po porażce w ćwiczeniu silnej woli zmieniam tylko tekst: Kolejne mydło mam, kolejny szampon mam, kolejny olejek mam....
No ale cóż - silną wolę albo się ma, albo chciałoby sie mieć
A ja nadal uważam, że mam za dużo rzeczy.


http://www.organeo.pl/product-pol-19...mieszanej.html Spodobała mi się. I nawet napisali, że używając raz w tygodniu starcza na 6 miesięcy. No i cena nie jest jakaś wygórowana, a skład miodzio, chociaż nie wiem, co to za roślinki.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-03 o 07:23
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 07:27   #1804
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ja przez Was mam zdecydowanie za dużo rzeczy
Dziewczyny, mam pytanie, może któraś wie. Chce mojego Tż przestawić na naturalną pielęgnację. Tylko.... mój ukochany ma wymagania Obecnie szukam dla niego żelu do mycia. wymagania: MUSI SIĘ PIENIĆ! Alterra i Born to Bio odpada ponieważ nie spełnia oczekiwań. Możecie coś polecić? I czy jest to realne przy kosmetykach naturalnych?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 07:44   #1805
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja przez Was mam zdecydowanie za dużo rzeczy
Dziewczyny, mam pytanie, może któraś wie. Chce mojego Tż przestawić na naturalną pielęgnację. Tylko.... mój ukochany ma wymagania Obecnie szukam dla niego żelu do mycia. wymagania: MUSI SIĘ PIENIĆ! Alterra i Born to Bio odpada ponieważ nie spełnia oczekiwań. Możecie coś polecić? I czy jest to realne przy kosmetykach naturalnych?
Wiesz co, mój chłop uzywa na szczęście razem ze mna mydełek , ale widziałam męskie żele pod prysznic lavery, sante, eubiony i chyba jakiś jeden alvy i argile provence. Może zapytaj w sklepie, który się najlepiej pieni? Ja czasami dzwonię do sklepów z takimi dziwnymi pytaniami.... nie wiem co o mnie myslą, ale zawsze odpowiadają

Sekretny, koleżanka miała to maskę z neem i była zadowolona
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 07:49   #1806
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


Ja swojego czasu strasznie sie napaliłam na ten krem AMB i nawet dostałam próbkę . Ale nie wiem, czy z próbką coś było nie tak, bo krem był jakiś taki.... miał trochę ziarnistą strukturę i przebijał w nim bardzo nieprzyjemny zapaszek Daj znać jak Twój krem, mam nadzieję, że po prostu moja próbka była feeee.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------
chyba mialaś jakąś wadliwą próbkę ja nie mam grudek, krem ma konsystencję fluidy fajny taki delikatny. Ja takie lubie. Co do zapachu to wiesz każdy nos inny mój krem dla mnie ma normalny zapach

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości czy on ma określoną ochrone słoneczną, bo wiedze że ma filtr?

na opakowaniu nie ma podane jaka jest to ochrona, jednak w opisie produkty było podane ze ma naturalną ochronę UV
tutaj link z opisem i składem

http://www.kosmetyki-natury.eu/Lekki...75_ml-604.html
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 07:49   #1807
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sekretny, koleżanka miała to maskę z neem i była zadowolona
Ty naprawdę kusisz!
Za to ja kuszę na drugim wątku. Idź i zajrzyj.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 07:52   #1808
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
okrągły rok


To teraz ja się chwalę nowymi łupami z biolandera
1. Olejek z róży (pizmowej, rdzawej czy jak kto woli) dla Młodej na rozstępy, ale do swojej paszczy też będę używać...A co! W czym jej cycki lepsze od mojej twarzy?
2. Krem pod oczy african earth
3. Peeling do twarzy marilou - moe jeszcze dzisiaj uzyję, bo ciekawość zżera!
4. Balsam do ust Marilou truskawkowy , pachnie cudnie, taką truskaweczką, poziomeczką prezent na Dzień Dziecka dla Młodej
5. Emulsja po goleniu (czytaj krem do twarzy po prostu) Argile Provence dla TŻ
6. Micel Argile Provence w wersji podróżnej (to już na wyjazdy wakacyjne ).
7. Les Argiles mydło z białą glinką

cudne te zakupy, ciekawe jestem mydełka
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 08:30   #1809
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
chyba mialaś jakąś wadliwą próbkę ja nie mam grudek, krem ma konsystencję fluidy fajny taki delikatny. Ja takie lubie. Co do zapachu to wiesz każdy nos inny mój krem dla mnie ma normalny zapach
To cieszę się bardzo, że to ja miałam trefną próbkę
Bardzo jestem ciekawa tegokremu, bo tak jak juz pisałam bardzo długo mu sie przyglądałam, więc opisz wrażenia po używaniu
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ty naprawdę kusisz!
Za to ja kuszę na drugim wątku. Idź i zajrzyj.
Byłam, zajrzałam, padłam
Jakie to wszystko apetyczne
Ja do tej pory nigdy nie kupowałam w zagranicznych sklepach i będę się bardzo starać, żeby sie tego trzymać...Inaczej to juz naprawdę mogiła

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

A teraz czas na pierwsze wrażenia z ostatnich nabytków:
1. Balsam do ust marilou - pachnie słodko , miałam nadzieję, że będzie taki troche czerwony na ustach, ale jest bezbarwny.
Smaku brak, co do opakowania to jeszcze mi nie spadł, więc nie wiem jak dokładnie z trwałością, jest plastikowe i wykonane dobrze, ale napis na wieczku chyba szybko sie zetrze (te kwestie Anakazr nurtowały ).
2. Peeling do twarzy jest taki jak podejrzewałam i jaki był mi potrzebny - nie jest to mocny ścierak, taki delikatny, codzienny peeling. Ma drobne, przezroczyste drobinki i kolor pistacjowo-błękitny zapach bardzo delikatniutki, neutralny. Ściera jak napisałam raczej delikatnie, chociaż mam wrażenie, że przy wiekszym nacisku efekt mógłby byc dużo lepszy! Ale za to bardzo mi siepodoba skóra po jego użyciu - jest taka delikatna, jędrna, nakarmiona, nie jest sucha i nie jest tez tłusta, taka w sam raz.
3. Olej z róży trzasnęłam na noc - rano buźka całkiem fajna, nie była tłusta (ale pewnie wytarłam sie w poduszkę po prostu). Muszę dłużej poużywać, żeby miec jakieś głębsze refleksje na jego temat, ale troche sobie po nim obiecuję...

I musze sprostowac kwestię ilości używania kremu sanoflore - napisałam wczesniej, że na jedno użycie poszły mi 3 psiknięcia kremu. No chyba byłam pijana !! 3 psiki to chyba razem z nogami pewnie za pierwszym razem zbyt delikatnie się do kremu zabrałam, bo dzisiaj jak juz pewną ręką zrobiłam 1 psik to zamarłam.... wysmarowałam sobie twarz, szyję a TŻ całą twarz łącznie z wysokim czołem (łysina znaczy się)! Tak więc psiki sa duże i trzeba ostrożnie się z pompka obchodzić.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Peeling marilou zamierzam czasami, dla silniejszego efektu, podrasować suchym peelingiem z czarnej porzeczki ZSK. Co o tym myślicie?

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
cudne te zakupy, ciekawe jestem mydełka
Caameroon trochę wczesniej opisywała mydełko, bo wczesniej ode mnie je dorwała .
Ja chyba będę musiała odłożyć testowanie tego cuda na jakiś czas, bo mam obecnie 5 mydeł pod prysznicem....ale tez jestem go strasznie ciekawa
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 08:31   #1810
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anula_ga, gdzie masz napisane o rabatach w Biolanderze? Robię kolejne zakupy, wystawiłam opinię i chciałabym skorzystać z rabatu ale nie wiem jak
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:04   #1811
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
cytat:
Dla nowych klientów sklepu, na dobry start i owocną współpracę , podaję kod rabatowy na pierwsze zakupy.
Uprawnia on do skorzystania z 5% zniżki przy składaniu pierwszego zamówienia w naszym sklepie: ejp054ir
Powyższy kod należy wpisać w odpowiednie pole na formularzu zamówienia.
Koniec cytatu
w tym kodzie to jest "zero" a nie litera "O".




No, no, no, nieładnie tyle kasy przepuszczać!
Ale kretynka ze mnieniczego takiego nie zauważłam i sobie kodu nie wpisałam
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wiem, wiem minimalistko. Zazdroszcze Ci, ale Ty sobie to tak tlumaczysz, a ja mam tez male dziecko i cerę wymagajacą dojrzalą, więc ja sobie to tlumaczę zupelnie inaczej. Po pierwsze: kup bo będziesz żalować, że nie skorzystalas z promocji, po drugie: dzień dziecka, trzeba by dziecku kupić coś na lato do mycia, balsam, filtr, po trzecie: Jestem chomikiem i robię zapasy, jak na wojnę, mam to po dziadkach.
Mam identycznie-jak na wojnę
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

.



żeby tylko ten tekst nie rozwijał się dalej.. 25 mydeł mam, 10 szamponów mam.. 15 olejków mam Może i ja spróbuje poćwiczyć silną wole, może się uda


---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A ja nadal uważam, że mam za dużo rzeczy.


.
To gratuluję,bo ja wręcz przeciwnie ciągle coś kupuję,a i tak uważam,że mam wsyztskiego strasznie mało
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz czas na pierwsze wrażenia z ostatnich nabytków:
1. Balsam do ust marilou - pachnie słodko , miałam nadzieję, że będzie taki troche czerwony na ustach, ale jest bezbarwny.
Smaku brak, co do opakowania to jeszcze mi nie spadł, więc nie wiem jak dokładnie z trwałością, jest plastikowe i wykonane dobrze, ale napis na wieczku chyba szybko sie zetrze (te kwestie Anakazr nurtowały ).
2. Peeling do twarzy jest taki jak podejrzewałam i jaki był mi potrzebny - nie jest to mocny ścierak, taki delikatny, codzienny peeling. Ma drobne, przezroczyste drobinki i kolor pistacjowo-błękitny zapach bardzo delikatniutki, neutralny. Ściera jak napisałam raczej delikatnie, chociaż mam wrażenie, że przy wiekszym nacisku efekt mógłby byc dużo lepszy! Ale za to bardzo mi siepodoba skóra po jego użyciu - jest taka delikatna, jędrna, nakarmiona, nie jest sucha i nie jest tez tłusta, taka w sam raz.
Więc czuję się skuszona(znowu!)
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 09:19   #1812
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez daryjka1 Pokaż wiadomość
Lubie Sanoflore ostatnio,seria z trawą cytrynową jest świetna!

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

jak używać olejków do twarzy i jakie najlepiej wybrać?
będę wdzięczna za odpowiedź, chcę coś kupić i popróbować, ale zupełnie nie wiem jakie marki są godne uwagi.

Ja polecam krem na noc do twarzy do cery normalnej mieszanej i tlustej, Aubrey organcs, to taki krem o konsystencji olejku-serum. Polecam także koncentrat dwufazowy AnneMarie Borlind, a z czystych olejków olejek malinowy, z wiesiolka, orzechowy, macadamia, śliwkowy, konopny. Oczywiście nie wszystkie naraz. Kupisz np na Allegro u 'mirka9', albo w sklepach 'Zrób sobie krem', 'biochemia urody', 'mazidla.com'
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:44   #1813
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

hahaha chyba niedługo trzeba będzie zmienić nazwę wątku na zbiory naturalne zakupoholiczek:P Już do Was nie zaglądam, muszę oszczędzać, wtedy na koniec miesiąca zaszaleję A zakupy macie piękne! Zazdroszcze, ale będę silna i nic nie zamówię.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:47   #1814
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To cieszę się bardzo, że to ja miałam trefną próbkę
Bardzo jestem ciekawa tegokremu, bo tak jak juz pisałam bardzo długo mu sie przyglądałam, więc opisz wrażenia po używaniu


krem użyłam dopiero dwa razy i jest świetny, buzia po nim się nie swieci ale widac tez ze jest nawilzona bardzo szybko się wchłania, zapach mi jak najbardziej odpowiada taki podobny troche do tego fludi Naturosoem tez a AMB. z tej seri jest tez krem na noc tonik i zel do mycia. Chyba skusze sie na zel bo teraz kończy mi się ten z Logony.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:53   #1815
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kotwilka, dziewczyny, przyszlo do mnie zamówienie od dystrybutora Natuderm Botanics, które zorganizowala Kotwilka i ona robila wysylki. Dziekuję CiWszystko super, szybko i sprawnie, rzetelnie i uczciwie Niedlugo będę się chwalić ,ale na razie są to zapasy, musze zużyc najpierw kosmetyki od Aubrey i dopiero wtedy wkleję fotki NB od razu z opinią

O rany i tyle próbek Aldo Vandini, skzoda że konserwowane parabenami, ale poza tym bogate w naturę, no i pewnie cudnie pachną, dziękuję, dziękuję:roza :

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-06-03 o 09:55
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:53   #1816
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość



Jakie piękności Baaardzo jestem ciekawa opinii Zwłaszcza błękitnej glinki krymskiej..
glinkę użyłam jak na razie raz, i oczywiście jak ja na kładałam to modliłam się aby nikt nie zadzwonił do drzwi i oczywiście po jakiś 5-7 minutach od nałożenia dzwonek od listonosza

takze miałam ja chyba za krótko, ale wydaje mi sie ze buzia jest jakby jaśniesza wiec chyba cos tam się oczysciło

zastanawia mnie dlaczego ta glinka nazywa sie błękitna skoro ma bardziej krremowy kolor niż błekitny.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:53   #1817
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kotwilka, dziewczyny, przyszlo do mnie zamówienie od dystrybutora Natuderm Botanics, które zorganizowala Kotwilka i ona robila wysylki. Dziekuję CiWszystko super, szybko i sprawnie, rzetelnie i uczciwie Niedlugo będę się chwalić ,ale na razie są to zapasy, musze zużyc najpierw kosmetyki od Aubrey i dopiero wtedy wkleję fotki NB od razu z opinią

O rany i tyle próbek Aldo Vandini, skzoda że konserwowane parabenami, ale poza tym bogate w naturę, no i pewnie cudnie pachną, dziękuję, dziękuję:roza :
Do mnie też dzisiaj przyszła paczka. Byłam w szoku, ze tak szybko. Dość zmasakrowany był w środku kartonik kremu (zapewne wina poczty), ale poza tym wszystko super
A na te próbki patrzyłam i cudne składy tylko tyle konserwantów... w pełnowymiarowych opakowaniach składy są takie same?
A przy okazji, słyszałyście o działaniu antycelulitowym olejku grejfrutowego?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:09   #1818
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
krem użyłam dopiero dwa razy i jest świetny, buzia po nim się nie swieci ale widac tez ze jest nawilzona bardzo szybko się wchłania, zapach mi jak najbardziej odpowiada taki podobny troche do tego fludi Naturosoem tez a AMB. z tej seri jest tez krem na noc tonik i zel do mycia. Chyba skusze sie na zel bo teraz kończy mi się ten z Logony.
Mi on w ogóle nie podszedł,ale dostałam od anuli próbkę kremy AMB z seri puryfing i jestem go strasznie ciekawa i w ogóle dzisiaj mam okrytny dylemat,bo nie wiem czy nałożyć sanoflore czy amb

anula daj mi koniecznie znać czy polubiłaś MG neroli?jak tak to doślę Ci więcej
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:17   #1819
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny, ależ Wy kusicie... Nawet ja (dość od jakiegoś czasu twarda i odporna) zdecydowałam się na koncentrat AMB, choć mam jeszcze własnoręcznie umieszany olejek regenerujący (no ale jest go już tylko ok 5ml ). Zamówienie złożyłam we wtorek w Kosmetykach natury, opłaciłam od razu i czekam... Czy macie jakieś doświadczenia z tym sklepem?
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 11:22   #1820
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Do mnie też dzisiaj przyszła paczka. Byłam w szoku, ze tak szybko. Dość zmasakrowany był w środku kartonik kremu (zapewne wina poczty), ale poza tym wszystko super
A na te próbki patrzyłam i cudne składy tylko tyle konserwantów... w pełnowymiarowych opakowaniach składy są takie same?
A przy okazji, słyszałyście o działaniu antycelulitowym olejku grejfrutowego?
mydełko tuli czekoladowe ma podobno działanie antycelulitowe tak apropo

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ależ Wy kusicie... Nawet ja (dość od jakiegoś czasu twarda i odporna) zdecydowałam się na koncentrat AMB, choć mam jeszcze własnoręcznie umieszany olejek regenerujący (no ale jest go już tylko ok 5ml ). Zamówienie złożyłam we wtorek w Kosmetykach natury, opłaciłam od razu i czekam... Czy macie jakieś doświadczenia z tym sklepem?


Ja tak zamawiałam już 2 raz-pierwszy raz bez zarzutu i dostałam mnóstwo próbek.Wczoraj zapłaciłam za drugie zamówienie i też jeszcze żadnego maila nie dostałam.

Napisz maila do nich.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:24   #1821
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
mydełko tuli czekoladowe ma podobno działanie antycelulitowe tak apropo
oooo to mam nową pozycję do dopisania na liście zakupów Nie mam problemu z celulitem co prawda, chciałabym coś zapobiegawczo:P
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:26   #1822
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

niezmienna juz na nic właśnie dostałam od nich info,że przesyłka została moja wysłana
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:34   #1823
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anakazar, mówimy o tym sklepie:
http://www.kosmetyki-natury.eu/
???
Bo ja mam status "opłacone" od środy i nic...
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:45   #1824
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Anula_ga, gdzie masz napisane o rabatach w Biolanderze? Robię kolejne zakupy, wystawiłam opinię i chciałabym skorzystać z rabatu ale nie wiem jak
Regulamin sklepu, na dole strony, pkt 7 - jeśli wystawiałs opinie i nie dostałaś mailem rabatu to wyslij maila z prośbą o przysłanie kodu rabatowego za wystawione recenzje. ja tak robię przed zakupami. Możesz sie skontaktować przez gg, wtedy jest szybciej
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ale kretynka ze mnieniczego takiego nie zauważłam i sobie kodu nie wpisałam
O tym rabacie na pierwsze zakupy to i ja nie wiedziałam - dopiero 3 dni temu koleżanka, która tam robiła pierwsze zakupy znalazła taką informację.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:50   #1825
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Anakazar, mówimy o tym sklepie:
http://www.kosmetyki-natury.eu/
???
Bo ja mam status "opłacone" od środy i nic...
Tak o tym.Ja wczoraj im zapłaciłam no i przed chwilą był mail,że wsyłali.
Zadzwoń albo napisz do nich
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O tym rabacie na pierwsze zakupy to i ja nie wiedziałam - dopiero 3 dni temu koleżanka, która tam robiła pierwsze zakupy znalazła taką informację.
Szkoda
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:55   #1826
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Regulamin sklepu, na dole strony, pkt 7 - jeśli wystawiałs opinie i nie dostałaś mailem rabatu to wyslij maila z prośbą o przysłanie kodu rabatowego za wystawione recenzje. ja tak robię przed zakupami. Możesz sie skontaktować przez gg, wtedy jest szybciej
Dziękuję za info
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:00   #1827
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
hahaha chyba niedługo trzeba będzie zmienić nazwę wątku na zbiory naturalne zakupoholiczek:P Już do Was nie zaglądam, muszę oszczędzać, wtedy na koniec miesiąca zaszaleję A zakupy macie piękne! Zazdroszcze, ale będę silna i nic nie zamówię.
Pożyjemy, zobaczymy....
Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
krem użyłam dopiero dwa razy i jest świetny, buzia po nim się nie swieci ale widac tez ze jest nawilzona bardzo szybko się wchłania, zapach mi jak najbardziej odpowiada taki podobny troche do tego fludi Naturosoem tez a AMB. z tej seri jest tez krem na noc tonik i zel do mycia. Chyba skusze sie na zel bo teraz kończy mi się ten z Logony.
To następnym razem i ja chyba go wezmę tak od razu wyglądał zachęcająco, ale ta trefna próbka ostudziła mój zapał. Skoro jednak to była wina próbki, a Ty widzisz w nim tyle zalet, to znowu mam na niego chrapkę dziękuję za opinie kremiku

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kotwilka, dziewczyny, przyszlo do mnie zamówienie od dystrybutora Natuderm Botanics, które zorganizowala Kotwilka i ona robila wysylki. Dziekuję CiWszystko super, szybko i sprawnie, rzetelnie i uczciwie Niedlugo będę się chwalić ,ale na razie są to zapasy, musze zużyc najpierw kosmetyki od Aubrey i dopiero wtedy wkleję fotki NB od razu z opinią

O rany i tyle próbek Aldo Vandini, skzoda że konserwowane parabenami, ale poza tym bogate w naturę, no i pewnie cudnie pachną, dziękuję, dziękuję:roza :
Korah, bądź człowiek, wklej juz teraz....

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mi on w ogóle nie podszedł,ale dostałam od anuli próbkę kremy AMB z seri puryfing i jestem go strasznie ciekawa i w ogóle dzisiaj mam okrytny dylemat,bo nie wiem czy nałożyć sanoflore czy amb

anula daj mi koniecznie znać czy polubiłaś MG neroli?jak tak to doślę Ci więcej
Anakazar Ty poczekaj z tym dylematem az paczka dojdzie, żeby sie nie okazało, że zostaniesz z nim na weekend
Mam nadzieję, że poczta dotrzyma obietnicy złożonej mi przez panią okienkową i będziesz dzisiaj mieć kremiki w domciu! Bo jak nie to :tasacze k:
Zawsze możesz nałożyć sanoflore na prawą część twarzy, a AMB na lewą.....
Oczywiście jak tylko dojdą moje cuda darowane przez Ciebie to sie ze wszystkiego wyspowiadam - to czekanie zabija....
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-06-03 o 12:02
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:18   #1828
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar Ty poczekaj z tym dylematem az paczka dojdzie, żeby sie nie okazało, że zostaniesz z nim na weekend
Mam nadzieję, że poczta dotrzyma obietnicy złożonej mi przez panią okienkową i będziesz dzisiaj mieć kremiki w domciu! Bo jak nie to :tasacze k:
Zawsze możesz nałożyć sanoflore na prawą część twarzy, a AMB na lewą.....
Oczywiście jak tylko dojdą moje cuda darowane przez Ciebie to sie ze wszystkiego wyspowiadam - to czekanie zabija....
Mówisz
Anula ja już o 11 dostałam pakę od Ciebie o czym głośno i wyraznie tutaj napisałam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:19   #1829
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Doszła paczka od Kotwilki. Ale ten krem duży! Ja się spodziewałam 50 ml lub 75 ml, a tu aż 150 ml. Szok! Poza tym podoba mi się zapach tego kremu. Nie ma charakterystycznego zapachu jak te inne balsamy do stóp.
Potem wstawię zdjęcie, a raczej jutro, bo dzisiaj wybywam do koleżanki na noc.

Szkoda tylko, że moja kasa do Kotwilki nadal nie doszła. Jak dzisiaj nie dojdzie to w poniedziałek lecę na pocztę składać reklamację.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-03 o 12:21
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:30   #1830
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mówisz
Anula ja już o 11 dostałam pakę od Ciebie o czym głośno i wyraznie tutaj napisałam
A własnie, że nie tu napisałaś, tylko tam
A ja tam dopiero przed chwilą zajrzałam
Strasznie sie cieszę, że juz się nowościami cieszysz
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.