depilacja pach, metody depilacji - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-18, 11:36   #91
ela347
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9
Dot.: depilacja pach

zastanawiam mnie ta penseta, czy po tym nie ma jakiś krostek?chyba tego wypróbuje
ela347 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 13:26   #92
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: depilacja pach

No wlasnie, ja dlatego kupilam depilator, i rzeczywiscie wyszlo taniej. No i do tego przy goleniu czesto nie chce nam sie zmienic masznki na nowa tak czesto jak sie powinno, a golenie tepa maszynka... nie ma co mowic.
A wiec, depilator to dobra inwestycja. Moze poszukaj na jakism pchilm targu, mnie sie tam trafialy uzywane ...
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 20:11   #93
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: depilacja pach

Ja przed studniowka spedzilam 1,5 h na pensetke... Zaluje tylko ze zrobilam to dzien przed vo mialam pare czerwonych podraznien. Zreszta moje pachy nie wygladaly zbyt dobrze bo niestety na solarium nie opalily sie rowno z reszta ciala i widac bylo jascne smugi... A co do pensety to mija tydzien od studniowki a wloski nie odrastajka A musze dodac ze mam naprawde grube ciemne i geste wlosy i zawsze po maszynce nawet bardzo ostrej zostala mi czarne kropki a jak odrastaja to podraznienia;/ Takze polcam tens posob. Moze po jakims czasie beda bardzo slabe ze w koncu przestana podrazniac moja skore...
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 19:59   #94
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: depilacja pach

Dotychczas do takiej depilacji używałam pęsety lub (sporadycznie) kremu do depilacji, ale w końcu kupiłam depilator (Philips Satinelle Soft) i parę dni temu użyłam go. Świetna sprawa, depilacja trwała b. krótko, ból naprawdę był niewielki, aż się zdziwiłam. Może to w wyniku przyzwyczajenia do pęsety. W każdym razie depilator b. dokładnie wyrwał wszystko z korzeniami i jak na razie nie ma żadnych odrostów. Nie było też podrażnień skóry, jedynie małe czerwonawe kropki przez krótki czas. Użyłam go też do depilacji nóg i strefy bikini i jestem b. zadowolona. Ból był niewielki, a zaznaczam, że to było pierwsze w życiu użycie depilatora. Tak więc polecam spróbowanie depilatora szczególnie do pach.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 20:46   #95
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: depilacja pach

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Dotychczas do takiej depilacji używałam pęsety lub (sporadycznie) kremu do depilacji, ale w końcu kupiłam depilator (Philips Satinelle Soft) i parę dni temu użyłam go. Świetna sprawa, depilacja trwała b. krótko, ból naprawdę był niewielki, aż się zdziwiłam. Może to w wyniku przyzwyczajenia do pęsety. W każdym razie depilator b. dokładnie wyrwał wszystko z korzeniami i jak na razie nie ma żadnych odrostów. Nie było też podrażnień skóry, jedynie małe czerwonawe kropki przez krótki czas. Użyłam go też do depilacji nóg i strefy bikini i jestem b. zadowolona. Ból był niewielki, a zaznaczam, że to było pierwsze w życiu użycie depilatora. Tak więc polecam spróbowanie depilatora szczególnie do pach.
No własnie. Depilator. Używałam kiedyś, ale kupiłam sobie jakiś starszy model bo to było dawno i niestety ból przy depilacji pach czy okolic bikini był nie do zniesienia. Odrzucilam to cholerstwo. Teraz na pewno są lepsze i mniej bolesne modele a wiem, ze po użyciu depilatora włoski są osłabione, jaśniejsze i wolniej odrastają. Niunia ile dałas za ten Philips Satinele Soft?
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 20:55   #96
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: depilacja pach

Dokładnie 179 zł. Nie ma go na KWC. Za jakiś czas, gdy go trochę poużywam, zgłoszę go do katalogu. Na razie jestem b. zadowolona.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 21:48   #97
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: depilacja pach

Również używam depilatora, nic mnie nie boli przy jego stosowaniu, a depiluję co kilka dni. model mam zwyczajny. najważniejsze, że kiedy po raz pierwszy usunęłam włosy wraz z cebulkami zrobiłam to pęsetą- namęczyłam się jak dziki osioł, chyba z 1,5, godz. na 2 pachy, włos po włosku, ale za to teraz nie mam problemów.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-04, 22:17   #98
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: depilacja pach

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Również używam depilatora, nic mnie nie boli przy jego stosowaniu, a depiluję co kilka dni. model mam zwyczajny. najważniejsze, że kiedy po raz pierwszy usunęłam włosy wraz z cebulkami zrobiłam to pęsetą- namęczyłam się jak dziki osioł, chyba z 1,5, godz. na 2 pachy, włos po włosku, ale za to teraz nie mam problemów.
ja właśnie zaraz kończe wizażowanie i też biorę sie za akcje pachy. Kiedyś zrobiłam podobnie jak Ty, najpierw penseta, a później już tylko depilator, ale głupia znowu zaczęłam używać maszynki i grube, czarne włosy powróciły
a po depilatorze żadnych czarnych kropek i codziennego golenia
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 18:50   #99
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: depilacja pach

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Dokładnie 179 zł. Nie ma go na KWC. Za jakiś czas, gdy go trochę poużywam, zgłoszę go do katalogu. Na razie jestem b. zadowolona.
Witaj
wpisalam nazwę na allegro tych satinelle ale widzę spore rozbieżnosci co do cen, czy mozesz spojrzeć i powiedzieć czy te wszystkie depilatory to jeden ten sam, ktory Ty posiadasz?
http://www.allegro.pl/item162128872_...v_olsztyn.html
http://www.allegro.pl/item162883596_...lle_sklep.html
http://www.allegro.pl/item160765326_...elle_hit_.html
http://www.allegro.pl/item164118870_...l_philips.html
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 18:57   #100
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: depilacja pach

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
Witaj
wpisalam nazwę na allegro tych satinelle ale widzę spore rozbieżnosci co do cen, czy mozesz spojrzeć i powiedzieć czy te wszystkie depilatory to jeden ten sam, ktory Ty posiadasz?
http://www.allegro.pl/item162128872_...v_olsztyn.html
http://www.allegro.pl/item162883596_...lle_sklep.html
http://www.allegro.pl/item160765326_...elle_hit_.html
http://www.allegro.pl/item164118870_...l_philips.html
Tylko ten ostatni to taki typ, jaki ja mam. Pozostałe to tylko Satinelle bez 'Soft'. Widzę, że ostatni kosztuje 180 zł, czyli cena się zgadza. Ten na allegro ma jeszcze wymienną głowicę golącą, ale ja akurat jej nie mam i, szczerze mówiąc, nie potrzebuję.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 19:34   #101
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: depilacja pach

Bardzo dziękuję za odpowiedz a jaka jest wlasciwie różnica pomiędzy tymi z "soft" a tymi bez ?
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-05, 20:23   #102
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: depilacja pach

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedz a jaka jest wlasciwie różnica pomiędzy tymi z "soft" a tymi bez ?
Proszę bardzo. Prawdę mówiąc nie wiem, jaka jest między nimi różnica, nie miałam innych modeli. Może znajdziesz takie informacje na stronie producenta, ewentualnie napisz do niego maila z pytaniem.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 20:37   #103
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: depilacja pach

ja mam philipsa z nakładka masujacą, na poczatku depilacji boli, ale da się to przeżyc, zreszta przez dwa tygodnie albo wiecej ma sie spokoj
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 13:19   #104
ehe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachód
Wiadomości: 236
Dot.: depilacja pach pęsetą - bezpieczne??

A ja zauważyłam jeden skutek uboczny :/ Jak powyrywam pęsetą to od razu wydziela sie tak jakby pot :/ Tak jakby to wyrywanie włosków to powodowało,że paszki mam mokre :/ Juz lepiej jest jak robie depilatorem (nic mnie nie boli juz :P ) i nie mam żadncyh ranek, a paszki idealnie gładkie. Choc na krótko Bo juz po dwóch dniach znowu mi odrstają nawet po depilatorze ;/ Ale nie są takie mocne i nie ma kropeczek.
ehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 13:42   #105
aurinko
Raczkowanie
 
Avatar aurinko
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 62
Dot.: depilacja pach pęsetą - bezpieczne??

tez kiedys depilowalam pachy penseta w tej chwili uzywam depilatora.. le musze przyznac ze zanim pierwszy raz uzylam depilatora pod pachy to najpierw wyrwalam wlasnie penseta... bo wtedy mniej boli depilatorem...aha... i jesli sie np dłuzej przytrzyma depilator w jednym miejscu to mozna zrobic sobie obtarcie...wyglada to jak strupek pozniej...strasznie mnie to bolalo i goiło sie prawie miesiac... teraz wiem ze KONIECZNIE nalezy depilatorem usuwac w kirunku "z włosem" a nie odwrotnie! ...w sumie polecam bardziej depilator niz pensete... od pensety mozna zeza dostac i oczy bardzo bola gole pachy depilatorem juz prawie rok nic mi sie nie stalo:P no oprocz tego jak dluzej przytrzymalam ten depilator w jednym miejscu (chodzilo o to ze kilka wlosow nie chcialo sie usunac:P) ajjj jak to bolalo teraz takie golenioe pod pachmi depilatorem zajmuje mi 5 minut ;]
__________________
BEFORE THE DAY I DIE, I WILL TOUCH THE SKY!!
aurinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 14:31   #106
GoSieQ15
Raczkowanie
 
Avatar GoSieQ15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jelenia Gra
Wiadomości: 63
GG do GoSieQ15
Dot.: depilacja pach pęsetą - bezpieczne??

oj :P nigdy nie słyszałam, żeby debilowac się pęsetą! ehh... ja uzywam maszynki to moim zdaniem najprostrzy sposób. Nie uzywam ani depilatorów ani wosków, ponieważ mam takie, nie wiem jak to się zanywa, jakby skórki :P takie wystajace i musze na nie uważać. Ja nie zauważyłam, żeby odrastaly o wile grubsze bo nie katuje ich co kilka dni, tylko co tydzień-dwa zimą ;] i powolutku odrastają Pzodrawiam!
GoSieQ15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 16:24   #107
ehe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachód
Wiadomości: 236
Dot.: depilacja pach pęsetą - bezpieczne??

Cytat:
Napisane przez aurinko Pokaż wiadomość
tez kiedys depilowalam pachy penseta w tej chwili uzywam depilatora.. le musze przyznac ze zanim pierwszy raz uzylam depilatora pod pachy to najpierw wyrwalam wlasnie penseta... bo wtedy mniej boli depilatorem...aha... i jesli sie np dłuzej przytrzyma depilator w jednym miejscu to mozna zrobic sobie obtarcie...wyglada to jak strupek pozniej...strasznie mnie to bolalo i goiło sie prawie miesiac... teraz wiem ze KONIECZNIE nalezy depilatorem usuwac w kirunku "z włosem" a nie odwrotnie! ...w sumie polecam bardziej depilator niz pensete... od pensety mozna zeza dostac i oczy bardzo bola gole pachy depilatorem juz prawie rok nic mi sie nie stalo:P no oprocz tego jak dluzej przytrzymalam ten depilator w jednym miejscu (chodzilo o to ze kilka wlosow nie chcialo sie usunac:P) ajjj jak to bolalo teraz takie golenioe pod pachmi depilatorem zajmuje mi 5 minut ;]
Też mi się tak kiedyś zdarzyło Ale teraz moge machać tym depilatorem i ani jednej ranki. Na początku myślałam, że po depilatorze skóra będzie twarda i taka chropowata, a jednak pozostała mięciutka i ogólnie taka fajna. Jesli chodzi o porównanie maysznki i depilatora, to depilator bez porównania lepszy.
ehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 19:43   #108
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: depilacja pach pęsetą - bezpieczne??

Przyłączam się do zwolenniczek depilatora. Niedawno takowy kupiłam i od razu użyłam, również do pach. To super metoda, od depilacji minął ponad tydzień i na razie nie ma żadnych odrostów. Tak jak wcześniej pisałam w tym wątku, używałam również pęsety, ale depilator jest o wiele szybszy i dokładniejszy. Tak więc go polecam, ból jak dla mnie jest naprawdę niewielki, a efekt super.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 19:47   #109
Poranna rosa
Raczkowanie
 
Avatar Poranna rosa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 83
GG do Poranna rosa
Dot.: depilacja pach pęsetą - bezpieczne??

Ja takze uzywam depilatora- trwa to niecala minute a mam sliczne paszki przez 3 tygodnie super efekt i mnie jakos to nie boli bardzo moze dlatego, ze depiluje takze rece i wszystko tam na dole ;d boli bardzo, ale efekt swietny
__________________
Kiedy się śmieję, słyszy to cała ulica.Kiedy płaczę, wcale się nie przejmuję tym, że spływa mi makijaż i , że ktoś mnie widzi. Po prostu płaczę.
Poranna rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 20:24   #110
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: depilacja pach pęsetą - bezpieczne??

Cytat:
Napisane przez aurinko Pokaż wiadomość
od pensety mozna zeza dostac i oczy bardzo bola
oj prawda, bolą oczy. Ja ostatnio powyrywałam wszystko spod pachy pęsetą, dwie godz i po bólu, mam nadzieje, że odrosną słabsze i że już będę mogła używac depilatora
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 19:16   #111
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: depilacja pach pęsetą - bezpieczne??

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Przyłączam się do zwolenniczek depilatora. Niedawno takowy kupiłam i od razu użyłam, również do pach. To super metoda, od depilacji minął ponad tydzień i na razie nie ma żadnych odrostów. Tak jak wcześniej pisałam w tym wątku, używałam również pęsety, ale depilator jest o wiele szybszy i dokładniejszy. Tak więc go polecam, ból jak dla mnie jest naprawdę niewielki, a efekt super.
Tydzień?? Zazdroszczę Ci... Ja jak sobie depiluje pachy, a robię już to dosyć długo, to moje włoski zaczynają się wybijać po ok 2-3 dniach... Oczywiście nie wszystkie naraz, tylko po koleji.. No i wychodzi, że się depiluję co tydzień, bo akurat wszystkie już będą odpowiedniej długości na depilację.. Ehh... Te reklamowane 2 tygodnie na mnie nie działają..
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 05:48   #112
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: depilacja pach pęsetą - bezpieczne??

Cytat:
Napisane przez **LINKA** Pokaż wiadomość
Tydzień?? Zazdroszczę Ci... Ja jak sobie depiluje pachy, a robię już to dosyć długo, to moje włoski zaczynają się wybijać po ok 2-3 dniach... Oczywiście nie wszystkie naraz, tylko po koleji.. No i wychodzi, że się depiluję co tydzień, bo akurat wszystkie już będą odpowiedniej długości na depilację.. Ehh... Te reklamowane 2 tygodnie na mnie nie działają..
Teraz mijają 2 tygodnie i dopiero teraz zaczynają u mnie odrastać. Może to kwestia wcześniejszych depilacji woskiem przez dłuższy czas. Ale są jeszcze za małe na użycie depilatora.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 10:02   #113
201703061227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 914
Dot.: depilacja pach pęsetą - bezpieczne??

ja też usuwam włosy pod pachami depilatoremna początku tak bolało strasznie, myślałam że zwariuje, ale teraz już prawie nic nie czuje, chociaż mimo wszystko jest to dziwne uczucie
201703061227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 16:12   #114
agsia
Raczkowanie
 
Avatar agsia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 33
GG do agsia
Dot.: depilacja pach pęsetą - bezpieczne??

nie wolno wyrywac wlosow z pod pach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! jak ktos tak robi to wspolczuje . trza sobie za zlotówkę maszynke do golenia kupic
agsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 17:17   #115
kjmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 30
Dot.: depilacja pach pęsetą - bezpieczne??

Cytat:
Napisane przez agsia Pokaż wiadomość
nie wolno wyrywac wlosow z pod pach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! jak ktos tak robi to wspolczuje .
a to dlaczego nie wolno? I dlaczego współczujesz? ;/
kjmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 19:15   #116
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: depilacja pach pęsetą - bezpieczne??

Cytat:
Napisane przez agsia Pokaż wiadomość
nie wolno wyrywac wlosow z pod pach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! jak ktos tak robi to wspolczuje . trza sobie za zlotówkę maszynke do golenia kupic
No ciekawe dlaczego. Do bólu można się przyzwyczaić (u mnie zresztą jest niewielki), a jakbym miała używać maszynki do golenia, to już bym przypominała małpę, zważywszy na fakt, że depiluję się od ok. 9 lat i jestem ciemną szatynką.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 19:40   #117
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: depilacja pach pęsetą - bezpieczne??

brrrr...aż mi ciarki przeszły na samą myśl
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 17:46   #118
lolcia4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja pach

Tez mam pytanie. Czy taki depilator jest drogi??? U mnie tez sa czarne kropeczki nie rosna mi zbyt szybko ale po goleniu juz mam kropeczki i z daleka ta skora w tych miejscach jest ciemniejsza czy mozna jest jakos rozjasnic moze za pomocą pudru??? wiem ze to glupie. nigdy tego nie robilam. Prosze o natychmiastowo odpowiedz jesli chodzi o depilator
lolcia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 20:31   #119
Olenka:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 21
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Hej, Jeżeli chciałabym sama wykonać depilacje woskiem...o ile jest to możliwe, to w jaki sposób? Proszę o odpowiedź Pozdrawiam.
Olenka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 20:43   #120
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Cytat:
Napisane przez Olenka:) Pokaż wiadomość
Hej, Jeżeli chciałabym sama wykonać depilacje woskiem...o ile jest to możliwe, to w jaki sposób? Proszę o odpowiedź Pozdrawiam.
ja próbowałam depilować pachy za pomoca wosku, ale akcja zkończyła się niepowodzeniem woskiem za to dobrze radze sobie w okolicach bikini
Cytat:
Napisane przez lolcia4 Pokaż wiadomość
Tez mam pytanie. Czy taki depilator jest drogi??? U mnie tez sa czarne kropeczki nie rosna mi zbyt szybko ale po goleniu juz mam kropeczki i z daleka ta skora w tych miejscach jest ciemniejsza czy mozna jest jakos rozjasnic moze za pomocą pudru??? wiem ze to glupie. nigdy tego nie robilam. Prosze o natychmiastowo odpowiedz jesli chodzi o depilator
możesz to sprawdzić na allegro :

http://www.allegro.pl/search.php?string=depilator
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-07 10:47:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.