Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 12:44   #1921
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19241341]1. Czego uzywacie "na" i "pod" lakier?.
2. Czym sie czeszecie? Jakie szczotki polecacie? Czy widzicie roznice miedzy grzebieniem a szczotka z naturalnym wlosiem w odnieniu do tego, jak wygadaja WAsze wlosy?
[/QUOTE]

Ja mam ogromny problem z plączącymi się włosami Mam długie i dosyć cienkie więc plączą się niemiłosiernie. Zwykłym grzebieniem powyrywałabym sobie pewnie połowę kudłów a o rozczesaniu mokrych nawet nie ma mowy. Kupiłam sobie więc tę oto szcoteczkę - Tangle Teezer --> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...gle-Teezer.htm Ładnie rozczesuje, nie szarpie i nawet z mokrymi nie mam problemu Nie wiem na czym polega jej sekret bo nie wygląda okazale (trochę jak szczotka dla psa ) ale jest b. fajna. Poza tym używam okrągłej z naturalnego włosia do modelowania i też jestem zadowolona
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:45   #1922
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
od Aqualii zaczęły się moje problemy z cerą
Pięknie.. A co Ci to paskudztwo zrobiło? Mnie wszystko od nich zapycha...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:46   #1923
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

Vichy to w ogóle dla mnie porażka... Nic z tej firmy mi nie pasowało
zgadzam sie, Vichy jest beznadziejne, tez mi nic nie pasowalo. Raz rowniez mialam szampon do przetluszczajacych, nic nadzwyczajnego.
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:46   #1924
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19241341]1. Czego uzywacie "na" i "pod" lakier?.
2. Czym sie czeszecie? Jakie szczotki polecacie? Czy widzicie roznice miedzy grzebieniem a szczotka z naturalnym wlosiem w odnieniu do tego, jak wygadaja WAsze wlosy?

JA wciaz walcze z wlosami. Kiedys mi bardzo wypadaly wlosy i ja, glupia kupialam czerwony szampon Vichy na wypadajace wlosy. Wlosom niewiele od pomogl, ale sprawil, ze dostalam lupiezu tlustego. Wciaz z tym walcze bo cholerstwo wraca co jakis czas. Potrafi mnie podraznic woda z kranu . Wlosy trzymaja sie nasady, przetluszczaja sie. Reszta wlosow wysuszona. Nawet wlosow farbowac nie moge bo mam wicaz podrazniona skore.[/QUOTE]
pod lakier uzywam czesto zestawu z nail teku- wiesz podkladu i na to bazy na to lakier pozniej zwykly bezbarwny lakierek zeby byl ladny polysk
kiedys uzywalam takiej miekkiej szczotki, teraz uzywam takiej twardej z zabkami dlugimi- najlepiej rozczesuje, wlosy sie nie elektryzuja i ogolnie z niej najbardziej jestem zadowolona lupiez tez mam co jakis czas:/ przez niektore szampony....a jak uzywam do wlosow z lupiezem do mi sie przetluszczaja juz wieczorem tego samego dnia, ktorego umylam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:50   #1925
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Pięknie.. A co Ci to paskudztwo zrobiło? Mnie wszystko od nich zapycha...
ze stanu -> czasem niespodzianki w strefie T + wągry, ale powierzchnia cery gładka
do -> niespodzianki wszędzie, gule na policzkach (po których zostają ślady!), wągrów jeszcze więcej, przy nosie widoczne pory

nie twierdzę, że to tylko wina tego badziewia [ach jak ja kocham moje hormonki, które wg mądrych lekarzy są przecież w granicach normy ], ale od niego się zaczęło
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:51   #1926
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Soulie to naprawde wyglada jak szczotka dla psa

naprawde taka fajna?
a gdzie ja kupilas?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:51   #1927
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Majade, te miski Załącznik 3100975oberwanie chmury za oknem
Gdzie idzie Na zachód do mnie
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Bazę do paznokci i top coat mam Sally Hansen. Baza taka zwykła, ale Insta-Dri to cudo! Paznokcie suche w kilka chwil I ten połysk
Widzę, że też jesteś zachwycona tym Sally H. Jest rewelacyjny i taniutki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 12:59   #1928
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Soulie to naprawde wyglada jak szczotka dla psa

naprawde taka fajna?
a gdzie ja kupilas?
No urodą nie grzeszy Ja mam wersję fioletową z brokatem. Fioletowa szczotka dla psa Aż wstyd przy ludziach wyjąć bo sobie pomyślą, że się czeszę psią szczotką Zamawiałam ze strony producenta, przesyłka z UK, doszło w dwa dni

Jeśli ktoś ma problemy z kołtunami i plączącymi się włosami to polecam Jest delikatna i nie szarpie Poza tym zauważyłam, że jak rozczeszę włosy to dłużej pozostają takie jak zaraz po rozczesaniu (gładkie i puszyste ).
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:14   #1929
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
ze stanu -> czasem niespodzianki w strefie T + wągry, ale powierzchnia cery gładka
do -> niespodzianki wszędzie, gule na policzkach (po których zostają ślady!), wągrów jeszcze więcej, przy nosie widoczne pory

nie twierdzę, że to tylko wina tego badziewia [ach jak ja kocham moje hormonki, które wg mądrych lekarzy są przecież w granicach normy ], ale od niego się zaczęło
O rany... A jak walczysz z tym wszystkim? Mi już kończą się pomysły... Mam podobnie niestety. Też hormony mnie nie oszczędzają, nawet nie wiem czy jako nastolatka miałam aż tak straszną cerę...

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Widzę, że też jesteś zachwycona tym Sally H. Jest rewelacyjny i taniutki
Zachwycona jestem już od dobrych kilku lat (zawsze zamawiam na A.), nawet nie szukam nic innego. Chociaż podobno kropelki OPI tez cudne

Belcanto - mam pytanie odnośnie stosowania maseczki Clinique. Nie zauważyłaś żadnych negatywnych skutków nakładania maseczki na niespodzinaki? Bo tak się zastanawiam czy przy dłużsyzm stosowaniu nei wysuszy to za bardzo skóry

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

HolaOla widzę Cię Wróciłaś już?
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:16   #1930
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Właśnie Jamesik, znasz jakąś dobrze tnącą fryzjerkę we Wro i to na południu od centrum?? Już mnie szlag trafia z moimi kudłami, nie mogę z nimi dojść do ładu
Niestety nie. JEsli gdzies bylam to tylko 1 raz.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość


To ja się skuszę i dołączam się z prośbą o 1 sztukę:
OPI - Vodka & Caviar *RUSSIAN COLLECTION 2007* #NLR55
http://www.victoriasbeauty.com/produ...007-NLR55.html

Zrobione.


Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
James a co to za kaszel? Jak Cię tak męczy to spróbuj syropu Robitussin Antitussicum Ja czasem przy mocnej chorobie potrafię całą noc kaszleć, ale po tym syropku pięknie przesypiam do rana



No i teraz włączyło mi się myślenie, że przecież ja też mogę tak zrobić
Zawsze to kilka zł mniej Boże, jaka ja jestem oszczędna...



Ja polecam szampony Fitomedu - są delikatne, mają mało chemii, dużo wyciągów ziołowych, tylko trochę plączą włosy. W ekstremalnych przypadlkach te szampony robią u mnie za żel to mycia twarzy (oba produkty maja prawie identyczny skład)

Bazę do paznokci i top coat mam Sally Hansen. Baza taka zwykła, ale Insta-Dri to cudo! Paznokcie suche w kilka chwil I ten połysk
Moge wyslac razem z Lushem lub mozesz sie w koncu pofatygowac do Wroclawia .
Kaszel mam co jakis czas. Ogolnie czesto sie przeziebiam i -jak twierdzi moja mama - nigdy nie wylecze sie do konca.
A Fitmomedu nigdzie znalezc nie moge.

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Ja mam ogromny problem z plączącymi się włosami Mam długie i dosyć cienkie więc plączą się niemiłosiernie. Zwykłym grzebieniem powyrywałabym sobie pewnie połowę kudłów a o rozczesaniu mokrych nawet nie ma mowy. Kupiłam sobie więc tę oto szcoteczkę - Tangle Teezer --> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...gle-Teezer.htm Ładnie rozczesuje, nie szarpie i nawet z mokrymi nie mam problemu Nie wiem na czym polega jej sekret bo nie wygląda okazale (trochę jak szczotka dla psa ) ale jest b. fajna. Poza tym używam okrągłej z naturalnego włosia do modelowania i też jestem zadowolona
Musze szczoty sprobowac. Dziekuje

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kiedys uzywalam takiej miekkiej szczotki, teraz uzywam takiej twardej z zabkami dlugimi- najlepiej rozczesuje, wlosy sie nie elektryzuja i ogolnie z niej najbardziej jestem zadowolona lupiez tez mam co jakis czas:/ przez niektore szampony....a jak uzywam do wlosow z lupiezem do mi sie przetluszczaja juz wieczorem tego samego dnia, ktorego umylam
Najgorszy jest wlasnie ten lupiez. Ja mam tlusty a nie taki jak wiekszosc ludu, czyli suchy. Drazni mnie on straszne.
A moge prosic o pogladowe foto szczoty z netu, zebym wiedziala co to te dlugie zabki?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:19   #1931
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Ilios, zamorduję za te miskiiiii, ale fajne rzeczy


Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
O rany... A jak walczysz z tym wszystkim? Mi już kończą się pomysły... Mam podobnie niestety. Też hormony mnie nie oszczędzają, nawet nie wiem czy jako nastolatka miałam aż tak straszną cerę...
Redzik, a jak po mikro, poprawiło się??
Zastanawiam się właśnie, jakie czynniki wpływają na taki stan skóry po 30 hormony, dieta, zanieczyszczenie środowiska czy ki grzyb?
Ja ostatnio co się doprowadzę do stanu używalności, to natychmiast cera się musi za przeproszeniem zasr... Nie mogę nigdzie wyjechać - to po prostu jakiś koszmar, natychmiast po dłuższej podróży dostaję milion niespodzianek i wyglądam koszmarnie (a jeżdzę własnym samochodem, odkażonym, ze tak powiem, żadnego dotykania twarzy itp). Ręce mi opadają po prostu, ja jako nastolatka wyglądałam na bank lepiej no i nie dumałam nad zmarszczkami przynajmniej
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 13:21   #1932
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość


Belcanto - mam pytanie odnośnie stosowania maseczki Clinique. Nie zauważyłaś żadnych negatywnych skutków nakładania maseczki na niespodzinaki? Bo tak się zastanawiam czy przy dłużsyzm stosowaniu nei wysuszy to za bardzo skóry
RedShine, nakladam ja tylko doslownie na dany "punkt krytyczny" na noc, a w dzien staram sie nawilzyc. Do tej pory nie dzialo sie nic zlego, nie wysuszalo zbyt mocno skory, tylko tego "gada"
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:23   #1933
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
O rany... A jak walczysz z tym wszystkim? Mi już kończą się pomysły... Mam podobnie niestety. Też hormony mnie nie oszczędzają, nawet nie wiem czy jako nastolatka miałam aż tak straszną cerę...
jako nastolatka miała piękną cerę w porównaniu z tym
trwa to już chyba rok -> jeśli nie zwalczę do jesieni -> idę po jakieś prochy do dermatologa
najgorsze jest to, że ja mam wszystkie rodzaje cery na raz -> w uproszczeniu wrażliwa, skłonna do przesuszeń, niespodziankowa i z widokiem na naczynkową
wszelkie oczyszczanie poprzez parówki i rozgrzewające maski odpada
paradoksalnie, gładka powierzchnia skóry "przeszkadza" => zaskórniki są prawie niewyczuwalne w dotyku, małe -> powierzchniowe złuszczanie nic nie daje
poza tym, na każdy krem do skóry problemowej muszę nakładać dodatkowy nawilżacz

na pewno pomaga kilkustopniowe oczyszczanie (zwłaszcza wieczorem) -> 1. chusteczki do demakijażu 2. specyfik do demakijażu 3. coś łagodnego do mycia 4. coś mniej lub bardziej peelingującego do mycia 5. micel 6. mocniejszy tonik na partie problemowe
ostatnim odkryciem jest krem Uriage z kwasami AHA -> polecam
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:23   #1934
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19243452]Niestety nie. JEsli gdzies bylam to tylko 1 raz.
[/QUOTE]szkoda, mam to samo - po jednym seansie mam dość - ile bym ie zapłaciła, zawsze jest tak sobie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:29   #1935
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mariola, na wschod chyba poszlo

Soulie hm... to musze o tym pomyslec
[bede miala wspolna z psem ]

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

majade nie morduj one sa takie radosne i wiosenne
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:37   #1936
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość


majade nie morduj one sa takie radosne i wiosenne

Zarąbiste te rzeczy
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:37   #1937
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
jako nastolatka miała piękną cerę w porównaniu z tym
trwa to już chyba rok -> jeśli nie zwalczę do jesieni -> idę po jakieś prochy do dermatologa
najgorsze jest to, że ja mam wszystkie rodzaje cery na raz -> w uproszczeniu wrażliwa, skłonna do przesuszeń, niespodziankowa i z widokiem na naczynkową
wszelkie oczyszczanie poprzez parówki i rozgrzewające maski odpada
paradoksalnie, gładka powierzchnia skóry "przeszkadza" => zaskórniki są prawie niewyczuwalne w dotyku, małe -> powierzchniowe złuszczanie nic nie daje
poza tym, na każdy krem do skóry problemowej muszę nakładać dodatkowy nawilżacz
moze peeling kawitacyjny w salonie pomoze na ta gladka skore, do ktorej trudno sie dobrac?
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:53   #1938
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

JEsli chodzi o problemy z cera to rowniez je posiadam. Mam problemy czasami z watroba i jesli pojawiaja mi sie jakies pryszcze to wiem, ze lada dzien zaczne zdychac z bolu brzucha.
Gdy nic mi nie dolega moim standardowym problemem sa wiecznie zapychajace sie pory. Zaskornikow sporo. Nie mgoe powtrzymac swoich rak, wiec sama sobie blizn narobilam .
Co do oczyszczania to mam swoj system. Problemem jest jednak zawsze dobry krem bo te ponoc niezapychajace i tak zapychaja.
Oczy zmywam tym. Nosze kontakty, oczy mam wybitnie wrazliwe (popekala mi skora wokol oczy po mleczku do demakiazu Avene i kremie Borghese), buzie czasami (zanim zastosuje zel) zmywam tym, czasami myje pianka tez cialo. Z zeli uzywam tego i tego. Kidys bardzo mi odpowiadala kostka Klinika, ale po jakims czasie mialam wrazenie, ze nie oszczyszcza tak jak wczesniej. Tonikow nie uzywam. Bardzo bardzo polecam to ;w Polsce dostepne tu. Zaskorniki wciaz sa, ale zdecydowanie mniejsze. Nakladam prawie codziennie. Kupilam w promocji na Tru po 90 zl chyba. Z kremami wciaz mam problem. Brak mi dobrego nawilzacza i czegos, co utrzyma moje zaskorniki w ryzach. Polecam jednak to. Mam 50 ml, wiec uzywam juz jakis czas. Nie uzywam codziennie tylko od czasu do czasu. NAdaje sie pod makijaz. Nie zapycha. Choc szalu jakiegos z cery nie robi to lubie go uzywac.
Dobrych kremow jednak brak. Bardzo duze nadzieje pokladam w Lushu. Sporo sie na jego temat naczytalam, zwlaszcza kostek myjacych i peelingujacych i chce wyprobowac wszystko.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-05-12 o 13:56
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:01   #1939
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

U mnie cera to już w ogóle est tragiczna. Bez dw na twarzy nie wyjdę nawet z psem. Żaden dermatolog nie pomógł, żadne kosmetyczne cuda. Krosty, blizny, plamy, zaskórniki,grudki to mój chleb powszedni. Czasem zastanawiam się jaki jest sens używania selektywnej kolorówki na taką gębę

Dwie kuracje antybiotykami i wszystko wróciło. Przeróżne maści, apteczne cuda i nic.

Było zdecydowanie lepiej jak wyregulowałam sobie tarczycę ale teraz w ciąży znów masakra
PO ciąży na 90% zdecyduje się na izotek lub roacutane bo już po prostu nie mam siły

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2010-05-12 o 14:02
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 14:03   #1940
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

dla mnie zielony żel Avene jest za ostry
dość dobrze na mnie działają też oczyszczacze do cery problemowej Neutrogeny (niestety niedostępne w PL)
kremowo: wszelkie LPR, zwłaszcza najprostszy hydrane i ten nowoodkryty uriage z AHA

narzekając jeszcze na Vichy: po aqualii, w swojej głupocie, zaaplikowałam sobie normedermowy krem na noc -> w stosowaniu bardzo przyjemny, efekty -> urocze przebarwienia

znowu leje
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:05   #1941
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

a nie szybciej i taniej bedzie Wam zamowic Lusha ze strony brytyjskiej?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:06   #1942
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
U mnie cera to już w ogóle est tragiczna. Bez dw na twarzy nie wyjdę nawet z psem. Żaden dermatolog nie pomógł, żadne kosmetyczne cuda. Krosty, blizny, plamy, zaskórniki,grudki to mój chleb powszedni. Czasem zastanawiam się jaki jest sens używania selektywnej kolorówki na taką gębę

Dwie kuracje antybiotykami i wszystko wróciło. Przeróżne maści, apteczne cuda i nic.

Było zdecydowanie lepiej jak wyregulowałam sobie tarczycę ale teraz w ciąży znów masakra
PO ciąży na 90% zdecyduje się na izotek lub roacutane bo już po prostu nie mam siły
O, kolejna spraw: DW jest na mnie jak tynk, żadne mocno kryjące podkłady nie wchodzą w grę
jeszcze raz podpytam: co dokładnie masz tarczycowego? hashi?

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a nie szybciej i taniej bedzie Wam zamowic Lusha ze strony brytyjskiej?
a my nie zamawiamy z brytyjskiej
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:07   #1943
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mariola, na wschod chyba poszlo
Uff, całe szczęście
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:08   #1944
belcanto
Raczkowanie
 
Avatar belcanto
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 159
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Ja postanowilam przesledzic watek (jesli ktoras ma, albo jej sie wydaje ze ma cere tlusta lub mieszana) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=183599&page=4 i dowiedziec sie nieco wiecej, bo mam juz dosc tego wszystkiego. Przetluszcanie, zaskorniki, wysuszenie, zaczerwienienie i wlasciwie nic nie daje mega zadowalajacych efektow :/
__________________
"Zachowuj się dobrze dziś, nie pamiętaj o wczoraj, które już minęło i nie martw się o jutro, o którym nie wiesz, czy dla ciebie nadejdzie..."
belcanto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:10   #1945
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19244456]JEsli chodzi o problemy z cera to rowniez je posiadam. Mam problemy czasami z watroba i jesli pojawiaja mi sie jakies pryszcze to wiem, ze lada dzien zaczne zdychac z bolu brzucha.
Gdy nic mi nie dolega moim standardowym problemem sa wiecznie zapychajace sie pory. Zaskornikow sporo. Nie mgoe powtrzymac swoich rak, wiec sama sobie blizn narobilam .
Co do oczyszczania to mam swoj system. Problemem jest jednak zawsze dobry krem bo te ponoc niezapychajace i tak zapychaja.
Oczy zmywam tym. Nosze kontakty, oczy mam wybitnie wrazliwe (popekala mi skora wokol oczy po mleczku do demakiazu Avene i kremie Borghese), buzie czasami (zanim zastosuje zel) zmywam tym, czasami myje pianka tez cialo. Z zeli uzywam tego i tego. Kidys bardzo mi odpowiadala kostka Klinika, ale po jakims czasie mialam wrazenie, ze nie oszczyszcza tak jak wczesniej. Tonikow nie uzywam. Bardzo bardzo polecam to ;w Polsce dostepne tu. Zaskorniki wciaz sa, ale zdecydowanie mniejsze. Nakladam prawie codziennie. Kupilam w promocji na Tru po 90 zl chyba. Z kremami wciaz mam problem. Brak mi dobrego nawilzacza i czegos, co utrzyma moje zaskorniki w ryzach. Polecam jednak to. Mam 50 ml, wiec uzywam juz jakis czas. Nie uzywam codziennie tylko od czasu do czasu. NAdaje sie pod makijaz. Nie zapycha. Choc szalu jakiegos z cery nie robi to lubie go uzywac.
Dobrych kremow jednak brak. Bardzo duze nadzieje pokladam w Lushu. Sporo sie na jego temat naczytalam, zwlaszcza kostek myjacych i peelingujacych i chce wyprobowac wszystko.[/QUOTE]

James a próbowałaś na zaskórniki LRP Effaclar Dou ? Miałam jakiś czas temu jakiś okropny wysyp na polikach i tylko on super podziałał
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-05-12 o 14:11
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:11   #1946
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
O, kolejna spraw: DW jest na mnie jak tynk, żadne mocno kryjące podkłady nie wchodzą w grę
jeszcze raz podpytam: co dokładnie masz tarczycowego? hashi?

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------


a my nie zamawiamy z brytyjskiej
Zamawiamy .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:13   #1947
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19243452]
Zrobione.
[/QUOTE]
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:17   #1948
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

http://allegro.pl/item1024652278_gue...blush_sun.html

myślicie, że oryginał czy podróba?
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:27   #1949
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
O, kolejna spraw: DW jest na mnie jak tynk, żadne mocno kryjące podkłady nie wchodzą w grę
jeszcze raz podpytam: co dokładnie masz tarczycowego? hashi?

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------


a my nie zamawiamy z brytyjskiej
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
James a próbowałaś na zaskórniki LRP Effaclar Dou ? Miałam jakiś czas temu jakiś okropny wysyp na polikach i tylko on super podziałał
Uzywalam kiedys zwyklego Effaclara i nie pomogl stad unikam tych cudow.
NAjgorsze, ze troche sie "napalilam" na ten Twoj Cosmelan, ale ta cena .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:29   #1950
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item1024652278_gue...blush_sun.html

myślicie, że oryginał czy podróba?
ja bym nie brała
za tanio i jeszcze oferta "bezkartonikowa" za 40zł
pytałaś o kod?
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.