Nutra Nail Gel Perfect - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-11, 02:11   #1
Duniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 163

Nutra Nail Gel Perfect


Witam
Dziś przypadkiem kupiłam specyfik wymieniony w tytule. Czy któraś z Was miała już z nim do czynienia? Jest to "UV FREE gel-color". Alternatywa dla lakiero-żeli... bez potrzeby użycia UV Tutaj znalazłam na youtubie filmik instruktażowy: http://www.youtube.com/watch?v=MEk_-fyRkNE
Niestety okazję do wykorzystania go będę miała dopiero w piątek, więc do tego czasu chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was spotkała się już z tym specyfikiem i jakie są opinie na jego temat
Pozdrawiam ;]

Ps. a i dodam że Gel Perfect kupiłam w USA, za grosze. Bodajże coś koło 10$ + 5$ specyfik do zmywania tego żelu.
__________________

Duniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 15:11   #2
Duniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 163
Dot.: Nutra Nail Gel Perfect

Naprawdę nikt nie miał z tym do czynienia?
To może napiszę wrażenia po pierwszym użyciu... Rewelacja
Ten aktywator to jakiś rodzaj kleju (wylałam troszkę na palec to poczułam że się klei;]), mam nadzieję że nie będzie negatywnie wpływał na paznokieć. Aplikacja- pomimo dość dużego smrodku- łatwa i przyjemna. Kolor nasycony, bardzo szybko zastyga. Ogólnie wydaje się być twardszy niż zwykły lakier (próbowałam zarysować paznokciem- nic z tego. Uderzyłam dużym paznokciem u stopy w kant... Nic się nie stało;]). Jak na pierwszy dzień jestem zadowolona, poczekam i zobaczę jak długo utrzyma się na paznokciach.
__________________

Duniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.