Nowe odcienie Schwarzkopf Brillance "ultrarozjaśniajce"- ktos juz probowal? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-17, 12:35   #1
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880

Nowe odcienie Schwarzkopf Brillance "ultrarozjaśniajce"- ktos juz probowal?


Bylam kilka dni temu w Rossmannie i zauwazylam, ze farby Brillance maja nowe odcienie (braz, czerwien, fiolet), przeznaczone dla osob, ktore maja naturalnie ciemne wlosy (cos jak ultrarozjasniające kasztany z Lorela Recital Preferance). Bardzo podoba mi sie ten nowy braz, bo na zdjeciu jest duzo jasniejszy niz dotychczasowe odcienie brazów z Brillance'a. Zastanawiam sie jednak, czy jako posiadaczka wlosow koloru ciemny blond moge jej wyprobowac? Czy jest ona przeznaczona tylko do ciemnych wlosow?
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 23:19   #2
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Nowe odcienie Schwarzkopf Brillance "ultrarozjaśniajce"- ktos juz probowal?

nikt nie umie mi pomoc??
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 23:31   #3
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Nowe odcienie Schwarzkopf Brillance "ultrarozjaśniajce"- ktos juz probowal?

Ja też szukam kolorku, który rozjaśni mój nieudany brąz niestety nie mam doświadczenia z rozjaśniającymi farbami...próbowałaś Loreala?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 09:15   #4
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Nowe odcienie Schwarzkopf Brillance "ultrarozjaśniajce"- ktos juz probowal?

Ja tez niestety tez nie mam doswiadczenie z ultrarozjasniajacymi kolorami. Mialam nadzieje, ze tu znajdzie sie ktos kto wie, jakie uzyskuje sie po nich kolor na wlosach sredni/ciemny blond (czyli wcale nie takch ciemnych z natury). Jestem ciekawa czy wychodza bardzo ciemno, jak to zwykle brazy, czy tez faktycznie sa w miare jasne, jak na opakowaniu.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:21   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Nowe odcienie Schwarzkopf Brillance "ultrarozjaśniajce"- ktos juz probowal?

Myslę, że bez problemu mozecie używac tych farb na włosach ciemny blond.Prawdopodobnie kolorek wyjdzie właśnie taki jak na opakowaniu ewentualnie nieco jaśniejszy, farba nie będzie musiała sie " tak namęczyć" z rozjasnianiem ( a i tak tego typu farby ultrarozjaśniające wielkich możliwości w tym zakresie nie mają)i kolor może wyjść dużo ładniejszy niż na stricte ciemnych włosach.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:35   #6
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Nowe odcienie Schwarzkopf Brillance "ultrarozjaśniajce"- ktos juz probowal?

Znalazlam w wyszukiwarce podobne watki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ja%B6niaj%B1cy
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ja%B6niaj%B1cy

W 1 dziewczyna wkleila swoje zdjecie i kolor wyszedl jej mleczno- czekoladowy, ladny, ale w sumie nie tego bym sie spodziewala.
Natomiast inne dziewczyny pisza, ze kolor wyszedl brzydki , wlosy az za bardzo im sie rozjasnily, jest duza roznica pomiedzy odrostami i reszta wlosow .
W sumie nie wiem czy zaryzykowac... moze poczekam na jakas recenzje o tych nowych Brillance'ach, bo on mnie bardziej interesuje (moja mama farbuje ta farba na mahon i pieknie sie mieni ).
A poki co uciekam sie do naturalnych metod przyciemniania
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:38   #7
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Nowe odcienie Schwarzkopf Brillance "ultrarozjaśniajce"- ktos juz probowal?

Będzie różnica jeśli kładziesz na całe naturalne włosy a jesli kładziesz na farbowane już z odrostami- wtedy rzeczywiście różnica będzie widoczna co jest zrozumiałe.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 11:46   #8
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Nowe odcienie Schwarzkopf Brillance "ultrarozjaśniajce"- ktos juz probowal?

No tak, tylko ze podobno ta farbe naklada sie dluzej na cale wlosy i krocej na odrosty (tak napisala mi wlasnie fryzjerka na innym forum). Ja mam odrosty ciemniejsze niz reszte wlosow, wiec nie wiem czy nie uzyskalabym odwrotnego efektu- moje konce pewnie rozjasnilyby sie jeszcze bardziej, a roznica pomiedzy kolorem odrostow i koncow powiekszylaby sie:/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:50   #9
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Nowe odcienie Schwarzkopf Brillance "ultrarozjaśniajce"- ktos juz probowal?

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
No tak, tylko ze podobno ta farbe naklada sie dluzej na cale wlosy i krocej na odrosty (tak napisala mi wlasnie fryzjerka na innym forum). Ja mam odrosty ciemniejsze niz reszte wlosow, wiec nie wiem czy nie uzyskalabym odwrotnego efektu- moje konce pewnie rozjasnilyby sie jeszcze bardziej, a roznica pomiedzy kolorem odrostow i koncow powiekszylaby sie:/

No tak dłużej na całe włosy JEŚLI MASZ FARBOWANE-bo rozjasniacz w farbie rozjaśniającej gorzej radzi sobie z pigmentem włosa pokrytym barwnikiem farby niż z naturalnym pigmentem w odroście- gdybyś nałożyła na całe włosy to odrosty będa jaśniejsze.
Jesli nie masz farbowanych (bo chyba nie doczytałam czy masz???) na całe włosy równomiernie powinno się cos takiego nałożyc.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 21:40   #10
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Nowe odcienie Schwarzkopf Brillance "ultrarozjaśniajce"- ktos juz probowal?

Dzieki za odp. Na Preferance chyba sie nie skusze, bo fryzjerka powiedziala mi, ze mam za jasne wlosy i kolor nie wyjdzie:/ Pewnie Brillance bedzie mial podobne dzialanie No coz, mowi sie trudno . pomysle na inna farba.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:31   #11
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Nowe odcienie Schwarzkopf Brillance "ultrarozjaśniajce"- ktos juz probowal?

Podnosze watek - czy rzeczywiscie te odcienie rozjasniajace nie wychodza na farbowanych wlosach?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.